Як встановити годинник на духовці ТЕКА

Щоб встановити час, вам потрібно: натисніть на датчик 1 (Меню). Символ “каструлі з поромом” буде загорятися. Встановіть поточний час за допомогою датчиків 2 і 3 (стрільця товару ліворуч) через 7 секунд. Після закінчення операції встановлення нові дані будуть в пам’яті.

Встановіть час повороту звукового сигналу.

 • Натисніть кнопку кілька разів. Хоча піктограма та три цифри не почнеться блимати на дисплеї.
 • Поверніть ручку таймера до “” і “-“. Встановити значення хвилин.
 • Натисніть кнопку знову

Вам потрібно одночасно натиснути кнопки 2 і 3, потім. встановити час. S1 індикатор світиться, це означає, що пристрій працює в ручному режимі.

Teka Urbancolor HLB 8600 111000013 Димний сірий

 • Натисніть та утримуйте клавішу Touch. Доки не спалахує автоматичний індикатор, а далі
 • Виберіть час тесту за допомогою сенсорних клавіш або
 • 2 звукові сигнали будуть чути, повільно
 • Виберіть приготування та значення
 • Після закінчення часу приготування закінчується, кабінет

Щоб встановити точний час, ви повинні використовувати спеціальну роторну ручку або кнопку на дисплеї. Вкажіть точне значення, натисніть значок, вказуючи на годинник і перейдіть до встановлення хвилин. У цей час хвилини цифри будуть Flash.

установка времени на духовке

Щоб встановити час, вам потрібно: натисніть на датчик 1 (Меню). Символ “каструлі з поромом” буде загорятися. Встановіть поточний час за допомогою датчиків 2 і 3 (стрільця товару ліворуч) через 7 секунд. Після закінчення операції встановлення нові дані будуть в пам’яті.

Час урегулювання

Щоб встановити час, вам потрібно: натисніть на датчик 1 (Меню). Символ “каструлі з поромом” буде загорятися. Встановіть поточний час за допомогою датчиків 2 і 3 (стрільця товару ліворуч) через 7 секунд. Після закінчення операції встановлення нові дані будуть в пам’яті.

встановити, годинник, духовці, тека

Коли ви вперше увімкнете духовку до мережі на дисплеї, то буде блимаючим написом Autoi Numbers 0.00. Щоб приступити до встановлення часу, натисніть кнопки одночасно. і: в той же час, коли ділова точка буде Flash. Встановіть час за допомогою кнопок і

 • Налаштування поточного часу виконується на передній панелі керування кабіною латуні
 • Для того, щоб почати використовувати духовку, ви повинні встановити поточний час
 • Використовуйте кнопки або. Встановіть відповідний день (наприклад, поточний час 15:59)
READ  Як встановити духовку в ванні зробити це самостійно

Щоб вимкнути таймер, потрібно натиснути будь-яку кнопку на дисплеї. Для моделей з механічним таймером досить просто, щоб повернути ручку, зосереджуючись на символі часу на панелі.

Для створення багатофункціонального обладнання, здатного полегшити приготування різноманітних страв, інженерів вводять інновації. Сучасні печі обладнані електронним модулем та різноманітними датчиками. Завдяки їм, можна повністю покладатися на духовку з упевненістю, що необхідний температурний режим буде створено всередині камери, а підготовка триватиме стільки, скільки це необхідно для рецепту.

Коли годинник перестає працювати, не всі користувачі помічають цей момент. Іноді це відбувається на тлі загальної службової функції. Печі реагує на управління, запускаються необхідні програми, але час не відображається. Це трапляється по-різному. разом з годинником вони не функціонують та інші варіанти. Відповідно, коріння проблем лежать у різних площинах.

Неможливо встановити години. Що робити?

EEG кухонні пластини Електронні модулі призначені для довгострокової експлуатації, однак, як і всі електричні деталі, вони одночасно є однією з найбільш уразливих печей. Електрик може вплинути на довге та інтенсивне нагрівання, а також суттєві падіння напруги в мережі, яка для великих міст, на жаль, не є рідкістю.

установка времени на духовке

Симптом аварійного розбиття може бути стороннім шумом у реле, незабаром після чого лічильник перестає зробити звуковий сигнал. Ще більш серйозна несправність мікросхеми може призвести не тільки до пошкодження годин, але і до раптового незалежного відключення всього пристрою. Що робити, якщо годинник раптом перестав працювати?

Скидання налаштувань

Перше, що потрібно зробити, це спробувати скинути налаштування плити. Процедура може бути виконана самостійно. Для цього потрібно витягнути штепсель шнура живлення з розетки, зачекайте 1-2 хвилини та знову підключіть пристрій до мережі. У більшості випадків ця проста маніпуляція може бути достатньо. У цьому випадку відмова виникає через падіння напруги в мережі, тому ви повинні піклуватися про наявність надійного запобіжника на щиті.

READ  Як встановити час на MultiCooker Philips 3039

Повторне встановлення часу

Після скидання налаштувань потрібно повторно встановити час. При підключенні піч до мережі значок годинника блимає на екрані. Встановіть значення часу відповідно до інструкцій, наведених у посібнику користувача. Якщо проблема була вирішена, і в майбутньому вона не повторюється, немає необхідності звертатися до сервісного центру.

Елементальні проблеми

Це зовсім інша річ. якщо примусове перезавантаження не допомогло: екран все ще працює неправильно або взагалі не працює. Така проблема вказує на серйозну проблему з дротами та чіпсами всередині пристрою. Для того, щоб відремонтувати їх самостійно, фахівці сервісного центру AEG не рекомендується, оскільки знання, досвід та спеціальне обладнання зобов’язані виконувати такий ремонт.

Звернення до служби

Найкращим вирішенням проблеми буде звернення до фахівців АЕГ. Сертифікований магістерський електрик буде діагностувати інструмент і дізнатися, чому техніка не вдалося. Далі власник погодиться на всі частини ремонту та встановить оригінальні частини. ті ж самі були конструктивно у вашій моделі печі. Залежно від причини несправності, ремонт може здійснюватися на оплачуваній або без нової основи.

Основні порушення

Розподіл трубчастого нагрівача

Трубчастий нагрівач часто не вдається. Важко відновити його, тому, в основному, елемент замінюється новим. Нагрівальні елементи латунного кабінету працюють у армованому режимі. Для визначення продуктивності трубчастого заголовка, духовка перемикається до необхідного режиму опалення, а температура перевіряється. Метод цього сумніву. Якщо у вас є інструмент для вимірювання температури, краще застосувати його. Для цього зазвичай використовується пірометр. Він показує рівномірність нагрівання вздовж області і позначає екстремальну температуру вказаного режиму. Трубний нагрівач можна детально перевірити частково, і ви можете відразу виявити поломку нагрівача. Зазвичай ця деталь повністю розривається і не підлягає ремонту. Трубний нагрівач повинен бути змінений працівнику при найменшій несправності.

READ  Сушіння шаф для робочого одягу та взуття

Неправильна інформація в режимі перемикача

Режими перемикачів можуть почати працювати з невдачами з наступних причин:

 • Викинуті контакти на перемиканні. Візуально виявляти і діагностувати несправність просто. Пошкодження виявляється спеціальним пристроєм. Замінюючи розбиту частину до роботи, перемикач знову стає хорошим.
 • Невдача центральної дошки управління. З цим порушенням режим перемикач стає неактивним. Багато систем також можуть працювати з порушенням. Порада

Переключіть несправність при порушенні керування дошкою можна виправити лише шляхом заміни нової частини. Немає сенсу відновити розбиття, не розборюючи саму дошку.

Система управління несправностей

Коли не вдається з електронним блоком керування латунним шафом, система самостійної тестування повідомить цей факт. Сучасні моделі оснащені такими системами, які допомагають видалити поломку без розбирання для діагностики. Код помилки буде відображатися на дисплеї, щоб розшифрувати, яка на інструкціях, прикріплених до техніки.

На каталозі виробника можна замінити дефектну частину. Блок керування може бути повністю замовлений. Але найкраще зателефонувати до майстра, який проведе діагностику та визначити причину. На офіційному веб-сайті виробника або в спеціалізованому інтернет-магазині ви можете вибрати бажану деталь та проконсультуватися з спеціалістом у своїй установці.

Традиційне опалення з конвекцією

Шафи Teka латуні оснащені декількома режимами, а більшість електричних моделей мають конвекційну функцію. Конвекційний вентилятор забезпечує рівномірно видуваючи робочу камеру, завдяки чому блюдо обтяжуються, а інгредієнти не горить.

Традиційне опалення з конвекцією в печах TEK. це операція нижнього нагрівача та вентилятора. Оскільки температура у всіх точках камери однакова, в цьому режимі можна підготувати на будь-якому рівні. При використанні конвекційного вентилятора, запахи не змішуються, тому ви можете одночасно готувати дві страви на різних рівнях.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS