Як змінити потік у швейній машині

Table of Contents

Практичні ради для робочої машини для початківців

Для тих, хто тільки починає шити, згодні з їх швейною машиною. це ключ до успіху. Звичайно, це займе деякий час і практикувати, щоб відчувати і зрозуміти цей головний помічник у шиття та навчитися працювати над ним. Поради нижче допоможуть вам прискорити цей процес і уникнути помилок, які часто роблять новачок на початку нашого швейного шляху. Можливо, досвідчені ремесла, деякі з них здаються очевидними, але пам’ятайте себе, коли ви почали. і ви зрозумієте, скільки дрібниць вже було приведено до автоматизму, щоб ви не думали, виконуючи ці дії.

Якщо ви почнете шиття, зверніть увагу на найпростіші моделі в нашому електронному каталозі. Наприклад, там ви знайдете дуже простий візерунок спідниць або дуже прості дерева топ.

Підніміть лапу перед заправкою нитки

Перед тим, як закріпити верхню нитку в швейну машину, підніміть лапу. Зазвичай це робиться за допомогою спеціального важіль. Ноги стопи забезпечують правильне розташування нитки в механізмі машин. якщо це не буде зроблено, то нитка не відмовляється, як це необхідно, і лінія потім отримає низьку якість.

Швейні лінії: тренування для початківців

Перед початком лінії, поверніть обидва нитки

Ці промашки іноді роблять навіть просунуті рукоділля. що говорити про новачок. Коли ви запускаєте рядок і введіть голку в матеріал, вам потрібно перевірити, що обидва нитки, верхній і нижній, були зарезервовані назад і розширені. Якщо ви пропустите цей момент, наслідки можуть бути, звичайно, не катастрофічними, а скоріше неприємними. Кінці ниток можуть потрапити під голкою в шов і створювати зайнятий і потворний вузол на початку лінії з нижньої частини роботи. Початок потрібно повторити.

Навчання шити з Burda: Поради щодо новачок

Почніть лінію, знижуючи голку в матеріал

Ця порада трохи дублює попередній, але ми відзначаємо цей момент окремо. Почніть лінію лише тоді, коли голка автомобіля опускається в матеріал. Таким чином, ви обов’язково побачите, що буде точно шити на запланованій лінії. адже голка буде стояти на ньому. Ви також можете підняти лапу і зафіксувати матеріал, якщо голка не їхала туди, де це необхідно, і нічого не доведеться зламати, тому що лінія ще не почалася. Бути кращим видимим, спочатку опускайте голку в тканину, потім опустіть лапу.

Як почати пошиття та не розчарування: 10 практичних порад початківців

Не запускайте лінію без перевірки довжини і ширини стібка

Дослідіть свій посібник до швейної машини та перевірте його на різних матеріалах з різними параметрами різних рядків. Отже, ви почнете розуміти, в яких випадках потрібно, наприклад, велика довжина стібка, а в чому є меншим. Перш ніж виконувати фінішну лінію, обов’язково перевірте його на клапт точно матеріалу, з якого я шию, використовуючи точно голку та нитку, яку ви будете шити продукт.

Також у визначенні бажаної довжини та ширини стібка, детальні майстер-класи для початківців можуть допомогти. у них є такі поради. Якщо ваша модель машини має швейний помічник, може допомогти і його поради.

Важливо також перевірити, яка лінія встановлюється, довжина та ширина стібка, тому що ми можемо залишити старі налаштування після закінчення будь-якої попередньої роботи та забути про це, думаючи, що машина налаштована, наприклад, на стандартній прямій лінії з довжина середньої стібка.

Поради Новіков: скільки тканин купує на продукті

Самая подробная инструкция к промышленной машине Bruce BRC-RA4-Q-7

Також перевірте натяг ниток

Інша річ, яка варто перевірити та випробовувати, перш ніж виконувати оздоблювальні шви, є напругою ниток. Спочатку спробуйте виконати лінію на складі вашої тканини та порівняти результат з малюнком нижче. Якщо вам потрібна регулювання напруги нитки, знайдіть інструкції для вашої машини, як це буде зроблено, і спробуйте змінити напругу та зробити різні лінії. Подивіться на шви зверху і нижче: ви зрозумієте різницю, і ви можете додати саме напругу, що необхідно для цієї тканини, ниток та ліній.

Занадто сильна напруга верхньої нитки

Збалансоване напруження: можна побачити, що верхня і нижня нитки рівномірно розтягуються, шов не кидається, без петлі

Як зупинити шиття в шафі і створити більш успішні речі: 9 порад

Допомогти собі і друкарську машинку

Для початківців, іноді важко виконати досить пряму лінію та плоску лінію. Це може допомогти лінію на тарілці: спробуйте зосередитися на них, що веде на одному з них краю матеріалу. Ви все ще можете зосередитися на краю лап. Інший варіант: створіть самостійно керувати своїми руками, наприклад, прикріпіть листовий наклейку до тіла, а голова, зосереджуючись на його краю.

“LEGO” деталей на двосторонніх скотч також придумається.

Направити матеріал впевнено, але ретельно

Інша точка, з якою потрібно отримати комфорт. це канал. Не тягніть тканину або на себе, так і в протилежному напрямку. Перемістіть його обережно і обережно, але впевнено. просто допоможе слайд-машині. Ця майстерність приходить з практикою: практика, і ви швидко відчуєте, як це найкраще зробити. І, звичайно, переконайтеся, що з усіма маніпуляціями з матеріалом пальцями не потрапили в голку!

Підготовчий етап

Переконайтеся, що немає ниток, які вам не потрібно зараз. Якщо вони присутні. вони легко витягти.

Перевірте постійну верхню нитку. Він повинен бути правильним і працездатним, всі предмети повинні бути у своїх місцях. Якщо є гриль від колишніх потоків, очистіть натяжну кисть. Витягніть та огляньте човник, бобін з кришкою для присутності банку.

Пам’ятайте, коли ви останній змащуєте механізм. Якщо це було досить довго, наприклад, більше шести місяців. розбирайте машину, перевірте стан механізмів.

READ  Поверніть пральну машину протягом 14 днів

При необхідності очистіть їх. Використовуйте промислове або моторне масло для змащення рухомих частин. Зберіть друкарську машинку, увімкніть його та керуйте його на хвилину.

Переконайтеся, що за допомогою тестового запуску всі механізми працюють гладко, чітко. Не повинно бути уповільнення, коли ви не очікуєте, а також рухи механізмів з помітними зусиллями.

Встановіть човник на місці, вставте голку, яка відповідає товщині верхньої нитки, яку ви збираєтеся шити тканину питомої товщини та текстури. Для побутових швейних машин використовуються голки з розрізом по одній стороні.

Обмотка бобіна

Для обмотки бобін є спеціальний перемикач, прикріплений до задньої частини машинного рукава біля маховика. Motalka працює у поєднанні з нижньою напругою нитки, розміщеної у правому куті платформи. При обмотуванні бобіна механізм машини не повинен працювати. Тому, перш ніж перейти до обмотки, спочатку потрібно вимкнути маховик, щоб він повністю перетворився вільно, не викликаючи руху машини. Для цього потрібно лише повернути круглу трикотажну голову великого фрикційного гвинта, розташованого в центрі маховика. Боббін встановлений на кінці шпинделя монета, щоб зупинити шпилька шпинделя входить у гніздо. Носити катушку ниток на котушку. Нитка з катушки розтягується, під шайбою натягу. Потім до бобіна через отвір на лівій стороні.

Рамка монета, в якій шпиндель обертається з луком, натискайте, так що гумовий край шків вступає в контакт з поверхнею маховика. Вільний кінець нитки на боббіну потрібно протягом деякого часу, щоб тримати руку, доки достатня кількість поворотів на бобіни закріпіть кінець нитки, після чого цей кінець зламаний. Після того, як бобін буде повністю обмотуватися, рамка монета автоматично вимикається, що вилітає з бобіна з маховика. Якщо гумовий край не вступає в контакт з маховиком під час обмотки Bobbin, рамка монета потрібно скорегувати. Для цього, відкрутіть гвинт у гніздах моделей Winder, стиснути кадр з монети вниз до маховика, і, тримаючи його в цьому положенні, закріпіть гвинт з викруткою у новому положенні на тарілці. З правильною обмоткою нитки на бобіні, повороти складаються рівномірно і щільно один до одного. Якщо обмотка не є нерівномірно або неправильно формою, вам потрібно налаштувати положення нижнього натягу на платформі, злегка переміщати кронштейн натягу вздовж гнізда платформи до потрібної сторони. Для цього викрутка повинна бути попередньо випущена її вкладення.

Як виправити швейну машину для початківців

Мріяти навчитися шити? Тоді це відео для вас. просто і чітко скажіть і показати. Як виправити швейну машину!

Заправка швейна машина. перший крок до створення продукту, незалежно від того, ви плануєте шити просту сумочку в трьох лініях або неймовірній красі куртки! Як і будь-який інший складним інструментом, швейна машина вимагає ретельного та компетентного кровообігу, тому він повинен бути заряджений акуратно і правий. Як саме ви дізнаєтеся з нашого відео підручника!

змінити, швейній, машина

Як організувати робоче місце для рукоділля корисні поради

Неправильна нитка: можливі несправності

Після заправки верхнього та нижнього потоку потрібно перевірити якість отриманої лінії на клапані тканини. Якщо машинні петлі, шорсткість видно знизу, або потік постійно розірваний, рекомендується шукати допомоги професійним майстрам. Вони допоможуть з’ясувати, як виправити потік у швейну машину, виконуватиме необхідний ремонт та запобігання пристрою. Для допомоги зверніться до нас за номером. Оцініть свій час, і довіряйте друкарській машинці лише професіоналам, тоді ваш помічник триватиме набагато довше.

Як вставити потік у швейну машину: докладні інструкції для заправки швейної машини

Щоб почати працювати над швейною машиною будь-якого зразка, спочатку потрібно зробити елементарні налаштування. Найбільш базовим є поповнення нитки. Початківці вперше дуже важко зробити цю маніпуляцію через незнання механізму роботи пристрою. Правильно реалізувати всі кроки, потрібно правильно знати принцип, як правильно заповнити потік у швейну машину та не порушуючи пристрій.

Легко розібрати, як вставити нитку в швейну машину, якщо робота буде здійснюватися на сучасному пристрої електричного або електромеханічного зразка.

Приклад заправки нитки за моделлю Minerva

Найпопулярніша в даний час фірма є Minerva. Є багато моделей, які відрізняються складністю розташування, функціональні моменти, кількість операцій. Але між ними є один загальний. принцип заповнення нитки.

Зверніть увагу! Інша популярна фірма. це Veritas. Принцип заправних ниток повністю ідентично до гір.

Плюс сучасних швейних пристроїв є наявність електричного принципу роботи, тому підготовка бобін та подальших дій. Стандартна заправка може бути використана в інших подібних моделях сучасного виробництва.

Встановлення болту

Найважливішим етапом є зарядка бобіна. Принцип вивертливої ​​нитки та фіксації елемента (на прикладі MINERVA) виготовляється наступним чином:

Структура механізму фіксації бобіна

  • Потрібно видалити знімний робочий стіл. Для цього пластикова пластина повинна бути зміщена ліворуч і повністю видалити. На певній моделі принцип видалення таблиці можна змінити.
  • У випадку, у випадку є пластикові двері. Відкритий відсік. Ви можете побачити механізм кнуту, який потрібно видалити. Попередньо піднімайте голки за допомогою бофера. Для цього достатньо витягнути “інсталяційний палець”.
  • Витягніть себе з механізму. Встановіть кріплення на верхній штифт. Розтягування “пряжа” від котушки до бобіна, використовуючи спеціальну обмотку, щоб тримати його. У потоці через отвір у бобіні для повної фіксації.
  • Натисніть педаль, попередньо виставку режиму “холостого”. Тема автоматично перетворюється на бобін. Ви можете використовувати колесо колеса, але цей принцип обмотки буде довгий, як це вручну.

Це буде цікаво для вас побудувати шаблон і пошиття власних іграшок собаки

Фіксація та наповнення бобін

Вам потрібно правильно встановити бобін у механізм і машину. Вставте пристрій у механізм, щоб нитка розташована за годинниковою стрілкою відносно гнізда. Тоді елемент батога розміщується на місці, тоді як ви повинні тримати “робочий палець”. На більшості машин принцип встановлення бобін здійснюється відповідно до такого механізму.

Заправка верхньої нитки

Швейний механізм будь-якої моделі пристрою розроблений таким чином, що 2 нитки беруть участь у роботі. верхній і нижній. Найпростіший спосіб до місця. це вершина. Алгоритм розташування:

  • Виправити котушку на спеціальному PIN-коду.
  • Потягніть нитку за допомогою підказок, розтягніть нитку через кріплення на тіло пристрою.
  • Обов’язково перейдіть по нитку через кріплення, які несуть відповідальність за силу напруги нитки та дірку, відповідального за пружину компенсації.
  • Біля лапи пряжа вводять у нитку.
  • Далі проводять через керівний гачок і тільки потім перейдіть до вуха голки.

Принцип заправки верхньої нитки на цьому етапі завершується розташування верхнього механізму. Пряжа в голці можна вставити вручну, спрямовану на око або використовувати автоматичний ниток. спеціальний механізм швейного матеріалу в голці. Розташований на лівій стороні лапи і регулюється за допомогою важіль.

Заправка нижньої пряжі

Після встановлення панк-механізму введення пряжі до роботи. Головне. правильно вставити бобін і організувати швейський механізм. Далі, розтягуючи нитки наверх під лапою.

READ  Чи можна мити шашлик у посудомийній машині

Заправка нижньої нитки

Вимкніть пристрій і за допомогою бічного колеса опускає голку. Вона повинна триматися кінчиком нитки, носиться в голковому вусі. Виготовлення однієї прокрутки верхньої пряжі чіпляється дно. Натягуючи верхню вершину, ви можете витягнути матеріал, який виходить з бобіна.

Перевірка правильності заправки нитки

Правильна версія заправки пряжі перевіряється на кілька етапів. По-перше, розташування ниток. Нижня повинна лежати під лезом, а вершина розташована між лопатями лопатей.

Досі заправка перевірені якісні лінії. Потрібно взяти невеликий шматок тканини. Спалахнуть кілька типів текстильних ліній. Якщо нитка зламана або проходить важко, це означає, що вам потрібно налаштувати кріплення, яке відповідає за натягування матеріалу.

Перевірте якість заправленої нитки

Зробити чек досить простий, процедура не займає багато часу, і дасть повну інформацію про налаштування коригування.

Це буде цікаво для вас як новачка, щоб навчитися робити картини на тканинах, використовуючи акрилові фарби

Швейна машина Як почати?

Коли психічно атакує план цієї статті, образ бабусі швейної машини з’явився. Я пам’ятаю її прекрасно. Тоді я була абсолютно маленькою дівчиною, і цю тему, то, здавалося б, дуже велика і важка, перекидається над підлогою на ажурну, але в той же час дуже сильний чавунне ліжко. Сторона друкарської машинки була божевільна, таємничі кола. колеса.

Ця тема, як-то дивно виглядала в звичайному сільському житлі. Але це, у той час, дуже рідкість у сільському будинку, могла шити повсті чоботи і захопити сидячи спідниці для цілого села.

Моя думка, успіх у шитті більше залежить від того, наскільки добре людина знає, як використовувати свою власну швейну машину, ніж від її вартості, і від того, скільки збільшується на нього.

Інструкція з експлуатації.

У попередній статті “Як вибрати швейну машину для дому?”Я вже сказав, що якщо у вас є можливість вибрати, краще придбати, що швейна машина, включена, в якій вона дуже детальна, з зображеннями або з фотографіями, інструкцією з експлуатації. Це буде ваш перший помічник, керівництво, диригент у “світі душі” вашої швейної машини.

Як вибрати швейну машину для дому?

Швейна машина Як почати?

Проблеми швейних машин.

Голки для побутової швейної машини.

Навіть ті, хто часто використовує швейну машину, може з часом захопити щось, втратити зору.D. І інструкція, тут, як тут, скажіть мені, нагадатиме. І важче швейна машина розташована, тим частіше видаляється з шафи посібника.

Кожен, і той, хто давно був “водіння” швейної машини та той, хто вперше сидить, повинен правильно використовувати його. І для цього потрібно проповідувати для вивчення поставлених інструкцій, знайти час і ознайомитись з цими додатковими пристроями та аксесуарами, які надходять до швейної машини. І обов’язково дотримуйтесь усіх рекомендованих правил безпечної експлуатації.

Щоб отримати найкращий результат при шитті, вам потрібен основний інструмент, який завжди “готовий!”, І це означає, що швейна машина повинна мати легкий інсульт і зробити плоску лінію. Для цього зберігати швейну машину чистою, добре розмита і завжди правильно підготувати швейну машину для роботи.

Пошиття швейної машини для роботи.

Перш ніж почати готувати швейну машину для роботи, потрібно правильно підготуватися до роботи. Було б добре мати свій власний кут для шиття. Отже, ви можете розкласти всі інструменти та аксесуари до наших місць. І шиття, без постійного складання там. тут можна було відкласти у той час, відвернувся від нього, а потім повернутися і продовжувати це робити.

Іноді швейна машина повинна витрачати майже весь день. Працювати більш продуктивно і менш необхідно втомлюватися.

Вам потрібно сидіти гладко, на стільці, який повинен бути розміщений навпроти голки машини (це де голка знижується). Було б добре мати стілець з регулюванням висоти сидіння і змінити положення спини.

Тіло роботи повинна бути з краю таблиці на відстані 10-15 см, а деталь обробляється на відстані 30 см від очей. Ручні кисті, працюючи на швейній машині, повинна бути на столі в постійному положенні.

Ну, звичайно, робоче місце повинно бути добре освітлене.

Якщо ви робите все правильно, не напружуючи, то він довгий час триматиме силу.

Голка швейної машини вставляється в тримач голки. Але перш ніж вставити голку в це, вам потрібно знизити лапу і перевести тримач голки на крайню позицію.

Кріпильний гвинт (який тримає голку в голці у вакуумі) на різних швейних машинах виглядає іншим. Але на будь-якій швейній машині, щоб вставити голку, а потім, при необхідності, вийміть, такий гвинт або ослаблений або затримується.

Голка вставляється в тримач голки до відмови, так що плоска частина голки (LYK) повертається назад.

Тримаючи голку в той же час, потрібно затягнути кріпильний гвинт.

Взагалі, без винятку, швейні машини мають верхню верхову верхню нитку через різні нітенастанти, шайби, перемикачі, пірти та т.D. Всі ці речі, на різних швейних машинах, виглядають різними, називаються по-різному, проводку верхньої нитки через них, також відбувається по-різному, але вони завжди призначені для одного, регулювання напруги верхньої нитки.

І як провести верхню нитку через всі ці випивку, вам потрібно подивитися на інструкцію з інструкції щодо кожної специфічної швейної машини.

Покладіть верхню нитку в голку.

Перевірка верхньої нитки закінчується продуктом нитки в швейній машині. Це можна зробити вручну або якщо є один на швейній машині, за допомогою ниток.

Вручну, кінець верхньої нитки виконується на вушному швейному машині.

Нитка або супер. поповнення на різних машинах виглядають по-різному і працювати по-різному, але вони завжди призначені для одного, полегшують наповнення ниток у голку.

На моїй швейній машині такий зтем.

Це так працює. Я натискаю на важіль Super. Teleing вниз, вона опускається, а невеликий гак входить у вухо голки.

І до цього часу, згідно з бажаною схемою, я вже зіткнувся з потоком до очей голки. І невеликий гачок нитки, що фіксує нитку і розтягує її через вухо голки. Усе.

Херл.

Хліб з різних швейних машин відрізняються за дизайном, матеріали яких зроблені.

Але незмінно служать один, нитки намотуються на них, які в лінії буде нижній.

І навіть найпростіші, найдавніші швейні машини мають пристрій. це прилад для обмоткових ниток на бобінах.

Звичайно, поранено, це не завжди відбувається. Повороти ниток не завжди лежать у певному, строгому порядку, але в цьому випадку важливіше, ніж однорідна напруга нитки при обмотці, ніж краса обмотки. Потім лінія буде гладкою. І, звичайно, краще, вручну, бобін не виходить.

Але процес обмотки нитки на бобіні повинен бути детально описаний у інструкції з інструкції для кожної окремої швейної машини.

READ  Сушіння шаф для робочого одягу та взуття

Зламав у кришку.

Бобин на бобіні вставляється тільки на швейних машинах, де розташовані механізми трансферу. Де трансферний пристрій горизонтальний, кришка Боббі вбудована в пристрій трансферу і не видаляється.

Книжкові шапки, швейні машини з вертикальним розташуванням механізму трансферу, трохи відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом, будівництвом,

Самая подробная инструкция к промышленной машине Bruce BRC-RA4-Q-7

Оскільки вони працюють у різних структурах та принципах функціонування трансферних механізмів. Але вони мають більше спільних, ніж відмінності. І бобін вставляється в капсуль в комах однаково.

Бобін, наповнений ниткою, вставляється в шапку боббіння, завжди така сторона бобіна до 1) підказка з наконечником відбувся за годинниковою стрілкою за годинниковою стрілкою.

2) Шапочка болючі обертається одночасно з вишиванням.

Коли бобін вставляється до кінця в кошик, кінець потоку, що працює від бобіну, розпочнеться в слоті бобіни,

Далі під пластиною тиску, а потім видаляється в особливе отвір.

Чи правильно вставляв боббін, ви можете перевірити, витягнувши кінчик. Бобін у ударній шапці повинен обертатися за годинниковою стрілкою.

Punk Cap вставте в човник.

Як ми вже дізналися, є три типи шаттлів. Вони відрізняються один від одного, в тому, що в процесі швейного виробництва або гойдалки, або обертаються в різних площинах, вертикальному та горизонтальному. Шатткі механізми відрізняються один від одного за розміром основних частин, матеріалів яких зроблені та їх розташування в човнику. Але з усіма цими відмінностями внутрішня структура самого шатткого пристрою у всіх швейних машинах дуже схожі, а завдання однакові.

Щоб вставити шапку боббіння в механізмі трансферу, розташованого вертикально, тоді як боббінна кришка, з бобіною всередині, повинна бути необов’язковою 1), спрямованою, вам потрібно вичавити засувку на кришці BOBBIN до відмови (вона знаходиться на всіх капсулах бобін без винятку).

і покласти на штифт механізму човника,

який доступний у всіх вертикальних механізмах трансферу без винятку.

Кришка бобін насичується на шпильці трансферу до відмови.

Cleaning Cap заблокована засувка, що піднімається на його шпильки. Щоб переконатися, що все зроблено правильно, потрібно витягнути наконечник на кінчику.

Бобін не може випадати з механізму трансферу.

Швейні машини з горизонтальним розташуванням шатт-механізму, бобін вставляється безпосередньо в човник, в якому вже розташована вбудована кришка Bobbin. У такому човнику, штифт менш виражений, але він все ще має. Дуже маленька висота і ширина, з діром на бобінах. На ньому бобіть і покласти. Боббін у горизонтально розташованому шаттці також вставляється так, щоб нитка залишає бобін за годинниковою стрілкою.

Розтягніть нижню нитку від човника.

Потягнувши нижню нитку на всі швейні машини, що відбувається однаково. Розтягнути нижню нитку від човника, ви повинні спочатку піднімати лапу. Потім зберігаючи кінець правої нитки лівої руки, право прокрутити маховик.

Як виправити швейну машину || Я хочу шити

Більшість швейних машин Flywheel обертається проти годинникової стрілки. Але все-таки є автомобілі, де він обертається за годинниковою стрілкою. Тому, щоб не викликати жодної шкоди швейну машину, прокрутіть маховик завжди в нормальному робочому напрямку.

Отже, давайте продовжимо, прокручуючи маховик або натиснувши педаль ноги або кнопку “Пуск/зупинка” буде вести маховик у русі, так що він знижує і підняв голку знову.

Голка з верхньою ниткою, скидаючись, захопити нижню нитку, і витягніть тільки,

Утворюється з нижнього розплаву петлі, лише злегка потягнувши, для лівої руки, кінець верхньої нитки.

Як виправити швейну машину || Я хочу шити

Я хочу побажати всім швейним коханням, спостерігати за вашим основним інструментом. швейна машина ретельно і з розумом, піклуйтеся про неї, і вона буде служити вам довго і надійно.

Всього найкращого! З повагою, млин Содедикова!

Робота з нитками на швейній машині та Overlock: 4 lifehak

Якщо ви працюєте над швейною машиною та перекриття, ці Lifehaki може прийти в зручний, що завгодно. плаття, штани, спідниці або верхівка. Шаблони різних моделей та інших продуктів для жінок, чоловіків та дітей, ви знайдете у нашому електронному каталозі.

Lifehak: створення власника для другої котушки

Використання ниток бобін для перекриття на швейну машину: 1 метод

Звіт: Не всі нитки в рамках для перекриття варто використовувати для шиття на швейній машині. Нитки в бобінах не можуть бути занадто довговічними. це зробить однакові не-удари. Також нитки в бобінах не можуть бути найкращою якістю: з вузлами, згущеними і так далі. Такі нитки можуть негативно впливати на механізм машинного механізму. Але якщо ви впевнені як нитки на пляшці, то спробуйте використовувати їх на швейній машині.

Для використання великих котушок, подібні тримачі зручні, але якщо немає нікого під рукою, спробуйте це або наступний lifehak.

Просто покладіть бобін у велику циліндричну кружку біля машини.

Нитка розтягується зверху і паливо, як зазвичай. Ви можете шити.

Фото I

Як шити металізовані нитки: 7 порад і Луньхков

Використання ниток бобін для перекриття на швейну машину: 2 Метод

Цей метод підходить для машин з вертикальним штифтом для котушки.

Візьміть звичайну котушку цього діаметра, щоб вставити його в основу бобіна. Використовуйте котушку як лайнер для бобін і трясти, як звичайно.

Lifehak: Приготування з в’язанням пряжі

Як розділити Бобін на роботу над Overlock: Варіант 1

Буває, що для виконання трьох-або-чотиричиткових швів на Overvov є лише один або два бобини ниток. У цьому випадку цей lifehak допоможе.

Підготуйте порожню катушку з під ниткою форми, подібну до котушки на фото вище, пластик, з плоскою кінцевою частиною. Також потрібен непотрібний бобін і пістолет з гарячим клеєм.

Змастіть верхню частину котушки з гарячим клеєм.

Клей бобін зверху і додати більше клею для сили.

Дочекайтеся сушіння клею. Потім встановіть отриманий дизайн до пристрою для обмотки бобіна на посіву.

Зробити більше, як “Бобін”, якщо це необхідно.

І використовуйте їх під час роботи над Overlock.

Як розділити Бобін, щоб працювати над Overlock: Варіант 2

Якщо ви не готові пожертвувати бобін, то тут є друга версія Lifhhak описана вище.

Використовуйте таку ж порожню катушку та бобін, але для їх зв’язку приймайте двосторонній скотч.

При обмотці, ретельно тримайте нитку так, щоб котушка та бобін не відключаються.

Потім зніміть бобін і скотч. і нитки можуть бути використані для роботи на Overlock.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS