Як вимкнути режим вентилятора на кондиціонері

Table of Contents

Вентилятор на кондиціонері, що означає

І тепер він прийшов, він щасливий день, коли ви встановили кондиціонер. Він залишається лише для включення його, і пристрій оточує його прохолодний. Але не думайте, що використання кондиціонера просто.

Основи експлуатації

До цього випадку прийти з повною відповідальністю, і перше, що я виконую після встановлення пристрою. ми вивчаємо інструкцію з експлуатації. Кожен кондиціонер спирається на його керівництво, а бренд LG ніколи не підходить до інструкцій з Ballu.

У цій маленькій маленькій книзі ви можете знайти всю інформацію, яку ви зацікавлені в тому, щоб увімкнути та вимкнути пристрій, як налаштувати потрібний режим роботи, як правильно доглядати за новим помічником у будинку.

Увімкніть та вимкніть пристрій за допомогою пульта дистанційного керування та без

Для того, щоб керувати машиною, виробники сильно рекомендують використовувати лише пульт дистанційного керування.Що стосується віконних кондиціонерів, це все залежить від моделі та розташування у вікні. Якщо пристрій розташований у нижній частині вікна. ви можете керувати ними за допомогою кнопок на панелі. Блок визначеного місця у верхній частині кадру? Тоді це вимагає віддаленого для налаштування своєї роботи.

Увага! Ви не можете включити/вимкнути кондиціонер, вставте/витягнути вилку з розетки.

На пульті дистанційного керування ми знаходимо кнопку живлення, вона вказується як “увімкнення/вимикання”, після натискання, яке запускається пристрій або закінчується робота. Але є такі ситуації, коли пульт дистанційного керування зламав, втратив або в ньому акумулятор, і немає вільного. Потім на кондиціонері ми знаходимо панель керування, майже завжди приховано від очей. Він розташований на внутрішньому блоку під шторами. Кнопка такого аварійного включення завжди, воно часто виділяється зеленим або червоним світлом.

Залежно від виробника, він може бути призначений як “ON/OFF” або “операція”. Потрібно натиснути на нього і тримати в такій державі протягом декількох секунд, після цього кондиціонер увімкнеться з звуковою характеристикою для цього і почати охолодити кімнату. Якщо вам потрібно налаштувати пристрій до режиму опалення, знову натисніть кнопку живлення. Завершити роботу, діяти в тому ж порядку. ми натискаємо і тримаємо пару секунд.

Ця функціональність панелі керування завершена, зміни здійснюються лише з пульта дистанційного керування.

Налаштуйте режим кондиціонера (опалення/охолодження). Декодування значків

Встановіть кондиціонер до потрібного режиму роботи, які досить багато, можна зробити за допомогою панелі керування. Наприклад, для нагрівання алгоритм полягає в наступному:

 • Знайдіть кнопку на пульті, позначеному як “тепло” (тепло), і натисніть кнопку.
 • Якщо такого напису немає, ми знаходимо значок “Режим” за допомогою цього перемикає режими, позначені сніжинками, сонцем, вентилятором та крапель. Ми вимикаємося, поки не знайдете потрібний. сонце, нам потрібно опалення.
 • Ви можете встановити потрібну температуру за допомогою кнопки “” та “-“.
 • Нагрівання повітря Пристрій не запускається негайно, повинен проходити близько 5-10 хвилин.

Аналогічним чином, ви можете регулювати температуру охолодження.

Кондиціонер керування з використанням консолі

На додаток до описаних кнопок, на пульті дистанційного керування є багато інших. Для деяких, навіть після кількох років експлуатації вони залишаються таємницею, але ми будемо розшифрувати їх зараз.

 • Тепло (або сонце значок). режим опалення,
 • Cool (або сніжинка). режим охолодження,
 • Сухий (або “крапля” значок). режим дренажу, коли кондиціонер видаляє надмірну вологість з кімнати.
 • Вентилятор (або значок вентилятора). режим вентиляції, який визначає швидкість дуття. Кондиціонер розповсюджує повітря в кімнату без нагрівання і без охолодження.
 • Турбо. підкріплена операція вентилятора,
 • Сон (або значок зірки). режим сну, під час якого вентилятор починає обертатися повільніше, що забезпечує шум. І сам пристрій налаштовує температуру, роблячи його зручним для сну.
 • Гойдалка. за допомогою цієї кнопки ви можете змінити напрямок завіси,
 • Таймер (або “годинник” значок). таймер, дозволяє заздалегідь встановити параметри температури, налаштувати одиниці самостійно включити/вимкнути.
 • Годинник. час встановлення,
 • Блокування. блокування консолі,
 • LED. віддалене світло.

Умови експлуатації: за якими температурами працюють, як готуватися до зими

Майже всі сучасні кондиціонери здатні не тільки охолодити повітря в приміщенні, але й працювати в режимі опалення, який дуже зручний між сезонами, коли нагрівання вимкнено. Однак існують певні умови, в яких пристрій може функціонувати.

Отже, температура на вулиці не повинна перевищувати 40 ° С і нижче.10 ° С.Експерти наполягають на тому, що неможливо використовувати кондиціонери взимку, оскільки масла, яка додана до хладагента, товста. Наслідком цього може бути недоношеним зносом, включаючи компресор.

Але є деякі моделі пристроїв, які можуть працювати навіть при температурах.25 ° С (на відкритому повітрі). Це Mitsubishielectric та Daikin бренди. Як зрозуміти, що ваш кондиціонер може працювати взимку? Для цього ретельно вивчити керівництво, і особливо звернути увагу на діапазон температур. Максимальні номери, в яких ви можете включити пристрій, буде вказано там.

Робоча температура кондиціонерів інверторів знаходиться в режимі “охолодження”. від.Від 10 до 45, “Опалення”. від.15 до 24. Немає інверторних одиниць функціонувати на “охолодженні”. від 21 до 43, на “нагріванні”. від.5 до 24. Що стосується моделей вікон, допустима температура для “охолодження”. від 18 до 45, “опалення”. від.Від 3 до 24 (вказана зовнішня температура). Режим дренажу рекомендується включити при температурі від 11 до 43.

Які інші проблеми можуть виникнути при використанні кондиціонера в режимі опалення при температурах нижче 0 ° C? Це зовнішній блок. Це відбувається через вибір конденсату, який на вулиці починає заморозити безпосередньо на пристрій. Якщо з аналогічними низькими температурами, увімкніть пристрій для охолодження, то ми можемо очікувати зниження продуктивності пристрою, повного заморожування зовнішньої частини та поломки компресора.

Сплітну систему контурного блоку

Також експерти радять у гарячій погоді, щоб встановити режим охолодження в межах 21-23 ° С. Це допоможе зберегти компресор та ваше здоров’я через невелику різницю температури в приміщенні та на вулиці.

Профілактика та обслуговування

Сервіс кондиціонера передбачає регулярне прибирання внутрішніх та зовнішніх блоків, дезінфекції та заправки/заправка з хладагентом, якщо це необхідно. Роблять ці фахівці, які радять принаймні один раз на рік.

Крім того, профілактична інспекція здійснюється для того, щоб помітити несправності вчасно, замінити частини, змащувати механізм, перевірте обладнання для витоків та інших. Ви можете докладніше прочитати у статті “Обслуговування кондиціонера з вашими руками”.

Якщо пристрій не планується використовувати взимку, він повинен бути “консервованим”, підготуватися до холоду:

 • Увімкніть кондиціонер до режиму “вентиляції” і залиште роботою щонайменше 2 години. Таким чином, від радіатора залишить вологу.
 • Очистіть всі фільтри.
 • Зовнішній пристрій щільно закритий водонепроникним матеріалом.

Віконні кондиціонери будуть достатньо, щоб закрити частину, розташовану на вулиці, плівку або іншого матеріалу, призначеного для притулку від зовнішніх впливів. Але іноді навіть після того, як маніпуляції, зроблені через пристрій, холодне повітря йде в кімнату, потім блок видаляється на зиму.

Планує керувати спільною системою взимку? У цьому випадку отримати додатковий “зимовий комплект”. Він складається з трьох важливих елементів: регулятор швидкості вентилятора, дренажні трубки та компресорні обігрівачі. Їм не дозволяється піднятися на блоки та систему, а також регулювати тиск у ньому. Але варто попередження. у цих умовах пристрій буде працювати тільки в режимі охолодження! Він актуальний у магазинах та закладах громадського харчування.

Спліт системи життя

Як довго триватиме спліт-система, це залежить не від удачі, але з чітко визначених факторів. Середній термін служби становить 5-10 років, але це може змінюватися через:

 • Якість та надійність кондиціонера. Звичайно, пристрій ультра-високої надійності електричного бренду Mitsubishi (японська продукція) буде служити набагато довшим, ніж брендовий апарат Delonghi (Китай).
 • Якісний монтаж. У літній сезон, коли питання охолодження дуже актуальні, є багато одноденних фірм, які пропонують недорогу установку кондиціонування повітря. Дуже часто виявляється, що установка виконується ними погано, і це призводить до передчасного поломку самого пристрою.
 • Умови роботи. Якщо кондиціонер працює цілодобово на межі своїх можливостей, він може зменшити його термін служби.
 • Висока якість та своєчасна служба. Регулярне очищення пристрою та заміна хладагента буде розширюватиме використання пристрою.

При дотриманні основ експлуатації кондиціонер, безумовно, відповідає очікуванням власника, і буде працювати без скарг на весь термін служби.

Кількість кнопок та їх значення залежить від марки кондиціонера. Символи застосовуються до кнопок, або вони можуть просто мати напис.

Отже, що вказує на значки на кондиціонері:

 • Увімкнення/вимикання включається і вимикає пристрій.
 • Сніжинка (прохолодна) охолодження.
 • Сонце (тепло) нагрівається. Є лише ті моделі, які підтримують цю функцію.
 • Падіння (сухе) дренаж. Потрібно видалити надлишок вологи з кімнати.
 • Вентилятор (вентилятор) змінює швидкість вентилятора.
 • Чотири стрілки лобі (гойдалки) змінюють положення завіси, спрямовуючи потік у потрібній стороні.
 • Зірочка (сон), що обертається вночем, при якому пристрій починає працювати над малими оборотами.
 • Підхід вгору/вниз або плюс і мінус дозволяють зробити температуру вище/нижче.
 • Годинник (таймер) Встановіть час роботи кондиціонера.
 • Режим вибирає режим.
 • Годинник набору часу
 • LED включає підсвічування дисплея пульта дистанційного керування.
READ  Якщо ви відкриваєте посудомийну машину під час роботи

Інструкції для побутових систем

Індикація безпеки

Довіра Встановлення тільки професійних установників. Не встановлюйте Split System самостійно.
Не намагайтеся виконувати технічне обслуговування, за винятком цього посібника. Спробуйте уникнути введення рідини всередині.
Не намагайтеся отруювати об’єкти або кінцівки під час робочої системи.
Під час очищення вимкніть сплітну систему від електричного струму.
Не використовуйте хімічні приводи для очищення кондиціонера.
Не використовуйте речовини для очищення побутових сантехніків.
Використовуйте своє обладнання лише з діапазонами температури повітря та вологості відповідно до цієї інструкції.

Назва частин критого та зовнішнього блоку

2.Повітряне споживання у верхній частині блоку

6.Вертикальні жалюзі напрямку повітряного потоку

7.Індикаторна панель внутрішнього блоку

Примітка. Ваша консоль може відрізнятися від представлених

Сполучний трубопровід двох типів труб

Підключення електричного кабелю

Опис внутрішнього блоку та її контролю

Основний корпус внутрішнього блоку, а весь кондиціонер. це пульт дистанційного керування. У випадку його несправності або відсутності пульта дистанційного керування ви можете використовувати кнопку керування рукою avto/cool. У більшості внутрішніх розбитих систем ця кнопка знаходиться під передньою панеллю внутрішнього блоку на правій стороні. Для доступу підніміть передню панель. Щоб зробити його вільними кінцями панелі, зліва і вправо, є фіксатори. Відкрийте панель та підніміть до положення, в якому він фіксується або доки він натискає. Щоб закрити панель, натисніть на дно, закінчується з обох сторін, і закрийте, поки не зупиниться. Відсутність розриву з боку панелі говорить, що вона потрапила на місце.

Коли ви натискаєте кнопку ручного керування, кондиціонер працює в наступних режимах: “Авто”, “Cool”, “OFF”. (Температура, встановлена ​​за умовчанням, становить 24 ° С). Цей метод можна використовувати лише в крайніх випадках. У будь-якому іншому використовуйте пульт дистанційного керування.

Як відрегулювати повітряний потік

Для зручного використання необхідно регулювати напрямок потоку повітряного повітря, так що потік рівномірно розподілений за кімнатою.Запобігти постійному напрямку потоку на людину в приміщенні.

Вертикальний напрямок регулюється з пульта дистанційного керування. Напрямок потоку горизонтально регулюється вручну, перетворюючи решітку (в більшості випадків). Контроль повітряного потоку неможливий, коли кондиціонер вимкнено, а також протягом періоду очікування, вказаного шляхом включення таймера вимкнення на пульті дистанційного керування. Переконайтеся, що ваш кондиціонер не працює протягом тривалого часу в режимах повітряного охолодження з індивідуальним потоком повітря вниз. В іншому випадку виникнення вологи на жалюзі. Забороняється переміщати жалюзі вручну під час роботи внутрішнього блоку. Це може призвести до невдачі в роботі всієї спліт-системи, зупинивши його та перезапустіть. При повторному запуску вертикальні жалюзі можуть бути стаціонарними протягом 10 секунд. Кожного разу після запуску жалюзі зростає середнє положення за замовчуванням. Напрямок повітряного потоку вертикально можливий автоматично і вручну залежно від режиму роботи. Завжди регулюється і тільки з пульта дистанційного керування. Кнопка Swing.

Опис панелі керування та стандартні режими роботи

один.Кнопка зменшення температури Натисніть, щоб знизити температуру на пульті дистанційного керування. 2.Кнопка підвищення температури ▲. Натисніть, щоб збільшити температуру на консолі 3.Кнопка режиму роботи кондиціонерів: Кожного разу, коли ви натискаєте кнопку, вказаний режим роботи кондиціонера змінюються у наступній послідовності: Вжито автоматичного автоматичного режиму (у цьому режимі спостерігається температура 24 градусів, вибрано відповідний режим), охолодження Прохолодний. Сухий стік (режим, протягом якого компресор зовнішньої одиниці кондиціонера працює на охолодженні навколо циклу.Може використовуватися як легкий режим охолодження). Вентилятор теплового вентиляції (у режимі вентиляції лише внутрішній одиниці кондиціонера працює). Примітка: режим опалення лише для моделей “тепло/холодні”.

4.Кнопка (гойдалка) Встановлення режимів завантаження: натисніть кнопку, щоб увімкнути горизонтальний затвор. Використовуйте кнопку, щоб налаштувати розташування жалюзі та виберіть режим роботи.

п’ять.Кнопка чистого режиму (не всі моделі): Коли ви натискаєте цю кнопку, функція “чистого повітря” реалізується, т.Е. Плазмовий пиловий колектор включається, щоб видалити бактерії та мікроби при іонізації повітря. Тільки з моделями з іонізатором або плазмовим пиловим колектором.

Как включить кондиционер на обогрев?

6.Автоматична кнопка (не всі моделі): Коли ви натискаєте цю кнопку, функція “Очищення Self” реалізується. Після вимкнення від пульта дистанційного керування кондиціонер все одно буде працювати і вимикає повітря, без роботи зовнішнього блочного компресора. Це видаляє надмірну вологість з радіатора внутрішнього блоку та запобігає утворенню цвілі та появи неприємних запахів у подальшому запуску пристрою.

Комфортна кнопка температури (не всі моделі): коли ви натискаєте цю кнопку на пульті дистанційного керування, температура зони відображається, коли пульт дистанційного керування є. Таким чином, кондиціонер буде працювати до тих пір, поки температура в зоні розташування не збігається з вказаним.

8.Кнопка скидання: Коли ви натискаєте кнопку, всі поточні налаштування будуть скасовані, а кондиціонер буде переходити до початкового стану.

дев’ять.Кнопка вимкнення/вимкнення (увімкнення/вимкнення): Використовується для включення та вимкнення. Більшість моделей мають більше інших кнопок і мають інший колір.

10.Кнопка швидкості внутрішнього блоку: кожен раз, коли ви натискаєте, вибрано один з існуючих режимів: Auto Speed ​​Виберіть Auto Low Low Median Med High High High. Деякі моделі мають кількість швидкостей, може бути більше трьох.

одинадцять.Кнопка таймера таблиці: використовується для встановлення автоматичної живлення та часу за графіком. Після досягнення вартості 10 годин (10:00), з кожним кластером, час збільшиться на 1 годину. Щоб скасувати цей режим, скиньте час.

12.Кнопка сплячого режиму: зручна кнопка сну. Цей режим призначений для економічної роботи кондиціонера з заданими параметрами. В режимі охолодження дає найбільш комфортне середовище.

13.Button Disconnect: використовується для встановлення автоматичного вимкнення повітря. Кожного разу, коли ви натискаєте кнопку, значення часу збільшується на 30 хвилин. Після досягнення вартості 10 годин (10:00), з кожним кластером, час збільшиться на 1 годину. Щоб скасувати цей режим, скиньте час.

чотирнадцять.Кнопка блокування, так званий режим захисту дітей: якщо ви натискаєте кнопку блокування, всі кнопки пульта дистанційного керування будуть заблоковані, і будь-які нові команди з консолі стануть неможливими. Тільки параметри, зроблені раніше. Ця функція запобігає випадковій зміні установок. Щоб скасувати блокування, ви повинні знову натиснути кнопку блокування.

15.Кнопка Turbo Mode (не всі моделі): Коли ви натискаєте кнопку, потужний режим охолодження включається. Щоб скасувати режим, натисніть кнопку.

16.Кнопка повороту, дисплея (не всі моделі): Використовується для відключення дисплея на виставці передньої панелі внутрішнього блоку кондиціонера. Щоб увімкнути дисплей, знову натисніть кнопку.

На прикладі дошки кондиціонера кондиціонера з гриму.

1 Температура випробування. 2 спостереження за таймером. 3 Auto (автоматичний режим). 4 Cool (охолодження).5 сухого (дренажного режиму). 6 Вентилятор (режим вентиляції). 7 Тепло (режим опалення). 8 Обертання вентилятора. 9 Auto Fan. автоматичний режим роботи внутрішньої одиниці кондиціонера. 10 режиму X-вентилятора (функція очищення випарника). 11 Turbo Режим (максимальна швидкість вентилятора, компресор зовнішнього блоку не вимикається, коли досягається задана температура). 12 світлодіодних годин (годинник). 13 Отримання тривоги.14 Немає режиму сну. 15 горизонтальних/вертикальних жалюзі. 16 світло (панель підсвічування внутрішнього блоку). 17 Кнопки блокування. 18 режим іонізації. 19 свіже повітряне приплив (не всі) 20 температури зовні/всередині (не всі). 21 Режим економіки (не всі). 22 Функція, яку я відчуваю (робота відносно температури навколо пульта дистанційного керування). 23 Тихого режиму.

Загальні поради щодо використання пульта дистанційного керування

1) Не використовуйте старі батареї або акумулятори різних типів. Видаліть акумулятори з панелі керування, якщо ви не використовуєте його протягом тривалого часу. В іншому випадку витік електроліту може пошкодити віддалений. 2) середнє термін зберігання акумуляторів під час нормальної роботи. близько шести місяців. Це один літній сезон. Для лужних батарей до 24 місяців. 3) При транспортуванні та зміні вологості в приміщенні зберігають акумулятори окремо від консолі. 4) Змініть батареї вчасно, якщо кондиціонер не реагує на потоку сигналу, і немає індикатора. З слабким світиться панелі пульта дистанційного керування, вам також потрібно замінити батареї. 5) У разі порушення цих вимог можна відвалити Pulta du.

Опис принципу роботи

У цьому режимі ваш кондиціонер вибирає режим роботи в залежності від установок виробника. Найчастіше 24 градуси за Цельсієм. Вимірювання температури всередині приміщення демонструє режим, який відповідає відносно 24 градусів. Якщо температура приміщення більше 242 градусів, то режим охолодження активується. Якщо вибрано менш ніж 24-2 градуси, вибрано режим опалення. При температурі близько до 24 вибраного режиму просто вентиляція.

Основний режим охолодження

Якщо в режимах охолодження, нагрівання або автоматичне, натисніть кнопку сплячого режиму, то кондиціонер виконує наступні операції. Швидкість обертання вентилятора буде встановлено автоматично, якщо вручну вручну встановити один з режимів вентилятора. Після години роботи робоча температура встановлюється на 1 градус більше, ніж відображається на віддалених, дві години на 2 градуси. Через 7 годин кондиціонер автоматично вимикається. В результаті температура повітря в кімнаті залишається досить зручною. Це не відбувається занадто багато дренаж і переохолодження. Підходить для постійної роботи не тільки вночі, але і протягом дня, щоб досягти більш комфортних умов.

READ  Режим полоскання у пральній машині скільки триває

У цьому режимі буде періодичне охолодження повітря на рівному періоді часу залежно від температури повітря в приміщенні та відображається на пульті. Наприклад, хвилина охолодження, три хвилини просто вентиляція.

Робота в режимі вентиляції повітря

У цьому режимі працює лише внутрішня блок-розкопка. Повітря в приміщенні веде через сітчастий фільтр, очищаючи його від великих домішок у вигляді пилу та їїіуму. Більш ефективні з додатковими фільтрами.

Робота в режимі повітряного опалення в цьому режимі блоки кондиціонера змінюються в місцях. Внутрішній блок починає випадати з тепла, а відкритий блок охолодження вулиці. З дуже холодними температурами на вулиці можна заморозити зовнішній блок. Для розморожування в автоматичному режимі більшість моделей оснащені системою автоматичного розморожування, вмикається під час режиму охолодження, доки зовнішній кондиціонер не зможе не вдасться.

Як піклуватися

Для догляду за консоллю, використовуйте суху ганчірку, спеціальну продукцію пластику або тканину, змочену в алкогольному розчині. Не використовуйте розчинники та ацетон, це може пошкодити пластмас.

Основною дією для споживача є зовнішня перевірка кондиціонера та промивання фільтрів внутрішнього блоку.

Перед очищенням переконайтеся, що ваш кондиціонер вимкнено, а кабель живлення відключається від розетки.

Відкрийте передню панель і витягніть його по черзі кожну з фільтрів сітки. Будьте обережні, щоб не підключити для радіатора внутрішнього блоку. Деякі моделі мають додаткові фільтри, відключіть їх від основних сітчастих фільтрів.

Замочіть сітки фільтри в теплій воді для очищення від забруднення. Потім промийте під струмінь води. Не використовуйте чистячі агенти. Додаткові фільтри не призначені для повторного використання, вони повинні бути замінені через 3-4 милі.

Після того, як він промитий, фільтри сітчасті повинні бути встановлені назад у тому ж порядку, як ми вийняли. Не намагайтеся профілювати фільтри з силою, все повинно потрапити на місце без зусиль. Не роблять раптових рухів, які можуть принести до пошкодження випарника або сітчастий фільтр.

Очистіть фільтр з пилу якомога частіше, оскільки забруднений фільтр знижує ефективність всього кондиціонера в цілому.

Якщо випарник внутрішнього блоку сильно забруднений, використовуйте послуги кваліфікованого фахівця для очищення його. У випадку, якщо ви вирішите зробити це самостійно намагайтеся не пошкодити пластини.

Зовнішній кондиціонер підрозділ вимагає очищення радіатора та періодичної заправки фреону.

Як це працює, умови праці

Більшість моделей мають три хвилину скидання затримки. Ця функція забезпечує захист від розщеплення системи від повторного початку відразу після зупинки (тільки для моделей “тепло/холодного”).

В режимі опалення, підготовка до роботи в кімнаті зроблено. Поставка повітря до кімнати не виконується, зовнішній кондиціонер підрозділ працює система для роботи. Внутрішня одиниця не працює протягом 5-10 хвилин залежно від температури повітря на вулиці. Цей час необхідно підготувати до роботи внутрішнього блоку на повну потужність. Не думайте, що ваш кондиціонер несправний, він просто готується до роботи.

Як тільки температура в приміщенні досягає встановленого на пульті, швидкість вентилятора зменшиться, і розділити систему, що перейде до режиму підтримки температури. Вважають, що датчик температури знаходиться у верхній частині внутрішнього блоку під найбільш стелею, тому температура в приміщенні може бути меншою, ніж наведена для підтримки. За цей період зовнішній блок буде зупинений.

Якщо в режимі опалення зовнішня установка починає заморожувати, режим теплообмінника автоматично включається автоматично. Цей режим триває 5-10 хвилин, індикатор внутрішнього блоку блимає в цей час. При розморожних шанувальників обох блоків буде зупинено. Під час цього режиму вода з зовнішнього блоку тече в піддони і капає через нижню дірку зовнішнього блоку.

При опалюванні кондиціонер працює за принципом теплового насоса, тоді як відбирається тепла зовнішнього повітря, яке передається повітрям в приміщенні. Нижня температура навколишнього середовища, де знаходиться зовнішня одиниця, тим нижче її ефективність. Рекомендується використовувати інші опалювальні пристрої одночасно з кондиціонером, якщо температура зовнішньої температури стає занадто низькою

Будь-які перешкоди для вільного кровообігу зовнішнього повітря через зовнішній блок в результаті призводять до зменшення кондиціонера кондиціонера або охолодження. При роботі в нагріванні та негативних температурах на вулиці розплавляється вода, яка утворюється, коли зовнішній блок розморожує, може накопичуватись і заморозити. У зв’язку з цим необхідно забезпечити правильну вологість від дренажної системи. Включаючи забруднення радіатора з листям, вниз або іншим сміттям, якщо зовнішня одиниця низька.

У випадку відключення надзвичайних ситуацій, кондиціонер повністю припиняє свою роботу. Внутрішні індикатори блоку будуть Flash після відновлення. Після перезавантаження він вибере останній режим, протягом якого постачання електроенергії було перервано.

Причиною невдач у роботі може служити розрядом блискавки, падіння напруги в мережі, механічні пошкодження.

Інструкції для використання кондиціонера

Кліматичні системи допомагають створити будь-яку оптимальну внутрішню температуру, але не всі користувачі знають основні правила, як використовувати кондиціонер, щоб не завдати шкоди їхньому здоров’ю та всім живим у будинку. Подумайте, як і який режим є режимом кондиціонера, так що температура приміщення оптимальна.

Будь-яке керівництво здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, винятки. це вікно, які мають панель керування кнопкою. Однак деякі з призначених команд вимагають перекладу на російську мову. Для зручності користувачеві поруч із кнопками на консолі надаються графічні піктограми.

Основні режими кондиціонера присутні в кожному стандартному пристрої. Серед них:

 • Прохолодний (“охолодження” перекладається). позначається сніжинками;
 • Тепло (для опалення) з значком сонця;
 • Сухий режим (дренажний режим у будь-якому кондиціонері) з краплинним зображенням;
 • Вентилятор (вентиляція) з значком вентилятора;
 • Сон (нічний режим) з позначенням зірочності;
 • Таймер з зображенням годинника;
 • Гойдалки. значення полягає у зміні напрямку штор;
 • Блокування. блокування консолі від дітей;
 • LED. підсвічування консолі, щоб працювати з ним ввечері і вночі.

Охолодження

Це головна місія будь-якого пристрою кондиціонування повітря. Режим кондиціонера реалізується наступним чином: сполуки холодоагенту в пристрої поступово перетворюється на газоподібне, беручи тепло з кімнати. Так охолоджений повітря, що надходить у кімнату.

Правильно обчислити потенціал кондиціонування повітря придбаного пристрою, допоможе такої формули: одна кіловат йде від 8 до 10 квадратних метрів. Відповідно до цих умов, пристрій дасть оптимальне охолодження в квартирі.

Важлива рекомендація: Коли ви запускаєте таку функцію, Splite System встановлює температуру приблизно B16-18 градусів. Якщо це не вистачає, вентилятор з’єднаний. Температура може варіюватися протягом 0,5 градусів (вище і нижче).

З вуличними температурами нижче нуля, важливо дотримуватися наступних нюансів:

 • Час від часу, щоб знизити потужність пристрою;
 • спостерігати за водою;
 • Нагадаємо, що реструктуризація режимів займає більше часу.

Найкраще не запускати цю функцію взимку.

Опалення

Багато кондиціонерів можуть працювати в режимі опалення, що найкраще запустити в міжсезоння, коли нагрівання ще не запущено. Однак, взимку, використання цієї можливості є небажаним. це сприятиме зниженню продуктивності пристрою.

Восени та весна в режимі тепла, в 3-4 рази більше тепла в порівнянні з витраченими електриками. Але в зимовий сезон негативні температури змінюють властивості фреону та компресійного масла, тому пристрій може навіть не вдаватися. Звичайно, ви можете придбати спеціальну низькотемпературну (зимовий) комплект або спочатку купити модель з трубчастим нагрівачем для опалення, але з їх використанням, а законопроекти для електрики збільшиться.

Що потрібно для чого

Завдяки цій функції кондиціонера з кімнати, видаляється додаткова волога. Сушіння допомагає йому легше носити тепло і запобігає виникненню гриму. Як результат, стілець зникає, і стає легше дихати.

 • Перші 10 хвилин кондиціонер висихає повітря;
 • Наступні 5 хвилин пристрій не працює;
 • Потім посилена вентиляція відбувається протягом 2 хвилин.

Дуже важливо, щоб у кімнаті немає додаткових відкритих джерел вологи. наприклад, басейн. Тут можливості дренажу не допоможе, необхідно використовувати інше спеціалізоване обладнання.

Пристрій працює з циклами: від сушіння повітря до охолодження. Як тільки кімната була встановлена ​​в кімнаті, пристрій починає знову висушити повітря.

Покращене дуття

Режим вентиляції в будь-якому кондиціонері. індикатор швидкості дуття. У кімнаті відбувається розподіл повітря, а не охолодження і не нагріваючи його.

У сучасних моделях вентилятор регулюється. для цього є додатковий турбо режим. З його включенням повітряні потоки починають переслідувати навколо кімнати з більшою швидкістю. І якщо ви вимикаєте повітряну огорожу, то при виконанні пристрою пристрій переміщує різні повітряні шари, що мають різний ступінь нагрівання (у верхній частині повітря буде теплішим, а підлога залишатиметься прохолодженим).

Тихий нічні налаштування

Інше ім’я. нічний режим: він забезпечує знижений рівень шуму вночі. Фактично, вентилятор просто починає обертатися на меншій швидкості, вона виявляється майже мовчки. І необхідна температура залишається незмінною, коливання можливі в межах одного до двох градусів.

Ім’я Ім’я. тихий, зручний сон. Він також характеризується зменшенням споживання електроенергії.

Таймер

Ще одна з обов’язкових функцій, які дозволять вам встановити температуру, поки користувач не прибув. Вона завершує роботу спліт-системи після необхідної кількості часу.

Гойдалки

Ця функція допомагає рівномірному розподілу обсягів повітря по всій кімнаті. До речі, клапани можуть бути закріплені в одній позиції. І для більш зрозумілої картинки того, що відбувається з технікою, на екрані консолі відображаються відповідні жалюзі.

Додаткові режими роботи кондиціонера

Російське ім’я. повітря. Коли він увімкнено, компресор вимикається, а кондиціонер перетворюється на аналог вентилятора підлоги. У моделях найнижчого та середнього цінового діапазону вентилятор викликає лише критий повітря, який поширюється через очисні фільтри.

У дизайні дорогих моделей можна підштовхнути вуличне повітря в кімнату, після проходження його через паперові або вугільні фільтри та іонізатор.

READ  Як перекласти котел для літнього режиму

Гойдалки

Друге ім’я. повітряний гойдалка. На російській мові, назва цієї функції може бути перекладена як гойдалка або коливання. Він контролює рух демпфера та напрямку повітряного потоку в одній площині. вгору.

За замовчуванням клапан постійно відкривається і закривається, покращує розподіл охолодженого повітряного повітря навколо кімнати. Позначає у вигляді піктограм, подібних до геометричного кута або декількох стрілок, розташованих вентилятором.

При необхідності він може бути закріплений у 1 положенні, 1 раз, натиснувши кнопку після включення функції.

Повітряний потік

Друге ім’я. напрямок повітря, переклад. потік повітря або напрямок повітряного потоку. Схожий на опцію гойдалки, але відрізняється від нього той факт, що напрямок потоку повітря змінюється в площині ліворуч.

Таймер

Назва цього параметра перекладається як таймер. Він використовується для регулювання потужності на кондиціонері в потрібний час і з бажаним режимом роботи.

Планування включення та вимикання створює комфортну температуру в квартирі, щоб повернутися додому з роботи та збереження електроенергії. Позначено піктограмою годинника.

Інші назви. почуття, відчуття, я відчуваю. Назва опції можна перекласти як автоматичний, чутливий або відчуття. Це в автоматичному режимі вибирає потрібний режим для підтримки визначеної користувачем температуру та вологості.

Сон

Назва буквального перекладу. Сон або Сон. Варіант призначений для використання під час сну та працює в різних моделях кондиціонерів різними способами:

 • Яскравість підсвічування дисплея на корпусі кондиціонера зменшується;
 • Швидкість обертання вентилятора та компресора зменшується;
 • 1-2 години до кінця часу сну (за замовчуванням 7-8 годин) Пристрій збільшує температуру повітря на 3-4ºС.

Turbo, Jet Cool, потужний

Назва опції перекладається на російську, як турбо, потужний або потужний. Функція призначена для прискореного, 10-20 хвилин, охолодження або повітряного опалення приміщення.

Чистий

Альтернативна назва: самостійно чисто. Він перекладається як очищення або самоочищення. Потрібно очистити поверхню випарника та конденсатора від бруду і пилу.

Залежно від моделі, кнопка може включати в себе одну з параметрів параметрів:

 • Одноразове прибирання. випарник або конденсаторні радіатори очищаються 1 раз відразу після включення;
 • Автоматичне чищення. функція працює автоматично за розкладом, закладеним у прошивку виробником.

Другий титул. утримуйте. Він перекладається як блокування або утримання. Після натискання кнопки зміни, режим роботи кондиціонера не може вимкнути.

Smart Saver

Альтернативне найменування. заощадження, екологічна економіка. Варіант підтримує температуру приміщення в діапазоні 23-29ºС при мінімумі з використанням електроенергії.

Як включити кондиціонування повітря для опалення?

Ефект заощаджень досягається шляхом зменшення компресорного двигуна.

Почуття (відчуття, я. відчути)

З англійської, назва функції кондиціонера перекладається на російську, як:

У різних моделях цей режим працює по-своєму. Якщо кондиціонер оснащений універсальною панеллю управління, у цьому режимі техніки самостійно визначає режим роботи. Це аналог автоматичної функції. Залежно від температури та вологості, включено один з наступних варіантів:

У моделях, де він не універсальний, а оригінальний пульт дистанційного керування, це може бути занадто теплим і занадто прохолодними кнопками. Вони переносяться як “занадто теплі” і “занадто круто”. Коли ви натискаєте, кондиціонер змінює робочу температуру у великій або меншій стороні.

У сучасних преміальних моделях (наприклад, Mitsubishi електричний), мікропроцесор бере участь у визначенні режиму. Кондиціонер запам’ятовує останні налаштування та встановлює налаштування користувачів. Наприклад, якщо ви частіше встановлюєте температуру 18 і 22 градусів, то, коли ви вмикаєте функцію I-відчуття, вона включається на 20.

Також натискання занадто теплих і занадто класних клавіш змінює температуру для різних значень. Якщо ви часто використовували їх, зміна режиму може становити 2 або 3 градуси, якщо рідко. 0,5 або 1 ступінь. Ці дані зберігаються в пам’яті кондиціонера.

У деяких моделях функція відчуття працює по-різному. Вони мають датчик температури у пульті дистанційного керування в пульті дистанційного керування. З його свідчення залежить робота кондиціонера.

Как включить кондиционер на обогрев?

У звичайному кондиціонері температура повітря визначається датчиком, розташованим у внутрішньому блоці. Якщо ви демонструєте охолодження до 20, коли повітря поблизу датчика охолоджується до 20 градусів, компресор зупиниться або зменшує швидкість роботи.

У той же час, повітря в нижній частині кімнати буде холодніше (холодне повітря важче тепло і знижена). На високій відстані від повітряного кондиціонера буде тепліше. Це також буде швидше від навколишнього середовища, меблів, техніків та людей.

При роботі в режимі I-відчуття, відчуття або почуття, кондиціонер вимірює температуру повітря над датчиком у пульті дистанційного керування. Він підтримує його в певній зоні. Це зручно, якщо люди знаходяться на відстані від внутрішнього блоку. Режим температури встановлюється більш точним.

Свіжий потік повітря

За останнє десятиліття кондиціонери типу постачання з’явилися на ринку. З традиційних розбитих систем вони відрізняються наявністю канального каналу, у системі якої затоки атмосферного повітря можливі до 25% потужності пристрою.

Кондиціонер з такою занурюваною має вбудована мембрана, що регулює роботу каналу. У цьому випадку його характерна властивість є нерівною пропускною здатністю: молекули кисню проходять через таку мембрану набагато швидше і краще, ніж молекули інших газів.

Однак у більшості інструментів середнього та нижчого цінового діапазону, в режимі вентиляції, вентилятор внутрішнього блоку просто працює в просторі, тим самим поширюючи повітря через кімнату, без реальної вентиляції. У пристроях, здатні виконувати іншу пластикову трубку, яка смокче повітря з вулиці.

Поради щодо того, як грамотно використовувати кондиціонер

“Хто має пульт дистанційного керування з кондиціонера, головний офіс”. Цей гумовий інсульт давно став офісним фольклором. Але чи всі вони знають, як використовувати їх правильно, щоб техніка служила добре на всіх приміщенні?

Так часто трапляється: шляхом придбання складного обладнання, ми, швидше за все, почнемо натискати на всілякі кнопки, встановивши його для Різдва, і ідея, яку вам потрібно ознайомитись з інструкцією, зазвичай відвідує, коли техніка не вдається. Наш огляд точно для тих, хто не використовується для того, щоб керувати інструкціями щодо читання. Після прочитання, кожен може легко керувати пультом дистанційного керування та встановити необхідні параметри.

Виробники кліматичних методів, передбачаючи очікування своїх покупців, іноді створюють кондиціонери та спліт-системи, але в той же час, будь-які Super Suites залишаються дуже стисливими та простими у використанні, за допомогою стандартного набору кнопок, необхідних для бажаних параметрів.

Найважливіша кнопка пульта дистанційного керування. Режим. виберіть режим.

Коли ви натискаєте цю кнопку, кондиціонер регулюється до різних режимів подачі повітря: одна преса. це автоматичний режим;

Дві сторінки. охолодження охолодження охолодження. Швидко або повільно. все залежить від заданих параметрів (про це. далі);

Інша натискання кнопки режиму перетворюється на сухий режим. дренаж. Кондиціонер йде до повільної, середньої швидкості;

Інша натискання кнопки режиму та режиму вентилятора, в якому кондиціонер починає працювати спокійно, у трохи повільному темпі, ніж у попередньому режимі.

Турбо режим підвищує роботу кондиціонера над переліченими режимами в режимі кнопки. На додаток до автоматичного режиму.

Temp- Натисніть вгору або вниз, встановлюється температура нагрівання або охолодження.

Вентилятор. вибирає швидкість обертання вентилятора (3-4 різних рівнів швидкості), годуючи свіжість і прохолоду. Не працює з автоматичним режимом.

Гойдалки. Напрямок горизонтального демпфера. Одна натискання кнопки Swing.Демпфер гойдається вгору і вниз постійно, коли повторюються преси, замикає її позицію. У деяких моделях спліт-систем ви можете налаштувати напрямок вертикальних амортизаторів, якщо ця функція не буде, то їм доведеться регулювати вручну, відправляючи потік повітря у правильному напрямку.

Quolet- Ця функція дозволяє розвіяти потік холодного повітря набагато сильнішим, за винятком прямого потоку в приміщенні людей.

вимкнути, режим, вентилятор, кондиціонері

Автоматична корисна кнопка для дезінфекції та дренування деталей кондиціонування повітря. Потрібно час від часу надати кондиціювання в цьому режимі принаймні через пару годин. Тоді ви не можете боятися появи грибків та інших неприємностей в техніці.

OK і кнопки скасування. підтвердження та скасування параметрів.

Smart Saver. дозволяє тримати температуру в певній позначці. Кондиціонер досягає заданої температури та зупиняє роботу. Коли температура в кімнаті починає змінюватися, кондиціонер знову увімкнеться.

Хороший сон. У цьому режимі холодне повітря буде стикатися зі стелею і не заважатиме сном.

Сон. режим сну. Протягом двох годин кожну годину температура піднімається на одну ступінь, потім вона спирається на досягнуту, а через 6 годин кондиціонер вимикається.

Еко. кнопка несе відповідальність за режим енергозбереження. Кондиціонер починає працювати на низьких оборотах.

Годинник показує, що час піддається. Вам потрібно встановити час, використовуючи стрілки температури.

На таймера. включати таймер.

Кнопка часу, щоб додати час при встановленні таймера;

Таймер вимкнення таймера;

Кнопка зменшення часу зменшення часу, при встановленні таймера кондиціонера, щоб вимкнути.

Багато моделей сучасних спліт-систем оснащені електронним дисплеєм, який показує інформацію про вказані параметри на панелі внутрішнього блоку. Якщо немає дисплея, налаштування можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Під час натискання кожної кнопки внутрішня одиниця кондиціонера опублікує характерний звук, таким чином, реагуючи на команду консолі. Якщо “PIP” не звучав, то кнопка повинна бути знову натиснута.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS