Як зробити холодильну камеру вдома

Як зробити морозильник з власними руками

Нерідко, розміри стаціонарного морозильника не дозволяють розміщувати всі необхідні продукти, які потребують низьких температур зберігання. Щоб вирішити цю проблему, легше придбати вже завершений морозильник, але слід пам’ятати, що ціна такого продукту буде досить високою.

Оптимальний випуск з такої ситуації буде самостійним виробництвом морозильника. Все, що потрібно для цього, це старий холодильник, зусилля та трохи часу.

Основні способи самоврядування морозильника

Морозильник для довготривалого зберігання овочів, м’яса, фруктів, молочних продуктів можна зробити, не вдаючись до допомоги кваліфікованих фахівців у трьох просторах:

Камера холодильника робить це самостійно.

 • Купівля в готовій формі холодильної камери для складання.
 • Зробіть від теплоізоляції сендвіч-панелей Панелі камери.
 • Реконструкція старого складу.

Важливий! Створення камери Один з цих способів, ви не можете обійтися без холодильного обладнання для установки всередині камери з метою підтримки необхідного температурного режиму. Встановлення такого обладнання без допомоги кваліфікованого персоналу для виробництва непросто, але можна використовувати холодильне або заморожування моноблоків.

Як усунути морозильник неприємного запаху

Але якщо запобігання не була особливо успішною, а в морозильній камері, як і раніше, неприємний запах, здавалося, видалив його, щоб вдаватися до камери розморожування. Також необхідно видалити і ретельно вимити всі полиці, після чого він ретельно витирає стіни морозильної камери наступними способами.

Це дуже популярний освіжувач повітря, і не в останню чергу через його природне походження. Ми дуже прості у використанні. Все, що вам потрібно, це витерти скибочки стін морозива лимона. Також добре “працює” цитрусової шкірки, яку вам потрібно розкласти на камерних полицях. Деякі господини розглядають наступний метод більш ефективним. вийміть м’ясо від усього помаранчевого і заповнити харчову соду, утворену порожнечу, викладання таких “освіжувачів” на полки морозильника.

зробити, холодильну, камера

Якщо кілька цибулин вирізати на кола і розкладаються на полицях, то, то незабаром зникнуть сторонні смаки. Подібні властивості характерні для багатьох спецій, таких як гвоздики, базилік, камерна, селера, куркума. Однак не забувайте, що зміна одного запаху може організувати далеко від усіх. У цьому випадку запах може бути усунений за допомогою звичайного чорного хліба або рису зерна замість цибулі та спецій.

Ви можете використовувати активований вуглець з аптеки або навіть деревини. Достатньо розкласти таблетки або брикети з вугіллям у внутрішніх частинах камери, і вони чудово виконають функцію адсорбенту. Але морозильник повинен бути включений до мінімальної потужності.

Любителі кави вже давно помітили, що їх улюблений напій ідеально поглинає різні ароматизатори. Так що запах у морозильній камері стає свіжим, потрібно покласти блюдце з свіжовою кавою або принаймні з кавовими зернами.

Дуже ефективний у досягненні цієї мети, сильні розчини солі для приготування їжі або харчової соди (на літрі теплій води потрібно 2-3 столові ложки). У цьому розчині м’яка серветка зволожена, яка витирає всю внутрішню поверхню морозильника.

Рецепт дуже простий: вам потрібно перемішати воду та аміак у співвідношенні 1: 1 і витерти полиці та стіни морозильника. Це не тільки дозволяє усунути неприємний запах, але також вбити мікробів.

Це, мабуть, найбільш ефективний спосіб усунення небажаних запахів у побутовій техніці. М’яка серветка повинна бути змішана з оцтом і витріть всі внутрішні частини та стіни морозильника.

Готові природні та синтетичні засоби від запахів

Діапазон таких коштів тепер досить високий, в якому ви можете переконатися, гуляючи в побутових хімікатів. Це абсорбенти (у основній масі замінюваних блоків), які можуть бути склеєні або прикріплені до внутрішньої частини морозильної камери або холодильника. Вони ефективно запалюють внутрішню частину пристрою, видаляючи будь-які неприємні запахи. Зазвичай ці кошти повинні бути змінені кожні три місяці.

Деякі фонди виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів. Наприклад, антибактеріальний, подібний до желе, утилізація запаху для морозильника являє собою суміш бамбукового порошку та деревного вугілля.

Розширення морозильної камери у старому холодильнику

Спочатку потрібно виміряти ширину і висоту дверей, які будуть в холодильнику. Висота вимірюється з верхньої полиці, це буде нижня частина нової камери. Також будуть потрібні стрічки глибин.

READ  Як зробити заставку камін на телевізорі

Після того, як всі вимірювання записуються, вам потрібно скоротити теплоізоляційний матеріал. Це вийде два полотно. Один буде служити для теплоізоляційних полиць, інших. дверей. Шматок речовини, призначеного для полиці, скотч палички до сітки.

Мішок для сміття повинен бути придатним шириною та довжиною і мати про такі розміри: ширина схожа на холодильник і плюс 3 см на застібці. Довжина повинна бути 10 см більше, ніж вимірювання, взяті з холодильника (висота дверей, і глибина камери).

Текстильна застібка з швейною машиною, прикріпленою до будівельної сумки для сміття. Він шиє з трьох сторін: на дні сумки і на обох вертикальних партіях.

Теплоізоляція укладається в сумку. Сторона з фольгою повинна бути вирішена всередині морозильної камери, щоб легко відобразити холод. Так що внутрішню мішок не зміщуються, ви можете спалахнути від верху до діагональної. Краї секцій можуть бути закріплені скотчем. Попередньо в холодильнику потрібно видалити додаткові деталі. старі двері морозильника та піддону під ним. Вам також потрібно прикріпити другий шматок кріплення до корпусу холодильника за допомогою невеликих гвинтів. Стрічка надійно виправляє двері, головне, дотримуйтесь її щільності.

Нові особливості старого холодильника

Схема перетворення старого холодильника в морозильній камері полягає в наступному:

 • Розбирання морозильника.
 • Розбирання випарника.
 • Кріплення випарника на далекій стінці холодильника.
 • Установка датчика.
 • Перевірка працездатності.

Всі моделі мають свої особливості, тому вони можуть розуміти по-різному. Якщо холодильник є праці, то це повинно бути дуже добре, щоб обробляти трубки, для яких рідина проходить.

Щоб досягти бажаного ефекту охолодження, потрібно правильно вибрати місце, де буде розташований датчик.

Якщо холодильник зламаний, то не завжди доцільно повторити його у морозильній камері. Але в будь-якому випадку ви можете знайти причину розбиття і, якщо воно не вимагає дорогого ремонту, виправити його.

Рада фахівця

Перш ніж вибрати місце розташування датчика в межах майбутнього блоку, необхідно подумати про те, як досягти бажаного режиму температури. Якщо ви плануєте використовувати холодильник не вдалося, спочатку треба знайти причини її розбиття. Може трапитися, що відремонтуючи холодильник своїми руками, і його подальші оновлення не мають сенсу. Але якщо модель була відремонтовано, вона трансформується за технологією, описаною вище. Домашні структури з старих холодильників споживають більше електрики, ніж заводські аналоги, крім того, вони мають меншу корисність коефіцієнт.

Велика кімната холоду

У ролі кімнати можна виконувати будь-які нежитлові приміщення, наприклад, невелику будівля, побудована з цегли. У цьому випадку вони діють таким чином:

 • зробити дерев’яний ящик, до якого фіксується щільна плівка (макаровка);
 • Порожній простір заповнений піною, суглобів, що закривають алюмінієвий скотч;
 • Зробити дерев’яну підлогу, якщо в розширенні це земляна;
 • Всі поверхні вирізані оцинкованими листами, всі шви обробляються герметиком;
 • Встановіть стійки та двері, які були попередньо ізольовані та подається з герметичними ущільненнями.

Для побудови системи охолодження краще відразу взяти два старі холодильники. Видалення холодильних систем з устаткування, вони закріплені на зовнішній стінці майбутньої холодильної камери. Під ними встановлені шанувальники. Морозильники встановлені в приміщенні, підключені до систем, що використовують трубки всередині. Обидва холодильники “силу” зміщується, такий режим роботи захищає їх від перегріву.

Простіше (але також дорогий) спосіб. придбання готового моноблока з датчиками, які регулюють температуру автоматично. Якщо ви оснащені холодильною камерою в підвалі, то робота значно спрощена: вона полягає у вбудовуванні слотів та дверних ущільнень, але в цьому випадку необхідна установка спліт-системи.

Камера холодильника робить це самостійно

Це вже було написано багато про переваги готових фабричних груп-складних холодильних камер. Але якщо вам ще потрібен холодильник з власними руками?

У цій статті ми розповімо вам про цей варіант здійснення кімнати. Холодильник.

Холодильник або холодильна кімната з власними руками. Це досить реальна справа, яка знаходиться під владою для будь-якої людини, яка самостійно зробила ремонт у своїй квартирі.

Навички та процеси майже однакові, тільки виробництво матеріалів. І, звичайно, є нюанси.

Холодильна кімната

Не кожна кімната буде задовольняти холодильню кімнату, але тут важко дати деякі рекомендації, тому що він повинен керуватися першим з усіх здорових глуздів. Наприклад, не потрібно повернути приміщення в холодильник з Windows, кімната незручна, занадто велика (якщо ви, звичайно, не промисловий холодильний склад). Але тепер це не про великомасштабні холодильні склади, а про холодильне приміщення з вашими руками для потреб малого бізнесу.

Який матеріал використовується для створення холодильника з власними руками?

Щоб перетворити будь-яку звичайну кімнату в холодильнику, необхідно зробити надійну теплоізоляцію стін, щоб теплопередача між охолодженою кімнатою та навколишнім середовищем було мінімальним.

READ  Як зробити холодильник для кольору кухні

Звичайні будівельні теплоізоляційні матеріали, такі як мінеральна вата, склопластик, пінопласт, пінополіетилен, екструдований пінополістирол, не дуже підходять для оббивки холодильних кімнат. Часто з перерахованих матеріалів використовують пінопласт. Але ми не рекомендуємо це застосовувати через недостатню теплоізоляційні властивості та механічну крихкість. Ми неодноразово стикалися з пошкодженням піни на промислових підприємствах з гризунами. І через 10 років піна починає руйнувати і без гризунів. І коли потрібна потепління піни, потрібна товщина більше 100 мм, але не рекомендується для низькотемпературних камер.

Більш надійний матеріал для будівництва холодильних кімнат. Це поліуретанова піна. Він має набагато більшу щільність кг на м3 у порівнянні з піною, більшою механічною міцністю та 2 рази кращими теплоізоляційними властивостями:

Це сучасний теплоізоляційний матеріал, який використовується виробниками промислового холодильного обладнання.

Поліуретанова піна виробляється у вигляді звичайних панелей та сендвіч-панелей.

Встановлення холодильника

Теплоізоляція звичайних панелей, у свою чергу, можуть бути готові до використання, з спеціальним металевим або пластмасовим покриттям і можуть просто бути аркушами поліуретанової піни.

Панелі з покриттям прикріплені до дюбельного нігтя або гвинтів на будь-якій стабільній поверхні: стінка прокладки або пінобудівних блоків, цегли, вапняк, піщаник, оштукатурені та неактивні, на дерев’яній панелі, на бетоні.

Якщо панель без покриття, просто піна поліуретану, потім до монтажу панелей необхідно приготувати стіни. Вони повинні бути очищені, вирівняйте панелі, щоб зробити найбільш щільні і грунтовані антипінгові грунтовки. Коли грунтовка водіння, починайте зібрання на клею. Після завершення установки необхідно зробити шви і приймати суглоби, щоб зменшити мости холодної та теплової втрати. Крім того, правильна обробка суглобів зміцнює зовнішню поверхню панелі. Після того, як клей і герметик сушать, відкрита поверхня пінополіуретанової піни повинна бути закладена і фарбують, як малювати.

Не тільки стіни та стеля, але й підлоги, необхідні для свиней теплоізоляційних матеріалів, а й втрати тепла. Але для підлоги краще використовувати панелі з щільністю 80 кг на метр кубічний.

Спеціальні панелі живлення для холодильних камер найпростіші. У зв’язку з цим вони мають значну перевагу у швидкості та силі установки, оскільки метод замку встановлюється. Спайк вводиться в паз і знімати. Виробники готових поліуретанових пінопласту виробляють свою різну щільність, з різними облицювальними матеріалами та різними типами замків для док-панелей.

Існує дуже широкий вибір продуктів українських та іноземних виробників. Єдине, що ми хочемо звернути вашу увагу, товщину панелей для холодильної камери. Щонайменше 8 см для морозильника. Щонайменше 10 см, а поверхня панелей у холодильній кімнаті повинні бути легко змішані та дезінфікувати, тобто для задоволення санітарно-гігієнічних стандартів для підприємств громадського харчування.

“Бюджетна версія холодильника, для саджанців фріго та охолодження ягід!

Двері

Для холодильної кімнати слід також бути особливим з теплоізоляцією. І такі двері широко представлені на українському ринку.

Наша компанія не продає пінополіуретанові пінові панелі для самостійної установки та дверей для домашніх холодильних камер. Ми продаємо фабрику, що складають командні холодильники, які можуть бути розібрані та зібрані в новому місці. Ми також пропонуємо експансійні ремені та дверні блоки для таких камер.

Холодильна установка

Секрет належним чином працює з правильним температурним режимом холодильної кімнати лежить у виборі холодильного блоку. Якщо ви вже зробили себе / встановили холодильне приміщення з власними руками, і вам потрібен холодильний блок для нього, то вітайте нам!

Негайно слід зазначити, що моноблок не підходить для вас, тому що він призначений для стінки холодильника певної товщини, до якого товщина стінки холодильного приміщення подрібнюється у вашому випадку. Тому вам потрібен холодний тип типу спліт-системи, з двох частин, зовнішнього та внутрішнього, між якими трубки та повітряні канали проходять. І відстань між зовнішніми та внутрішніми частинами може бути до 20 метрів.

Наші експерти розглянуть обсяг вашої холодильної кімнати, ізоляцію стін та як вам потрібна потужність холодильної установки, щоб зберегти вашу продукцію.

Встановлення холодильного обладнання в камері з власними руками

Наша рекомендація куплю промислові агрегати (моноблок або спліт системи). Звичайно, ви можете зробити холодильну систему індивідуально (купуйте компресор, випарник, конденсатор, автоматизацію та пов’язати все разом), але це лише досвідчений холодильник.

Встановлення холодильного моноблоку з вашими руками не викликає труднощів. Зробити отвір у стінці камери у розмірі випарника і вставте пристрій у нього.

Потім прикріпіть вилку в розетку. Встановіть необхідний температурний режим за допомогою контролера термостату. Або налаштувати електронний блок керування відповідно до інструкцій. Камера почне друкувати.

READ  Як налаштувати холодне повітря на кондиціонері

Встановлення швидкої системи холодильника буде потрібно, якщо ви хочете витримати зовнішній блок для значної відстані від камери (наприклад, на вулицю). Або, якщо ви повернуте доступну кімнату до холодильної камери. В останньому випадку товщина стін просто не дозволить вам робити з моноблоком.

Спліт система відрізняється від моноблока тим, що зовнішня одиниця (конденсатор) та внутрішній блок (випарник) не мають жорсткого зв’язку. Вони встановлюються незалежно, а в майбутньому пов’язані дві мідні трубки та електричні кабелі.

Деякі з установки холодильного розколу можна виконувати незалежно.

Почніть з монтажу внутрішнього блоку в холодильній камері. Закріпіть його на стелі (наприклад, ближче до протилежної від входу стіни) за допомогою металевих шпильок та болтів.

Потім підключіть зовнішній вигляд випарника до стічних вод (використовуйте сантехнічну трубу відповідного діаметра, як правило, 40 мм). Або просто виведіть трубу за межі камери у передбачену для збору конденсату ємність (часто використовують 19-літровий сулій для води, періодично її змінюючи).

Після цього ви можете повісити на стіні зовнішнього блоку (конденсатор). Він має щілини під самонарізаючим гвинт.

Переходьте до отвору в стіні під мідними трубами та кабелем. Свердлити його так, щоб зовнішні та внутрішні блоки можуть бути пов’язані з повідомленнями. Діаметр 50 мм, як правило, досить.

Холодильник з кондиціонера, Спліт-системи роблять це самостійно. Вирощування шампіньйонів

Після завершення викладеного вище, запросіть механіка на холодильне обладнання, щоб він грамотно призупинено мідні труби (при підключенні не потрібно без зварювання, існує досвід) та кабель керування між блоками. Виробляється пилосочна система з спеціальним насосом і відійшов до фреону. Ці операції краще довіряють професійному, крім того, всі важкі роботи вже зроблено ви, вам доведеться заплатити лише 3-5 тисяч.

Для інформації ми даємо ціни на популярні моделі моноблоків та розщеплених систем Polair:

Ціни на холодильне та заморожування моноблоків:

Модель ° С Обсяг, кубічний.М В Ціна,
Мм 109 СФ -5 5 3.5 9.5 220 40 770
Mm 111 sf -5 5 4 10.1 220 45 090
Mm 113 sf -5 5 5.5 11,4 220 48 510
Mm 115 sf -5 5 6.5 12.6 220 50 850
MM 218 SF -5 5 9.7 16.0 220 57 630
MM 222 SF -5 5 12.5 19.5 380 60 180
MM 226 SF -5 5 15.7 21.0 380 63 830
MM 232 SF -5 5 28 30.0 380 97 310
MB 108 SF -20.15 2 5,2 220 49 950
MB 109 SF -20.15 2.6 7 220 54 440
MB 211 SF -20.15 4,7 10,7 220 62 010
MB 214 SF -20.15 6 13,6 380 72 940
MB 216 SF -20.15 7.2 16.8 380 79 140

Ціни для холодильної та морозильної камери Спліт-системи:

Модель ° С Обсяг, куб.М В Ціна,
SM 109 SF -5 10 3 10,5 220 49 200
SM 111 SF -5 10 4 12,5 220 51 990
SM 113 SF -5 10 6 17,5 220 54 510
SM 115 SF -5 10 7 19.8 220 63 840
SM 218 SF -5 10 9,5 25,5 220 72 670
SM 222 SF -5 10 12 32,9 380 79 520
SM 226 SF -5 10 16 40,6 380 85 280
SM 232 SF -5 10 25.8 53 380 109 320
Sm 337 sf -5 10 18.0 50.0 380 110 680
SM 342 SF -5 10 21.0 54.0 380 125 190
Sb 108 sf -20.15 2.9 6.9 220 63 150
Sb 109 sf -20.15 3.6 9.0 220 69 640
Sb 211 sf -20.15 6.0 13,4 220 73 620
SB 214 SF -20.15 7.1 15.9 380 80 170
Sb 216 sf -20.15 9.8 21,1 380 84 760
SB 328 SF -двадцять15 14,0 33,0 380 120 060
SB 331 SF -двадцять15 15,6 38,0 380 142 900

Володіння найпростіших навичок роботи з інструментом, це цілком можливо зробити холодильну камеру своїми руками. В результаті виявляється в кімнаті з індивідуальними перевагами: бажаний розмір, температурний режим, а охолоджувальна. У той же час, ви значно заощаджуєте на установці, і також буде знати про всі функції вашої камери.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS