Як зробити фальшивий камін вдома

Перше, що вам потрібно, це створити проект майбутнього дизайну. Для цього ви можете зробити ескіз або малюнок на папері. Можливо, ви допоможете спостерігати за готовими моделями декоративних камінів. Надихайте і створюйте найкращі ідеї для вашого будинку або квартири!

Робота починається зазвичай з виготовлення коробки. це найважливіша частина будівництва каміна, оскільки на цьому етапі визначаються сила та стабільність конструкції. Основою, як правило, виготовляється з металевих профілів. Зробити це навіть початком. від проекту, намальованого на папері, поступово контур каміна переноситься на підлогу та стіну. У той же час необхідно використовувати рівень. так ви уникнете помилок і точно дотримуватися плану. Профіль керівництва повинен бути надійно закріплений на стіні!

Кожен встановлений профіль повинен бути перевірений за допомогою рівня розмірів, який повинен відповідати проекту каміна. З поспіхом легко відхилятися від оригінального плану. в результаті, з помилковими розмірами, вогненний симулятор просто не вписується до каміна, і всі виконані роботи будуть марними. Для виготовлення ноги потрібно буде створити додаткову структуру. це слід враховувати при плануванні та придбанні профілів.

Після завершення рамки ви можете почати розміщення гіпсокартону. Після встановлення аркушів необхідно запах кожного суглоба. для цього є спеціальна шпаклівка. Використання стрічки (серпу) запобігає утворенню тріщин, а установка алюмінієвих кутів на кутах дасть структурну міцність та чіткість ліній. Далі, шпакл потрібен весь дизайн. після того, як затирання можна буде почати прикрасити.

зробити, фальшивий, камін, вдома

Підготовка до виробництва

Щоб зібрати декоративний камінний портал вдома, вам потрібно зробити наступне:

DIY False Stage �� Зробіть це самостійно ���� декор для нового року 2021��

 • Виберіть місце для помилкового центру та виберіть дизайн, придатний для інтер’єру;
 • знайти достатньо жорсткого картону;
 • Купуйте матеріали для склеювання та зовнішньої обробки, підготувати інструменти.

Декоративний фальшивий камін з власними руками протягом 1 дня. Як самостійно зробити декоративний камін.

зробити, фальшивий, камін, вдома

Фальшиві каміни, а також справжні дерев’яні вогнища, це звичайне робити дві різновиди. стіни та кутові. Таким чином, вибір дизайну залежить від місця розташування порталу. у кутку або на вільному розділі стіни. Щоб представити, як це буде виглядати, і скільки приміщення буде приймати, ескіз ескізу з розмірами, одночасно думаю, і намалюйте дизайн каміна рівномірного.

Порада. Для залу невеликої площі, новорічний камін з картону можна зробити портативний і відпустити його місцем на час відпустку, а потім видалити до комори.

READ  Як зробити камін з коробки

Після створення моделі на кресленні ви зрозумієте, скільки необхідний матеріал. Основні джерело. картонні коробки будь-яких розмірів з телевізора або інших побутових приладів, а також різні товари. Головне, що картон. це двошарова структура з гофром всередині, звичайний товстий і жорсткий папір не підходить. Виробництво штучного фокусу залежить від розміру цих ящиків, які будуть обговорюватися далі.

Для надійного з’єднання картонних деталей готуйте будівельний клей для пінопласту дракона або елтитан, а краще. клей-пістолет з прозорими стрижнями. Після того, як вам потрібна PVA клею та недорога фарби без води, щоб організувати фальшивий камін відповідно до інтер’єру.

довідник. Тепер у магазинах ви можете придбати декоративні елементи, призначені для внутрішніх підкладкових приміщень та з піни та поліуретану. Поточні плінтуси різних форм і ширини, стовпчиків і штукатурка, ідеально підходять для облицювання домашнього порталу з картону.

Таким чином, поліуретанова імітація штукатурки виглядає, яка може бути розділена картоном каміна

Картонна коробка

Для роботи, вам потрібен простий набір інструментів. ножиці, рулетка з лінійкою та канцелярським ножем. Додаткових матеріалів, готуйте клей PVA, старі газети або папір і скотч. Домашній фальшивий камін виробляється різними способами залежно від вихідного матеріалу:

 • Велике поле з телевізора керується бажаним розміром, як показано на фото. У середині проводить отвір для імітації вогнища, а колишня панель упаковки для обличчя, розділена на половину, тепер подають стіни ніші. приклади паливної камери.
 • З декількох картонні коробки такого ж розміру, легко збирати портал у вигляді листа “P”, склеювання їх між PVA і скотчем.
 • Гофровані картонні листи повинні закріпити окремі елементи декоративного каміна. оформлення, преміторної платформи з основою та верхньою полицею, а потім збирати їх у один. Як це зробити правильно, показано нижче в схемі.

Рекомендація. Спробуйте скористатися стрічкою на передній стороні, яка планується завершити. Важко закріпити слизьку поверхню.

Щоб приховати суглоби в кутах і в середині порталу, візьміть їх зі старими газетами або папером. Інший варіант. купити поліуретанову імітацію штукатурки штукатурки та закрити з елементами декору всіх проблемних місць.

Якщо необхідно зміцнити домашнє будівництво, щоб він не “розвивався” разом і по своїй осі, встановіть картонні ребра з задньою стороною, поклавши їх на клей. Зміцнення тонких стін легко виконується за допомогою смужок того ж гофрованого картону, складеного “Акордеоном”, як це робиться на фотографії.

Параметри покращення для склеювання внутрішніх ребер (ліворуч) та гармоніческів на аркуші (праворуч)

Примітка. Виробництво кутової версії каміна не відрізняється використаною моделлю. Тільки велика упаковка повинна бути вичерпана іншим способом, а з того ж типу ящиків для формування аркушів, а навіть тоді. елементи порталу.

Тому треба згинати велику коробку, щоб отримати кутовий псевдокамін

READ  Як розібрати фен керування Philips салона

Готовий корпус фальшивого каміна залишається відокремленим будь-яким обраним способом, наприклад:

 • Очистити з шпалерами, що імітують цегельну роботу;
 • облицювати цеглинами, вирізаними своїми руками з тонкого пінопласту;
 • прикрасити поліуретанову або піна факелу штукатурка;
 • Заохочувати пластикові панелі з наслідуванням штучного та природного каменю, кладки тощо.

Для надійного кріплення оздоблювальних матеріалів використовуйте полімерну адгезивну композицію або недорогий адгезійний пістолет. Остаточний дизайн. фарбування виробу в потрібному кольорі (або декількох) акрилових або силікатних композиціях, призначених для внутрішніх робіт. Майстер-клас про те, як вдома. декоративний камін з коробки, подивіться на

Як зробити фальшивий брандмауер з гіпсокартону

Для виготовлення простого камінного порталу з GLC, такі матеріали будуть потрібні:

 • оцинковані UD та CD-профілі або дерев’яні бари;
 • Листи гіпсокартону;
 • плита для стільниці;
 • Кріплення. Дюль-нігті та самонарізані гвинти 16 мм.

Порада. При встановленні електрокаміну, отвір, імітуючи печі, краще вирішити гіпсокартон GKLO (вогнетривкий, пофарбований у рожевий колір).

По-перше, зробіть стіну та ріжучі матеріали на заготовці. Для цього застосовуються на стіні контур майбутнього порталу з олівцем, використовуючи рівень будівництва, щоб визначити вертикальну та горизонтальну. Подальша робота згідно з такою покроковою інструкцією:

 • Вирізати від розмірів профілів UD і прикріпіть їх до стінки дюбелів, як це робиться на фотографії. Встановіть стійки та горизонтальні перемички, зв’язуючи їх один з одним за допомогою гвинтів.
 • Зберіть кадр з кроком від профілів CD і вигнати його на підлогу. Арочна область вогнища утворюється з рейки, яка вам потрібно обрізати і обережно вигин, а потім виправити його.
 • Розріжте рамку листів Glk на саморекламу, чиї капелюхи повинні бути зручними в гіпсокартоні. Для електрокаміну, верхнього отвору з боків і отвору для проводки.
 • Встановіть верхню таблицю та вигнати його до кадру.

Примітка. Внутрішня обкладинка арочної арки здійснюється сегментами гіпсокартонні смуги. Їхні кінці повинні бути приховані за передньою панеллю.

Декоративний фальшивий камін зробить це самостійно. Розміри, матеріали, секрети, небетність.

Після монтажу він залишається лише для прив’язки вашого декоративного каміна, виготовленого вашими руками. Найпопулярніший варіант обробки. Імітація натурального каменю та цегли з плиткою. Якщо ви не хочете його купувати, потім розріжте цегли з піни та перетинайте портал, а потім поверніть верхню частину акрилової композиції. Іншим поширеним способом є задатний поліуретанові масляні колони та штукатурка. Наведено докладний опис установки гіпсокартону фальшивий камін

Порядок складання кутової структури не відрізняється від стінки, лише рама формується інакше. сусідні профілі виконуються під гострим кутом, як можна побачити на фото. Друга точка. це трикутна форма верхньої полиці, немає іншої різниці.

Оздоблення задньої частини каміна

Портал може бути прикрашений за допомогою фарби, патину, позолоту або з елементами пейзажів. Полиця камінів може бути встановлена ​​з дерева / штучного каменю.

У готовій формі порталів виготовляються з поліуретану, дерева. Вони набагато дорожчі за вартістю, одночасно, серед них ви можете знайти найбільш неймовірні шедеври. Наприклад, бар може бути обладнаний всередині.

READ  Камін робить це самостійно в квартирі картону

Фальшивий камін з гіпсокартону, просто і швидко

Щоб полегшити бюджет для фільтра камін, щоб використовувати решту гіпсокартону та профілю. Такий декоративний камін легко вписується в будь-яку нішу або кут, а також може бути елементом цілого складу полиць.

Щоб створити фальшивий брандмауер з гіпсокартону, вам знадобиться: оцинкований профіль для гіпсокартону або дерев’яних барів, аркушів або обрізки гіпсокартону або фанери, викрутки та електролізи, металеві ножиці, шпаклівка та акрилова фарба, декоративний камінь або цегла.

Виробництво виробництво виробництва виробництва GIDSOBARTON

 • Головним ключем успіху є вдумливий ескіз майбутнього каміна з вказівкою всіх розмірів і боків кадру. Виміряти приміщення і вирішити на місці установки каміна. Розрахувати необхідну кількість матеріалу, і не соромтеся мати справу.
 • З оцинкованого профілю рамки виконує, з’єднуючи його елементи за допомогою металевих гвинтів і викруткою. Вирізати профіль з ножиці або ножицями для металу. Для стабільності елементи кадру поєднуються з поперечними перемичками. До стін і напівфабрикату, необхідно виправити у випадку, якщо конструкція отримана громіздким, важким або занадто вузьким., т.е. Якщо існує ризик нестабільності структури.

Зробіть кадр для фальшивого каміна з металевого профілю

Загвинчування аркушів каркасні листи до рамки

Плакати краю та суглоби гіпсокартонних листів

Вирівняйте поверхню з шпаклівкою

Оздоблення штучного каменю

Фалимін робить це самостійно. фото ідеї

Красиво оформлений камін у інтер’єрі завжди виглядає багатим і оригінальним. Це може бути пристойним оздобленням внутрішніх справ, місце відпочинку та збору в колі сім’ї, друзів та свят, щоб служити подіумом для подарунків. Зроблено з власними руками, він принесе не тільки радість власників, але й гордість для відмінного результату творчої роботи. Подальша фотогалерея продемонструє різні варіанти саморобних фальшкамінів з прикладами їх декорування та розміщення в інтер’єрі. Приємного перегляду!

Що ще є варіанти?

Без будь-яких облицювань ви можете дати штрафи з полістиролу реалістичним видом, утворюючи рельєф з підігрівом вилкою, а потім фарбує його.

Крім того, ви можете зробити основу каміна з пінополістиролу, а також для імітації цегельної породи, використовуйте панелі підвалу Сайдинг.

Таким чином, щоб зробити декоративний камін вдома, це не буде потрібно для високих витрат часу, сил і засобів. Вам потрібно лише показати фантазію, уважність та точність створення незвичайного та ексклюзивного продукту. Така увага, навіть якщо декоративна, стане справжнім оформленням будинку, дасть йому тепло і унікальну атмосферу, подивіться на очі домогосподарств та гостей.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS