Як заповнити плиту під фундаментом

Основні етапи будівництва

В принципі, технологічно, наповнення Фонду забою. це не що інше важко. Включає таку роботу з кількома основними кроками:

на вибраному місці позначено місце;

На дні випуску подушка пухнастої подушки закладена;

На заключному етапі, з готової фундації, опалубка видаляється, а потім, після того, як конкретну силу приступає до будівництва самого фабрики.

Бетонна печатка

Для забезпечення конструктивної сили бетону недостатньо, щоб правильно встановити опалубку, заповнити його сумішшю. Коли розчин представлений бетонним насосом, змішувачем або відрами, він неминуче містить повітря, перетворюючи після затвердіння в порожнині, пори, зниженні характеристики пластини. При розливу бази з власними руками для цих цілей він може бути використаний:

 • Ручні трайма. рушнисті арматури;
 • Глибокі вібратори. наконечник знижується по всій глибині 20. 30 секунд, рухається до 30. 40 см до боку по всьому об’єму бетону;
 • Поверхневі вібраційні пластини використовуються для вирівнювання бетонного дзеркала, спалювання нерівностей після використання глибоких вібраторів.

Плитный фундамент своими руками | Монолитная плита от А до Я

Vibrakets використовуються на великих об’єктах, навісних вібраторів або маніпулятору бетону при заповнюванні фундаментної пластини. На повному видаленні повітря, високоякісне змішування суміші всередині опалубки вказує на відсутність бульбашок, цементного молока, відсутність виступаючи з розчину великого наповнювача.

Як зробити сляба Фонду: покрокові інструкції

Пристрій фанування плити є економічно виправданим з незадовільною несучою здатністю грунту в плямі розвитку, високу врожайність, високий вміст глини, перемістився при заморожуванні. Будівництво пластини можлива на рівній ділянці, коли гарантована відсутність сторонніх комунікацій.

Плюси і мінуси

При виборі фундаменту для будинку зверніть увагу на такі переваги кахельного дизайну:

 • Можливість встановлення в наведених вище складних умовах, в т.C. На нестійких грунтах.
 • Підвищена надійність через монолітую структуру, посилену арматуру. Висока стійкість до температурних крапель.
 • Можливість розташування з високим розташуванням підземних вод та важкої атмосфери повені, з частими повенями.
 • Легкі технологічні методи. Можливість ерекції з власними руками без використання спеціальних прийомів.
 • Неповнолітній. Диск під плитою має невелику глибину, яка прискорює будівельні роботи.
 • Можливість використання як конкретна стійка підлоги.
READ  Печі каміни Ethna BKD з плитою

Обмежити поширеність розгляду Фонду. Такі недоліки:

 • Високі вимоги до підготовки клієнтів. Вона повинна бути абсолютно гладкою, т.Е. без схилу;
 • Збільшення споживання матеріалів, т.до. Плити закриває всю область, що будується, що робить основу досить дорогим;
 • обмеження поверхів (висота) структури;
 • Проблеми з розташуванням підвалу всередині будинку.

Аналізуючи всі плюси та мінуси кахельного фундаменту, не важко зробити висновок, що найчастіше це пов’язано з конкретними обставинами. Він зводиться у випадках, коли база стрічки ненадійна.

Обсяг та розрахункові функції

Основною метою є використання в якості основи на слабких грунтах з обмеженим значенням потужності носія до 2.5 кг/см2. Піски приїжджають сюди. пил і середовище щільність, глина та суглина пластик, яблучні та зволожуючі ґрунти. Крім того, саме рівень вологості грунту у багатьох відношеннях визначає свої здібності, що несуть. під час змочування буквально “плаває”, втрачаючи свої міцні властивості. Тому дренаж, гідроізоляція та плітки призначають важливу роль у розташуванні цього типу фундаменту.

Закріплений бетон монолітний фундаментну пластину 300 мм товщиною. Детальна установка. Ціна. “SV-Fundam”

Як одна з переваг, аргумент часто вважає, що монолітна плита може бути зроблена з власними руками. Але навіть якщо ви навіть не розглядаєте вибір типу бетону та параметри арматурної рамки, він залишається такою важливим етапом, як розрахунок розмірів пластини. І якщо є певна ясність з площею (розмір будинку плюс на кожній стороні є невеликий запас), то товщина тарілки нелегка розрахунку.

Рекомендований діапазон товщини фундаментної пластини для малоповерхового будівництва лежить в діапазоні 10-40 см.

Але цей діапазон включає “легке будівництво” у вигляді гаража або літньої кухні та двоповерховий будинок з мансардою. Якщо цього недостатньо, щоб зробити тарілку “Толстой” або вибрати не товщину армуючого бару (або розміру клітин), то він не зможе витримувати загальне навантаження. Надмірна маржа безпеки призводить до зростання цін вже дешевої бази, а надлишок обсягу бетонування візьмуть його з усім дизайном, а грунт не може витримувати загальне навантаження.

заповнити, плита, фундамент

Існує ще один варіант з діаметрально протилежною сферою застосування. пластина обладнана на рок та великодушних грунтах з дуже високими властивостями носія. У цьому випадку вона досить ліній платформи для будівництва, і не перерозподіляє навантаження від дизайну.

Порядок побудови монолітного фундаменту

Монолітний фундамент. надійний, міцний, доступний тип бази. Точна вартість буде залежати від якості, складу грунтів, обсяг майбутніх робіт. У деяких випадках дизайн дизайну дешево, в інших буде досить дорого. Відповідно до нинішньої класифікації, монолітні основи стосуються нещасних плаваючих фундаментів, є незначні. Розливання, виготовлене під всією ділянкою будинку, утворюючи велику плиту.

READ  Розрахувати кількість арматури на монолітну плиту

Послідовність пластин для гаража

Сьогодні ми скажемо, як це належним чином виливається конкретним таким будівельним елементом, як плита під гаражем. З простотою самого дизайну існує безліч серйозних моментів, які впливають на якість кінцевого результату. Тому ми розглядаємо розмір параметрів структури плити, виконуємо приклад розрахунку арматурної структури та відповідно до точок, які ми позначаємо технологічні процеси наповнення підлоги в гаражі у вигляді пластини.

Схема пирога

Фонд шматка сляби включає не тільки саму плиту, але й основні шари. Про кожного з них окремо (розташування знизу вгору):

 • Геотекстиль укладається, щоб збільшити сильні характеристики основи. Крім того, він має високі фільтрації. Він укладається, щоб запобігти перемішуванню матеріалу подушки з грунтом. Закладено в проекті не завжди.
 • Подушка. Випромінювання виконується з піску великої або середньої фракції, піщано-гравійну суміш або щебену. Іноді будівельники через низьку вартість намагаються переконати клієнта застосувати шлаку як подання, але цей матеріал не може забезпечити високу базову надійність, а завдяки змісту деяких речовин може бути небезпечним для людини, у тому числі збільшення радіоактивного фону. Подушка передбачена для виконання таких функцій: вирівнювання основи, дренажу, створення грунтового шару не підписана під плитою.
 • Бетонна підготовка. Цей елемент фундаментної пластини є також інша назва розгортки. Наливають шар, щоб забезпечити підстави основи під плитою, збільшити його несучу здатність та додаткову гідроізоляцію.
 • Наступний шар гідроізоляції. Він розміщується, щоб запобігти проникненню до фундаменту води з грунту. Навіть з пристроєм дренажної системи неможливо забезпечити, щоб плита не піддавалася вологістю, тому важливо забезпечити додатковий захист від нього. Крім того, гідроізоляція запобігає “цілі” бетонного молока та дозволити матеріалу ставати довговічним.
 • Над гідроізоляцією, у деяких випадках необхідний пристрій теплоізоляційного шару. Матеріал укладається при проектуванні теплого підвалу або телебачення з дмуко-пластиною або для ізоляції підлоги під час наповнення пластини на поверхні Землі.
 • Так що бетонна суміш не втрачає бажаної форми до матової форми, викривайте опалубку. Це може бути знімним або не знімним.
 • Підкріплення. Бетон має високу міцність на стиск, але також виникають зусилля. Ці сили здатні призводити до розтріскування і видатні навіть пластини великої товщини. Технологія побудови монолітної пластини передбачає своє обов’язкове підкріплення. Prut підкріплення сприйняття моментів згинання та конкретні зусилля стиснення, що забезпечує розробку тривалого терміну служби.
 • Останній шар монолітної пластини є бетоном. Потрібно сприймати вантажі з будівлі. Матеріал, в якому надаються сталеві арматурні прутки, називається залізобетоном і широко поширюється у будівництві будівель по всьому світу. Залізобетон. це ідеальна комбінація: бетонна міцна з вертикальними навантаженнями, а арматура з нахиленою.
READ  Чим пофарбувати OSB плиту на підлозі

Всі ці елементи відіграють важливу роль, авансовий пристрій неможливий без більшості з них.

Плитный фундамент своими руками | Монолитная плита от А до Я

Як розрахувати залізобетонні плитки самостійно?

Як розрахувати залізобетонні плитки самостійно?

Для розрахунку монолітної пластини, вам потрібно знати:

 • Рівень рівня підземних вод;
 • Параметри грунту, на яких буде розміщено фундамент;
 • Величина заморожування грунту;
 • Загальна вага будівлі, вона включає в себе вагу коробки, покрівля встановлюється в ній меблів, побутової техніки та орендарів;
 • Розмір снігу та вітру;
 • Вага сала.

В результаті розрахунків зазначених параметрів можна визначити, який тиск буде мати весь дизайн на землі. Тоді вам потрібно звернутися до Snip 2.02.01-83 і визначити максимальний тиск на землю в структурі структури. Розглянемо приклад:

Можливе завантаження снігу та вітру додадуть від 7,5 тонн, а загальна сума навантаження становить 49,5 тонн.

З розміром будівлі 6х6 метрів, площа поверхні фундаменту складе 36 квадратних метрів або 360 000 квадратних сантиметрів. Навантаження на землю складе різницю між вагою будівництва та площею фундаменту в результаті ми отримуємо 0,13 кг на квадрат. сантиметр. Таке навантаження допустимо для будь-якого грунту.

При обчисленні товщини моноліту необхідно враховувати наступні параметри:

Практика показує, що традиційна товщина печі становить 200-300 міліметрів. Якщо ми вважаємо, що під нею повинна бути ущільнена піщана подушка з висотою до 300 мм, то товщину композицію 600 мм. Слід розуміти, що цей параметр змінюється залежно від типу грунту, ваги будівлі.

Об’єм бетону дорівнює продукту периметру фундаменту на його висоті, також розглядається необхідна кількість піску або щебену. На підставі розрахунків необхідна кількість гідроізоляції, підкріплення тощо.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS