Як використовувати швейну машину Mini швейну машину

Table of Contents

Після доставки та розпакування пристрою необхідно вибрати оптимальне місце для його розміщення. Важливо дотримуватися декількох умов, найголовніше, з яких є зручність. Чи є це письмовий стіл або ліжко, бажано розмістити їх ближче до вікна. необхідно забезпечити нормальне освітлення протягом дня. Важливо зберегти близько 0,5 м вільного від інших елементів інтер’єру простору.

використовувати, швейну, машина, mini

Машина встановлюється таким чином, що голка знаходиться на лівій стороні. Потім до нього підключено педаль, яка розташована у зручному місці для користувача. Перед включенням у мережу ви повинні прочитати панель керування друкарською машинкою:

Після вивчення цих елементів ви повинні знайти:

 • Власник котушки є шпилькою на верхній або бічній панелі;
 • Пітетрікл. металева дошка з оком;
 • гвинт голки;
 • нога та важіль, що регулює свою позицію;
 • голки. необхідно вивчити систему їжі та зворотної установки;
 • Pluageger. металевий ковпачок з рухомим вухом, в якому вставляється бобін.

Після того, як вам вдалося виявити всі вказані вище елементи, ви також повинні знайти механізм намотування ниток на бобінах. Зазвичай вона розташована недалеко від штифта власника котушки.

Вставте голку

Після вивчення швейної машини ви можете почати підготовку до роботи. І перший крок буде встановлення голки. Для цього він розглядається своєю верхньою частиною. колбою. Для побутових машин цей елемент виконується з пазом. Lya. Щоб правильно встановити потрібну голку:

 • Прокрутіть маховик (колесо на правій стороні корпусу) для кільця тримача голки;
 • Вставте голчасту колбу в роз’єм. залежно від моделі, брехня може бути спрямована на ліву або на протилежній стороні сторони користувача;
 • Виправити гвинт затягування голки.

Важливий! Результат неправильної установки голки є відсутність петель і, як наслідок, проходять шви в лінії.

Встановіть котушку

Необхідний мінімум для роботи будь-якої побутової швейної машини 2 ниток. Верхній катушник. Але дно треба забувати про маку. Для цього вам знадобиться:

 • Встановіть катушку на PIN-код;
 • розтягуйте ниток через нітенаптер;
 • проводять його через натяжника диска;
 • Зробити кілька поворотів навколо бобіна, який потім встановлюється на монет (невеликий штифт у механізмі обмотки);
 • Перемістіть фіксатор, що нагадує наведену пластину до екстремальної позиції. доки він не натискає;
 • Залежно від пристрою, натисніть педаль або спеціальну кнопку, після чого почнеться обмотка нитки.

УВАГА! Не заповнюйте боб. Бажано, щоб її бокові стінки трохи виконуються над ниткою. Це сприятиме подальшому процесу підготовки швейної машини для роботи.

Ви повинні знати, що вона може самостійно з AliExpress 2019

Заправка нитки

З вершиною все досить просто. Вільний кінець виконується через нітеназер, натягувач диска, пілідері та заправка в голку. На більшості сучасних моделей процедура дій вказує на малі нумеровані стрілки на справі.

Щоб поповнити дно, достатньо встановити бобін у кришці шапки і вставити його в вузол човника. Варто витягти близько 3-5 см нитки. Потім встановлюється голка пластина. Після цього, за допомогою маховика, голка знижується, фіксує нитку і відображає його.

Електромеханічні пристрої

Більш розвинені моделі є ручна швейна міні-машина з електромеханічним приводом.

Такі пристрої є незамінними, якщо ви:

 • Просто починайте приєднуйтесь до шиття;
 • постійно необхідний у невеликому ремонті швейних виробів;
 • Любов самостійно складають інтер’єр;
 • Займатися ковдрою, патччерком та іншими видами швейної рукоділля.

Особливості пристрою та принцип роботи

Рухи голки та транспортера для тканини виконуються за допомогою електродвигуна. Замість ручного маховика використовується механізм керування швидкості двигуна.

Електромеханічні ручні швейні машини можуть бути одно-, так і двовимірним. Обладнання може працювати з батарей або з електричної мережі.

Основою операції пристрою лежить перенесення руху від маховика до загоєння та вузла-човника. Дизайн пристрою забезпечує виконання множини швейних операцій, не змінюючи лапи. Додав можливість виконання зворотного (зворотного) зшивання.

Функціональний

Ці моделі мають великий набір операцій, що виконуються. від нагріву деталей перед обробкою краю частин отверженого шва, обробки отворів для кнопок, художньої лінії, вишивання. Існує функція керування швейною швидкістю.

Міні-машина допомагає ремонт одягу, штор, шиття простих продуктів. Ви можете шити розірвані дитячі речі, захопити штани, шити платити.

Інструкція з експлуатації

Як використовувати ручну швейну міні-машину, показану в цьому

Переваги і недоліки

Основні переваги міні-швейних машин:

 • Мобільність. пристрій може бути використаний у поїздці, кампанії, для невеликого ремонту та виконання швів у важкодоступних місцях;
 • здатність працювати від електричних батарей;
 • легкість і компактність;
 • Можливість підготовки швейного для дітей.

Електромеханічні ручні швейні машини володіють деякими недоліками:

 • відсутність великої кількості операцій;
 • коротке життя;
 • Не кожна тканина або матеріал може бути використана в експлуатації на таких машинах.

Можливі несправності та їх ліквідація

Найчастішими несправностями цих пристроїв є:

 • Проходять шви в лінії. Налаштуйте напругу верхньої та трансферної нитки. Правильно підібрати голки та номери потоків.
 • Верхня нитка. Замініть кришку або нитку, дотримуйтесь правильного наповнення нитки.
 • Нижня ніч. Пікап бобін, який відповідає цій моделі машини, усуньте банку на капці Bobbin.
 • Розбивка голка. До кінця встановіть голку в гніздо голки. Замінити вигнуту голку.

Взуттєва грайт Mini Swemine Maks 4 V 1 SM. 201.

Pereazaguy MІnі Schweinja Машини є Yakraz ї rosemir. Лиття першого швейного білу для автомобіля SedeNechka, Ale Tim. не менш, максимальна функція фанконала І, до цього, світло I кредитів. Ми можемо взяти Її, як у Запоріжжі, Оскілкі, Вона Яка Відод, так, тобто Зітч Батареї. Набір для вставка машин, щоб увійти до педалі педалі, а також торз, запасний голька і котушки. І сам процес не є vimagu идс. Подумайте про любов, skilki hasu, fucking и zoosil ви! Koribovatya MІnі Shingin Machine Naviva Proshikh, NІЖ MAGNAYAY WIGEDE, в силу своєї маленької вагітності, ви можете повернути першу і покласти їй білш, і це це, це таке захисний контакт.

READ  Паперові смужки для депіляції

Швейна машина 4 в 1 Діє на Стилькі Швидко, Шах, перед Vivori на роботі VI для Lіchenі Khlini Zashtopayte Tornana Spіdnitz! Перед тим, як озвучений, VI Економічний Cimalu Suma є пенніс Ні, на Ательє, Алегену Кучучі є великим Імпортом Шеуін, Vitrate B_sher, Nizh у 6 Smiv B_bersh Perse на Mіnі Sheyne Mictes 4V 1. Мінні швейні машини можуть. Успіх Поттербна RICH В ОКОМ BUDONK.

Звевній Ува: “Зігзаг” не до того, як перерозподіл і регулярності не регулюється (зворотна Троя Немма)!

Міні-швейна машина Міні Швейна машина 4 в 1 FHSM 201 JW

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Оптом-7км.com.UA дає гарантію 14 днів для ідентифікації фабричного шлюбу / дефектів. Під час ідентифікації шлюбу вам потрібно зв’язатися з менеджером за номерами, вказаними на сайті. Транспортні витрати на повернення шлюбу сплачує клієнта. Гарантійне обслуговування або комерційний обмін наведені в наступних умовах: 1.Надання інформації про замовлення, т.Е. Вкажіть номер рахунку-фактури та дату покупки. 2.Вкажіть причину доставки ремонту (дефект). 3.Продукт не приймається. 4.Товар повинен бути у цій формі, а в такій конфігурації, як і з початковим квитанцією, гарантія на аксесуари та запчастини не застосовується. Обмін або відшкодування! Обмін товарами здійснюється, якщо товар не використовувався, а його переслідування, споживчі якості, печатки, етикетки. Не перевірено товар у блістері, вартість до 70 грн. повернення та обмін вони не підлягають.

З оптовими покупок, ціни будуть значно різні.

Ми представляємо вашу увагу портативна швейна машина FHSM 201. це не займає багато місця, завжди під рукою!За допомогою цієї міні-друкарської машинки ви зможете ретельно трясти будь-яку річ і навіть шити щось! Перевага міні-швейної машини є його розмір і його універсальність. Швейна машина виглядає більше як дитяча швейна машина, але, тим не менш, вона настільки ж функціональна, і, крім того, це дуже світло, це займає мінімум простору. Ви навіть можете взяти її в подорож, тому що він харчується як з мережі, так і з звичайних батарей. Набір до швейної машини включає в себе повну педаль, а також запасні голки та котушки.Швейний процес не вимагає ніяких зусиль. Подумайте, скільки часу, гроші та зусилля вона врятує вас! Використовуйте міні-швейну машину ще простіше, ніж повноцінна велика. Ви, без великих зусиль, ви можете перевернути і покласти більш зручно, щоб точно контролювати процес швейного виробництва. Швейна машина 4 в 1 справляються з його обов’язками так швидко, що ще перед тим, як йти на роботу, ви знаходитесь через кілька хвилин, розірвана спідниця! До весь час ви зберігаєте значну суму грошей не тільки на студії, але і на самому покупці.Міні-швейна машина стане прекрасним подарунком, особливо для людей, чиях шиття, а також для початківців швачки. У будь-якому випадку, представляючи цей продукт як подарунок, ви не втратите, швейну машину. дуже необхідну річ у будь-якому будинку.

Матеріал продукту: пластик, метал, електронні компоненти;

Комплект: Швейна машина FHSM 201. 4 в 1;

4 котушки нитки; інструкція посібник. Вартість товарів може відрізнятися залежно від долара.

Швейна машина міні-швейна машина 506 | Багатофункціональна швейна машина

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Інтернет-магазин Khozrtovar.com.UA робить все, щоб переконатися, що ваш інтернет-магазин настільки приємний, наскільки це можливо, і розробив найпростішу та зручну процедуру повернення. один. Зверніться до наших менеджерів по телефону: 38093170-25-46 (“lifecell”); Або написати нам лист до нашої адреси електронної пошти @ khoztovar.com.UA, попередній тему листа для запису “повернення” та номер вашого замовлення. 2. Упакувати повернення товарів і покладіть у упаковки печаток, етикетки та етикетки, які належать до продукту; 3. Надішліть нам товар через нову поштову службу без грошових коштів на доставку; 4. Якщо товар не дотримується характеристик, оголошених на сайті, товар несправний або відправлений вам неправильний продукт. всі витрати на службу “Нова пошта” платить магазин. Якщо товар працює, характеристики дотримуються тих, вказаних на сайті, і ви просто не відповідали розміру або кольору. всі витрати на службу “нової пошти” платить відправнику; 5. Отримавши повернення на наш склад, ми перевіряємо його через один робочий день для дотримання повернення до всіх правил, перерахованих нижче; 6. Після прийняття та перевірки відшкодування кошти будуть повернуті на вашу банківську картку протягом одного робочого дня. На жаль, ми не зможемо отримувати відшкодування в деяких випадках: через 14 днів з моменту його отримання; З неповною конфігурацією повернення: відсутність упаковки, в якій товар був доставлений вам, етикетки, етикетки тощо.; Якщо ці товари були використані; Оптова партія товарів хорошої якості та відповідають характеристикам, оголошеним на сайті; Повернення не підлягає товарі, перелік яких визначається указом Кабінету Міністрів України 72 з 19.03.1994 рік. Вибачте, але повернутись на пікеррій та косметичну продукцію, розрахунки, рукавички, нижню білизну, нижню білизну, передпокою, товари в аерозольній упаковці та т.Р. ми не зможемо.

Якщо ви часто використовуєте сервісний семінар, витрачайте свій час і гроші, щоб запустити штани, встановити блискавку або стріляти краю будь-яких речей, вам просто потрібно придбати компактний та легкий, зручний та надійний для використання швейної машини MINI швейної машини 506. Швейна машина Mini швейна машина 506. компактна міні-швейна машина, яка завжди буде під рукою.

Навіть якщо ви є абсолютним початком у шитті, ви можете легко впоратися з цією портативною машиною. Швейна машина MINI швейна машина 506 може контролюватися педаллю. Компактний та легкий, зручний та надійний у використанні, швейна машина! Використання техніки для шиття набагато зручніше і швидше, ніж швейні вручну з голкою та ниткою. Швейна машина підходить як для професійного, так і для домашнього використання. Існують різні моделі, але нещодавно електронні та електромеханічні машини стали затребуваними.

READ  Сушарка для овочів та фруктів REDMOND

Швейна машина Mini Швейна машина Пошиття Whiz, Souz Visa

Втомилися від величезних швейних машин, які займають багато місця в будинку? Ми пропонуємо швейну машину, що шиють, міні-швейна машина. це простий і швидкий спосіб шити тканину, занурну спідницю або штани і т.D. Машина SOWA Wireless, що робить його більш практичним у використанні. Ви можете шити з швейною машиною будь-якої тканини (одяг) за короткий час. Підходить для будь-якого типу тканинної машини швейна шиття Whiz є компактною, дуже потужною швейною машиною, яка працює на будь-якому типу тканини. Він має всі функції професійного автомобіля, але це займає дуже мало місця і дуже легко. Відмінні результати машини SOWA Visa дуже проста у використанні, навіть для кого, хто ніколи не зшитий. Два швидкості та електричні педалі довговічні, професійні результати. Легкий у використанні шиття Whiz настільки легко обробляти і легко, щоб ви могли взяти його з вами, для проектів, зйомки (для швидких штори або штанів і т.e). Практичність Міні швейна машинка може бути підключена до мережі або живляться від батарейок, так що ви можете взяти його з собою та використовувати його скрізь, де ви йдете. Портативність її невеликого розміру робить його ідеальним, щоб взяти зі мною будь-де, щоб зробити термінове ремонт одягу. Навіть під час подорожі!

Обладнання: · швейна машинка, · педаль, · адаптер, · запасний голка 2шт, · 4 бобіни (2 з нитками) · Приладдя.

Характеристики: Розміри: 17,5 см. Довжина, ширина 10 см, висота 19,3 см. Потужність: з мережі 220V або батареї 4PCS-AA має 2 швидкості. Потужність 6V автоматична зворотна перемотування. Подвійна нитка.

Крім того, цей продукт часто шукають, як швейна машина, міні-швейна машина, машина для шиття, портативна машина, портативна швейна машина, SEW молодчина, машина швейна міні швейна машина, швейна машина Souva віз.

146.Новий!!! Кишенькова швейна машина створює чудеса.Міні-мобільна портативна ручна швейна машина

Ми також пропонуємо познайомитися з іншими товарами швейних машин.

Швейна машина SM-202

Ми виглядаємо, як завжди, в якій формі надсилаються. Іноді це важливо. Що таке модель машини SM-202 можна побачити тільки на коробці. Немає інструкцій, ні самого продукту подібних написів. Розміри коробки 23x21x13 см. Доставляється без шкоди, навіть упаковка не пам’ятала. Внутрішній вміст, щоб зламати ще важче. Хоча якщо бажано це все, що було включено. Посилка включає: 1.Швейна машинка. 2.Інструкції англійською мовою. 3. Адаптер живлення. 4. Запасна голка, нитка, бобіни (в окремому пакеті). 5. Педаль газу”. Педаль маленький, довжина 88 мм, ширина 50-57 мм. Довжина кабелю 134 см. Штепсельний міні-джек (3,5 мм) моно 🙂 Фактично швидкість швидкості педалі не регулює. Працює дурні на ON / OFF. Пристрій є найпростішим: повернути пружину і два дроти, загвинчені до пластмас. Коли ви натискаєте педаль, схема закрита, а двигун увімкнено. Але чіп полягає в тому, що вона не працює. Мені довелося згинати трохи імпровізованих контактів. У окремому пакеті були: запасна голка, нитки, два порожні бобини та два з нитками (чорно-біла). Всі Бобниці шість (два вже вставлені в машину). Швейний машинний двигун може бути оснащений як АА, так і адаптерними акумуляторами. Адаптер живлення з європейською вилкою з виходом до 6 В (макс. 1 а). Характеристики вказані на корпусі. Довжина кабелю 110 см. Стандартний штекер. До речі, взаємозамінним з адаптером тонометра. Схеми також є стандартним з протипогальником у відгуках. Відскановані інвестиційні інструкції. Яді.Sk / i / k7w9q3ht3ztfgm yadi.SK / I / DWHBFFMI3ZTFGS YADI.SK / I / J-7LAG8A3ZTFGP YADI.SK / I / TRJWWWOG3ZTFGQ Якщо хтось потребує, ви можете перекласти, якість сканування, як оригінал.
Я звертаюся до дослідження машини. Розмір дуже схожий на дитячу іграшку. За місцем для підключення адаптера та педалей “Швидкість”. Може і без адаптера. Батарейний відсік під 4 акумуляторів АА. До речі, це можливо без педалі “Швидкість. Бічна мідна / вимикається (з фіксацією). Швидкість лише дві, кнопка також перемикається. І вона фіксується, розташована неподалік. Місце для Standard Coil зверху. Але з бобін працюють більш зручно. Машина занадто мініатюра, щоб повісити його з усіх боків. Ручка регулювання напруги лівої ручки. Дуже відповідальна деталь. Якість шиття залежить від правильного налаштування. Важливо, щоб нитка потрапляє в затиск. Інакше не буде коригування. Кріплення бобін не настільки однозначний. Вам потрібно докласти зусиль. І для того, щоб не докладати зусиль, вам не потрібно їхати там з повного Дурі, як це вставляється з напругою. Стандартний маховик, тільки з ударом. Коли ви натискаєте з поворотом, до якої стрижень висунута для обмотки ниток на бобінах. Робоча частина. Зверху вище робочої частини є невелика лезо для різання різьблення (ліворуч від ножиця). І невелике світло знизу, кнопка наступна. Затиснутий ніжний важіль з пластику. Я звертаюся до дна боббінового відсіку. Закрито з напівпрозорою чорної кришки. І не має абсолютно незалежно від того, яка сторона боббіна вставлена ​​там. Слот під ниткою знаходиться на вершині під прямим кутом. Магнітний боббіновий тримач. Напружування нижньої нитки не регулюється, і ні. Для побутових цілей, що є достатньо. Ніяка домогосподарка не більше не зробила. Подивіться, що всередині. Багато хто буде зацікавлений. Ось і дерева виготовляються з сталі, передачі. від пластмас. Згадав структуру імпортних вілл. Повна дежа. Це просто програма. До речі, в подольській машинній машинці, занадто багато частин з пластмас. Це сучасна тенденція світових технологій. Фотографія двигуна окремо. Тестування машини доручив свою дружину, і марно. Після прочитання огляду на посилання спочатку вона ставилася занадто недбало на мій запит і відхилив машину. Довелося йти на кермо. Виявилося, що машина не так вже й погана, як вона була розмазана. Після того, як показано і покласти напругу нитки, машина працює як годинник. Скелі та джинси та тонкі тканини сорочки. Не затягуйте і пропустити. Не вірте. дивитися відео.
Для бакалаврів найбільше. Головне. це було бажання, а руки виросли з правильного місця. З правою напругою, я отримав розрив близько 7 мм. Ось джинси з відео. Стара сорочка. І це фото з фінального відео. Джинси в трьох шарах (дружина зшиті). Плюси:. Розміри. Мінуси:. Розміри довжина стібка не регулюється ціна. У цьому випадку його розміри та плюси та мінуси. Пояснить. Для мене, певний плюс, якщо ви повинні вийти. Ми використовуємо машину не часто, кожен раз, коли ви повинні отримати це (Подільська) спочатку очистити купу супутніх речей у шафі. Мінус, що вона невелика. Будь-які серйозні речі, щоб шити незручно. Малі петлі, невелика вага самого пристрою значно ускладнює процес. Ця машина не для професіоналів. Більш підходящим для дітей та бакалаврів 🙂 все. Я сподіваюся, що принаймні хтось допоміг. хай щастить!

READ  У швейній машинці петляє нижня нитка

Товари надаються для написання огляду магазином. Огляд опубліковано відповідно до.18 правил сайту.

Швейна машина компактна міні швейна машина (пошиття) з інструкціями російською мовою

В чорній неділі. Величезні знижки, всі продукти в будь-якій кількості за найнижчою ціною на нашій пам’яті. від 1000 одиниць! Факел, знижки діють лише 24 години.

Всі товари найбільш мінімальні

Купуйте міні-швейну машину міні-швейну машину на нашому сайті ви можете оптовий продаж від 20 шт. або менше, якщо ви купуєте у нас та інших товарах.

Міні-швейна машина є чудовим варіантом для швейної та рукоділля коханців, які нікуди не розміщують велику швейну машину-тумбу або завантажувальну машину. Цей маленький помічник здійснює всі функції звичайної швейної машини, і з цим він компактний, мобільний та простий у використанні. Ви можете взяти міні-швейну машину з вами у відпустці, до країни, займатися шиттям в будь-якому зручному для вас місці.

Міні-швейна машина ідеально підходить для тих, хто навчився шити, і для тих, хто це робив довгий час. Раніше це необхідно ознайомитись з рекомендаціями щодо використання та техніки безпеки.

Переваги міні-швейної машини:

 • Готовий до використання. Машина не вимагає збірки та деяких додаткових налаштувань. Просто розпакуйте його і почати шиття!
 • Міцна фіксація. Всі шви та шви міцно закріплені на тканині, нічого не викидається і ніколи не зависає.
 • Компактний розмір. Машина розміщується скрізь, зручно носити його з вами, завдяки тому, що він не займає багато місця, ви будете зручно встановити його на стіл і розкладайте речі так, щоб вони не рухаються і робити не клянуся при шитті.
 • Деталі найсильнішого сплаву. Завдяки високоякісним деталі від зносостійких міцних сплавів, міні-швейна машина буде служити вам протягом тривалого часу, і ви не можете боятися, що машина зламається в найбільш уповноваженому моменті.
 • Комфортабельний. Для тих, хто використовується для шиття на машині з контролем ноги, забезпечується компактна педаль.
 • Працює з мережі, так і від батарей. Не завжди можна підключити швейну машину до мережі, тому він може працювати з звичайних взаємозамінних батарей.
 • 2 Високошвидкісні режими. Ця функція буде корисною при роботі з делікатними тканинами, або це буде зручно для тих, хто просто навчається шити.
 • Додаткове освітлення. (Необов’язково) потребує тих, хто має проблеми зору, які шиють у погано освітлених номерах.

Технічні характеристики:

Розмір швейної машини: 195 мм115 мм210 мм

Також можлива доставка іншими послугами в координації.

Якщо у вас є які-небудь питання щодо продукту, дзвінка: 375 (44) 5556018 (Velcom)

Портативна міні-швейна машина SM-202A

Міні-швейна машина SM-202A. це просте у роботі, швейне обладнання, з яким може працювати будь-яка початок швачка та навіть дитина.

Принцип роботи пристрою дуже простий, техніка не вимагає довгого та ретельного регулювання перед кожним використанням, на відміну від складних професійних методів.

У той же час, міні-швейна машина дозволяє вам працювати практично з будь-якими тканинами: від тонкого тунця до джинсів, складених у кількох шарах.

Міні Швейна машина з AliExpress! Як вставити нитку, приховати нитку на катушку, регулюючи шов.

За допомогою міні-швейної машини SM-202A ви зможете ретельно трясти будь-яку річ без будь-яких проблем і навіть шити щось! Перевага міні-швейної машини є його розмір.

використовувати, швейну, машина, mini

Швейна машина виглядає більше, як дитяча швейна машина, але, тим не менш, це якнайшвидше, і, крім того, це дуже легка, вона займає принаймні місце.

Ви навіть можете взяти її в подорож, тому що він харчується як з мережі, так і з звичайних батарей.

Якщо ваш будинок не стільки місця, і ви просто обожнюєте шиття у вільний час, або це не просто ваше хобі, а також джерело доходу, то швейна машина міні-швейна машина. Це насправді те, що вам потрібно!

Мініатюрний і портативний, він важить так легко, що ви можете взяти її навіть у відпустку!

Незалежно від того, що ви або ніколи не зшиті. Друкарська машинка настільки проста, що через пару днів ви обов’язково навчите голку!

Крім того, міні-швейна машина працює як з мережі, так і з акумуляторами. Це універсальне рішення для вашого комфорту!

Переваги міні-швейної машини:

Простий контроль, швейний доступний і новачок і навіть дитина; Компактний і зручний у транспортуванні; Він працює як з мережі, так і від батарей; Прошивка здійснюється подвійною ниткою; Два типи управління: ручна та педаль; Має 2 високошвидкісні режими і можна контролювати педаль ноги для зручності;

Потужність: 4.8w; частота: 50 Гц; параметри (d / w / c): 19.5×12.5×20 см.; Час безперервної роботи: без обмежень; 2 швидкості; працює: з мережі 220 В або 4-х “АА” батареї, автоматичне перемотування різьблення; матеріал: пластик, метал; колір: білий; вага: 1.25 кг;

Швейна машинка; Педаль ноги; Проте; Котушки; Голка; Мережевий адаптер; Інструкція.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS