Як зробити холодильник для кольору кухні

Процедура виникає в декількох етапах: вимірювання, різання з доступом, збіркою та установкою обладнання.

Порада! Оптимальний варіант. доглядати за коробкою в дизайні кухонної гарнітури. Таким чином, не доведеться шукати матеріали, які чудово вписуються в загальний стиліст.

Кабмін повинен бути трохи більше, ніж сам холодильник, щоб повітря вільно поширюється. Слід зазначити, що неможливо розмістити коробку поруч із панеллю приготування їжі або духовки, оскільки матеріал навантаження буде занадто жорстким.

Необхідні інструменти та матеріали

Для виготовлення та монтажу рами, матеріали, меблева фурнітура та інструменти будуть потрібні. Останній, перед лицем свердла та гілочки, напевно буде знайдений у стільнику будь-якого домашнього майстра. Деталі житла доведеться купувати окремо.

 • Класичний LDSP на 16 мм і фасад (з урахуванням місцевої стилістики);
 • меблі 2 мм краю;
 • бездоганний петлі з лампою щонайменше 110 градусів (2 для кожної двері або 4 для генерала);
 • самонарізаний гвинт;
 • Eurovintages (підтвердження);
 • Металеві кути;
 • олівець;
 • рівнина.

Для монтажних металевих куточків вам знадобиться самонарізані гвинти (до холодильника) та деревини (до вертикальної стійки) відповідного розміру.

Заходи

Перш за все, необхідно з’ясувати розмір пристрою, а справжня. Справа в тому, що деякі виробники вказують на специфікацію виключно технічних даних без урахування, наприклад, декоративних елементів. Далі, з наявними даними, ми визначаємо розміри необхідних компонентів.

зробити, холодильник, кольору, кухні
 • Зовнішня ширина коробки. Лежачи розміром 30 мм для петлі. Тобто, якщо устаткування шириною 600 мм, а аркуші LDSP становить 16 мм, то загальна цифра буде 662 мм (600 30 16 2).
 • Висота кабінету. Для того, щоб не заважати стилю гарнітури, коробка повинна бути почервона з монтажними басейнами. Нерест, якщо верхня частина холодильника. порожнеча. Головне, щоб бути достатньою щілиною ≈ 50 мм.
 • Вертикальні стенди. Тут треба покласти щонайменше 50 мм. Якщо глибина одиниці становить 600 мм, то ширина стійки кабінету складе 650 мм.
 • Полиця. Він розташований над холодильником. Дізнайтеся зовнішню ширину коробки і візьміть вертикальні стійки. У нашому випадку. 662 16 2 = 630 мм (ширина). Довжина полиці краще зменшується на 100 мм від стійків, тобто він буде працювати 550 мм.
 • Спікери. Один встановлений позаду, а інші йдуть. Довжина стійки відповідає ширині штрафного занурення товщиною LDSP (16 2).
 • База. Його висота дорівнює іншим подібним елементам у гарнітурі, а ширина розраховується з коробки.
 • Двері. Кількість фасадів залежить від камер, а також висоти. Для кожної моделі розрахунок є індивідуальним.

Задня стінка для піни не потрібна, тому що компресор холодильника вимагає гарного охолодження. Замість стабільності DVP дизайну додаються спейсери.

Розп’ятий і струсити

Якщо немає можливості зробити незалежним скороченням, то з існуючими розмірами ви можете зв’язатися з будь-якою фірмою, яка займається виробництвом меблів. Замовлення LDSP та Edge Edge. це питання вирішене: ринок, спеціалізований магазин або ті ж меблі.

Вони можуть приклеїти край. Також не забувайте про отвори для петлі дверей. Зробити їх самостійно досить проблематично через великий діаметр.

Побудуйте Короба

Тут не повинно бути серйозних проблем. Ми підключаємо розкладки з вертикальними стійками та кришкою, закріплені основою і спробуйте на місці. Можливо, буде потрібно, щоб просвердлити додаткову дірку або організувати паз для мережевого кабелю.

Для більшої надійності необхідно зафіксувати коробку до стіни до кута. пару зверху і один на середньому спейсері. Носити рівень і затягніть олівці з навісними шафами та сусідніх столів. Фасади висять на останньому місці, а петлі на вертикальних стійках потрібно з’явитися на самому початку Асамблеї.

Встановлення холодильника

Обережно встановіть пристрій на місці та перевірте, чи меблеві фасади не відпочивають у дверях холодильника. Центр пристрою та безпечні металеві кути. Оптимальний варіант для закріплення їх на сайті дверного гнізда.

До холодильника, кути закріплені самолюбками для металу (20-25 мм). Корпус холодильника в цій частині. порожня, тому ви можете свердлити без побоювань: всі критичні елементи знаходяться позаду обладнання, а датчики та індикація, як правило, розташовані зверху. До ламінату куточки. це дерево самоприйняття дерева (16-18 мм).

Не бійтеся свердлити холодильник у цій частині це порожня

Для отримання додаткової безпеки ви можете додатково покласти кути на нижню частину холодильника. Чим більше фіксуючих елементів, тим краще, але це особливо не захоплюється, щоб не пошкодити проводку або інші важливі елементи. Далі, закрутіть ручки на фасади і покладіть їх на шафі.

READ  Як видалити подряпини на сірому холодильнику

Побудований звичайний холодильник у кабінеті: крок за кроком інструкції

Почнемо з, подумайте знову і порівняти вбудований і звичайний холодильник. Другий точно виграє ціну, вона дешевша. І розмір. будівля має більш компактні розміри. Але в той же час ви не повинні нічого винаходити, т.До. Вбудоване обладнання, створене саме для прихованого.

Існує два способи побудови сукупності: наказати робота з професіоналів, наприклад, разом з кухнею: вони будуть самі вимірювання, виготовляють меблі та встановлювати монтаж. Або ви можете зробити те ж саме з власними руками.

Щоб самостійно інтегрувати звичайний холодильник на гарнітуру кухні, оцінити модель, яку ви вже існуєте: Зробіть спільні вимірювання, окремо позначте висоту нижньої та верхньої двері. Передайте цифри на папір.

Як побудувати традиційний холодильник

Наступний крок. рамка дизайну. Кілька вимог до конструкції, в яких ви можете вставити пристрій:

 • Двері повинні відкриватися до детального кута, щоб використовувати холодильник більш зручним;
 • Задня стінка повинна бути вилучена, залишаючи отвори;
 • Між підлогою та нижньою частиною холодильника повинна бути достатньо відстані від вільного відкриття;
 • Внутрішня ширина рами зроблена на 7-10 см більше, ніж холодильник. необхідно поширювати повітря та високоякісне охолодження без перегріву;
 • Зовнішня ширина дизайну залежить від вільного простору в ніші. але вона не може бути меншою, ніж ширина звичайного холодильника 10 см;
 • глибина бажано не повинна бути ширшою за стільницю.

На етапі проектування відповідного модуля ви повинні чітко представляти, де він буде стояти: це залежить від того, яка сторона відкривається двері і скільки точно у вас є вільне місце.

Коли технічний малюнок на папері завершено, а точні розміри кожної частини відомі, перейдіть до вирізання. Якщо ви збираєтеся зробити гардероб з LDSP, переконайтеся, що абстратоване плівка не крутиться під час рендерингу. Сумнівайтеся у вашій техніці та досвіду? Книга розрізана вашим розміром у будь-якому меблевому майстерні.

Важливий ! Після різання не забувайте про прийом: всі кінці повинні бути захищені від вологи.

Не забувайте замовити фасади. найкраще, якщо вони зроблені на тому ж заводі, як і всі інші: інакше ви ризикуєте не потрапити в колір кухонної гарнітури.

Перейдіть безпосередньо до складання та встановлення холодильника до кухонного кабінету.

зробити, холодильник, кольору, кухні
 • викрутка або свердла з свердлом для підтвердження;
 • Меблі підтверджують себе;
 • лінійка і олівець;
 • Короля;
 • рулетка;
 • рівень;
 • Відповідні спеціальні біти для скручування;
 • аксесуари (петлі, кути, вкладення);
 • Довідники. 2 шт.

Ми продовжуємо розміщення звичайного холодильника на кухні:

 • Перш за все, вам потрібно зібрати справу кабінету. Бічні стінки повороту з дном, полицями та кришками. Встановіть стійки (шириною 10-15 см) у верхній і нижній частинах задньої стінки. Ми гвила петлі. 2 на вершині і дверцяті.
 • Встановіть холодильник у коробці. Помістіть його саме в центрі так, щоб з задньої стіни та бічних стійок є достатньо місця для повітря.
 • Ми загвинчені з його прокладками з обох сторін до боків. достатньо 2 штук у центрі. між верхньою та нижньою частинами.
 • Перешкоджають фасадам на петлі, вирівнюйте їх, закручуйте ручки.
 • Ми прикручуємо довідники до фасадних панелей у верхній частині (3-7 см нижче верхньої частини холодильних дверей).
 • Залишається закріпити металеві кути до дверей холодильника та довідника, тим самим фіксуючи фасад на двері.

Як побудувати безперервний холодильник.Докладний опис

Важливий ! Обов’язково перевірте кабінет для стабільності. у процесі експлуатації, холодильник трохи вібрує, що може призвести до розвалу ненадійного дизайну. Так що з рамкою точно нічого не сталося, він прикріплений до кутів до стіни.

Щоб зрозуміти процес вкладання більш докладно та слухати майстрів Подивитися

Чи варто вбудувати холодильник у шафі

Причини відмови придбання вбудованого обладнання на користь власної сили звичайної техніки пару:

 • Вбудований розчин завжди дорогий;
 • Для інших однакових умов вбудований обладнання є гіршим за розміром та потужністю;
 • Тільки в житлі вже прекрасний старий холодильник.

З іншого боку, для побудови холодильника технічно дуже надійно, простіше, а зовнішній дизайн дизайну, починаючи з аксесуарів та завершуючи фасад, і в цьому відношенні ідеально. Вбудований холодильник не нагрівається надмірно, менш шумним і вібратом.

Вбудований холодильник:

Вибір холодильника. щось важке. Раніше він був обраний протягом десятиліть вперед, а іноді навіть пройшов спадщину. Сучасні пристрої також служать протягом тривалого часу. Так, і сьогодні виробники можна знайти практично у будь-якій країні.

Вибір моделі, дотримуйтесь його параметрів. Немає нічого гіршого на кухні, ніж холодильник, який не справляється з необхідним функціональним. Наприклад, моделі гурманів підходять для вбудованих охолоджувальних відра для ікри та шампанського. Санди оцінять холодильники з величезними морозильниками, а бакалаври будуть цілком задоволені компактними параметрами, вбудованими в гарнітуру.

READ  Як зафіксувати задню стінку холодильника

Найбільш креативні моделі холодильників у світі почують прозорі структури, де все видно, там, їжа. Другий у цьому рейтингу є холодильні блоки, висота яких може бути зібрана. А на третьому місці є холодильники, де ви можете написати маркер з усіх боків. Ще дивно, як вибрати, яка машина? У будь-якому випадку рішення залишається вашим.

Кольоровий холодильник на кухні

Якщо вам не подобаються звичайні кольори, ви хочете додати різноманітність і незвичайність у вашому житті, отримати холодильник нестандартних кольорів. На ринку виробники пропонують широкий вибір побутової техніки різних відтінків. Це може бути як ніжні світлові кольори, а також несподівана кислота-яскрава. Як кажуть, на будь-який смак і колір.

зробити, холодильник, кольору, кухні
 • По-перше, основним пристроєм кухні стає важко вибрати елементи інтер’єру в тоні.
 • По-друге, кольоровий пристрій не завжди успішно “підходить” у дизайні кухні.

Сталевий колір холодильник в білому інтер’єрі кухні

Але цей варіант виглядає незвично, він може приємно здивувати вас і ваших гостей. Холодильник повинен поєднуватися з побутовою технікою. Хорошим рішенням є придбання пристрою, який відрізняється від них колір, хороше додавання буде невеликими елементами декору одного кольору.

Для легких кухонь, чудова ідея буде холодильником делікатних пастельних тонів: рожевий, бірюзовий або м’ята. Темно-жорстокі приміщення будуть задовольняти бургундські або темно-сині пристрої.

Чорний холодильник у інтер’єрі білої кухні

Як побудувати звичайний холодильник у шафі

Білий холодильник у інтер’єрі сірої кухні

Варіанти акцентів

Немає повноцінного інтер’єру кухні не може обійтися без побутової техніки. Жодна господиня не представляє свою кухню без мікрохвильової печі, холодильника та інших необхідних пристроїв. Це лише про холодильники в інтер’єрі кухні, і буде обговорюватися. Зрештою, це може бути стильним акцентом, гармонійно доповненням дизайну кухонної кімнати.

При виборі холодильника ви повинні розглянути виробника, розміри та колір.

Звичайно, ви завжди можете побудувати агрегат у інтер’єрі кухні, то його буде приховано від чужих очей і не буде виступати на загальному фоні. Але не всі власники хочуть приховати цей великий побутовий прилад. Холодильник може зробити виділення в дизайні інтер’єру кухні, особливо якщо він завершений одним кольором, а одиниця. в іншому. Але не тільки в цьому випадку слід залишити його в очах. Біла кухня з білим або кольоровим холодильником не буде гіршим.

Багато хто дотримувався правил, що всі кухонні побутові прилади повинні бути вибрані в одному кольорі: це класичний прийом кухонного простору. Але іноді це відбувається нудно, особливо якщо є багато різних прийомів. Краще дотримуватися опції, коли побутові прилади створює гармонію в кухонному просторі, незалежно від кольору. Наприклад, холодильник сірого кольору та плита такого ж відтінку будуть непогано виглядати у світлих або темних інтер’єрах.

Холодильник може бути обраний таким чином, щоб він виділяється на загальному кухонному фоні або поєднується з деякими окремими елементами. Наприклад, на кухні з легкими фасадами та червоними стільницями можна розмістити червоне охолодження. Або на білій кухні, щоб поставити срібну агрегат і підібрати стільці та мікрохвильову до нього в тонус.

Холодильник можна вибрати в тоні до будь-якого кухонного елемента: барна стійка, їдальня. Цей пристрій може бути представлений індивідуально і абсолютно не залежати від дизайну іншої техніки.

Але в цьому правилі існує виняток: якщо ви віддаєте перевагу інструменті металевих відтінків (срібло, сталь, золото та інше), бажано вибрати це на додаток до декількох побутових пристроїв одного кольору. У цьому випадку холодильний пристрій не буде виділено “соло” в інтер’єрі.

Існує кілька способів вибору домашнього апарату для кухонних інтер’єрів.

Роблячи кабінет з власними руками

Якщо немає можливості або бажання купувати готовий гардероб, ви завжди можете зробити це своїми руками. Це досить просто.

Найпростіший варіант. використовувати вже існуючу нішу. Наприклад, це може бути коробкою одного з настільних комп’ютерів кухонної гарнітури, штрафування та т. D. У нижній частині потрібно свердлити отвори для вентиляції, а потім встановити техніку і повісити двері.

Для вбудованого холодильника

За відсутності готової ніші, кабінет може бути зібраний самостійно. Для цього вам знадобиться ДСП або МДФ, система кріплення фасадів, різні фіксуючі елементи (кути, самонарізаний гвинт і т. D.). Також потрібен інструмент: викрутки та електролізинг. Однак без останнього може зробити.

Поетапне виробництво виглядає так.

 • Зробити малюнок з урахуванням всіх вимірювань. Ви повинні знати точні розміри холодильника та додавати їм необхідні прогалини, що було зазначено вище. Важливо також визначити розмір фасадів. Задню стінку можна не ставити. Не забудьте забезпечити наявність вентиляційних отворів у нижній частині.
 • Якщо у вас є електролізинг, виберіть матеріал самостійно згідно з малюнком. Якщо ні, то більшість будівельних магазинів надаються.
 • Далі необхідно збирати деталі корпусу, покриваючи їх між собою з гвинтами або гвинтами. Всі краю потрібно застрягти до деякої водонепроникної плівки, щоб запобігти набряку у випадку води.
 • Потім кабінет встановлюється на місце, виділене для нього. У той же час, обов’язково використовуйте справу. справа повинна точно встати. В іншому випадку століття вбудованих технологій буде.
 • Наступний крок. Встановлення холодильника всередині кабінету. Вбудована схема кожної конкретної моделі завжди вказується у наданих інструкціях. Загалом, нічого складного. Спочатку підключіть холодильник до мережі та перевірте її продуктивність. Якщо все в порядку, то відключіть його від потужності, розміщуйте в шафі та надрукуйте дріт до виходу.
 • Останній етап. це установка фасаду. Він прикріплений до дверей холодильника з одним із зазначених вище систем.
READ  Які кнопочки на холодильнику LG

Насправді, з цього, виробництво кабінету та встановлення холодильника завершено, устаткування може бути включено до мережі.

Для звичайного холодильника

Оскільки вбудоване обладнання досить високе, багато людей вважають за краще придбати звичайне обладнання та розмістити його в шафі. Всупереч думці багатьох, це можна зробити з холодильником. Але питання є.

Перевага такого підходу. це лише одне: ви можете зробити шафу, найбільш гармонійно вписується в інтер’єр. Але є досить мало недоліків:

Крім того, кабінет займе досить багато місця. Сам звичайний холодильник є розмірним, і додати ще одну необхідну відстань до стін меблів. і це буде дуже вражаючим. Однак багато цього не зупиняється.

Щоб розмістити холодильник, ви можете придбати готовий ящик. Наприклад, якщо ви берете стислий штраф (наприклад, у магазинах IKEA), то його зовнішня частина може бути випущена відповідно до стилістичних особливостей інтер’єру. Також гардероб добре підходить для вбудовування. у цьому випадку проблема економії простору не може стояти так гостро.

Якщо ви хочете зробити корпус «з нуля», то давайте розбиратися, яким чином це можна здійснити. В принципі, процес здійснюється таким же чином, як у випадку, описаного вище. Вам знадобиться основний матеріал (МДФ або ДСП), товщина якої становить щонайменше 16 мм. Закрити скорочення, придбання спеціального краю.

Також будьте в основному необхідні аксесуари: меблеві петлі, ближче, ручки для фасадів. І вам потрібні кріплення: самонарізані гвинти, кути, мініфікси. І, звичайно, різні інструменти: зокрема, викрутка або викрутка, лінійка та рівень.

 • Ми виробляємо вимірювання холодильника, а потім роблять малюнок піни, з урахуванням всіх необхідних допусків (вони такі ж, як і для вбудованої технології). До зовнішньої ширини пенітену додайте 28 мм на місці розташування дверей. Висота повинна бути не менше 5 см більше холодильника. Але краще зробити гардероб навіть вище. тоді ви можете розмістити прилад з дужками для зберігання будь-яких речей за допомогою дужок. До глибини холодильника додайте 50 мм. При кладці фасадів розглянемо товщину краю. Задня стіна кабінету краще не робити, це забезпечить хорошу вентиляцію. Але так, що справа не розвалиться, закріпіть стіни за допомогою декількох прокладків.
 • Наступним кроком є ​​скорочення. Це зручно найняти виробника меблів з відповідним обладнанням для цього. Коли ви берете роботу, не забудьте звернутися до малюнка та перевірте всі розміри.
 • Далі ми збираємо рамку дизайнера типу. Верхня панель Ми підключаємося до сторони за допомогою мініфіках, Struts. за допомогою кутів.
 • Встановіть житло до місця, призначеного для нього. Якщо інша меблі близька до цього, бажано прикріпити його до нього, це робиться для більшої надійності.
 • Встановіть петлю за висять двері.
 • В одній з бічних панелей ми робимо отвір, через який дріт буде потім вийде.
 • Якщо ви плануєте розмістити полицю або невеликий гардероб на холодильник, то настав час зробити їх.

Тепер він залишається для невеликого. встановіть сам холодильник. Помістіть його всередину. Тоді вам потрібно виправити фасад на дверях обладнання. Це робиться за допомогою спеціального механізму. кулькового довідника.

Захистіть його на внутрішній стороні фасаду з гвинтами. Потім до зовнішнього краю рухомої частини прикріпіть один кінець куточка, а другий зафіксуйте на торці дверцята холодильника, використовуючи для цього шуруп з пресшайбою. Якщо холодильник має два двері, то така операція повинна бути витрачена з кожним.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS