Як видалити волосся кремом для депіляції

Склад рахунків

Засоби для депіляції інтимних зон, як правило, виробляються у вигляді кремів, але також існують:

Активний інгредієнт більшості з них являє собою комбінацію тиоголокату кальцію та гідроксиду натрію. Коли підключені обидва речовини, хімічна реакція відбувається з виділеним неприємним запахом. Замаскуйте це, додаткові аромати додають до засобів, щоб видалити волосся в інтимних місцях.

Чутливість шкіри та властивості волосків відрізняються в різних зонах. Купуйте такий крем, який відповідає місцевому регіоні. Це особливо важливо для інтимної зони.

Специфічність використання

Вибравши хороший інструмент для епіляції, потрібно уважно прочитати інструкції щодо використання. Залежно від концентрації активних речовин, кожен крем має свій час для витягу на шкірі після застосування. Високошвидкісні засоби дуже агресивні. Легше використовувати косметику для чутливої ​​шкіри з доглядаючими компонентами. Хоча результат доведеться почекати довше, але мінімізує ризик отримання роздратування. Найкращі засоби для депіляції завжди мають у своєму складі багато добавок, які ретельно піклуються про шкіру. Але такі кошти, відповідно, дорожчі.

Слід також пам’ятати, що для кожної частини тіла є його крем з іншою концентрацією агресивних реагентів. Це пов’язано з тим, що поверхня шкіри має неоднорідний кислотно-лужний баланс, а структура волосся скрізь відрізняється. Тому при покупці, потрібно ретельно подивитися на етикетку та вибрати необхідний інструмент на основі призначення.

Я видаляю волосся з глибоким кремом для депіляції для 100

 

Перед початком процедури видалення небажаної рослинності на тілі з хімічним препаратом необхідно випробувати його в невеликій ділянці шкіри. Таким чином, ви можете перевірити, чи немає алергічних реакцій на агресивні компоненти. Для того, щоб не пошкодити нігті в руках, потрібно попередньо покласти на рукавички.

Препарат наносять на волохату поверхню, є рівномірним, тонким шаром, але достатньою для покриття повністю волосків. Це робиться за допомогою спеціального пластикового шпателя, який поставляється в комплекті. Ви не можете застосовувати депіляч на слизовій оболонці. Це може викликати спалювання та хімічні травми. Зберігання крему на шкірі не більше 15 хвилин, інакше може бути роздратування.

Після необхідного часу крем видаляють гострою стороною шпателя біля кореня волосся. Це забезпечить максимальну гладкість шкіри. Далі оброблена площа повинна бути ретельно промита теплою водою (не гаряча). Забороняється використовувати мильні миючі засоби та алкогольна косметика, тому що шкіра і досить штовхається.

Після такої процедури на шкірі неприємний хімічний запах може залишитися, що важко замаскувати. Між домашніми хімічними епіляціями слід провести перерву щонайменше 3 дні, щоб не розрізати шкіру.

READ  Віск для депіляції в банку

Через агресивні хімічні компоненти, депіляційний крем не рекомендується використовувати вагітні жінки або особи, які мають захворювання шкіри, різні рани.

Скільки потрібно зберігати крем?

Розрахунок часу експозиції починається з того моменту, коли ви повністю покриті кремом для шкіри. Більшість коштів свідчать про вплив у повітрі, але деякі композиції можна залишити на епідермісі та в душі, оскільки вони щільні і легко вода не очищена. Скільки зберігати крем для депіляції? Це залежить від деяких чинників:

Крем для депиляции: ПЛЮСЫ и МИНУСЫ / Yanina Z

 

 • Виробник бренду. різні продукти. це різний склад, різну агресивність, різний вихідний час;
 • Обробка зони. час експозиції в делікатних зонах (бікіні, обличчя), як правило, менше;
 • Особливості шкіри. якщо це тонка, суха, чутлива рекомендується злегка скоротити період відповідно до інструкцій.

Перевищення часу, зазначеного в інструкціях, не може призвести до опіків, травми, алергічних реакцій.

Протипоказання

Важливо пам’ятати, що існують певні протипоказання для кремів для депіляції:

 • вагітність;
 • шкірні захворювання;
 • онкологічне захворювання;
 • Доброякісна освіта (молі, фіброми)
 • Пошкодження та запалення шкіри.

Крім того, протипоказано використовувати крем для депіляції більше 12-24 годин після засмаги, а також після класичної гоління та епіляції.

Принцип кремів для депіляції

Крем для депіляції волосся. це інновація, яке стало широко поширене, як серед жінок, так і чоловіків. Трохи пізніше ми звернемо увагу на позитивні властивості цього препарату для депіляції, наприклад, слід зазначити, що крем включає найбільш різноманітні компоненти хімічного походження. Завдяки цьому хімічному компоненту крему для депіляції сприяє ослабленню структури волосся.

Основна дія крему спрямована безпосередньо на волосяний фолікул, що сприяє пом’якшенню. Коли волосся стає м’яким і еластичним, то це досить легко видалити, для якого застосовується спеціальне шпатель. Тому, щоб видалити волосся, достатньо використовувати крем і шпатель.

Незважаючи на те, що крем впливає на волосяний фолікул, його дія не застосовується до кореневої системи. Це пов’язано з тим, що хімічний склад не може витікати у шари епідермісу, тому видаляється лише видима частина. Є лише деякі типи кремів, які проникають у верхні шари епідермісу і тим самим дозволяють видалити до 1 мм невидимою частиною волосся. Це позитивно відбивається на тривалості волосся, а також їх структуру: нові волоски ростуть не так важко.

На додаток до хімічного складу, крем для депіляції містить також комплекс вітамінів, мінералів, а також розм’якшуючих і заспокійливих компонентів. Вся ця композиція має позитивний вплив на шкіру, не викликає роздратування, почервоніння та пілінгу. Наприкінці процесу обкладинки шкіри стають легкими, гладкими, м’якими і приємними на дотик. Крем для депіляції має свої переваги, про які ми дізнаємося більше.

Який крем можна використовувати для видалення волосся назавжди?

Що таке хороший крем для видалення волосся назавжди як шлях у боротьбі з небажаною рослинністю? У будь-який час, добре збережена людина, будь то жінка, чи людина, виглядає красиво, він звертає увагу, більш успішним.

Кожна сучасна жінка має мрію про диво, щоб позбутися волосся на тілі. Винахід волосся зняття волосся назавжди метою багатьох компаній.

Є багато способів: електрополіпання, гоління, воскова епіляція, коломета, вириваючи пінцетом і. І так ви хочете видалити волосся безболісно і назавжди. І такий інструмент. це крем-депілятор.

READ  Як підключити два опалення радіатора між собою

Як використовувати крем для депіляції

Незважаючи на легкість використання, але є нюанси.

Вибираючи крем

Спочатку потрібно вибрати правильний крем для обробленої зони. Оскільки волосся на тілі, залежно від зони, відрізняються щільністю та текстурою, то для кожного випадку є крем-депіляч з певною композицією.

Крем для депиляции: ПЛЮСЫ и МИНУСЫ / Yanina Z

 

Після покупки, потрібно витратити тест: нанесіть краплю крему до внутрішньої складки ліктя або вуха. Витримують годину або дві, визначте, чи не з’являються вони на шкірі запалення, почервоніння та інших неприємних відчуттів. Якщо все в порядку, ви можете перейти до наступних кроків.

Підготовка шкіри

Потрібно висушити шкіру, але не до процедури, але принаймні на день. Перед процедурою обробляти зону з м’яким агентом знежирення: спеціальний лосьйон перед депіляцією, або якщо процедура здійснюється після душу, води та мила. Ви можете використовувати м’яку мочалку або губку.

Заява

Засоби застосовуються до шкіри чищення для чищення до росту волосся з рівномірним товстим шаром. На прищі, рани та роздратування, щоб застосувати крем.

Час

Кожен виробник повинен вказати, що упаковка рекомендується використовувати час використання. Якщо крем промивають раніше, деякі волосся залишаться. І якщо ви пожинати, тобто ризик отримання хімічної шкіри. Поспішайте на крем заздалегідь, коли є неприємні відчуття, які не можуть бути допущені.

Очищення шкіри

Крем зніме з шкіри за допомогою списку споживачів або губки. Ефективно зробіть це проти зростання волосся. Після того, як шкіра вам потрібно полоскати з проточною водою з м’яким гелем для душу або мило. Якщо потрібно зволожувати, то ви можете застосувати крем з пантенолом.

Засоби для використання в душі

Дуже зручно використовувати засоби для депіляції під час душі. Інструмент становить лише 5 хвилин для вибраного розділу тіла, просто змийте теплою водою, використовуючи спеціальну щітку, губки. Особливо за вимогою Veet продукти. Інструмент пахне, як, додатково містить масла, екстракти трави, вітамін Е. Перед тим, як приймати душ, крем наноситься на вибрані частини тіла з спеціальною губкою. Зачекайте 5 хвилин. Змивається з використанням однієї мочалки, але інша сторона. Забороняється використовувати на обличчі, у сфері глибокого бікіні. Повторне використання інструменту допускається через 72 години, якщо є потреба.

Крем для депіляції підходить для тих, хто віддає перевагу догляду за салоном догляду за домом. Він врятує вас від саморегулювання з бритвою машиною, епілятором, шугарами та восковими смужками. Такий крем простий у використанні, і результат не буде чекати після використання. Цей продукт може бути розроблений для депіляції ніг, облич, зон бікіні або повного тіла. Сьогодні ми познайомимо вас з кращими кремами для депіляції жіночих інтимних зон.

Плюси використання

 • Без болю. Крем для депіляції не викликає дискомфорту та болючих відчуттів.
 • Наявність. З ним ви обов’язково заощаджуєте на епіляції цукру або восків. Крем можна придбати майже у кожному магазині косметики та використовувати без спеціаліста.
 • Швидкий результат. Ця процедура погіршення займає не більше 20 хвилин. Розглянемо, що продукт продукту залежить від товщини волосся та рекомендацій виробника. Перед використанням ми рекомендуємо вам уважно прочитати інструкції щодо використання!

Використання мінусів

 • Короткостроковий ефект. Гладкість шкіри зберігається протягом короткого часу, волосся починає прориватися через 5-7 днів після процедури.
 • Не підходить для всіх. Крем менш ефективний при роботі з сильним жорстким волоссям.
READ  Фотоепілятор для видалення волосся на обличчі

Познайомилися з нюансами? Перегляньте вибір!

Евенерський крем для депіляції Біо DEPIL ULTRANNY 9 в 1 (для чутливої ​​шкіри)

Цей крем підходить навіть для особливо чутливих зон: пахви, бікіні, руки. Інноваційна Формула капішна затримує зростання волосся після депіляції, завдяки чому шкіра залишається гладкою протягом тривалого часу. Крем містить Q10R coenzymes, що забезпечує захисний та відновлюючий ефект. Композиція. це масло аргану, алое та шовкові екстракти, вони живлять і заспокоюють шкіру. Крем зручний для використання і забезпечує комфорт протягом тривалого часу. І для сухої шкіри, ми можемо рекомендувати ультра модифікатор крему тієї ж марки.

Тіло Natur Крем для депіляції Зволожуючий для чутливої ​​шкіри з екстрактом квітів Lotus

Наступний крем у нашому відборі збагачений формулою на основі квітки Lotus. Інструмент підходить для чутливої ​​шкіри та забезпечує ефективне видалення волосся без болю. Після використання продукту шкіра залишається зволоженою до 24 годин. Крем виготовлений в Іспанії, але широко представлений і популярний у всьому світі.

Крем для цукру Білендга для депіляції

Цей делікатний крем з Bielenda Обережно видаляє навіть найкоротші волоски. Як частина витягують екстракти акації, насичені вітамінами, мікроелементами та сахаридами. Він не тільки має тонізуючий ефект, але також допомагає шкірі швидко відновити після процедури. Депутатні зони довгий час залишаються гладкими і зволоженими. Якщо ви вентилятори Aloe Vera, ви будете підходити подібні до дії продукту того ж бренд.

Я хотів би відзначити, що Bielenda не перевіряє свої продукти на тваринах.

SPA крем для депіляції La Carte для чутливої ​​шкіри

SPA A La Carte Product має приємний аромат цитрусових. Примітно, що він не містить інгредієнтів тваринного походження, силікону, ПЕГ та ГМО. Крем делікатно знімає навіть найкоротші волоски, зберігаючи гладкість шкіри протягом тривалого часу. Після використання крему, відчуття м’якості та бархатистої.

VOX крем для депіляції тіла з екстрактом ромашки та масла шию

Продукція цієї марки створюються в Європі, де Міжнародний контроль та контроль якості контролює товари на всіх етапах виробництва. У їх депіляції крем містить екстракти ромашки та масла шию, що дозволяє м’яко видалити волосся навіть з інтимними ділянками тіла. Продукти VOX підходять для всіх типів шкіри.

Цей крем також радує демократичну ціну.

Для багатьох ці продукти є незамінними вдома догляду. Ми вважаємо, що наш відбір кращих кремів для депіляції жіночих інтимних зон допоможе вам вирішити вибір.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS