Як виправити сушарку для посуду в шафі

Як покласти сушіння в шафі

Привіт друзі! Сьогодні, роблячи монтаж сушіння в шафі, я згадав, як 5 років тому я не міг пам’ятати відстань до верхнього рівня посудомийної машини. Розуміння того, що це один з важливих факторів зручної кухні, я прагнув визначити придатність якомога точніше.

Щоб звільнити вас від цих головних болів, я вирішив детально написати цю тему в цій статті. І без будь-яких відволікаючих відгуків, негайно перейдіть до інструкцій. Результат читання стаття буде впевненими діями ваших рук та вдячних очах гарнітури господині.

О чем не знают 98% людей. Сушка для посуды

Посудомийна машина в шафі

Найчастіше при встановленні сушарки вибирається модуль над пранням. Це значно спрощує життя господині.

виправити, сушарку, шафі
 • встановлені або без кадру;
 • Мають один або два рівні для розміщення посуду (верхній. для чашок та окулярів, нижчих. для плит).

Однорівневі моделі, як правило, фіксуються в монтажних полицях з дверима, відкриває без дверей.

Як легко виправити сушарку для посуду


О чем не знают 98% людей. Сушка для посуды

Кухонний кабінет однорівневий сушарка

Щоб забезпечити хорошу вентиляцію всередині шафки, часто неможливо встановити нижнє обличчя. Крім того, при розміщенні модуля сушіння над раковиною ви можете забезпечити запас крапель води безпосередньо в раковину, що спрощує догляд за головкою. Якщо нижня частина кабінету має, для вентиляційного пристрою вам потрібно зробити отвори в двох бічних стінках.

Вентиляційні отвори у верхній стінці кабінету

Стандартні сушарки виробляються 400, 500, 600, 700 та 800 мм. Між двома рівнями необхідно забезпечити відстань не менше 300 мм для зберігання різних видів посуду. Перед покупкою продукту необхідно з’ясувати точні розміри модуля гарнітури, де він буде встановлений, і вам потрібно звернути увагу не до зовнішніх розмірів, а внутрішнім.

Як збирати

З самостійною покупкою посудомийних машин для кухні потрібно буде зібратися з власними руками. Спочатку потрібно виміряти розмір кабінету, в якому будуть встановлені сушарки. Звичайні розміри вбудованих сушарків.40, 50, 60, 70 та 80 см, найпопулярніша модель сушіння в шафі. 60 см.

Найчастіше, вбудовані в гардеробну посудомийну машину:

 • 2 сітка: верхня плоска, для чашок, дно для пластин.
 • Піддони. Також включено завжди бути від одного до декількох висувних піддонів, встановити їх або не залежить виключно від уподобань та розташування сушарки.
 • Гвинти.
 • Кріплення для решіток.
 • Передній і задній профіль

Просто збирати сушіння, всі вони приблизно однакові: алюмінієвий профіль, як правило, приєднується самолюбним до вкладення в нижній частині сушіння сушіння та є чимось кадром, самі решітки фіксуються в тому ж Кріплення в спеціальних канавках, потім піддони вставляються теж у спеціально виділені канавки.

Сушарка для кухні

Одним з найпоширеніших видів кухонних аксесуарів є сушарка для посуду. В принципі, такі структури вбудовані в гарнітуру верхнього шафи. Сушарка відноситься до функціонального і, одночасно, простими елементами, які не мають складного та складного дизайну. Такі моделі розроблені не тільки для зберігання посуду. Кухонні сушарки дозволяють правильно організувати місце в шафах.

READ  Як швидко висушити волосся, якщо немає фен

Обговорення розмірів

Розміри сушарки в першу чергу впливають на потенціал. У середньому, кожна 100-мм решітка бази можуть розміститися 3 тарілки, тоді як загальна вартість повинна бути додана деяке значення до глибини певного типу страв. Тобто, покласти 12 пластин в одному ярусі, він прийме відсік з внутрішньою шириною 500 мм.

Стандартні значення загальних моделей знаходяться в діапазоні від 400 до 800 мм у кроках 100 мм. Глибина звичайного тренера для пластин не перевищує 250 мм, що робить його більш переважним для встановлення його у верхньому рядку. Дно сушарки займають цілий простір під таблицею (500. 600 мм) і поділяються на розділи.

Ширина модуля 600 мм. найкращий варіант, оскільки навантаження з такими розмірами не буде критичним навіть при використанні роликових довідників. Для багаторівневих вбудованих рішень важливо пам’ятати, що висота між ярусами не повинна бути менше 30 см. Така висота запропонує достатньо місця для зберігання на нижньому рівні відносно розмірних страв.

Різновиди конструкцій

При виборі дизайну необхідно враховувати особливості дизайну приміщення, кількість мешканців, переваг господаря та фінансових можливостей.На кухні ви можете встановити відкритий дизайн або стиснутий у шафі. Кутові об’єкти використовуються для економії місця.

Залежно від способу розміщення можна виділити кілька типів сушарків.

Вітчизняний

Найпростіший вигляд продукту. це сітка або дошка з невеликою зміною розміру, встановлену на промиванні.

При використанні таких пристроїв вода з посуду тече безпосередньо в раковину. Виробляються моделі, які можуть розвиватися в рулоні, що полегшує їх зберігання за відсутності потреби. Вони можуть бути виготовлені з їх пластику або металу.

На такій сушарці ви можете встановити невеликі страви на сухість, але для одного або двох живих у будинку є достатньо. На додаток до обслуговування предметів, ви можете завантажувати свіжоприготоване тут. Troplexes виглядають досить простим, ви можете вибрати їх, особливо без відсовки до стилю дизайну кухні.

Робочий стіл

Виготовлені різноманітні моделі на горизонтальних поверхнях. Вони можуть бути окремими модулями для сушіння столові прилади, чашки або тарілки. Більш функціональні комбіновані системи, що мають відсіки для розміщення всього спектру використаних страв. Виробляється як стаціонарні продукти, так і складання. Дизайн можна легко перемістити, якщо це необхідно, вони легко використовувати. страви завжди під рукою. Але встановлено на стільниці або поруч із системою зберігання раковини піднятися на простір. Крім того, частинки бруду в повітрі осідають на промиті посуду.

Для того, щоб заощадити вільне місце та створювати комфортні умови для господині, стаціонарний дизайн для сушіння страв може бути побудований над пранням.

Неприємний

Ви можете повісити сушарку у будь-якому вільному місці на стіні (як правило, на фартуху) або всередині гарнітури, недалеко від миття. Цей метод організації місця для зберігання вологих посуду дозволяє звільнити робочу поверхню. Однак він не забезпечує об’єктів для обслуговування таблиці з необхідним захистом від пилу та бруду.

Вбудований

Найчастіше в сучасних кухонних гарнітурах для розміщення промивних посуду, передбачається встановлювати спеціальні суші. Ці модулі можуть бути в нижньому ярусі, і над раковиною. Найбільш функціональне розташування зберігання вологих посуду в ящику. Зазвичай це вниз. Як правило, поруч з посудомийною машиною.

READ  Як використовувати щітку для короткого волосся

Велика перевага закритих конструкцій є захист посуду з пилу та жиру, утвореного в процесі приготування їжі

Важливо також, щоб цей метод дозволяє вам звільнити місце на кухні та приховати столові прилади за фасадом, що є більш естетичним

Але саме при зберіганні вологих посуду в шафі або ящику, особлива увага приділяється сплаті її вентиляції

Важливо як для пластин з колами, так і для міцності кухонної гарнітури, оскільки вогкість є руйнівним ефектом

Стандартна глибина кухонної гарнітури. 600 мм. Це слід розглянути при виборі моделі вбудованої сушарки, так що проблеми з його установкою немає.

Сушарки можуть бути однорівневими або мати декілька рівнів, що дозволяє розміщувати як тарілки, так і чашки та столові прилади. Такі системи більш функціональні. вони не беруть надлишкового простору, у невеликій площі ви можете висушити велику кількість страв. Але відсутність більшості багаторівневих моделей полягає в тому, що вода з предметів, розміщених на вершині, на нижньому рівні, які не є надто гігієнічними.

Класифікація Сушарки для посуду

Традиційна сушарка для страв має два відділення: перші стосовні тарілки, у другому. чашках. При виготовленні системних елементів використовуються міцні, водонепроникні матеріали. Виконувати легке чищення, поверхня покрита емаллю або фарбою. Також можна використовувати гумове покриття, що зменшує шум з посуду під час експлуатації.

За типом, сушарки ділиться на наступні категорії:

Вбудований кабінет відкритий модельний сушарка для посуду на кухні у теплих тонах з основним акцентом на яскраво-червоній кухні

Є ще відкриті сушарки, вони повинні бути встановлені на стіні над раковиною або безпосередньо на раковину до залишків води, яка залишалася на посуді в результаті миття, окуляри у ванній кімнаті або в спеціально передбачуваному стенді.

Відкрита сушарка для посуду над раковиною на невеликій кухні у яскравих тонах

 • Монтаж можна зробити будь-де шляхом монтажу до стіни або звичайної установки на іншу поверхню.
 • В експлуатації продукти характеризуються непомітною та простотою.
 • Моделі дешевші, ніж інші види сушарки.

Як легко виправити сушарку для посуду

Легко використовувати відкриту дерев’яну сушарку для посуду

Сушарки, встановлені в меблях, поділяються на наступні категорії:

 • Однорівневий. Тільки тарілки сушать у них;
 • Байка (дворівневий). ви можете висушити будь-які страви, крім вилок і ложок;
 • Спеціальні дизайнерські сушарки. для посуду та столові прилади.

Трирівневий, Вбудований кухонний кабінет, Сушарка для посуду

Навісні системи

Подібні моделі отримали особливу популярність і розповсюдження. Навісна сушарка може бути двома типами:

Також, замість повної сушарки, ви можете розміщувати поглинання полиць у загальному стилі кухні

Меблі, побудовані в кухонних меблях.

Практично непомітний у загальному інтер’єрі кухні, побудований у прикріпленій сушарці для посуду для посуду

Дизайн другої категорії залежно від форми та конфігурації, є:

Невеликий дизайн кутового кабінету з вбудованою сушаркою для посуду, насправді, досить практично та просторий

Побудовані в сушарці кабінету повинні бути прикріплені відповідно до певних правил. Основний стан є високоякісним випускним отвором кабінету, так що волога не накопичена всередині, яка пошкоджує меблі. Для забезпечення хорошої вентиляції, з протилежної сторони кабінету слід свердлити два отвори. Найкраще місце для отворів. з боків кабінету, тому що через верхню або нижню отвори, посуд буде п’яний.

READ  Яку каву використовувати для рогового кавового виробника

Маленька настінна шафка Кухонна гарнітура з вбудованою сушильною сушаркою

Сушарки трофексу

Це нестандартні моделі, призначені для прикраси інтер’єру. Ще однією перевагою системи є можливість встановлення будь-де на кухні. Оптимальний варіант. це таблиця або крило оболонки.

Вишукана версія металевої сушарки для посуду буде не тільки декоративним елементом у вашій кухні, але і досить функціональний дизайн, зручний для роботи

Встановлення сушильного кабінету для страв з власними руками

Сьогодні місце для сушіння страв є обов’язковим атрибутом будь-якої кухні. Часто сушіння для посуду встановлюється на кухонному наборі, ставши вбудованою частиною дизайну меблів.

Швидкий розвиток науково-технічного прогресу, який призвело до нашого життя посудомийних машин, не міг затьмарювати тенденцію до використання сушарки для посуду. Хоча автоматична посудомийна машина і виконує всю роботу для нас: це миє, сушать, але іноді страви потрібно тільки ковзати.

Але де висихати посуд, тому що щоденне використання предметів таблиці обмежена заданою сумою, є достатньо страв лише для двох осіб? Невелика кількість пластин, що використовуються кожен день, зручний для посудомийної машини. Це забезпечить зручний та швидкий доступ до нього.

У цій статті ми скажемо, що таке сушарки для посуду, а також як сушарка для посуду роблять це самостійно.

Монтаж сушіння для посуду в шафі

Створіть коробку у верхній базі даних з дворівневою посудомийною машиною (Польща). Особливість цієї посудомийної машини. це відсутність нижнього горизонту в коробці, що дозволяє забезпечити кращу циркуляцію повітря, і це означає, що посуд суттєво сухий швидше швидше. Тобто коробка складається з трьох частин (підрахунок задньої стінки з чотирьох). Підвіска можна встановити заздалегідь. Глибина коробки (без фасадів) повинна бути 275 мм.

Загалом, є такі розміри шаф та сушіння кухні:

Широка шафатура Ширина 400 мм Ширина 365x256mm Ширина 450mm Сушка 415x256mm Ширина ширина 500mm Сушарка 465x256mm Ширина Ширина 600 мм Сушарка 565x256mm Ширина Ширина ширина 765x256mm 900 мм Ширина сушіння 865×256мм

Ми збираємо коробку і йдуть безпосередньо фітинги. Він складається з двох розділів (верхньої та нижньої) верхньої прості: дві пластикові бокові стіни, решітка та піддон. Нижче на додаток до цих компонентів має два алюмінієвих перемичка, що замінюють нижній горизонт.

Алюмінієві перемички є однозначними. Тил має паз під задньою стінкою LDSP, а також внутрішній профіль під гвинт.

Ми одягаємо профіль на спеціальних виступах у бічних стінках (неправильно вставте їх досить). Після цього додатково фіксують їх з самолюбством, щоб вони не ходили в різні напрямки.

Ми поставили зібраний горизонт у коробці, вирівнюємо на задній стіні і дно і прикріплені до чотирьох самотестерів.

За допомогою столярного виробу кухні ми знаходимося позиції другої полиці. (Я рекомендую прикріплювати найбільшу пластину).

Також закріпіть її двома парами самонарізаних гвинтів.

Залишається встановити фасади, тобто, щоб прикріпити меблеві петлі, зафіксувати фасади на поле та налаштувати їх.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS