Як зібрати човник у швейній машині

Table of Contents

Поширеними вважаються такі типи човників:

Кожен з них відрізняється дизайном.

Шаттл маятника

Представлений елемент зустрічається у автомобілях класу економіки. Наприклад, у моделі “Чайка” використовується човник, який працює за принципом маятника. Представлена ​​деталь також називається розмахуванням. У момент повернення голови, нитка захоплена. Перевага полягає в тому, що машина легко розробляти, і елемент можна легко замінити.

зібрати, човник, швейній, машина

Цікавий! Під час роботи маятник практично не вимагає частого перевірок. Однак, найчастіше, щоб налаштувати старі моделі.

зібрати, човник, швейній, машина

Капелюх і стрижні фіксуються, коли вони працюють, вони не висять. Під час шиття дефекти рідко спостерігаються. При розгляді дизайну, пробіли у формуванні петлі помітні. Поворотні елементи мають свої недоліки:

Вертикальна подвійна духовка

Вертикальний елемент відрізняється від маятника. Деякі фахівці називають його ротаційними, є особливості щодо конструкції. Голова фіксована, знаходиться в кільці. Надається напівкруглий затиск, який може змінити свою позицію.

Важливий! Роторний вузол часто зустрічається в професійних моделях найвищої категорії. Фахівці вибирають це, оскільки забезпечується висока швидкість швейності.

Ротаційний елемент подвійного входу не боїться зносу, він здатний слухати довгий час. Насправді, надається відмінний стібок, ви можете пишатися роботою. Інші переваги приписуються наступним:

Недоліком є ​​лише висока вартість.

Горизонтальний човник

Шаттл цього типу розташований у горизонтальному положенні і візуально виглядає як тарілка. Є варіанти з відкритою та напівпрозорою кришкою. Немає шапки. інша функція. Таким чином, він завжди видно з нитки і пропонує головну перевагу. Під час шиття майстер дивиться на матеріал і здатний швидко визначити колір.

Обмотка виготовляється на бобінах. Є елементи з пластиковим або легким металом. Деякі деталі механізму об’єднуються, але це не вітається у професійному середовищі. Для горизонтальних застережень тип ниток важливий, рекомендується дотримуватися порад від виробників.

Цікавий! Бобин з горизонтальними елементами може бути замінений (ремонт не вимагає великих інвестицій). Але знос голови вимагає головного втручання.

Як очистити швейну машину Janome.

При зверненні до сервісного центру доведеться викласти велику суму. Коли машини з горизонтальними елементами вважаються найчастіше заздалегідь змінна боббс.

 • мала вібрація;
 • Відсутність шуму;
 • гладка лінія;
 • немає спотворень;
 • Можливі заміна бобін;
 • Швидке поповнення;
 • підходить для білизни;
 • здатність контролювати електронний блок;
 • Наявність за ціною.

Мінусом вважається довге налаштування механізму. Платформа перед пошиттям потрібно регулювати, а для цієї мети встановлено гвинт. Інша проблема полягає в незручності, оскільки бобін знаходиться у важкодоступному місці.

Горизонтальний або вертикальний човник, який краще

Є багато статей про ремонт швейних машин. Однак, перш за все, ці статті є інформативними, розроблені не майстрам до любителів, а власників швейних машин. З них ви дізнаєтеся, як організовується одна чи інша швейна машина, які розбивки це можливо, коли не дотримання інструкцій з експлуатації. І, нарешті, як виконати простий ремонт швейної машини з вашими руками, у випадку, якщо немає можливості звернутися до семінару.

У цій статті ви дізнаєтеся, як влаштовується швейна машина Janome. Яка різниця між недорогими моделями машини Janoma, які поломки і чи можна самостійно відремонтувати його.

Як швейне блиск

Швейний човник для будь-якої швейної машини. Це його основний пристрій. Від стану та регулювання взаємодії голки з носом човника залежить якість машини. Цей параметр впливає на відсутність проходів у стічку, порушуючи нитку. Його поверхня повинна бути в ідеальному стані і не маючи шорсткості, банку, іржі.

Цикл, захоплений Shesttle Shuttle з голкою, розширюється зі своїми стінами, знижується в певну точку і повертається до лінії. Будь-яка банка або пляма іржа може вплинути на ковзання нитки, а врешті-решт, “петля” ниток у лінії утворюється і навіть можна розбити верхню нитку.

Швейні машини відрізняються один від одного не тільки наявністю певних операцій та функцій, але і за типом швейного човника. Штучний інсульт може бути горизонтальним (2); Вертикальний (3) або тип гойдалки (1). І перш ніж купувати швейну машину, обов’язково вирішуйте, який варіант швейного човника буде підходить для вас.

Правила налаштування сучасних машин

Ремонт та конфігурація сучасних швейних машин відрізняються. Вдома, коригування відбувається трохи інше. У комплекті з новою моделлю з електроприводом, покупець отримує колеса-ручки для ручного регулювання, наприклад, як з Janome.

Поверніть пружину, натиснувши потік під час обмотки. Потім вони виконують верхню нитку через вуха, регулятор напруги, кращі, кронштейни, голка. Нагрівайте пружину.

Отже, коригування не призвело до поломки, використовуйте інструкції до окремої моделі. Застосовуйте інструменти, які додаються до друкарської машинки. Не використовуйте інші засоби захисту. У випадку несправностей, зверніться до майстра.

Встановлення довжини і типу стібка

Виробник забезпечив різні типи ліній для всіх матеріалів. Для трикотажного або щільних тканин, лінія вибираються окремо. Також впливає на мету шиття. Тому на машинці встановлюється довжина та ширина.

Важливий! Тонша тканина, коротша повинна бути стібка.

Встановлена ​​ширина зигзагу та інших типів ліній. За цими параметрами вибираються типи голок. Кожен рядок має мету.

У посібнику для виробників машин вказують відповідність швів, матеріалу, ниток і голок. Тому забрати їх легко.

Встановлення взаємодії голки та трансферу

Шаттл повинен правильно взаємодіяти з голкою швейної машини. Параметр особливо важливий, якщо виконується зигзаг. Встановіть положення носа циклу над вухом голки до декількох міліметрів.

READ  Як використовувати швейну машину Mini швейну машину

Ніс човника в нормі тісно тісно з голкою. У цьому випадку не утворюються немає. Співвідношення регулюється, ослаблення гвинта з ключем і тримаючи руку ручної роботи. Голка повинна спускатися до найнижчої точки і зустрічається з човнем при підйому на 1,8 мм.

Швейний агрегат слід віднести до майстра, якщо не вдається налагодити взаємодію.

Кріплення голки і натягу

Часто машина перестає працювати через скелі та цикл верхньої нитки. Місії виникають, лінії нерівні. Все залежить від прикріплення регулятора напруги. Натягувач ходить або випадає. Пристрій голки зміщується голкою.

Як очистити швейну машину Janome.

Щоб виправити ситуацію, слід послабити гвинт, відрегулювати позицію. Лопатки та голки для каналів слід торкнутися правильно. Якщо виникають проблеми, взаємодія голки та трансферу.

Регулювання напруги верхньої нитки

Налаштування напруги допомагає впоратися з проблемою нерівномірних і потворних рядків. Найчастіше це надмірне. Для зменшення напруги верхньої нитки регулятор перетворюється на напрям зменшення чисельних знаків. Поворот одночасно не відразу від будь-якого поділу. Періодично перевіряйте стані. Нижня нитка не повинна переглядати на верхній стороні. Якщо коригування не працює, спробуйте виправити нижню нитку.

Нижня регуляція напруги нитки

Перевірте напругу нижньої нитки за допомогою знімного човника. Якщо ви повісити його над кінчиком нитки, яка йде від бобіна, і це не обертається, він приймає релаксацію. Якщо є сильна катушка. напруга, навпаки, слабка.

Викрутка обертає регулюючий гвинт за годинниковою стрілкою для збільшення. Для зменшення. проти годинникової стрілки. Потім перевірте. Прокрутіть, поки затвор не буде до декількох см. Для правильного регулювання періодично прокладаються тестові лінії.

Регулювання висоти зубчастої пластини

Коробка передач впливає на рух матеріалу відносно друкарської машинки та голок. Коли голка скеляється тканину, верхня частина залізничного транспорту повинна бути на рівні робочої поверхні. При неправильній установці висоти відбувається шиття на одному місці або розрив тканини. Часто рядок отримують нерівномірно. Якісні швейні водоспади.

Для регулювання необхідно підняти важіль лап і перемістити рейку до нормального положення. Він вказується в інструкціях. Маховик повертається до неї.

Висота зубів для підвищення тканини

Часто зуби не піднімаються над пластиною. Регулювати висоту. Для цього складіть автомобіль. Потім послабити гвинт і встановіть висоту. Вздовж пластини середньої частини, тільки зуби піднімаються. У цьому випадку передня частина вище тилу на 0,5 мм. У складних випадках необхідно встановити між майданчиком та прокладками.

Заповнюючи нижню нитку в бункерну шапку

Щоб поповнити нижню нитку в кришку, достатньо, щоб зробити кілька кроків. Як заправляти:

 • Вставляти.
 • Заповнити нитку в гніздо під весном.
 • Палиця.
 • Перемикайте машину для роботи.
 • Візьміть нитку.

У сучасних машинок човник вертикальний або горизонтальний. У вертикальному положенні легше працювати з ним. Але шви стверджують, що рекомендується придбати модель з горизонтальним пристроєм. Він більш надійний.

Механізми змащення

Змащення деталей швейної машини необхідно продовжувати своє життя. Через силу тертя, механізми швидко зношуються. З частими швейними необхідними щомісячна змащення. Якщо швачка рідко сидить для машини. достатньо 3 рази кожні шість місяців.

Найстаріший метод змащення. використання рослинного масла. Але він швидко випаровується, а також окислюється. Моторне масло вибирається з невеликою в’язкістю.

Важливий! Не може використовувати солідок або літол.

Для сучасних моделей виробники рекомендують спеціальні покупки магазину. Для точного дозування використовуються звичайний шприц.

Встановлення тканини прес прес

Від того, як потужність він натискає ногу на тканину, однорідність швів і якість швейної продукції залежить. Щоб відрегулювати цей показник на старих машинках, використовували гвинт, розташований на стрижні. У сучасних пристроях є регулятор, який згодом на житло. Вони користуються за інструкціями.

Важливий! Комп’ютеризовані моделі не вимагають такої конфігурації.

Автоконфігурація “Подільськ” машини не займає багато часу. Ці агрегати відрізняються здатністю працювати з щільними тканинами. Так що продукти отримані високою якістю, важливо правильно підготувати пристрій.

Налаштування починається з наповнення. Потім встановіть голку. Після чого верхня нитка заправляється правильно. Маховик обертається, ручка. від себе. При холостому ходу машину піднімають лапу.

Як виправити човник у швейній машині

Перед роботою на швейній машині потрібно правильно заповнити верхню та нижню нитки, а також відрегулювати свою напругу. Важливо визначити розмір кроку стібка та його тип. Без заправки марно.

Наприклад, варто отримати загальний вертикальний човник. Він використовується на великих фабричних верстатах та недорогих домашніх машинках. Інструкція виглядає так:

 • Мити нитку на бобіни. Для цього він здійснюється через спеціальний механізм і закріпіть на пляшці. Він залишається парою ручних циклів обмотки та перемикайте машину до автоматичного режиму обмотки.
 • Коли нитки достатньо, процес зупиняється, а бобін вставляється в капелюшку, щоб нитка входила до нього за годинниковою стрілкою.
 • Розтягніть нитку в отвір в шапку і проводять його під пластинчастою весною. В результаті, він повинен йти в вухо довжину близько 10 сантиметрів.
 • При необхідності збільшити або зменшити напругу нитки шляхом скручування спеціального гвинта на шапку.
 • Вставте човник у вертикальному шатлі, щоб він іде добре в канавках.
 • Прокрутіть маховик до верхньої нитки, підключеної до потоку від човника.
 • Потягніть обидві нитки до машини лап.

Важливий! Натяг нитки потрібно регулювати найретельніше. Там не повинно бути таких ситуацій, коли нитка вільно зависає або розтягнута занадто багато. У першому випадку це призведе до рядка до кривої, а у другому. до скелі нитки.

Ремонт шийних машин (зигзаг) Тип Чайка

Циклічні нитки в лінії, а також характерний стукіт під час роботи, можливо, головна відмінність між швейними машинами з зигзагом, тип чайки, Подільська 142 всіх моделей. Якщо коротко, то петля в лінії пов’язана з нерівномірним напруженим потік по шляху його наступного: розбита пружина компенсації, іржавіння підошви лап, неправильно встановленого шттуру та т.Р. Однак встановіть собі багато параметрів, це неможливо, не маючи досвіду. Тому, якщо у вас є низькоякісний стібок, зверніть увагу, насамперед, на стан голки, на напругу нижньої нитки в шапці BOBBIN та натяжника верхньої течії працює правильно. Дуже часто діти люблять його розібрати та зібрати, і після такого ремонту, машинка перестає працювати.

READ  Де заповнити руйнувальник у посудомийній машині Bosch

Ремонт швейної машини Чайка іноді нерідко, і це не пов’язано з розбиттям частин, деталі, то це просто дуже сильний, але з включенням взаємодії деяких швейних машин вузлів, переважно шнурки. Майже всі ці поради щодо ремонту швейної машини Чайник також можуть бути використані для інших моделей побутових автомобілів.

Перш за все, перевірте супутника з збільшувальним склом, він не повинен мати банку, іржаві плями. Якщо є виїмки, вони повинні бути видалені з невеликим supfil і польський, щоб блищати, інакше нитка буде постійно затяжатися для слідів файлу, а петлі з’являться з дна. Просто це потрібно ретельно, щоб не закріпити кінчик носа човника.

Іноді бобін (нижня нитка намотана) може бути причиною ремонту швейної машини. Так саме ремонту, оскільки недосвідчений “майстер” часто розбирає та збирає всі вузли, коли досить просто замінити стару металеву шпульку на нову пластикову. Якщо кромки металевого брюби боббіна в банку, а боблайська шапка зараховується з ниток, нижня нитка вийде, а верхня нитка в лінії буде періодично підходити нижче.

Часто причиною доступу до майстра швейних машин стає кращим потоком сильно регулюється. Ви маєте майже повністю, і напруга все ще занадто слабка. Подивіться, мабуть, натяги з ниток були накопичені між натяжними пластинами, що перешкоджало повному стиснення шайб. Можливо, ослаблений натяжний гора (Чайка).

Але все-таки, найчастіше в швейних машинах, таких як чайка, відмова корпусу та відмови від голки. Це складним типом ремонту швейної машини, точніше налаштування, але доцільно для загальної ознайомлення з відомою основною причиною, завдяки чому виникають всі “неприємності” швейних машин.

Який тип човника краще

Вертикальні механізми (хитний і ротаційний) відомі досвідченим майстриням. Вони працювали у старих домашніх радянських машинах, а також промислових підрозділів. Горизонтальне. нове покоління шатттких механізмів, призначених для спрощення використання побутового приладу. Всі варіанти мають як сильні, так і слабкі сторони.

Порівняльна характеристика вертикального та горизонтального механізму допоможе визначити, який човник у швейній машині краще підходить для виконання різних завдань.

Гойдалка

Класичний жанр. човник з маятними рухами. Це найпоширеніший варіант, який використовується у багатьох машинах бюджету. Вона реалізується в радянській чайці та більшості моделей бренду Подільська.

Crescent Leattle виконує зворотні циклічні рухи. Зміна напрямку відбувається на високій швидкості, тому робочі елементи механізму відчувають високі навантаження

Переваги Shuttle Swinging включають:

 • Цінова доступність. Вартість швейного пристрою дозволяє періодично змінювати, не витрачати енергію та засоби для ремонту.
 • Універсальність. Підходить для виконання більшості швейних операцій, включаючи широкі петлі на щільних матеріалах.
 • Хороша проникність. Машини справляються з різними типами тканин у товщині та текстурі;
 • Зносостійкість. Деталі механізму трансферу та самого корпусу виготовляються з високоміцного металу;
 • Легке налаштування. Нижня напруга нитки регулюється гвинтом на трансфер, через який можна використовувати різні композиції та товщину нитки.
зібрати, човник, швейній, машина

Слабкі сторони розмахуючого човника пов’язані з принципом його роботи.

 • Гучний курс і вібрація. Оскільки знос збільшується, шум зростає, публікується друкарською машинкою при роботі.
 • Обмежена швидкість. Машина з гойдалками не призначена для щодня багато годин.
 • Розробка елементів механізму трансферу. При несвоєчасному обслуговуванні човник-півмісяць починає тертися об корпус. Носіння елементів призводить до збільшення стукіт, розбиває голку і проходять шви.

Шаттл маятника керується пластиковою передачею. Без належного догляду, відбувається система трансферу.

Щоб відновити продуктивність машини, вам доведеться встановити нову передачу. частина недорого, але процес його заміни. це багато часу, вимагаючи додаткового налаштування човника

Деякі недоліки маятника човника можна залишити на правильному сервісу. Взагалі, ця техніка коштує його грошей. Машини з розмахуючим механізмом підходять для початківців, коли швидкість роботи не має значення.

Ті, хто планує в перспективі хобі, перекладають на професійне пошиття та збільшення обсягів виробництва продукції, краще негайно подивитися на найвищі моделі класу. поворотні шаттлі.

Поворотний

Човен подвійного оббігання встановлений у всіх промислових машинках, а також багатофункціональних побутових моделях. На відміну від коливань Шаттл, поворот обертається в колі.

Принцип заправки нитки в машинах з механізмом обертання такий самий, як у пристроях з гойдаючим шатлом

Роторний вертикальний механізм. вибір професіоналів швейного майстерності. Про виконання, він помітно перевершує своїх конкурентів.

Переваги подвійного човника:

 • Висока швидкість. Продуктивність деяких моделей досягає 1000 стібків за хвилину. Така швидкість є головним аргументом на користь поворотного човника при виборі друкарської машинки в швейному магазині, Atelier, ремонт одягу або для домашніх швейних виробів на замовлення.
 • Універсальність. Майстри “всеїдне”. вони справляються з щільними, грубими матеріалами, і легко відновлюють роботу з тонкими, делікатами полотна. Моделі з поворотним шаттлом мають великий набір ліній, різні коригування.
 • Висока якість шва. Принцип роботи човника практично повністю усуває проходження стібків, ймовірність заплутаної нижньої нитки мінімізується.
 • Надійність. Пристрій витримує великі вантажі, працівники маршрутного механізму трансферу. З своєчасним сервісом, друкарські машинки служать протягом десятиліть.
 • Регулювання зручності. У машинах є ряд різних налаштувань: регулювання напруги нитки, зміна довжини стібка, тканинного конвеєра, стабілізатора пункції тощо.

З високою продуктивністю, швейним обладнанням з ротаційним механізмом працює досить тихо, без вібрацій.

Двомісний випускний маршрут Розгорнути діапазон налаштувань STRIDS. Максимальна довжина шва. 6 мм, на відміну від 4 мм при розмахуючих шатлі механізму

Відсутність обертального човника. висока вартість. Проте дорожнеча пристрою окупається довговічністю експлуатації та відмінними робочими характеристиками.

Горизонтальний

У побутових сучасних машинах масово використовують горизонтальний трансфер. Механізм трансферу. це пластмасовий дизайн з роз’ємом бобіна, регулююча пружина для регулювання напруги нитки. Стіка утворюється, оскільки трансфер зроблений двома повними оборотами.

Шаттл утримується в гнізді два кріплення. У той же час, кріпильні елементи не стикаються з стінами човника. верхня нитка повинна заплатити йому вільно

Машини для моделей з горизонтальним шаттом, що любили багато ремесла для простоти експлуатації. Робочий вузол покритий прозорою кришкою, тому легко керувати залишком нитки в бобінах.

READ  Газовий котел з мінімальним потоком газу

У пристрої немає кришки. Боббін встановлюється безпосередньо в човник, який помітно полегшує процес заправки нижньої нитки.

Додаткові переваги включають позитивні якості, такі як:

 • Спокійний. Завдяки відсутності вібрацій шпулька обертається рівно, сторонніх звуків немає.
 • Прийнятна ціна для автомобілів. Це моделі бюджету та середньої цінової оцінки.
 • Висока швидкість. Стечки на машинах з таким типом шаттткого механізму закладені досить швидко.
 • Легкий дизайн. Шаттлі швейні машини рідко розбиваються для того, щоб вони довгий час і неохоче служити лише звичайним змащенням контактних вузлів та деталей.
 • Здатність утворювати петлю. Машина обробляє петлю різної ширини та довжини, товщина марки також може бути різноманітним.

Горизонтальний човник дає справедливу якість стібка. Однак обсяг таких машин обмежений.

 • Індустріальний пластик. Шаттл не буде терпіти грубого лікування, є шанс пошкодження голки з надмірним натяжним матеріалом або появою шорсткості;
 • Обмежена функціональність. Не підходить для всіх тканин і ниток;
 • Необхідність регулярного очищення від пилу. Треба стежити за чистотою металевого кільця човникового ходу, при накопиченні пилу виникне тертя, яке прискорить зношування механізму;
 • Потужність нитки напруги. Щоб відрегулювати нижню нитку, потрібно обертати, зніміть голку та пришити човник.

Крім того, часто необхідно регулювати нижню нитку небажану, знову через те, що пластмасовий трансфер.

Для горизонтального човника, краще купити заздалегідь змінні пластикові боби. Металеві аналоги не підходять

Перераховані функції помітно обмежують можливості машини. Горизонтальний трансфер не схожий на щільні тканини, і неможливо використовувати товсті нитки. Груба нерівна нитка може залишити глибоку борозну в пластмасовому корпусі. Ремонт такого механізму не підлягає зміні його до нового робочого елемента.

Як вставити бобін у швейну машину: “Співачка”, брат, Janome

Перед прямим встановленням необхідно перевірити, чи ширина котушки відповідає ширині кришки. Бобина повинна «зручно» розташовуватися всередині ковпачка. Ніщо не повинно заважати. У цьому випадку його ширина не повинна виходити за межі краю. Якщо чіпси, тріщини та банку з’являться на поверхні частини, то вона рано чи пізно призведе до гачків та ниток скелі під час рядків. Навіть якщо нитка не зламається, це може бути надзвичайно негативно вплине на якість роботи.

Носик челнока не правильно подходит к отверстию иголки. Видео 09.

Заправка нижньої пряжі

На додаток до вставки, слід зробити ряд додаткових обмоткових операцій. Якщо процес незнайомий, то ви повинні використовувати покрокові інструкції:

 • Встановіть катушку на спеціальному PIN-коду, який розташований на тілі швейного машини зверху.
 • Очистіть трохи нитку і вітер на бобін. Якщо елемент виконаний з пластику, то це, як правило, має спеціальну дірку, щоб вставити нитку та подальшу обмотку.
 • Маленька котушка встановлюється на winder і добре виправити.
 • Натиснути на педаль ручної або автоматичної машинки для початку процесу намотування.

Заправка верхніх кінців! Залишається чекати автоматичного завершення процесу обмотки. При необхідності ви можете зупинити друкарську машинку після заповнення нитки бобін, коли рана буде достатньо.

Ви будете зацікавлені у використанні секретного внутрішнього шовного голки

Далі сама установка виробляється, але також важливо перевірити це перед ним, який тип шатткого механізму використовується в швейній машині. З горизонтальним трансфером, процедура дії:

 • Зніміть кришку. Все залежить від моделі. У різних машинах він відключається різними способами. Ви повинні ознайомитися з інструкцією з експлуатації.
 • Візьміть закріплену деталь і перемотати близько 10-20 сантиметрів нитки. Ця дія необхідна для його виведення назовні через голку, одиничну, двовимірну або верхню нитку.
 • Вставте закріплений бобін в шапку.
 • Повернути кришку на своєму місці.
 • Виводять нижню нитку назовні.

Налаштування напруги нитки Якщо трансферка керується вертикально, то поетапний процес його заправки полягає в наступному:

 • Зніміть кришку. Для цього, як у попередньому випадку, найкраще познайомитися з інструкціями для використання пристрою.
 • Відріжте котушку 15-20 сантиметрів ниток і встановіть елемент у тримач (CAP).
 • Розтягніть кінець нитки через регулятор напруги. Важливо, щоб напрямок нитки відповідає положенню весни.
 • Вставте шапку в човник, тримаючи його для виділеного язика або засувки.
 • Встановіть шапку та натисніть на засувку, доки натиснувши, сигналізація того, що частина потрапила на місце.
 • Перевірте правильність дій. Кришка хвоста повинна бути в спеціальній паз корпусного пристрою.
 • Закрийте кришку звичайним способом.
 • Зніміть нижню нитку.

Заправка швейна машина

Пристрій швейної машини з горизонтальним шатлом

Часто у відгуках на форумах, присвячених швейним машинам можна прочитати нотатки господарок швейних машин про «подвиги» своєї швейної машинки, здатної підшивати не лише джинси, а й шити натуральну шкіру. Читаючи їх, ви розумієте, що незабаром ця машина буде в ремонту майстерні, оскільки навантаження, які він випробовує під час шиття шкіри, безумовно призведе до невдачі її роботи, якщо не розбиття. Подивіться на цю фотографію, що показує сучасну швейну машину. Е. Електричний привід. P. ремінь приводу. B. нижній вал, керований штрихом.

Носик челнока не правильно подходит к отверстию иголки. Видео 09.

Пояс приводу (р) при максимальному навантаженні може ковзати на шків, а потім буде порушена синхронізація основних та нижніх валів, тому з’являться дефекти в рядку. Це те, що він призводить до пошиття матеріалів, які не призначені для цієї моделі машини. Але це навіть у кращому випадку, оскільки це може бути теоретично, щоб вибухнути, однак, в нашій практиці, поки що зустрілися таку шкоду. Зубчастий ремінь електродвигуна не відчуває таких навантажень як ремінь (Р), але, якщо він порветься знайти йому заміну буде дуже складно. Ось чому треба подбати про швейну машину та теплові джинси на ручної роботи швейної машини PMZ або в студії, де є спеціальні промислові машини.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS