Як випікати хлібні будинки в газовій печі

Швидкий домашній хліб

Немає магазину Loaf ніколи не замінить додому, запечений своїми руками. У домі, ми інвестуємо нашу енергію і всю любов до наших домогосподарств. Я люблю плиту Бунка і, навіть маючи хліб, я все ще готую хліб, роблячи мої руки, і випікайте в духовці. Будучи зайнятою людиною, я намагаюся шукати рецепти Бунькааа, яка готується до відносно невеликого скорочення часу. На цей раз я пропоную вам рецепт для швидкого дому, який я спробував зовсім недавно, але я вже встиг випікати три рази. хліб дуже м’який і повітря. сміливо ви рекомендуєте це!

Домашній перетягування у стилі повільного харчування

Я розробив цей рецепт для тих, хто дійсно хоче випікати наш перший хліб, але не знає, з якого краю підходити. Buanka Rebel вже всі мої друзі друзів, які відчували вільні свербіж у своїх руках. Для його підготовки вимагає мінімум первинного знання та крапель. Однак, надзвичайно бажано хоча б один раз, щоб побачити своїми очима, як це робиться, тому що слова не завжди можуть передавати важливі нюанси.

 • 500 г пшеничного борошна вищого класу
 • 10 г столової солі середнього шліфування
 • 1/4 C. L. Високошвидкісні дріжджі
 • Кремне масло для форми змащення
 • вода
 • Пшеничне борошно для вимірювання тіста, при необхідності

Що робити: у широкій і глибокій мисці, залити 350 г теплим (2325 с) питну воду, розчинити сіль в ньому. Проходять дріжджі, дайте їм осідати на дні. Потім додайте приблизно 2/3 всієї просіяної борошна та вибухають з дерев’яним лезом (ложки) до консистенції тіста для Oldes, 5 хвилин. Чим довше ви викинуте його, тим більше, що виходить, вона виявляється хліба. Тісто повинно бути однорідним.

Щоб помірно, додати решту борошна і зробити його ретельно замісити його в миску. Як тільки він збирається в одному COM, покладіть його на стіл, трохи розщеплену муку, і продовжуйте мити, працюючи в основному базою долоні (каблук). З метою натиснути їх на тісто, витягніть його з себе, і отриманий край повертається до себе, склавши тісто навпіл. Після кожного витягання та складання поверніть тісто 90. Загальний час змішування повинен бути не менше 5 хвилин., І в ідеалі 10 хв. По-перше, тісто матиме різку консистенцію. Це нормально. Не додавати борошно! До кінця змішування тісто повинно стати гладким і пластиком, можливо, трохи прилипати до пальців, але не до столу.

Викладіть тісто тісто на стіл, покрийте його згори місії і дайте його за 20 хвилин. Для перевірки (контрольованого процесу бродіння перед випіканням) змащують форму для випікання масла. Тестові краю з усіх боків під дном, як ніби ви збираєтеся викручувати його, але на півдорозі зупинився. Якщо все зроблено правильно, тісто повинно приймати форму злегка опуклі півкулі з помітною поверхневою напругою. Важливо дотримуватися заходу, а не допускати надмірного сильного напруженості, коли розриви з’являються на верхній поверхні тесту. Зібране тісто викладає у форму, оберніть його харчовою плівкою з таким розрахунком, щоб він не заважає подальшому збільшенню тісто, і залишити його в 19 с протягом 89 годин.

Коли тісто піднімається і досягає краю форми, встановіть в печній грилі на середній висоті і нагрійте його до 220 с. Посипте воду до води, затиснута в декількох місцях до нижньої частини форми тонкого дерев’яного шкурювача.

Підготовлений хліб спеке в попередньо підігрітої печі 4550 хв. Якщо кору занадто інтенсивно занурюється, покрийте верхню частину хліба фольги або зменшуйте температуру до 200 с. Форма видалити з духовки, залиште на 5 хвилин., Після цього акуратно переміщуйте хліб на сітку до повного охолодження. Розрізати хліб не може бути не раніше ніж годину після закінчення випічки. Ви отримаєте хліб вагою 650700 г.

1) Як правило, якість домашнього хліба визначається кількістю підйомників та швидкістю тесту: тим більше, тим більш чудовий хліб. Рецепт, представлений нижче, є компромісом, дещо спрощеним характером тіста, по суті, випікає після першого ліфта, якщо ви не враховуєте короткий слід на самому початку. Однак, незважаючи на це, в ньому виявлено його повний варіант здійснення. Поняття повільної їжі, яка є основою для приготування самодостатньої буханки з яскравим смаком. І хоча вся процедура займає багато часу, активні дії не потрібні так багато. 2) Зручно починати тісто з вечора вранці випікання або вранці на вечірньому випічці. 3) Buanka на цьому рецепті є рум’яна кора, помітна солодкість за смаком, мокра з нерівномірним, дещо грубий пори.

Кулінарний вигляд для Букаау Почнемо з підготовки продуктів. Вимірюйте потрібну кількість дріжджів, переконавшись, що вони підходять (час на упаковку). Додати сіль з цукром. Розтирайте всі компоненти до рідкої кахерети, використовуючи ложку або лезо.

Водяне опалення, спробуйте руку. Сірий, поки ви не відчуєте себе приємним. Ми наливаємо теплою водою до дріжджів, перемішуючи.

Всипаємо просіяне борошно. Змішати, позбутися від великих грудків.

У товщині маси буде помірковано, як тісто на млинцях.

Накрийте контейнер. Покласти на тепло протягом 30-45 хвилин або довше. Дозріччя Opara рятує кілька разів, буде отвір з кислим запахом.

Ми перемішуємо шар, випускаючи вуглекислий газ і знову роблячи його рідким, так що після замішування дріжджів можна ще раз підняти тісто.

Ми просіяли борошно, ви будете готові не відразу, але частини. це легше принести тісто до бажаної щільності. Негайно додайте близько 250 грамів.

У борошна Холлі ми робимо поглиблення, ми наливаємо соняшникову олію, щоб зробити тісто більш еластичним, і випікати смачно.

READ  Скільки часу мити ручні мити

Домашній хліб в духовці. Як приготувати хліб. Хліб вдома.

Всі перемішують ложку, перш ніж отримувати товстий, вільне тест на кома. На дошці або таблиці, ми вириваємо трохи борошна, покладаємо тісто і починати його, прокачавши від себе і витягуючи до себе. Вимкніть задню сторону долоні гладкі, але сильні рухи.

Через кілька хвилин тісто не буде настільки грубим і липким, це буде більш щільним, землею, і це буде легко пахнути. Чоловіки біля десяти хвилин. В кінці замішування ви будете відчувати себе під долонями, як би бульбашки, повітряні бульбашки, тісто м’яке та пластик.

Їздити в тісто в колобок, наприклад, на фотографії. Висячі, тремтіння товстого борошна.

Невелика каструля з закругленим дном, чаша, казанок підходить для тестування тіста. Ми перевіряємо рушником, густо посипати борошном.

Покладіть тісто на посипану сторону вниз, ми залишаємо рукав. Якщо немає борошна, тісто прилипає до рушника, красива булочка не буде працювати. Дивись кромки рушника на бункері, покладіть тісто у тепле місце для підйому в два рази.

Піднятися в тісто для дріжджових буханів, якщо до бік або трохи вище. Не потрібно утворювати тісто. Увімкніть духовку, залиште нагріти до 180 градусів.

Коли нагрівається, дуже м’яко перетворюйте посуд з тістом, викладання булочка на лоток для випікання. Ми намагаємося не пошкодити тісто, це дуже ніжний. Я покриваю протилежну миску і перевернуте. Тісто легко виходить, а не обхід, він залишається лише для видалення рушника з ролика.

Ми поставили лист випікання на середній рівень і печі домашніх дріжджів 35-40 хвилин на 180 градусів. Корочка має зазолотитися, стати золотисто-рум’яною.

Виймаємо смачний буханець із духовки, остуджуємо на дерев’яній дошці або ґратах, нічим не накриваючи.

Хліб! Нарешті ЙОГО знайшла і більше НЕ купую. Ідеально Швидкий та Такий домашній рецепт

Теплий або охолоджений хліб і подати до столу.

Я впевнений, що ваші перші дріжджі будуть успішними в славі, тому що тепер ви знаєте, як випікати смачний хліб у духовці вдома і, звичайно, хоче консолідувати успіх. Простий і смачний додому рецепти Loaf я зібрав у відповідному розділі, є інше, все з докладним описом та порадами.

Головна хліб Чому потрібні пари в духовці і як його створити

Шкідливий чорний хліб матиме на людей: з повільним травленням; з виразкою шлунка; страждає від підвищеної кислотності шлунка; Маючи алергію до дріжджів. Дізнайтеся наші поради, поїзд, спробуйте, і ви не тільки будете знати, але й навчитися випікати домашню віч у духовці. Такий метод приготування дозволяє отримати більш повітряну масу, де аромат жита буде переважним. Посольство “Пшеничне борошно хліб на фарі”, готуйте його досить легко вдома, в звичайній печі.

І ви не повинні розрізати його на скибочках. Готовий хліб абсолютно розібраний у частини вручну через те, що кожен шматок тіста, з якого збирається Букака, “ванни” в маслі. У каструлі з краєм висоти для підйому тіста, ми запах миляємо борошно, сіль та дріжджі, змішуємо в сухому та заливанні води. Ви можете викласти на листі випічки, і великий хліб вийде, не забудьте дати їй форму кола. Рецепт для чорного хліба, як у магазині, важко пройти хлібну хліб, не відчуваючи голоду, а не уповільнюючи крок, принаймні, тільки для того, щоб насолодитися божественним ароматом свіжого випікання. Методи приготування можуть бути модифіковані, однак більшість з них поєднують загальні принципи, з якими краще ознайомитись заздалегідь.

Як випікати хліб вдома в газовій печі

Друзі, привіт! Сьогодні я вирішив поговорити про умови випікання в електричних печах у контексті роботи з буханом. Незважаючи на те, що практично у кожному рецепті є загальні рекомендації для умов випікання (температурний режим, зволожуючий на початку тощо.) Фактично, все не так просто, коли мова йде про випікання в електричних потоках. Все там інше. Тепер вони оснащені гарною половиною кухень, і в них ви можете піч все, що буде робити, вони є надійними, знайомими, стабільними і володіють великою кількістю функцій, особливо конвекція оцінюється. Але, як не парадоксально, для буханця саме вона не дуже підходить і, щоб отримати ідеальний буханець, з нею доводиться постійно боротися.

хліб в електрофовці, який запечений під кришкою

Як працює електрична духовка, особливості та мінуси.

Сучасні електрофісти, як правило, мають верхню та нижню тенету та одну або дві вікна в задній стінці печі, де шанувальники є шанувальниками для створення конвекції. Конвекція сприяє рівномірному розподілу гарячого повітря та стабільного нагрівання по всій печі, відтінки забезпечують високоякісне нагрівання та зверху, а нижче. Здається, все, щоб створити ідеальні умови для випікання, але не втрачають. Майже всі електричні печі SIN 1: дно випікання виявляється блідою, а іноді, як правило, захищає добре, а вершина може бути сильно рум’яною. Для Букааа, дуже важливо, щоб найгарячіше, щоб сама гаряча, вона сприяє формуванню правильних пори, і взагалі формує форму хліба, для качатти, як правило, є критичним, оскільки прокату відіграє вирішальну роль у Росії Формування великих пори у вологому тесті. Для цього, насправді, ми є матеріалом на камені, і нагрівають його до півтора годин при максимальній температурі. І ось така засідка: прохолодна дорога електрична духовка, мільйон функцій, а хліба інсульту є неправильним!

хліб, запечений в режимі конвекції без каменю, дно не лайно взагалі

Букака на камені і під кришкою в електрофовці

Інша точка конвекції. З одного боку, це чудово, що це таке, тому що дуже важливо мати рівномірну температуру у всіх куточках печі, але конвекція Бункау не є нічим. Саме це призводить до нерівномірного впливу температури під час випікання, тому хлібна кора може підірвати у абсолютно несподіваних місцях (на боці або дні, залежно від того, де знаходиться вентилятор). Крім того, з постійним продуванням кори, в принципі, він формується неправильно: вентилятори вентилятора всіляють, що необхідно, особливо в першій половині випічки, процеси карамелізації цукрів не можуть правильно йти процеси карамелізації цукрів У корі він починає темніти і грубо. З тієї ж причини, порізи не розкриваються, але просто заморожують, а в обсязі хліба, вона виявляється, менш, ніж все, може бути пов’язано з тим, що кору занадто рано утворюється, втрачає вологість і, відповідно, еластичність втрачає вологість і, відповідно, еластичність.

READ  Залізо з контейнером для збору шкали

Корк утворюється під достатньою зволоженням і температурою

Корк утворюється в режимі конвекції

Це також відбивається на смак-ароматі: як ви знаєте, належним чином запечений хліб не просто красива, тонка золота кора, теж пахне дихати! Але неправильна кора має не дуже приємний запах, він не апетитний і образливий, особливо якщо цілий день був розірваний тестом у своєму єдиному вихідний день.

випікати, хлібні, будинки, печі

Така ж проблема притаманна всім професійним пароплавам (багаторівневі печі, в яких є конвекція, а зволожується). Здавалося б, що я все одно бажаю: вони здатні створювати високу температуру всередині камери, у них є автоматичне постачання парою, а ви також можете налаштувати інтенсивність випаровування, однак проблеми в них такі ж, як у звичайні електричні печі. Пари можуть бути включені, дати всі 100%, але кора візьметься неправдою через постійне дуття: конвекція відверне весь пари, а вільна кора замерзає і починає горіти.

Випікання в конвектомі під кришкою і тільки з вологою

Різниця помітна відразу, це один і той же буханець, просто пекся в різних улсовіях

Як розуміти загальні рекомендації щодо випікання буханця, якщо у вас електрична духовка або пароконвектомат?

Домашній хліб у газовій печі / дешевше і смачний, ніж у магазині ! Рецепт для простого смачного тесту

Рекомендована температура 240-250 градусів для таких печей та печей. це просто нереальна, тому що і десять хвилин не пройде, оскільки кора стануть коричневою, але сама хліб залишатиметься сирою. Я не знаю, може бути, є ще кілька трюків, але в таких печах або печах я починаю випічку з максимумом при 220, а через 10-15 хвилин я зменшується до 180, тоді як загальний час випікання значно збільшується. Якщо в газовому буханні вагою 500-600 гр. Достатньо 20-25 хвилин, потім у пароконвектомат або електрофовка, це перемішати близько 40 хвилин.

 • Від’єднайте конвекцію, якщо є така можливість. Можна розігріти духовку з ним, а температуру, щоб зробити до 240-250-265, але при посадці хліб, вибуху краще повністю вимкнути або зробити це мінімальним, якщо у вас немає можливості.
 • Обов’язково використовуйте камінь, з необов’язково дуже товщиною 1,2-1,5 см. Буде достатньо і добре підігрівати його, принаймні, 30-40 хвилин.
 • Бити під капот. Я знаю, що у мене є сім неприємностей. Високоякісна товста стінка, така як французька ехітна Генрі, добре не тільки, що він замикає вологість навколо Бункааа, опалення, він створює особливі умови, головним чином, підходить для Bukaaa: він рівномірно розігріває, то невеликий закритий простір обмежується його стінами, через який утворюється вільна кора, а сам хліб. це помилка набагато швидше. Подібно до ефекту та чавуну, але складніше працювати з ним, він дуже важкий, і він охолоджує швидше, ніж кераміка. Навіть у найвищих ясенних печах у різних частинах температура відрізняється від того, що вони самі досить великі, і дійсно однорідна не може розігріватися.

Особливо це стосується духовки, в якій конвекція не вимикається. Навіть якщо ви тримаєте хліб під кришкою з 15 хвилин, а потім воно вийде, сильний гарячий дует все ще призведе до того, що кору утворюється не правильно, скорочення не вийдуть так повно, як і в Більш відповідні умови, а обсяг бункка буде успішним. Кераміка, завдяки спеціальній пористій структурі, дає змогу повністю випікати петлю під кришкою, не призводить до абразивності пари, ерозії порізів і глянсової кори.

Що звернути увагу, якщо ви виберете електричну духовку

Я не рекомендую фірм і виробників, я взагалі не розумію їх, тому я просто перелічу, що ви повинні звернути увагу.

 • Бажано, щоб у духовці є два капелюхи (верхній і нижній) та режими, які дозволяють їм поперемінно використовувати (для кожного десяти з точки зору режиму) або кожного разом. Якщо існує функція регулювання температури нагрівання кожного з тенонів Cool, взяти 🙂
 • Бажано, щоб виникла можливість вимкнути конвекцію. Це, мабуть, є майже самамама важливою функцією для Buankaaa.
 • Бажано, щоб двері мали 2-3 склянки, краще тримати тісто в духовці і тепло.

У яких печах я запечений і в якій випікають

Я запечений хліб у різноманітних побутових електричних печах, у абсолютно-мальовому газі, у звичайних парах і в складних програмованих супер-куплевах, вартість з трикімнатною квартирою в Харкові. Запечена в електричних підшарках для піци, в професійних дерев’яних печах, у російських печах, в купол дерев’яні печі для піци та багато, де запечені. Про дрова тепер я навіть не скажу це, напевно новий рівень для Бункааа та справжньої магії, я скажу про те, що спекти, як правило.

У мене є газова піч, і я люблю її м’яко, це майже досконалий: вільна кора в ньому ідеально загоряється, а дно не горить, поки я завжди використовую камінь і кришку. Коли спочатку запечений в неї, не міг повірити, що це дійсно відбувається, хліб в неї був ідеальним! Я так звик до пальників і блідих вершин, до того, що вершина повинна гул і випікати замість 20 хвилин у всіх 40, що ще довгий, отримуючи ще один рум’яний хліб, танцював від радості. Я не нова німецька плита Kaiser, вона зігріває до максимуму до 240 градусів (отже, це майже ідеальний, але для мокрого тесту цього мало), і я купив це більше двох років тому, для копійки, до знімної квартири замість радянського електрона, який пропустив газ і, здається, взагалі був небезпечним для життя. З тих пір у нас було багато цікавих експериментів з нею, пригоди та рухів, з’явилися пропозиції щодо зміни більш сучасного електричного, але здається, що ми знайшли один одного, і я відмовляюся. Отже, ми живемо 🙂 Я бажаю вам знайти свою духовку або добре, щоб подружитися з тим, що є натхнення та смачний хліб!

READ  Як покласти печі в ванну

Температура та час занурення

Для того, щоб Бауна Буланка був смачний, пишний і мав хрустку кору, вам потрібно створити правильні умови в духовці. Кожен тип хліба запечений у єдиних температурних умовах, які можуть відрізнятися від композиції, особливостей борошна, мас тестових заготовок та інших параметрів. Якщо ви не дотримуєтеся температурного режиму, рекомендується випікати хліб, постраждає його якість.

Більшість різновидів Buckkaaa запечені при температурі від 200 до 270 градусів. Якщо продукти Loavesack мають невеликий розмір (50-100 грамів), їх спекти при меншій температурі.

Найстрашніший. це хліб, що готується у печах, що дозволяє регулювати температуру та вологість. Таке ступеневе регулювання допомагає успішно реалізувати технологічні стадії занурення. Homewood рекомендується випікати в духовці:

 • По-перше, печі, нагріті до максимальної температури. зазвичай до 240-260 градусів. При цій температурі хлібкуть 10-15 хвилин. Надсилаючи тест-бланк в духовці, вам потрібно створити пари в ньому. Для цього потрібно швидко залити склянкою гарячої води, щоб підігріти на нижньому рівні. Пари важливі для запобігання дегідратації поверхні випробування, через що на хліб утворюється тверда кора.
 • При проходженні зазначеного часу пари вивільняється з печі, а температура знижується до 180-200 градусів і випікає продукт до готовності.

Що стосується банду Бункка, це буде індивідуальним у кожному випадку. По-перше, всі печі випікають різними способами. По-друге, час приготування хліб залежить від ваги продукту. Зазвичай 1 кілограм Buankaaa випікають близько 50 хвилин. На хліб вагою 1,5 кілограмів займає 60-70 хвилин. Якщо вага продукту становить 2 кілограми, хліб приступає за 70-80 хвилин.

випікати, хлібні, будинки, печі
 • Підготовка простого хліба на воді починається з водяного опалення. Дріжджі налийте в миску або чашку і залити їх теплою водою.
 • Потім додайте цукровий пісок, борошно (скільки візьмете тісто), сіль.
 • Змішайте тісто, поки він не притискається до рук. Якщо є мало води, вам потрібно трохи додати.
 • Накрийте тісто рушником і нехай він прийде.
 • Після цього ми прикріплюємо круглу форму, покладаємо на посипаний ублюдок і покласти в попередньо до 180 o з духовкою.
 • Випікайте 45 хвилин. Ми виймаємо, змащуємо водою і покриваємо серветку протягом 15-20 хвилин, щоб короста почала м’якше.

Ми обслуговуємо теплий хліб духовки до різних перших страв. шок або жебрак з буряком, готуючись з охолодженої домашньої хліб бутербродів, канап.

випікати, хлібні, будинки, печі

Рецепт для часникового хліба в духовці

Кількість порцій: 1 хліб Бункаааа.

Кухонна техніка: духовка, ріжуча дошка, сито.

Інгредієнти:

 • 3 склянки первісної пшеничної муки;
 • 1 склянка тепла кип’ячена вода;
 • 1 чайна ложка дріжджів;
 • 1 столова ложка цукру;
 • 1 чайна ложка солі;
 • 8 столових ложок рослинного масла;
 • 60 г вершкового крему;
 • 3 гвоздики часник.

Приготування:

 • Змішайте всі сухі компоненти, додайте воду і засипати тісто.
 • Накрийте чашу з рушником тіста і покладіть у тепле місце протягом години.
 • Коли підійшов тісто, згорнути його до товщини 2 см.
 • Змішайте вершкове масло з тертим часником і нанесіть на всю поверхню тіста.
 • Викрутіть тісто в рулон і розрізайте кілька разів. Зберігати в тепле місце протягом години.
 • Випікати при 200 ° 25-30 хвилин.

У мисці ми наливаємо теплою (не гарячу) воду, додати сіль і цукор.Окремо, взявши пару столових ложок теплої води з миски, носити дріжджі в склі. Це я роблю виключно, щоб забезпечити швидкість реакції на хлібну троянду. Коли дріжджі були відокремлені, додайте їх до миски з водою.Ретельно перемішуючи.У чаші невеликих порцій ми починаємо додавати просіяне борошно.Змішати тісто до однорідного стану.Ось такий грудний я вийшов. Випічка форми змастіть рослинним маслом і викласти тісто. Нехай він прийде в тепле місце. Я завжди поклав тісто в духовку і виставку 15-25 градусів.У духовці це ідеально. Це можна побачити на фото. За бажанням, ми даємо тест, щоб піднятися і зробити камін. У цьому випадку ми повинні дати тест, щоб знову піднятися. Тоді ми збільшуємо ступеня в духовці до 200, і ми випікаємо підростання (перший або другий раз) хліб Бункаааа. Цього разу я відмовився від того, щоб піднятися лише один раз, негайно додав градуси і запечений домашній хліб. Buankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 40-45 хвилин.

Коли вершина хліба прекрасно тремтять, хліб повністю готовий. Ми виймаємо це з духовки, покриваємо кухонним рушником і дайте трохи вогняний. Потім витягніть хліб форми і покладіть на дошку або децийдер. Я покриваю бухану рушником, і це так для мене до ранку.І вранці моя сім’я чекає свіжого і дуже смачного, рожевого домашнього хліба. Так, і з домашньою ковбасою. добре, просто мрія!Як це. нічого складного у випічці будинку бункаааа. Це може зробити абсолютно будь-яку господину або власника, але, звичайно, якщо бажано Але, я раджу свою піч мій хліб, тому що це дуже смачно, корисна і дуже інфекція. повірте мені.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS