Як заповнити монолітну плиту перекриття

Ввести та заповнити монолітні плити перекриття

Перекриття в цегляних, блочних та бетонних будинках у більшості випадків, виготовлених з залізобетону (Дізнайтеся більше про залізобетонні палі). Такі конструкції можуть гарантувати міцність, надійність та довговічність структури. Більша частина стелі є залізобетонні пластини, закладені в певному порядку. Укладання виконувати кілька робітників, використовуючи підйомний кран. Однак існують моменти, коли використання крана, здається, неможливо, або структура має нестандартну форму. У цьому випадку створюється монолітний залізобетон. Крім того, в деяких ситуаціях монолітні перекриття може бути найбільш вигідним варіантом.

Расчет и монтаж опалубки для монолитного перекрытия, заливка монолитного перекрытия, монтаж плиты

Процес наповнення монолітних перекриттів досить складним, а деякі етапи знаходяться під владою тільки професіоналів. Вивчення технології створення монолітних перекривальних плит дозволить вам самостійно виконувати більшу частину роботи та керувати моментами будівництва, коли робота виконується найманими людьми.

Монолітний

Деякі з найбільш надійних будівельних поверхонь є монолітнім.

Завершено з використанням підкріплення та високих марок бетону, у них є сила, щільність, морозостійкість, стійкість до механічних та атмосферних впливів, і здатні служити багатьма десятками років.

Монолітні бетонні підлоги часто використовуються, де технологія вантажопідйомності не може їздити на транспортування залізобетонних плит, а також де горизонтальні конструкції (проміжки) для міжповерхових, мансардів, прийнятої та сходів, є нестандартними.

Як обладнані моноліти, які нормативні вимоги та специфікації для них, процес створення, переваги, зміцнення та інших нюансів, ми пропонуємо вчитися з цієї статті.

Встановлення опалубки різних типів

Опалубка повинна витримувати навантаження 5001100 кг/м 2. включаючи динамічний вплив падаючого бетону. Для створення площини опалубки можна використовувати:

Кромки тарілок повинні бути щільно пристосовані до стін, не дозволяється використовувати опалубку з прогалинами на суглобах більш ніж 2 мм, якщо він не планується вибити з поверхнею з гідроізоляційною плівкою.

Іноді розумно зробити опалубку від видалення, використовуючи для цього профільованих листів, орієнтованих на них вузькою полицею. Вони розміщуються вздовж тарілки, щоб хвилі для заповнення форми численні ребра. Розрахунок товщини здійснюється з нижнього краю, тим самим збереженням бетонної суміші становить 2025%. У той же час, висота хребта не повинна перевищувати третину загальної товщини пластини. Якщо опалубка не планується видалити, гвинти загвинчуються в нього гумовою шайбою і прив’язані до тонкого дроту до фітингів.

Встановлення опалубки починається з розміщення стійок: це може бути або сталеві телескопічні стелажі з штатив, так і туалетом, або дерева без пороків поперечного перерізу щонайменше 100 см 2. Кожна стійка повинна бути пов’язана з двома сусідніми похитними контактами з дюйма. Стійки монтуються вздовж ліній пучка, відстань між якою, залежно від товщини пластини 150400 мм, є:

У той же час відстань між стійками одного пучка, залежно від розриву між ними, є:

Основні балки, як правило, виготовляються з бару 100×100 мм. На них через збільшення 500650 см лежав вторинні балки, які мають поперечний переріз у 50% основних. Якщо опалубка з профільованого листа, крок вторинного променя становить 3,5 відстані між хвилями.

READ  Як мити плиту від жиру і Нагар

Вертикальна опалубка, встановлена ​​з утримання щитів, прикріплених до зовнішньої частини будівлі. Часто навколо периметра складені блоки газованого бетону 80100 мм товщиною, щоб приховати поясу перекриття.

Телескопічні стелажі

Підтримка вертикальних барів можна замінити телескопічними стелажами. Система опалубки з використанням регульованих стійок значно економить установку опалубки. “Телескопи”. це прості та зручні для роботи.

У центрі такої стійки. металева труба, поширювалася вздовж телескопа, збільшення 10-17 см. Як частина стійки:

Як розраховувати монолітні перекриття

Телескопічні стійки використовуються для створення опалубки на висоті до 5 м. Принцип роботи: спочатку, задній стан міцно фіксується, потім внутрішня трубка піднімається до бажаної висоти та виправлення. Чим більший діаметр такого роду гнізда, тим вище його несуча здатність.

Оптимальне рішення для невеликого будинку орендує телескопічну систему опалубки у повній конфігурації. Орендодавець завжди допоможе правильно обчислити необхідність всіх елементів опалубки.

Як розраховувати монолітні перекриття

Оренда одного дня. З нестандартною конфігурацією стелі розробник, можливо, доведеться придбати додаткові матеріали для підлоги.

Важливий! Крок налаштування від бару становить 50 см, телескопічні стелажі можуть бути розташовані в кроках 1 метрів. Цей маленький нюанс дає хороший економічний ефект при використанні “телескопів”, їх потрібно двічі.

Крім того, використовуючи бар, визначення, точно сформовані, металеві стійки не пошкоджені, а не втрачаються за рахунок після демонтажу.

Витратні матеріали та інструменти

Для виготовлення монолітного дизайну такі матеріали будуть потрібні:

 • Бетон. Ви можете використовувати важкий бетон на дрібнозернистий або звичайний наповнювач і світло на пористому наповнювачі. Клас важких сумішей на міцності на стиск не менше, ніж B15, клас легенів не нижче, ніж B12.5. Решта характеристик бетону повинні відповідати snip 2.03.01-84. 2.2.
 • Сталеві бійки марки N і NS.
 • Арматура сталевого стрижня класу A-II та A-III, провідний клас BP. Рекомендується використовувати фітинги A 400C з діаметром розділу 10,8 мм.
 • Заклепки та будівельні гвинти, жорсткі гвинти.

Для роботи необхідно приготувати:

Також потрібен інструмент для кріпильних матеріалів.

Встановлення опалубки

Схема монолітного перекриття з залізобетону.

Перед наливанням перекриття між підлогами, над підвалом, під мансардом і т.Р. Необхідно побудувати надійну опалубку, здатну витримати масу залитого бетону. Після того, як він заморожений, вага моноліту буде розподілена над стінами, до яких він відновлюється. Крім того, сила плитки дасть фітинги, але вона не зможе зберегти рідке рішення.

Отже, ділянки бетонування поділяються на 3 етапи:

Ви повинні почати точно з встановлення опалубки, оскільки буде необхідно точно взяти його по горизонтально, і це буде важко зробити після того, як заклав армату, і в деяких випадках взагалі неможливо взагалі.

Будівництво опалубки для конкретного майданчика складна структура, монтаж, який важко витратити поодинці. Спочатку ви повинні говорити про легку версію свого пристрою, з якою будівельник зможе впоратися самостійно. Така опалубка може бути встановлена ​​лише в приміщеннях з невеликою площею, в якій вона не буде потрібно для резервного копіювання своєї центральної частини або 1 рядка буде достатньо. Така опалубка може бути розташована в приміщеннях, відстань між стінами, в яких не перевищує 3 м.

 • Бари 50×100 мм;
 • Бари 50×150 мм;
 • Якірні гвинти або болти 10×100 мм;
 • самонарізаний гвинт;
 • вологостійка фанера товщиною від 18 до 22 мм;
 • щільна поліетиленова плівка;
 • гідроелектування;
 • Шнур з крейдою;
 • рулетка;
 • Південник;
 • дрель шуруповерт;
 • Електроловік.
READ  Кабінет під духовкою та плитою

Зауважте, що бари обох ярусів опалубки будуть закладені на краю. Поздовжній (50×100) буде прикріплений до двох протилежних (і довх) стін, а поперечний (50×150) на вершині. Виконання вимірювань, відзначаючи, що відстань (С) від поздовжніх стрижнів до стелі розраховується за формулою: C = ab (ширина поперечного променя, товщиною b фанери).

Щоб визначити горизонтальні на стінах, використовуйте рівень, шнур і крейду. Драйв у поздовжніх променях отвори для якорів. Крок між ними 50 см. Роблять марки на стінах і свердла в них. Закріпіть бари. Покладіть перемички на відстань 0,5 м один від одного. Додаткова перевірка горизонтального рівня площини та відродження поздовжніх і поперечних смуг шляхом самоорганізації. Зупинити кріплення фанери.

Опалубка на стелажах

Відочі на телескопічних стелажах.

Інший спосіб встановити опалубку її монтаж на стелажах. Для них ви можете використовувати смуги з поперечним перерізом щонайменше 100×100 мм. Правда, точне горизонтальне видалення при використанні таких опорів буде складним. Крім того, ці стійки повинні додатково посилюватися з розкриттям, які повинні бути пов’язані з нижньою та верхньою частинами сусідніх стійок, щоб вони були в стабільній рівновазі. Це зовсім інша справа, коли регульовані стійки, що регулюються, використовуються як опори, оснащені для більшої стійкості до штатив. Якщо можливо, орендувати ці пристрої.

 • Екстремальні ряди підтримки встановлюються на відстані 20 см від довгих стін.
 • Відстань між стійками в ряді 1 м.
 • Відстань між рядами (поздовжні смуги) не більше 2 м.
 • Стійки вирівняні вертикально і на верхніх кінцях.
 • Вони покласти на них і фіксовані промені.
 • Хрестові смуги складаються і прикріплені з кроком не більше 50 см.
 • Рівень перевіряється горизонтальною площиною під фана. При необхідності, висота стійок відкалібрована.
 • Фанера укладена.

Тепер треба потрібно спати до опалубки. Оптимальна висота бічних щитів товщина перекриття. Вона повинна бути 1/30 частина довжини польоту (відстані між довгими стінками), але не бути тоншими, ніж 15 см. Не забудьте встановити фехтування в місцях, де будуть отвори.

Расчет и монтаж опалубки для монолитного перекрытия, заливка монолитного перекрытия, монтаж плиты

На дно опалубки укладається гідроізолятор. Завдяки йому, вода при бронюванні бетону не буде бездоганною через шви, а стеля виявиться більш. Слід зазначити, що тонкий поліетилен трохи підходить для ролі водонепродура. При розливу він буде змінюватися, що створить непотрібні нерівномірності на стелі. Необхідно використовувати щільну плівку або бітумні рулонні матеріали.

Можливі варіанти для печей

Залежно від погодних умов у регіоні та особистих бажаннях господарів, підлогу на представленому типі бази може бути обладнаний кількома способами.

На дерев’яних відставаннях

Верхня частина пластини викладають лаги. дерев’яні смуги з поперечним перерізом приблизно 4 на 5 см. Відстань між відставаннями може досягати одного метра. Якщо поверхня підлоги велика, між барами покласти спейсери, щоб усунути ризик деформації деревини з часом. На вершині відставання встановлені фанерні листи або статевий стіл з шаром товщиною до 2 см.

заповнити, монолітну, плита, перекриття

Мабуть

У будинках з основою під основною підлогою потрібна додатковий шар полімерної ізоляції. Ви можете використовувати сильні бренди листових кріплень.

На цьому етапі майстер повинен піклуватися про суглоби. Всі прогалини ретельно збентежені або затоплені будівельною піною.

Помилка сітка викладена на такий теплоізоляційний шар, який заповнений конкретним розчином. Достатня висота краватку. до 5 см. Це підходящий дизайн для реалізації теплих підлог у будинку. Зверху, ви можете покласти поверхню плитки, порцеляни або демпфірування підлог.

заповнити, монолітну, плита, перекриття

На вершині фундаменту

Коли будівля не забезпечує основу, теплоізоляційний шар вже включений у “пиріг” бази. Тоді домовласник може негайно покласти підлогу на поверхню фундаменту.

READ  Чи можна покласти пластину у повільну плиту

Для усунення найменших нерівностей, між ними роблять тканинний шар, на якому, у свою чергу, можна склеювати паркет, ламінат та керамічну плитку.

Підкріплення

Бетон стійкий до стиснення, але погано переносить навантаження на розтягування, підкріплення призначена для вирішення цієї проблеми. Остаточний матеріал з’єднання бетону та армування залізобетону, вимагає застосування при проектуванні арматурних стрижнів з відповідними характеристиками завдань.

Розрахунок арматури

Розраховується посилення монолітних структур на основі показника напружено-деформованого стану (ПДВ) матеріалу. У дизайні макета арматури виділяються вузли або точки з максимальним навантаженням, виходячи з них, метод встановлення клапанів та розподілу навантаження розраховується. Але це передбачено, що проект будівництва доступний та розрахований компетентними професіоналами.

Ручний розрахунок підкріплення для непідготовленої людини є складним і масовим. Особливо важко визначити тріщини з розкриттям тріщин. Якщо розробник хоче або має можливість розрахувати схему підкріплення в спеціальному програмному комплексі, то закладені наступні усереднені навантаження:

Типові рішення

За відсутності проекту розробник рекомендується використовувати рішення, розраховані за середніми показниками:

 • Армуюча рамка виготовлена ​​з армування з поперечним перерізом 8. 12 мм, розташованого в бетонному шарі поздовжньо і поперечно.
 • Сітка з клітиною 20 см формується з стрижнів.
 • Між собою, стрижні з’єднані з трикотажним дротом 1,2 мм, кручений з спеціальним гачком.
 • Стандартний рядок може бути недостатньою довжиною для поздовжнього перекриття проміжку, тому кілька стрижнів можуть бути взаємопов’язаними. Сполуку виконується з палицевими стрижнями не менше 40 см.
 • Кінці підкріплення повинні бути у масі бетону на відстані щонайменше 3 см від вертикального фехтування опалубки.
 • У підкріпленні, як правило, використовуються верхня і нижня сітка. Нижче розташованого вище 3 см нижнього краю майбутнього моноліту перекриття. Під сіткою пластикові затискачі встановлюються при збільшенні близько 60 см, поміщені в порядок шахової дошки. Верхня сітка нижче верхньої частини майбутнього перекриття на 3 см. Він розміщується на фіксаторах. “Птахи”: це зроблені з укріплень 12 см високої фітинги, шириною 20 см, довжина нижньої полиці 35 см. “Птахи” загвинчуються до нижньої сітки з обома кінцями 60 см. Зростання.

При встановленні армування, з’єднання, кінцевих замків та ряду домашніх світильників використовуються для зручності монтажу та фіксації Armokarkas у заданій позиції.

Ущільнювальні з’єднання між шириною до 30 см

Все вищезазначене призначено для пристрою монолітних секцій шириною 30 см і багато іншого. Регуляторні вимоги показують, що пластини складені майже в Інтернеті, з допустимим швом 15 мм.

Важливий! В діапазоні від 15 до 300 мм підкріплення монолітних ділянок між плитами не можуть бути виконані.

Заповнити суглоби, рекомендується кілька способів:

  Дно на сайті застосовується фанера, дошки, металевий лист щонайменше 0,8 мм товщиною, ралі або іншим листовим міцним матеріалом. Struts розмножуються без спеціальних стандартів, виявляється найпростішою опалубкою. Для призупинення ви можете виконати мінімальне посилення сайту на розсуд художника. Далі він наповнений бетоном і розбирається через 3-4 тижні.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS