Як зробити бетонний змішувач з пральної машини

Робочий процес полягає в тому, що пристрій змішує рішення, щоб дати йому бажану консистенцію.

Цемент, вода та пісок, які також можуть додавати інші наповнювачі, що використовуються у виробництві бетону, виливають у резервуар і змішують. Крім того, за допомогою бетонних змішувачів ви можете підтримувати якісний стан мінометної маси у процесі будівельних робіт. Зрештою, бетон має майно для оцінки, що негативно впливає на його якість. І робота бетонних змішувачів допоможе витримувати бетон у правильному стані, не дозволяючи воді піднятися, а наповнювачі падають на дно, перетворюючись на набір матеріалів, викладених шарами. Щоб не витрачати гроші, багато хто робить такі змішувачі. Розглянемо, як конкретний змішувач розташований з пральної машини з вашими руками, розроблена в країні.

Переваги пристрою

Принаймні, вам доведеться провести деякий час і сили, щоб зробити бетонний змішувач своїми руками, повірте мені, це варто! Перш за все, це допоможе зберегти значну суму на покупку, а не тільки фабричний інструмент, але і готовий бетон (і варто це, як відомо, не копійки). Серед інших “плюсів” можна виділити наступним чином:

 • У вас завжди є власний бетонозмішувач під рукою. У будь-який час ви можете легко виправити існуючі будівельні помилки, зміцнити готову будівлю тощо.
 • Не треба носити бетон вручну. це важко і неприємно. Крім того, вручну не зможе сидувати достатньо будівельного матеріалу, але в бетонних змішувачах його можна приготувати, як вам потрібно.
 • У бетонному змішувачі він буде зберігати якість, тоді як у відкритих потужностях, бетон здатний швидко приклеювати.

Ми збираємо бетон-змішувач з власними руками

Щоб зробити змішувач бетону з пральної машини, важливо, щоб його активатор розташований у нижній частині. Перед вами завдання полягає в тому, щоб встановити відповідний вал замість активатора. Домашній бетонозмішувач з двигуном збирається в кілька етапів, вважаю їх.

Як зробити основу?

Ми зробимо рамку для бетонного змішувача. це повинно бути міцним і стабільним. Перед початком роботи ви можете зробити елементарні креслення, засновані на готових конструкціях домашніх змішувачів. Коли повторення ємності, не повинно бути. Важливо повністю прикріпити пристрій до масивного ліжка. Більш надійна база, тим довше домашнє бетонозмішувач буде тривати. Рамкова рамка повинна витримувати великі навантаження, тому вимоги до нього піднялися. Ну, якщо є готовий кадр, якщо ні. вам потрібен металевий кут 45х45 мм. Ви можете підключати металеві елементи, принаймні, зварювальні, принаймні за допомогою.

Рекомендований кут нахилу для змішування бетону. 35-40 градусів. Це оптимальне рішення для ефективної роботи пристрою.

Установка двигуна

Керувати циліндричним контейнером, будь-який двигун підходить. дизельний або електричний. Ви можете взяти електродвигун від насоса або вентиляції. Важливо правильно вибрати владу. Потрібно вийти від співвідношення. за кожні 50 л 1000 Вт. Якщо вісь моделі горизонтальна, потужність зменшується. 1000 W захоплює 75 літрів.

Якщо обсяг бочки до 200 літрів, ви можете обійтися без двигуна, застосувати ручний привід. Але ми вже говорили про недоліки такого рішення. Тим не менш, наша мета. створити ефективний електричний бетонозмішувач. Якщо ми зробимо суміш бетону з пральної машини, ви можете зробити це за допомогою його двигуна, якщо він зламаний. ви повинні шукати відповідний.

READ  З чого можна зробити смужки для депіляції

Переваги домашнього бетонного змішування пральної машини

Деякі вважають, що немає нічого кращого, ніж фірмові технології. Однак домашній бетонозмішувач також має свої переваги:

 • Крім того, ви використовуєте старі запчастини, які марні полягають у гаражі, ви заощадите гроші на придбання нових прийомів.
 • Мати свій бетонний змішувач, особливо в приватному секторі, завжди до речі. Якщо вам потрібно оновити доріжку або натиснути фундамент, вам не доведеться шукати обладнання знову.
 • Ви можете зробити бетонний змішувач на власному малюнку. Буде легше зафіксувати його при розриві та розрахунку розмірів для транспортування в транспорті.
 • Якість замішування в бетонному змішувачі не порівнюється з посібником, особливо коли обсяг роботи великий.

Домашній бетонний змішувач з електроприводом. Механічні змішувачі

Домашній бетонозмішувач з руками механічний тип зовні виглядає дуже схожий на гравітаційний. Головна відмінність полягає в її всередині.

Це. посібники та розповсюдження лопатей, зварені до внутрішніх стін контейнера. Вони спрямовують падіння оборотних шарів, розрізають їх одночасно на окремих частинах.

У цьому випадку манекен стане кращим і протягом коротшого часу. Наявність лопатей змінює принцип себе гравітаційного змішування. Тому робоча ємність може бути розташована не тільки горизонтально, але й під кутом, що дозволяє вам більш раціонально використовувати об’єм бетонного змішування та робить роботу більш зручною.

Схематичне зображення механічного бетонозмішувача.

Крім того, робоча ємність, встановлена ​​під кутом до горизонту, більше не вимагає наявності закриття герметичного покриву, а скидання готової суміші може бути здійснена через постійно відкриту дірку, перетворюючи саму працездатність.

Виробництво працездатності

Ви також можете використовувати сталеву бочку як робочу здатність, до внутрішніх стін, з яких слід зварені сталевими лопатями під кутом 30-35 градусів. Висота лопатей повинна дорівнювати чверті діаметра бочки. Можливі варіанти зварювання лопатей до обертового валу, що проходить всередині.

Більш складним варіантом буде виробництво можливостей власного дизайну, видобутку домашнього господарства. Для цього вам знадобиться сегмент сталевої тонкостінної труби з товщиною стінки 2,5-3,5 мм, діаметром щонайменше 800 мм і довжиною щонайменше метра.

Репортажна рамка найкраще виготовлена ​​з сталевих профілів труб.

Одна сторона труби завалюється сталевим колом. З іншого боку, 4-6 трикутних сегментів вирізані, які піднімаються до середини та зварювання між собою. В результаті виявляється контейнер, що нагадує грушу. Всередині груші зварені лопаті, а в центрі, ззовні нижньої частини, сталева вісь для подальшого кріплення приводного шків.

Вони менш сприйнятливі до згинання, ніж кут і мають відносно малу вагу. У рамковій конструкції він повинен бути передбачений для встановлення опорних коліс, на яких буде лежати контейнер, а платформа для встановлення електродвигуна.

Легше, ніж я нікому не придумав!!!

Сама рамка повинна складатися з двох частин:

Підтримка та поворотні частини рами пов’язані один з одним через короткі вали, закріплені підшипниками або рукавами.

Бетономішалка роблять це самостійно.

До однієї з валів вам потрібно зварити поперечну ручку до можливості нахилу поворотної частини кадру, а з нею та робочою здатністю буде лежати на кадрі, спираючись на колеса.

Marrial Mechanic Mechanic

Привід для обертання змішувача в пристроях цього типу є надзвичайно рідким і лише з невеликим обсягом працездатності. Як правило, для обертання електричного двигуна, підключеного до змішувача через передачу ремінця.

зробити, бетонний, змішувач, пральної

Мийка бетонозмішувача.своїми руками.частина 1.

Ще краще підключити електропривод через коробку передач, але бетонний змішувач, зроблений у цьому випадку, буде занадто дорогим з точки зору необхідних компонентів. У фабричних структурах ви можете побачити передачу передач від двигуна, встановленого на боці резервуара, у місці найбільшого діаметра, але з незалежним способом, що робить таке рішення лише теоретично.

READ  Що означає віджимання в пральній машині

Виготовлення саморобного бетонного змішувача

Зробити це хороший бетонний змішувач, щоб зробити це. Важливо уявити вимоги до сукупності такого роду. До них відносяться:

 • Одноманітність роботи,
 • Опір та безпека роботи,
 • Мобільність запасів,
 • Зручність вивантаження готового цементного розчину.

Якщо більшість із пунктів цього переліку питань, як правило, не відбувається, маржа мобільності може бути оцінена після розгортання великомасштабної роботи: легше провести деякий час, щоб поставити бетонний змішувач на колесах з вашими руками, ніж зв’язати трудові операції до місця нерухомого пам’ятника, так необхідний апарат.

зробити, бетонний, змішувач, пральної

Задоволення вимог до бетонозмішувача слід заздалегідь подати витратні матеріали та інструменти.

На додаток до машини для прання, вам знадобиться:

 • Pila болгарська;
 • Апарат з електродами для зварювання;
 • 45 мм кути на кожній стороні;
 • дриль;
 • паяльник;
 • Широка металева смужка;
 • колеса.

Кути, при необхідності, замінюються каліпами, а металевий ніж може впоратися з функціями шліфувальної машини. Вам також можуть знадобитися болти з горіхами та парою ключів ключів.

Чи варто зробити такий домашній?

Якщо ваші руки ростуть з правильного місця, і ви любите “безлад з залозами”, то ця стаття для вас. “Не покритий Луково” може бути дуже дешевим, щоб зробити дуже корисну річ у домогосподарстві, скористатися його самостійно, а потім орендувати до знайомих і родичів. Багато людей скептично ставляться до домашніх речей, вважаючи, що фабрика завжди краще, але насправді це не завжди так. Ми надаємо аргументи на користь бетонозмішувача з вашими руками.

 • Домашній бетонний змішувач. копійки, і користь від нього точно так само.
 • Домашній бетонозмішувач може бути виготовлений за індивідуальним малюнком, наприклад, з урахуванням розміру тіла або стовбура вашого автомобіля, на якому буде транспортувати цей бетонний змішувач.
 • З домашнім легше з’ясувати, якщо він не працює під час роботи, тому що ви зробили це самостійно, це означає, що це буде легше для цього.
 • Ви нарешті знайшли гідне використання деталей з старої пральної машини, яка лежить у вас у гаражі, сараю або на балконі.

З плюсом ми вирішили поговорити про перешкоди, а перешкоди з них також дуже багато. Ось деякі з них.

 • Виробництво ремісничої суміші вимагає часу, а тимчасові витрати дуже значні.
 • Ви повинні бути в змозі “обробляти залізо” і мати бажання працювати, інакше, краще не почати це.
 • Потрібно мати уявлення про остаточний результат, ідею та необхідні матеріали та компоненти для роботи.

Важливий! Щоб зробити бетонний змішувач, вам потрібно трохи зрозуміти в електрику, щоб мати можливість підключити свій двигун відповідно до інструкцій.

Які матеріали потребують і що робити з ними?

Дизайн домашнього бетонного змішувача з двигуном не настільки складним. Він складається з трьох основних елементів: двигун, що призводить до руху контейнера з бетоном, фактично контейнерами з вісью та основою, на якій проводиться весь дизайн.

При виборі матеріалів та компонентів потрібно представити, які розміри будуть бетонозмішувачем. Загальний бетонозмішувач має велику здатність, і вона може змішувати багато бетону за раз, але це буде приймати потужний двигун для нього (не підходить від пральної машини). Крім того, така асамблея в легкому автомобілі не буде лопати, вам доведеться замовити вантажівку для транспортування, і це незручно. Краще зробити бетонний змішувач з невеликою потужністю, легше перемістити його, крім того, легше знайти деталі для неї.

зробити, бетонний, змішувач, пральної

Почнемо, ми готуємо інструменти. Нам знадобиться свердла, ступінчаста свердла, ножівка для металу або болгарії, зварювання, викрутки та файли, набір ключів і плоскогубців. З матеріалів нам потрібно:

 • Потужність бетонозмішувача. В якості конкретного змішувача, ви можете використовувати барабан із пральної машини з герметичними отворами, круглий горщик пральної машини, хоча він досить великий. Деякі використовують навіть старі біди та фляги як ємність.
 • Двигун зі старої пральної машини. Двигун також є основним елементом, який зробить роботу бетону змішувача. Він повинен буде встановити та підключити його своїми руками. До речі, завдяки цьому двигуну ви можете зробити напенію з пральної машини власними руками, але це буде обговорюватися в іншій статті.
 • Металевий куточок 50×50. Він приїжджає в зручний для основи майбутньої бетонної суміші.
 • Всередині старої пральної машини типу Сибір, Ока або Вятка. Частково підходящі елементи з пральних машин з лобовим навантаженням.
 • Дві колеса. Ви можете взяти з старого автомобіля або тролейбусу, головне, що вони можуть витримувати значну вагу і добре рухатись на сайті.
 • Металевий стрижень на 4,5 см. Стрижень потрібна від міцної загартованої сталі, оскільки це буде відігравати роль осі, яка візьме на себе вагу дизайну. Потрібно носити колеса.
 • Металеві смуги ширина 50 мм та товщиною 4 мм.
 • Обрізати трубу діаметром 30 мм.
READ  Як самостійно зробити плиту

Важливий! Вам також знадобиться велика кількість різних компонентів: передачі різних розмірів, привід, болти та горіхи різних розмірів, коробка передач тощо. Багато чого можна знайти, порушуючи пральну машину активатора.

Етапи роботи, виготовлення

Ручний бетонозмішувач

Для обертання барабана потрібна стабільність, оскільки, коли компоненти розчину орендуються, центр тяжіння постійно змінюється. Тому основою у вигляді декількох трикутників ідеально підходить для значних навантажень, а також зберігає постійну позицію барабана. Нанесення рулетки, визначте нижню точку резервуара, його індикатор буде від 50 до 80 см. Цей розмір визначає сторону трикутника.

Правильно розроблена структурна база забезпечить її стабільність.

З приготованої частини труби 2 трикутники зварюються на відстані, що характеризує діаметр барабана. Ось, призначена як механізм перекидання контейнера, встановлений у зварних трубах. Потім кріплення чотирикутника фіксується на ньому і поміщається під нахилом. У верхній частині він зварює 2 колеса, тримаючи ємність фронту. Саме тут ось фіксується механізмом обертання, для цього підшипники вставляються у зварну сопло. Далі. процес зварювання ручкою та затискачами для консолідації. А також варто зробити танк, щоб містити вертикальне положення резервуара та леза посередині, допомагаючи у високоякісній будівельній суміші.

Горизонтальний

Цей бетонний змішувач з старої пральної машини має загальну структуру дизайну ручної роботи. це основа, кадр. Електричний блок з двигуном. єдина різниця. Щоб зробити це, вам знадобиться: Бендкс Механізм, Маховик, 2 Шків. Етапи реалізації:

 • фіксація сталевого стрижня до великої передачі;
 • Встановлення невеликого бензиксного спорядження на металевому стрижня;
 • зварювальна насадка та установка підшипників;
 • фондові установи;
 • Монтажний шків;
 • фіксація двигуна та ременя;
 • Підключення електроенергії.

Кут руху може бути 2 шків різного розміру замість передач. Швидкість регулюється за допомогою ременя.

Вертикальний

Це цікавий дизайн, який корисний для замішування рідинних розчинів та сумішей, що використовуються для штукатурки та шпаклівки. Бетономішалка виділяється чотирикутною рамкою. З цією метою підходить пральна машина “казка”. Розрізняються наступні моменти виготовлення фундаментів:

 • зварювання прямокутника з шириною, що відповідає барабанам;
 • виробництво 2-х перехрестя для барабану;
 • Прикріплення ніг за допомогою зварювального машини.

Будівельний розчин буде вибирати в нижній частині танка. Біля отвору для активатора зробіть іншу, напівкруглу форму закриття демпфером. Ручка закріплена біля барабана, за допомогою цього підштовхнула демпфер. Підшипник закріплений під резервуар, який вставляє валу, і до нього, у свою чергу, зварює велику передачу. Бетонозмішувач двигун встановлений з плінтусом.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS