Як вирізати стіл під кухонню

Table of Contents

Як вирізати на стіл верхнє місце для плитки

Необхідно відслідковувати точні параметри самого сляба, для цього ви можете використовувати шаблон, прикріплений інструкцією. Вам потрібно зробити велику площу, щоб зобразити прямокутник на робочому столі.

Перше, що потрібно доглядати. це 220 вольта електричної розетки, яка включатиме вбудована поверхня приготування.

Щоб отримати отвір, ви хочете знайти пилку з відповідним лезом. За допомогою педорару, свердла потребує першого свердління невеликих отворів уздовж усіх куточків прямокутника.

Процес виконання займе близько 10 хвилин. Як вирізати робочий стіл для кухонної кухні.

Вибір місця розташування та встановлення повинен бути завершений до встановлення меблів.

 • Визначте контурну пластину.
 • Помістіть установку на частину таблиці.
 • Проведіть середину на підготовлену плоску поверхню, вказують на лінію різання.
 • Помістіть прокладки внизу для точного результату.
 • Між кабінетом і таблицею, щоб залишити 5 см.
 • Створіть початкові отвори.
 • Виконувати порізи вздовж ліній (операція електричного зубця).
 • Встановіть поверхню до отриманого отвору.
 • Безпечні самоколи, підключення.
 • Перевірте та оцініть результат.

Таким чином, вивчивши інструкції та правила, кожен може впоратися з задачею перед ним.

Як розмістити плиту під кухонню

Кулінарні панелі, представлені сьогодні на ринку. це функціонально завершена техніка. І його можна використовувати самостійно. Більшість гарнітур мають спеціальні ніші, щоб інтегрувати плиту.

Якщо у готовій робочому столі правильно встановлено нову панель приготування, вона забезпечить не тільки якість її зв’язку, але й функціональність.

Той, хто має намір встановити поверхню приготування їжі в робочому столі, і планує зробити це своїми руками, повинні знати, що цей процес простий. Якщо людина має принаймні деякі навички при роботі з електричним інструментом, він не зможе впоратися з таким випадком. Плюс, заощаджуючи кошти для оплати монтажних послуг.

Які кухонні панелі

За матеріалами, з якого вони зроблені, панелі поділяються на:

Зверніть увагу, що панель також може мати іншу кількість пальників. На поверхні вони можуть бути розташовані по-різному.

На першому етапі вам потрібно вибрати пристрій для вас найбільш зручним і доречним. І якщо ви зробите замовлення на кухні, то все повинно бути заздалегідь. Зокрема, важливо визначити місце, де буде встановлено меблі. Включено з панеллю, яку ви можете встановити духовку.

Вам потрібно подумати, як підключитися до мережі. До газової труби, якщо ви виберете газову панель. І до мережі електричні, якщо ви виберете електричний пристрій.

Важливий! Для того, щоб встановити електричну мережу, необхідно забезпечити відповідний розділ кабелю живлення та розетки. Потрібно враховувати поточне споживання панелі та можливу печі. Вони наведені в інструкціях.

Пам’ятайте також про заземлення або захисні деталі з металу електричного пристрою. Якщо підготовка здійснюється, то перейдіть до роботи.

Стадія підготовки

Залежно від того, який тип пристрою встановлення матиме свої особливості. Однак існують загальні вимоги до процесу:

Важливий! У випадку, якщо вихлопна вихлоп неможлива, вам потрібно покласти високий вентилятор потужності на підвіконні.

Для того, щоб вставити панель приготування, такі інструменти потрібні:

Іноді існує потреба в свердлах.

Процес розмітки настільного

Коли ви повинні розрахувати, він повинен ретельно перевірити результат. Помилка навіть на 1 см може призвести до того, що планшет буде пошкоджений. Але її витрати на купівлю.

Які розміри для технологічного отвору в настільній роботі? Зазвичай ця інформація призводить до посібника. Виробник. Якщо розміри не вказані, то вам доведеться видалити вимірювання.

Це не представляє багато роботи. Потрібно лише перевернути панель і видалити розміри від нього. У той же час, обов’язково враховуйте, що панель буде лежати на стіл по всьому периметру.

Більш зручно працювати зі трафаретом. Але це потрібно зробити додатково. Шаблон вирізаний на відповідних розмірах з картону. Тоді потрібно було відкласти розміри на робочому столі. Для цього застосовуйте довгу лінійку, квадрат або шаблон, зроблений вами.

Важливий! Потім нанесіть олівець або маркер на верхній стільці. І з максимальною точністю. Тоді можна буде запобігти кривизни.

Різання вікна під встановленням панелі

Вставте головоломку в одну з отворів, а потім по всьому контуру роблять вирізати в стіл. Для того, щоб запобігти великим чіпам, ми використовуємо рожевий, який має невеликі зуби, або ручний млин.

стіл, кухонню

Сорти поверхонь для приготування

Всі кухонні поверхні можна розділити на дві великі групи. Поєднує в собі ці групи джерела живлення, у своїй ролі може виконувати:

READ  Як використовувати воскові смуги Veteet

Монтаж кухонного плинтуса своими руками

На вигляд, кулінарні панелі, пов’язані з газовою шосе, практично не відрізняються від звичайних пластин. Варіант для таких модулів може бути автоматичною запускою, яка може бути автономною або залежною від електрики. У першому випадку він представлений п’єзоелектриком, який у потрібний момент дає іскри. Пальники на газових поверхнях можуть відрізнятися за розміром для більшого використання.

Електричні кухонні поверхні можуть бути двома типами:

На класичній поверхні приготування їжі роль виконує трубчастий нагрівач або інший нагрівальний елемент. Такий модуль дешевше і не інша ефективність. Індукційні кухонні поверхні. це мрія будь-якої сучасної господині. Сутність функціонування продукту полягає в тому, щоб нагріти продукт через електромагнітне поле. У той же час, якщо ви покладете руку на робочий пальник, ви нічого не відчуваєте. Для нормального функціонування продукту потрібен металевий горщик товстого дна. У той же час матеріал, з якого посуд обов’язково повинен бути магнітним. Процес установки кожного з цих поверхонь дуже схожий. Різниця полягає лише в необхідності підключення газового шлангу для першого місця пластини.

Придбання та встановлення настільних вершин на кухні, передбачає використання вбудованих технологій. Переважна більшість кулінарних панелей мають стандартну ширину, а різниця розміру не перевищує 5 см.

Розміри майбутньої кухонної панелі повинні бути бездоганними до розміру відкритого кабінету, який буде стояти під панеллю. У свою чергу, ширина стола, вона вибирається на розмір панелі приготування, так що панель може бути ретельно видно у робочому столі, а відстані залишалися на краях столу.

Наприклад, панель кухонної панелі AEG має розміри (HDSH): 4.3CM x57.6CMX51,6 см, а для вставки вам потрібна ніша: 3,8CMX56CMX49CM. Це означає, що ширина дошки таблиці повинна бути не менше 55, а краще 60 см.

Варто відзначити, що найсучасніші стільниці називають незалежним, тобто вони можуть бути встановлені, якщо це необхідно, в будь-якому місці таблиці, незалежно від підлоги шафи.

Монтажна панель з власними руками

Після того, як місце вибирається для встановлення, і необхідні вимірювання, ви можете почати встановити панель. Набір інструментів залежить від того, чи є отвір у настільній роботі, або вона повинна бути вирізана.

Необхідні інструменти та матеріали

Щоб вставити до кухонної плитки, вам потрібно заздалегідь підготувати всі необхідні інструменти.

 • рулетка;
 • Короля;
 • будівельний рівень;
 • олівець і маркер;
 • електричний джиг або ручний млин;
 • дриль;
 • набір викруток;
 • герметик;
 • самоклеюча печатка;
 • Шланг для газового обладнання;
 • обмотка газу;
 • Розгортання ключів.

Список може відрізнятися залежно від типу пластини та нюансів його з’єднання. Наприклад, електроловка та млин можуть не бути корисними, якщо установка виконується в існуючому отворі. Головне, що він підходить для розміру для придбаного пристрою. Щоб встановити нове обладнання, вам просто потрібно видалити стару панель приготування з верхньої частини столу.

Маркування та вирізати отвори в стільниці

Якщо немає старого отвору, необхідно вирізати його відповідно до розмірів панелі. Щоб отримати гладкий розріз, краще використовувати фрезерний верстат.

Експерти рекомендують стежити за поступовим виконанням поселень та враховувати деякі нюанси:

Як скоротити кухонню на кухонній стільниці. Ущільнення. Установка

 • З рулеткою, потрібно визначити центр, малювання в прямокутника діагоналей;
 • Намалюйте 4 лінії на стіл верхній. 2 паралельних країв стола верхній і 2 вертикальний;
 • Перевірте гладкість креслення за допомогою рівня.

На темних кухонних поверхнях рекомендується приклеїти жирну стрічку і зробити маркування на ньому.

Для зручності рекомендується свердлити кілька отворів. початкові точки, з яких будуть зроблені скорочення по прямій лінії. Вони зроблені свердлом з свердлом 8-10 мм у чотирьох кутах прямокутника.

Далі борйте саму місце для панелі:

 • В одному з отворів вставляли гранул електролзку до зубів у напрямку однієї з ліній.
 • Розріз виконаний з невеликим тиском на стіл з однієї діри до іншої.
 • Аналогічним чином, всі сторони намальованої фігури.

Так що питна частина не падає, вона повинна бути відновлена ​​з дна з затискачами або табуретом. Після видалення масштабованого шматка секції перевіряються на рівномірність і подрібнюють.

Ущільнення та ущільнення

Після висіву, вам потрібно подбати про ущільнення столу. Необхідно захистити обладнання від води під час очищення або приготування їжі, а також зберігає матеріал від гниття та руйнування. Силіконовий герметик в основному використовується, якщо інші рекомендації не призначаються в інструкціях.

Використання матеріалу має деякі функції:

 • Стільниця попередньо очищена від забруднення та знежирення;
 • Шматочок акуратно обробляється герметиком у всьому периметру без пропуску;
 • Прикладна композиція добре розмазана шпателем, а надлишок очищається.

Також буде захищена гумовою печаткою. Це клей зверху до поверхні так, щоб края панелі лежали саме на ньому. Більшість виробників обладнані тарілками, такі як витратні матеріали та призначають рекомендації щодо їх використання.

Підключення шланг до газової труби та панелі приготування їжі

Перед підключенням газової печі до труби потрібно вибрати підходящий шланг. Це може бути сильфон, гума або метал. Вибір є чисто індивідуальним, головне, що продукт високої якості.

READ  Робить зволожувач теплового зволоження

Встановлення газової кухонної панелі виконується в кілька етапів:

 • Газові канали перекриваються.
 • Техніка вставляється в посадку.
 • Один кінець шлангу підключений до газопроводу, використовуючи ключ розлучення.
 • Сайт з’єднання загорнуту в обмотку газу, щоб уникнути витоків.
 • Другий кінець шланга з’єднаний з плитою.
 • Газопостачання включена, а наявність витоків перевіряється.
 • Konfork перевірив.

Ви можете використовувати інсталяційну пластину лише після того, як він перевіряється для несправностей.

Підключіться до електричної мережі

Перш ніж інтегрувати та підключити електричну плиту, вам потрібно перевірити розетку. Він повинен бути обгрунтований, підійти до влади та відповідати всім стандартам.

Якщо модель пластини не передбачає використання розетки, вам доведеться виконати певні дії:

 • Підключіть електричний шнур з підставою для роз’ємів печі відповідно до схеми на задній панелі обладнання.
 • Підключіть саму сляба до комунікацій.
 • Перевірте продуктивність обладнання.

Деякі будинки забезпечують трохи іншу проводку.

Якщо з’єднання відбувається в однофазну мережу, то додатково утримує наступні роботи:

 • Покладіть окрему електроль з три кабельним дротом.
 • Встановіть спеціальну розетку з заземленням.
 • Встановіть захисний автоматичний.

Перевірка продуктивності обладнання здійснюється шляхом підключення до мережі та водного опалення.

Встановлення та фіксація панелі

Після підключення плитки, а місце посадка обробляється відповідними матеріалами, ви можете запустити остаточну установку обладнання.

Установка виконується за такою технологією:

 • Пластина поміщається в отвір з печаткою і вирівнюється в центрі.
 • Кріплення, які повинні бути включені, обладнання, що прикріплює до столу.
 • Викрутки Досить кріпильні болти.
 • Надлишок виступаючого ущільнювача ретельно відрізаний ножем.

Тільки з правильно виконаною установкою, обладнання буде працювати належним чином і без перерв.

Як встановити газову панель у планшеті зробити це самостійно

В умовах квартири розташування газової панелі визначається розташуванням газової труби. На газовій трубі слід встановити перекриваючий клапан. Варто зазначити, що передача газової труби для будь-яких відстаней повинна бути виконана лише фахівцями газової компанії. У той же час, ніхто не забороняє, встановлюючи газову панель на деякій відстані від труби, використовуючи гнучке забезпечення газу для цього (газовий шланг).

Газовий подавач повністю перекриває. Щоб спростити процес встановлення, газовий шланг негайно підключений до панелі. Паронітна прокладка кріпається з мисом горіха. Він щільно кручений на сопло в нижній частині панелі. Так що з’єднання було надійним, прокладка обробляється соліком. Перевірити наявність витоків може бути використана, застосовуючи мило на них. За відсутності витоків, піна не з’являється.

Комбіновані панелі доцільно термічного витраченого клапана, перекриваючи газопостачання при нагріванні більше 60 градусів. Клапан корму повинен бути розташований у зручному управлінні місця.

На газових поверхнях, безумовно, регулюються. Полум’я повинно спалити без жовтого відблиски.

Пити дірки для кухонної панелі та раковини

Для того, щоб почати пити отвір для кухонної панелі та прання, потрібно зробити отвори в таблиці, щоб вставити тканину з’єднання та почати пиляння. На фотографії вони позначені стрілками.

Вставте головоломку пілону в просвердлене отвір, вирізати місце під панеллю приготування (або миття).

Так що відокремлена частина не перевертається і не випала під час пиття, проведіть гвинти в пропілесні сторони на 0,5 см.

Встановіть планшет на місці, захищаючи його до робочого столу. Кріплення стіл для настільних комп’ютерів, як правило, виробляється спеціальними дужками або металевими кутами. Оскільки робочі таблиці при складанні пов’язані між собою, після прикріплення стільниці формується монолітний стабільний дизайн.

При встановленні та закріпленні стільниці перевірте горизонтальний рівень установки. У разі відхилення від рівня, відрегулюйте рівень. Зазвичай це робиться за допомогою ніг настільних комп’ютерів. Вони обертаються втулки.

Як закріпити кухонну до стільниці?

Кухонна техніка, з якою ми виконуємо термічну обробку їжі, часто піддаються негативному впливу, яка має воду та інші рідкі продукти на ньому. Зрештою, це завжди призводить до того, що техніка погіршиться і передчасно вичерпує свій ресурс, не вдається. Зрозуміло, що будь-які запобіжні заходи можуть дати бажаний ефект.

Для запобігання руйнування плит, вітрових шаф, кулінарних панелей, повинні бути герметичними з’єднаннями. І всередині дизайну. наприклад, при кріпленні скло в духовці. І зовні. наприклад, на з’єднання з меблями, що примикає до техніки.

Якщо вам вдалося компетентно встановлювати вбудована панель приготування, то ви можете бути впевнені, що обладнання буде працювати без перерв. Так, і догляд за панеллю буде легко.

Процес монтажу Harrock

Потрібно вирізати отвір у стільницю. Саме з цього, що процес встановлення поверхні приготування їжі починається. Оптимальні розміри можна знайти, читаючи інструкцію, яка завжди прикріплена до інструменту при покупці.

Коли ви робите отвори, негайно перейдіть до рівня країв. Потім процес подрібнення очікується. Для нього вам доведеться приготувати наждачний папір. Ви також можете використовувати файл.

У випадку, коли стільниця виготовляється з ламінованої печі, вам доведеться додатково обробляти краю прямокутника. В чому суть? В основі таких пластин. LDSP або MDF. І ці матеріали дуже сприйнятливі до вологи. Тому неможливо відпустити їх. Для цього лікуйте кінці розділів за клеєм. Добре для цього і нітролаку. Пам’ятайте, що вони повинні висихати.

Ми звертаємо увагу на те, що, коли плита є газою, то шланг з мисним горіхом повинен бути підключений до того, як панель буде встановлений у настільній роботі. Якщо ви негайно встановіть поверхню, то виникнуть проблеми з газом. Зробити це буде складніше.

READ  Циркуляційний насос для теплої підлоги

Що таке герметизуюча стрічка

Коли ви розрізаєте отвори для кухонної панелі, важко досягти, що він ідеально збігся з розмірами пристрою. Зазвичай в інструкції з експлуатації виробник веде бажані розміри посадкового отвору. Но не тільки. Він також вказує, що має бути максимальним дозволом помилки.

Бажано зробити отвір, який більше 1 см. І довжиною і шириною. Але через те, що розмір відкриття велика, приготування поверхні “їзда”. Щоб позбутися від нього, приклейте до нього запечатуючу стрічку і прикріпіть до настільного.

Цей метод установки довело себе добре. Це дає можливість ретельно закріпити пристрій. Так сильно, що волога, що потрапляє під панеллю, виключається.

Як правило, виробник прикріплює печатку для скляних керамічних поверхонь для приготування їжі до пристрою. Коли в комплекті немає стрічок, то застосовуйте звичайну печатку для дверей або вікон з піноутворювальної гуми. Потрібно вибрати тонку стрічку. Потім розрив між панеллю і стільником буде мінімальним.

Процес ущільнення та належного ущільнення

Коли ви готуєте сидіння в настільній роботі, ви можете займатися установкою панелі.

Герметизуюча стрічка прикріплена до печі, перш ніж помістити його в настільну. Зазвичай печатка, яку виробник приєднується до пристрою, є стрічкою самостійно. Це смуга матеріалу, яка покрита клеєм і захищена фільмом.

Після видалення панелі кухонної панелі він перетворюється і починає монтажу печаткою. Захисна плівка з стрічками потрібно вилучити поступово, оскільки вона вставляється з поверхнею. Тоді ви не плутаєте.

Ми звертаємо увагу на те, що герметизуюча стрічка повинна бути прикріплена до панелі в одній частині. Не потрібно його розрізати. Кінці повинні бути щільно прикріплені. Не повинно бути просторів. Тоді можна буде говорити про надійне ущільнення, яке буде тривати довгий час.

Як скоротити кухонню на кухонній стільниці. Ущільнення. Установка

Як тільки печатка була поміщена, вставте поверхню приготування їжі в отвір і прикріпіть з дна до стільниці. Кріплення, тобто набір самонарізаних гвинтів і печей, завжди в комплекті з пристроєм.

Герметики для приготування поверхонь і печей

Газові пластини та електричні плити все частіше змінюються на вбудовані кухонні панелі. У них є всі ті ж функції. Однак вони вимагають менше місця. І вони можуть добре вписутися до кухні.

Установка мойки из камня в столешницу, правильный вырез под мойку

Служити довгий час, і не було багато труднощів з обережністю, вам потрібно правильно встановити його.

Ущільнювальна стрічка для монтажу плитки може бути надійно забезпечена інструментом на стіл. У той же час, ризик вологи до кінців посадки буде мінімізовано. Але існує дуже простий технологічний метод для досягнення щільності сполук. Це має використовувати спеціальні герметики для духовки.

Не кожен матеріал підходить для кухонних приладів. Є такі матеріали, які не можуть витримувати високі температури. Тому вони сухі, покриті тріщинами, руйнуючись.

Особливості герметиків для духовки

Герметики для печей та інших кухонних територій повинні:

Надійно підключіть різні матеріали (наприклад, скло та метал).- Поверніть високі температури (до 300 ° С).- Бути стійким до вологи.- Мають стійкість до хімічно агресивних середовищ (миючий засіб).- Гнучкий.- Довгий час.

Не шкоди людському здоров’ю (контактний герметик з посудом).

Ці високі вимоги відповідають струму силіконових герметиків. Наприклад, Dowsil Q3-1566, Makroflex TA145, Fome Flex Thermo, Loctite 5399 та ін.

Деякі з цих матеріалів (кажуть, dowsil q3-1566) використовуються для ущільнення сполук не тільки в домашніх печах, у пластинах газу та електричних, панелей приготування їжі, печей, але навіть у опалювальному обладнанні на промислових підприємствах. Таким чином, вони доводять свою високу ефективність.

Пастоподібна консистенція спеціальних термостійких герметиків для печей та кухонних панелей не дозволяють їм злити, коли вони застосовуються. Вони мають високу адгезію до багатьох матеріалів. Вони здатні підтримувати стабільність та еластичність при різних температурах. Герметики при затвердінні при нормальних умовах, стають твердим речовиною, що нагадує гуму. І він має високу продуктивність.

Як працювати з герметиком

Блед поверхонь потрібно ретельно очистити, щоб позбутися Нагар та інших забруднюючих речовин. Для цього вони знежирені розчинником. Може бути використаний для цього ацетону, ізопропілового спирту тощо. А потім druny.

Потім на підключених елементах потрібно застосувати потрібну кількість силіконового герметику. Після цього елементи натискають їх один до одного.

Є такі матеріали, які не клей. Їм потрібен попередній грунтовка. Скажімо, це тефлон, поліетилен, поліпропілен тощо.

При склеювання слідів герметика, що потрапляє на скло, потрібно видалити серветку.

Запечатані елементи не можуть торкатися дня. Тільки тоді ви можете зробити будь-які маніпуляції.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS