Як встановити сушарку на балконі

Установка Сушилки для Белья на Балконе к Пластиковой Вагонке. “FAMILIA”, Польша.

Як виправити сушарку на балконі покупки, домашнього господарства

Стеля сушарка для білизни на балконі є одним з найзручніших способів сушіння одягу в містах. На додаток до обладнання, встановленого на стелі, також можуть бути використані інші види сушарки. Які пристрої для сушіння можна використовувати? Як встановити сушіння різних типів? Як самостійно зробити сушарку для прання? Відповіді далі.

Необхідні інструменти

Компактність, естетичний дизайн вішалок для білизни дозволяє планувати її розміщення в будь-якій кімнаті. Перед висячим продуктом потрібно підготувати певний набір об’єктів та пристроїв, необхідних для точного вимірювання, зручного буріння отворів, скручувальних гвинтів, регулювання напруги шнурів.

встановити, сушарку, балкон

Вам знадобиться певний діапазон монтажних інструментів:

Враховуючи, що дизайн приєднується під стелю, і робота виконується на висоті, необхідно використовувати стрейдер, який має бути з комфортною зоною стопи та витримувати будь-яку вагу. Універсальні сучасні сходи з неконтрольованими ногами при установці стельової сушарки, це гарантовано не тільки безпеку, а й зручне розміщення інструментів. Мобільність, легкий рух будівельного руху, спрощує монтажний продукт.

Включені до інструкцій з проектування

Установка з власними руками

На етапі аксесуара необхідно ретельно вивчити інструкції з установки. Він повинен бути написаний у детальній, зрозумілій мові, оскільки самостійно встановити деякі моделі дуже складні.

Перший етап роботи. підготовчий. Стеля ретельно витирає від бруду та розмітки. Для цього кронштейн наноситься на стелю через несучу стіну, і позначте. Наступний знак виконується через відстань, що дорівнює довжині струни, паралельно першого кріплення. Дужки розташовані на відстані близько 10 см від стіни.

У прикладних позначках пробурені отвори. Кронштейни застосовуються до них і закріплені анкерними болтами.

Наступний етап. монтаж. Трубки розмножуються в отворах бічних дощок сушарки та зупинки. За допомогою болтів, зібраний дизайн закріплений на стельових дужках. Шнур виконується через центральне відкриття бічної панелі, піднімається нагорі, це робиться через отвір кронштейна, простягається вздовж стелі, через отвір другого кронштейна і прив’язаний вузлом на другій стороні дошки. Фіксатор прикріплений до вільного кінця шнура. Сушарка готова до роботи!

READ  Як встановити годинник на духовці ТЕКА

Найпростішою моделлю сушарки можна зробити самостійно. Для цього це займе деякий час, а також такі матеріали та інструменти:

 • 5 Дерев’яні плити перерізу 2.5. 3 см;
 • 2 дерев’яні смуги 5050 мм і довжиною 65 см;
 • Пір’яне свердло;
 • пара самонарізаних гвинтів;
 • сильна мотузка;
 • Південник;
 • дюбелі;
 • 2 маленькі смуги;
 • Болгар з шліфуванням.
 • Тарифи від краю бару 5 см, пробурені кожні 10 см 5 отворів для розміру хребтів.
 • Бруки очищені, подрібнюють, лаковані, сушать. Малі бари також розпливчасті.
 • На стелі є місця, де будуть закріплені кріплення, а отвори пробурені. Бруки прикріплені до дюбелів, потім гвинтові гвинти з кільцем.
 • Всі рейки вставляються в отвори смуг з обох сторін. Якщо вони вводять заготовку занадто вільну, то вам потрібно відкинути трохи клей до з’єднання.
 • Мотузка сприйнятлива до бару та бічних рейків у черзі на кожному кінці сушарки. Розрізи мотузки з’єднані один з одним, щоб виявляється 2 трикутники.
 • Трикутники з’єднані мотузкою, яка фіксується вузлом і тягнеться через кільцеві стелі.
 • Кінець мотузки прикріплений до стіни з спеціальним кронштейном. Тепер сушарка може легко підняти або опускати, щоб повісити нижню білизну.

Поради щодо правильного вибору

Перше, що звернути увагу при покупці системи стелі. це сила структурних елементів та надійність механізму. Не забувайте про метод приєднання до верхньої балкону. Ці параметри впливають на вартість продукту, але найнижча якість не гарантує.

Компактний

Розміри дизайну, де сушать речі, повинні відповідати параметрам встановлення її установки. Для цього спочатку прочитайте розміри вибраної опції, а потім за допомогою рулетки, оцініть можливість встановлення сушарки на балкон, незалежно від того, чи буде він підходить для розміру.

Установка Сушилки для Белья на Балконе к Пластиковой Вагонке. “FAMILIA”, Польша.

Матеріал

Не заощаджуйте за ціною, дешеві продукти виготовляються з менш високоякісних матеріалів. Зверніть увагу на кріплення, дерево треба відкрити з захисним лаком, а метал. антикорозійний шар. Механізм регулювання елементів пристрою повинен бути надійним.

Робоча поверхня

Рівень максимального навантаження залежить від його параметрів. Для невеликої сім’ї не характеризуються часті миття великих обсягів, у цьому випадку зверніть увагу на варіант стінних моделей. Якщо багато людей живуть у квартирі, вам потрібно висушити багато постільної білизни, одягу з різних тканин. Найкращий вибір для балконів буде сушарка з різноманітності Ліана.

Балкон стельова сушарка. плюси та мінуси

Якщо ви вирішите вибрати вішалку з стелі на балкон на балконі, то вам буде цікаво дізнатись про переваги цього дизайну:

 • здатні протистояти значній вазі від мокрої білизни;
 • регулюється довжиною;
 • Через кріплення стелі на сушарках, ви можете розміщувати навіть великі речі, такі як постільна білизна;
 • Пристрої розташовані в просторі під стелею, що в більшості випадків порожній;
 • Оскільки тепле повітряне тече піднімається, нижня білизна, розміщена під стелею, буде висушити швидше;
 • При розбитті будь-який елемент можна легко замінити;
 • Якщо ви берете сушарку на балкон, ви можете позбутися від непотрібної вологості в кімнаті;
 • Невелика вартість.
READ  Соковитискач binatone je 800 як розібрати

Функціональні конструкції мають дошки, які падають на висоту

 • Необхідно встановити дизайн за допомогою спеціального кріплення;
 • Неможливо встановити на підвісному стелі;
 • Алюмінієві пристрої швидко зазнають невдачі.

Білизна стельова сушарка, як повісити і правильно зробити встановлення, ароматичну фотографію та розглядати загальні терміни

До цього дня проблема відсутності вільного простору, де можна було б висушити білизну, турбує багато домогосподарств. Величезний вибір зовнішніх сушарків дозволяє вирішити проблему, але лише частково, тому що якщо ви присвячуєте цілий день прання, то ви все ще не уявляєте всю чисту нижню білизну.

Відмінне рішення цієї проблеми стане встановленням сушарки Liana Stiling, навіть якщо його не можна назвати єдиним у своєму роді.

Зовнішня установка

Ця група не вимагає встановлення взагалі, але для економії космічних підлоги сушарки зазвичай роблять складання. В основному роблять їх з тонких металевих труб, покритих порошковою фарбою. Більш дорогі моделі можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі, а також дерев’яні. Останній, в основному, домашній. У будь-якому випадку, у наших магазинах дерев’яні зустрічаються рідкісні.

Різні моделі та матеріали

У будь-якому більш-менш великому магазині будуть моделі з розкладними ногами і нахиляючись велосипедами. І існує як прості моделі, так і електрично нагріваються. У цьому випадку всередині труб, до яких підвішено нижню білизну, побудований низької потужності. Якщо під час роботи нагрівача буде покрита трубкою, це буде приємно на дотик, але не гаряча, тому шкода навіть не для найбільш ніжних тканин.

Варіанти для зовнішніх структур на будь-який смак і колір

Асамблея та встановлення діаграми

Після покупки сушіння ви повинні ознайомитися з інструкціями з установки, вкладені в товари. Він буде пофарбований, як збирати та як правильно встановити сушарку стелі. Для цього вам знадобиться кілька спеціальних інструментів:

 • Stewbridge для зручності роботи в області стелі. У стандартних квартирах, іноді ви можете зробити стійкий стілець.
 • Щоб встановити кронштейни в стелі, ви повинні свердлити отвори для самонарізаних гвинтів або якоря.
 • Для маркування готуйте маркер або олівець стрічкою, довжиною більше 2 метрів.
 • Дюбель і кріплення необхідного розміру.
 • Викрутка або викрутка для фіксаційних гвинтів.

Ознайомтеся з типовим кроком за кроком інструкції, як повісити стелю. Перш ніж почати збирати, перевірте повноту, а також підготувати необхідні інструменти.

 • Дужки, які ми звертаємося до стелі та маркера, ми відзначаємо місце розгортання. Відстань між дужками повинна бути рівною довжині трубок з похибкою до 70 мм;
 • Свердлильні отвори в окремих місцях і вставте дюбель. Застосувати до стелі за допомогою кронштейна для дюбелів і фіксуйте з самолюбством. (Якщо декоративна підкладка йде в комплект, то ми закриваємо гвинтові гвинти);
 • У напрямку натягу мотузки на стіні закріпіть кронштейн для фіксації висоти суспензії. Кронштейн краще монтувати на рівні господині будинку, згинається в лікті;
 • Закріплені роликові замки на дужках. Через довгий кронштейн ролики ми запустили шнури. На довгий кінець шнура (знизу) носити стрижень. І ми пропускаємо обидва закінчується через ролик середнього кронштейна;
 • Візки фіксують разом у шапках, щоб регулювати рівень висоти стрижня. Сушіння сушарки монтувати в цьому
READ  Телескопічні довідники для шаф-кабінетів Bosch

Стеля Сушарка для сушіння. Монтаж, монтаж, монтаж

Залежно від виробника, кроки можуть відрізнятися, але не суттєво. У будь-якому випадку, перш ніж виконувати роботу, доцільно перевірити повноту та значення з інструкціями.

Встановлення стельової сушарки для білизни на балконі

Стельові структури особливо корисні для невеликого житла. З поверхневим видом стаціонарних сушарки немає недоліків. Це логічно, але не повністю правильно. Переваги стельових сушарків:

 • Здатність сушити основні речі. Дизайн призупинено до стелі. він знаходиться на відстані від підлоги, через який він дозволяє розміщувати велику нижню білизну у вигляді листів, duvette.
 • Швидкість. Теплий повітря легше, ніж холодний і завжди піднімається. Це впливає на швидкість сушіння речей, піднято ближче до стелі.
 • Такі продукти не впливають на інтер’єр кімнати. Сушарка легко ховається за ванною з завісою, не заважає балкону.
 • Надійність. Дизайн здатний витримувати високу вагу. Якщо взяти до уваги, що вологі тканини стає в кілька разів складніше. це корисна властивість.
 • Збереження місць. Сушарка монтується у ванній кімнаті або на балконі, у місцях, де він не заважає повсякденному житті. Таке рішення дозволяє використовувати порожні ділянки стелі.
 • Простота. Ви можете замінити сушарку стелі, замінити або виправити його: більшість частин замінюються.
 • Ціна. Ціни залежать від типу матеріалу.
 • Потрібно встановити. Пристрій вимагає попередньої установки. Тільки після того, як стелю, що пральна сушарка надійно встановлена ​​та ретельно виправлена, вона може бути використана.
 • Конфронтація з підвісними стелями. Неможливість цієї комбінації вказана в інструкціях для пристрою.

Важливий! Деякі користувачі відзначають, що алюмінієві деталі, якщо пошкоджено спеціальне покриття, іржа покрита і невдача. Це не зовсім відсутність, тому що всі елементи окремо можуть бути замінені.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS