Як зробити циркулярку з двигуна пральної машини

Готуємо електричну частину

Ви можете почати пилу за допомогою стартера. Передбачивши теплову захищеність від перевищень струму, можна досягти автоматичного відключення агрегату в момент його заклинювання. Для цього чудово підходить кнопка від звичайного дверного дзвінка.

Якщо ваша циркулярна пилка з двигуна від пральної машини постійно перебуватиме на вулиці, необхідно передбачити захист електрики від впливу вологи.

Регулювання оборотів

У процесі експлуатації інструменту виникає необхідність працювати з різними за габаритами матеріалами, тому потрібно мати можливість регулювати обороти у більший чи менший бік. Для цього можна використовувати диммер або гашетку від ручного електроприладу, адже вони дозволяють регулювати подачу напруги та, відповідно, швидкість обертання диска. Один із висновків котушки з’єднуємо з висновком якоря, а другий – пускаємо на живлення від мережі. Другий вихід якоря через димер з’єднуємо таким же чином. Перевірте схему і запустіть.

Складніший спосіб регулювання оборотів. застосувати таходатчик. За допомогою нього можна регулювати швидкість обертання без втрати потужності двигуна. Увага, підключати таходатчик потрібно з використанням мікросхеми. Вона вирівнює потужність, коли збільшується навантаження на вал. Потрібну мікросхему можна купити або виготовити самостійно. У цьому допоможе схема плати TDA 1085. Перелік необхідних деталей великий, але маючи список під рукою, легко збирається у спеціалізованих магазинах.

Матеріали:

Усі комплектуючі підбираються під діаметр осі велосипедної втулки. Крім цього знадобиться перехідне кільце між зовнішнім діаметром осі і внутрішнім діаметром пильного диска, а також сталеві трубки для виготовлення кількох втулок.

З дрилі

Це не найкращий варіант мініатюрної циркулярної пилки в плані витривалості та надійності. Якщо використовувати ручний дриль без внесення додаткових змін у конструкцію, то можна запропонувати два варіанти циркулярної пилки з дриля. Перший варіант використовуватиме затискний патрон, без будь-яких змін. полотно диска при цьому необхідно буде насаджуватися на болт і затискатися в свердлильному патроні. Другий варіант полягатиме в тому, що свердлильний патрон буде необхідно зняти і використовувати шпиндель для кріплення пилки. Але як би там не було, ручний дриль призначений для короткострокового режиму роботи, виробники рекомендують безперервно використовувати його всього 2-3 хвилини, після чого робити не менше 5-7 хвилин перерву. Цей інструмент розрахований на роботу зі свердлами максимальним діаметром 10-13 мм, тому використовувати циркулярний пиляльний диск діаметром навіть 125 мм на такій пилці буде навряд чи розумно.

READ  Помилка F16 у пральній машині Bosch

Як зробити циркулярку з двигуна пральної машини

Робочий двигун з пральної машини. автоматичний не повинен бути пилом у гаражі. Навіть домашній майстер може знайти йому застосування. Ми розповімо, як виготовити саморобну циркулярку з двигуна пральної машини.

Такий інструмент допоможе напилити дров, освоїти столярні роботи. Однак будьте уважні: необережне користування саморобним верстатом може призвести до неприємних наслідків. Тому, перш ніж братися за роботу, ви повинні бути повністю впевнені у своїх силах.

Доцільність самостійного виготовлення

Автоматизовані пристрої підвищують ефективність обробки деревини, що досить актуально в організації виробництва або для виконання побутових завдань. Сучасні модифікації дозволяють не тільки працювати по дереву, а й по м’якому металу – бронзі, алюмінію, міді. Широкий асортиментний ряд представляє вашій увазі не тільки верстати для професійної обробки, але й обладнання, що використовується в домашніх умовах.

Правда, є один значний недолік покупки обладнання. є такий токарський верстат досить дорогий. Щоб заощадити бюджет, можна скористатися одним із трьох варіантів – купити китайську модель, придбати радянську техніку та постійно її ремонтувати або виготовити такий верстат своїми руками.

Циркулярка самодельная с двигателем от стиральной машины автомат. Часть вторая. Тест с доской 50мм.

Циркулярка своїми руками/Як зробити циркулярку з двигуна з пральної машинки автомат

У тому випадку, якщо верстат призначається для побутового застосування та вдосконалення власної майстерності у столярній справі на рівні хобі, то верстат, зібраний самостійно, є відмінним альтернативним рішенням дорогого обладнання. Звичайно, саморобна модель не має різних особливостей заводського аналога, але її функціональності виявиться цілком достатньо, щоб виготовити невеликий виріб з м’якого металу або деревини.

Циркулярка з двигуна від пральної машини

Така корисна річ, як робочий двигун з автоматичної пральної машини, не слід помічати у вашому гаражі.

У будь-якого саморобкина руки, що поважає себе, зачешуться побачивши таку перспективну деталь.

У даній статті ми розповімо, як на базі такого двигуна зробити дуже хорошу легку і компактну циркулярку, на якій без проблем можна буде розпускати дошку п’ятдесяту або навіть брусок 10х10.

Увага! Складання циркулярної пилки своїми руками та її подальше використання може виявитися небезпечним! Тому не беріться за цю справу якщо ви не впевнені у своїх навичках і не дотримуєтеся правил безпеки! Ця стаття не є закликом до дії. І пам’ятайте, вся відповідальність за те, що ви робите, лежить тільки на вас!

READ  Як очистити гумку в пральній машині автоматична

Якщо не вдасться правильно під’єднати двигун від пральної машини, то апарат просто не працюватиме.

Складність не в підключенні двигуна, а в тому, щоб забезпечити стабільне регулювання обертів. Як вже писалося вище, без цього пилка буде просто рвати матеріал. Щоб забезпечити коригування, ви можете використовувати регулятор напруги замість самоскид, який обладнаний моторами пральних машин.

При підключенні деякі майстри плутаються, оскільки колекторні двигуни, які ставлять на машини-автомат, мають відразу кілька виходів. Тому і незрозуміло, як зробити підключення. Підключення відбувається так:

 • Спочатку двигун потрібно кілька разів прокрутити, щоб знайти котушку збудження або черевики. Від них має йти 2 або більше дротів.
 • За допомогою омметра, виставленого на мінімальний опір, по черзі продзвонюємо кожен вихід. Тут треба з усіх наявних виходів знайти два з найбільшим опором. Це якщо там більше двох проводів.
 • Після цього потрібно відшукати колектор двигуна та щітки, від яких також має йти два дроти.
 • Після цього потрібно знайти виходи таходатника. Часто ці дроти можна виявити прямо на корпусі. Якщо їх там немає, то вони заховані в корпусі, тоді доведеться трохи розібрати двигун.
 • Тепер вам потрібно взяти один дріт від колектора та підключити дріт з котушки до нього.
 • Інший провід колектора потрібно підключити до мережі на 220 В.

Якщо двигун запустився без проблем, то значить все зроблено правильно. Окремо можна розглянути процес підключення двигуна за допомогою регулятора обертів:

Циркулярка самодельная с двигателем от стиральной машины автомат. Часть вторая. Тест с доской 50мм.

 • Один з проводів котушки з’єднуємо з одним з проводів якоря.
 • Інший підключаємо до мережі.
 • Другий провід якоря приєднуємо до димеру.
 • Інший вихід димера підключаємо до мережі.
 • Пробуємо запустити двигун.

Важливо! При пробному запуску обов’язково дотримуйтесь правил техніки безпеки. У жодному разі не пробуйте торкатися руками до елементів апарату, що обертаються.

Регулювання оборотів

У процесі експлуатації інструменту виникає необхідність працювати з різними за габаритами матеріалами, тому потрібно мати можливість регулювати обороти у більший чи менший бік. Для цього ви можете використовувати диммер або порожнину з ручного електричного приладу, оскільки вони дозволяють регулювати постачання напруги та, відповідно, швидкості обертання диска. Один із висновків котушки з’єднуємо з висновком якоря, а другий – пускаємо на живлення від мережі. Другий вихід якоря через димер з’єднуємо таким же чином. Перевіряємо схему та запускаємо.

Циркулярка своїми руками/Як зробити циркулярку з двигуна з пральної машинки автомат

Складніший спосіб регулювання оборотів. застосувати таходатчик. За допомогою нього можна регулювати швидкість обертання без втрати потужності двигуна. Увага, підключати таходатчик потрібно з використанням мікросхеми. Вона вирівнює потужність, коли збільшується навантаження на вал. Потрібну мікросхему можна купити або виготовити самостійно. У цьому допоможе схема плати TDA 1085. Перелік необхідних деталей великий, але маючи список під рукою, легко збирається у спеціалізованих магазинах.

READ  Дошка контролю двигуна з пральної машини

У складання циркулярної пилки немає нічого складного, але є деякі нюанси. Модуль руху циркулярної пилки включає такі елементи:

Важливий! У спрощеному варіанті можна зробити складання без використання підшипників.

зробити, циркулярку, двигуна, пральної

Процес складання включає наступні дії:

 • на менший шків надягає ремінь приводу: на пильний диск обертання передається від валу; щоб уникнути ковзання ременя, на шківі потрібні насічки, якщо їх немає, робимо самостійно 3-4 поперечні борозенки;
 • для кращого зчеплення на поверхню можна нанести бітум;
 • ремінь можна використовувати не тільки від пральної машинки, а й від будь-якої техніки; він повинен мати зазубрини і мати достатню міцність;
 • щоб уникнути зісковзування петлі приводу з великого шківа на його кінці наварюється невеликий виступ; можна приварити диск більшого діаметра, ніж шків;
 • диск на валу з метою безпеки варто кріпити дуже добре, щоб не сталося його скоку під час роботи, що може призвести до серйозних травм;
 • Щоб відрегулювати отвір напруги ременя для фіксації двигуна, потрібно врегулювати.
зробити, циркулярку, двигуна, пральної

Для запуску саморобної циркуляційної пилки можна встановити вимикач від старого побутового електроприладу. Підійде кнопковий вимикач, який використовувався на радянських моделях пральних машинок. На вході його потрібно запитати на два контакти, а всередині роздвоїти один провід. Таким чином, отримаємо три виходи: один буде фазою, другий – нулем, а третій – дасть зміщену фазу за допомогою конденсатора. Дана схема вимикача забезпечить запуск, але після нього потрібно роз’єднати конденсатор.

Для зручності роботи циркулярну пилку потрібно розмістити на рамі зі станиною. Її можна зробити із прямокутного профілю 20 мм. Рама з’єднується за допомогою зварювання, тому що в процесі роботи вібрація передається на вузли з’єднання, і вони повинні бути скріплені надійно. Болтове з’єднання допустиме, але менш надійне. Його потрібно періодично оглядати та підтягувати болти. Птах також краще зварювати рамку. Внизу закріплюється двигун, угорі виходить робоча платформа. Можна також пристосувати стіл від старої ножної швейної машинки.

Важливо! Саморобна циркулярна пилка з мотора пральної машинки, звичайно, вимагатиме тимчасових витрат, але суттєво заощадить бюджет.

https://masterpanoram.ru/elektrichestvo/dvigatel-dlya-mini-cirkulyarki.html
https://chistim-chistim.ru/sdelat-tsirkulyarku-dvigatelya-stiralnoy-mashiny-svoimi-rukami/
https://zip-sma.ru/instrument-i-stanki/cirkulyarka-iz-motora-ot-stiralno-mashiny.html
https://palitra21.ru/master-klassy/kak-sdelat-tsirkulyarku-iz-dvigatelya-stiralnoj-mashiny-svoimi-rukami.html
https://pressadv.ru/samodelkinu/stanok-iz-dvigatelya-ot-stiralnoj-mashiny.html
https://mashmaster.ru/cirkulyarka-svoimi-rukami/
https://stiralmashinyinfo.ru/drugoe/tsirkulyarka-iz-dvigatelya-ot-stiralnoj-mashiny/
https://instrument16.ru/instrument/tsirkulyarka-s-dvigatelem-ot-stiralki.html [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS