Як вставити капсулу в кавоварку Bosch Tassmo

Які переваги до розгляду автомобіля?

Відносно нове та оригінальне кріплення відноситься до капсульного типу кавового обладнання. Такі моделі перевершують багато параметрів, представлених у різних варіаціях кольорів, відрізняються наявністю додаткової функціональності та обсягу робочої чаші.

Капсульні кавоварки “Tassimo”. це не тільки пристрій для виготовлення напою, а також системою з інтелектом, який підготує улюблений продукт практично без людини.

  • Пристойна якість та різноманітність вибору приготовлених напоїв.
  • Прийнятна цінова політика.
  • Високоякісні матеріали, з яких складається пристрій.
  • Оптимальні розміри, дизайнерський дизайн та ергономіка.
  • Якнайбільший шум.
  • Наявність кавових кавових машин самоочищення.
  • Енергозбереження. пристрій оснащений автоматичним датчиком вимкнення та дозатор контролю води залежно від необхідної кількості порцій, плюс. підтримуючи готовий напій у бажаній температурі.

Tasse сорти капсули Tassimo

Зовнішній вигляд: Назва: Гучність, ML: Характеристика: Ціна:
Carte Noire Petit Déjenuer Intense 215 Чорна кава з інтенсивним смаком З 498 Р. Для 16 штук
Carte Noire Café Довгий інтенсивний 120 Напій з бархатистою смаком, сильний З 498 Р. для 16 капсул
Carte Noire Espresso Aromatique » 60 Еспресо в традиційній версії З 498 Р. Для 16 порцій
Carte Noire Cafe Long Delicat 120 Дрібна кава з додаванням фруктів З 498 Р. Для 16 порцій
“L’або Espresso Cafè Long Aromatique” 120 Є цитрусові відтінки смаку Від 248 Р. Для 8 порцій
“L’або Espresso Classique” 60 Середня смажена кава з піною З 448 Р. Для 16 порцій
Jacobs Espresso 60 Традиція високої фортеці З 448 Р. Для 16 порцій
“Якобс Американський” 205 Фортеця кава, приготована в класичному стилі Від 388 Р. Для 16 порцій
“Jacobs Caffè Crema XL” 215 Колумбійська 100% Арабіка Від 388 Р. Для 16 порцій
Jacobs Cappuccino 190 Вишуканий капучино, при приготуванні якого 2 диска Tassimo потрібно (молочна кава) Від 378 Р. Для 8 порцій
Jacobs Latte Macchiatto » 285 Напій вимагає пари приготування капсул (молочна кава) Від 388 Р. Для 8 порцій
“Jacobs Latte Macchiatto Карамель” 285 Карамелізований Latte Maciato З 448 Р. Для 8 порцій
“Baileys Latte Macchiato” 260 Еспресо з ароматом лічильника “Бейліс” З 448 Р. Для 8 порцій
“Milka Cocoa” 225 Традиційний какао Від 388 Р. Для 8 порцій
“Twinings Chai Latte” 245 Чай з спеціями З 498 Р. Для 8 порцій
Twinings зелений чай і м’ята 245 Зелений чай з м’ятою З 423 Р. Для 8 порцій

Асортимент капсул Tassimo вважається невеликим, але це не накопичує переваги цієї системи перед іншими капсульними кавовими машинами, наприклад, Nespresso.

Bosch tas1254 tassimo capsual coffee mour

Вибір. Складна річ. І якщо з тим, що ви вибираєте, стикається, цей процес перетворюється на справжнє борошно. Ось чому я вирішив розповісти вам про цю кавову машину, на якій я вибрав i. Можливо, це допоможе прийняти правильне рішення.

Зовсім недавно кава була приготована виключно за допомогою турків або простих кавоварків. Цей процес був схожий на якийсь причастя, магічний ритуал. Йому було непросто і зайняв багато часу. Кожен знавець мав свій власний рецепт, який відбувся секрет. А тепер готуйте добре, ароматну та смачну каву дуже просту. Включив кавову машину, чекала хвилину і пити готові.

Є різні кавові машини, але всі вони мають загальну функцію. Ви будете здивовані, але вони служать, щоб зробити каву. І кожен з них хороший по-своєму. Наприклад, ідеальний еспресо готується до Рожкова. Є кавові машини для виготовлення кави в Caldah. Халда. Спеціальний паперовий мішок, що містить 7-9 г. Земляна кава і, і дозволяють довго тримати аромат і смак кавових зерен. Машини капсули швидко готуються та невибагливі в експлуатації.

Кавова машина Bosch Tassimo Як використовувати

Я вибрав капсули кавові машини. Вони спрощують процес приготування смачної та ароматної кави якомога більше. Ці автомобілі значною мірою схожі на вимогу, але кава не упакована в пакети, але в спеціальних капсулах (Т-диски). Т-диски відмінно зберігають всі властивості продукту. Вважається, що капсульні кавові машини є найбільш успішним рішенням у процесі приготування. Капсули повністю запечатані, а якість результуючої кави повністю залежить від сировини, що використовується виробником. У той же час машини капсули невибаглих у догляді.

Тому я вирішив на тип. Далі, все просте. Вгадайте, що буде вирішальним фактором? Це зовнішній вигляд, прихильність до конкретної марки та ціни.

Вибір зроблений, гроші виплачуються. Я отримую замовлення в одному знаменитих Інтернеті. Магазин. Коробка, пофарбована в яскраві кольори, негайно вводить певну плутанину. Зрештою, виробник Bosch, і я не бачу фірмового зеленого кольору на упаковці. І лише напис у нижній частині вікна вказує на “легендарний” бренд.

Комплект включає кавоварку, полицю для встановлення чашок для кави (або чаю), буклети, інструкції (у тому числі російською мовою) з фірмовою гарантійною карткою.

Після вивчення автомобіля зовні, я пропускаю інструкцію, я зрозумів, що не вистачало жовтого сервісу Т-диск. І він повинен йти відсік.

Справа в тому, що цей диск потрібно очистити пристрій. Це викликає штрих-код, який встановлює послідовність операцій (на капсулах Цей код також є, але це рецепт напою). На ньому він визначає, воду або пар повинен бути поставлений, з якою температурою і в якій кількості.

Перед початком роботи кавоварка повинна бути підключена до мережі та увімкнути перемикач перемикання.

Це не винайдено, він написаний у інструкціях для усунення несправностей. І ви, напевно, думали, що я вас годую. Мережевий шнур досить короткий, тому в деяких випадках це може спричинити вам ряд незручностей.

Я продовжую знайомитися з пристроєм, ретельно перевіряючи з усіх боків, а з кінця я виявляю водяний контейнер. Він витягує без великих труднощів.

Завдяки клапану ви можете залити воду в нього. а потім встановіть його назад у машину, а не протоку. Контейнер включає 0,7 літрів води (під загрозою з написом Max).

Циліндричний поплавок елегантний у нижній частині танка. Він з’явиться в потрібний момент і попередити мене, щоб додати воду. Це буде сигналізувати індикатор з зображенням, що біжить від водного крана.

Я думаю, що це не важко здогадатися про призначення інших показників (дивлячись на картину). І хто не здогадувався, докладніше це написано в інструкціях, читати.

Отже, ми коротко познайомилися з частинами пристрою. Тепер ви можете і почати процес процесу приготування.

READ  Фен для зварювання пластику своїми руками

Перше, що кавоварка повинна зробити. це мити себе зсередини (німецький автомобіль-акупіст). Жовтий диск тільки в цьому допоможе нам. Вставляти.

Кришка після встановлення диска або капсула легко закривається, але необхідно враховувати, що продукт у капсулі розпочав участь у процесі приготування, необхідно проколоти герметичну оболонку (сервісний Т-диск не містить продукт, але він повністю імітує процес). І ви можете зробити це, прикріплюючи деякі зусилля в кінці закриття (до натискання).

Ось вода Nanita, їжа подана, диск на місці. Не забудьте встановити полицю і чашку води.

Після натискання, два індикатори будуть Flash, але тільки один (верхній) спалює. Політ активація процесу прання Натисніть кнопку. Машина розпізнає диск служби і по буквах 200 мл гарячої води. Вперше процедура повинна бути витрачена три рази.

Таким чином, ми будемо продовжувати очищати нашу кавову машину. І з вищесказаного сервісного диска випливає, що необхідно захистити штрих-код, який знаходиться на задній панелі диска від пошкоджень.

Ми будемо говорити більше про методи встановлення полиці, але якщо ви абсолютно точні, про рівень його установки. Такі рівні два.

По-перше, ємність чашки може бути різною у висоті та обсязі. Використовуйте низький і невеликий обсяг. Полиця покласти у верхню позицію. Ми використовуємо високі страви та об’ємні. У нижній частині.

Другий витікає з першого. Сам процес приготування їздить швидко і не впливає. Ви можете вплинути на нього певним чином. Але підтягніть чашку з киплячою водою. У процесі приготування, бризки вилітають, це нормально (вода або пара подаються під тиском). Якщо у вас невелика чашка, стоячи на нижній полиці, то готуйтеся витріть корпус тканиною. Якщо полиця стоїть, ганчірка не потребує.

По-третє, є багато рецептів приготування кави з різним виходом з готового продукту. Тому на пакетах всіх напоїв написано обсяг, який повинен вийти. Об’єм може бути 60 мл (еспресо) або 290 мл (при приготуванні карамелі Makiato). І перед встановленням чашки на полиці (лоток) вкажіть обсяг виводу.

Кожен виробник має свої капсули. В Інтернеті мені вдалося знайти з десятками Т-дисків, придатних для кавоварків Tassimo. Загалом, Tassimo T-диски дещо дорожче, ніж Dolce Gusto. Але KRUPS-дорогі кавові машини (можливо, через те, що вони мають більше функцій, і, можливо, політика виробника).

Однак, вибираючи кавову машину, не слід переслідувати за кількістю функцій. Краще зосередитися на надійності та простоті використання. Найважливіше тут. Знайти оптимальний баланс між надійністю, функціональністю та цінами (включаючи капсули).

Врешті-решт, я хочу сказати, що Bosch TAS1254 кавоварка TASSIMO заслуговує уваги. Немає ідеальних автомобілів, і це не ідеально. Але переваги її недоліків. І це значна заслуга виробника.

Ви всі добрі і користуєтеся використанням смачних напоїв не тільки з кавових зерен, але і з чайного листа!

Огляд капсул для кавової миші Bosch Tassimo

Кава Tassimo. це стандарт напій для кави. Цей продукт нещодавно з’явився на ринку сучасних технологій. Але це вже вдалося завоювати серця багатьох любителів кави. Такий успіх виправдовується унікальною технологією приготування ароматного напою. Крім того, компанія розробила та випустив широкий спектр кавових капсул для машини з різними смаками, ароматичними варіантами, а також з різними ступенями фортеці.

Зворотній зв’язок: Капсульна кавоварка Bosch TAS 2005EE TASSIMO. Швидкий. Зручний, смачний

Всім привіт! Я хочу розповісти вам про наш улюблений, який служить для нас протягом 4 років. Це капсульна кавоварка “Tassimo” від Bosch. Цей кавоварка може готувати кавовий еспресо, американський, капучино, латте, мілка какао та різні види чаю.

Так виглядає, 4 роки після покупки

Позаду. це резервуар для води та місце, де зберігається Т-диск.

Т-диск необхідний для миття кавових машин і для видалення масштабу. Він виглядає так

Як я вже писав, кавоварка готує еспресо. Капсули продаються тут у таких пакетах. Упаковка 16 капсул, тобто 16 чашок.

Це дуже сильний еспресо, це дуже мало, як це повинно. Але ви можете зробити це менш сильним. Для цього натисніть кнопку

І ми все ще заповнюємо частину кави, але менш сильні. Я, чесно, купив цю каву для капучино

Капучино дуже смачний, але це в цьому пакеті лише 8 чашок.

Оскільки пакет є однією пачкою кави, а інша з молоком.

На пакетах, намальованих тим, що додати

І так, готуйте капучино. Спочатку залити молоком

І ось такий прекрасний і смачний капучино з піною.

Кофемашина bosch tassimo как пользоваться


Кавова машина Bosch Tassimo Як використовувати

Також тут ви можете приготувати інший чай, але в магазинах він рідко буває. Я замовив для зразка в інтернет-магазині, чесно кажучи, виявляється дуже дорого і не має сенсу. Тепер ми п’єте такий червоний чай.

Ще в кавовій машині можна приготувати какао

Мій син любить його. Але також отримує лише 8 чашок.

Якщо вода раптово закінчилася, то кавоварка показує, що треба залити воду

Якщо вам потрібно чистити, це також показує. Для цього вам потрібні спеціальні таблетки, які ми ледве знайшли.

На даний момент ми не використовуємо це, оскільки капсули стали дуже дорогими. Ми всі любимо капучино, він знаходиться в упаковці за 8 склянок, і це коштує упаковку 450. У нас достатньо протягом 3,4 дня.Отже, я можу рекомендувати цю чудову кавову машину, це дуже добре зроблено, і смачно готує каву, але капсули дуже дорогі!

Зворотній зв’язок: Кавоварка Bosch Tassimo. Кавова машина Bosch Tassimo, переваги та недоліки. Підготовка кави, асортимент напоїв

Доброго вам дня! Я хотів би поділитися враженням кавоварки (кавоварка) bosch tassimo. За допомогою цієї моделі я знав довгий час і досвід використання не тільки особистого, але й багато знайомих. Що купити, або, швидше за все, він був легшим і частіше просуває запаси в різних інтернет-магазинах, які повинні були придбати капсули для кавових машин, а сам пристрій отримав подарунок. Так що деякі продавці, оскільки всі прибутки перебувають у продажу витратного матеріалу, що досить дорого. Ті ж кавоварка Bosch є досить бюджетною моделлю. Ця модель Bosch Tassimo існує в різних кольорах. Бачив три: білий, червоний, чорний.

Я розповім більше детально, що таке кавоварка, її плюси, мінуси, види кави.

Кавова машина відноситься до капсульного типу, до якого підходять певні фірмові капсули (виробник називає їх Т-диски, країну виробника капсул. Німеччина). Тепер типи напоїв для цієї моделі багато, виробник розширює свій діапазон. І це не тільки кава, а й чай, какао (як діти, але смак багатьох дорослих занадто солодкий). Про види напоїв розповість окремо, більш докладно.

Кавоварка продається у картонній коробці з інформацією від виробника, а також докладні інструкції для використання. Може включати кавові набори.

Пристрій кавоварки легко управляти і не займає багато місця. Складається з скляного відсіку (стенд регулюється до двох висот),

і водосховище (не зовсім малий, що дозволяє не кожен раз залити водою).

READ  Як покласти кавоварку в лікарню

За нижчою, існує отвір для пластичного диска, що імітує роботу T-диска капсулу-сервісу (необхідний при запуску вперше, у разі відмови, при очищенні з масштабу).

Підготовка напоїв у порядку кожен крок. На фото, він був посаджений, де яка кнопка.

Перевірте наявність води в танку. Якщо ви забудете прикріпити, а вода буде мало, коли приготування приготування з’явиться червона картина збою води. Увімкніть мережу. 2. Увімкніть кнопку Down/Off у нижній частині, щоб спалити світло над великою кнопкою. Важливо зробити це, перш ніж капсула вставляється, тому що, навпаки, машина не почне працювати, і вам доведеться вставити.

Вставте капсулу (Т-диск). Дуже важливо зробити це ретельно і правильно, тому що якщо диск поворот, то напій може воду з різних отворів (навколо і самих автомобілів) або не працювати (іноді навіть псують капсулу взагалі). Тому правильна установка капсули. Головне в безперебійному роботі машини. 4. Натисніть на велику кнопку запуску, закріплена зелена світло-кава.

Якщо для вас кава з капсули занадто сильна, то ви можете додати воду з автомобіля. Для цього, закріпіть зелену другу ікону з плюсом.

Чому краще робити дощ води з автомобіля, а не з чайника? Вода в машині знову рухається через капсулу і стискає залишки кави. 6. Після того, як всі дії були відірвані від світла над кнопкою. Круг можна взяти, вимкнути машину, видаліть капсулу. Кав’ярня Carte Noire Café Довгі інтенсивні готові.

Є нюанс у створенні кави або скоріше використання чашки. Навіть якщо ви готуєте найменшу порцію еспресо. Краще зробити чашку більше або встановити стоп-стенд якомога вище, тому що при приготуванні кави струмінь може сплеск автомобіля.

Про п’ючи присутній великий асортимент кави, є чай (компанії Twinings-Green з м’ятою, чорним, чорним з полуницею, молоко з спеціями), какао. Кава спробувала різні. Існує простий еспресо (найменший обсяг), різні типи чорної кави (Jacobs та Carte Nooner Long ніжним, довгим інтенсивним, американським, кафе-кремом та ін.), З молоком (Latte Classic, Caramel, Makiato, Cappuccino та інші). Для підготовки молочної кави вам потрібні дві капсули-чорні кави та молочна капсула.

Упаковка для всіх капсул TASSIMO така ж. Металевий папір.

У пакеті, як правило, 8 або 16 капсул.

Дуже смачний смак кави, я не дуже великий знавець та фанат кави, але, у цьому випадку, різниця між капсульною та розчинною кавою у недорогих банок дуже чітко видно. Це справді наземна кава (відкрита капсула, його вміст може бути використаний як природний кавовий скраб після виготовлення кави. ).

І запах при приготуванні кави дуже ароматний і вечерсний. Чай (зелений, фрукт і молоко з спеціями) не зробили спеціального враження. Хороший чай (навіть ті ж бренд-токи) купують і завварюйте легше, ніж приготування кави. Що стосується какао, то можна порадити консультувати солодощі.

Очищення того, що при приготуванні напоїв використовується бутильована вода, кавоварка вимагає очищення. Що сама машина показує її. Світиться значок зняття червоного масштабу. Частота очищення залежить від інтенсивності застосування, але це не трапляється раптово, краще, щоб інструмент вже куплений. Засоби різні. Рідина та таблетка. Були куплені таблетки Bosch. У пакеті з 6 таблеток, потрібне одне використання 2 штуки, загальні пакети досить 3 рази.

Всі східні кроки детально описані в інструкціях.

Я можу негайно сказати, що процес не 5 хвилин, тому ця процедура повинна бути виконана, коли є час.

Заповніть гідність кавоварки Bosch Tassimo:

-Компактний, не займає багато місця;.Простий у використанні;.Не треба мити після використання (як кавові машини з землею кавою);. великий асортимент кави та інших напоїв;.Маленький час для підготовки напою (що дуже актуально вранці, на робочий день);.Багато продавських магазинів капсул.

Що стосується недоліків, сьогодні головний і тільки. У деяких інтернет-магазинах є запаси, і ви можете купити дешевше.

Взагалі, кавова машина Bosch Tassimo (різні моделі, є більш сучасні конструкції, але вартість буде дорожче, а капсули все ще придатні для всіх моделей) можуть бути рекомендовані тим, хто пив не розчинний каву, але не регулярно, але одноразовий (у вихідні дні, під настроєм, коли гості та т. n) тому що для щоденного використання великих любителів кави та для великої сім’ї це буде дуже дорого.

Кофемашина bosch tassimo как пользоваться

Огляд: Кавоварка Bosch Tassimo TAS1404. Вона матиме місце на будь-якій кухні.

Привіт, Шановний читач Озовик!Якщо вам подобається кава, ви хочете випити чашку смачної кави в будь-який зручний час доби або отримати чашку свіжоспеченої кави в ліжку, потім кавоварка повинна бути вдома. Я довго мріяв про кавоварку, але вони злякали її розмірами, і ви не маєте достатнього місця на кухні, а потім подивіться на капсульну кавову машину.Ми вибрали кавоварку Bosch Tassimo TAS1404 Capsule. Кур’єр доставив нам нам у такому невеликій барвистій упаковці.

“Я розумний” кричить нам кавоварку з упаковкою. Що, перевірте).

Машина серії Vivy 2. TAS1404 позначає білу модель. Є ще червоний і чорний. Останні цифри будуть відрізнятися як TAS1403, TAS1402.

Я можу пояснити свій вибір на користь цієї кавової машини капсули: 1. Дуже компактний. У нас є мало місця на кухонному столі. Було вирішено, що кавоварка буде стояти на столі. Його розмір лише 302517 см. Всі професійні кавові машини значно більші за розміром, оскільки всередині такого автомобіля необхідно відповідати великому резервуарі для води, зерна та готового кавового відсіку, шліфування зерна, компресора, молочний пінопласт.

Кава я п’ю не більше 3 чашок на тиждень. З цією метою машина капсула підходить, як це неможливо на невеликій кухні. Якщо ви п’єте більше 4 склянок щодня, то вам може знадобитися подивитися на професійну кавову машину. Як і дуже бюджет, на мій погляд.3. Елемент випливає з другого та третього абзацу. Якщо ви розглядаєте частоту питної кави та вартість кавоварки, то вигода на користь капсули в нашому випадку очевидна. Професійна дорога кавоварка не виплачуть тут і протягом 10 років.4. Красива, стильна сучасна кавоварка. Вона радує очей своєю обтічними формами і глянцевими глянсовими сторонами.п’ять. Не вимагає будь-яких витратних матеріалів, замінюючи фільтри.6. Якість Bosch Я довіряю. Техніка цього бренду ніколи не підводила мене.

Коли розпаковуємо коробку, ми бачимо кавову машину, надійно упаковану в пінопласту. Всі деталі видалення закріплені скотч, щоб не вилетіти з канавок і не порушуються під час транспортування.

Автомобіль має достатньо довгий дріт. Не слід використовувати подовжувачі, щоб увімкнути розетку. Ми навіть мали надмірну довжину.

Kofhemashin Додані інструкції щодо використання. Все дуже чітко витягується. І кожен крок, який, де потрібно вставити, видалити, увімкнути, підкреслюється іншим кольором на кожному етапі. Стільки візуально і чіткіше, що читати текст інструкції або спробувати щось зрозуміти на чорно-білих малюнках.

Я хочу звернути вашу увагу на перший запуск машини та миття системи. Він позбавляється ступом і стає незрозумілою навіть таким явним інструкцією, вибачте за тавтологію. Я допоможу вам не зламати машину і полегшити процес першого запуску.Отже, на бічній стінці машини є резервуар для води. Він виготовлений з напівпрозорого пластику, тонуть всередині корпусу, але отримати його легко, достатньо, щоб витягнути ручку на себе.

READ  Пральна машина Bosch не йде вода

Всередині в відсіку ми бачимо таблетку для очищення води, не торкайтеся його і не знімайте його. Загалом, потрібно пом’якшити водопровідну воду, якщо ви використовуєте це. Промийте під водою резервуара від можливого заводського пилу і залити чистою водою до максимальної позначки. Я використовую воду, відфільтровану, щоб усунути розбивку автомобіля через формування масштабу. Крім того, кава дійсно смачна при використанні фільтруваної води.

Як ви бачите, ручка дуже зручна для перенесення навіть з водою, заповненою танком.Вода в резервуарі достатньо для приготування трьох великих гуртків, що я вважаю оптимальним.На резервуарі є вікно, в якому лежить жовтий диск. Прийняти його.

Цей диск у жодному випадку не буде втрачений, нехай він зберігається в відсіку, виділеному для нього. Це ключ, без якого ви не можете виконувати жодних важливих програм, будь то миття, очищення системи та усунення помилок.

Штрих-код наноситься на жовтий диск, який визнається датчиком у кавовій машині.

Основна робота частина кавоварки. Це її голова, що складається з їх трьох частин: кришка, нижня і середня частина, де вставляються ключ-диск та капсули з кавою.

Жовтий диск поклав штрих-код до читача.

А тепер головне! Необхідно закрити кришку у правильному порядку, інакше він не закриється або не порушує друкарську машинку, якщо ви приєднуєте надмірну силу. У інструкціях це не так і як закрити взагалі не є очевидним. Ми кілька разів намагалися трохи закрити, і нічого не працював, вона плавно зростала і знову вгору.

Спочатку ми близькі до кінця частини кришки, на якій я тримаю свій палець.

Але тоді ми закриваємо передню обкладинку до фронту. Не в іншому порядку, не синхронно, а саме, як описано.

Далі перейдіть на панель керування. Ми бачимо три кнопки та три показники. Ось не виступаючі кнопки, самі кнопки приховані під накладанням для естетики. Натисніть верхню “кнопку” з зображенням чашки.

Кілька секунд машина думає, нагріває воду і дає киплячу воду. Залити його, і робіть це два рази, тільки три. Запуск системи кип’ятіння води необхідна для перших прибиральників кавової машини та правильної подальшої роботи.

Все, автомобіль готовий до роботи! Тепер трохи про особливості пристрою. Деякі з них ми бачимо в інструкціях.

Відстань між носом і стендом для чашки досить великий. Ви можете спокійно використовувати високі чашки та окуляри під кавою, наприклад, Latte зазвичай.

Але для приготування еспресо зручніше та логічно використовувати чашку менше. Для цього наведено верхній стенд. Відповідно, я витягую стенд на чашці, легко видаляється, і вставте рівень вище. Тому бризки будуть менше на автомобілі.

Особливістю капсульних кавових машин є використання капсул, розрахованих лише на конкретний виробник. Наприклад, капсули, придатні для кавових машин Delonghi, не підходять для кавових машин Bosch та навпаки. Так з усіма машинами. Все завдяки дуже читачеві. Виробники кавових машин підтримують виробники кафе капсули.Я негайно купив випадкові капсули, це виходить більш вигідніше. Максимальне обладнання. 16 штук. Капсули від виробника Jacobs називаються LOR. Кава сильний.

1 диск на одній програмі, ну або 1 чашку.

Диск досить сплюснутий, також на місцях економії обличчя в кавовій машині. Виготовлений з міцного пластику з плівкою фольги.

Як жовтий диск вставте капсулу в нижню частину кави вгору і закрийте кришку.

Натисніть кнопку верхньої частини і отримайте частину еспресо.

Я купив еспресо капсули, але мені не подобається еспресо через свою фортецю. Я п’ю або американський або страх. Але вони були з гарною знижкою, але я планував використати їх, щоб отримати американський. Тому, довге натискання на тій же верхній кнопці, додайте більше води. Ну, як вода. Американська вода (еспресо з водою) виливається, оскільки кипляча вода, що проходить через кавову капсулу, все ще пивованю.

Обов’язково чекайте повної зупинки пропозиції кави, щоб не спалити порому. І краще почекайте, перш ніж отримати використану капсулу, це дуже жарко. Тому використана капсула виглядає. Машина розбиває фольгу та киплячу воду, що заварює каву всередині.

Кавова машина самоочищення з масштабу. Незважаючи на те, що виробник рекомендує час очистити систему за інструкціями, а потім воно триватиме вас протягом тривалого часу.

Загалом, види напоїв, які ви можете зважитися в цій кавовій машині.Еспресо, американський, капучино, латте макіаць, крем, кава з молоком, гарячий шоколад, чай. Види різних і готується дуже смачно, не відрізняється від того, як ви будете готові в кафе. Нам потрібні лише відповідні капсули. У продажу не не знаходити проблем взагалі, продаються в багатьох інтернет-магазинах.Як я читаю на упаковці, капсули можуть відповідати даних брендів:

Але вони не продаються у всіх країнах. Ну, ми маємо можливість спробувати багато інших варіантів і смаків вашого улюбленого напою.Кавова машина розумна, як читання штрих-коду з капсулою напою, регулює температуру води, порцію води та потоку напою.Працює кавоварка дуже тихо і швидко. Ви не будете прокидатися у будинку, якщо ви вирішите рано вранці, побалувати себе смачним напоєм.Робота, зручність підготовки, зовнішній вигляд, компактність та ціна цієї кавоварки Ми дуже задоволені.

Що багаторазове bosch tassimo капсули і вони повинні їх використовувати?

TASSIMO Популярні розбиті капсули кавові музеї, виготовлені Bosch. Це найпростіші та компактні пристрої, мінімізуючи час приготування їжі. Доступна ціна пристрою приваблює покупців, але користувачі відзначають досить високу вартість кавоварки, через витрачання на фірмові капсули, чистячі агенти. Для приготування чашки напоїв буде потрібно 1-2 частини, залежно від обсягу посуду.

Для додаткових покупок я хочу зберегти, тому в каталогах популярних вітчизняних та китайських сайтів ви можете знайти так звані багаторазові капсули. Це пластмасові вироби, які можуть бути самостійно перезавантажені до 50 разів. Економія очевидні, але експерти не рекомендують витрачати такі товари з кількох причин.

Капсули з нижньої багаторазової сітки не відповідають вимогам технології інтелектуальної технології TASSMO. У стандартному варіанті здійснення, спеціальний елемент з обох сторін пронизує бак гарячого водопостачання. Дно пластикової сітки не настільки проста, але рідина, що подається негайно виливається.

Немає штрих-коду в спеціальному значків кодований рецепт приготування (об’єм, температури води тощо.D.). Багаторазові пластикові аналоги не мають такої марки, тому автомобіль не зможе зробити каву.

Втрата гарантії з використанням чужих для пивних напоїв, ви автоматично втрачаєте гарантію кавоварки. Виробник не відремонтуватиме або не замінює пристрій за свій рахунок.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS