Як відбілювати рушники у пральній машині

Чи є шанс на нове життя?

Індивідуальні рушники неприємні. Здається, що вони довго не були стерті. Ви можете це виправити, але для цього вам знадобиться додаткові кошти. Ви можете використовувати відбілювач та норнери, і ви можете використовувати домашнє. Сіль, сода, гірчиця та оцет, побутове мило та рослинне масло в будинку для кожної господині.

Ніж відбілювати махрові рушники.

Найкраще замочити протягом ночі, але є кілька варіантів замочування:

 • Близько 500 грамів кальцинованої соди розлучення в 5 літрах води. Рушники в цьому розчині просочуються протягом 24 годин.
 • 2 столові ложки сухого порошку гірчиця виведена в 1 літр води. Розчин додають до водяного відро, а рушники залишають лежати 12 годин.
 • 5 столових ложок солей розчиняються у 5 літрах холодної води. Замочити нижню білизну на ніч.
 • Харчова сода потребує трохи менше половини чашки. Виведений в таз з водою і просочується протягом декількох годин.
 • Економічні мильні рулони на оцінку, 5 таблеток перекису водню, 1 столова ложка аммонічного алкоголю. При використанні аміачного спирту необхідно бути обережним, це крок, який може викликати опік.
 • Столова ложка рослинного масла додають до водяного відро, 2 ложки відбілювача, 0,5 склянки порошку. Для замочування в такому розчині достатньо 3 години.

Після цієї процедури необхідно ретельно промити махрові продукти у велику кількість води.

До порошку при промиванні втраченого погляду на рушник варто додавати харчову соду. Вона не тільки пом’якшує Марру, а й дезінфікує, і видаляє неприємні запахи.

Ніж відбілювати махрові рушники.

Що робити з рушниками, що мають неприємний запах?

Кип’ятити махрові речі небажаними. Але якщо рушники білі, а по-іншому повернутися до них не працює, то цей метод може бути використаний.

Для кип’ятіння у відро з водою, крім порошку, додано відбілювач. Відбілювач буде відповідати лише таким, що не втрачає своїх властивостей при кип’ятінні. Ви повинні уважно прочитати інструкції для відбілювача. Час кипіння зазвичай займає 50-60 хвилин.

Ви можете у відро з водою замість порошку додати вишукане домашнє мило та 1 столову ложку силікатного клею. Відварити достатньо півгодини.

 • Щоб дати м’якість до води для полоскання, рекомендується додати жменьку харчової соди.
 • Щоб дати білизну, варто згадати метод Бабушкіна: в останній воді для полоскання, щоб скинути маленький синій. Замість синього, ви можете додати фіолетовий чорнило. Важливо, щоб вода була трохи впливом.

Вішалка. Підніміть Мару і повернути пухнастий, буде допомагати вертикальному обмін. Після цієї процедури ви повинні дати рушник, щоб висушити у вигляді.

Як і краще мити вафельні рушники?

ВАЖЛИВО: так зване, “вафельна” рушник має багато переваг і часто використовується на кухні (вона швидко висихає, легко поглинає вологість, вимиваються добре).

 • Перевагою такого рушника є те ж саме в тому, що вони не надто шнура при митті.
 • Ви можете вибрати ручне або миття машини
 • Для кольорових рушників є засобом для “кольорових тканин” підходить, а для білого з М хлор (відбілювання).
 • В принципі, будь-які миючі засоби підходять для “вафельних” рушників, тому ця тканина називається “невибагливо”.
 • Для високоякісного миття, виберіть режими з високими температурами, а потім штриху гаряче залізо.
 • Ви можете замочити попередньо з будь-яким хімічним та “домашнім” інструментом.
READ  Маленький дизайн кухні з пральною машиною

Чому кухонні рушники часто миють

Деякі помилково вважають, що стирає текстиль, включаючи кухню, випливає лише тоді, коли на ньому з’являються видимі забруднювачі. Що стосується кухонних рушників, це неправильно вкорінене.

Зверніть увагу! Експерти рекомендують мити кухонне рушник принаймні один раз на три-чотири дні.

Це пов’язано з тим, що в будь-якій чистоті не містила кухню, багато бактерій накопичується на ньому. Сире м’ясо та риба, брудні овочі, дріжджі, спеції їхні стежки залучають різні мікроорганізми, які швидко розвиваються в поживному середовищі.

Как Стирать Махровые Полотенца И Как Сделать Мягкими

Якщо рушник не промивається, він втрачає погляд і стає небезпечним для здоров’я.

Кухонні рушники можна вважати джерелом підвищеної небезпеки. Якщо ви не миєте такий рушник більше тижня, кишкова паличка може розвиватися, деякі види яких не схильні до антибіотиків.

Вам потрібні ці сусіди на кухні?

Как Стирать Махровые Полотенца И Как Сделать Мягкими

Якщо ви сперечаєтеся з цієї точки зору, сумнівна ідея білих рушників на кухні (вони так швидко так швидко швидко!) Це навіть краще: через їх марш, ви часто мити текстилю, і тому уникайте розвитку патогенних бактерій.

Рятівник! Ви можете замінити тканинні рушники на папері. Це набагато простіше і гігієнічне. Правда, витрати значно зростуть.

Відбілювання медичними препаратами

Ряд продуктів фармакологічної промисловості може бути корисним не тільки для здоров’я, а й у боротьбі з різними видами забруднення тканин. Найбільш поширеними очищеними лікарськими засобами є пероксид водню, аміачний спирт, борна кислота та марганець.

Відбілювання перекису водню

 • У нагрітому воді додайте 10 грамів перекису водню 3% (приблизно 2-му св. L.).
 • Машина в цьому розчині попередньо вибрані кухонні рушники.
 • Повторно стерти в друкарській машинці або вручну.

Цей рецепт можна покращити, додавши склад аміачного спирту.

Рішення марганцю

 • Кристали перманганату калію розчиняються в 1 літрі води. Суміш слід концентруватися, темно-фіолетовий.
 • Налийте ретельно перемішували розчин у великий контейнер і додайте ще 5-6 літрів рідини.
 • Машина Проблема Рушники вночі або 2/3 дні (просочені вранці, щоб отримати наступного ранку).
 • Ми миємо, ретельно плаваючі (2 або більше разів).

Ви можете досягти більшого ефекту, якщо додати четверту частину простого економічного мила, попередньо подрібнюючи його.

Кипіння

З цим простим способом, наші бабуси також використовували:

 • Необхідно залити зварювальним або ковшем води.
 • Додайте суміш, що складається з домашніх мила та кальцинованої соди.
 • Помістіть махрові рушники в контейнер з отриманим рішенням.
 • Далі потрібно покласти контейнер на вогонь і кип’ятити протягом 20 хвилин.
 • Зачекайте, поки вода не охолоджуються.
 • Добре промийте речі в достатній воді.
 • Сухі рушники на вулиці так, щоб запах мила зникне.

Як ефективно відбілювати білі рушники

Серветки, великі та маленькі кухонні та банні рушники здатні знайти друге життя, якщо вони трохи “покласти”. Наступні методи та методи (без кип’ятіння) відзначаються у примітках господині:

 • Використання економічного мила. Тканина гола до основного миття та залишення протягом 30 хвилин. Промитий і сухий білизни або махрові продукти залишити на ніч у якості з розбавленим у гарячій воді марганцем і невеликими скибочками мила (вранці текстиль необхідно загорнути, як завжди).
 • “Вишивка клину” за допомогою овочевого (магазину) масла. Олія (20 мл), сода (30г), порошок (50г), відбілювач та розміщені сухі рушники додають до кип’ятіння води (10л), а також покласти сухі рушники. Олія соняшникова повинна бути додана лише після порошку, а відбілювач може розчинятися у киплячій воді. В гарячій воді (5л), в якій додають порошок, відбілювач (2л) та масла (3л) поміщають протягом декількох годин брудних рушників, після чого вони видаляють їх як завжди.
 • Гірчиця як засіб для відбілювання будь-якого типу тканини (підходить для кольорових речей). Гірчиця (10г) і вода втирають забруднені ділянки і залишають протягом 2 годин, після звичайного миття. У готовій (пастоподібній) суміші киплячої води (2 склянки) та гірчиці (50 г), яка наполягає на 2 години, брудні речі розміщуються на 3 години, які потім стираються на 70 градусів.
 • Застосування соди та солі. Перед основним миттям речі можуть бути просочені в сольовому розчині (3-му.L.) і холодна вода. Рушники, які трохи бажають, рекомендують замочити протягом ночі в розчині з пероксиду, води (5L), порошку та солі (5K1). Малі плями можуть бути злегка витерти змішаними з водною сіль і пероксид.
 • Використання марганцю. Пемерганат калію перманганату та дезинфікуючі властивості розчиняються у воді (3 води кристала), до якого знаходиться забруднена річ на ніч. Суміш марганцю (10 крапель розчину, приготованого за рецептом, описаним вище), домашнє мило (1.L.) І гаряча вода потирає місце і залишають протягом декількох годин, після чого річ стирається за звичайним режимом у друкарській машинці.
READ  Як очистити гумку в пральній машині автоматична

Важливий! Розчиняють марганцеві кристали тільки в скляних контейнерах. Пластик і емаль вона фарбує.

Наведені вище методи відносяться до категорії випробуваних методів відбілювальних рушників. Завдяки розробці технологій, інша, вважається одним з найшвидших та ефективних та ефективних. методом відбілювання в мікрохвильових печах. Пофарбовані мокрий вологих трикотажних або махрових середніх махрових рушників, закладених у пакет целофану, який розміщений у мікрохвильовій печі. Експонат потужності в максимальний час. протягом 2 хвилин. Не бійтеся того, що, таким чином, ви можете зіпсувати тканину, хвилі не знищують його структуру. Пакет не запускається.

Як відбілювати рушники з кип’ятінням

Білі лляні рушники дозволяють кипіти, але з іншими засобами, що можна ретельно використовувати метод відбілювання. Не всі тканини переносять високі температури без шкоди.

 • Складіть забруднений продукт як звичайно.
 • Залити воду в металевий контейнер, його слід достатньо для того, щоб рушники були повністю занурені.
 • Налийте пральний порошок з активними частинками відбілювання, ви також можете додати відшкодування плям. Кошти повинні повністю розчинятися у воді.
 • Помістіть ємність до слабкого вогню і перемістіть рушники в ній час від часу з дерев’яним лезом або металевими щипцями.
 • Через годину зніміть контейнер з тарілки і чекайте вмісту, щоб повністю прохолодно.
 • Промийте рушники в чисту воду.

Кип’ятять Марру не боїться зіпсувати продукт

Террі рушники відрізняється від своєї іншої пухнастої структури. Але ця тканина досить примхлива в експлуатації і не переносить високі температури.

Взагалі, Mahru не рекомендується кип’ятити, хоча, якщо ніяких інших коштів утворюються з плямами та потовним кольором продуктів, а рушники не виглядають естетичними, таким чином ви все ще можете використовувати. Кип’ятіння у випадку махрових об’єктів має бути ніжним.

Спочатку підготуйте рішення, що складається з:

Опустіть покриті рушники в отриману гарячу рідину протягом приблизно 30 хвилин. На плиті в той же час каструля краще не покласти. Коли вода охолоджується, отримуйте рушники і промийте.

рушник, пральній, машина

Кип’ятіння силікатом клей

Дуже незвичні засоби, щоб поставити вафельні рушники в порядку. силікатний клей. Змішайте його у кількості 50 грамів з п’ятьма літрами води, щоб не було грудок.

READ  Як прати пухову хустку в пральній машині

У результаті слайдер маса негайно опустіть рушники і кип’ятити кілька хвилин на повільному вогні. Далі потрібно дуже ретельно промити кухонну текстилю.

Кип’ятіння з хлором вапна

Звичайно, запах цього засобу є неприємним, але ефект відбілювання помітний від першої програми.

Пройти в літр води 100 грамів вапна і змішайте. Нижчий до отриманого речовини рушника і кип’ятять протягом декількох хвилин. Далі, промийте продукт, змінюючи воду принаймні двічі.

Щоб покласти рушник у пральну машину набагато простіше, ніж вручну, але деякі нюанси повинні бути враховані:

 • Багаторічні полоскання можуть бути повторені.
 • Додати кондиціонер для м’якості.
 • Барабан заповнити 2/3.
 • Складні плями допоможуть відображення попереднього замочування та лікування точкою милом або тиском плям.
 • Натисніть на невеликі швидкості (не більше 700).
 • Покладіть спеціальні кульки для миття махрових речей (також підходять кульки Ping-Pong).
 • Ми миємо білим і кольоровими речами окремо.
 • Якщо водопровідна вода є жорсткою, додайте інструменти, пом’якшуючи його.
 • Негайно після миття ми розміщуємо рушники, не залишайте їх довгий час у барабані.

На якій температурі краще мити

Температурний режим безпосередньо залежить від матеріалу, з якого було зроблено рушник. Як правило, вся необхідна інформація доступна на етикетці продукту.

Старі, бавовняні вироби здатні переносити без наслідків досить високі температури, включаючи травлення. Якщо є впевненість, що матеріал виготовлений з чистого бавовни, без будь-яких домішок, ви можете спокійно покласти до 70˚. Високий температурний режим ефективний у випадках, коли вам потрібно мити плями на покриті махрові рушники.

Комбіновані тканини, з додаванням синтетики, категорично не допускається гарячою водою. 40˚ для них обмеження, а краще 35˚.

Загальні правила

У сучасному світі більшість жінок на кухні використовують паперові серветки. Вони легко видаляють будь-яке забруднення з поверхонь і не потрібно мити. Однак, зрозумійте страви або уникнути розлучень на стіл лише тканинне рушник допоможе.

Для зручності виберіть продукти, що складаються з бавовни. Це найкращий матеріал для поглинання вологи. як приклад, популярний з радянських часів вафельних рушників. Вони досить дорогі у порівнянні з конкурентами, але мають ряд значних переваг:

 • Не залишайте розлучення. окуляри або столові прилади можуть бути зрізаними, щоб блищати;
 • Частинки тканини не залишаються на посудах, поверхні. на відміну від продуктів від Mahra;
 • Екологія. природні матеріали виключають негативний вплив на організм людини;
 • Сила і довговічність. бавовняна текстиль служить довгий час, не втрачаючи форми та висновок.

Текстиль повинен регулярно змінюватися і знати, як відбілювати рушники, то їх використання збільшується, а бактерії не помножуються всередині волокна. Так що продукт менш забруднений, після миття необхідно спробувати. Також необхідно пам’ятати, що можна використовувати кип’ятіння та відбілювач лише для білих рушників з природних тканин, інакше на них буде потворні розлучення.

Бавовняні рушники найчастіше використовуються господинями на кухні. Часто плями з’являються на кухонних рушниках, які важко видалити

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS