Як видалити внутрішню скляну духовку Gorenje

Table of Contents

Інструкція для використання Gorenje Et68753AX

видалити, внутрішню, скляну, духовка

Видалення та встановлення знімного довідника для спрощення очищення стін печі ви можете видалити знімні довідники. Підніміть гіди знизу і зніміть гнізда. Щоб очистити довідників, використовуйте тільки звичайне

Очищення продуктів або вимивання знімних довідників у посудомийній машині.

Встановити гіди, вставте їх у гнізда та

Видалення та встановлення внутрішнього скла дверей (у моделях з твердим склінням дверей), якщо двері брудні всередині між окулярами, ви можете видалити внутрішнє скло та очистити забруднення. Зніміть двері духовки (див. Розділ “Видалення та установка

Візьміть склянку дверей для нижнього краю, витягніть його

на себе і трохи, не вище 10 мм, ліфт. Не піднімайте занадто високу! Так що язики в кутах випускаються з слотів

Зніміть скло (у напрямку стрілок 3). Видалити внутрішнє, третє, скло (в деяких

Моделі), відкрутіть гвинти на скляні кріплення та підніміть його перед очищенням. Зніміть кріплення склянки перед очищенням.

Окуляри встановлюються в зворотному порядку.

Примітка вставте скло в паз у верхній частині дверей і

Зняття та встановлення дверцят із двовісним шарніром Повністю відкрийте дверцята духовки. З двох боків

Двері піднімають замки на нижніх дужках петлі у вертикальному положенні і покладіть їх на кращих дужках.

Порожні двері половини і обережно видалити його. Встановіть двері у зворотному порядку. Вставляти його

у половині відкритої позиції (під кутом прибл. 60 °) і відкриваючи двері, підштовхнуть його до духовки, поки вона не зупиняється. У цьому випадку дотримуйтесь виїмків на нижніх дужках

Рекомендації щодо встановлення кухонної плитки

Як підключити газова плиту Gorenje

Підключення до основних мереж газових пристроїв здійснюється лише працівниками сервісних послуг, які мають відповідні дозволи. Після завершення роботи відповідний запис у службовій книзі.

Пластини Gorenje постачаються з налаштуванням на природному газі N або E (20 або 25 мбар) або на зрідженому газі (50 або 30 мбар), це вказує на обгону. Якщо умови мережі не відповідають настройкам, то фахівець переналаштує прилад на вид газу, що використовується: замінить жиклери і відрегулює гвинти витрати. Зверніть увагу, що після цього клапани та сопла повинні бути запечатаними, а за фабричні дані склеєні аркуш паперу з новими параметрами.

На правій стороні є трубопровідна трубка для підключення до джерела газу з зовнішньою різьбою EN ISO 228-1 або EN 10226-1 /.2, також включено адаптер для зрідженого газу та неметалевої прокладки (повторне використання заборонено, допустимо Деформація. 25%).

З’єднання виконується за допомогою сертифікованих гнучких гуми або металевих шлангів. У першому випадку не можна покласти шланг, як показано на малюнку в положенні a, так що вона не пошкоджена з нагрівання. Метал можна розмістити.

Для освітлення та електроферей у газовій печі, підключення до електричної мережі. Для цього шнур прикріплений до кінцевої коробки, який розташований на задній панелі пристрою і повинен бути закритий після роботи з кришкою.

Після підключення спеціаліст перевіряє всі пальники, операція контролю газу та електроенергії. Газ повинен спалити блакитно-зелене полум’я.

Видалення внутрішнього скла

Для цього ви спочатку потрібно розуміти, як це додається. Склянка верхнього кінця приходить під спеціальний паз дощок, а пара зупинок утримується нижче. Це також, як правило, дві гумові вставки, виготовлені в дверній рамці, для якої полотно складається. Використання клейових композицій виробником найчастіше не передбачено. Планка з пазом приєднується до дверей таємними гвинтами, які не видно внаслідок скла. Але зупинки закріплені за допомогою апаратного забезпечення, які можуть бути спокійно викрутіть. В результаті, скло буде вільним. Залишається лише штовхати скло, трохи натискаючи на нього пальцями. Якщо він буде щільно, ви можете використовувати плоску викрутку, прослизаючи його в отриманий розрив і піднімаючи тканину.

Як мити двері Fornelli печі

У процесі експлуатації вітрового кабінету Фарнеллі ви пили всередині дверей. Що робити в цьому випадку? Як розібрати двері, щоб мити його між Windows?

Наступний спосіб відхилити двері духовки, придатні для всіх моделей Fornelli, крім Duetto та Merletto.

На даний момент майже всі двері вітрових шаф “Форнеллі” виготовляються відповідно до одного принципу, відповідно, вони розуміють один принцип з мінімальною різницею у незначних деталях. Давайте подивимося, як це робиться на прикладі дверей печі FGA 45 Stretto.

Для того, щоб бути в змозі мити двері зсередини, між окулярами, перше, що вам потрібно видалити з духовки. Для цього:

Відкрийте двері духовки.

Зліва і ліворуч, у нижній частині дверей, є петлі дверей духовки з замками.

READ  Як видалити запах риби з духовки

Збирач фіксатора і відкрити його. переклад до найменшої протилежної позиції.

Якщо ви робите вперше, це може не працювати з пальцем. У цьому випадку візьміть щипці і штовхаючи їх замок, щоб підняти його.

Відкриття обох фіксаторів. Накрийте двері духовки, щоб він кинувся в затискачі.

У цьому випадку двері будуть відкриті на гострому куті 30 градусів.

УВАГА! Фіксатори дверей печків духовки повинні весь час, поки двері видаляються у відкритому положенні. Не торкайтеся їх і навіть більше не намагайтеся закрити. Пружини дверні петлі дуже потужні, тому існує ризик отримати травму.

Далі, взявши двері з двох сторін на скло, продовжуйте закривати двері, під час потягування. Звільнення петлі дверей.

УВАГА! Забороняється підняти двері духовки для ручки дверей.

Вилучивши двері з печі, покладіть його на зовнішню сторону (ручка вниз), підриваючи щось м’яке під двері, щоб уникнути пошкодження зовнішнього скла та ручки, і розгортання верхньої сторони.

На наступному етапі розбирання дверей духовки слід вилучити баром закриття вікна згори.

Для цього ми беремо перехресну дірку і відкрутіть два гвинти праворуч, а зліва, які прикріплені до дошки.

На початку ми сказали, що всі вітри Форнеллі мають один принцип аналізу дверей, але є невеликі відмінності. Відмінності проявляються на цьому етапі пар. У конкретному прикладі ми розглядаємо найбільш складну версію видалення ремінця за допомогою додаткового інструменту (викрутка). Інші ланцюгові шафи мають цей етап, на наш погляд, легше. Planck або макет на snags. які просто натискають, а бар вилітає. Або бар, прикріплений до внутрішнього скла дверей і просто висунувся склом.

Видалення бару. Зніміть гумові вставки під ним.

Далі вийміть внутрішнє скло дверей духовки з нижчих посібників, потягнувши його.

Аналогічним чином, ми робимо зі середнього скла.

Всі двері розбираються та готові до служби.

Після обслуговування та сушіння, дверна збірка зроблена в зворотному порядку, яке не повинно викликати труднощів.

Труднощі можуть виникати, коли висять двері назад на духовку через складну конфігурацію дверей петлі. Радимо при установці дверей звернути увагу на таке:

При встановленні дверей, верхня частина шарніра вставляється в протилежну частину на передній частині духовки.

Як видалити скло з печі gorenje

Паз у нижній частині латунної петлі встановлюється у другому рядку, на краю задньої частини петлі, розташованого на фасаді печі.

Якщо двері правильно встановлені, він закривається без прогалин та спотворень. Якщо, при закритті дверей, з’явилися чіткі шуми, з’явилися прогалини, з’явилися прогалини або двері, похилого віку відносно інших частин латунь. Двері не встановлені правильно.

Як видалити та розбирати двері горіння духовки. Демонтаж дверних дверей Gorenje Bo635E20x-2

Як видалити внутрішню скляну духовку Gorenje

Регулярне обслуговування з використанням професійних продуктів буде продовжувати термін служби та збереже ефективність вашої техніки з часом. Для кожної необхідності виберіть правильний догляд за допомогою продукту.

 • Завантажити інструкцію з експлуатації
 • Пошук сумісних аксесуарів та запчастин
 • Купівля продуктів для догляду та технічного обслуговування
 • Всі Candy Services
 • Де знайти нас
 • Запит на технічну підтримку
 • Контактна юридична гарантія
 • Завантажити інструкцію з експлуатації
 • Пошук сумісних аксесуарів та запчастин
 • Всі Candy Services

Підніміть руки, які ніколи не зазнали проблем при очищенні духовки! Особливо, якщо ви готуєте багато, ви знаєте, що таке. сер та масло на стінах та склі, які важче видалити при чистві. Але кілька простих порад допоможуть Вам легко впоратися з ними.

Чому так важливо, щоб скло всередині була чистою?

Чисте скло всередині латунного шафи важливо не тільки для відстеження приготування їжі. Брудне і жирне скло печі впливає на точність приготування їжі, а також на гігієні якості та здоров’я.

Що потрібно зробити, щоб склянка печі завжди може бути бездоганно чистою

“Профілактика краще, ніж лікування”! Тому після кожного використання печі повинні бути здійснені експрес-очищення. Як? Зачекайте, поки дверцята духовки не охолоджуються, покладіть посуд, змоченим у воді або серветку на скляному склянці, через деякий час, зніміть залишкову бруд невеликого леза. В кінці, промийте скло водою.

Що потрібно зробити, щоб повністю очистити скло всередині духовки?

Щоб очистити внутрішньо скло, потрібно видалити двері духовки. Для цього виконайте такі дії:

Які засоби можуть бути використані для очищення?

На додаток до існуючих чистячих агентів, найбільш складним жирним жиром можна видалити сумішшю води та питної соди.

Протріть скло з серветкою, змоченою гарячою водою, щоб бути легше видалити жир, і нанести суміш на ньому (300 г питної соди на 100 мл води). Залиште суміш на скло протягом п’ятнадцяти хвилин. Потім ретельно видаліть його м’якою мокрою тканиною. До скляного блиску, в кінці очищення, протріть його білим оцтом, залишаючи його на склі протягом 15 хвилин.

Очистіть готові до використання духовки

Дотримуйтесь нашої поради, і ваші печі завжди будуть у відмінному стані з мінімальними зусиллями.

Подібні повідомлення

Я прочитав, що ваші сушильні машини оснащені простим резервуаром для збору води. Ви не можете пояснити, як це працює?

Я б купив сушильний апарат, але я боюся, що вона зіпсує мої речі і значно збільшує кількість рахунків електроенергії. Це так?

Як видалити внутрішню скляну духовку Gorenje

Заявки на заміну внутрішніх або зовнішніх окулярів у газових тарілках Gefest, будь ласка, виконуйте заклик 79165202904 у будні дні від 9 до 19-30. Запитати Ігоря. Роботи виконуються в Москві та Московській області. Без достатніх кваліфікацій, не виконуйте таких ремонт, або з залученням людей, які не мають відповідного досвіду. Хоча ви можете спробувати.

READ  Який посуд підходить для посудомийної машини

Без маніпуляцій, зазначених у цій статті, неможливо замінити шарнір (петля) дверей духовки, т.До. Не виймаючи внутрішнє скло, печі фізично неможливо дістатися до петлі, тому що він знаходиться всередині дверної рамки, між окулярами. Також без демонтажу внутрішнього скла неможливо замінити ручку дверей духовки та заміни панорамного скла.

Вибухне скло в газовій печі?

Що тепер робити? Нам знадобиться нове внутрішнє скло, перехресний викруток і 10 хвилин. Щоб продемонструвати заміну внутрішнього скла дверей духовки, ми використовували газову пластину Gefest PG 1500 K32.

Оскільки він не хотів бити скло на нову тарілку, і це не вибухнуло, ми показуємо повний цикл видалення скла та встановлюючи його до попереднього місця. Тому що, якщо скло буде порушено, ми будемо лише вставити його, що ще швидше, ніж видалити та вставити. Перш ніж розпочати, я все ще повинен це сказати. Цей варіант монтажу-демонтажу внутрішнього скла ми пропонуємо в варіанті », не знімаючи двері духовки і приймати його окремо в руках, і, будучи безпосередньо на плиті.

Почнемо, ми зрозуміємо, як прикріплено внутрішнє скло, і це його тримає. Це важливо в подальшому розумінні того, що потрібно зробити.

Зверху скло торцем заходить під паз планки. Нижнє скло тримається двома зупинками. Не передбачено жодної досліджуваної гумки, за винятком двох гумових вставок, розташованих на рамці самого дверей з обох сторін, посередині. На них і укладене скло. Ви також повинні знати, що немає клею та інших клейових матеріалів. Давайте дасть фото дошці з кінця, щоб бути очищеним своїм дизайном.

Сам Planck фіксується на дверній рамці за допомогою прихованих гвинтів, які не видно, коли внутрішнє скло вставляється в гніздо.

Нижні два зупинки. це сталеві кути, прикріплені однією стороною гвинтів до дверей дверей. Фото, що показує ці гвинти. З цих гвинтів і почати розбирання скла.

Майже повністю викрутіть гвинти нижніх зупинок, тримаючи внутрішнє скло з рукою, щоб вона не падає вертикально вниз. Коли викрутіть, нижні зупинки відійшли і відпускають скло нижче.

Фото з відкрученим фокусом.

Після того, як гвинти відкрутіть, повністю відкрийте двері духовки. Поклавши пальці на скло зверху, штовхаючи його з канавки дошки. У отриманому розрив, ви можете акуратно ковзати викрутку, щоб полегшити PRY.

Вставте нове внутрішнє скло. Ми починаємо його в канавках, поки не закриєте простір канавки цілком.

Найпростіший спосіб! (протягом 2 хв.) Як мити піч дверей між окулярами всередині. Як видалити скло

Закрийте двері, тримаючи пальці від випадання з пазного скла. Тримаючи скло, перетворюйте в нижню частину зупинок гвинтів. За допомогою цього варіанту заміна внутрішнього скла не заважає другої людини, яка триматиме скло, поки ви не лежать гвинти нижньої зупинки. При заміні внутрішнього скла немає спеціальних навичок тут. Головне. не поспішати і ретельно. Це все.

Якщо бренд вашої плитки невідомий, не розчаровуйтеся. За розміром, вказаний тут, ви можете вибрати внутрішнє скло і спокійно встановити його в будь-яку плиту.

Нижче ми даємо основні внутрішні окуляри для газових пластин Gefest на моделях та розмірах.

Скло внутрішнє для газової плити ПГ 300 Розмір: 262х369 ммСкло внутрішнє для газової плити ПГ 3100 Розмір: 262х369 ммСкло внутрішнє для газової плити ПГ 1100 Розмір: 285х440 мм Стекло Внутрішнє для газової плити3 435×400 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 3102 Розмір: 435×400 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 3300 Розмір: 435×400 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 3500 Розмір: 435×400 мм 4 плити ПГ 1500 Розмір: 435х485 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 1502 Розмір: 435х485 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 6100 Розмір: 435х485 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 6305 4 Розмір: 435 мм

Заявки на заміну внутрішніх або зовнішніх окулярів у газових тарілках Gefest, будь ласка, виконуйте заклик 79165202904 у будні дні від 9 до 19-30. Запитати Ігоря. Роботи виконуються в Москві та Московській області. Без достатніх кваліфікацій, не виконуйте таких ремонт, або з залученням людей, які не мають відповідного досвіду. Хоча ви можете спробувати.

Без маніпуляцій, зазначених у цій статті, неможливо замінити шарнір (петля) дверей духовки, т.До. Не виймаючи внутрішнє скло, печі фізично неможливо дістатися до петлі, тому що він знаходиться всередині дверної рамки, між окулярами. Також без демонтажу внутрішнього скла неможливо замінити ручку дверей духовки та заміни панорамного скла.

Вибухне скло в газовій печі?

Що тепер робити? Нам знадобиться нове внутрішнє скло, перехресний викруток і 10 хвилин. Щоб продемонструвати заміну внутрішнього скла дверей духовки, ми використовували газову пластину Gefest PG 1500 K32.

Оскільки він не хотів бити скло на нову тарілку, і це не вибухнуло, ми показуємо повний цикл видалення скла та встановлюючи його до попереднього місця. Тому що, якщо скло буде порушено, ми будемо лише вставити його, що ще швидше, ніж видалити та вставити. Перш ніж розпочати, я все ще повинен це сказати. Цей варіант монтажу-розбирання внутрішнього скла ми пропонуємо у втіленні “, не видаляючи двері духовки та їх окремо в руках, і перебуваючи безпосередньо на плиті.

READ  Hotpoint Ariston Floor Як видалити скло

Почнемо, ми зрозуміємо, як прикріплено внутрішнє скло, і це його тримає. Це важливо в подальшому розумінні того, що потрібно зробити.

Згори скляного кінця приходить під виноград. Нижнє скло тримається двома зупинками. Не передбачено жодної досліджуваної гумки, за винятком двох гумових вставок, розташованих на рамці самого дверей з обох сторін, посередині. На них і укладене скло. Ви також повинні знати, що немає клею та інших клейових матеріалів. Давайте дасть фото дошці з кінця, щоб бути очищеним своїм дизайном.

Сам Planck фіксується на дверній рамці за допомогою прихованих гвинтів, які не видно, коли внутрішнє скло вставляється в гніздо.

Нижні два зупинки. це сталеві кути, прикріплені однією стороною гвинтів до дверей дверей. Фото, що показує ці гвинти. З цих гвинтів і почати розбирання скла.

Майже повністю викрутіть гвинти нижніх зупинок, тримаючи внутрішнє скло з рукою, щоб вона не падає вертикально вниз. Коли викрутіть, нижні зупинки відійшли і відпускають скло нижче.

Фото з відкрученим фокусом.

Після того, як гвинти відкрутіть, повністю відкрийте двері духовки. Поклавши пальці на скло зверху, штовхаючи його з канавки дошки. У отриманому розрив, ви можете акуратно ковзати викрутку, щоб полегшити PRY.

Вставте нове внутрішнє скло. Ми починаємо його в канавках, поки не закриєте простір канавки цілком.

Закрийте двері, тримаючи пальці від випадання з пазного скла. Тримаючи скло, перетворюйте в нижню частину зупинок гвинтів. За допомогою цього варіанту заміна внутрішнього скла не заважає другої людини, яка триматиме скло, поки ви не лежать гвинти нижньої зупинки. При заміні внутрішнього скла немає спеціальних навичок тут. Головне. не поспішати і ретельно. Це все.

Якщо бренд вашої плитки невідомий, не розчаровуйтеся. За розміром, вказаний тут, ви можете вибрати внутрішнє скло і спокійно встановити його в будь-яку плиту.

Нижче ми даємо основні внутрішні окуляри для газових пластин Gefest на моделях та розмірах.

Скло внутрішнє для газової плити ПГ 300 Розмір: 262х369 ммСкло внутрішнє для газової плити ПГ 3100 Розмір: 262х369 ммСкло внутрішнє для газової плити ПГ 1100 Розмір: 285х440 мм Стекло Внутрішнє для газової плити3 435×400 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 3102 Розмір: 435×400 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 3300 Розмір: 435×400 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 3500 Розмір: 435×400 мм 4 плити ПГ 1500 Розмір: 435х485 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 1502 Розмір: 435х485 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 6100 Розмір: 435х485 мм Скло внутрішнє для газової плити ПГ 6305 4 Розмір: 435 мм

Чи можна готувати в духовці без внутрішнього або зовнішнього скла

Духовка максимізує 4 склянку на двері. Духовка з 4. Окуляри надзвичайно рідкісні. В основному вони встановлені на дорогих, імпортованих та елітних печах. Частіше є печі з подвійним або потрійним склінням.

Внутрішнє скло виготовляється з термостійкого, затвердіння, вогнетривкого скла. Зовнішнє скло декоративне, але воно також може витримувати гарячі пар і тепло. На кількість окулярів залежить, наскільки зовні за межами духовки буде тепло і захищає нас. Чим більше вікна духовки, це безпечніше. Додаткове скління в духовці забезпечує нам захист.

Трапляється, що внутрішнє або зовнішнє скло розбилося або непридатним. Чи можна зробити при приготуванні одним склом? Готувати без зовнішнього або внутрішнього скла. Але залежно від того, який скляний розбився. внутрішній або зовнішній, це небезпечно і незручно. до його.

Давайте розглянемо більш детально внутрішнє та зовнішнє скло. Як ви можете зробити з одним. або скло, і що це незручно і небезпечно.

Візьміть перший раз, коли внутрішнє скло розбилося. У нас є одне скло. зовнішній. Зовнішнє скло несе відповідальність за декоративність і вишуканість духовки. Вона також надає нам захист.

Недоліки духовки без внутрішнього скління:

 • Духовка з одним зовнішнім склом швидко отримує жир і бруд;
 • Це тепле і тепло в духовці, і це відображається на блюді, включаючи електрику;
 • Ручка та перемикачі в духовці можуть розплавити;
 • Зовнішня частина латунного кабінету нагрівається, є ймовірність горіння.

Другий випадок, розгляньте, коли немає зовнішнього скла. Присутня лише одне скло. внутрішній. Бажано, щоб внутрішнє скло гладке, тому краще ished. Внутрішній скляний вогнетривкий і вогонь.

Недоліки печі без зовнішнього скління:

 • Духовка втратила зовнішні види дизайнерів;
 • Зовнішнє скло слабко тримає тепло і тепло;
 • Внутрішнє скло гаряче, і не захищає від рук і від дітей.

З духовкою без внутрішнього чи зовнішнього скла, звичайно, користуватися та готувати можна. Не слід виключити, що при приготуванні в духовці з одним склом, він також може лайно або крах. Готуйте краще в духовці, принаймні, два окуляри, настільки безпечніше і надійніше. Внутрішні окуляри захищені від гарячої тепла, а зовнішнє. від опіків і ймовірності спалювання.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS