Як змінити шнур у пральну машину

Ремонт пральної машини Zerowatt (Казань). Заміна засмаги та шнура живлення

Інструкції для заміни електричної вилки

Якщо ви розплавили електричну підключення або зламав одну з шпильків, технологія заміни полягає в наступному:

  • Вимкніть евровилку, яку потрібно змінити і видалити зовнішню оболонку шнура (близько 5 см з кінця).
  • Чисті всі 3 вени на 15-20 мм. Про те, як правильно видалити ізоляцію, ми сказали у відповідній статті.

Таким чином, ви можете самостійно змінити вилку на дріт. Як видно, інструкція досить проста, особливо на прикладах фото, кожен крок заміни був детально.

Довжина шнура повинна бути від 3 до 7 метрів. Пральна машина дає серйозне навантаження на електрику, тому воно не варто купувати пристрій для декількох торгових точок.

Технічно, можна подовжити сам (силовий кабель) мережевий шнур, для цього трохи далі, вилка пральної машини виконана надріз, а потім провід (їх три, третій провід «земля») визначається з Ізоляція, ви можете негайно взяти шматок дроту та вилку з розширення, і ця частина інструктувати шнур живлення пральної машини.

Чи можна змінити шнур?

Нерідко, несправність вилки мережевого шнура пов’язана з короткою замиканням, а джерело проблеми приховано в будь-якому іншому місці. Наприклад, це може бути мережевий шнур з розбиттям. Існує однакова проблема внаслідок передачі громіздких предметів, є також зовнішній збиток, що виникає внаслідок нігтя або гострого кута. У зв’язку з цим не треба поспішати розбирати штепсель, поки шнур не є уважним оглядом шнура на тріщинах, згинається або сліди Гарі.

змінити, шнур, пральну, машина

Найпростіша продуктивність машинного шнура машини перевіряється мультиметром. Підготовлений тестер перемикається на режим “buzzer”, після чого ви можете сказати шнур. Як тільки пристрій буде відзначати витік електроенергії, він дасть пронизливий сигнал.

Коли ланцюг тестування, довжина яких перевищує дві метри, рекомендується підготувати другий дріт і ввести його в одну схему. Якщо немає запасного провідника, існує другий варіант. “нуль” і “фазові” дроти з’єднані на одному кінці шнура. Властивості вимірювального пристрою викликаються до найближчих контактів. Слід зазначити, що в цьому методі перевірки існують певні переваги:

  • Один прийом перевіряється ймовірністю витоку на обох венах, пов’язаних з загальним ланцюгом, послідовно;
  • Немає необхідності шукати відповідний провідник і збільшити схему.
READ  Як видалити ключ на пральну машину Samsung

За відсутності мультиметра цілісність провідника перевіряється за допомогою універсального пристрою, виготовленого з власними руками. Для цього вам знадобиться лампочка для 3.5 В, акумулятор з трохи більшою потужністю, роз’ємом та парою з’єднувальних печінок. Елементи з’єднані в певній послідовності:

Як змінити мережевий шнур пральної машини?

Сучасна людина важко зробити без електричних приладів. Комп’ютер, холодильник, пральна машина, кавоварка, праска. все, а не список. Деякі пристрої працюють на батареях, але більшість до цих пір включені в мережу. Так. у них є шнур і вилка, яка включена в розетку. Так що пристрої служать протягом тривалого часу, система зв’язку до джерела живлення повинна бути в порядку. Але не завжди можна застосовувати до майстерні, якщо гвинт був Шичека або викрутіть. Як виправити електричну вилку? Ми розповімо про це у нашій статті.

Ремонт з власними руками

Визначивши несправність, вона повинна бути вилучена з тіла пральної машини та замінити. Для цього виконуються певні дії:

  • Пральна машина відключена від електричної мережі;
  • Верхня панель розбирається;
  • оглядаючи всередині корпусу у місці, до якого виходить машина кабельного покриття, частина, яку нам потрібно.

Ви можете знайти робочий аналогічний елемент у будь-якому магазині торгівлі з пральними машинами. Просто не забувайте, що для моделей машин. Bosch, Atlant або Indesit мережеві фільтри можуть бути структурно різні. Якщо рідним елементом не працює, ви можете використовувати запасну частину, подібну до електричних параметрів. Просто зверніть особливу увагу до допустимого перевантаження імпульсів та максимальне значення поточного споживаного, що повинно бути два. утричі вище, ніж той самий показник вашої пральної машини.

Тимчасово відмовляється від мережевої фільтрувальної машини, дозволяється замінити зовнішній пристрій, підключений до виходу.

Потужність, секція та бренд кабелю

Більшість пральних машин мають невелику силу. Середня потужність може досягати 2500 Вт. Індикатори живлення Це ваша пральна машина, яку ви можете легко переглядати на задній панелі пристрою. Інформація також може міститися у документах для пральної машини. Щоб визначити перетин кабельного перетину, потрібно обчислити дані на столі. Ось таблиця, з якою ви швидко вирішуєте з необхідним розділом. При підключенні вихлопу, також використовуйте цю таблицю.

READ  Що означає інверторний двигун у пральній машині

Ви також повинні пам’ятати, що неможливо використовувати дроти бренду Punp і AUNPP. Якщо ваша квартира має стару двоядерну проводку, то його треба замінити три ядром. Підключення пральної машини повинна виконуватися за допомогою міді три ядро ​​проводу. Також, коли підключено, потрібно використовувати захисні пристрої.

Після визначення розділу ви можете безпечно йти на ринок і вибрати необхідний дріт. Ми радимо вибрати продукти лише від відомих виробників.

Діаграма з’єднання до електромережі

Досвідчені електрики рекомендують монтажну потужність для підключення пральної машини з окремою групою безпосередньо з щита. Розширений до цього виходу не слід (особливо котла, насосна станція, тече водонагрівача). Кабельна укладання повинна виконуватися через кабельний канал, розташування фази/нуля не має значення.

Якщо ви вимкнуте окрему харчову групу для пральної машини, то це можливо, тоді замість цього висновок виконано з коробки з’єднання. Найголовніше, щоб забезпечити надійні зв’язки проводів для обміну груп (обов’язково використання термінальних знімків). І після тестового запуску пральної машини необхідно ретельно перевірити, чи місцезнаходження проводки в з’єднуванні з’єднання не перегрівається (для цього ви можете використовувати інфрачервоний датчик або термічний імідж, або термопари). Якщо принаймні десь нагрівається понад 70 градусів, то це вказує на помилки або недоліки у зв’язку.

Інший нюанс, що багато хто не враховує. це наявність ізоляції під пральну машину. У будівельних магазинах для цього продажу спеціальні “матви” під пральною машиною, яка одночасно виступає як ізолятор, і частково пожирає вібрацію справи (машина після цього “не стрибає” при виконанні циклу обертання на високих оборотах). І навіть якщо підлога випадково вибухнуло в підлогу. це не призведе до короткого замикання.

Порада! Ви не повинні використовувати заземлення з іншої контактної групи розеток. це може дати статичні розряди до мережі та порушити роботу інших побутових приладів (особливо тих, хто вразливий до статичного: маршрутизатори, ноутбуки, мобільні телефони, комп’ютери, телевізори). Нуль також слід відображати окремо. Це найбезпечніший варіант з’єднання.

Ми шукаємо проблему в проводах

Пристрій захисного вимикання (UZO) може бути спричинений через кілька причин:

  • Неправильне налаштування та вибір пристрою. Uzo може мати невеликий контейнер або взагалі бути дефектним. У цьому випадку відключення відбудеться з будь-якою дією пральної машини. Щоб усунути проблему, потрібно налаштувати або замінити машину.
  • Мережева перевантаження. Краще не використовувати декілька потужних електричних приладів одночасно. Наприклад, включаючи пральну машину, для відкладання за допомогою мікрохвильової печі або потужної плитки. Потужність пральна машина 2-2.5 кВт.
  • Пошкодження проводки або розетки. Щоб перевірити це, достатньо включити побутові прилади в мережі з аналогічною силою. Якщо UZO знову реагує, винна точна в електричній проводці.
READ  Як прати кофту в пральній машині

Важливо: фахівці повинні регулювати та замінювати UZO.

Заміна штекера шнура живлення

Процедура дуже схожа на підключення нового шнура до пристрою. Відрізняється лише тим, що пристрій не потрібно. Замість цього вам просто потрібно розібрати вилку. Для цього нам потрібно послабити гвинт або потягнути ядро ​​з зовнішньої оболонки, щоб гвинтові термінали були голими.

Вийняти з зовнішньої оболонки ядра. Через отвір у зовнішній оболонці вставте шнур. І тоді ми підключаємо його до гвинтових затисків, що знаходиться на ядрі.

Как правильно заменить электровилку.

Важливий! Підключіть гарячу дріт до латунного терміналу на ядрі. У випадку, коли гвинти мають той же колір, гаряча зубця стане тим, що є більш вузьким двома.

Здійснення з’єднання нейтрального дроту до гвинтового терміналу срібла. Коли гвинти того ж кольору, нейтральний зуб веде до ширшого зуба. Наземний дріт повинен бути прикріплений до зеленого гвинта землі, який на вилку.

змінити, шнур, пральну, машина

Всі дроти підключені. Ядро повинна повернутися назад у зовнішню оболонку, щоб тоді вона могла бути щільно закріплена. Є такі вилки, які тримаються разом з гвинтами, а інші вставляються на місце, просто натиснувши.

Как заменить щетки на двигателе стиральной машины.

Важливий! Потрібна перевірка інструменту. Вам потрібно переконатися, що правильність його роботи.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS