Як встановити температуру на водонагрівач Арістона

Арістон Водонагрівач: операція, технічне обслуговування та ремонт

Для забезпечення ефективної та безпечної роботи ви повинні знати і дотримуватися основних правил роботи продукту.

 • Заборонено включати пристрій до наповнення накопичувального резервуара.
 • Механічний або інший пошкодження електричних кабелів не допускається;
 • Перед використанням водяного нагрівача Арістона переконайтеся, що виписня на землю слід перевірити;
 • У разі виникнення усунення несправностей, пристрій повинен бути негайно відключений від джерела живлення, злити воду та зверніться до сервісного центру Ariston.

Навіть коли це правильно працює, необхідно зберегти своєчасне обслуговування системи. Перш за все, це пов’язано з низькою якістю поставленої води. Незважаючи на наявність фільтрів, велика кількість хімічних сполук та механічних домішок, що сприяють утворенню масштабу та інших забруднювачів, потрапляють у внутрішній резервуар. Регулярне прибирання трубчастого нагрівача та внутрішня поверхня приводу значно збільшить термін служби котла. Плановане обслуговування включає в себе:

Попередній стік води з накопичувальної здатності;

Очищення трубчастого нагрівача та внутрішньої поверхні резервуара без використання особливо агресивних миючих засобів, коли це можливо, уникнення механічного та абразивного впливу;

Оцінка стану аноду магнію та, при необхідності, його заміна.

Своєчасне виконання цих рекомендацій забезпечить безперервну та ефективну роботу системи автономної опалення Арістона.

Окремий розгляд заслуговує на збереження та подальше включення котла.

Арістон Водонагрівачі: схема та принцип роботи, популярні моделі та схема підключення

Водонагрівачі Арістона популярні на світовому ринку. Це пов’язано з високою якістю продукції та тривалого терміну служби, якщо технічні вимоги дотримуються як установки, так і функціонування його роботи.

Популярні моделі водонагрівачів Арістона.

Підключення котла Арістона

Краще, якщо фахівці будуть проводити цю роботу. Нижче наведені правила, до яких потрібно дотримуватися при встановленні пристрою:

Арістон SG 80. Регулювання температури

 • Необхідно вивчити запобіжний клапан, який не повинен мати видимих ​​недоліків. Якщо вони є, то ви повинні замінити пошкоджений елемент.
 • Пластикові дюбелі застосовуються для гвинтів гвинтів.
 • Обов’язково перевірте всі елементи землі.
 • Для експлуатації електричного нагрівача потрібна окрема електроліка. Використання подовжувальних шнурів суворо заборонено. Розетка поміщається у незмінне місце.
 • В експлуатації необхідно використовувати вилку, що прийшло в комплект.

Водонагрівач Арістона 80 виконує наступні функції:

 • Увімкнення / вимкнення. Після того, як увімкнено всю систему, яка обумовлена ​​безповітряними показниками, температура води в котлі буде відображатися. Якщо показники не відображаються або блимають, це вказує на вимкнення системи.
 • Водонагрівач Ariston ABS VLS 80 має функцію регулювання рівня потужності, що дає змогу встановити необхідні показники.
 • Водонагрівач Ariston ABS VLS PW 80 дозволяє використовувати антибактеріальну функцію, яка може бути активована або вимкнути, закривши кнопку “живлення” протягом 5 секунд.
 • Здатність регулювати температуру за допомогою кнопки “або”. “у діапазоні від 30 ° до 75О; Експоненціальні показники не зафіксовані. Після повторного включення потрібно знову встановити значення. Стандартні значення температури 75o. Потужність. 1500 Вт.

Продукти Арістона можна розділити на наступні типи:

Ariston Sg 80. регулировка температуры

 • Зовнішній котел;
 • конденсаційний котел;
 • котел, що має непряме опалення;
 • Газа бігова водонагрівача;
 • Кумулятивний водонагрівач, що працює на газі;
 • Електричний нагрівач, що має кумулятивну функцію.
 • Нагрівач, що має тепловий насос.

Abs vis evo pw d

Такий водонагрівач характеризується електричним методом нагрівання. Він має трубчастий елемент нагрівача, тиск та резервуарний тиск, електронний контроль, вертикальна та горизонтальна установка та спосіб монтажу стін.

Арістон Регент 80

Цей пристрій трохи відрізняється від попередньої моделі. На додаток до настінної кріплення, ви можете додати механічний контроль, а також автоматичне включення та вимкнення. Форма водонагрівача має циліндричний.

READ  Алюмінієвий чайник нагрівається на газовому пальнику

ABS Pro Eco Inox PW 80 V

Якщо ви декомкомпанію абревіатуру, то АБС означає, що цей пристрій, який вимикає нагрівач для зберігання води у випадках, коли є падіння напруги. Pro означає, що водонагрівач має циліндричне тіло, призначене для вертикальної установки.

INOX означає, що з нержавіючої сталі використовується для внутрішнього оформлення, це дозволить періоду до семи років гарантії. PW означає, що водонагрівач має економічний електричний блок у півтора кіловат, а також доповнювався іншим трубчастим нагрівачем для однієї кіловат. Це, звичайно, дає більшу навантаження на джерело живлення, але в той же час 80 літрів води нагрівається набагато швидше.

Арістон Velis Inox водонагрівач

Дизайн такої моделі складається з нержавіючих елементів. Існує система безпеки на електроспорі. Але також така модель має запобіжник, який не дозволяє запуску нагрівача, коли контейнер порожній. Це вже досить надійний захист від загальних поломки. Водонагрівач плоска форма. Трубний нагрівач виготовлений з міді найвищої якості. Потужність такої моделі досягає 2,5 кіловат, тому проводка повинна відповідати.

Арістон ABC Velis PW водяний нагрівач

Така модель має відключення пристрою зберігання, що дозволяє залишити водонагрівач без нагляду. І існує також додаткова функція, яка забезпечує антибактеріальний захист. За межами резервуара захищає шар нержавіючої сталі.

Ariston pro eco inox pw v slim

Такий водонагрівач має потужність до півтора кіловат. Корпус, покритий з нержавіючої сталі. Діаметр такої моделі становить лише 35,3 сантиметри, а зсередини резервуара покрита антибактеріальним захисним шаром. Цей водонагрівач не займає багато місця та збереження електрики.

Ariston abs pro eco inox pw

Така модель має досить вузьку циліндричну форму, тому водонагрівач легко буде встановлений будь-де. Він контролюється електронікою. З одного боку, це дуже добре, але з іншого. якщо виникає система, то вам доведеться переконфігурувати все по-новому.

Ariston abs pro r inox

Водонагрівач складається з механічного термостату, а також має анод магнію, який захищає його від різних бактерій. Налаштування опалення розташована назовні, а не всередині. Приємно, що це найбільш економічна модель.

Ariston abs pro eco pw slim

Така модель має дуже вузьку форму самого водонагрівача. Доповнюють такий простий і стислий дизайн усіх необхідних захисних систем. І це економічно з точки зору споживання електроенергії.

Ariston abs pro eco pw

Нагрівач такого типу ідеально підходить для кухні, так і для ванної кімнати. Він має всі системи захисту, його конструкція включає додатковий нагрівальний елемент, який дозволяє швидко впоратися з водою.

Ariston abs pro r slim

Дуже зручна циліндрична форма дозволяє встановлювати водяний нагрівач у будь-якому куті кімнати. Це найбільш фіскальний варіант і має діаметр до 350 міліметрів. Швидко нагрівається, має всі види захисту, її композиція включає запобіжний клапан.

Як увімкнути

Дизайн всіх котлів (накопичувальні водонагрівачі) збігаються, тому мало залежить від моделі та торгової марки. Враховуючи, що за статистикою, найпопулярнішими серед російських споживачів є виробники Thermex та Арістон, на їх прикладі ми розповімо нам окремо, як увімкнути котёл Thermex і як включити нагрівач Арістон.

Початкова установка обладнання в основному виробляється фахівцями, але включення повинна займатися самими користувачами.

Отже, як увімкнути тепловий нагрівач Thermex, щоб не виводити його та будувати та запобігти помилкам. Підключення потоку водонагрівача не є принципово іншим, оскільки повітря також спускається, труба з гарячою водою перекривається, налаштування встановлюються та запускаються. Єдина відмінність полягає в тому, що накопичувальні потрібно 2,5-3 години для опалення води, а витрата виходить на 5-15 секунд.

Навіть якщо кран встановлений на трубі, замикаючі фітинги ще використовуються. Крани можуть пропускати воду, а потім воду з котла піде у загальний рідер.

встановити, температура, водонагрівач
 • Повітря виробляється з системи, для якої гаряча водяна крана і гаряча вода з самого котла, останній раз, коли ви відкриваєте кран з холодною водою. Наявність повітря може бути визначена розірваним потоком, він буде йти з перервами та звучить звук ущільнювача.
 • Після того, як водяний струмінь вирівнюється, закрийте всі крани, в тому числі на самому приладі. Далі підключіть його до мережі.

Окремий розеток з заземленням завжди використовується для підключення.

READ  Як встановити нагрівальну рушник у ванній кімнаті

Для того, щоб переконатися, що ви робите наступне:

Якщо водонагрівач не вмикається

Перше, що ви робите, перевірте елементи мережі електроенергії, розетки, узО, автоматів. Перевірте напругу тестера в котлі, щоб усунути кабель переривання.

Найчастішою проблемою є електроніка. Якщо живлення годується, але водяний нагрівач термомекс не вмикається, див. Дисплей коду помилки та дотримуйтесь інструкцій, що це означає.

 • Розподіл трубчастого нагрівача, забруднення трубчастого нагрівача лампи та кальцієвих відкладень;
 • Розбиття термостату, коли температура води збільшується вище 90-92 градусів, може працювати з RCD-машиною;
 • Немає води в резервуарі, якщо в системі є вода, але вона не приходить до котла, причиною може вести, що повітря не було.

Навіть якщо там була вода, перш ніж увімкнути в танку, але вони не використовували його довгий час, вода повинна бути нижчою, а потім обов’язково.

Ми повторимо, що немає ніякої принципової різниці у зв’язку з сукупними пристроями, тому я розповім вам, як включити котла Арістона.

 • Якщо ми говоримо про квартиру або будинок з централізованим кормом гарячої води, покрийте підкріплення труби.
 • Відкрийте кран у місці, де встановлюється пристрій, а також вода, закрийте її.
 • Проведіть повітря з котла, для якого ви відкриваєте перший кран на вході (труба позначена синьою), після крана тротуару нагрітої води (позначена червоним кольором). Очікування всього повітря та води буде текти до плоского струменя без перерви.
 • Змішувач холодного водопостачання не закриває його номер у котлі регулюється автоматикою.
 • Увімкніть розетку та налаштуйте температуру на пристрій.
 • Перевірте продуктивність через кілька хвилин, температура в баку повинна починатися збільшуватися.

Які помилки можна зустріти під час роботи

Теплові нагрівачі

Що стосується компактних пристроїв водопостачання, ми відзначаємо, що їх установка дуже проста:

 • Видалити старий кран;
 • Встановити пристрій;
 • Підключення до труби з холодною водою;
 • перекриваються гарячим;
 • Увімкніть в розетку.

Ця установка закінчена і далі просто включайте кран з гарячою водою та використанням. За допомогою цього обладнання не повинно мати питань, як увімкнути котел, коли він вже встановлений. Якщо ви не ризикуєте встановити себе, зверніться до фахівців.

Всі перераховані пристрої належать до високого енергетичного обладнання (від 3 до 7 кВт), вони забороняються підключатися до загальної розетки. Окремий вихід повинен бути розміщений лише у сухому місці, а потужність поставляється безпосередньо з панелі розповсюдження.

Включений котел просто підтримує тепло, як принцип термосу. Прості фізичні закони. чим більше різниця температурних показників, тим швидше вода буде охолоджуватися в установці. Чим менше. повільніше. Пристрій безпосередньо працює в режимі повороту нагрівання тепла.

На випущеному сопелі покласти на шланг, інший кінець спрямований у раковину або більший контейнер. Відкрутіть запобіжний клапан і відкрийте дренажний клапан. Відкрийте змішувач і поверніть “гаряче” положення. Коли витрати води зупиняється, перевірте, чи немає рідини в резервуарі.

Термоелектричні моделі

(Для моделей потужністю від 50 до 300 літрів включно)

Додаткова операція для цього типу водонагрівачів є підключення їх до центральної мережі опалення.

Підключіть верхній вивід водонагрівача до висхідного схему центральної системи опалення, а нижня. до схеми вниз, використовуючи 2 клапани.

Нижній клапан рекомендується використовувати для відключення пристрою від центральної системи опалення, коли система опалення не працює (Dentili для підключення до мережі центрального опалення не включено.)

Регулювання температури нагріву водонагрівача

Електричний водонагрівач може бути налаштований на іншу температуру нагріву. від 10 градусів за Цельсієм до 80 градусів, залежно від бренду та моделі водонагрівача. Час опалення водонагрівача повинен бути вказаний у інструкціях для пристрою, як правило, виробники водонагрівачів приймають час нагрівання котла від 20 градусів води до максимальної температури. Час нагрівання залежить від багатьох факторів, які не залежать від самого водонагрівача: на температурі води, що входять до водонагрівача, від мережевої напруги. Крім того, час нагрівання безпосередньо залежить від потужності трубчастого обігрівача котла. Незважаючи на стереотипи, відключені від джерела живлення, водяний нагрівач поступово охолоджується, приблизно 3-4 градуси за Цельсієм протягом 12 годин. Цей час також залежить від температури навколишнього середовища. Є водонагрівачі з двома типами регулювання температури. з зовнішнім регулюванням, і з регульованим внутрішнім. Водонагрівачі першого типу регулюються простою поворотом ручки, і для регулювання температури на водонагрівачі з внутрішньою коректуванням необхідно дістатися до термостату, видалення панельної кришки.

READ  Як встановити духовку в ванні зробити це самостійно

Слід зазначити, що індикатор (термометр), розташований на передній панелі, не є вимірювальним приладом. це потрібно лише для позначення процесу охолодження або нагрівання води, що міститься в резервуарі водонагрівача. Встановіть оптимальну температуру води для певного випадку, можна виразити лише під час роботи водонагрівача. Оптимальна температура нагріву води становить приблизно 60 градусів.

Встановлення / корекція місцевої робочої інструкції з експлуатації Ariston ABS VLS PW 80

Увага! Текст у цьому документі був визнаний автоматично. Щоб переглянути оригінальну сторінку, ви можете скористатися режимом “Оригінальний”.

Перезапустіть: Щоб перезавантажити пристрій, вимкніть та увімкніть нагрівач води з кнопкою 0 (рис. 3-4-5-6 Рис.Але). Якщо при перезавантаженні інструменту помилка зникне, водонагрівач повернеться до звичайної роботи. Якщо помилка з’являється знову на екрані, зверніться до сервісного центру.

Встановлення / місцеве регулювання часу

Під час першої черги нагрівача, система автоматично запропонує вам

Встановіть поточний час. Згодом, щоб налаштувати час, необхідний для натискання та утримання кнопки “Встановити” протягом 3 секунд. Вибір поточної години здійснюється шляхом повороту

Встановити” кнопки. Далі підтвердьте вибрану годину, натиснувши цю кнопку. Повторіть цю процедуру, щоб встановити значення хвилин.

Регулювання температури та активація функцій пристрою

Для моделей, оснащених панель керування, показаної на

Ariston Sg 80. регулировка температуры

Увімкніть водонагрівач, натиснувши кнопку 0 (поз.Але). Встановіть бажану температуру за допомогою кнопки “” або “-“. Рівень нагрівання можна вибрати з 40 ° C до 80 ° C. Під час

Індикатори опалювальних фаз (поз.1-5), що відповідає температурі нагрітої води

безперервно спалювати. Всі наступні показники будуть Flash (включаючи індикатор,

Відповідна температура).

Якщо температура води в водонагрівачі починає падати (наприклад, під час

Використання гарячої води), процес опалення розпочнеться автоматично. І показники між останніми

Водонагрівач та індикатор, що відповідає заданій температурі, буде Flash.Під час першого включення температура нагріву за замовчуванням при 70 “.У випадку годування потужністю або вимикання водонагрівача з кнопкою (поз.А), система запам’ятає останні параметри температури. Під час опалення легкий шум можливий, в результаті процесу водяного опалення.

Для моделей Torus (оснащений панель керування, вказаної на

(Фіг.А), щоб увімкнути пристрій. Під час фази нагрівання

Пристрій має 4 режими опалення: посібник (ручний), P1 (програма 1), P2 (програма 2), а також P1 та P2 (програма 1 та програма 2 разом). Кожного разу, коли натискає кнопку “Режим”, щоб вибрати режим опалення, буде на дисплеї

Світлові індикатори для позначення відповідних режимів (P1, P2, MAN).

Режими будуть вибирати на циклічній основі у наступному порядку: P1 (програма 1) ^ P2 (програма 2) P1ir2 (програма 1 та програма 2 разом)

Встановлено на деякий час 07:00 та 19:00, відповідно, температура нагріву

Ручний режим (Індикатор карти) дозволяє встановити температуру нагріву, просто увімкніть кнопку “Встановити“, доки на дисплеї з’явиться дисплей

Бажаний рівень температури нагріву (інтервал налаштування полягає в діапазоні

від 40 ° С до 80 ° С). Якщо ви натискаєте ту ж кнопку, то температурний режим буде введено в системну пам’ять, а водяний нагрівач почне працювати в режимі

“Інструкція” (ручне) з цими налаштуваннями.ECO: Якщо ви використовуєте ручний режим (ручний), разом із функцією ECO (див. Абзац “Еко функція”), температура буде встановлена

 • Закрийте кран гарячого водопостачання на підрізі;
 • Відкрити видатним “гарячим” краном на змішувачі;
 • Включіть подачу холодного водою до водонагрівача;
 • Після появи гладкого, потужного струменя, розбийте змішувач;
 • Увімкніть водяний нагрівач до мережі та встановіть режим його експлуатації;

Підключіть пристрій до електромережі, після чого індикатор увімкнеться. Час опалення танка 50 літрів буде 1 годину 50 хвилин. Після цього ваш котел готовий до роботи. Зачекайте 30 хвилин і перевірте, чи відбувається нагрівання рідини.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // kvanta.Ru / vodonagrevateli / Vodonagrevateli-ariston-shema-i-printsip-raboty-populyarnye-modeli-i-shema-podlycheniya
https: // climaveneta-rus.RU / ustrostva / bojler-ariston-truckukciya-po-ekspluatacii.html
https: // msklimat.Ru / kak-vlyuchit-vodonagrevatel-ariston.html
https: // kamin159.Ru / kak-pravilno-vkliuchit-vodonagrevatel-ariston
https: // ельфи.RU / Стаття / 13-обсе-свединія-По-Водонаревателам-Арістон.html
http: // Vodonagrewalel.RU / Regulirovka-temperatury-nagreva-vod /
https: // www.ручна робота.RU / Посібники / 721090 / Ariston-ABS-VLS-PW-80.html?Сторінка = 8
https: // greeklandopt.RU / CHTO-Oznachaet-Strelka-Na-Vodonagrevatele-Арістон [/ Спойлер]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS