Як встановити духовку в ванні зробити це самостійно

Як встановити піч у ванні

Компетентна установка печі в ванні передбачає дотримання правил пожежної безпеки. Існуючі стандарти PPB обговорюють необхідність пожежних прогалин, ізоляції, що прилягає до тіла та труби димоходу, а також негорючу основу для установки.

Найкращим розташуванням печі визначається. безпечний і одночасно забезпечує рівномірне теплове нагрівання.

Вибір місця для печі

Найбільш правильним рішенням буде початковий дизайн ванни, беручи до уваги всі приміщення та розташування плитки. Якщо у вас є можливість дати всі інші номери з іншого джерела, вона розміщується в паровій кімнаті. Якщо ні, то ми розглянемо варіант, як встановити печі в ванну з печі від добан-банкіра, щоб він нагрівається, а його і миючий відсік. Для цього, в розділі між цими відділами, планується бути відкриттям, яке згодом розташоване навколо паливо з вогнетривкими матеріалами.

Обидва варіанти мають свої позитивні та негативні сторони:

Встановлення ванної печі від A до Z

  • Установка в паровій кімнаті дозволяє контролювати роботу печі без переривання процедур ванни. Але печі та простір перед нею займає надлишкове місце, з таким розміщенням, кисень опікується швидше в кімнаті, що вимагає пристрою вентиляції системи. І найголовніше, необхідно організувати автономне опалення до банківських, роздягалень, ванної кімнати та інших ванних кімнат або вивезти його з дому.
  • Другий варіант набагато ефективніший і економічний, оскільки це не набагато складніше встановити піч у ванні з топкою, і переваги виявляється більше. Нормальний мікроклімат залишається в паровій кімнаті, а корисна область випускається, всі місця нагрівають з однієї печі. Але процедури ванни повинні бути перервані, щоб кинути дрова в печі.

Однак зручність не є єдиним і не найважливішим критерієм вибору відповідного місця для теплової одиниці. Набагато більш актуальним є проблема пожежної безпеки.

Перш за все, слід вирішити, як, в якому місці принести диму трубу через дах. Краще, якщо він приєднається до печі по прямій лінії, немає додаткових колін і поворотів.

При розміщенні в кутку або біля однієї стіни, потрібно дотримуватись правил, як встановити піч у лазні з топкою з прибанника в дерев’яному зрубі. Відстань від металевого корпусу до стінок горючих матеріалів повинна бути не менше 50 см з обох боків. Зменшити його можна за умови ізоляції стін вогнетривкими щитами. Вони можуть бути аркушів міністра, асбокартон або базальтовий картон, а також облицювання з керамічною плиткою або червоним керамічним цегельним екраном.

READ  Бічні щітки для робочого пилососу Tefal

Від дверей печі до передніх дверей слід спостерігати відстань не менше 120 см. І до печі, обов’язково покладіть лист з металевим листом або облицювання плитки підлоги.

Всі ці моменти легше передбачити на етапі проектування. Якщо це не було зроблено, завдання буде ускладнюватися, і варіанти зручного розміщення печі залишатимуться менше.

Вам потрібно навчитися встановлювати піч у ванні, правильно вибираючи своє місце. Навіть коли “холодний” агрегат повинен бути на відстані щонайменше 50 сантиметрів від горючих структур. Якщо позначені матеріали були використані для стін ванни, необхідно захистити їх від шафи цегли або ізоляційних листів поблизу печі, розмістивши їх над покриттям підлоги та закінчуючи місцем, що піднімається над поверхнею пристрою.

встановити, ванна, зробити, самостійно

Пожежні двері поміщаються у напрямку до дверей, а двері нагрівача. у напрямку кута ванни.

Легка та легка операція

Електрокаменка для домашньої ванни

Перелік позитивних характеристик може бути продовжений, але найголовніше, варто відзначити. вміти повністю користуватися всіма перевагами пристрою, печі потрібно встановити правильно та встановлювати. Варто сказати, що процес не відрізняється, зокрема, труднощі, але розглядати алгоритм дій, однак, варто.

  • Перед початком роботи з встановлення електричної печі необхідно забезпечити, щоб тверда і навіть основа під ним монтується. Для цього необхідно на поверхні, яка, як очікується, встановить, тримайте бетонну краватку.
  • Електрична піч споживає досить велику кількість енергії, а отже, для її зручної та безпечної експлуатації, встановлення окремої потужності (водонепроникна розетка), оснащена власним заземленням.
  • Оскільки електрична піч (особливо моделі, оснащені пультом дистанційного керування), є досить складним пристроєм, він повинен бути зібраний у суворій відповідності з доданою інструкцією. Асамблея доцільно витрачати негайно на місці установки, але якщо з якоїсь причини цей процес важко, ви також можете встановити та встановити продукт, який вже складається на основі.
  • Після встановлення печі вона повинна бути підключена до енергосистеми та проведення випробувального використання. Не повинно бути проблем і труднощів.

Як додатковий запобіжний засіб, ви можете встановити захисний екран з дерев’яних пластин, які повинні закрити всі елементи, що піддаються прямому нагріванню.

Встановлення котла в ванні

Не так рідко ви можете почути питання про те, як встановити котел у ванну. Ми вважаємо, що зараз настав час боротися з цим непорозумінням. Більше того, в мережі ви знайдете багато матеріалів, які запевняють вас, що “опалювальний котел” та “ванна плита” практично синоніми, що означає, що ніщо не заважає називати плитою котлом.

READ  Камін робить це самостійно в квартирі картону

Претензія ясності: Котли є частиною опалювального обладнання. Заборона плита також є нагрівачем, але має свою специфіку. Якщо ви візьмете як місцевий приклад, тільки дерев’яна плита та котла твердого палива, обидва порівнянні з вогнем, спалюються в металевому резервуарі.

У цьому та іншому випадку виділяється тепло, але виклик котла переноситься на його теплоносій у системі опалення, а завдання печі безпосередньо нагрівають кімнату з інфрачервоним випромінюванням, а також теплою каменями в відкритий або закритий нагрівач, який не має котла. Зрозуміло, що навіть якщо конструкції печі та котла виглядають аналогічно, то це абсолютно різні пристрої, з різними цілями.

І саме тому: ванни на країнах, які зазвичай мають дуже скромні розміри, так що звичайна ванна плита не могла з потеплінням суміжних кімнат. Зрозуміло, що котел для окремої бані просто нерентабелен.

Тверді паливні котли опалення у ванні вони ні для чого!

Але є два варіанти, коли правило з’являється винятки, і це може бути про встановлення котла у ванні. По-перше, існують реальні випадки, коли через відсутність підключення до мережі гарячого водопостачання в ванні, котёл котла встановлюється для нагрівальної води. Це дозволяє вам не приймати тепло в печі та ефективно підігріти суміжну простір, а також постійну воду води. Але варто робити тільки якщо ванна велика, а плита є низькою силою.

Другий варіант. це ванна в будинку. У цьому випадку котел не замінює піч, але це може добре доповнювати, як і попередній випадок, нагрівання води та нагрівання приміщень, крім пари.

Загальні правила монтажу печі

Спочатку визначаються з місцем розташування печі. Тоді вам потрібно встановити пристрій відповідно до правил пожежної безпеки. Монтажні нюанси будуть залежати від типу печі, його розміру та матеріалу, з якого завершено кімнату.

Створення бази. База для будь-якої печі повинна бути надійною, гладка і негорючим, зробити це, як правило, з бетону або цегли.

Перш ніж встановити дизайн до підлоги, він обов’язково покритий листом азбесту товщиною 12 мм або листовий метал використовується з товщиною більше 1 мм. Лист повинен блокувати розміри пічки щонайменше 3 см, але з боку печі більше 50 см.

Місцезнаходження. Конструкція розміщується так, щоб дверцята були спрямовані в бік входу. Відстань від дверей печі до дерев’яної протилежної стіни. не менше 150 см. Бока та печі повинні бути на відстані 50 см від горючих поверхонь. Комбіновані стінки захищають екран, розмір якого складає 30% більше духовки.

Встановлення труби. Вона може бути як із цегли, так і з металу. У будь-якому випадку виконується її теплоізоляція від покрівлі. Щоб у металевій трубі не утворювався конденсат, зовні вона утеплюється.

Стеля. Вона повинна бути над піччю з нехкравоних матеріалів, розмір якого становить понад 30% печі.

Безпека. Якщо є електричний нагрівальний елемент, обов’язково бути заземленням і встановлюється RCD.

READ  Як зробити холодильну камеру з кондиціонера

Захист від опіків. Для цього з цегли чи металу роблять конвекційний екран. Він не тільки захищає від опіків, але й сприяє рівномірному розподілу тепла. Дерев’яний паркан може бути зроблений не ближче, ніж 50 см від гарячих поверхонь.

Увага! Встановлення печі в ванні повинна виконуватися відповідно до вимог пожежної безпеки, особливо дерев’яних будівель.

встановити, ванна, зробити, самостійно

Кам’янка

Кам’янка з окремими парлевами створюють ідеальний мікроклімат для відвідувачів. Тому спорудження кам’яни приділяється максимум уваги.

Правила домовленості Кам’янки, передбачають обов’язкову доступність:

Банні камені зазвичай підходять на водонепроникну базу.

Встановлення печі в ванні роблять це самостійно. Як встановити піч у ванні. DIY CAM

Печі-Каменка належать до типу постійної вогню. На відміну від інших видів печей, кам’яна кладка краще накопичує тепло, оскільки вона діє своєрідний випарник. Поверхня каменів наливають рідину, яка під дією тепла перетворюється на патри ванни.

У той же час, якщо водонепроникна плита встановлена ​​вище печі, пара може бути отримана в процесі спалювання дров, і вони не будуть покриті водою. Якщо кам’янка розташована в простому ящику, ви можете тільки отримати пару після повного спалювання палива.

Температура каменів у першому варіанті здійснення може досягати до 600 градусів, а у другому розміщенні до 300-350 градусів. Вважається, що з оптимальним розташуванням, м’які пари не повинні давати опіки і зробити дихання.

Пункт 8. Особиста безпека

Компетентна установка печі в бані. це безпека тих, хто в ньому. Так, наприклад, всі “гарячі” печі мають великий мінус. це велика поверхня, яка може нагріватися до 500?З. І людина, яка випадково послизнулася або раптово почувала себе погано, може впасти на таку піч і отримати серйозний опік. Ось чому конвертер або цегляний екран надзвичайно бажаний до такої плитки, але в будь-якому випадку, підлога не може бути слизькою до цього.

Як встановити ванну для ванни | nkamin.Ро

І, нарешті, установка плитки для ванни повинна бути обов’язково оцінена на око, принаймні, знайома плита. досвідченого ока, тут буде просто до речі.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS