Як вимкнути звук на мікрохвильовій печі Samsung

Інструкція з експлуатації Samsung MW63FR в Інтернеті. Page 17

Інструкція Samsung MW63FR для мікрохвильового пристрою містить сторінки російською мовою.

Ви можете завантажити файл PDF цієї інструкції: завантажте PDF-файл

Кнопка пам’яті дозволяє запам’ятати час приготування будь-яких продуктів та відповідного рівня потужності.один. Натисніть кнопку “0/MEMORY”, щоб вибрати

Процедура 1-3 в пам’яті. На дисплеї показано малюнок 1, 2 або 3.

Якщо параметри процедури були налаштовані,

Натисніть кнопку “Пуск/30 сек”.”Щоб використовувати вибрану процедуру. В іншому випадку вкажіть параметри процедури. У процедурах ви можете використовувати лише одноступеневу або двоступеневу підготовку.

Після завершення запису параметрів натисніть кнопку один раз

“Початок/30 секунд.”Щоб зберегти параметри та повернутися до режиму очікування. Якщо натиснути кнопку “Пуск/30 сек”.»Ще раз, приготування їжі почнеться.

Наприклад, щоб запам’ятати процедуру ,

дозволяючи 3 хвилини 20 секунд готувати їжу до 80% потужності, виконайте такі дії.

1) У режимі очікування двічі клацніть кнопку “0/memory”. На

2) Натисніть кнопку “Таймер” один раз, а потім послідовно

3) Натисніть кнопку “Power” один раз. З’явиться дисплей

Рядок “PL10”. Потім натисніть кнопку “8”. Лінія “PL8” з’являється.

4) Натисніть кнопку “Пуск/30 сек”.”Щоб зберегти параметри.

Один раз буде зумер, після чого духовка повернеться до режиму очікування. Якщо натиснути кнопку “Пуск/30 сек”.”Ще раз, процедура буде збережена в пам’яті за номером 2, а підготовка почнеться.

5) Якщо включено живлення, процедура завжди буде

зберігати. Якщо живлення вимкнена, процедура повинна бути використана повторно.

6) Застосувати збережену процедуру, в режимі очікування

Двічі клацніть кнопку «Початок/30».”. Дисплей повинен з’явитися цифра 2. Потім натисніть “Початок/30 секунд”.»Ще раз виконати процедуру.

Якщо натиснути кнопку під час приготування

“Годинник”, поточний час з’явиться на дисплеї протягом трьох секунд.

Якщо натиснути кнопку під час приготування

“Потужність”, з’явиться поточна величина мікрохвильової потужності. Три секунди, духовка повернеться до попереднього стану. У багатоетапному режимі приготування функція запиту працює таким же чином, як описано вище.

Мікрохвильова піч оснащена спеціальною програмою захисту від дітей, що дозволяє заблокувати печі дітям або людям, які не знайомі з контролем, не могли випадково включити його. Печі можна заблокувати в будь-який час.один. Замок. У режимі очікування протягом 3 секунд

Натисніть кнопку STOP/CANCEL. Довгий звуковий сигнал, що означає, що замок від дітей увімкнено, і лінія з’явиться на дисплеї

Вилучення блокування. У режимі блокування

Протягом 3 секунд, натисніть кнопку “Стоп/Скасувати”. Довгий звуковий сигнал, що означає, що замку від дітей вимкнено.

Препарати повідомлення

При завершенні приготування, зумер звучить п’ять разів, повідомляє, що підготовка продуктів закінчилася.

Якщо в режимі очікування відображається поточний час,

Символ товстої кишки “:” Фільцери. В іншому випадку на дисплеї відображається рядок “0:00”.

І нехай він не буде хворіти

Цей запис на самому початку, який дуже цікаво читати тут, як інші змогли зробити прискорювач з двох жіночих журналів, дідусь та синіх стрічок, щоб зробити прискорювач на лічильникові електронні позитронні балки, але вони ще не готові ще. Здається, що руки ростуть з правильного місця, але якось неможливо оскаржити ідею, а потім реалізувати його. Але я хочу почати з чимось.

READ  Кабінет олівця для духовки та мікрохвильова піч

Сьогодні ми переможемо мікрохвильову піч (кавоварка, пароплав і так далі). пристрій, який зазвичай подає звуковий сигнал для кожної матриці, хоча немає сенсу з цього шуму (з рідкісним винятком, з яким ця нотатка просто не потрібна). І нехай він не буде хворіти!

Маркетологи намагаються збільшити продажі дуже схожих товарів, забезпечують, що в наших квартирах майже всі пристрої блимають світлодіодами. Але легко перемогти темний маркер або стрічку. Що робити з марними заходами? Змусити їх тихі або повністю відключити!

 • Я відключу його від мережі (і не забудьте видалити диск, на якому все, як правило, обертається, щоб не зламати, коли вона виходить),
 • Ми пам’ятаємо, що принаймні пристрій відключається від мережі, але теоретично ви можете вдарити поточний (ви ніколи не знаєте, де залишається заряд), тому ми заздалегідь погодимося не відчувати себе всім внутрішнім,
 • Обережно відкрутіть гвинти, на які проводяться кришка,
 • Видалення кришки, давайте подивимося, що всередині.
 • Додайте послідовно з опором динаміка (люди, які можуть зробити це, швидше за все, не читати до цієї лінії),
 • Зробити порожнину скрипу, тримаючи щось на зразок мембрани динаміки (хтось наповнює шматок ват, хтось натискає таку ж синю стрічку, хтось дивиться в деяку піну гуму, щоб заглушити звук),
 • Позбутися звуків взагалі (відключіть одну з контактів динаміка),
 • Зберіть пристрій назад, назавжди забудьте про домашній комфорт.

Pinzeta Lift One з контактів, що йдуть до динаміки (це протистояти останнім 5 секунд, після чого він розірвався), поклав будь-який ізолятор до нього (на фото паперу), закрийте пристрій з кришкою, обережно затягніть Шурупи в старих гніздах. Все, пристрій зараз працює, але не хворіє.

Якщо ви раптом потрібно відновити цю корисну особливість “пробудження дитини, сплять у сусідній кімнаті”, «Ізолятор завжди може бути видалений. Все про все пішло до десяти хвилин, сім з яких я втирав кришку від жирної кухонної пилу.

Тепер ви знову переконалися, що всі ці скрипучі пароплави та кавоварки можуть бути спокійними. Але хто ще повинен розірвати динамік? Правильно, додому джерело безперебійного живлення! Насправді, якщо я вдома, я відзначаю відключення електроенергії та без його дратівливого Піще, і якщо немає будинку вдома, то чому дратує сусідів, які не тільки не мають електроенергії, а також звідки є Свіч?

Як вимкнути Samsung Мікрохвильовий звук

Якщо вам сподобається це, початок для самого початку, щоб почати щось робити з вашими руками, то в наступній примітці я покажу, як з розбитого зарядного пристрою для телефону та непотрібного USB-кабелю, щоб зробити “телефонний зарядний пристрій” з ноутбука “.

Контактні сервісні центри Проведення діагностики та ремонту мікрохвильових печей. Причиною розбиття, що виражає тріск, може бути у внутрішньому вмісті. викривлений вузол, розрив дроту або трит у розміщенні контактів. Майстер визначить розрив і називає точну ціну при діагностиці.

Якщо техніка нова, то ви можете зв’язатися з гарантійним центром. Вони скажуть причину і замінити печі або скажіть мені, де повернути, щоб відновити його. Часто центри забезпечують такі послуги самостійно.

READ  Екран для печі в цегляній ванні

Основні заходи безпеки

Дизайн мікрохвильової печі всіх моделей є майже ідентичним, лише панель керування відрізняється, тому вони розбиваються, оскільки практика ремонту свідчить однаково.

Статистика ремонту запевняє, що основні мікрохвильові несправності виникають через неправильну роботу, порушення основних рекомендацій виробників, а не через заводський шлюб.

Перш ніж дізнатися основні несправності та методи ліквідації, необхідно ретельно вивчити заходи безпеки, щоб ретельно вивчити використання побутової техніки високого ризику:

 • Якщо вентилятор всередині програмного забезпечення не працює, то це неможливо.
 • Running Magnetron Не виробляйте при пошкодженні робочої камери та відкритих дверей.
 • Ні в якому разі не підключайте видалений магнітрон. його випромінювання іноді перевищує 2-4 тисячі вольт, що дуже небезпечно.
 • Перед профілактичним обстеженням обов’язково відключіть продукт від мережі та вивантажувати високовольтний конденсатор.
 • Наприкінці ремонту ретельно огляньте всередині мікрохвильової печі та зніміть всі сторонні дружні предмети.
 • Мікрохвильова піч ніколи не включається без навантаження. Щоб перевірити її роботу після ремонту. покладіть всередину скляну потужність водою.
 • Коли необхідна заміна зламаної або роздільної частини, необхідно встановити лише аналогічний варіант з однаковими параметрами.

У правильній роботі, духовка в режимі очікування не повинно бути сильним для шуму або публікувати якийсь гурт. Відображається лише дисплей, де відображається час роботи циклу, а в деяких моделях та поточний час може бути освітлений.

Поки мікрохвильова піч працює, це нормально, якщо він робить тихий дзижовий або гучний звук. Це відбувається з кількох причин, але найчастіше за рахунок коливань магнетрону (коли мікрохвильова піч нагрівається), операція вентилятора або обох.

У більшості випадків тривалий час натискання кнопки скасування або 0 забезпечує доступ до звукового програмування, за допомогою якого ви можете налаштувати параметри звуку та вимкнути мікрохвильову піч. Незалежно від того, скільки ви це робите, перемикання мікрохвильової печі в тихому режимі може зробити це тихіше.

Як вимкнути Samsung Мікрохвильовий звук

Подібні пісні

LG MS23M38GIH Мікрохвильова відключення звуку

Я перетворив свою мікрохвильову піч у лазерну духовку

Інтернет-торгівля RP мікрохвильова піч Samsung Ge83KRS 2 C гриль

Звук у мікрохвильовій печі, як вимкнути звук або зробити спокійніше

Приховані функції Мікрохвильова піч Топ-10 Супер Мікрохвильові можливості

Найцікавіша річ у світі.Коротко про головне.

Кухня 5 помилок, які не можуть дозволити

Как отключить звук микроволновки Samsung

Як від’єднати звуковий сигнал у мікрохвильовій печі Samsung Me88

Samsung MS23F302TQK мікрохвильова піч

Що робити, якщо тарілка в мікрохвильових печах не обертається

Як вимкнути або зробити спокійніше звук у мікрохвильовій печі

Наскільки красиво обернути чашку для ремесел, багато декор варіантів мила роблять це самостійно

Inverter Microwave LG Overview та налаштування MW23R35GIH

Що робити, якщо іскриється мікрохвильова піч, чому мікрохвильова піч

Як вимкнути звук у мікрохвильовій печі Samsung MW87QR

Як вимкнути Samsung Мікрохвильовий звук

Мікрохвильова піч у металобрухту є мідь, що цінне

Як вписатися на невелику кухонний дизайн секрети, якщо мало місця

Не працюйте кнопки на мікрохвильовій печі є рішення

Слухати

Біологія 6-го класу та російської пономарієвої 1 рок

Сплячий колібрі Køsmosm Xius Liyk RMX

Відродження міського безсмертного культиватора Глава 88

Завантажити

Керагуан Milenial Terhadap Bank Syariah Dijawab Dirut NTB Syariah

Как отключить звук микроволновки Samsung

Узало повний епізод 5 січня 2022 Останній епізод

L Assassins The Movie Part One Kill Kill Kill

READ  Духова шафа з функцією мікрохвильової печі Bosch

Вихід Autodiagnostic Volvo V40 автомобіля

Musseta Waltz Guitar Solo Lews Music Завантажити

Прородний мрій принесе до її додому пастора, неправдору

Як вимкнути Samsung Мікрохвильовий звук

L Assassins Haji Shake Офіційний музичний відео

Чемпіон R Sangma Tangko Rimani Gimin Manderanna Talate на 27 Febrary 2022

Segunda Temporada de La Leyenda de Chu Qiao Capitulo 22 Audiolibro

Nunta Florin Si Damaris Farcas Betania Arcalia 15 08 2021 Parta 1

Готель Golden Plaza Tver Overview Номери та готель Golden Plaza

Winicius Vaqueiro Piseiro Do Vaqueirinho 2020

Nalla Kachithama Verasa Pogayila Love FullScreen Вертикальний Whatsapp Статус Таміл Васант Редагування

Низька напруга в мережі. менше 220 В. Навіть невелике відхилення (у 20 с) може вплинути на продуктивність мікрохвильової печі, включаючи можливість нагрівання. В результаті, пластина може бути нагріта, і їжа в центрі буде холодна. В результаті неповного закриття мікрохвильових слабо теплих продуктів.

Плями викликані частинками масла, які реагують з охолодженням повітря. 3. Коли функція мікрохвильової/компактної печі включена, їжа нагрівається дуже швидко. Процес виробляє іншу кількість конденсату залежно від типу нагрітої їжі та заданої температури.

Чому мікрохвильовий шум при роботі і не теплий

Для опалення їжі в пристрої відповідає магнетрон. Якщо спалювання мікрохвильової печі дуже гуде, але їжа залишається холодною, то, швидше за все, розбивка пов’язана з цим елементом.

Ремонт здійснюється за такий алгоритм:

 • Мікрохвильова піч відключається від джерела живлення та видаліть задню кришку пристрою.
 • Всередині пристрою, магнетрон, розташований зазвичай саме в центрі, і проводять його візуальний інспекцію.
 • Деталь відключення від дротів та дослідження. Найчастіше, коли розбивка магнетронного, цей елемент малює і розплавляється.
 • Якщо візуально елемент у порядку, він перевіряється з омметром. Конкурентний магнетрон повинен демонструвати значення близько 0,5 Ом, під час поломки не з’явиться опору.
 • Якщо причиною того, що мікрохвильова піч під час роботи, він знаходиться на виході основного елемента, замість цього ви купуєте точно так само нове.
 • Магнетрон встановлюється на місці, закріплений самолюбністю та підключення до бажаних терміналів дроту.

Після ремонту мікрохвильова піч включається і перевіряє, вона дює чи ні, і чи відбувається нагрівання.

Коли магнетронну мікрохвильову операцію можна почути до 150 ° С, тому перед ремонтом потрібно чекати його охолодження

Метод другого

У деяких випадках вимкніть звук затвора камери програмно, ви все ще можете. Отже, тут ви можете віднести Flyme та Miui Fruckware від Meizu та Xiaomi компаній, відповідно. Сам звук вимкнено в налаштуваннях. На підставі Meizu буде показано приклад.

Приходьте у налаштуваннях, далі. у розділі “Sound”. Тут ви вибираєте “Системний звук”.

Перекладіть важіль “камеру”, таким чином, щоб він став сірим. Все, звук камери вимкнено.

У MIUI з Сяомі, вимкнення звуку не знаходиться в аудіодінні параметрів, але в розділі “Камера”. Запустіть камеру, натисніть “Режими”, а потім торкніться Gear.

Тут ми перекладаємо перемикач на “.»Поруч з« Зйомки звуку ».

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS