Як змінити підшипник барабана в пральній машині

Підготовка до заміни підшипника

Щоб почати роботу, потрібно мати набір інструментів для розбирання агрегату:

 • Пасація та скелі;
 • Набір прорізних та хрестових походів;
 • регульований ключ і набір рогових ключів;
 • металевий стрижень;
 • Знімний підшипник (бажано, але не обов’язково);
 • герметик і рідина WD-40;
 • молоток.

Набір інструментів для заміни підшипників у пральній машині

Слід зазначити, що підшипники досить просто змінюються в моделях серії “Margarita 2000”, таких як AVSL 109 та інші, з металевими та пластиковими цистернами, які розуміють. Але є й інші моделі машин, з не відокремленим баком з пластику. У цих випадках вам доведеться придбати та змінити дорогий вузол повністю або.

змінити, підшипник, барабан, пральній, машина

Деякі майстри внаслідок вирізання невирішеного пластикового резервуара, змінюють підшипники та залозу, потім клей його з герметиком і свердловиною. Але наслідки цього ремонту непередбачувані. танк може в будь-який час, оскільки під час відпалу є важкі навантаження.

Перед зміною підшипників на пральну машину Hotpoint Ariston, вам потрібно придбати те ж саме нове. Маркування можна знайти в інтернет-магазинах, що займаються продажем запчастин для AFM. Нові залози для кульових підшипників занадто повинні купити. На місці, де буде здійснено ремонт, вам потрібно звільнити простір щонайменше 3-4 м 2. Безкоштовний периметр навколо друкарської машинки необхідний для доступу до всіх його вузлів.

# x2699; Заміна підшипника в пральну машину: як заощадити на виклик майстра

Ремонт пральної машини, на жаль, бізнес-вартість. Не завжди можна назвати майстрів. Однак існує декілька поломки, усунення яких ви можете самостійно. Сьогодні в нашому огляді ми скажемо, як усунути одну з найпоширеніших розбивок. замінити підшипник у пральну машину. Як визначити розбивку, що потрібно знати про його заміну в різних моделях, в яких випадках варто видалити барабан, а в якому немає, які труднощі початківці можуть зіткнутися. скажіть мені у цьому огляді.

Коли вам потрібна заміна?

Той факт, що побутові прилади Hotpoint-Арістон славиться найвищою якістю, не означає, що це неможливо порушити, а деталі в ньому не піддаються зносу. Отже, підшипники брендових пристроїв призначені для тривалого терміну служби. від 6 до 10 років. Коли виходить вказаний період, деталі повинні бути замінені, оскільки залоза втрачає свою оригінальну еластичність, а вода з резервуара йде безпосередньо до металевих елементів, промиває змащення. В результаті підшипник піддається деформації.

Несуча несправність може відбуватися до закінчення терміну, який спочатку вивантажується до повної операції. Це трапляється, якщо є щось інше, щоб перевантажити танк автомобілів під час миття.

Замена подшипника в стиральной машине своими руками. Видеоинструкция от PartsDirect.ru.

Не виключено фабричний шлюб деталей пристрою.

Якщо ви помітили, що під час натискання пристрою, пристрій поглинає або скрипували, це сигнали, що підшипник вимагає термінової заміни. У цьому випадку машина може вібрувати занадто багато. У випадках, коли зазначені такі ознаки, не потрібно витрачати час. необхідно відремонтувати обладнання або самостійно, або шукати допомоги професійним ремонтникам. Неправильна техніка не буде ефективно працювати. Основні проблеми будуть пов’язані з обертанням.

Замінники підшипників у пральній машині Indesit Wisl85.

Якщо ви ніколи не самостійно відремонтовані пральні машини, і у вас немає бажання платити за ремонт у службі на кінцевих цінових тегах. то це може бути можливим допомогти вам з чимось. Я також покажу вам. що може бути в глибині миття, якщо вона була багато років, і вона ніколи не знала профілактики у вигляді промивання кислих кислот. Якщо ви вже змінили підшипники барабана. це не буде цікаво для вас читати. Стаття призначена переважно для того самого Олухова, як, насправді, автора статті, і, хоча в Інтернеті існує безперервне число ремонту на ремонті (переглядаючи один з яких і в цьому випадку). але є деякі нюанси які не згадуються у відео. На нісенітниці, що я зробив у процесі. і звернув вашу увагу.Букви будуть багато, щоб хто ще читає. ми пішли.

Отже, друзі, які ми фактично: пральна машина Indesit Wisl85, що багато років ніколи не промивала нічого. Останнім часом він почав мости прогресивний гудіння у відпалі. У глибині душі я зрозумів, що рано чи пізно було потрібно відновити це, але оскільки досвід ремонту пральних машин взагалі не мав, постійно відклав цю проблему. Хоча гул не просто нестерпно. Якщо звук вашого миття, коли відпал нагадує про висоту реактивного літака. я вітаю. швидше за все, підшипники барабану вийшли. І якщо у вас є indesit wisl85 (і купу різних моделей індезиту та Арістона, можливо, хтось інший має). я вітаю вас удвічі. танк машини паяння (клеєний) вважається невіддільною, це божевільні гроші, ймовірно, як половина машини, а офіційні підшипники в них, здається, не змінюються. Але ви просто не приймаєте наших людей так для зярів. це вже давно винайдено шлях, щоб нести підшипники, розпилюючи танк.Тут, по суті, дуже розумне відео. як змінити підшипники з машини з клеєним баком.

READ  Як використовувати лимонна кислота в пральній машині

Я взяв це як основу, автор поваги і подяка від мене.На сервісі нам попросять таку роботу від 4000 з нормальними підшипниками, 3500. з китайською мовою. Вирішив, що Данунафіг.

Я хочу сказати, що якщо машина почала шукати, як описано вище. це найбільш вірогідні підшипники резервуарів, але є шанс, що це може бути підшипники двигуна. Тому, перед видаленням танка. вийміть ремінь і виверніть барабан сильно (для шківа або всередині. це не має значення). І ви негайно розумієте. погані підшипники чи ні. Якщо він обертається тихо і добре. це означає, що гул виходить з двигуна.У моєму випадку підшипники барабана виступаються, тому ми говоримо про свою заміну.Що стосується розбирання пральної машини, я не буду писати багато, я тільки скажу одне. це розбирається, як виявилося, елементарним. По суті легше, ніж велосипед. З такою дрібницею як заміну трубчастого нагрівача або приводу. будь-який. Якщо ви дуже турбуєтеся. ви можете фотографувати все, щоб не забувати. де він стояв і де дотримуватися. На тему розбирання в Youtube теж є багато відмінних відео. Єдиний, де новачок може бути зараженим незнанням. при видаленні верхньої кришки. Для її видалення два гвинти викрутіть, а руки на кутах кришки у передній панелі. змішайте його назад сантиметри на півтора. Вона виходить з канавок і легко видаляється. Добре, і для видалення трубчастого нагрівача, вам потрібно відкрутити одну гайку на його до половини, а раніше викидаючи контакти. і ви можете витягнути. Так що зрозуміло: загвинчування гайки. розрізає герметизуючу гумку, забезпечуючи щільність вузла, встановленого в резервуар, відкручуючи. відповідно послаблюється, що дозволяє витягнути його. Щоб видалити танк, вам не потрібно розбирати машину, щоб гвинт. тільки те, що запобігає витягнути танк. Він витягує, до речі, через вершину. У деяких машинах. через дупу. Важкі частини. верхня і нижня противага. Верх знімається негайно, а дно можна викрутити тільки з резервуара. На увазі, що важкий бак краще потягнути разом, бо це не зовсім комфортно підняти його однією рукою, а інша стріляти весняні гачки. Але ви можете і поодинці. покласти щось від дна під резервуар, щоб вивантажити гачки, видаліть їх і витягніть танк.На етапі розбирання друкарських подрібнювачів вам знадобиться клавіші рогу на 8, 10, голова на 10, перехресна викрутка. В принципі. все.

Коли вони видалили танк, я порадив вам відразу (я використовував штрих-код), поклав позначку на сопел і тіло резервуара. потім покласти їх під одним кутом, як вони були. Якщо у вас є феноменальна пам’ять, як хлопчик з жарту про цирк. то ви не можете покласти етикетку :), то все прикріплено від резервуара. трубчастого нагрівача, форсунки, шланга та т.D.

Шків цього друкарської машинки закріплений болтом під торками (зірка) T40. Я відразу ж кажу, що він закріплений з душі, швидше за все, також на різьбовому замку (герметик), тому його часто досить важко відкрутити його.Тут я зробив дурість. я вирішив було нудно з цією гайкою, не маючи звичайного інструменту, а також почав відкручувати шківу, перш ніж пити барабан. Шули краще стріляти після розпилювання танка. У відео, але я почав. І перед тим, як взяти за цей болт. отримати нормальний інструмент. храпа, горот, хороший трохи T40. Я вирішив в дурі, що мені було достатньо, і біти з трубчастою клавішею та гороту YEAH, обережно не тільки, що біт має розмір сидіння 6,2-6,3, і він не існує в трубчастих шести. мені довелося витягнути Торки, так і ключ почав деформувати з богатирської силу, раніше, ніж капітуляція болта не повторила цю нісенітницю. Є відео, де хлопці не могли відкрутити це самі болт. У моєму випадку можна було перемістити болт з сцени за допомогою долота і молотка. Нанесіть долоту до болту під кутом на викрутці та наливання кувалд.

Власники автомобілів, де звичайний болт, або під шестигранником. пощастило більше.Я повторюю ще раз. не поспішайте стріляти шків. це набагато зручніше знімати його, коли барабан вже виселений!Йдемо далі.

Витягнув трубчастий нагрівач. він покритий пекельним шаром. Покладіть резервуар танк, як рекомендується на відео, і почати вирізати. Для цього був придбаний великий ножів Ermak з невеликим зубом. Ви можете вирізати та вирізати метал, але це дійсно найзручніше. Пилки великі. На розрізі танка в гаражі я пішов 1.5 годин. Це з курцями, кидаючи дров у буржуаз і т.D.Після того, як танк, нарешті, розвалився на дві частини. погляд з’явився сумно

Танк зсередини і барабан покритий жахливим шаром та родовищами. Кажуть, що якщо з цією державою почати вигнати. машина закінчиться.Коротше кажучи, потім демонтаж стара залоза (сидить, до речі, досить щільно). Мені зручніше зробити це з ковзаючими плоскогубцями. І вибити підшипники. Перший відкритий, потім внутрішній. Перед затокою їх у кв. У мене немає імпульсів, тому я вибив ворота. Я вибив, до речі, досить легко. Далі. очищення барабана та танка. Досить, я скажу вам, а не швидкий процес. Пропустити зніміть неохоче. Ви можете, звичайно, витягнути це все це в лимонну кислоту, але я просто зробив це свердлом з сопло.

READ  Помилка F16 у пральній машині Bosch

Барабан був попередньо висушений теплою гарматою, для очищення вологого рейду та масштабу. це капет. Спочатку просто кисть на вулиці, а потім ретельно ретельно дриль.

Потім я зробив дурість. я очистив свердла та трубчастий нагрівач. Це абсолютно не потрібно робити це, оскільки воно є мартушкин трубопровідно-трубчастого нагрівача, необхідно просто зануритися в розчин лимонної кислоти за годину протягом трьох (столова ложка кислоти на літр води). а потім просто витріть тканину. це станеться як нове. І оскільки мені вдалося подряпати йому свердла. тоді я також повинен був розтерти squeaks. Оскільки на гладких поверхнях шкала утворюється повільніше.

Гумка також повинна бути добре очищена, потім ідеально наливають лимонну кислоту, а через час він буде чистий (поклавши руку на серце, я скажу вам друзів: така ясма, як у мене. вам потрібно викинути. Я не міг, нарешті, мити її. Пізніше вже купив інший, і змінився). Дерево барабана Ми чистимо, місце, де ставляться залоза. також ми ретельно чистимо, якщо перевірити там. У моєму випадку. не було ні.Далі я зробив дурість, яку я готувався до скручування жорстокого болту за допомогою зварювальних бітів до стрижня. Це затягує з душі. я думав. Крім того, я вирішив ще покласти болт на різьбовий замок. Німецький герметик. Так що напевно. але, якщо шків відкручується під час обертання. це не здається мало.І, а також, я був з цим новим домашнім ключем, намагаючись відкрутити зірку з вісью. там теж, T40. Я думав, що, якщо він був викручений легко. я б також чистив там. І що ви думаєте? З невеликим зусиллям трохи розірвався від зварювання, він став крихким. Не робіть цього, не повторюйте мої помилки. Встановлення шків був перенесений на наступний день.

Далі ми стикаємо підшипники. Тут теж перший млинець пішов COM. У мене немає оправки. Тому я вирішив натиснути той самий вузол плюс, зробив дерев’яний циліндр. Я даю вам друзів, я настійно рекомендую когось отримати оправку, щоб не страждати. Я вимив підшипники ходили важко. Можливо, це вийшло через те, що танк лежить у гаражі на нульових градусах. Одна розумна людина кинула мені думку. теплий рукав, а підшипники навпаки. триматися за мороз. вони йдуть легше. Але було занадто пізно. я вже натиснув половину підшипника. І ще один пункт. спочатку покладіть внутрішній підшипник! ! ! Так ви побачите з протилежної сторони. він сів до кінця чи ні. І я вперше поклав зовнішній, а потім внутрішній

На відкритому повітрі, до речі, повинен бути не в площині з рукавом, але трохи глибше.Якщо ви вперше встановили зовнішній, а потім внутрішній. І ви не можете зрозуміти. до кінця він сидів чи ні. ви можете виміряти відстань між зовнішніми сторонами підшипників. Вона повинна бути десь на 1-1.5 мм більше цієї відстані. Я принаймні стався так.

Внутрішній підшипник пресувався довгим і важким.Але ось підшипники на місці. Ви можете покласти шків.Тут я зробив ще одну дурість. Я купив набір чорних ключів на ринку. І тепер приходить момент істини. Болт є намазан за допомогою різьбового замка, я перетягнув його, поклавши трюки трубчасті ключа. Добре затягується, але вирішив ще трубу для лояльності. Varn, b і це зламало.

Замінюючи підшипник у пральну машину своїми руками. Відео інструкція з partsdirect.Ро.

Далі йде про непевний словниковий запас, заклик до племінника дружини, у машині стрибає. я куля до нього для набору інструментів. Він має помітний набір, я забув про це. Після прибуття я намагався витягнути праву відмітку з брязканням, але болт вже сидів цілком щільно. Отже, друзі. тільки хороший інструмент. і тоді ми вже беремо це.

Все, закінчення вже близьке. Отвори під болтами заздалегідь пробурюються до пиляння. На відео майстер робить болти та гвинти, я вирішив зробити все на болтах. Біг вперед, я скажу, що так. більше геморой. І довше. Краще зробити, як він радить. І якщо ви ставите скрізь на болтах. ви зустрінетеся, що це не всі болти голови. Мені довелося сказано про них на шліфувальну машину.

Перед збором на герметик, я зібрав все без герметика, і перевірив всі гайки, загвинчені. Ну, що це було, т.до. На пару болтів завдяки близьких просвердлених отворів до справи. не вдалося вітати горіхів. Як результат, зрештою, 4 гвинти замість цих двох болтів. Під самостійним пакетом, паяння, паяння спалювали отвори, щоб при затягуванні, Бог не вибухнув танк. І я також поставив халат під всі гайки. Я не знаю. це треба було це зробити чи ні, але вібрація все ще так, щоб нічого викрут. Хоча ніхто не ставить їх у відео інструкції.

Все, тоді танк з гаража буде забрати додому до герметика, вже теплий і збирає там.Твіст для герметика, в принципі, відео. За винятком випадків, коли існує безліч болтів, замість самонарізаних гвинтів. довше, ніж час, т.до. Жорстка рука в силіконі закриваються маленькі гайкові ключі до стіни танка. Але все, здається, збирається.

Замена подшипника в стиральной машине своими руками. Видеоинструкция от PartsDirect.ru.

Ну, і, нарешті, покладіть порошкову трубу в резервуар на герметик. Він довгий текла, і коли танк знятий, дуже зручно робити все красиво.

Асамблея не зробила жодних труднощів, все в зворотному порядку. Машина збирається, вона працює протягом декількох днів, ніде не течуть що-небудь, не гуляє.Після такої очистки друкарська машинка може відірватися з лимонною кислотою (хоча тут є думки). і все буде чистим.

READ  Що таке попередня пральна машина

Окремі спасибі за допомогу з порадою та консультаціями розумного приводу DolfInchik 🙂 За вартістю: два підшипника (один SKF, другий польський SKL), а також хороша залоза. 650 мастило для залози. Gydra-2. 140 Lock. 250 Хороший силіконовий (найкращий я взяв його). 250 болтів, горіхів, гнилі шайби. 60-го. 1350.Пили, свердла та т.D. я не думаю.до. Це не прямі витрати. інструмент залишиться зі мною і буде служити далі. Різьбовий замок і силікон також можуть бути включені до витрат умовно, т.до. Досить ще кілька машин. І вартість ремонту насправді менше.

Ну ось якось так. Може приїжджати до когось цієї ноти, хто вперше отримав його. :-)Всім удачі )

Як замінити підшипник у пральній машині Indesit?

Підшипник є важливою частиною пральної машини. Завдяки цій деталі, барабан обертається мовчки. Як правило, спочатку розрив підшипника важко помітити. Однак пізніше (найчастіше ви можете чути занадто гучні звуки. Його слід реагувати якомога швидше і встановити новий підшипник.

Необхідні інструменти

Початок роботи над демонтажу та заміни підшипників з власними руками без відповідного набору інструментів принаймні нерозумно. Тому вам потрібно запакувати заздалегідь:

Замінюючи підшипник у пральну машину своїми руками. Відео інструкція з partsdirect.Ро.

 • рогові ключі;
 • молоток;
 • спеціальний витяжний;
 • паспорти;
 • кольоровий металевий стрижень (не тонший олівець) або тупий долота;
 • Зручні викрутки (перехресні та гніздо) або викрутка з змінними сопла;
 • Камера або смартфон для видалення послідовності роботи.

Крім того, майстер вимагатиме витратних матеріалів у вигляді силіконового герметизуючого та водонепроникного змащення, а також запчастини нових підшипників та залоз.

Коли необхідна заміна підшипника підшипникової пральної машини

Перед ремонтом переконайтеся, що причиною несправності у зношеному підшипнику. Для цього прокрутіть барабан пральної машини. Дроблення, скрипучий та інший шум вказують на наявність проблеми.

Інший спосіб визначити дефект полягає в тому, щоб натиснути на вершину барабана та оцінити ступінь зсуву. Великий зворотний зв’язок між елементом водіння та гумовою манжетою. правильний знак підшипників зносу. Проблеми іржавої води під задньою панеллю агрегату також свідчать.

Перед підкріпленням, переконайтеся, що причиною проблеми. зношені підшипники. Для цього, інспектна барабана пральної машини

Етап Три знімайте передню панель

Фіксація люка пральної машини, потрібно відкрутити болти, які тримають панель. Після цього ви повинні ретельно видалити його з гачка. Не тягніть сильно. Панель підключений дріт з замком. Не пошкоджуйте. Як тільки ви можете перемістити цю частину на себе, відключіть дріт, лише якщо ви зможете повністю видалити передню стіну та вільний доступ до інших приладів.

Ознаки несправності

Усуньте несправність підшипникової складання пральної машини. машина іноді може не відразу негайно. Часто користувач помічає проблему, коли вона стає вже брутантною.

Визначити можливу несправність підшипників насправді легко. Потрібно лише слухати роботу пральної машини. Часто буває, що одиниця, наприклад, у ванній кімнаті, завантажується та працює, працює там у абсолютному самотності. Господиня в цей час може бути зайнята іншими домашніми справами або занурюватися в перегляду улюбленої серії. Насправді, для цього винайдено пральну машину. Однак, як і раніше цей домашній помічник залишається машиною, і тому контроль за його умовам необхідний.

Автомобільні гудіння

Перший тривожний знак зносу підшипників може бути незвичайний звук, що виникає під час роботи пральної машини. Особливо він може проявляти себе при переході до режиму показника, коли оборот двигуна стає найвищим. Машина може раптом раптово, абсолютно несподівано. важливо негайно звернути увагу на це.

Сам по собі такий шум не пройде, автомобіль буде більш чітко скрипним, при переїзді до інших режимів почнеться рудні металеві частини. Шум, стверджуючи, що підшипник зламався, це буде все більше і більше. Важливо не ігнорувати цей шум, тому що підшипник вже почав руйнуватися.

Якщо ви чекаєте, поки підшипник не впав, барабан може бути плавним, і машина отримає дуже серйозну шкоду відразу з найважливіших вузлів. Правда, гумова ущільнювальна залоза буде знищена ще раніше, і вода почнеться входити в підлогу. Потік дуже небезпечний, закриття може виникнути в електродвигуні.

Сильна вібрація

Поступово вібрація машини додають до шуму під час переходу до іншого режиму, наприклад, від полоскання до лицару. Надмірна вібрація на високих оборотах може призвести до помітних рухів машини вздовж гладкого підлоги.

Якщо в цей час спробуйте тримати пристрій рукою, ви можете почувати себе помітним взуттям і ударами.

Жінка не працює

На заводі виробляються пресові підшипники, і саме так, самі по собі, частини зруйнованого вузла з посадкового гнізда не вийде. Двигун отримує додаткову стійкість зношеного вузла, внаслідок чого забезпечується висока швидкість, машина може припинити роботу. Операція підрозділу в цьому стані є неприйнятним.

Гойдалки при завантаженні

Визнати несправність не завжди можлива негайно. Для цього ви можете перевірити гру барабана, шоковане в горизонтальній площині. Також помічайте зворотний зв’язок під час завантаження. барабан з зношеними підшипниками буде дуже помітно розгойдуватися на амортизаторах і пружинах.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS