Як встановити нагрівальну рушник у ванній кімнаті

Table of Contents

Як підключити нагрітий рушник з вашими руками

Сучасні квартири вже негайно оснащені нагріваючим рушником на фазі будівництва. Однак жителі можуть не любити свої характеристики або їх розташування в кімнаті. Також може бути необхідно встановити додаткові пристрої, крім того, вони можуть зазнати невдачі, а потім заміна вже не примха, але потреба.

Нагріти рушники, як правило, у ванних кімнатах або ванних кімнатах, але це не догма, і ви можете встановити їх у будь-яких точках житлових або комунальних приміщень. Все залежить від цілей, завдань, ресурсів та навіть фантазії. Нагрітий рушник повинен не тільки для сушіння рушників або інших продуктів з тканини, він також допомагає боротися з надмірною вологістю, що дуже важливо для ванних кімнат. Він також нагріває повітря, хоча це не пряма мета цього пристрою.

Нагрітий рушник. це нагрівальний елемент, що складається з одного або декількох контурів труб. За типом теплоносія вони вода, електричні та комбіновані. На першому типі, як випливає з назви, теплоносія. вода з системи опалення або гаряче водопостачання (DHW). Електричний. або опалювальний кабель (“сухий” рушники з підігрівом рушники), або нагріваюча трубчаста нагрівача рідина (“мокра”). Комбіновані моделі. це комбінація перших двох типів. Далі ми скажемо, як самостійно підключити кожен з цих пристроїв.

Редакція Комсомольської Правди привертає вашу увагу на те, що інструкції нижче є довідковим матеріалом, а для таких робіт вимагає навички та знання в санітарно-електричних роботах. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, я обов’язково дорують цю роботу фахівцям. У деяких випадках потребує залучення фахівців.

Як підключити водяну нагрівальну рушник

Типи рушників

Часто в будинках є місце для сушіння рушників або деяких видів одягу, де постійне опалення забезпечує швидку ліквідацію вологи з усього, що знаходиться на ньому. Це зручно у великих сім’ях з маленькими дітьми, де чисті речі потрібні дуже часто. І в холодний сезон він служить додатковим джерелом тепла. Тому її ефективна робота дуже важлива.

Відповідно до використовуваного типу енергії, виділяються кілька видів нагрітих рушників. Рідше у будинках можна знайти електричний пристрій для цієї функції. Він ефективний у використанні та працює з звичайної електричної розетки. Встановлення залізничного рушника електричного опалення відрізняється від установки лампи або іншого електричного приладу. Але якщо ви поставите такий пристрій у ванній кімнаті, потрібно розглянути всі заходи пожежної безпеки. Наприклад, щоб зробити це так, щоб вода не впала на це.

Найчастіше в будинках використовуються нагріті сушарки, з’єднані з нагрівальною трубою. Їх принцип роботи є простим: гаряча вода піднімається через нагрівальні труби та акумулятори в багатоповерховому будинку, забезпечуючи теплоту всіх однаково. І в протилежному напрямку ця вода спускається через трубу з різноманітними вигинами, які утворюють нагріті рушники в кожній квартирі в підйому. Це забезпечує раціональні витрати тепла.

Оскільки система опалення не призначена для однієї сім’ї, будь-яка зміна в ній вплине на інших користувачів. Тому правильне перевстановлення нагрітого рушника має бути не тільки ефективним у певній квартирі, але також безпечно для іншої.

Є опалювальні рушники з так званого комбінаційного типу, поєднання води та електричного опалення. При необхідності ви можете підключити будь-яку з них. Цей параметр зручний, оскільки нагрівач рушник буде ефективно працювати навіть у період відключення нагрівання.

Встановлення послідовності

Порядок виконання установки сушарки, нюанси у роботі відрізняється в кожному з її виду. Виробники виробляються:

  – з’єднання з підігрівом та гарячими водою трубами. Економіка Електрика. Установка вимагає навичок та знань. Важливо враховувати тиск у трубопроводі.

 • Електричні пристрої. працюють автономно та незалежно від опалювального сезону та водопостачання. Вимагає правильної роботи електролієвих. Вона встановлюється, якщо встановлення сушарки терміново потрібна, а ремонт у приміщенні не передбачений у найближчому майбутньому. Є портативні електричні сушарки. Вибір моделі здійснюється з урахуванням площі кімнати.
 • Комбіновані. Робота в 2 режимах. З’єднання здійснюється з електричної мережі та з системи DHW. Модель практична, але не застосовується до наявного середнього покупця. Ціна за таку сушіння високий.

Видалення старого пристрою

Перший етап. це видалення старого пристрою. Можливо, вам доведеться зіткнутися з моделлю радянських часів або демонтаж сучасного пристрою.

 • Видалення моделі “Серовік” радянських часів. Перед установкою нагріваючого рушника у ванній кімнаті самостійно, майстри рекомендуються замінити стовбур. Він здійснюється як у квартирі частково, або всі зміни. З’єднання здійснюється за згодою наступного поверху вище та нижче, як це робиться у своїх ванних кімнатах. Тоді старі труби, приховані в перекритті, будуть видалені.
 • Видалення сучасної моделі. Якщо є знімні зв’язки, демонтаж не буде працею. Щоб встановити нагрітий рушник, це легко, пристрій придбаний для заміни з однаковими розмірами через центри сполучних труб.

Пристрій розібраний, застарілий, приєднується до реакції частин з’єднувачів новими, монтажного рушника з підігрівом до стіни.

Отримання дозволу на заміну

Отримавши дозвіл на виконання роботи, постачання рідини перекриває у загальному стані в’їзду. Радянська катушка турбота з водою трубками. Нам потрібні навички у роботі з шліфувальником. Порісники першого у ванній кімнаті, потім сусідів. Різьбові з’єднання нарізані на шматки труб. Нові труби пов’язані і приходять до квартири.

READ  Як встановити час на MultiCooker Philips 3039

З’єднання проводяться з особливою обережністю. В іншому випадку повені буде на сусідів у квартирі, і той, хто проводив ремонтні роботи, несе відповідальність за шкоду.

Інструменти

Нагрітий рушник залізничний обов’язковий атрибут будь-якої ванної кімнати. Санітарне пристрій забезпечує комфортний номер у номері, запобігає появі вогкості і використовується безпосередньо долі. Фактично, серпантин. це місцева система опалення ванної кімнати. Проведення з самообмінною та встановленням нової сушіння під домашнім майстром з навичками сантехніки. Від художника, це вимагає грамотно розробляти схему встановлення, враховувати вимоги до встановлення та дотримуватися нюансів технологічного процесу. Важливим фактором безперервного та міцного нагрівача операція правильний вибір нагрітого рушника.

Нюанси вибору нагрівального рушника: принцип роботи, матеріал та форми

Вибір сушіння ванни базується на оцінці чотирьох основних параметрів обладнання:

Залежно від принципу роботи розрізняє воду, електричні та комбіновані моделі. Кожна котушка має як позитивні, так і негативні сторони.

Водозбиральний рушник. Найпопулярніша сушка. Котушка дзвінка здійснюється в системі опалення або гаряче водопостачання.

Планировка ванной комнаты совмещенной с туалетом

Важливий! Тиск у висотному будинку висотного будинку становить 7-10 атмосфер. У той же час більшість рушників з підігрівом рушників призначені для невеликого робочого тиску і мають стінки товщиною до 1,25 мм. У разі невідповідності показників, термін служби сушіння до 2 років

Електрична котушка. Всередині дизайну розташовується опалювальна рідина або сухий трубчастий нагрівач. Використання залізничного рушника електричного нагрітого має сенс у наступних ситуаціях:

 • Необхідна термінова установка без реконструкції системи теплопостачання / водопостачання;
 • Розміщення додаткової сушіння;
 • Встановлення покриття за межами ванної кімнати підходить для мобільного електричного блоку.

Щоб зігріти ванну, щоб зігрітися до 22-24C, виберіть модель зі швидкістю 140 Вт / кВ.М. Якщо резервна сушка монтується на весняно-літньому сезоні, то його оптимальна потужність становить 100 Вт / кВ.М.

Комбіновані пристрої поєднують переваги води та електричних модифікацій. Відсутність дефіциту та високої вартості.

Перед встановленням нагрівального рушника з опалення або DHW, важливо вибрати оптимальний матеріал виробника.

Це може бути нержавіюча сталь, мідна / латунна або чорна сталь. Особливості різних котушок:

 • Нержавіюча сталь: стійкість до вологи, вимога до якості води, звуження перетину проходження з часом. Оптимальний варіант. це хромована сталь, товщина стінки становить щонайменше 2 мм.
 • Мідь і латунь: висока теплова передача, крихкість котушок деформується з незначними зусиллями. З ретельною операцією триватиме до 20-25 років.
 • Чорна сталь: сила, корозійна стійкість. Рекомендується підключити до DHW.

Конфігурація нагрівача вибирається з особистих уподобань та ємності. P- та M-подібні котушки часто використовуються для заміни радянських рушників для рушників. Радіатори для типу ялинки, Лестенка. Компактний, але досить просторий.

За методом установки, сантехнічні аксесуари:

Найбільш практичне бічне з’єднання. Такі моделі будуть адаптовані до різних місць встановлення. Додаткова естетика плюс.

Загальні вимоги до встановлення сантехнічного пристрою

Ставки підключення регулюються в SNIP 2-04-01-85. Основні правила:

 • Фітинги не звинувачують проходження шосе. Діаметр стоячого повинен бути рівним діаметру серпантинних каналів.
 • Закріпіть рушник у ванній кімнаті виконується з обов’язковим обхідним вставкою. Перемичка підтримує голову теплоносія у всьому підрізі, а розділення потоків сприяє збереженню температури води в наступних водоймах. Обхід забезпечує здатність виконувати поточний ремонт сушарки, залишаючи систему операційного.
 • На обхідному та загальному підрізі забороняється встановленням запобіжних клапанів. Такі дії погіршують кровообіг, сприяють зниженню температури теплоносія.
 • Оптимальна висота сушіння 120 см.
 • Граничні відстані від поверхні стінки до радіатора: 4 см з діаметром покриття до 2,5 см, 6-7 см з поперечним перерізом труб більше 2,5 см.
 • Монтаж кранів на нагрівальному рушнику у ванній кімнаті виконується на вході / виході з котушки до обходу.

З’єднання діаграм рушничного залізниці у ванній кімнаті

Праводоступність серпантину безпосередньо залежить від грамотно обраного каркасу вставки. Тип з’єднання вибирається з урахуванням характеристик моделі та розташування централізованого стояка.

Рекомендовані методи маршрутизації

Схема універсальної сторони / діагонального з’єднання.

 • будь-який вектор носіїв;
 • Придатні для різної швидкості циркуляції води;
 • Не потрібно вибухнути повітря;
 • довільно висока відстань від центральної труби.
 • Точки з’єднання з підігрівом рушника повинні бути розташовані між нижньою та верхньою наконечкою.
 • Мінімальний кут нахилу трубопроводу від 3 мм на 1 м. При перетині труб від 32 мм і короткі відстань від стояка, скажімо, горизонтальне монтаж труб.
 • Неприйнятні вигини, інакше система буде доставлена.
 • Для максимального кровообігу краще вибрати змію з діаметром ¾ дюйми (сталеві моделі), 25 мм (посилений ППР), кульовий клапан, синтірний від 3,4 / дюймів.
 • постачання теплоносія будь-якого напрямку;
 • Можливість прихованого укладання розміщення шосе під душем / ванною кімнатою;
 • Коли переривання годівлі теплоносія вимагатимуть випуску повітря через крани Маєвського;
 • Ефективність нижчого з’єднання менше, ніж діагональна або бічна система.

Можлива реалізація схеми, якщо спостерігаються наступні умови:

 • Нижче постачання нижче, ніж рівень установки котушки.
 • Відсутність невдач і висот по прямій лінії.
 • При хованні труб у стіні вони потребують теплоізоляції.

Альтернативні схеми

З традиційною збіркою, бічна вставка з нестандартною трубкою.

На малюнку показано альтернативи:

 • Вертикальні сегменти додаються на вході та розетку. Основні умови для розгортання залишаються незмінними.
 • Верхня частина сушіння вище верхнього водопостачання. Схема вимагає використання вентиляції повітря на пристрої через отриману стадію за відсутності води в системі, накопичується повітря.

Нижнє з’єднання відповідно до схеми дозволяє наступним модифікаціям.

У першому випадку всі крани розміщуються під сушінням, а у другій верхній подачі над нижньою частиною нагрівального рушника. Така комбінація обмежує напрямок теплоносія зверху вниз. У протилежному способі система функціонує нестабільна.

Неопераційні параметри з’єднання

Типові помилки помилок проводить нагрівальний елемент. Неправильні схеми зборки:

 • Розміщення інструментів під рівнем прокатки, що стоїть провокує, щоб зупинити рух теплоносія. Вода знижує, охолоджують і не здатне піднятися через тиск у системі.
 • Боковий монтаж з верхньої петлі. Схема використовується для прикраси трубопроводу через підвіснену стелю. Повітря накопичується в петлі, перекриваючи потік теплоносія в радіатор з плином часу. В результаті охолодження котушки.
READ  Що станеться, якщо ви кинете фен у ванні

Комбінація відразу спостерігається дві непрацюючі сполуки, коли будівельники намагаються приховати нижню шосе на підлозі, а верхній у простір стелі.

Як встановити новий нагрітий рушник для старих труб

Ми будемо проаналізувати крок за кроком, як підключити нагрітий рушник для ванної кімнати, щоб змінити старе ножене обладнання. Технологія досить проста і включає в себе кілька обов’язкових етапів.

Планировка ванной комнаты совмещенной с туалетом

Підбір працівників інвентарю

Список інструментів залежить від типу матеріалу сантехнічного трубопроводу. Встановлення через пластикові фітинги вимагатиме наявності дужок, кульових клапанів, труб, будівельних ножик, лазерного або рівня води, а також паяння заліза для роботи з полімерними продуктами. Додатковий інвентар: молоток, викрутки, регульовані ключі, неплатна або альтернативна печатка.

Як правило, змій приходить як стандарт:

Зручно, якщо набір включає: Маєвський кран, замикаючий гвинт та декоративна шапка.

Демонтаж застарілих котушок

Перед установкою водяної нагріваючої рушниці у ванній кімнаті, це займе недбало вилучення старого обладнання.

 • Зверніться до ЧЕС з заявою про тимчасове припинення гарячої води.
 • Після перекриття виховання ви можете перейти до прямого демонтажу котушки.
 • За допомогою різьбового з’єднання достатньо, щоб відключити сушіння з ключем і від’єднати його від трубопроводу. Під місцем прикріплення краще замінити контейнер, оскільки вода може залишатися всередині схеми.
 • Як правило, зварна дерева зварена або різьбова з’єднання протягом багатьох років так прив’язана, що без різання не може зробити. Для демонтажу ви можете використовувати шліфувальну машину. Головне. не змінювати і не видаляти необхідні сантиметри для різання ниток під фітинги.
 • Старий пристрій для видалення з власників.

Важливий! Виріз у централізованій кормовій трубі повинно бути більшим, ніж відстань між форсунками котушки, встановленої на загальну довжину елементів, необхідних для кріплення обходу.

Обхід і крани

Обхідна установка не є обов’язковою, але надзвичайно бажана умова для заміни нагрітого рушника. Елементарна заміна герметизуючих кільця та прокладки в місцях котушки вимагає перекриття води в системі. Отже, ви повинні провести час і обробляти програму в Жеку. Увімкнення перемички в схемі ви можете відключити схему покриття на свій розсуд і здійснювати плановий ремонт.

Роль обходу виконує звичайну трубу з поліпропілену, міді або сталі. Для її установки будуть потрібні три кульові клапани. Один елемент відключеного підкріплення встановлюється безпосередньо на перемичку, а два крани на фітинги з відтворення та теплоносія.

Кульовий клапан на джемпері дозволить вам регулювати інтенсивність водопостачання в контурі нагрітого рушника. Однак це рішення є досить суперечливим. Багато сантехніків виступають проти килимів запобіжних клапанів.

Встановлення та підключення нової сушіння

Вибір способу закріпити нагрітий рушник, щоб бути кращим до дужок, а не жорсткий кріплення через стіну. Таке розчин захищає стіну та трубу з навантажень, викликаних температурними деформаціями.

Важливий! Змій повинен бути встановлений строго по горизонталі. На котків, рушник може обрізати під тиском

 • На стіні позначте місце прикріплення сушіння.
 • Свердло-отвори та встановлення дюбелів.
 • Виправити дужки на катушку і спробуйте на стіні.
 • Якщо спостерігається горизонтальність та рекомендована поглиблення радіатора з стіни, то ви можете виправити пристрій з гвинтами.
 • Сантехнічні крани, щоб поєднуватися один з одним фітингом, використовуючи герметизуючу обмотку.
 • Перевірте герметичність док-елементів і поступово відкривайте крани. Перевірка з’єднання з підігрівом рушника повинна бути виконана при низькій температурі теплоносія.

Якщо немає потоків, ви можете перекласти котушку до стандартного режиму роботи, щоб повністю відкрити кульові клапани.

Розміщення електричного агрегату

Встановлення електричної моделі сушіння є дещо простішим аналоговим водою. Головне, що поважає заходи безпеки під час встановлення та експлуатації електричного приладу.

Щоб зрозуміти, як вибрати нагрітий рушник у ванній кімнаті, ми перераховуємо основні вимоги до її установки:

 • Відстань від електричних ставок до мокрого сантехніка (ванна / умивальник / душ) від 60 см. Мінімальна відстань до підлоги 20 см.
 • Для підключення, використовується вологість розетка з спеціальним відходом від вологи.
 • Обов’язкове встановлення умов електропроводки: три-кімнатні кабельні, заземлення, прихована проводка та використання УЗО.

Тип з’єднання залежить від модифікації електронного нагрівача. Масляні одиниці встановлюються строго горизонтально, і вимагають тісної фіксації. Кабельні котушки можуть бути розгорнуті в будь-якому напрямку.

Якщо ми говоримо про ефективність інструментів, то нафтові сушарки більше тепла, вони розгріті, а також прохолодні після відключення. Кабель, навпаки, швидко зігрівав приміщення і швидко охолоджували.

Встановлення рушників у ванній кімнаті з власними руками

Візуальні відеоінструкції для монтажу нагріваючого рушника з бічними з’єднаннями:

Майстер-клас на установці скелета сходів з нижчим запасом теплоносія:

Схема 2

Трохи менш ефективний, ніж бічний, але має свої переваги.

Правильне з’єднання нагрівального рушника, не перевіряється

Відстань між окремими розмаєнтами є будь-яким, щоб правильно приготувати труби та гвинт кранів, щоб їх ручки, коли обертаються, не заважають один одному. Наприклад, 15-20 сантиметрів.

Нижнє з’єднання сходів, що працює на природному кровообігу, без пошуків і без переміщення обходу

Нижнє з’єднання сходів, що працює на поєднанні примусового та природного кровообігу, з обхідним обігом

Нижнє з’єднання сходів, що працює на поєднанні примусового та природного кровообігу, з звуженням обходу

 • Верхній мотузку стояку з зміщенням або звуженим обходу повинен бути нижчим, ніж нижня частина пристрою або разом з ним. Це забезпечує незалежність лікування нагрітого рушника з напрямку подачі. У верхньому корму верхній кран може бути розташований над нижньою краєм пристрою.
 • Нижній розряд повинен бути нижчим, ніж нагрітий рушник у всіх версіях цієї схеми, так що грязьова канавка не була утворена з підводної труби та самого пристрою.
READ  Baxi Main 24 Fo Котел не включається

Нижнє з’єднання (приклад умовного допустимого виконання)

Дно пристрою є між Outpaps. При нижчому постачанні в підйому, низька висота рушничного залізниці або велика відстань між Outpaps, ця схема може не працювати або працювати нестабільна.

Як самостійно встановити рушник у ванній кімнаті

Підключення рушник у ванній кімнаті необхідно забезпечити швидку сушку маленької білизни, а також підтримувати необхідний рівень тепла у ванній кімнаті. Замість простих вигнутих труб тепер встановлюйте елегантні конструкції з вражаючим дизайном. Їх можна побачити на численних фотографіях та відео в Інтернеті. Раніше переважають горизонтальні структури у вигляді котушок, а тепер вертикальні. сходи з перемичками.

Встановлення конструкцій з меншими зв’язками

Розглянемо, як ретельно і швидко, як встановити рушник з прихованим макетом на стіні, яка вже прикрашена керамічною плиткою:

Витягніть вилки з кранів за допомогою ключа, видаліть забруднення.

встановити, нагрівальну, рушник, ванна

Твіст всіх з’єднань нагрітого рушника, для надійного затягування ключ. Рекомендується використовувати колодки, які не бояться нагрівання та високого тиску, довго зберігають еластичні властивості.

Встановити декоративні шапки та адаптери.

Прокладки покласти в адаптери, покласти рушник залізницею на розгляд і захопити горіхи.

На цьому етапі сушарка закріплена на стіні з дюбелем. Оскільки закінчення готова, вам потрібно діяти дуже уважно. Зніміть рушник з підігрівом, свердлильні отвори, кріплення кріплення.

Знову, щоб повісити пристрій на стіні, контролювати свою позицію за рівнем і, при необхідності, відрегулюйте вертикально і горизонтально.

Затягніть всі горіхи вже нарешті. Почніть тестування. Якщо, при проходженні теплоносія, нагрітий рушник є рівномірно теплим. робота виконується правильно. В іншому випадку вам потрібно спробувати покласти повітря з краном Маєвського (якщо є) або трохи відкрутити гайку у верхньому кутку.

Типи рушників Сушарки

Отже, всі нагрівачі ванної кімнати поділяються на 3 різновиди:

 • Електрична мережа, що працює 220 вольт. Є 2 типи. з нагрівальним кабелем всередині або рідкого охолоджуючого та трубчастого нагрівача. Обидва варіанти пов’язані однаково.
 • Водозбиральні рушники Рейки приєднуються до системи гарячого водопостачання або опалення.
 • У комбінованих подвійних пристроях, теплообмін організовується з 2 джерел. електрики та мережі DHW.

Примітка. Комбінований сушарний пристрій досить простий. Нагрівач складається з 2 окремих ланцюгів. електричних та води, які здатні одночасно працювати або поперемінно. Відповідно, ціна універсальних нагрівальних рушників у 1.5-2 рази вище.

Різновиди нагрівачів для сушіння білизни та рушників

Принцип електроприладів полягає в наступному: трубчастий нагрівач або кабель нагрівається до заданої температури, потім термостат відключений. Після охолодження трубчастого корпусу на 3-5 ° С, нагрівання автоматично відновлюється. У трубчастих нагрівачах, сушарки, наповнені не замерзаючою рідиною, повітря буде скинуто через Маєвський кран.

Водні сушарки легше. вони нагріваються до температури теплоносія. Корпус виготовлений з нержавіючої або чорної пофарбованої сталі, рідше. з міді. Форма. у вигляді сходів, котушки, електронної форми, м-подібної форми. Оскільки ми розглядаємо суто встановлення нагрітого рушника, форма та матеріал великої ролі не грає, значення має лише спосіб підключення. сторона або нижче.

Схеми з’єднання обладнання

Водозбиральний рушник може підключитися до водного тракту різними способами. У квартирах та будинках з великою ванною має сенс встановлювати моделі відкритих. Якщо підводка для очей можна виконувати з обох сторін, вона виконується зліва або праворуч від стояка. Діагональний метод застосовується до цих систем водопостачання, які не мають сильного тиску води, цей метод забезпечує хороший кровообіг.

У першій установці продукту слід розуміти, що джерело тепла полягає в підключенні нагрітих рушників. Якщо в будинку немає гарячої води, то питання вирішується однозначно. вам потрібно підключитися до системи опалення. За кордоном. це широка версія. Але в ті періоди, коли опалення вимкнене, сушарка не буде працювати.

Під час розробки схеми підключення до нагріваних рушників, система водопостачання повинна бути надана, t. Е. На корму та розпаду водопровідних труб, потрібно встановити крани. Встановлення нагрітого рушника не може бути виконана по відношенню до інших сантехнічних пристроїв ближче, ніж 60 см. Нижня частина пристрою повинна бути над підлогою на відстані не менше 90 см. Кілька одночасних монтувальних рушників повинні бути розміщені на кроці не менше 90 см.

Найпростіші схеми вставки

При підключенні, ви повинні правильно вибрати матеріал сполучних труб, їх діаметру та геометрії місця розташування.

Процедура для фахівців також розробляється, оскільки принцип роботи цього пристрою завжди залишається незмінним: в одному кінці вода подається з системи, випливає з іншого кінця і повертається до системи. Коли він з’єднаний з гарячою водопостачанням або центральним опаленням, він стає частиною трубопроводу. Неправильні вставки створюють проблеми для всіх квартир, підключених до цього зростання.

Перша установка обходу, використовуючи для цієї труби потрібного розміру та трійників. Потім на дужках висять нагріті рушники. Через крани, пристрій підключений до системи. Після цього ретельно огляньте встановлену установку та повільно відкривайте крани.

Рекомендовані схеми приєднання

Рекомендуються лише робочі схеми, визначені дизайном продукту.

Можливі варіанти маршрутизації

Неправильно встановлений нагрітий рушник може зламати режим роботи системи гарячої води, оскільки в багатоквартирних будинках підключають підрозділ з підігрівом рушником до газопроводу трубопроводу. І стає частиною системи, петля трубопроводу, тому помилки у своїй установці призведе до невдачі в роботі системи водопостачання не тільки в квартирі, але й у в’їзді всього будинку. Не дозволяється примусові варіанти.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // rovety-vannoy.RU / SANTEXNIKA / POLOTENCUSUSHITELI / KAK-PRAVILNO-USTANOVIT.html
https: // Vannayaa.RU / ELEKTRIK-SANTEHNIC / Устанівка-полотентітеля.html
http: // strport.Ru / instracty / montazh-polotententsushitelya-v-vannoi-svoimi-rukami-tegnologiya-sborki-iz-chego-mozhno-
https: // texnotoys.Ru / santehnika / kak-zakrepit-polotengesushitel.html
https: // mr-build.Ru / santehnika / podklyuchenie-polotencysushitelya.html
https: // vdomishkeke.Ru / ustanovka-polotenczesushitelya-v-vannoj-komnate-svoimi-rukami /
https: // otivent.com / ustanovka-polotenceaushitelya-v-vannoj
https: // homius.Ru / ustanovka-polotensuesushitelja-v-vannoj.html [/ Спойлер]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS