Як висушити джинси без фен і заліза

Спосіб швидко висохнути після миття джинсів, якщо немає фен або заліза

Джинси. зручний і демократичний одяг, улюблений елемент гардеробу кожної людини. Вони найчастіше брудні в дуже можливих місцях і в самих несприятливих. Наприклад, у країні або далеко. Скажіть, як швидко висихати джинси після промивання вдома, без фен і прасування.

Чи знаєте ви, як швидко висихати джинси?

Кожна дівчина в гардеробі має улюблені джинси, які важко замінити. Є випадки, коли після промивання продукту потрібно терміново зібрати на зустрічі, і річ все ще мокра. У таких ситуаціях є лише один шлях. аварійна сушка побутової техніки. Важливо розуміти, що структура тканини частково пошкоджена у процесі процедури. З цієї причини технологія повинна бути використана дуже рідко. Незалежно від того, наскільки круто, і найкращий варіант завжди висушує продукт натуральний.

Як швидше висушені джинси. 5 ефективних способів

Улюблені джинси або светри тільки що були загорнуті або мокрий від дощу, і через пару годин ви вже повинні бути на зустрічі. І найцікавіше, що ці джинси та ця блуза потрібна зараз. У вас є у вашому розпорядженні не більше 2 годин, і вам потрібно терміново придумати щось. Нагрівальні рушники можуть навряд чи зберегти вас. джинси довго їх висушують, необхідні більш цільові заходи.

Як швидко сушити одяг? Виявляється, є кілька ефективних способів.

Как быстро высушить джинсы

Ефективний метод

Якщо це дійсно сталося, що ваша улюблена пара в прання, намагаючись прискорити цей процес до максимуму. У пральній машині виберіть швидкий режим з функціями преса та прасування, якщо такі є.

З ручним методом, проблема буде більшою, оскільки натискайте всю додаткову вологість з прання вручну під владою, а не всім. Тут прийде до порятунку маленького трюку: ми використовуємо махрові рушники, щоб позбутися надлишкової води.

Джинси повинні бути загорнуті в рушник або листи, покласти вантаж зверху. Тканина повинна бути просочена вологою. Якщо вода занадто багато, процедура повинна бути повторена кілька разів, змінюючи рушники.

Після цього ми продовжуємо сушити джинси будинку з одним із зазначених методів:

Sorsheh джинси з фен

Якщо до виходу з дому На складі є пару годин, ви можете використовувати фен. Джинси повинні бути вивернуті всередину і призупинити таким чином, щоб вони могли дістатися до них з обох сторін.

Як швидко висихати джинси

READ  Чим відрізняється оверлок від швейної машини

Фен слід зберігати з штанів на відстані близько 30-50 см (скільки залежить від потужності пристрою). Якщо відстань недостатньо, ви можете почути характерний запах вареної тканини, але якщо все в порядку, запах буде відсутній.

Як швидко висихати джинси

Ми поклали фен до максимальної потужності і починаємо підігрівати тканину з гарячим повітрям.

Не забувайте періодично направляти повітряне потоки всередині штанів. Після приблизно години такої сушіння джинси слід вийняти і продовжувати обробку з передньої сторони.

Цей метод є найбільш ніжним надзвичайним ситуацією, і тому з його використанням джинс висихає принаймні годину. Не вибирайте таким чином, якщо воно залишається менше 30 хвилин до виходу.

Сушіння з залізом

І як швидко висихати джинси, якщо в будинку не було ніякого фен, або він зламаний? Альтернатива Feno може сушити за допомогою заліза. Цей метод більш агресивний, але займає трохи менше часу.

Робота з залізом, ви повинні повернути річ ви. Для кращого результату можна використовувати скорочення бавовняного матеріалу та прасувальних штанів.

У процесі не забудьте змінити вологість тканину, щоб висушити, щоб прискорити процес сушіння штанів. Як і в попередньому шляху, варто звернути особливу увагу на кишені, шви та джинсові ремені.

Порада! Ви зможете досягти кращого результату, якщо ви даєте штани перед сушінням заліза на батареї або нагрівачі. Не забувайте періодично повернути річ, вона забезпечить рівномірну сушіння.

Ближче до завершення сушіння з залізними джинсами слід повернути на передній стороні і спробувати завершити сушіння.

Зверніть увагу, що цей метод не підходить для джинсів, виготовлених з тонкої або розтяжкової тканини. Сушіння таким чином може погіршити еластичність матеріалу.

Використовуйте духовку

Духовка також може справитися з мокрими джинсами. Цей метод ідеальний у тому випадку, коли це не так багато часу, щоб вийти з дому, але, крім сушіння джинсів, потрібно мати щось інше, наприклад, щоб зробити це або зробити укладання. Але слід пам’ятати, що це не найбезпечніша, тому слід дотримуватися ряду правил та рекомендацій.

 • Неодмінна умова використання цього методу є наявність чистих печей. Тому перед сушінням необхідно переконатися, що кабінет чистий і не містить іноземних запахів. При необхідності витріть духовку всередині і зовні. В іншому випадку під час сушіння тканина просочується в харчових ароматах, і це буде необхідно почати мити по-новому.
 • Після очищення духовки необхідно нагріти до 110-120 градусів і покласти джинси всередину або організувати на двері. Якщо в духовці є режим повітродувки, використовуйте його.
 • У процесі штани потрібно буде повернути інтервал один раз на 10 хвилин. Рекомендується встановити таймер або будильник у телефоні, щоб не пропустити момент. Така бездіяльність може не тільки знищити тканину, але й призвести до вогню. Тому метод вимагає особливого догляду і обережності.

Підготовка до сушіння

Після миття одягу з джинсового матеріалу, вам потрібно правильно підготуватися до швидкого сушіння.

Для цього є такі правила:

 • Одяг повинен бути чистий.
 • Джинси повинні бути хорошими.
 • Якщо річ погано натискається, то решта води може бути усунена обгорткою джинсів у рушнику та скручування в упряж.
 • Джинси повинні бути виправлені, покласти на стіл або підбадьорити на вішалку.
READ  Як розібрати змішувач Bosch MFQ 4080

Авауальна заліза та електрична сушарка

Існує спеціальний пристрій для сушіння джинсів. Електрична сушарка. Як правило, є така збірка для багатьох, але не використовується для призначення. Це легко керувати цим: розкладається штани, розміщуючи всередині нагрівальних елементів і увімкніть мережу. Контроль процесу не потрібно, оскільки все працює автономно і безпечно. Достатньо, щоб кинути час і через кілька годин виявилося сухого одягу.

Якщо немає електричної сушарки, вам доведеться побити. Ми встановили прасувальну дошку, ми блокуємо його з махровим рушником, ми поклали на вершину мокрих джинсів недійсною стороною і покриваємо все з товстим підгузником або листом. Після розігрівання заліза і почати прасування. Як тільки верхній полотно вологий, необхідно видалити його і замінити його сухим. Штани в цей час струсують і прохолодно. Послідовність повторюється, поки штани не сухі. Важливо вимкнути подачу пару на пристрої, інакше збільшиться відсоток вологості.

Щоб зробити спосіб роботи з залізом, необхідно правильно регулювати температуру нагріву. Шорганізовані та густе полотно визнає прасування при максимальному ступені, а тонкі вироби з розтягування через довге перебування під гарячою підошвою можна деформувати. Краще не ризикувати і почати сушіння з першого поділу.

Способи прискорення сушіння одягу

Швидко висушують мокрий білизни без надання певних умов складно. Є різні трюки, які допоможуть прискорити процес. Вибір завжди пов’язаний з конкретними обставинами.

Використовуючи сонце і вітер

Найкращі помічники для сушіння білизни будуть сонце і вітер. Влітку одяг під яскравими спрямованими променями повністю висихає через 1-2 години.

З сонячною, але прохолодною погодою, процес вже буде повільніше.

 • В осінньо-зимовий період енергія сонця слабке. Допомогти сонце може працювати, забезпечуючи додаткові умови.
 • Ви можете закрити всі вікна, створивши свого роду парниковий ефект. Не забувайте, що вогкість може з’явитися в будинку.
 • Найкраще з усього такого сушіння на скляному балконі. Після сушіння білизни виконуйте повітряний отвір.
 • Аналогічно використовуйте вітер. У цьому випадку потрібно відкрити доступ до повітря. Чим сильніше вітер, тим швидше він досягне результату.

У теплу сезон зі слабкою вологість, зазвичай достатньо годинних пар. Якщо ви поєднуєте енергію сонця і вітру, процес буде швидше. При сушінні важливо періодично повернути нижню білизну. Це забезпечить більш рівномірне та швидке сушіння.

Допомога побутової техніки

Для сухого одягу ви можете використовувати різні побутові прилади. Перш за все, бажання використовувати бажання використовувати радіатори опалення. Шити на них не рекомендується речам, що потребують ретельних відносин.

Важливо відслідковувати температурний режим, який вказано на етикетці виробника одягу. Речі періодично перевертаються.

Не потрібно допускати різання одягу. Для зручності та безпеки процесу ви можете використовувати спеціальну сушарку, яка повинна зачепити акумулятора. За аналогією речей, ви можете висушити на нагрівачах замкнутого типу. Одяг, регулярно змінюючи положення речей.

 • Довго зберігати текстильні вироби на опалювальних пристроях не може. Важливо уважно стежити за дотриманням пожежних заходів.
 • Швидко висушити білизну працюватимуть за допомогою фен або вентилятора. Одяг рекомендується призупинити, забезпечити.
 • Струмінь повітря спрямований на речі, не підтверджуючи пристрій ближче, ніж 15-30 см. Періодично, положення речей змінюється.
 • Таким чином, ви можете висушити невелику кількість одягу. Цей метод вимагає активного втручання у процес.
READ  Як швидко висушити волосся, якщо немає фен

За аналогією, кондиціонер або термічний конвектор використовуються, але з їх допомогою вона буде трохи схилятися до нижньої білизни, спробуйте досягти результату, висять вологими речами, марними.

висушити, джинси

Хороший помічник у процесі швидкого сушіння буде залізом. З нею, як правило, у нижній білизні, але ви можете спробувати досягти результату з нуля. Слід розуміти, що не кожна тканина підлягає такому впливу. Прасувальна вологі продукти краще через сухою тканиною. Важливо забезпечити, щоб режим випаровування вимкнено.

Сушіння в спеціалізованих пристроях

Сухе нижня білизна в центрифузі зручна для тих, хто хоче швидко потрапити після миття готової речі. Для цього достатньо мати відповідний пристрій, виберіть відповідний режим.

Слід пам’ятати, що такий вплив негативно відображає якість одягу. Часті сушіння в барабані призводить до швидкого стирання тканини.

Деякі речі легко висихати в центрифузі. До них відносяться:

Машинна сушка також не підлягає днаметам, продуктах з наповнювачем, трикотаж, лайкра. Найчастіше в автомобілях сушені постільні речі з простих тканин, рушників, джинсів.

Підготовка до процесу сушіння

Джинсова тканина досить міцна, має бавовняну композицію, яка негативно відображається зі швидкістю її сушіння після промивання. Щоб вирішити проблему, важливо видалити зайву вологість так обережно.

 • З ручним миттям зробити це важко. Вода з речей після миття повинна тягнути, а після цього випару випару рідини з волокон.
 • Ви можете прискорити процес, якщо ви використовуєте звичайні махрові рушники. Вологі джинси.
 • Чим більше поверхня рушника, тим краще вони поглинають воду.

Как быстро высушить джинсы

Маніпуляція може бути повторена кілька разів, змінюючи канаву допоміжну тканину на сухому. Після машини, процес сушіння завжди йде швидше, але використання обгортки в рушнику буде додатково прискорити досягнення результату.

Радіатори опалення

Якщо у вас є водні або газові радіатори в квартирі, а на вулиці осінньо-зимовий період ви можете використовувати його для сушіння. Метод довший, але результат. Протягом декількох годин цілком реалістично висихати джинси, без будь-яких фізичних зусиль.

Якщо у вас є індивідуальне опалення, то поверніть його до максимуму.

Електричні радіатори для використання заборонених, можуть виникати закриття, ви потрапите в поточний.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS