Як зробити домашній камін з коробки

Як зробити декоративний камін з коробки

Створіть романтичну атмосферу в будинку, хороший настрій взимку та комфорт цілий рік допоможе декоративному каміні з коробки з вашими руками. Покрокові інструкції допоможуть не розпочати “брудну” роботу в будинку, породи цементу та розбирайте дах під димовою. Камін може бути створений в один вечір і від подруги. Отже, ми перетворюємось на фантазію, приносять до роботи дітей і починають створювати своїми руками.

Необхідні матеріали

Найголовніше, це буде потрібно в процесі виготовлення каміна з вашими руками на новий рік, це щільний картон, але краще зробити святковий вогнище з коробки з побутової техніки. Залежно від налаштувань автора, робота та його фантастичний список необхідних матеріалів можна скорегувати, але головним чином:

 • Скотч;
 • добре заточений ніж;
 • олівець;
 • гострі ножиці;
 • клей;
 • Рулетка для вимірювання або лінійки;
 • Оздоблювальні елементи (це можуть бути серветки, фарби малювати цегли, шпалери з необхідним орнаментом, справжнім дровым або імітом з гофрокартону, світлодіодні гірлянди, соляна лампа, свічки тощо.).

Незважаючи на те, що виробництво каміна для нового року з коробки не представляє спеціальну складність, особливо якщо існує покрокова інструкція, то точність, терпіння та точність. Зокрема, це окупація творчих людей, тому що це чудова можливість показати вашу фантазію та створити свій власний та унікальний камін, який пізніше буде можливо розмістити як подарунки, так і різні прикраси.

Інші варіанти фальшивих камінів нового року роблять це самостійно

Щоб зміцнити поверхню каміна з коробки, якщо ви хочете покласти щось коріння на обличчі Санта-Клауса, ви повинні використовувати кілька картонні листи, складені та скріплені разом, або шматок фанери.

Камін з ящиків димоходу також є досить цікавим варіантом. Правда, ця дизайн більш підходить для просторих апартаментів або прикрасити сад на новий рік.

Декоративний фальшивий камін для нового року також може бути виготовлений з картонних листів з дерев’яними елементами, які будуть підтримувати дизайн. Використовуйте декоративні багети та плінтуси, щоб красиво організувати камін, виготовлений вручну.

Як зробити камін з картону зробити це самостійно

На підставі ескізу та вибраних розмірів потрібно малювати камін, щоб намалювати деталі камінів, яка складається з трьох частин: фундаментів, порталу та верхньої полиці.

Ширина основи повинна бути ширшою, ніж сантиметри на 5-7 загальної довжини каміна, а довжина 10-12 сантиметрів більше, ніж ширина майбутнього дизайну.

Вирізати і склеєні за допомогою картинної стрічки прямокутної коробки, всередині якої ребра розташовані для жорсткості, від склеєних разом кілька шматків картону.

Негайно необхідно вирішити, як портал каміна буде прикріплений до бази. Портал може вставити всередину основу і прикріплюється до його дна та стін. Потім отвір навколо порталу закритий. Важливо також можливе, коли основа повністю застрягла, а портал прикріплений до її поверхні, за допомогою стрічки.

З якого варіанту для вас більш зручно залежить від шару основи: ліворуч у формі, як на фото, або ящик, збитий щільно.

Портал каміна також може бути виконаний за допомогою різних методів: з рамкою задньої стінки або з твердим кольором, але в цьому випадку ми розглянемо останній варіант.

READ  Як зробити шафу для вбудованої духовки

Передня частина конструкції може бути виготовлена ​​з окремих смуг або з твердого шматка картону, з якої буде розрізана середня частина, яка імітує печі. Якщо вогняна вирізана з цілого картону, то потрібно буде зробити та опублікувати його, то вам потрібно зробити розріз у верхній частині печі, а потім потрібно позначити середину спалаху, а потім потрібно позначити середину спалаху, а потім носа гладко розрізаний. Виявляється так зване вікно з краями, що утворюють бічні внутрішні стінки печі. Ці стіни повинні бути консолідовані за допомогою будівельної стрічки до задньої стінки.

Стеля печі повинна бути розрізана окремо. Тоді вам потрібно виправити його стрічкою до спини і бічних стінок.

Отримання порталу та камінної бази

Потрібно на основній основі каміна, щоб окреслити середину, і воно помре від нього однакові відстані в обох напрямках, які залежать від розміру порталу. Тоді, згідно з цими знаками, потрібно встановити готовий портал, прикріпити його до основи будівельної стрічки.

зробити, домашній, камін

Полк каміна можна залишити у вигляді верхньої частини коробки, але це не варто важких предметів. Якщо цей параметр не підходить, варто зробити його жорсткішим, для цього потрібно вирізати 3-4 однакові деталі, які можуть бути трохи більше, ніж товщина порталу або однакова ширина.

Потім ці деталі повинні бути склеєні разом з клеєм PVA і покласти на них важке навантаження. Коли панельні закуски стануть досить жорсткими, то буде потрібно закріпити його з полімерним клеєм зверху до порталу.

Всі шви фундаменту та порталу повинні бути склеєні шотландкою. Малійський скотч дуже тонкий і добре пофарбований, однак, в той же час він надійно фіксує деталі.

Наступний крок. прикрасити. Це, мабуть, найприємніша стадія, оскільки поява каміна починає перетворюватися.

Камінний полк повинен бути обрамлений широким формуванням, але акуратні вузькі полістирольні смуги можуть бути застосовані по-різному. Крім того, елементи штукатурки (якщо це передбачено), слід застосовувати до власного смаку. Після того, як ви приймаєте всі ці елементи декору, які потрібно приєднати до полімерного клею, ваш камін повністю трансформується.

DIY cardboard камін зробити це самостійно. Камін з картону.

Далі ще більш цікавим. весь дизайн каміна з м’якою щіткою пофарбована білою емульсійною фарбою. Місця кріплення штукатуркових елементів можна подряпати тонкою щіткою або губкою. Результат буде повністю білий дизайн камін. Тоді ви можете почати прикрасити камін, який повністю залежить від вашої уяви. Наприклад, камін може бути залишений білим, і ви можете відрізати водяну фарбу з вибраним кольором, а також відтікає штукатурку до тонусу. Ви також можете малювати золоту фарбу. Далі, ви повинні покрити дизайн каміна з безбарвним лаком. Це дозволить легко піклуватися про поверхню каміна. це буде достатньо, щоб м’який пил.

Після завершення збереження каміна, він повинен бути встановлений на місці, приготованому для нього. Камін може бути прикрашений вазою з квітами або свічками, і ви можете повністю довіряти вашій фантазії і придумати щось виключне. Сміливо поглинає.

зробити, домашній, камін

Де ви можете покласти камін

Камін з картонні коробки з власними руками завдяки своїй мобільності та легкість можна встановити в будь-яку кімнату. Великий дротовий камін має сенс встановити у вітальні. Окремий продукт може бути побудований у дітей. Дефектор буде весело грати з власним каміном і чекати, коли казкові істоти з’являться з нього.

Всередині печі ви можете покласти свічки і прикрасити гірлянда каміна.

READ  Розетки для варильної панелі та духовки

Міні-камін можна покласти на святковий стіл або в області релаксації на балконі. На установці цього продукту практично немає обмежень.

Підготовка перед створенням каміна з вашими руками з коробки

Перш ніж створювати штучний камін з картону, потрібно створити дизайн майбутній продукт. Необхідно його створити, тому що в процесі навіть самих кваліфікованих рук не зможуть працювати тільки на фантазії, це займе принаймні покладатися на щось.

Якщо у вас немає коробки потрібного розміру, ви можете використовувати кілька шматків невеликих ящиків, а в процесі для клею з хрестоподібною арочною формою.

Підготовка плану спочатку повинна включати в себе відмітку параметрів майбутнього каміна. Все необхідно враховувати з точки зору можливостей приміщення.

При розрахунку параметрів необхідно враховувати наступні умови:

 • Камін повинен бути розміщений під тією стіною, на якій немає меблів. Тому він може стати ключовим атрибутом.
 • Якщо є мало місця, але є порожній кут, то чудовий варіант буде невеликим кутовим каміном. Він може вражаюче прикрасити житлову зону.

Розрахував всі розміри та визначення вільного місця, ви можете розпочати організацію макета майбутнього каміна. На великому аркуші у вибраній шкалі вам потрібно відобразити план у висоті та ширині. Не забудьте вказати глибину теплової частини, а також її форми. Після того, як всі дані вказані, ви можете перейти безпосередньо до самої роботи.

Різдвяний

Такий камін може бути виготовлений з однієї великої коробки, у цьому випадку достатньо просто розрізати печі та прикрасити портал на свій розсуд, або ускладнити дизайн та склеювати меншу коробку разом.

Покрокові вказівки для створення каміна:

 • Встановіть велику коробку в центрі, решта по краях.
 • Клей їх скотч або хорошим клеєм.
 • Вирізати передню частину стіни найбільшого коробки, печі буде розташована тут.
 • Якщо ви хочете встановити додатковий кордон на підлозі. Ця маленька висота також може бути виготовлена ​​з картону.
 • Вершина на кордоні покласти камін.

Для різдвяного каміна знадобляться:

Після встановлення каміна, потрібно почати прикраси.

Хороший варіант буде штучною цеглиною. Для цього ви можете використовувати тонку піну. Поліфоматний лист повинен бути розміщений на прямокутниках і акуратно скоротити малюнок.

Якщо розміри каміна дозволяють краще розрізати прямокутники, що відповідають розміру реальних цеглин. Інакше вони повинні бути зроблені менше.

Як зробити камін з картонні коробки та піни з пожежною імітацією зробити це самостійно

Розріжте “цеглини” далі повинно бути вставлене на камін. Потрібно це зробити в порядку перевірки, щоб продукт максимально до реальної укладання.

Коли всі прямокутники вставляються, необхідно забезпечити клей висушити повністю і тільки після того, як це йти до фарбування. Робити це необхідно в декількох шарах, так що колір виявився як однорідний. Якщо бордюва була використана, вона зазвичай пофарбована у жовті або бежеві кольори. Цегла в червоно-коричневих або золотих відтінках.

Ви можете зміцнити таку кордон, використовуючи спеціальні вставки, які фіксуються всередині кадру. Ви можете закріпити їх по всій довжині через ті ж інтервалі або відкрити. Головне, що вони мають таку ж висоту, інакше вага дизайну та залишкові частини будуть розподілені нерівномірно між ними, і в цьому випадку домашній камін не витримуватиме додатковий ваговий період часу.

Нижня частина повинна бути довше 10-12 см і ширше, ніж сам камін.

зробити, домашній, камін

Для його виготовлення ви можете використовувати два способи:

 • Вирізати з картону дві аркуші ідентичні за розміром. На одному аркуші зшивання підтримуючих ребер. Ви можете використовувати клей для цього, а двосторонній скотч.
 • Використовуйте плоску коробку з невеликими сторонами та палицею всередині змішування деталей.
READ  Скільки солі писати в посудомийній машині Bosch

Наступний стенд повинен буде прикрасити. Для цього, обережно прикрасити бічні панелі. Ви можете використовувати оригінальну плівку з малюнком або обгортати стенд у шпалерах. Ласкаво просимо та фарбування з застосуванням оригінальних моделей.

Картонний камін для різдвяних та новорічних свят Рекомендується кольору в червоному та білому кольорі, стенд може бути загорнутий у гірлянди або дощ одночасно. Ви також можете закласти його широким оригінальним плінтусом. Ви можете купити його в будь-якому будівельному магазині.

Кутовий фальшивий камін

Кут фальшивого каміна також може бути виготовлений з власними руками. Для цього вам потрібен наступний крок за кроком доступу:

 • Ми знаходимо найбільш виграшний кут для розташування каміна в кімнаті з гарною видимістю;
 • Від однієї великої коробки ми робимо подіум. Розріжте бічні стінки і формуйте їх таким чином, щоб вони чудово повторили форму обраного кута в приміщенні. Для кріплення, ми використовуємо жирну стрічку;
 • Щоб покращити дизайн, ми обладнаємо боковини з ребрами ребра. Для цього, з боків, ми робимо невеликі розміри за допомогою канцелярського ножа. Оптимальна відстань між скороченнями становить 10-15 сантиметрів. Теги, пов’язані з внутрішньої та вигину картону. Далі всі надлишки та залишки картону видаляються, здійснюється склеювання;
 • Центр порталу виконаний під печі. Рекомендована форма: квадрат або прямокутник. Верх може мати невелике округлення принципу пори. Нижня частина не розрізана, і вигнуть всередину, утворюючи каміну. Виправити на жирну стрічку, відрізаючи весь надлишок;
 • На наступному кроці ви повинні утворити бічні стінки порталу. Для цього приймаються два картонні листи, висота і довжина яких дорівнює габарітям димового відсіку. Вирізати їх у формі і виправити на більшій стрічці. Верхня частина каміна також формується з одного картону;
 • Я обладнав портал камічної полиці двох аркушів картону, з’єднаного клеєм PVE;
 • Після того, як клей хороший, ми виконуємо фракцію вибраних матеріалів.

Як додаток ви будете горіти, щоб зробити це самостійно декоративно-дрова для каміна. Для цього візьміть картон і зніміть перший плавний шар у ньому. Ми визначаємо довжину і товщину смуги, щоб вони гармонійно подивилися з каміна. Для формування дров, треба відрізати смужку, яка рухається і може бути доповнена невеликими помилками. Для утворення смуги, після прокатки, необхідно курити краю заготовки з PVA клею і додатково фіксують нитку. Для малих гілок досить вирізати невелику і дуже тонку смужку картону, підкрадаючись, висушити його і вставте його до головного поля. Далі поверхня пофарбована біла фарба, а після сушіння він повторно пофарбований придатним кольором. Для виготовлення березових доріжок, оригінальний колір можна залишити білий, а після сушіння фарби, щоб застосувати кілька штрихів, чорні фарби смуги.

Такий декоративний камін з картонні коробки може зробити кожен. У той же час, дизайн та дизайн порталу Falc можуть бути найбільш різноманітними. Переваги фальшивого каміна з коробки. це мобільність, низька вага та екологічність.

У цьому відео ви будете читати докладніше про те, як збирати камін з коробки або картону для квартир, вдома. Відео представляє різдвяний камін на новий рік:

Фальш-камін це самостійно. Камін коштує близько 1400.


About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS