Як заглушити котли твердого палива Vaedarrus

Дров. Що дрова, що стріляє паливний котел?

Дрова та ліси в 1-му місці. Клієнти, які набувають жорсткого паливного котла на початку розмови, і що, насправді, ви плануєте трамваю вашу кімнату? Близько 80% реагують на дров. Так, це дерев’яні стрільби котли білорусів, а не вугілля, а не брикети, не гранули. Але дрова дров. Рос. Які дрова краще для вогню котла? Які Дрова хороші для нас, і які дрова люблять ваш жорсткий паливний котел ? Які характеристики вони повинні мати? Скільки їм потрібно? Ми постараємося відповісти на ці та багато інших питань у цій статті.

Вибір і дуття котла, просто уявіть, наскільки Даров повинен обертатися, скільки разів на день вони повинні кидати, як часто ви будете очищати котлову та димар. Тому вибирайте тип котла та купуйте котел для оптимальних характеристик за оптимальною ціною, дуже це завдання. Хороший котел твердого палива повинен зберігати і дроби, а час, а також гроші на службу.

Основна вимога до дров для дому нагрівання в цілому та для сучасного котла твердого палива. Це так довго, як можливе спалювання твердого палива та максимально повернення до них у кімнаті. Слід мати на увазі, що кожна порода дерева має свої унікальні характеристики, тому деякі породи підходять для будівництва будівель, меблів, підлог, а також для вогню. Основною характеристикою для цілей опалення приватного будинку є щільність структури деревини: щільна структура, дрова буде горіти довше, а потім гладка в камері згоряння котла, що дає тепло. Але такі дрова важко пошкодувати, тому екстракти краще починати з більш вільних сортів. Однією з фундаментальних характеристик придатного дров є кількість диму та золи, що виділяється при спалюванні.

Отже, що більше любить котел на твердому паливі, ми будемо проаналізувати спочатку в каменях:

Рекомендації для сміття

По-перше, треба починати з того, що для твердих паливних котлів потрібні добре висушені дров. Це найважливіше правило. Факт полягає в тому, що вологість у дереві починає випаруватися та конденсуювати на внутрішніх поверхнях печі та димоходу та разом з формою монооксиду диму та вуглецю. Це зменшує життя котла, зменшує розмір і каміну, а труба димоходу, і це означає, проникність видалення газів. Крім того, мертві доведеться видалити. І давайте сказати прямо, процес неприємний.

Бойлер Viadrus U22D

Обов’язково зверніть увагу на здоров’я всіх елементів опалювального блоку. Просто вкажіть на один приклад, який підтвердить наші занепокоєння. Невелика тріщина в демпфері дорівнює двом міліметрам, за годину вона підніме з котла 15 м³ теплого повітря. І це теплові втрати. Отже, якщо котел нагрівається до 100 ° С, ці збитки можуть становити до 10% з усіх породжених теплової енергії. Це знову надмірне дрова.

заглушити, котли, палива, vaedarrus

Злиття котла

Послідовність машини

 • Спочатку потрібно розплавити котел, щоб тепло камеру згоряння та димоходу. Якщо це не зроблено, частина диму буде висівати в кімнаті. Тому половина макета складається, тобто 50% від загального обсягу.
 • Для цього використовуються низькі лампи.
 • По-перше, папір складається, потім чіпси або промені, потім невеликі гілки дерев і найновіші з дровами.
 • Між лампами, необхідно залишити прогалини, щоб повітря поставляє вогню киснем.
 • Якщо папір і щіпка не повинні бути під рукою, звільняючи дрова може бути хвойними лапами. У голці міститься масла, які красиві.

Увага! Використовуйте для запалювання горючих матеріалів (бензин, керосин, дизельне паливо та інші) строго заборонені.

Дрова

Тепер зверніть увагу на те, наскільки добре сама камери згоряння є. Якщо все добре, ви можете повністю закуповувати. Друга закладка по по-різному стане по-різному.

 • Спочатку очищає піч і аппан з сажі і попелу. Вона повинна бути зроблена до кожного нового дров.
 • Потім лежать промені, а поверх лампи. Зверніть увагу на макет дров. Тут важливо, що прогалини залишаються між ними, але не дуже великі. Це перше. Другий. існує два способи, щоб покласти: а також добре. Перший варіант легший. По-третє. ви не можете покласти дрова до стелі печі, необхідно залишити розрив 20 см. Це зроблено так, щоб полум’я не впадає негайно в димохід.

Жовтий полум’я вогонь

Як розплавити котел

В їзді велосипед найскладніше не йти, але, щоб почати рухатися і закінчити його. Отже, у роботі котла. найскладніший розтопити його. Не вважайте, що фрезерування котла займе деякий час: ви повинні виділити близько години на цю процедуру.

Firecase з деревного котла. відповідальна заняття

Початок печі. очищення золи та підготовки котла для роботи. Після того, як ролик і камера згоряння очищається, ви можете перейти до хреста.

Теплова та димохідна вовка

Для власного комфорту та правильного запуску котла на роботу, необхідно нагріти свою печі та димохід. Якщо нагрівальний пристрій не оснащений примусовою системою видалення диму, щоб спалити паливо для спалювання, потрібно створити жадання. Формування тяги базується на законі Архімед: гарячі гази стають легше і прагнуть “з’явитися”. Для їх руху та видалення, опалювальні прилади, що проходять спалювання палива, обладнані димовою.

заглушити, котли, палива, vaedarrus

Котеджна схема. Фотографії веб-сайту Viencemann.Ро

Дизайн котла така, що шлях до диму важко: на його дорозі є теплообмінник та конвективна поверхня конвективної поверхні, що знижує швидкість руху продуктів згоряння. І дим димоходу, як правило, розташовується горизонтально, що ускладнює переміщення диму. Тому, якщо котел не теплий, продукти згоряння шукають найпростіший спосіб. І найчастіше дим починає витікати в кімнату.

У деяких випадках вертикальна частина димоходу оснащена підтуканням (невелика вершина, що служить для того, щоб зігріти димохід) з дверцятами, відкриттям, який ви можете спалити невелику кількість легкого палива (наприклад, паперу) безпосередньо в самій димові. При використанні підтопічної, внутрішня частина каналу димоходу нагрівається.

Якщо така можливість не надається, перетин закладено в печі. зім’ятий папір, Берство. щось легко легкозаймистих. На вершині екстрактів. синщиків і променів, то лампи невеликої товщини. Дрова Камера Come, вам потрібно заповнити не більше половини розрахункового обсягу.

На момент витягу потрібно відкрити кальвар з димоходом, а клапан відвідував, забезпечуючи приплив повітря для згоряння.

Є поради щодо початку печі, щоб відкрити в котельні, якщо ви: не забувайте, що для фізико-хімічного процесу горіння вам потрібен кисень.

Як погладити котел для спалювання кілограмів дров, необхідних близько 5 м³. Якщо повітряний потік у котлі, виготовлений з котельної, то необхідно організувати вентиляцію постачання, особливо якщо немає вікон у котельні, або вони запечатані (з склопакетами).

READ  Стояти під дров для каміна з власними руками

Після покладання посланці встановлюються у вогні. Коли з’являється стабільна горіння, двері печі повинні бути покриті та надати вкладку блокування.

Випуск

Як тільки камеру згоряння та димохід підігріваються, ви можете перейти до основної стадії котла. Для цього повторіть процес екстрактів з використанням добробуту. Тепер головна закладка з дров вже заповнена, відповідно до інструкцій для пристрою, заповнити камеру згоряння.

Після того, як паливо проблизило, котел буде випущений через деякий час при розрахунковій потужності. Тепер процес згоряння відбудеться деякий час самостійно. Як довго. залежить від обсягу камери згоряння та принципу роботи котла. Після прокладання дров потрібно зробити новий.

Правий робочий котел. джерело тепла та комфорту в заміському будинку

Важливий! У разі витягів, не використовуйте рідини для запалювання або легко легкозаймистого бензину, дизельного палива та ін.

Особливості дрова

Забезпечити високоякісне опалення, потрібно знати, як ефективно заглушити котел твердого палива для виробництва дрова. Для витягу вниз укладаються, на вершині яких потрібно розмістити діаметр 3-5 дрова до 15 см. Між чіпсами, рекомендується покласти зім’ятий папір, щоб дерево швидше спалахує.

Після того, як подивляючи першу кладу, печі заповнюють великі дрова. Для досягнення найбільш повного та ефективного обсмажування деревини можна покласти в печі 1-2 великої білизни з частотою 30-40 хвилин. Крім того, цей метод допоможе зменшити дрова.

З повним заповненням вогню, звичайний сучасний твердий котел може підтримувати достатню інтенсивну спалювання протягом 3-4 годин. Довгі горіння котлів працюють ще довше. Такі моделі, як правило, не рекомендуються перемішувати малу деревину, які не повністю обсмажені через збільшення викидів газу. Оптимальний розмір ламності в діаметрі становить 15-30 см.

Якщо ви розумієте, як зосередити котл TT, то вибір дрова. Вологість деревини не повинна перевищувати 20%, інакше ефективність устаткування втрачено. У деяких випадках, щоб збільшити тривалість спалювання в печі, сирі дрова конкретно закладено, що буде зростати довжиною довше. Однак слід мати на увазі, що це призводить до збільшення вибору смоли, яка осідає на стінках печі та в димовій, і це викликає погіршення тяги. В результаті необхідно очистити котел. До дрова мав оптимальний рівень вологи, вони повинні бути висушені під навісом близько 1,5-2 років до використання.

Якщо ви хочете збільшити тривалість згоряння однієї закладки, то вам потрібно не використовувати сировину, і встановити правильне положення ворота клапана та термостату. Ці положення для кожної моделі TT котла визначаються експериментальним шляхом.

Як заглушити котел твердого палива якомога ефективно?

Дрова, вугілля, брикети або гранули застосовуються для вогню котла твердого палива. Залежно від конкретної моделі пристрою, найвища ефективність системи опалення може бути досягнута за допомогою певного виду палива. Також на ефективність котла безпосередньо впливає якість горючих матеріалів та метод його закладки. Компетентний відповідь на питання “Як заглушити котел твердого палива?”Дозволяє заощадити значну кількість коштів для придбання палива, і в той же час позитивно вплине на зручність опалювального блоку.

Що краще заглушити котел?

Оптимальне паливо для котла є поява, на якій вона спочатку розраховується на основі його дизайну. Отже, твердого палива (ТТ) тривалих агрегатів зосереджені на використанні вугілля як основного палива. Загальні чавунні котли типу Buderus, KCHM-5, Viadrus або Prometheus можуть з таким самим успіхом обробляти як брикети, гранули або дрова та вугілля.

Багато нюансів виникають у процесі розгляду зручності найбільш паливного процесу. Найважливішим питанням у цьому бізнесі є те, як часто вам потрібно покласти паливо в котлі? І тут, крім обмежень на обсяг печі моделі чи іншого, слід зосередити увагу на швидкості горіння певного горючих матеріалів. Розглянемо з цієї точки зору чотири найпоширеніших видів палива.

 • Сухі дрова отримує швидше. Для них є навіть ряд методів, які дозволяють розширити процес згоряння цього матеріалу в печі. Докладніше про ці приймачі будуть сказані далі, але вони дозволяють збільшити прогалини між підходами до котла лише на кілька десятків відсотків. Набагато більш помітне збільшення тривалості спалювання палива забезпечує використання пинних брикетів або євродр.
 • Eurrodrov. сушена дерев’яна пила, притискаються до дрібних брикетів. Спалюють 1,5-2 рази довше, ніж сухе дерево. Точно так само, також виготовляються туристичні брикети, які показують більш високий теплообмін. Але тут важливо враховувати, що паливо на основі Таа містить значну кількість золи, порівнянного з вугіллям. Тому використання веселого брикети є доцільним лише для водяного опалювального котла з решіткою.
 • Довше, ніж інші горючі матеріали, запеченого вугілля. Деякі автоматичні вугільні котли, так звані “вугільні автомати” дозволяють підтримувати стабільну температуру в будинку навіть з сильними заморозками до двох днів. Можна досягти такого ефекту лише за допомогою високоякісного вугілля. антрациту, а також встановлення додаткового теплового акумулятора.
 • Як і для гранул, їх горіння можна досягти найвищої ефективності системи опалення. Однак цей тип палива одночасно найдорожчий горючий матеріал. Навіть найвища якість вугілля антрацит буде коштуватиме 10-15% дешевше, ніж нагрівання з хорошими гранулами. Хороші гранули горить набагато довше, ніж пиріжки, і лише трохи поступаються кут.

Феєрверк Технологія Дрова

Почнемо з розплавлених котлів. Так що в печі починається процес активного згоряння дров, потрібно покласти невелику кількість щіпки товщиною близько 5 см. Дрова розгортається. до 15 см діаметром 3-4 штук. Простір між чіпом може бути заповнений папером, якщо немає довгих матчів, а деревина не відразу не загоряється.

Коли підбурювалася підготовча закладка, ви можете почати заповнити вогню з великими лампами. Якщо є необхідність зберегти деревину, і вам потрібно отримати максимальну кількість тепла від кожного повного, то ви повинні кинути їх кожні 30-40 хвилин. 1-2 великі салони кидаються в печі, що призводить до найбільш ефективного згоряння деревини.

Звичайний домашній TT котл здатний підтримувати активне спалювання дров протягом 3-4 годин. Це досягається за допомогою повного наповнення вогню з великими лампами над спалюваннями, розкладеними методом, описаним вище.

Якщо ми говоримо про довгі горіння котлів, тип слінг (Stropuva) або купу, то для них невеликі дрова не підходить. Використання смуги невеликого діаметра стає причиною зниження ефективності в таких структурах. Невеликі дрова в процесі горіння в таких агрегатах утворюють велику кількість газів, а згорання деревини не повністю.

Razhigig котли типу Rapida здійснюється за допомогою дрібних чіпів. І вкладка для укладання вимагає використання смуги діаметром в діапазоні від 15 до 30 см. Більші дрова не рекомендується, оскільки операція котла при низькій потужності призведе до зменшення ефективності пристрою. Температура в печі не буде достатньо для спалювання пог, що може спричинити повне затухання полум’я.

Що стосується відбору дров, котли твердопаливні котли дуже чутливі до ступеня вологи дерева. Цей показник не повинен перевищувати 20%. У випадку більш мокрого палива ефективність котла зменшується. Існує спосіб розширити час палаючого котла за допомогою закладки сирого дерева, але використання цього методу стає причиною активної освіти в котлі та димові. Очищення опалювального блоку після таких експериментів вимагатиме багато часу та зусиль.

READ  Як знизити тиск у котлі Protherm

Оптимальний вміст вологи дров досягається внаслідок сушіння свіжих манців під навісом протягом 1,5-2 років. Більш мокрий дрова не горить довше, вони просто спалахнули довше, і в процесі горіння висвітлює велику кількість диму, сажі та концертів. Збільшити тривалість згоряння палива, вибравши оптимальне положення термостату та затвора клапана. Для різних моделей котлів ці положення будуть застосовуватися виключно експериментально.

Інструкція для завантаження вугілля до котла

Первинне фрезерування здійснюється через запалення невеликої кількості деревних чіпів. Для цього тонкі чіпси, товщина близько 5 см, викладена на папері, а на вершині з них 3-4 маленька білизна діаметром 10-15 см. Стаття встановлено, а плита закрита. Задумливо потрібно відкрити стільки, щоб зтягування достатньо, щоб йти. Якщо є збирання ворота, необхідно для того, щоб час витягу тільки трохи відкрити. При наявності регулятора подачі повітря він встановлюється при 70-80 ° С.

Через 15-20 хвилин активного спалювання дров у печі, котла та димохід зігріваються до досить ступеня, щоб ви могли кинути вугілля. На цьому етапі подруга може бути повністю відкрита, а термостат встановлюється на нижчу температуру. Процес вугільної підкладки починається з закриття pissed. Тільки після того, як ви можете відкрити двері з вогню та спочатку покласти невелику порцію вугілля з шаром 5-6 см. Коли перша партія буде прогресувати, ви можете додати наступну частину, засипання до 15-20 см. Паливо.

Кожне подальше додавання вугілля виконується тією ж схемою, як остання закладка. Задумливо закривається, після чого ви можете відкрити гнучкі двері і залити необхідну кількість палива.

Якщо вугілля містить певну кількість пилу та дрібної фракції до 5 см, то вона повинна бути збережена. Додавання води до палива відбувається з розрахунку 1 л на вугільному відро. Ця методика дозволяє уникнути пробудження дрібних частинок у Апстарі та засмічення решітки. Єдиний тип вугілля, який не вимагає зволоження, є антрацитом великої фракції від 60 мм і більше. Його зволожуючий є просто марним, оскільки ефективність приблизно відповідає використанню вологого дерева. Єдиним винятком є ​​необхідність захисту котла від перегріву.

Як топтувати брикети?

Брикети або “Євродоров” виробляють з сушеної деревної тирси, лушпиння насіння та злаків, а також на основі Тоа. Технологія протесту котла з цим матеріалом аналогічна вугільній печі. Спочатку потрібно нагріти вогню з невеликою кількістю брикетів або деревних чіпів. Великі брикети не використовуються. Або спеціальні дрібні брикети для запалювання, або шліфування стандартних брикетів.

Змішані брикети або чіпси покласти на нижню частину печі і встановлюються на вогні. Після утворення стабільного полум’я, перша партія брикетів шару 10-15 см розгорнулася на верхній частині блокування шару. Потім, коли ця порція обертається, ви можете додати наступну висоту 15-20 см. Кожен новий литий супроводжується попередньою замиканням. Після додавання бажаного числа брикетів, двері печі закриті, і він імплантується та встановлюється у потрібному положенні.

Змішати брикети в печі, переважно, не дуже часто, щоб запобігти охолодженню печі. У процесі закриття, брикет пил буде прагнути підніматися в повітря і може потрапити в кімнату. Це не повинно бути дозволено, оскільки процес змішування палива виконується надзвичайно обережним і без різких рухів.

Toyan Briketer Tops

Брикети з Тоа не рекомендуються для використання в приватних будинках, ваннах або інших житлових приміщеннях. Справа в тому, що цей матеріал у згорянні утворює велику кількість золи, яка стає причиною швидкого засмічення золи та решітки. Крім того, ця функція робить брудну брикети про порівнянні з вугіллям за кількістю бруду та пилу, який утворюється в котельні.

Однак Таа має свої переваги. ці брикети горить довше, ніж деревина, а їх вартість помітно нижче. Процес котла-вершини буде схожий на технологію з використанням вугілля. Перед тим, як кидати брикети, печі та димохід нагрівають невеликою кількістю дрібних дров. Після цього перша партія шару 5-6 см закладена в печі. Коли паливо обертається, друга частина повідомляється. 15-20 см.

Як розширити котел з одного завантаження?

Ефективність котла залежить не тільки від якості дров та належного використання котла. Велике значення має також чистоту опалювального блоку. Його дизайн розроблений таким чином, щоб забезпечити максимальну ефективність згоряння палива. Якщо всередині деяких каналів або інших структурних елементів котла накопичуються сажа або сажа, її ефективність починає помітно зменшуватися.

На додаток до чистоти самого котла, його ефективність залежить від режиму роботи. Ми говоримо про рівень рівня навантаження, на якому працює одиниця. Справа в тому, що максимальна продуктивність можлива лише тоді, коли котел працює при повній потужності. Але це також призводить до швидкого згоряння палива, що вимагає його постійного тилу.

Щоб уникнути потреби відвідати котельні занадто часто, у системі опалення повинна бути встановлена ​​тепла Acceumant (TA). Ця машина дозволяє накопичувати тепло, виготовлену котлом. В результаті за короткий проміжок часу котел нагріває не тільки радіаторів всередині системи опалення, але також тепла теплової батареї води. Від нього і буде нагріти воду в системі протягом декількох годин після того, як паливо в котлі повністю забороняється.

Правильна стрілянина TT котла завжди вимагає роботи пристрою на повну потужність. Незалежно від використовуваного типу палива, її ефективне згоряння можливе лише за умови компетентної експлуатації котла. Використання методики роботи з вугіллям, дровами та брикетами, описаними вище, забезпечить високоякісне поступове потепління камери згоряння та димоходу. Добре гаряча гаряча котел, що працює на піку влади в пучлі з тепловим прискорювачем, покаже найвищу ефективність і помітно зменшить вартість палива в опалювальний сезон.

Бойлер на дровах та вугілля Viadrus Hercules U22 відгуки

Житель Брянської області залишився про котли на дров Віадрус Геркулес U22

Андрій Дованський, г. Брянськ: котел D-4, куплений на самому початку березня, поклав себе, допоміг батька та сина. Без проблем, вбудованих з системою опалення замість старого російського котла. Котел дійсно любить, працює нормально. Звичайно, злегка брехав ефективності, і з витратою. Повинні заглушити велику кількість дров, ніж у паспорті написано. І так. все добре.

Віадр. Мідь Vaedarrus, огляд, поради, особистий досвід.Номер частини 1

Є також відгуки про твердопаливний котел Vaedris Hercules:

Анна Макаренко, г. Москва: Viadrus Hercules U22 C-2 котла, придбаний для надання опалення. Їсть вугілля весела сума. Ви навіть можете сказати, що вугілля не їсть, але нюхає. Один відро достатньо, щоб опалювати котеджі на весь день. Боулер невеликий, легкий. І ціна була смішною, куплена за дуже мало грошей.

Підготовка печі до хреста

Перед тим, як плавляючи печі або котел після тривалого простою, виконайте такі дії:

 • Перевірте вершину для тріщин. Через них отруйний газ карбонатний буде включений у приміщення. Знайдені тріщини пивоваріють або глиняним розчином (цегляна піч);
 • Перевірте стан димоходу. У присутності розетки сміття або птахів можна очистити канал видалення диму. Потрібно видалити і замочити: він звужує димар і здатний запалити, що призведе до пошкодження дизайну, і, можливо, пожежу;
 • Очистіть вогню з сажі і витріть суху тканину;
 • Зніміть більш легкі об’єкти та матеріали видаляються.
READ  Як збільшити тиск у газовому котлі

Тепер, якщо вугілля доступне, котел може бути висушений.

Проблеми довгого горіння котлів

Під час роботи довготривалого котлів, таких як котли Стропува, можуть виникнути наступні проблеми:

 • Детонація. Найчастіше це явище виникає, коли пристрій спочатку запускається. Процес супроводжується гучними звуками та появою диму. Причиною детонації занадто багато тяги в димовій диматі. Ситуація може зберегти набір регулятора димоходу. Цей пристрій автоматично зменшує постачання повітря.
 • Чорна смола тече з дна двері. Формування муху в котла твердого палива у надто великій кількості виникає при температурі у камері згоряння нижче 55 градусів. Проблема в більшості випадків може бути вирішена шляхом збільшення заданої температури на регуляторі котла. Деякі ситуації вимагатиме втручання фахівця для балансування системи. Також причиною великої кількості смоли може бути низькоякісне паливо.
 • Спалювання палива відбувається швидше, ніж мінімальний час. Причиною може бути занадто багато споживання тепла (невідповідність установки приміщення) або у поганій якості палива. Проблема може вирішити встановлення додаткового пристрою для опалення, засобів для ізоляції приміщення або переходу до використання палива з більшою калорійкою.
 • Погана регульована температура. Причиною може зробити висновок, що пристрій вже працює для всіх 100% своєї потужності, або регулятор димоходу є дефектним. Події, описані у попередньому пункті або ремонту регулятора тяги, вирішить проблему.

Робоча температура котла твердого палива

Правильна робота твердопаливного котла залежить від кількох важливих факторів. Для того, щоб додому нагрівання є твердим паливним котлом, було не тільки економічним, але і нешкідливим для обладнання та димоходу, важливо знати про корисну температуру котла на твердому паливі.

При нагріванні вдома з твердим паливним котлом, часто користувачі не стягують мінімальну температуру на систему опалення. При спалюванні твердого палива в пожежній котлі створюється висока температура, в якій виділяються продукти розпаду палива, у вигляді піролізних газів. У цьому випадку котел повинен працювати без голодування кисню, паливо в котлі не повинна бути закручена протягом тривалого часу, інакше стінки теплової камери та всього сорочка теплообмінника постійно перетворює шар смоли. Димайна ще більше матиме шар непотрібних родовищ у вигляді смоли. При температурах менше 100 ° С ці продукти палива не тремтять, деякі з них виходить через димар в атмосферу, а частина залишається на внутрішніх стінках котла та димоходу. У цьому випадку великий склад сірки призводить до корозії металу, особливо в частині котла ближче до виходу. І оскільки деякі продукти згоряння просто не спалюються в котлі, ви не будемо повною мірою термічною енергією розгонутого палива Т.Е. Для того, щоб отримати від палива до максимальної теплової енергії, не повинно бути довгого переривання повітря. Як це пов’язано з встановленою температурою на котлі?! При роботі твердого палива, щонайменше, 65 ° С, висока температура постійно тримається в печі, в якій, наприклад, дрова, буде повністю тпларована та передавальна теплова енергія від однієї кг від 3,4 до 4,1 кВт, коли при низькій робочій температурі Така ж кількість дровах можна виділити вдвічі більше, ніж нагрівання, і корисні продукти розпаду висококалорійного палива лише завдають шкоди котлі та димоходу, тоді як багато шкідливого CO2 вийде з димоходу. Тому неважливо, як ваш котел твердого палива керується за допомогою механічного контролера стрічки з ланцюгом або електронним блоком керування з ін’єкційним вентилятором повітря, важливо налаштувати роботу котла для 65C. Наприклад: якщо регулювання температури відбувається з механічним регулятором, коли виходить котла 65С, люк, який підвищує регулятор тяги, не повинен бути повністю закритий, і бути трохи розділом для постійного постачання невеликої кількості повітря, яка буде не дозволяють трахнути палива, але буде підтримувати невелике спалювання, щоб уникнути палива. Якщо температура котла контролює електронну автоматикацію з турбіною, при нагріванні з дровами або різними брикетами палива, налаштуйте автоматизацію з мінімальним паузами з постачання повітря після того, як котел увійшов до режиму роботи 65C. У той же час ви отримаєте максимальну ефективність палива, сухого та чистого котла, чистого теплообмінника без смоли, з якої важко позбутися, довготривала операція на одному навантаженні палива, чистою димар, котел без запаху, постійно висока ефективність котла, тому що стінки теплообмінника, що мають шар смоли, знижують ефективність котла.

Другий важливий фактор, для належної роботи котла твердого палива, є температура води, що надходить від повернення системи опалення до котла. Мінімальна температура повинна бути не менше 55с. При високій температурі у вогню котла, якщо прибуває менше 55 ° С, на стінці теплової камери з високою різницею температури є можливий конденсат. Чим нижче температура теплоносія, що входить до котла, тим більша кількість конденсації. Шкіра води на стінках котла є корозія металевих та зварних швів. При встановленні котла на твердому паливі ми настійно рекомендуємо встановити тристоронній змішувальний клапан, який захищатиме твердого паливного котла від конденсату, і значно розширює термін служби котла. Його робота полягає в змішуванні двох потоків, теплоносій для годування з котла, що має високу температуру та теплоносія з інвертації системи опалення, яка має температуру нижче 55 ° С, якщо теплоносія з системи опалення має вище 55S, тристоронній клапан повністю повністю Відкривається вище. А коли котел отримує лише температуру, тристоронній клапан закритий, у цьому випадку охолоджувач циркулює невеликим колом, що дозволяє швидко та вільно вийти з режиму роботи котла. У деяких випадках, коли встановлення тристороннього попереднього клапана неможлива, наприклад, у системах гравітаційного нагрівання без використання циркуляційного насоса, ми рекомендуємо зробити невелике коло циркуляції теплоносія з балансувальним краном, до здійснювати водяне опалення, що надходить з системи опалення, т.До. У гравітаційних системах вода набагато повільніше, ніж обіг і охолоджує швидше, відповідно.

Правильна робота котла твердого палива полягає у дотриманні мінімальних робочих температур. Для цього важливо вибрати правильну потужність котла та здійснювати монтаж у відповідності до обов’язкових норм, і звичайно, з можливістю контролю температури в системі опалення, автономно не знижуючи робочі режими котла твердого палива. Є багато схем для встановлення твердого паливного котла, що дозволяє регулювати температуру для комфорту в будинку, незалежно від вуличних температур.

Ми приносимо котла ViaDRUS U22 D4 до режиму роботи.


About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS