Як вирізати стіл для газової печі

Інструкція монтажу

Перед установкою слід готувати серію інструментів. це свердла або електроловік для свердління отворів, викрутка, проходження та вимірювача напруги для підключення до мережі до мережі.

Попередньо встановити розетку, вона повинна бути 220 вольт. Робота виконується перед розміщенням шаф. Ретельно відібране місце для джерела електроенергії. Він повинен бути під самою панеллю. Цей стан допоможе уникнути вологості, що входять до виходу, що усуває можливі технічні проблеми.

Тільки після цього встановлення кухонної панелі в кам’яній стільниці. Робота складається з декількох кроків:

 • Визначення розмірів монтажного отвору, який розрізаний у верхній частині столу. Ця інформація призначена в інструкціях для продукту. В іншому випадку це буде обережне вимірювання місць. Для початку картонний макет виконаний відповідно до розміру якого перевіряється точність розмірів. Потім, макет олівця, позначений, розрив між посадкою та краєм краю повинен бути двома міліметрами;
 • Ретельна отвора. Для цього готуйте довгу лінію з олівцем. Важливо розуміти, що штучний камінь може розсипати при роботі. Отже, отвір відзначається на відстані 50 см від вільного краю;
 • Буріння отворів для кріплення, процес вимагає точності, важливо виконувати роботу, не виходячи за межі території. Це вимагає попереднього готування свердла в 8 мм. Буріння проводять строго під прямим кутом до столу, оскільки штучний камінь може бути тріснутий в іншій позиції, а всю стільницю;
 • Електричний джигвой оснащений дерев’яною тканиною, яка відрізняється невеликими зубами. Це дозволяє знизити ризик скорочення поверхні таблиці при встановленні в місці, де є слот. У процесі свердління отворів, головоломки досить щільно притискається до поверхні. Після того, як місце готується, потрібно перевірити його. Для цього покладіть кухонну панель. Вона повинна бути встановлена ​​і легко вийти з невеликим розривом. Якщо це здається складною, то стільниця ще регулюється;
 • Важливий етап, який не бажано ігнорувати, є захист кінцевих ділянок від проникнення вологи. З цією метою герметик піддається обробці, потім склеєна спеціальна печатка, яка повинна бути включена. Ці дії значно збільшать термін служби таблиці;
 • Далі панель приготування готується до установки його в місці посадки. Важливо розуміти, що установка здійснюється дуже акуратно. Вона вставляється в сушену діру, а потім вагаючись, поки виступаючі краю не будуть повністю впали на виступах столу. Перед процесом бажано застосовувати герметик, який буде служити додатковим захистом від вологи та служити елементом зчеплення між поверхнями;
 • Останній крок. це надійна фіксація. Для цього застосовують спеціальні затискачі, які включені до дизайну. Вони встановлюються на нижній частині поверхні, надійно прищіптету панель у таблиці. Якщо є надлишковий герметик, він ретельно очищається, все зроблено акуратно, щоб уникнути подряпин. При додатковій установці духовки буде потрібен теплоізоляційний шар.

Чудо печка на газу.

Процес установки закінчується, він залишається лише для підключення поверхні до мережі.

Як побудувати кухонну плиту на кухонній стільниці

Встановлення поверхні плитки (газова або електрична) на кухонній стільниці з ДСП. це просто. Особливо для людини, яка має руки з правильного місця.

Однак, якщо ви приїхали до цього вперше (тобто. раніше ніколи не займається встановленням панелі кухонної панелі), з покроковими інструкціями у цій статті.

Інформація буде корисною для тих, хто збирає кухню своїми руками, майстри початківців, а також клієнти, щоб вони могли особисто контролювати роботу виконаних робіт.

Розглянемо детально весь процес встановлення панелі приготування в таблиці з власними руками. від розмітки для підключення до газопостачання або енергосистеми в квартирі та приватному будинку.

Крім того, ми скажемо вам, що звернути увагу, і поділитися корисними порадами.

І перша порада дасть зараз. Якщо у вас немає досвіду при підключенні побутового газу або електрообладнання, то довіряйте цій роботі фахівцям, оскільки ціна помилки може бути дуже високою.

Вся інша робота над установкою кухонь у верхній частині таблиці можна виконати незалежно. Але знову бажано мати принаймні якийсь досвід роботи з енергетичними інструментами.

Загалом, якщо ви дотримуєтеся покрокової інструкції. тут нічого складного. Головне. зробити маркування. І тут вам вже потрібно дотримуватися простого, але важливого правила: смерть сім разів. відкидання один раз.

Як вирізати дірку під раковиною в настільному

Перш ніж почати скоротити, потрібно вибрати правильне місце в планшеті. Вибрано, з урахуванням відстані для видалення води через каналізацію та розташування зв’язку водопостачання.

Інструмент зробити дірку правильно, вам потрібно найпростіший.

Вирізати краще на деякій відстані від місця розташування холодильника та тарілок, тому що в мийці відбудеться водою. Її хіт може негативно вплинути на пристрої. Це повинно бути як розділити кухню на кілька зон.

READ  Як розчавити насіння льону без кавоварки

Встановлення панелі приготування їжі з власними руками. Що лікувати настільну

Питання полягає в тому, як скоротити стіл для раковини, не дуже складним.

Якщо ви влаштуєте раковину під стільницями, то це трохи нижче, це виглядатиме дуже красиво і цікаво. Для цього отвір розрізаний трохи більше, ніж розмір дизайну. Але ви повинні використовувати додаткові інструменти для такого виду інсталяції. Він може бути спеціальними вкладеннями знизу під столом.

Таке місце виглядає дуже ефективно, але додатково вимагатиме використання спеціального інструменту.

стіл, газової, печі

Розташування на одному рівні з поверхнею. стандартний варіант. Складність полягає в тому, що необхідно скоротити правильне поглиблення, яке чітко збігається з розмірами раковини. Товщина сторони повинна бути “відсталою” до отвору в настільному.

З цією позицією дуже важливо правильно зробити бажане поглиблення, рівне товщині сторони.

Інший нестандартний спосіб різання отворів для миття, коли він розташований трохи над рівнем настільного. Отвір просто нарізаний на половину раковини. Це найпростіший варіант, який не вимагатиме спеціальних зусиль та здібностей.

Виконання розмітки

Щоб виконати маркування, паперовий малюнок попередньо виконаний, який відповідатиме розміру та форми раковини. Для цього вимірювання видаляються з нього і передаються на папір.

Наступна робота з готовим шаблоном виконується. Вона акуратно скорочена контуром. Головне не йти для нього, інакше вам доведеться зробити інший шаблон. Потім він наноситься на поверхню стільниці і буде горіти на передній стороні.

З отриманого контуру необхідно відступити 10-12 мм і намалювати контур меншого діаметра.

Якщо прання нестандартної форми, то ви можете використовувати іншу схему, як різання столу під час кругової раковини на етапі креслення. Це відбувається наступним чином:

 • Дизайн звільняється від кіно упаковки.
 • Заблоковано на матеріалі, який відіграє роль шаблону.

Важливий! Матеріал повинен бути твердим і великим, щоб зробити його зручним для скорочення і згодом використовувати його.

Необхідні інструменти та матеріали

Під час роботи буде достатньо інструментів та пристроїв. Важливо підготувати все це заздалегідь, щоб не відволікатися від роботи та виконувати свою якість. Список матеріалів та інструментів, які будуть потрібні в процесі різання приміщення для прання та її установки:

 • Електроловік.
 • Свердла з різними форсунками.
 • Один квадрат.
 • Якісний лінійка.
 • Простий олівець.
 • Меблевий куточок.
 • Кріплення системи для миття (ви не можете купити, якщо доступно з пранням).
 • Прозорий силіконовий герметик.
 • Ущільнювач для раковини.
 • При необхідності купуються матеріали та частини, які недостатньо в пакеті миття.
 • Сифон.
 • Калікоцизаційна труба.
 • Різні аксесуари (змішувач і підмазок).

Вирізування отворів

Робота на ріжучій отворі під раковиною здійснюється з надзвичайною обережністю. У цій дірі внаслідок цього буде розміщено нижню частину оболонки. Якість виконаної роботи буде залежати від правильно побудованої схеми. Якщо початковий етап був завершений усіма правилами, проблем не повинно бути. Процес буде гладко, і результат буде насолоджуватися.

На цю схему ми будемо робити.

Вирізаний у таблиці верхній отвір під раковиною може бути в наступному плані дії:

 • На мізерних свердла один через отвір на поверхні столу. Він повинен бути розташований прямо на контурній лінії миски. Дриль для цього займає щонайменше 1 сантиметр. У отвір, який тільки що був пробурений вставлений вставку подушку електроловки і лише після цього ви можете піти по всьому контуру, обережно розрізавши його.
 • Для отримання гладкого ріжучого краю розкопки, вона витрачається ближче до внутрішньої сторони контуру. Важливо практично не доторкнутися до лінії, але йти поруч з ним, але без сильного відступу. Якщо раковина квадратна, то вам потрібно зробити заздалегідь у кутах отвору малюнок. Так що це буде набагато зручніше пити. Так що на стільниці не з’являються чіпси, які можуть бути проколоти будівельним скотчем. Якщо лінія риболовлі перестала бути помітною, то вона намальована безпосередньо на скотч.
 • Оскільки під час вимкнення матеріал почнеться падати, то краще відпочити. Це захистить процес, і зробити ріжуть набагато більш обережним. Якщо робота зроблена не самотньою, ви можете попросити партнера тримати стіл для розрізання часу. Після різьбленої частини легкого руху видаляється. Все очищається від утвореного пилу.

Важливий! Різання отворів найбільш відповідального моменту. Від нього в майбутньому буде залежати від операції прання.

Встановлення миття

Перед встановленням необхідно перевірити все для якості та збігу. Якщо в розрізі є деякі порушення, вони негайно усунуті. Все-таки спробуйте і перевірити на силу. Після цього відбувається мийка. Він виконується з рідким силіконом.

На зворотній стороні раковини ми застосовуємо герметик і склеюйте герметизуючу стрічку, яка йде повною.

Потрібно відступити кілька міліметрів від лінії отвору отвору і почати застосовувати силікон. Це робиться у вигляді смаку, товщина силікону повинна бути трохи вище, ніж занурення. Після відступу з першого диверсія, ще один сантиметр. Дія повторюється знову за тим же принципом.

READ  Оздоблювальні печі та каміни з власними руками

Встановіть раковину у робочий стіл і обробляйте герметик.

Встановлення панелі приготування їжі з власними руками. Що лікувати настільну

За півгодини силікон повинен бути трохи замороженим. Перевірте, це може бути ретельно рука. Він не повинен дотримуватися. Тоді ви можете зробити придатність. Вона вставляється в отвір і щільно притискається до краю. Силіконові жіночі повинні взяти її форму і трохи подрібнювати. У цьому положенні дизайн залишається на 10-15 хвилин.

Після того, як раковина розбирається, щоб випробувати силікон для стабільності. Він повинен залишатися цілим і не зламається. Якщо це сталося, прийшов час перейти до наступного не менш відповідального кроку.

Після встановлення затягування кріплення. Болоні болти повинні бути зроблені по діагоналі.

Алюмінієвий тавр. Ідеальне рішення для перекриття отриманого розриву. У той же час немає необхідності тісно переміщати нижні модулі кухонної гарнітури до газової печі. Такий бар встановлюється між плитою та настільною, він охоплює це величезний слот, який доставляє стільки незручності.

 • Маркування стільниць;
 • Досліджені отвори в настільній роботі;
 • З’єднуючи шланг до газової труби;
 • Підготовка панелі до установки;
 • Підключення розміщеної приймаючої панелі;
 • Монтажні стільниці;
 • Підготовка пропілу (ущільнення);
 • Установка та кріплення панелі приготування;

Підключення панелі приготування їжі до електромережі

Експерти відзначають, як це буде правильно і швидко встановити нову панель приготування на кухонній стільниці та підключіть його до комунікацій. Пристрій може бути з’єднаний з окремим електроліном, якщо для літака на щиті є кулемети. У будинках з джерелом живлення 380 вольт потрібно зробити однорідне навантаження на фазу.

Для панелі може бути окрема розетка, тому необхідно було б розібрати гарнітуру. Канал готується, зміцнюється, закривається з шаром шпаклівки або цементу. Після цих робіт, зверніться до різання отворів і встановлення плитки.

Особливості та нюанси монтажу

Правила монтажу передбачають, що будь-яка робота з підключення або передачі місця газового обладнання повинно здійснюватися відповідно до поточних стандартів, правил, попереджувальних газових послуг для заміни нагрівального пристрою. При покупці панелі краще негайно уточнити, як він прикріплений до робочого столу. Підтримка важливості самої причини, якщо ви зможете самостійно впоратися з ДСП, вставки в штучний камінь краще довірити професіоналів.

Кухонні поверхні можуть бути легко інтегровані. Головне. правильно опублікувати стіл, на якому виконується установка. Якщо панель буде купуватися під готовою гарнітурою, варто виміряти доступну ширину та товщину, особливо коли меблевий модуль нестандартний, створений для замовлення. Як правило, розміри установки варіюються в діапазоні 55-57 см. Варто розглянути інші важливі моменти:

 • Блок живлення до труби повинен бути підключений до установки гарнітури. він спростить кріплення горіхів;
 • Встановлення сильфонного шлангу не повинно виконуватися безпосередньо, але через фітингу або санітарний вагон;
 • При формуванні зв’язку обов’язково застосовується обмотка постільної білизни, вона котушка для газової пасти;
 • Якщо є електроенергія, то пункт з’єднання до мережі варто вивести заздалегідь;
 • Щоб поліпшити рівень безпеки, ви можете розрізати клапан у трубі з термічним елементом, який спрацьовує, коли за Цельсієм отримують при температурі 80 градусів;
 • Отвір, висічений у ДСП або дерево, потрібно ретельно закріпити герметиком з боків;
 • За замовчуванням комплект HOB включає струменя для основного постачання газу, щоб підключитися до циліндра/Gazgolder необхідно придбати окремо.

Встановіть панель приготування: повний практичний посібник

У цій статті ми розповімо вам про кухонну техніку, і як вона вбудована в кухонний набір.

Якщо десять років тому, з десяти встановлених кухонних голів, максимум, половина з них містила приготування поверхні у своєму складі (решта з незалежною газовою плитою), тепер це майже сто відсотків голови, це планується Щоб встановити його.

Таким чином, цей процес можна описати в певній послідовності.

Щоб почати з того, вам потрібно взяти паспорт для цієї техніки, і побачити, які розміри слід вирішити. Навіть якщо раптом, з якоїсь причини паспорти не будуть поруч, ви завжди можете виміряти стрічку, яку частину панелі, яка повинна бути вбудованою в настільну.

Потім потрібно зробити наступне:

стіл, газової, печі
 • Підійдіть до столу і зробити маркування на ньому
 • Перемістіть розміри форми панелі на робочому столі
 • Зробити мінімум, одну дірку (діаметром 8-10 міліметрів) поблизу кожної сторони відрізаного нішу
 • Розрізати саму нішу
 • Лікувати внутрішню частину різьбленого нішевого силікону
 • Встановіть стіл на нижню базу даних кухонної гарнітури
 • Палицю на внутрішній стороні вбудованої панелі липкою стрічкою (або вставте пластилін на стіл).
 • Застосувати до силікону Countertop
 • Вставте куховарську версію у відрізану нішу
 • Захистіть його спеціальними кріпленнями

Отже, з самого початку, вам потрібно покласти стіл на базу даних нижньої кухні, так що у випадку нерівностей стін, щоб вирізати його у потрібні місця, і, при необхідності, роблять отвори для всіх видів газу труби. Одного слова, підготуйте робочий стіл, щоб встановити на дні кухні.

Після цього, у вікні, в якому приготування буде вбудовано, вам потрібно позначити розмітку (просто, щоб намалювати олівець на внутрішні залози, щоб виділити свою внутрішню частину для подальшого маркування під вирізом).

READ  Робот пилосос не повертається на базу

Після цього таблиця повинна бути поставлена ​​на передню сторону (знизу вгору), а місце, яке ми вказали, розміщуються за розміром під вставкою (місце за розміром, який повинен бути в паспорті до панелі, або це може бути вимірюється вручну).

Тепер, щоб відзначити необхідну нішу, щоб скоротити необхідну нішу, ви повинні бути поруч з кожним передбачуваним скороченням (з внутрішньої сторони), щоб зробити отвори, щоб ви могли вставити пілот електричного велосипеда.

Розрізати саму нішу. При різанні, ви повинні бути акуратними.

Коли всі краю майже вирізані, ріжуча частина стільниці потрібна або для підтримки з дна, або клеєти липну стрічку до стільниці, оскільки вона може вийти під його вагу, витягуючи обличчя Пластиковий стіл (і, таким чином, псує всю стільницю).

Тепер, внутрішня частина того ж виріза, потрібно лікувати силікону (один з бар’єрів для захисту вологи).

Чудо печка на газу.

Коли це все зроблено, вам потрібно встановити таблицю на нижній базовій базі кухні (на цьому етапі, звичайно, автомобільна мийка повинна бути вбудованою, якщо вона, звичайно, вона надається), і консолідація, Хоча це може бути виправлено після встановлення його варечного.

Далі, вам потрібно дотримуватися внутрішньої частини вбудованої панелі, спеціальної клейкої стрічки, яка служить гідроварієм.

У деяких моделях немає такої липкової стрічки, і є спеціальна пластилін, нарізана певними смугами. У цьому випадку цей пластилін приклеєний до робочого столу безпосередньо біля виріз, а коли приготування поверхні вставляють у себе шию, вона відрізає частину цього пластиліну, яку можна просто розрізати ножем і видалити.

Але, у нашому випадку (з липкою стрічкою), замість пластиліну, я застосовую силікон на стільницю.

Після застосування силікону потрібно вставити панель приготування їжі в ніші, приготовлену для цього, і консолідація спеціального кріплення до настільного.

Коли він встановлений, я знову акуратно пропускаю його з зовнішнього силікону (кріплення не є ідеальним, а в деяких місцях панель може відчувати себе погано для настільної), яка заморожена, утворює інший гідраль’єр (ніж такі гідравлічні), кращий).

Це досить простий алгоритм встановлення, який ми розглядаємо техніку в таблиці.

Так, ви не забули, що кабінет у коробці, у цьому випадку, повинен бути розташований у розпал коробки, і бути зміщений на 10 міліметрів (для того, щоб приготувати приготування, як правило, “буде” у робочому столі (особливо. це стосується стільників, 28 міліметрів товщиною)).

Природно, щоб вставити цю техніку, вона повинна спочатку купити її.

Ну, і на цьому я закінчу. Якщо щось не зрозуміло. запитайте у коментарях (форма нижче, відповідно до статті).

Фото самої поверхні та деяких етапів роботи представлені до вашої уваги в статті. Перш ніж встановити плиту, правильно вибрати своє місце. Звідси випливає не тільки на те, як цей елемент вписується в інтер’єр кухні, але також:

 • Обов’язкова умова установки. це вільний доступ до кухонної поверхні свіжого повітря.
 • Слід пам’ятати, що неможливо встановити газова плиту поруч з раковиною, оскільки водяні бризки при митті посуду не повинні падати на нагріту поверхню.
 • Крім того, поверхня газу небажана, щоб поставити поруч із холодильником, оскільки його стінка буде нагріватися.
 • Планування обов’язково повинна бути розташована на кухні на безпечній відстані від інших елементів меблів.

Ріжучий отвір

Для того, щоб вирізати простір для приготування поверхні, або фрезерний верстат, або електричний джигвак з невеликими зубами, або свердлом. Розмір висічення до цього моменту повинен бути визначений, тому далі треба рухатися уздовж внутрішнього прямокутного прямокутника. У кутах з свердлом з 8- або 10-мм свердлними отворами створюються. Потім бічний або шліфувальний верстат обробляється прямо. При роботі тіла пристрою важливо виправити на вершині столу.

У випадку, коли вставка здійснюється лише при використанні свердла, процедура стає трохи іншою. Перший крок залишається таким же. 8-10 мм дриль створюються отворами зсередини прямокутника. Зробити їх так часто, наскільки це можливо, що фрагмент поверхні легко розбитий. Грубими краями отриманих виїмків вирівняні вздовж лінії розпірку або відро, призначеного для виконання малого металу або дерева. Основною метою цього етапу є рівня ребер.

Створивши посадку, ви вже можете скоротити саму панель. Техніка повинна гладко встати і повністю закрити отвір у стільницю. Після того, як переконатися, що все пройшло гладко, пальники повинні бути вилучені на деякий час, а шматочок скибочки полірований, використовуючи сендвіч або файл. Дерев’яна стільниця вимагає додаткової обробки, яка перешкоджає проникненню рідини. Нарізані місця для лікування силіконом, ніролаком або герметиком. Пластикові гарнітури в такій обробці не потребує.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS