Як закрити на відкритому повітрі

Газовий котел на кухні. 25 Приклади Як бити в інтер’єрі

Газовий котел у кухонному елементі корисний, тому що це дозволяє значно економитись на енергетичних ресурсах. Але коли мова йде про ремонт, необхідно маскувати обладнання, т.До. Не завжди стовпець успішно вписується в інтер’єр.

Особливо важко вирішити, як приховати газовий котел на кухні, якщо пристрій старий тип. Сучасні колони більш привабливі та виглядають більш привабливими.

Заміна старого газового обладнання можливе лише професіоналами з газової служби. Для послуг доведеться платити багато від 4000 тисяч і вище.

У деяких випадках вам не потрібно приховати пристрій. І відповідно до правил безпеки зовнішнього котла найкращим рішенням.

Залежно від типу обладнання, ви можете вирішити проблему і інше. Один з варіантів. в цьому

Що робить безпечну установку

Газовий котел. джерело потенційної небезпеки незалежно від типу, моделей та виробників. Ця функція впливає на остаточне розташування пристрою, оскільки правила SNIP чітко визначені правила вибору місця, монтажу та експлуатації обладнання.

закрити, повітрі

Набір обмежень може здатися зайвим, але це допомагає обладнати не тільки гармонійного, але й безпечного інтер’єру. При встановленні котла виконуються наступні правила:

 • Коли підрозділ працює, важлива хороша циркуляція повітря. Тому мінімальна площа кімнати, де відбудеться установка, становить 4 квадрати, з висотою стелі 2,5 м; Будь-яка кухня вписується в ці параметри.
 • Максимальна потужність вітчизняного пристрою не повинна перевищувати 60 кВт.
 • Установка допускається на підлозі або на стіні. В останньому випадку відстань від підлоги та стелі не може бути менше 0,8 м. Пристрій не може бути встановлений на підвіконні або меблеві предмети, кріплення до стелі або стіни кабінету.
 • Через необхідність хорошого бойдера повітряного обміну, неможливо розмістити близько до інших предметів. Особливо це стосується холодильників та тарілок (незалежно від газу або електричного); 30 см. мінімальна відстань до будь-якого з них.
 • З котла до гнізда, з якого він став, витримує відстань в одному метрі, до лічильника. принаймні півтора метрів (і краще більше).
 • Якщо корпус, для якого газова система призначена, дерев’яна, то стіна, де встановлюється, захищає металевий лист.
 • Встановлення газового котла на гарнітурі кухні також узгоджуються за правилами. Пристрій нагрівається при роботі, тому відстань до бічних стінок не може бути менше 5 см, до дверей маскувального шафи. не менше 10 см.
 • Всі газові комунікації забезпечують безкоштовний доступ; З ідеєю не знімних (глухих) маскувальних структур доведеться прощатися.
 • Маскувальні шафи обробляються вогнетривким складом, стандартні фарби та лаки для використання заборонених. Вентиляційні отвори виконуються в стінах.
 • Допускається встановити обладнання в нежитловому приміщенні поруч із кухнею, присутність вікна та дверей, які не закривають щільно.
READ  Як розібрати фен Rowenta Pro 2300

Що виглядає замаскованим котлом на кухні: фото

Як закрити котел з гіпсокартоном

Цей метод схожий на попередній, тільки замість стін ДСП, основи гіпсокартону встановлюються, а потім фасад розміщується на них. Щоб зробити такий дизайн, нам знадобиться аксесуари з наступного списку:

 • Металеві профілі для кріплення гіпсокартону;
 • Пластина Glk;
 • Фасад нашої кухонної гарнітури;
 • Петлі для кріплення цих дверей;
 • Викрутка;
 • Самовідданий.

Ми переходимо до виконання процедури до встановлення котла.

 • Паралельно розрахунковими стінками котла, відступаючи від них 5 см, встановіть кадр з профілів. Технологія складання таких структур проста: металеві елементи з’єднані за допомогою гвинтів і також прикріплені до стінки кухні.
 • Вирізати розміром листів гіпсокартових пластин і закрутити їх до зібраних кадрів.
 • В одній з отриманих бічних стін, ми поглиблюємося для прикріплення петлі. Останній повинен бути загвинчений до профілю.
 • Тепер ви можете встановити котел.
 • Остання операція буде повісити фасад.

Недоліками цього методу повинні включати незручності установки теплогенератора, а також надмірну товщину гіпсокартону, виготовлену в описаному процесі бічних стін.

Як увійти в котел в інтер’єрі?

Найбезпечніший варіант для входу в інтер’єр кухні. правильно забрати його. Наприклад, відкритий білий стовп проти білої кухонної гарнітури буде майже непомітним, не варто чистити його в кухонному кабінеті. Якщо додані шафи відсутні, так що газовий котел вписується в інтер’єр кухні, вибирайте модель у тоні стін.

Звичайно, велике питання залишається відповідно до стилістичної кореспонденції. Наявність обладнання в кухні у стилі горища не завдає питання. стовпчик з відповідними трубами в промисловому інтер’єрі виглядатиме органічним.

У стилі високотехнологічного, необхідність приховувати газовий котел також відсутній, головне. зовнішній вигляд дизайну повинен відповідати дизайну кухні.

З класичними інтер’єрами або сільськими стилями (країна, Прованс) більш складно. об’ємне опалювальне обладнання виглядає занадто сучасним, не вписується до концепції дизайну, руйнує його. Але газовий котел можна позначати!

 • Живопис. Т.До. Ящики мають обмежену стандартну палітру, вибирайте його точно під кольором кухні не буде легким. Але ви завжди можете просто перефарбувати газовий стовп, курити фарбу до потрібного відтінку, щоб оточити шафи кухонної гарнітури, це виглядало гармонійним. Тонування виконується в тональних стінках, меблях, техніці.
 • Пофарбований. Для декорування, художні таланти потребують, або допомога художника. У деяких випадках ви можете зробити трафарет. Ви можете намалювати щось. від кольорів або прикрас, до досить конкретних речей. Наприклад, якщо справа та ліворуч від газового котла розміщені полиці, на самому стовпці ви можете зробити їх продовження, елементи, що стоять перед ними.
 • Декупаж. Художні навички не підходять, тому що ця техніка пропонує передачу готових креслень на поверхню з лаком з щіткою. Зображення можна вирізати з серветок, спеціальних листів для декупажу або друку. В кінці, обов’язково захистіть покриття.
 • Наклейка. Найшвидший, чистий метод декоративного латунь маскування. Ви можете знайти готові варіанти для продажу або замовлення в друкарнях індивідуального друку на самоклеючі плівку у своєму сюжеті, розмір.

Якщо ніхто з варіантів оформлення підійшов, ви хочете, щоб газовий котел непомітний, перейдіть до наступного розділу.

Що закрити газові котли на кухні

Для того, що вам потрібно закрити газове опалювальне обладнання на кухні, яка знаходиться там?

Дуже рідко встановлені моделі газових кішок виробляються з передніми панелями, які можуть вмістити сучасним дизайном кухні.

Частіше це просто металеві або пластикові листи, покриті білою емалькою. Тому будь-яка господиня хоче, якщо не буде видалятися, потім, принаймні, сховатися від ока, це “білий ящик” на стіні.

READ  Додаток додому не бачить пилосос

Як зробити гарну кухню і сховати котел і труби. Маленький трюк з настінною панеллю,

Параметри

Отже, після того, як власники придбали новий котел, установка обладнання починає планувати. Найчастіше стандартний білий одиничний агрегат негативно впливає на форму інтер’єру, тому власники думають про те, як ввести його в загальний дизайн.

закрити, повітрі

Отже, дизайн цього кута, де буде встановлений котел, потрібно організувати ще до нагрівального пристрою.

Звичайно, найкраще рішення буде встановлено в спеціальний кабінет, який буде зроблено відповідно до дизайну решти гарнітури. Але також може бути встановлений спеціально підготовлений металевий кадр, який може бути обладнаний гіпсокартоном. Всередині такої ніші котла висить, а двері останнє встановлені на ньому, що також повторить зовнішній вигляд кухонних меблів. Існує можливість завершити передню панель котла. Його можна пофарбувати або влаштовувати самостійно. І найлегше рішення буде розміщувати котел десь для однієї з боків гарнітури, вона буде придатною, якщо колір нагрівача буде відповідати меблі.

Всі рішення щодо дизайну дизайну повинні бути прийняті до встановлення котла. Крім того, вам потрібно подбати про вибір підкладки комунікацій. Обговоріть необхідні розміри меблів, і приділяйте окрему увагу розмірам місця, де буде розташований кабінет.

Що стосується зовнішнього AGB, він може бути розміщений у кутку кухні, він також може бути встановлений у відкритому гардеробі, але всі правила безпеки повинні бути поважними.

Загальні вимоги

В основному газові котли розташовані в коридорі, на кухні або у ванній кімнаті. Закрити або сховати легше прикріплення. Перед тим, як закрити стіновий газовий котел на кухні або в іншій кімнаті, необхідно звернути увагу на загальноприйняті вимоги:

 • Об’єм приміщення становить щонайменше 7 м³;
 • Відстань від підлоги та стелі до газового котла становила 80 см;
 • Кабінет, в якому розміщений пристрій, не повинен бути близьким до нього: підошви виготовляються з боків. від 5 см, а спереду. від 10 см;
 • Кімната повинна мати транспортний засіб для проведення;
 • Монтаж повинен бути виконаний тільки;
 • Якщо стіна виготовлена ​​з палива, ви повинні повісити вогнетривкий щит між агрегатом та поверхнею;
 • встановити коаксіальний димар;
 • Побутова електрична техніка повинна бути з котла не ближче, ніж 30 см.

Важливо дотримуватися всіх перерахованих вимог з метою отримання дозволу від газів для роботи цієї газової системи.

Деякі дивуються, як закрити газовий котел на кухні. Відповідно до правил, він встановлюється лише в куточку приміщень, і приховати важку одиницю може бути в гардеробі. Ширина і глибина повинні враховувати згадані прогалини, і висота може бути будь-якою.

Вимоги до встановлення котла на кухні

Макет кухні здійснюється з урахуванням вимог, що поширюються на установку газового опалювального обладнання. Існуючі нормативні документи визначають:

  Наявність дверей, що відокремлює кухню та інші номери.

Інтер’єр кухні з газовим котлом на стіні або підлозі повинен суворо відповідає SNIP та санітарним стандартам. З виявленими валовими порушеннями, представник газової економіки має право вимкнути газопостачання та накласти штрафи.

Вам потрібна двері до кухні при встановленні газового котла

Вимоги до встановлення газових котлів опалення на кухні, переговори про те, що кімната повинна бути обгороджена з коридору та житлових приміщень за допомогою дверної тканини. Строго заборонено замінити дверну арку.

Кухня з газовим котлом

Двері на кухні з монтованим газовим котлом, не повинні мати нижчий поріг для безперешкодного повітряного циркуляції. Альтернативно, дозволяється розрізати полотно конвекційного каналу, закрита декоративною панеллю.

READ  Водяна тепла підлога відступ від стіни

Чи потрібна в натуральній формі, якщо є газовий котел

Правила розміщення газового опалювального котла на кухні, зокрема, SP 54.13330, обумовлює необхідність відкриття вікна з встановленим вікном. Строго кажучи, металопластикові склопакети з відкриттям вікон (не має вікна) є порушенням норм. Але, як правило, представники газової служби не звертають уваги.

Форточка, як конвекційні отвори у дверей до кухні, необхідні для забезпечення безперервної циркуляції повітряних промислів. Якщо вам потрібно побудувати газовий котел на кухонних меблях, це важливо, щоб особливо ретельно вибрати місце, щоб він відповідав напрямку циркулюючого повітря. На фасаді меблів також роблять конвекційні отвори.

Вентиляція на кухні з котлом на газі

Як показує практика, краще вибрати котел, який можна повісити на стіні. Це полегшує приплив повітря до пальника. Навіть моделі з закритою камерою згоряння, хоча в меншому обсязі, але все ще спалюють повітря. Тому існують суворі вимоги до вентиляції кухні:

  Вирівняйте капот для газової капоти з кухонним капотом, існуючі правила заборонені. Вимоги обговорюють необхідність окремого каналу.

Що має бути стеля на кухні

Оптимально підходящий стеля гіпсокартону, або вогнетривкої GVL пластини. Вимоги до SNIP дозволяють використовувати будь-який вид негорючого матеріалу. У той же час рекомендована висота з підлоги, на якій газовий котел на кухні висить. це розрив від 80 до 160 см, а мінімальний розрив між корпусом котла та стелею 80 см.

Відповідно до цього правила, зробіть натяжну стелю на кухні, якщо ви плануєте встановити котельне обладнання, що працює на газі, не рекомендується. Забороняється використовувати пластикові панелі. Рекомендується використовувати гіпсові та цементно-піщані штукатурки з подальшим поверхневим фарбуванням.

Де повинен бути встановлений роз’єм котла

Відстань від газового опалювального обладнання до розетки передбачено вручну інструкції. Ця вимога контролюється владою “Газардор”. Електродвигун для котла встановлений не ближче, ніж 1 м.

Інша вимога. це правильне розташування холодильника на кухні, відносно газових нагрівальних пристроїв. Мінімальна відстань повинна бути не менше 30 см. Розрив повинен підтримувати котел.

Як приховати газові котли труби

Існуючі норми, заборонити близькі стовбури основних комунікацій, не знімних структур. На практиці це означає наступне:

  Сховати в кухонній трубі у взуття, заборонено. Хоча ви можете отримати запис котельного обладнання в експлуатацію, в першу чергу, інспектор буде виписаний з вказівкою, надайте безкоштовний доступ до комунікацій.

Як приховати газовий котел на кухні. Порада експерта

Як видалити димар з кухні для газового котла

Щоб правильно організувати газовий котел на стіну у поєднанні з кухонною головкою, вам доведеться розглянути проходження димоходу. Котельне обладнання встановлюється якомога ближче до місця, де димова трубка йде на вулицю. Отже, ви можете уникнути необхідності свердла отворів у шафах, щоб пройти димохід.

Коаксіальний димар виділяється через стіну. Атмосферні моделі пов’язані виключно спеціально забезпеченим вихлопним каналом.

Вимоги та норми, що передбачають установку та розміщення газового котельного обладнання на кухні, вимагають суттєвої відповідності. Щоб уникнути помилок, варто розглянути інспектор газу.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS