Як встановити залізо-печі в ванній цеглу

Яка цегла складається?

Перед початком облицювання виникає питання: яка цегла вибрати?

Стандартна будівельна цегла не в змозі використовувати для покриття, клінкеру або вогнетривкої цегли, що робить такі цілі.

Основні мінуси такої цегли довгі потепління ванни та ціну, але це може бути опущена, якщо ви вважаєте, що вона охолоджується протягом тривалого часу. Крім того, цей матеріал допомагає висушити повітря в паровій кімнаті, яка також важлива.

Можна придбати цеглу як з ідеально рівною поверхнею, так і з малюнком. Цегляне полегшення дозволить вам зробити плиту з декоративною прикрасою ванни.

Кількість використаної цегли залежить від розміру самим печі, а також площею навколо нього. На додаток до цегли в облицюванні печі використовують мармур, натуральні камені або порцелянові кануші.

Матеріали та інструменти

На додаток до вибору цегли, потрібно прийняти рішення щодо вибору інструментів та рішення. Що буде потрібно для облицювання печі:

встановити, цеглу
 • Розтягування для укладання розчину;
 • молоток з соліннями для поділу каменів;
 • Відкриття (вирівнювання швів);
 • Рівень будівництва (визначає нерівності);
 • сантехніка (забезпечує точне перпендикулярне положення підлоги та цегельної стіни);
 • лопата;
 • Ємність для змішування розчину;
 • замовлення (будівництво, що включає залізничний, тримач та клин, який допоможе підвищити кладку на необхідному рівні).

Як поставити печі ванну

Коли питання вирішується з вибором основних матеріалів та інструментів для будівництва, питання рішення, яке буде використовуватися для закріплення цегли. Важливо пам’ятати, що рішення та камені відіграють ключову роль у викритті печі, тому ця частина повинна приділяти особливу увагу.

Який розчин скласти?

Щоб створити високоякісну кладку, вам потрібне рішення відмінної якості, яка не тріщить, коли висушують, нагрівають цегляні стіни або довге використання.

Для цегли з кераміки в складі суміш на основі глини. Тривалість терміну служби печі залежить від якості та узгодженості розчину.

Основна вимога до якості полягає в тому, що готовий розчин не тріскає і не рубається.

Глиняна композиція більша популярна через дотримання всіх вищезгаданих вимог. Для його підготовки вам потрібно:

Якщо у воді є занадто багато солей, легкі плями з’являться на поверхні. У зв’язку з цим використовуйте слабко-мінералізована вода.

Пісок, перш ніж використовувати краще очистити від коріння, каменів, трав та інших речей через сито, завдяки чому кладка буде гладкою. Точно так само потрібно просіяти і глину, після чого ви замочили його в день.

Деякі для сили кріплення додають трохи цементу або солі. На середньому відро розчину займає 100-150 г солей, а цемент потрібно близько 10-15% від загальної кількості розчину. Підготуйте суміш, ви можете перейти до основної стадії будівництва.

Щоб не мати помилок з послідовністю та пропорціями рішення, ви можете зробити кілька типів сумішей і чекати сушіння.

Кладковий процес

Загальна схема покриття баночної печі:

Важливо пам’ятати, що будь-яка кладка каменю підвищує температуру заліза, тому метал розширюється, отже, цегляна стіна повинна бути в принципі до печі, але трохи відступає (оптимальний розрив від 5 см).

Якнайшвидше покласти перший рядок, то рівень будівництва буде потрібно. Шар розчину, закладений між цеглинами та рядами, не повинен перевищувати 5 мм, інакше він може протікати або нерівномірно.

Відклавши перший рядок, бажано йти відразу на розширювачі та видалити нерівномірність, оскільки рішення дуже швидко.

Зазвичай перший день викладає кілька нижніх рядків, а у другому залишилося. Таким чином, основна частина буде мати час висушити і бути сильно проведеним при викладі решти рядків. Зробити кладку цільної печі досить реально через 2-3 дні.

READ  Зшиваюча вишивальна машина, брат?

Там повинно бути принаймні два отвори на бічних стінках, щоб вийти гаряче повітря, а також вікно для укладання дрова.

Яка цегла може бути складена плита?

Перш ніж почати обличчя, потрібно вибрати зручний будівельний матеріал. Не кожен матеріал може прийти до цієї мети через складні умови експлуатації у ванні. Він повинен витримувати високу температуру і мати довгий термін служби. Ви можете вибрати як гладкий матеріал, так і текстуровану поверхню. Не може бути використаний для розділу та димоходу силікатної цегли. Вона не витримує високих температур і підвищеної вологості, через яку він тріщить і руйнує.

Вогнетривкий цегла чудовий для облицювання. Він легко переносить температурні відмінності і витримує нагрівання до 1000 ° С, тому їх можна з плиткою залізної печі та димоходу. Вогнетривкі цегли акумулює багато тепла сама по собі, а також тримає його протягом тривалого часу. Найбільш оптимальний варіант для облицювання плитки та димоходу у ванні вважається червоною цеглу. Для розділу, краще використовувати повний матеріал. Порожня цегла також підходить для ванни, але він зможе зберегти тепло.

Випіка в ванні було закладено з цеглин

встановити, цеглу

Незалежно від схеми, це можливо як стандартний розмір цегли, тобто, одномісний і половина товщиною 8,8 см. Кількість матеріалу залежить від висоти теплового пристрою та технології укладання. Найчастіше, облицювання здійснюється відповідно до стандартної схеми в Полкірпіч. Ви можете встановити печі в ванну та чверть цегли, але це дещо складніше і вимагає додаткових перев’язувань та кріплень.

Зробити розділ може бути виготовлений з мармурових або гранітних плит. Такі матеріали також легко витримують відмінності температури, а також ідеально прикрашають інтер’єр. Але в порівнянні з цегли, встановлення мармурових або гранітних плит помітно важче.

Тривалість життя, перш за все залежить від того, як висока якість і правильно змішана суміш. Для прокладання перегородки до печі для ванни найчастіше використовуються глина та пісочний варіант. Крім того, можна додати бренд Cement M400, близько 20%, збільшити силу. Облицювання буде розташовано на відстані від печі, тому він не зможе тріснути від сильного тепла. Перевірте якість такого рішення може бути таким: JURENS виконується, потім він складається в кільце. Якщо у нього багато тріщин, це означає, що вам потрібно додати пісок для пластичності.

Пісок перед замішуванням слід просіяти, щоб видалити великі гальки та сміття. Змішані з глиною пропорційно 1: 1, після чого додають воду. Відповідно до консистенції, розчин повинен вивернути товстий і однорідний, але легко ковзати з кельмою. Всі пучки та шматки ретельно перемішують і очищають.

Матеріали для цегли

Перед початком роботи вона повинна бути вирішена як цегла, щоб встановити залізну печі для досягнення бажаного результату. Слід зазначити, що будь-який матеріал не підходить для цього. Причиною є те, що в результаті постійних температурних крапель і поява конденсату, цілісність кладки швидко порушується, і всі зусилля на її будівництві будуть марно.

Як показала практика, винятково спалена глиняна цегла підходить для облицювання металевих агрегатів, що характеризується характерним червоним відтінком. Вибрати високоякісні продукти, ви повинні взяти один продукт і кинути його з висоти 1.1,5 метра на твердій поверхні. Якщо він розбиває, це не потрібно купувати.

Існує ще один спосіб перевірити якість матеріалу для кладки. Цегла потрібно розділити на дві частини і подивитися на розріз. хороший елемент має рівномірно пофарбований. Наявність темних плям вказує, що партія продуктів, спалених з порушенням технології.

Як і чому плануйте цеглу залізну печі?

На додаток до цегли, все ще необхідне рішення для кладки, яка може впоратися з температурними краплями і витримувати сильне нагрівання. Для облицювання металевого блоку можна використовувати суміш глини з піском у пропорціях 1: 1. 100 грамів солі додають до відро розчину.

Якщо вибрано цементну композицію, необхідно додати Camotte Clay або клей, призначений для будівельних робіт з порцеляном. Досвідчені майстри не рекомендуються перед кладкою, що містять багато рішень, краще готувати невеликі частини, тому що він може швидко висихати.

READ  Як встановити температуру на водонагрівач Арістона

Коли вирішиться зміцнити кладку за допомогою сітки арматури, вона заздалегідь розрізана смугами певного розміру. Підкріплення для слабкого фундаменту під структурою опалення, яка не призначена для додаткового навантаження з цегли.

Очищення кладки з розчину

Після прокладання всіх цегли, кладка висихає навколо дня, тому після дня я почав очищати свою нову піч з плям розчин. Насправді, це не так складно, як здається на перший погляд, особливо якщо у вас є свердла з пензлем. Я використовував це для очищення його, і половина годину цегляна. Кисть залишає темні плями на цегли, тому, щоб видалити їх, і бажано вимити плиту з жорсткою вільною кистю, зануреною в мильній воді. Після цього плита світить незайману чистоту. ось як я маю на фото!

Після видалення розчину з поверхні цегли, печі набуває остаточного виду

Як очистити укладання від надлишку

Після покладання залізної печі в ванну з цегли, вам потрібно почекати до первинного затвердіння розчину, а потім приступити до видалення плям. Хоча духовка по суті технічна, але на тлі красивого інтер’єру ванної кімнати вона буде виглядати як ближче, якщо цегляна цегляна буде забруднена.

Ви можете використовувати звичайний свердла з щіткою з щіткою для очищення, але тільки для видалення надлишку, але плями вимивають жорсткою щіткою та розчином мила. В результаті, не тільки ефективності, але і дуже красива лазня, з якої ви можете зробити фотографію та покласти їх на спеціалізовані будівельні сайти!

Попередній етап

Почнемо з того, вам потрібно переконатися, що підлога навколо печі витримає вагу кладки. Залежно від розміру загальної маси цегли та розчин може бути дуже значним, іноді він досягає 500 кілограмів. Якщо ви впевнені, що підлога в ванні витримує таку навантаження, ви можете перейти до наступного кроку, якщо ні, то необхідно виконувати роботу над зміцненням. Наприклад, ви можете під променями підлоги підсумовувати додаткові опори або зробити окрему основу для кладки.

встановити, цеглу

Після того, як підлога готова, перейдіть до розмітки. Розрив між духовкою та цеглинами повинен бути 1-10 см. Якщо відстань невелика, то цегла буде розігріватися швидше, але піч також швидко нагрівається в цьому випадку, що в кінцевому підсумку призводить до швидкої невдачі. Якщо відстань занадто велика, то спалити печі, але для нагрівальної цегли, і тому приміщення потребує багато часу. Оптимальна відстань від стінки металевої плитки до цегельної кладки становить 2-5 см.

Після маркування ми малюємо підлогу в зоні печі. Якщо підлога дерев’яна, ми беремо лист заліза, товщиною 2-4 мм, а розмір більшої площі (з урахуванням товщини цегли). Покласти і залучити його на підлогу. На вершині його нитки азбестового картону (товщиною до 1 см), зміцнюйте його. Якщо підлогу виготовляється з бетону або розкладається керамічною плиткою, додаткова робота не потрібна.

Випікати з баком на трубі

Особливості агрегату

Металева готована піч має такі основні параметри:

Малий розмір. Як правило, приміщення для ванн невеликого розміру, так що печі не повинна зчепити все простір.

Низька потужність. Загалом, цей показник залежить від розміру самої кімнати. Якщо це невелика, то потужна одиниця перегріється кімнату.

Пожежна безпека. Пристрій повинен відповідати вогнетривким вимогам.

Печі розташована з відступом щонайменше 15 см від дерев’яних конструкцій. Щоб краще контролювати температурний режим у паровій кімнаті, рекомендується поступово покласти дрова поступово, але часто.

Необхідність цегляного каркасу для залізної печі

Деякі коханці потрапляють у ванни, вважають, що облицювання залізного будівництва цегляним кладкою. марна трата грошей, тому що у ванні повинно бути жарко. Перш ніж покласти ванну випікати з цегли, прочитайте такі пристрої, як нюанси:

Нагрівання металевої частини печі відбувається дуже швидко. Оскільки людське тіло не має часу адаптуватися до такого різкого краплі, це може завдати шкоди здоров’ю відвідувачів.

READ  Як встановити сушарку на балконі

Металеве охолодження відбувається не менш швидко, ніж нагрівання, необхідно постійний моніторинг та підкидання дров.

За допомогою облицювання цегли, повітря в приміщенні буде нагріватися і висушена за меншу швидкість, тому відвідувачі будуть комфортними.

Люди, які близькі до ризику дизайну металу, отримуючи опік, який не може бути зроблений при облицюванні цегли.

Відкриття цегляної пральної печі усуває негативні сторони пристрою.

Чому фехтування нагрівача в парі?

Традиційна піч для бані на дровах викладена з цегли, але не кожен має аналогічний розчин для кишені.

Домовласники, які хочуть дешевше обладнати парину кімнату в будинку, придбати залізо або чавунуну плиту, а потім замовити домашнє. Середні та найвищі цінові обігрівачі оснащені спеціальними конвекційними екранами, які захищають людей у ​​парній з твердого інфрачервоного випромінювання, що походить від гарячих стін.

Є 3 причини, чому власники повинні прикріпити печі в ванній цегли:

 • Бюджетні та домашні нагрівачі, виготовлені з металу, позбавлені захисних екранів;
 • Необхідність захисту дерев’яної шерсті, що з’єднується на запалення, коли печі встановлюється близько до стін;
 • Дерев’яні печі з сталевими стінками не здатні зберігати тепло протягом тривалого часу, температура в паровій кімнаті швидко падає після спалювання дрова в печі.

Відкриття металевої печі негайно вирішує 2 завдань: захищає від опіків з інфрачервоним випромінюванням і накопичує тепло, як батарея. Через хорошу теплоємність цегляної роботи, такий екран дасть теплий у ванні після падіння.

Кладка для печі з віддаленою печі

Іноді існують печі, в яких основна частина знаходиться в паровій кімнаті, а топковка покладається в попередній банкір або зовні. У цьому випадку сукня виконується трохи за іншою технологією.

 • Після визначення печі та виконання фундаменту відкриття виконується для печі. Вона повинна перевищувати розмір печі на 25 см на кожній стороні.
 • Встановлюється пекти рівно, щоб краї топки не виступали за межі. Поле встановлення можна почати виконувати ізоляцію. Ізоляційні роботи виконуються за допомогою базальтового картону, Cerootock, алюмінієвої фольги та листів мінералів. Останній належить до найсучасніших ізоляційних матеріалів, які під час нагрівання не виділяє токсичні мікроелементи в атмосферу. Базальтовий картон розрізаний у широкі смуги і фіксується степлером на стінках отвору. Виступаючі краю акуратно загорнуті. Аналогічна процедура виконується з Cerootock, а потім з фольгою.
 • У двох аркушах мінерату, отвори, що відповідають розмірах печі та самозвадження, закріплені парою.
 • Цегла поміщається у воду півгодини. У цей час готується розчин. Робота починається зовні. Перший рядок підходить до половини цегли. Для формування декоративних виступів, остання цегла закладена через число. При виконанні другого ряду привів виступ для попелу, який забезпечить циркуляцію повітря. При виконанні кладки витримують відстань між ним і печі 3 см, щоб заощадити довшу цілісність кладки, а також запобігти перегріву.
 • Після того, як кладку стає трохи вище печі, покладіть дві сталеві кути. Вони не повинні торкатися металу. Потім виконання кладки триває до бажаної висоти.
 • Після виготовлення укладання, виступаючі краю теплоізоляції слід видалити, а утворюються проміжки заповнення базальтової вати.
 • Потім робота продовжується вже всередині пари. Тип кладки залежить від вибору хоста. Перш ніж запустити обличчя, встановіть печі та провести розміток місця розташування самого кладки.

Як видно, для здійснення нашого власного облицювання печі цегляна не настільки складна, як це може здатися на перший погляд. Якщо ви знаєте, як правильно покласти залізо-печі в ванну цеглу, то не буде жодних питань. Головне, щоб ретельно підготувати та виконувати всі роботи відповідно до правил та правил.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS