Як встановити час на MultiCooker Philips 3039

ОСОБЛИВОСТІ

Ємність з потовщеним несиртовим осадженням (2 мм) для рівномірного нагрівання.

Розподіл тепла за допомогою 3D-технології: знизу, з боків чаші, зверху.

Аксесуари: пластмасовий Двомісний контейнер з решіткою, вимірювальний скло, ложка для рису, ложка для супу, 2 силіконові рукавички.

Враження

Чаша. головна гордість і краса цієї моделі. Вам подобається готувати в ньому і навіть очистити його (див. нижче!). Випуск обсягу на його внутрішній стороні відмінний видно. Шкода, що ніде (сайт виробника, інструкція) не говорить про те, що використовується неплідне покриття, а зрештою, багато людей “визнають” тільки кераміку, боячись тефлону.

Силіконові стрічки виявилися дуже зручними і необхідними, ми використовували їх, тестування та інші “мульти”.

Нагрівання згори є, хоча і слабким, у чистому вигляді використовується в режимі опалення, в який багатокутник автоматично перемикається після закінчення будь-якої програми (максимальний час нагрівання становить 2 години). Випічка, Дійсно, можна популярність, мабуть, завдяки товстошвидкій чаші та 3D-опалюванні, хоча верхня частина випікання все ще бліда.

Через дуже гладке внутрішнє покриття, чаша ідеально відмивається за звичайною губкою та м’яким миючим засобом. Навіть тоді, коли після тесту з краху під час приготування їжі та молочної каші, з відсутністю води, до нього приєдналася певна кількість інгредієнтів, все було миттєво вийшло після десятихвильової замочування в звичайній воді.

Пара можна промити і в посудомийній машині. На жаль, ця модель має не знімаючу внутрішню кришку, і його можна витирати лише ззовні, тому краще не організувати експерименти, до яких, судячи з відгуків в Інтернеті, наших громадян, немає режиму молочної каші, І вони готують його і здивують, що все біжить.

І ми там: Каські. я хочу! Але камерний флапер знімний і складаний, він легко видаляється з кришки і промивається під струменем води.

Інструкція та рецепт книги

Інструкції з російської та англійської мови не дуже докладні, хоча багато картини та опубліковані у вигляді зручної книги на хорошому папері. Шрифт невеликий, особливо поблизу фотографій. Виробник не повністю пояснив можливості багатокутника та алгоритму дій користувача в кожній програмі.

Наприклад, у описі режимів пароплава та смаження не кажуть, що ви можете вибрати тип продукту, є лише креслення, але не кожен зрозуміє мову графіки. З інструкцій незрозуміло, який час призначений для відкладеного початку: наприклад, якщо ми встановимо відстрочку протягом 6 годин, блюдо почне готуватися через 6 годин або буде готова до цього часу?

Є помилки: наприклад, вказується, що для виходу з режиму опалення необхідно вимкнути пристрій з мережі (і намальовану розетку), але нагрівання ідеально вимикається, натиснувши кнопку “OFF”./ Опалення ». Немає опису режиму спагетті. Було б приємно пролити світло на 18 режимах температури, зазначених у рекламній наклейці на кришці, і взагалі у всій рекламі цього гаджета.

Книга рецептів містить 33 способи приготування супів, м’ясних та овочів, другого посуду, білми та макаронних виробів, десертів та пирогів. Крок за кроком, детально можна рекомендувати тим, хто не вміє готувати. Але як складають деякі рецепти, випускає недоліки інструменту автоматики.

Наприклад, чому крем карамел (заварний крем без борошна) повинен бути підготовлений у режимі подвійного кадру, вибираючи тип продукту “овочі” і навіть за допомогою додаткової чашки, яка повинна бути занурена у воду?

Висновок: немає режиму, який підходить для температури та делікатесу. Курятина з медом та лимоном пропонується готуватися до режиму випікання, курка з овочами та рисом. у режимі спагетті, супи. у парогерах та тушкованих/гасіння, тоді як з повною автоматизованою програмами немає такого: страви готуються відповідно називаються програмами.

Інструкції з MultiCooker Philips

Щоб ознайомитись із інструкцією, виберіть модель зі списку вище, натисніть її з лівою кнопкою миші. На сторінці, яка відкривається:

Інструкція: MultiCooker Philips HD3039/00

У інтернет-магазині побутової техніки “Laube” ви можете завантажити інструкцію з продукту Multirokka Philips HD3039/00 повністю безкоштовно.

Всі інструкції, представлені на веб-сайті інтернет-магазину побутової техніки Laube, надаються виробником товарів. Перед використанням товару ми рекомендуємо ознайомитися з інструкціями щодо використання.

Для того, щоб завантажити інструкцію, потрібно натиснути на посилання “Скачати інструкцію”, розташовану нижче, а у випадку, якщо немає посилань, ви можете спробувати звернутися до цієї сторінки пізніше, можливо, фахівцями інтернет-магазину побутової техніки “Laurk” “Не вдалося завантажити для завантаження Інструкція з продукту: Philips HD3039/00 Multicooker.

Виробник залишає за собою право вносити зміни до дизайну, дизайну та упаковки товарів: MULTIVARKA PHILIPS HD3039/00. Перевірте інформацію про продукт з інформацією на офіційному веб-сайті виробника.

Інтернет-магазин побутової техніки в Красноярську “Лаубе”. Пропонує придбати високоякісні товари таких відомих брендів як: Panasonic, Sony, Philips, Samsung, LG, JVC, Bosch, Siemens, Hansa, Ariston, AEG, Electrolux, Sharp, Toshiba, Gorenje, Beko, Daewoo, Indesit, Zanussi. ERICSSON, BBK, Ardo, Whirlpool, Polaris, Vestel, Moulinex, Lyster, Delonghi, Braun, Mystery, Kenwood, Canon, Nikon, Garmin та маса інших брендів. Наш магазин пропонує вам придбати високоякісну недорогу техніку, і вибір, де купувати товари завжди залишаються вашими. Бажаємо Вам успішних покупок!

Будь-яка невідповідність інформації про продукт на веб-сайті Інтернет-магазину LAUCAR з фактом просто неприємного непорозуміння, дзвінка, перевірка з нашими інтернет-магазинами фахівцями. Крім того, перевірте інформацію про продукт з інформацією на офіційному веб-сайті виробника. Вся інформація на веб-сайті Інтернет-магазину Laucar наведено та не є публічною пропозицією, визначеною положеннями статті 437 Цивільного кодексу Російської Федерації.

При використанні матеріалів з сайту, гіперпосилання до інтернет-магазину побутової техніки “Laube” є обов’язковим.

Політика обробки персональних даних

Основні поняття, що використовуються в політиці

Основні права та обов’язки оператора

Основні права та обов’язки особистих об’єктів даних

Оператор може обробляти наступні особисті дані користувача

Принципи обробки персональних даних

Особисті цілі обробки даних

Правова база для обробки персональних даних

Умови обробки персональних даних

Порядок збору, зберігання, передачі та інших видів обробки персональних даних

Перелік дій, вироблених оператором з отриманими особистими даними

Транскордонне передача персональних даних

Політика конфіденційності

Зворотний процес товарів

Щоб розпочати процедуру повернення, придбану від нас, необхідно написати звернення до електронної пошти info @ laukar.com, в якому ви хочете вказати дату покупки та опишіть причини повернення (обробка для гарантійних питань не приймаються по телефону). Індикація теми електронної пошти є обов’язковим, інакше повідомлення може потрапляти під фільтр спаму.

Повернення/обмін хорошої якості

У разі придбання товарів віддалено в Інтернеті. Магазин

На додаток до права обмінюватися товарами належної якості, передбаченої законом від 07.02.1992 р. 300-1 Про захист прав споживачів, у вас є право відмовитися від продукту, який набуває віддалено, в будь-який час, перш ніж він передається, а також протягом семи днів після передачі товарів.

встановити, multicooker, philips, 3039

Якщо інформація про процедуру та терміни повернення товару хорошої якості не було надано вам у письмовій формі під час доставки товарів. заданий період продовжується відповідно до правил продажу товарів за допомогою віддаленого методу.

Після повернення/обміну товарами, видів акції, цілісність упаковки, обладнання повинно зберігатися. Наявність слідів операції може бути основою для відмови до задоволення ваших вимог.

Повернення/обмін недостатньою якістю товару

У випадку виявлення у придбаному продукті дефіцит покупця має право оголошувати один із вимог, зазначених у даній галузі техніки.18 Закон від 07.02.1992 р. N 2300-1 Про захист від споживачів.

У той же час, якщо вказаний продукт відноситься до технічного комплексу, додаток. Постанова від 10 листопада 2011 року. N 924, потім вказано в св.18 вимог можуть бути оголошені лише протягом 15 календарних днів з дати придбання.

Через 15 днів, презентація цих вимог можлива у випадках, якщо:

Товар не можна використовувати разом протягом більш ніж тридцяти днів протягом кожного року гарантійного періоду через необхідність усунення недоліків виробництва.

Перевірте якісний продукт

Після презентації вашої претензії продавець має право перевіряти якість товару. У зв’язку з цим ми нагадуємо вам про необхідність забезпечити придбаний продукт разом із вимогою, щоб повернути товар або забезпечити продавцю можливість забрати товар для доставки до авторизованого сервісного центру для підтвердження дефіциту.

Співробітник служби доставки Зареєструє факт отримання товарів до діагностики відповідного акта, заповненого двома копіями, один з яких залишається від покупця.

Згідно з результатами такої перевірки якості, продавець надасть вам відповідь на вашу претензію.

Якщо ви не згодні з результатами перевірки якості, ви маєте право оголошувати письмову вимогу провести незалежну експертизу продукту. Експертиза проводиться за рахунок продавця. Ви маєте право відвідувати іспит. У випадку, якщо іспит встановлює наявність недоліків, які виникли не вини магазину або виробника, ви повинні компенсувати витрати на експертизу, а також пов’язані з її поведінкою.

Перед тим, як перша посада моєї. приготованого мною. Оскільки я навіть не знаю, як багатокулює, і взагалі я боюся, слово дається моїй дівчині Лізи).

Multicooker. компактний пристрій з величезними функціями: це може бути варена, тушкована, плита та готувати для пару. Він може використовувати всі способи приготування смачної та здорової їжі. MultiCooker допомагає зайнятим людям готувати здорову та смачну їжу, яка зазвичай вимагає багато часу і постійної уваги. Замість довгих годин на плиті. друге, щоб натиснути кнопку! Догляд за багатоукером займає 2-3 хвилини, антипригарне покриття спреда дуже легко мити.

MultiCooker Philips HD3039, мій помічник на кухні з серії колекції Viva, досить багатофункціональний: Автоматичні програми Рис/гречка, спагетті, суп/кип’ятіння, парування, смаження, випічка, тушковане/гартування, опалення, розігрівання. Чаша з неплідним покриттям дуже хороше: товсті стіни, ніщо не горить, вимиваються вільні легше! Максимальний об’єм. 4 л. Інформаційний відображення русифіковано. Це пристрій для кожного дня!

MULTIVARKA PHILIPS HD 3039/00. Детальний відеоінструкція.

Дивлячись у майбутнє, я думав про те, як багатокористувальник вирізатиме мене влітку в жаркі дні, коли я не хочу стояти на плиті і “танення”. З мультикулярним ви можете приготувати принаймні 40 градусів тепла, крім того, ви можете взяти його з собою до країни.

Перш за все, я почав готувати пілку. Я хотів відчути багатокурсника для сили, тому що Pilaf блюдо не просте. Бігати попереду, я скажу, що багатокурсник повністю справлявся з його завданням-Пилафом, щоб бути смачним, і рис був розсипним, не злий!

Спочатку я смажив м’ясо та овочі в режимі смаження. Тут я був приємно здивований контейнером з потовщеним несирним осадженням (2 мм) для однорідного опалення. завдяки їй нічого не горить. Потім додавали воду та рис, натиснув кнопку «Пуск», а через 40 хвилин Pilaf готовий. Через дуже гладке внутрішнє покриття, чаша ідеально відмивається за звичайною губкою та м’яким миючим засобом. Пара можна промити і в посудомийній машині.

Рецепт PLOV у мультикурсі (для 4 порцій)

300г яловичина (або свинина) 1 цибулини1 моркви5 гвоздики Гарлік2 Пакет Рісатриправа Зіра, сіль, перцевий вул.L. Оливкова олія

Вирізати з кубиками моркви, м’ясо та лук. Залити в миску пристрою 3 св.L. Оливкова олія, покладена нарізане м’ясо, сіль, перець. Натисніть кнопку MENU та виберіть програму смаження. Натисніть Вибір продукту та виберіть М’ясо (М’ясо). Натисніть час приготування та виберіть 30 хвилин за допомогою кнопки “Ноя”. Смажене м’ясо, протягом 20 хвилин, періодичне перемішування. Потім додайте нарізану цибулю та моркву, приправа Зіра, змішайте і смажити залишилися 10 хвилин. Обсмажування виконується з відкритою кришкою.

Додайте 6 вимірювальних склянок води в миску та рис. Натисніть кнопку MENU та виберіть програму RICE/BUCKING, закрийте кришку та натисніть кнопку START. Посуд буде готовий за 40 хвилин.

Про пароплав слід сказати окремо, я думаю, що це просто чудо! Це добре, коли ви готуєтеся швидко, смачні і ще корисні. Я ніколи не використовував пароплав, тому приготування лосося з овочами для пару була дебют. успішний дебют (підтвердьте. Удіков). Я взагалі думаю, що в цьому мультикульці може бути щось несмачне! Скоріше навпаки. Виявляється, що все раптово смачно. Ця чудо-техніка виграла мою довіру протягом відносно короткого часу! Але наскільки важливо, коли ви готуєтеся до свята або просто влаштуйте романтичний вечір для вашого коханого! Просто такий випадок був, коли я вперше підготував святковий обід у подвійному котлі на день народження мого молодого чоловіка Саша Удиков. Багатокурсник Philips, як завжди працював для всіх 100%! Я був дуже корисний для закінчення обсягу внутрішньої чаші на його внутрішній стороні. це ідеально видно.

READ  Посудомийна машина з автоматичним відкриттям дверей

Силіконовий тег був дуже зручним і необхідним, я використовую його при підготовці будь-яких страв. Пара випуску клапана знімна і розбірна, вона легко видаляється з кришки і промивають під струменем води.

встановити, multicooker, philips, 3039

Рецепт лосося з овочами у повільній плиті (для 3 осіб)

Лосось 300Гбашок 200gbar Перець 2stluk 1stomric 1Chtalsol, перець, приправа для риб’ячого дерева або магонса, кріп, петрушка

Розріжте шматок лосося на 3 частини, щоб розрізати спеції, сіль та перець.Залишити протягом 15 хв.Вирізати цибулю та моркву, цукіні чистою і нарізані на кубики, перець нарізаний на кубики (я взяв готові заморожені овочі, це дуже зручно). У спеціальному контейнері-пароплаві покладіть на шари:

1 шар. Luk2 Layer. шар лосося3. Морква, петпер4 шар. Цукіні

У мисці ми наливаємо воду і покладіть контейнер пароплав, натисніть меню, і виберіть функцію пароплава, використовуючи кнопку вибору продукту, виберіть рибу (рибу), виберіть час приготування, використовуючи кнопку «Ноя». 20 хвилин і натисніть кнопку Пуск. Під час підготовки рибного соку та овочевого соку тече у воду в чашці, і виявляється бульйон для гарного блюда, можна натиснути, наприклад, у воді, наприклад (дуже хороша сторона риби) і в той же час Додати сметану/майонезу рибу і залишити, щоб підготувати залишилися 10 хв. Після приготування прикраси блюдо з зеленню.

Приготування суп. чисте задоволення! Я приготував борщ, загальний час склав 2,5 години, а м’ясо було м’яким, ніжним, бульйон зварюється, як ніби я приготував годинник 5! Мені дуже приємно! Здоровий вирізати звукові сигнали, коли я готую супи. У режимі супу/кипіння. коли рідкі човни і коли підготовка закінчилася, а пристрій перемістився до режиму опалення. Перший сигнал дуже необхідний: це дозволяє вчасно покласти інгредієнти, які можуть бути лише киплячою водою.

Час приготування зараховується з моменту кипіння. на мій погляд, це плюс. Навіть дуже важливий у приготуванні суп грає розподіл тепла в чаші, використовуючи 3D-технологію: знизу, з боків чаші, зверху. І після закінчення будь-якої програми повільна плита автоматично перемикається на режим опалення (максимальний час нагрівання. 2 години). Мені дуже подобається використовувати цей режим після приготування супу, так що він трохи знімав після повного приготування, а також приготування каші.

До речі, про кашу, ми любимо вранці на сніданок Геркулес (вівсянка, сер. Удіков), перш ніж ми підготували кашу в мікрохвильовій печі, і тепер вони перейшли на повільну плиту. Все дуже просто: я наливаю 3 вимірювальні чашки (що входить у набір з повільною плитою) водою, я вибираю кип’ятіння, принесіть воду до кипіння, залити склянкою геркулесу, цукру та солі за смаком і перекладіть рис/Режим для викидання, натисніть кнопку Пуск і через 25 хвилин вимкніть. Виявляється чудова смачна каша! У повільній плиті спостерігається затримка запуску протягом дня. Ви можете планувати приготування їжі в певний час. Ви прокинулися, а каша готова)

Характеристики та особливості:

Аксесуари:. Shopper ложка для супу. пластикова чаша для приготування їжі за пару

Мультиварка. Це чудо технології, однак, чи ні? Я хотів би поділитися своїм досвідом з цим апаратом.

Кілька років тому я почав жити на своїх батьків, як кажуть, тільки встав на ногах. Це час, коли все повинно було зробити найбільше. Я не білий 🙂 але ви самі розумієте, як важко вчитися, працювати, чистити квартиру, і навіть приготувати вас доводиться готувати. Я їв домашню їжу моєї матері, я б не зможе сидіти на швидкій їжі, я б точно не зможе), тому я перервав повільно і мріяв про повільну плиту. І це коштувало це досить дорого.

Через деякий час мені було дуже пощастило: Моя сестра була представлена ​​новим багатокурсником, і вона дала мені старий. Щастя не було обмежено)) Але я не відразу зрозумів з нею)

По-перше, я опишу повний набір цього мультикулярного:

Припустимо, ви хотіли б снідати вранці свіжої каші, але ви абсолютно не маєте часу готувати його вранці, вийти. Покладіть все в контейнері заздалегідь і вибирайте відстрочку початку)) Voila, смачна каша буде готовою вранці.

Обзор мультиварки PHILIPS HD 3039 | Комплектация мультиварки

 • Ви можете налаштувати час приготування, або вибрати опцію, запропоновану програмою.
 • Вибір продукту: Риба, м’ясо, птах, овочі. Тому приготування буде більш успішним і правильним, тому що кожне блюдо повинно готувати певний час і при певній температурі.

Все це дуже зручно і чудово, але іноді важко зрозуміти, вам потрібно прочитати інструкції з дуже деталізованими)

З усіма режимами я зрозумів швидко, крім смаження! О, ну, я страждав з нею і скільки я переклав продукти, страшно запам’ятати))))

Я відкриваю книгу рецептів, це написано:

Розріжте кубики цибулі, обсмажте у повільній плиті до золотих кора протягом 5 хвилин.

Я роблю все, що вам потрібно. Цибуля горіли, спробували 4 хвилини. те ж саме, і лише 2 хвилини я отримав те, що потрібно. Ті самі експерименти були з іншими овочами та м’ясом. Тільки через деякий час я пристосував не пам’ятати про їжу)

Загалом, якщо ви знайдете правильний підхід до повільної плитки, це може бути досить комфортним, і хорошим помічником на кухні)

Підсумовуючи, я можу сказати:

Плюс! Це займає багато місця, є багато функцій і можливостей, при правильному використанні дійсно корисним, смачним і м’яким м’ясом.

Мінуси! Іноді важко з’ясувати, якщо ви готуєте певну складну страву, процес однаковий “, не відходячи від плитки” займає багато часу.

Коли я маю вихідний день, намагаючись експериментувати з посудом, спробуйте приготувати щось незвичне.

Але коли немає часу, то є тушкована курка мене заощаджує.

Тільки потрібно вирізати курку на курячі курячі, викласти багатоукеру, змішати з спеціями або різними соусами та покласти в крадіжку протягом 40 хвилин, після чого ви можете насолодитися смачною м’якою куркою, яка ідеально підходить для будь-якої бічної панелі!

Я сподіваюся, що цей огляд був принаймні трохи корисним! Добрий день і приємний апетит)

Multicooker Philips HD3033

Ця модель від середнього цінового діапазону, яка змінилася останнім часом. Вона також має середнє значення: є, скажімо, функція “смаження”, але немає функції “гасіння”. Можна розмістити час приготування. але не у всіх режимах. Є багато нюансів, що викликають питання та відверті. але про це нижче.

Multivarka Philips HD3033 привертає увагу користувачів до користувача комбінацією ціни та функціональності: Зазвичай інструменти цього цінового сегменту не можуть смажити. Це принципово важливо, якщо ви виберете багатокутник, а не на додаток до кухонної тарілки, але замість цього. Наприклад, щоб зберегти місце на кухні. У деяких випадках користувачі вирішують проблему функціональності та одночасного приготування двох страв з двома мульти-курсанами: дорожче і дешевше. Моделі, як наші в цьому випадку, виконують роль допоміжної машини.

Хоча відповідно до оголошеного набору режимів та варіантів Philips HD3033, претензії повної незалежності. але як виправдано ці претензії?

Технічні характеристики моделі

загальні характеристики
Виробник Philips
Ім’я модель Philips HD3033
Тип Мультиварка
споживана потужність 980 Вт
Матеріал корпуса пластик
Колір справи Білий
Чаша 4 Л
Матеріал миски алюмінієвий сплав
Зіткнення Тефлон
Гарантія виробника 2 роки
Контроль
Тип управління електронний
Кнопки типу Мембрана
Дисплей Буквено-цифровий з червоним підсвічуванням
Підтримувати температуру до примусового вимкнення
Затримка початку 24 ч
Показники Індикатор включення
Додаткові функції
Однорідна чаша з усіх боків
Підтримка пам’яті для перерв у джерело живлення
Автоматичне вимкнення
Опалювальна функція страв
Маса та розміри
Розміри (w # xd7; в # xd7; d) 22 # xD7; 28 # xd7; 36 см
Вага 3 кг
Упаковка (w # xd7; в # xd7; d) 42 # xD7; 33 # xD7; 27 см
Вага з упаковкою 4.8 кг

Обладнання

 • Мультиварка
 • чаша
 • шнур живлення
 • Контейнер-пароплав
 • Ложка для рису
 • столова ложка
 • мірний стакан
 • 2 силіконові рукавиці
 • Інструкція
 • гарантійний талон
 • Кулінарна книга 19 рецептів

Рукавиці, щоб витягти гарячі чаші приємно задоволені. Особливо після ще більш дорогих моделей Redmond, які пропонуються купувати щипці для чаші за більше грошей.

Поява цього Multicooker є досить стандартним для моделей цього цінового діапазону: пластиковий яскраво-білий пластиковий корпус, геометрія з скошеним, “обтік” кутів, дисплея з сріблястими кнопками навколо периметру. У дизайні звичайної сучасної кухні легко підходить, не викликаючи скарг.

Підготовка до експлуатації

Інструкція консультує використовувати найдовший, але також найефективніший спосіб підготовки свіжоприйнятої одиниці до роботи: залити 4 розмірних водних чашок у контейнер і повністю керувати стандартним “парою/супом/кашу”, після чого все, що вам потрібно щоб мити. вимийте все, що потрібно, щоб витерти. Протріть, і тільки після цього розглянемо повільну плиту, готовий готувати страви. Це один з небагатьох випадків, коли ми хочемо погодитися з інструкціями: Дійсно, нічого не знімає запах свіжого пластику краще, ніж один “холодний” цикл приготування.

Рецепти в доданій книзі не багато.19 штук. Різноманітне меню для сезону цього, можливо, не витягуйте, але загальні ідеї про те, як можна було б приготувати в цьому мультикутерії.

Приготування

Цей Philips HD3033 має складну кар’єру: перша одна група експериментаторів була протестована, потім інша (називаємо їх простотою GE-1 та GE-2). Висновки команд, однак, не суперечили.

Гречана варена, довга нагрівалася

GE-1 вирішив почати з найпростішого. від гречки. Зварювальна гречка, експериментатори вирішили не зупинятися і перевірити режим опалення. CRUP, після того, як він був приготований, ще 17 годин, проведених у повільній плиті, відчуваючи, мабуть, собаку стрілку в просторі.

Вердикт дегустації: гречана зварена на “відмінно”. З іншого боку, це одна з еталонних продуктів з поліграфічної плитки; Індустріально оброблена Cropa знає, як приготувати практично будь-яку модель. У режимі опалення наше просте блюдо витратило 15 годин без помітних змін. Після 17 годин гречка стала сухою. На цьому експерименті було завершено, як дегідратори продукту наш портал ще не випробовує. Напевно, здатність підтримувати готову гарячу гречку в цьому стані протягом 15 годин буде корисним для тих, хто сидить на гречаній дієті, і ніщо інше їсть. Для тих, хто трохи розкиданий і, як правило, забути готові страви у повільній плиті, залишаючи будинок, це буде гарна новина. Пристрій автоматично після вимкнення режиму приготування йде до нагрівання та здатний зберігати ваше блюдо в пристойному гарячому стані протягом досить тривалого часу.

Запечена яловичина

Потім GE-1 запечений у мультикулярній товстої краю яловичини. Експеримент також проводився за участю функції нагрівання: 40 хвилин м’яса обробляли на “випічка” (модель не має вогнегасної функції), а потім ще 2 години сиділа у повільній плиті з теплообмінником.

Вердикт тостеорів: тут нагрівається виконана функція низькотемпературного режиму приготування. Вийшло дуже м’яке м’ясо. Корисний досвід використання одного режиму як іншого. адже ви не можете контролювати температуру самостійно в цьому багатоукері.

GE-2, прийнявши реле палички, почав готувати в Філліпс-мультикулярний, який вже любив у попередніх м’ясних тушкованих тестах.

М’ясо stegu

Ми відійшли від рецепту і поклали все в рагу, що здавалося нам у ньому. Такі, ми здавалися нам, зокрема, бараниною, гарбузом, болгарським перцем, помідорами у власному соку, цибулі та спеціях. Тоді ми перевірили функцію відстрочки початку: встановіть час початку приготування після 6 годин, потім режим “суп”. Це, до речі, не є першим знайомим багатокурсником, який вважає тушковий суп. Чому б ні, особливо тому, що ми вже згадували, ще немає режиму гасіння.

Вердикт одиночного: тушкована інша страва, для якої багатокутник є ідеальним способом і місцем підготовки. У результаті виявляється нормальна, досить смачна гаряча їжа з мінімальною участю у процесі. Головне. це контролювати тут. це якість продукції та їх співвідношення. Якщо ви відчуваєте людей, які можуть їсти м’ясо тушковану та посуд постійно постійно, повільна плита. це ваш вибір, і ви навіть не можете переплачувати за модель преміум-сегмента. Пристрої, такі як випробувані нами, дуже добре справляються з такими рецептами.

READ  Philips Avent Sterilizer для мікрохвильової печі

Обзор мультиварки PHILIPS HD 3039 | Комплектация мультиварки

Тоді GE-2 вирішив не токтизувати каструлю, і приготувати Манта.

Манта

Ми зробили манта з нарізаним ягнятим. Це блюдо, яке не працює швидко вирізає і кидати в каструлю. Спочатку потрібно зробити певну кількість шаманського танцівниці з тістом та м’ясом, не маючи нічого спільного з тестуванням багатоукерів. Час або половина підготовчого процесу, то в бізнесі є нашим пристроєм. Нам потрібно 45 хвилин у цьому Philips не можуть бути виставлені, тому що час налаштований за півгодини. Тому ми розмістили годину, включив таймер на телефоні протягом 45 хвилин і вимкнув багатокутник на дзвінок.

Вердикт тостос: На смак цієї страви все, скоріше, залежить від найбільш шаманських танцюристів, а не від якості роботи пароплава. Але все-таки приготування манти в повільній плиті набагато зручніше, ніж на радянському пароплаві (залізні яруси, виставлені на каструлі з водою). Правда, тільки 6 штук закриваються в пластиковій контейнері. Якщо ви хочете приготувати цю страву для гостей. легше позичити когось, що стоїть на кабінеті без мантії. І це вийшло добре. Не забудьте вимкнути мультикулярний від джерела живлення, щоб він не продовжував нагрівати мантару після закриття, це не так.

Управління та ергономіка

Все залежить від того, скільки вам років, ви звикли до “розумної техніки” і готові вчитися у своїх власних помилках. Говорячи без Еківовка. зручність сумнівного контролю. Цей багатокутник любить ввести в оману піонерів. Але давайте почнемо з самого початку.

У нас є кнопки праворуч і ліворуч від дисплея. Як використовувати відстрочку початку, насправді (а не так, як зазначено в інструкціях). див. Потрібна кнопка “Час приготування” для того, щоб почати використовувати кнопку “Встановити час” після нього, і, мабуть, для симетрії. Без цього, це було б якось ноккультативно, китайські дизайнери вирішили.

Встановлення часу, як ми вже згадували, має крок за півгодини. Цей крок вказується на дисплеї як 0,5. Відлік, відповідно, відбувається з тим же кроком. Щоб зрозуміти, це підраховує чи ні, вам доведеться почекати 30 хвилин. Щоб встановити час, не дефектна половина Ancase, вам доведеться застосувати спосіб, подібний до нашого, описаний у параграфі “Manta”. Все це не стосується функції “fry”, де крок часу є kathent десять хвилин.

Кнопка опалення/скасування. дуже важлива кнопка. Вона вирішить всі ваші проблеми, якщо вам потрібно піти з одного режиму до іншого (скажімо, перша обсмажна цибуля з морквою, а потім готуйте суп). Без наведеної вище кнопки один режим не буде працювати за іншим. Існує шанс, що він не працює у будь-якому випадку навіть за допомогою кнопки. це означає, що вам потрібно, щоб нагрівати нагрівальні елементи. Зніміть чашу та відкрийте кришку, тому пристрій прийде до себе швидше. Якщо ви хочете, щоб блюдо після приготування їжі, витягніть шнур з розетки. Кнопки.»Ця модель не має.

Круглі кнопки внизу потрапляють уяву, тому що їхні імена (або перекладачі) сміливо заважають м’яким з синім. Перші два (зліва направо) позначаються назвами посуду, інших методів дво- термічної обробки. Спагетті/рисова функція означає швидке приготування їжі. “Суп/пароплав/кашу”. повільне приготування їжі, це. Тому, якщо вам потрібно приготувати швидку кашу з вівсяних пластівців, ви можете вибрати першу кнопку, хоча “каша” написана на другому. Увімкнення режиму Spaghetti/Rice, ви знайдете на дисплеї. Це не означає, що кнопка не працює. Це повідомлення з космосу говорить нам, що час приготування попередньо встановлений програмою, і відлік не буде.

“Смажена/швидка приготування”. це максимальне нагрівання миски. У посібнику вказується, що необхідно підготувати в цьому режимі лише з відкритою кришкою. Досить логічний, інакше ви просто ризикуєте, коли ваші продукти почнуть горіння. Ви можете насолоджуватися гарячою, як фритюрниця, коли під час спеціальної каструлі-сита.

“Випікання”. поступове сильне нагрівання. Деякі вибирають витратити на цей режим. Тут неможливо вибрати час приготування, він попередньо встановлений. 45 хвилин. Якщо вам недостатньо. покладіть повторне встановлення і вимірюйте правильний час.

Пісня пісні цього багатоукера, її Ахіллес п’ята і перлина в її короні. Інструкція. Уява припускає, що ця робота мистецтва з’явилася за допомогою гри в “глухий телефон”, де існує мінімум п’яти зірок між дизайнером та автором інструкції. Той факт, що інструкція не реагує на нінутку, що виникає, що виникає з вивчення Intege, вже зрозуміла. Ці питання відповідають за Інтернет та досвід, син важких помилок. Ніде в інструкціях не вказано, з якого матеріалу виготовляється з чашки, і це можна мити в посудомийній машині, але, дякую Богові, це вказано на сайті. ви можете. Хоча знову: в інструкціях з якоїсь причини вона описана вручну. Подумайте, вирішіть для себе. Ми просто в разі душу вручну.

Ось описано, як встановлення відкладеного початку вищезгаданих авторів. Як це дійсно відбувається, ми вже описали вище. Вказаний можливий діапазон 0,5-2 годин також є художньою заниженням, ви можете покласти більшу затримку часу.

Що таке загадкові “10 температурних режимів” вказано на коробці та кришці, не можна сказати, ні інструкцію або досвід, ні Інтернет. Напевно, це такий завісний спосіб повідомити, що у нас є високотехнологічний пристрій.

Я не хочу багато говорити про книгу рецепту, тому що там є рецепти. Цей дефіцит також відомий, також скоригований за допомогою спеціалізованих сайтів та власного кулінарного натхнення. Для двох з 19 рецептів (омлет і крем карамел) потрібно мати чашку малого діаметра, який не включений. В результаті 17 страв залишаються в нашому розпорядженні. Не так мало, особливо якщо ви на дієті.

Якщо ви підсумовуєте в емоціях, викладені висновки, спричинені досвідом співпраці з Inteeis цієї моделі, діапазон коливається від незвичайного роздратування. Зовнішні емоції, ви можете говорити про явну безлежність дизайну та зручності багатокамерного.

Але в інструкціях, описаному докладно, як ви повинні доглядати за повільною плитою. Тому ми звернемося до цієї теми, можливо.

Ми ввели найпростіший принцип. всі видалення та пластик можуть бути відправлені до посудомийної машини, решта очищає вручну за допомогою неабразивного. Чаша. це досить легко, як і всі попередньо промиті багатокурсними ліжками. Важко для житла до догляду. рельєфності та не знімної кришки. Steam Valve знімний, але чистий він також не дуже зручний. Для полегшення догляду за тілом моделі, багато хто радить покласти на миску каструлю Панарандер, яка буде “гасити” жирну плівку та залишки їжі, нанесених на кришку.

Поради переживали

Ми вивчили відгуки та обговорення моделі в мережі. Є багато хто з них, особливо на спеціалізованих форумах, присвячених багатошарові. Контингент таких спільнот в основному з жінок. Тут гендерні особливості поведінки подібні до тих, що ми спостерігали, випробовуючи ще один недорогий багатокурсник. жінки звикають, висунути та намагатися знайти плюси, чоловіки критикують відповідно до заявлених характеристик та їх невідповідності реальності. Щось в цьому епічному і вічному, ні?

Корисна інформація, зібрана з мережевих відгуків: багато хто скаржиться, що каша “біжить” і “плює обличчя” прямо через клапан. Це обробляється тим самим пароплав, що подається згори та видалення парового клапана. Чисті користувачі та якість випічки (“не потрапляє на вершину”, “опіки нижче”). Потрібно довго і задумливо забрати час приготування або навіть перетворити запечений у процесі, оскільки колективний інтернет-інтелект радить нам.

Ще одна скарга з досвідченими анонімами. конденсат при відкритті кришки повертається до їжі, оскільки контейнер-привід у моделі не передбачений.

Загальні враження

Multicooker Phillips HD3033 швидко впав останнім часом і майже мігрував від середнього цінового діапазону до низького рівня. Це частково виправдання. Для дешевого багатоукера, вона готує не погано, але порошкоподібні мозки до свого власника досить. На додаток до невідповідностей інтенсивних та інструкцій, описаних нами, точка тут явно ще в невизначеному позиціонуванні. Виробник, здається, пропонується нам технологічну модель з розширеним діапазоном функцій (є смаження, яке не має моделей низької цінності). Ми також отримуємо пристрій з кривою Inteeis, нестерпною формулюванням функцій, відсутності дизайну та інструкцій, на яких ставлять навіть кішки.

Зворотній зв’язок: MultiCooker Philips HD3039-00. Мрії збуваються!

Купуючи багатокутник, я до певної міри, полегшив моє життя. Тепер він став не тільки легшим готувати, але вільний час з’явився більше.

При приготуванні деяких страв повинні бути на кухні, весь час до приготування їжі в кінці. Але це з цією проблемою тепер мій улюблений MultiCark Philips HD-3039. Поки вона готується, я можу спокійно присвятити себе собі. Наприклад, я люблю готувати пироги, і раніше, мені довелося дотримуватися приготування випічки в духовці, щоб вона не була спалена, треба було постійно контролювати час. Але тепер всі ці проблеми залишалися далеко в минулому.

З багатокурсником цієї моделі, ви можете приготувати не тільки рис і гречку, але і першу, другу страви, десерти, злаки, і це не все. Їжа, приготована у повільній плиті, не тільки корисна, але й дуже смачна. Через те, що під час приготування тепла розподіляється з усіх боків, їжа у повільній плиті готується до найвищого класу. Фіг після приготування він отримується розсипкою, пироги м’які і просто розплавляються в роті, зернових отримують апетитну консистенцію, і всі ці страви зберігають свій оригінальний вигляд. І з автоматичним нагріванням, їжа в повільній плиті залишається теплим протягом двох годин. Крім того, є функція таймера відстрочки, яка дала нам можливість розраховувати свій час заздалегідь і дозволяє нам готує страву в той час, яке буде зручно для нас, навіть якщо ми не вдома.

Multicooker дуже простий у використанні. Деякі страви навіть не вимагають ознайомлення з інструкціями перед приготуванням. Наприклад, як випікання, просто потрібно натиснути кнопку меню, виберіть “Випікання” та натисніть початок, а потім устаткування працює для вас. Multivarka має дев’ять програм, які дозволяють вибрати потрібну страву (будьте мийки, макарони, суп, випікання та т. D.), І коли ви натискаєте кнопку «Пуск», програма автоматично починається з кількістю часу, необхідного для блюда.

Що стосується появи, то можна сказати, що, у порівнянні з іншими моделями, особливо виділяється, якщо його великий, круглий, помаранчевий дисплей та однакова велика помаранчева кнопка на кришці.

Включено з цією мультикуляркою, прикріпленою чашею (для їжі для пари), силіконові стрічки, ложка з шпателем, невеликою мірною чашкою та книгою з рецептами для приготування в повільній плиті.

Це придбання (або подарунок) буде радий, що майже кожна жінка, яка хоче мати все під час приготування їжі!

Зворотній зв’язок: MultiCooker Philips HD3039-00. Надійний

Добрий день, друзі та читачі!Сьогодні я розповім вам про дуже корисну кухонний прилад. Multicooker Philips. Можливо, багато хто вже є це електронне диво кухар, і хтось думає, щоб придбати такого помічника. Мої відгуки. Для потенційних покупців. Я буду проводити детальний огляд моделі HD3039-00, я поділюся свої враження від використання, а також аналізувати всі переваги та недоліки цього багатоукера. Ну, поїхали. MultiCooker купив у 2014 році, і, в той момент, вона здавалася мені найбільш гарними з усіх моделей, які були в магазині. Ось вона:

Multicooker Philips. Середній розмір з досить лаконовою формою. Колірний діапазон справи був задоволений: переважає білий колір, приємне доповнення до нього сіра, і сама родзинка. Помаранчева кнопка відкриття. Це цей помаранчевий елемент, який дуже підходить для кольору моєї кухонної гарнітури. Взагалі, на мій погляд, такий багатокурсник ідеально підійде до будь-якої кухні.

Неможливо сказати, що він компактний. Але. Ціна! Я повністю задоволений своїми розмірами. У нижній частині корпусу ви можете знайти наклейку з назвою моделі та деякими з них. Характеристика:

Також вказується, що багатокурсник не може бути занурений у воду. Дуже цікаво, і кому така абсурду може прийти на розум? Вигляд нижче (у мене маленький розмитий):

Є ноги, повільна плита неухильно стоїть, навіть якщо вони не є гумкою. До цього. Також немає скарг. Інший важливий зовнішній елемент. це ручка.

READ  Як шити подвійного голка брата

Дуже хороший, помірно широкий. З нею зручно нести пристрій. Правда, сама мультикулярна є досить важкою. На головній кришці Філліпса ви можете побачити короткий опис усіх видів режимів роботи:

Пофарбовані красиві, але це наклейка. З часом вона все ще повільно відходить від пластмас. Лише вище клавіша відкриття кришки знаходиться:

Цей ключ. Найбільший плюс цієї моделі! Він добре працює, ніколи не потрапив, не деформується від нагрівання. У моєму досвіду роботи з багатошарами, цей тип. Найбільш надійна, найвища якість (на відміну від скошених ключів, затискачів).Над цією кнопкою. Наклейка з інформацією про температурні режими:

Їм надаються 18. Отже, можна приготувати 18 різних страв. Також варто розглянути функцію 3D-опалення, за допомогою цього, блюдо обсмажували рівномірно/тушковане/приготоване. Звичайно, це певний плюс!Ще вище. Ми бачимо паровий клапан:

Круглий, маленький, але не зовсім комфортний. Щоб видалити його. Ми повинні використовувати засоби, у моєму випадку. Кухонний ніж.

Але це виглядає як багатокутник:

Легко розібрано і повертатися.

Доцільно прокомити цю річ якомога частіше, але я іноді сміюся. Підтвердження цього. Фото вище. І, нарешті, на самому краю багатоукера. Зверху, є попередження:

На жаль, наклейка трохи впала, і читати текст буде проблематичним. Вона говорить, що неможливо доторкнутися/покрити клапан під час багатоукера. Я думаю, що варто зберегти. Дуже корисна інформація для початківців. Найбільш базові у повільній плиті. панель управління.

На мій погляд, це інтуїтивно зрозуміло. Все написано у великому шрифті, російською мовою, кнопок яскраві, я думаю, з контролем цієї моделі, навіть підліток зрозуміє. Вона любила свій перший погляд. І так панель та мультикулярник виглядають, коли електронна пошта підключена. живлення:

Яскраво-оранжева підсвічування мене приємно. Це може бачити залишок часу приготування посуду, а також. Якщо ви хочете, встановіть годинник. Зручно.До речі, шнур для підключення до мережі. 1 метр:

Для моєї кухні. це більш ніж достатньо. Повертаючись до панелі, я дам деякі фотографії вибору режиму:

Найбільш улюблена функція. Ragu/fucking. Страви отримуються просто чудовими: я готуюсь до обробки та супу, і гуляш, і плов. В підсумку. До якості отриманих кулінарних шедеврів. нема претензій. Просто висять пальці!

Наприкінці приготування, повільна плита робить звук. і перетворює автоматичне нагрівання. На мій погляд, це найбільш марна функція. Багатоколярний і без опалення дуже довгий тримає тепло! Взагалі, я дуже розчарований, що автоматичне покоління не можна вимкнути. Він є лише додатковою травою електроенергії. Звичайно, варто розглянути та інсталювати модель HD3039-00.У відкритій формі це виглядає так:

Мені сподобалося, що кришка нахиляється майже на 90 градусів, що дозволяє отримати миску без труднощів. Внутрішня кришка мультикатора не знімається. Це мінус. Це не зовсім зручно полоскати:

Але, в принципі, ви можете звикати. І ось сама чаша:

Якщо я не помиляюся, вона тефлон, вміщує 4 літри. Для моєї сім’ї. Цей об’єм рясний. Зсередини є рівень:

Multicooker Philips HD 3039/00. Детальна відеозасіб.

Вона рідко спалена їй, але були такі рідкісні випадки, які мені довелося втирати. Під чашею. нагріваючий елемент:

Як видно на фото, він вже починається чорним. Це проблема багатьох мульти-валют, але, тим не менше, мої Philips працює з вибухом, і цей чорний не впливає на продуктивність пристрою. Потужність для збирання конденсату не надто велика, але особисто я не течу під чашу:

Кілька слів про конфігурацію. Тут все стандартне: дві ложки, сопло для приготування їжі для пари та інструкцій посібника. Я практично не використовую ложки, якось не встановив відносин з ними:

Більше того, плоска ложка сильно нудно, і тепер вона не повинна мити:

На тілі багатоукера є отвори для ложок:

Це дуже зручно для тих, хто використовує пластикові ложки. Все під рукою. Я використовую сопло для приготування їжі для пару дуже часто, дуже здорово:

Парові котлети, риба або овочі з цього багатоукера. Просто замішання!Інструкція надрукована на звичайній папері, це не відзначається, однак, перш ніж перше використання повільної плитки, це буде корисно читати його, хоча коротше.

Він має багато моделей креслень, що виключає нас від одноманітного читання твердого тексту:

, Я буду писати про переваги та недоліки, які я помітив у Philips HD3039-00.

Плюси: просторі; Гарний; Успішні режими. Особливо гасіння; Довгий шнур; Кнопка відкриття високої якості; Відмінна приготування їжі; Очистити панель керування.

Мінуси:. Автобуса. абсолютно марна річ;. не знімається внутрішнє покриття;. чорний нагрівальний елемент.

Загалом, незважаючи на всі мінуси, я задоволений Philips MultiCooker. Ми з першого дня ми дружили з нею. Служить вірою і правдою. ніколи не розпустить. З упевненістю я можу порекомендувати цю модель купити. спасибі за увагу! Вдалих покупок.

Рецепти для MULTIVARKA

Philips надіслав мені Multicooker HD3039 для тестування.Розпакувавши коробку, я витягнув красиво прикрашений елегантний монтаж білого, обладнаний набором кнопок та мінімальною кількістю аксесуарів.

Ось як сам багатокурсник і набір аксесуарів виглядають як її.

І це головне Inteeis пристрою, з яким мультиків перетворюється на подобу чарівного горщика з казки братів Грімм. Налаштування програми, меню та кнопки годинника.

Я постараюся коротко розповісти про особливості та функції цього магічного горщика.Автомобіль у певному сенсі універсальний, має 18 режимів температури, може підготувати найбільш різноманітні продукти харчування. Кулінарні крупи, молочна каша, спагетті, суп, смажити різні види продукції. І по-різному, т.Е. Ваша програма для риб, м’яса та овочів, може тушкувати, завтра.Е. нагрівають протягом тривалого часу при температурі 70-80 градусів, готуйте для пару, випікають пироги та різні випічки, добре, і він здатний розігріти їжу.MULTIVARKA POWER майже 1000 Вт. Досить швидко приготувати майже будь-яке блюдо.Машина має функцію затримки старту, т.Е. Ви можете встановити час, до якого ви хочете мати готові продукти харчування, і це зробить це це, навіть не забуваючи за додаткову плату за цю унікальну службу.Машина легко керувати, зручне програмне забезпечення та налаштування часу, дуже гарна кухонна чаша. Масивний, обсяг близько 4 літрів, на відміну від інших видів багатокурок, ця модель з так званим 3D-нагріванням. опалення йде обидва знизу, так і зверху. Розміри невеликі, автомобіль повністю відчувається навіть на невеликій кухні та важить 4 кг у повній передачі. Більш детальна інформація та описи цієї моделі, а також відгуки користувачів можна знайти в Інтернеті.І я буду продовжувати ілюструвати саму машину та її роботу.

Кухонна чаша. Масивний з товстим дном і стінами, хороша теплоємність та довговічне обприскування золотом.

Годинник з великими числами служать, щоб встановити тривалість приготування, щоб встановити затримку, і просто показати поточний час. Характерною особливістю є те, що годинник працює, і коли машина вимкнена з мережі.

Перше, що я хотів зробити. Це перевірити, як рис зварювального зварювання. Це було все більш цікавим, що рис приготований автоматично залежно від кількості рису та води. Я налив частину рису жасмину, затопив правильну кількість води (на чашці є відповідні ризики. Вам не потрібно виміряти і не зважатися), переклавши меню, щоб позначити рис і натиснувся на початок.

Якийсь час пройшов, всередині автомобіля щось зачеплене. Включено та відключено відповідно до власної техніки, щось зрозуміло тільки їй, божественний аромат відвареного рису почав прорватися через будинок.Нарешті звучав сигнал мелодійної готовності, і я відкрив кришку. Про товстий рис аромату я не буду говорити. Він вже почав з’являтися при приготуванні, але поява рису вразив мене. Рис був звареним ідеальним, оскільки рис каже рис, я не помітив жодного зламаного або правильного зерна.

Зібрав ложку рису і поклав його на тарілку. Якість звареного рису дорівнює як на поверхні, так і на глибині, т.Е. Рис копіював той самий ідеал по всьому обсягу. Ця частина була приготована без масла, а наступна частина була зварена повною столовою ложкою плавленого масла. Результат був схожий: ідеально зварений рис.

Наступний логічний крок був спробою готувати суміш коричневого рису з дикою. Т.до. Відомо, що для цього різноманіття рис потребує довготривалої приготування, я налив приблизно в півтора рази більше води, ніж для звичайного рису. Автомобіль справляється з цим завданням занадто досконалим. Подивіться на появу рисових зерен.

Ну, останнє експериментальне завдання я витратив з гречкою. Також на повному автоматичному. І знову ідеальний результат. Виявило м’яку гречку, не пофарбована в кашу, але м’яка в роті. Вишуканий гарнір для м’яса або котлетів.

Я вирішив перевірити, як багатокутник готує мене на сніданок вівсяна на молоці. Рівно 7-й ранок. Більше не є автоматичною програмою, і ми маємо можливість вибирати режим. Але найбільш оптимальний варіант. це приготувати кашу в режимі прийняття, є така програма цього кухонного приладу. Вранці я трохи спав, я встала десь в останню хвилину, і я потрапив до мультикурсу було майже вісім вранці. Я був очікуваний гарячою кашу. Автомобіль здогадував його інтелект, який я спав і тримав кашу, нагрітий до самого останнього моменту 🙂 Смак каші був той, який досягається за допомогою фабрики в духовці з деревини.

Тепер я вирішив перевірити, що вона може зробити з більш-менш складного.Була ідея зробити рибу під маринадом. Будинки були заморожені філе змішані. Найдешевша риба. Якщо мультиварка руїни, а не жалість 🙂 Я даю повний склад інгредієнтів цієї страви. Мальта філе. 500гр (у випаленому стані. У замороженій рибці половина ваги LOD!) Морква. 500 Bluck Rusta. Три середньомірні цибулини. 250 гр. Пасації з крактитомат-пасти. 2 їдальні та спеції: гвоздики. 2 butonady pepper. 3 Шаричельна Перець. Павло Чай. 1 Дошасуче трави. по бажанню. У мене була суха петрушка і віслюк білий. Повний кабінет Лаваш. Лавашай

Лук розрізає і покласти в чашу багатоукера, щоб смажити в режимі смаження.

Через 5 хвилин я додав до нього нарізану моркву, продовжували смажити і перемішати.

Через ще 5 хвилин покладіть пасату, помідор, кілька шматочків кислим човен, вилив вино, сів, кинув суха зелень і половину стручки з перець, растрою пальцями. Перемикав машину на режим розповсюдження. і ліворуч під закритою кришкою протягом 10 хвилин.

До цього часу вирізати рибу на шматки і поклав їх у пароплав

Я встановив подвійний котел у машині і нехай процес. Вибрав продукт риби, машина за замовчуванням поставила 20 хвилин, але я скорочую до 10.

Далі покласти маринаду та рибу з шарами в гарячому стані в коробці, поклавши розмарину.

Верхній шар. Маринад і дайте йому розбити години 3-4.

Я не буду брехати, але ніколи не було такої смачної риби під моїм маринадом, і я не знав, що я зіграв тут серйозну роль. Машина з його здатністю вибрати правильні режими приготування або просто справу. Згадуючи підготовку досконалого рису та гречки, я все ще схильний думати, що це заслуга повільної плитки.Я буду продовжувати випробувати цей розумний шеф-кухар на інших стравах.

Перші враження та коментарі. Перша критика. Те ж саме не сподобалося. Це керівництво. Це не підходить ніде, філіпс потребує радикально повторити: неточності, помилки та дефіцитну інформацію про приготування їжі. Зображення не збігаються з зображеннями зображень.

Зараз добре. Ідеальне приготування.Молочні каші можуть бути підготовлені завтра.Функція відстроченого початку. Приготування їжі для бажаного часу для 24 потужності товстостінна чаша з міцним покриттям.Ціна в межах 4500-5000 р. Що повністю відповідає параметрам машини.Ну, на сайті MultiCooker.RU має форум з цієї моделі, де ви можете знайти багато рецептів, а також опис різних трюків та багатьох порад для роботи з цією моделлю.

Якщо ви хочете отримати мою пораду, щоб купити або не Multicooker Philips HD3039, то я твердо кажу так, купити. Машина є розумною, універсальною, комфортною, простою, легкою для підтримки, недорого, готується швидко і смачно, звільняє вагу ваги, що особливо важливо для роботи жінок та жінок з дітьми.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS