Як зробити холодильну камеру з кондиціонера

Спліт система для холодильника: види нюансів розрахунку та вибір бажаної технології

Важливість такого елемента як спліт-системи для холодильної камери не може бути недооцінена. Це основний елемент, ядро ​​холодильника, який виконує роль підтримки постійної температури.

Спліт-системи використовуються в термалізованих середніх камерах, ідеально підходять для зберігання продуктів у виробництві.

Далі ми розповімо про особливості холодильних розколів, ми дамо поради щодо вибору відповідного обладнання, а також закликають найкращих виробників такого обладнання.

Спліт системи охолодження

Спліт система для холодильної камери. це спеціальний пристрій, який використовується для збереження холодної температури у морозильників. Розроблені структури для теплоізоляційних холодильних камер малого та середнього розміру. Застосовується при виробництві або зберіганні місцях їжі, де необхідність зберігати велику кількість продуктів при статичній температурі. Такі пристрої можна знайти в супермаркетах на ринках, квіткових магазинах.

Холодильна одиниця двох частин: конденсатор та компресор. Відмінною особливістю спліт-систем є той факт, що, на відміну від моноблока, у вас є можливість розмістити зовнішній блок і повітряний кулер на 50 метрів один від одного.

Зовнішній пристрій встановлюється на зовнішній панелі холодильника, стелі або стіни кімнати. Внутрішній блок сама по собі, безпосередньо, холодильна камера.

Шматки систем підключаються за допомогою теплоізоляційного мережевого кабелю.

Існують також сплітні системи з двома та більше компресорами. Вони ідеально підходять для використання у виробництві, оскільки, коли ви не пропускаєте один з компресорів, пристрій продовжує працювати належним чином.

 • Електронний контроль є одним з засобів цієї техніки. Ви маєте можливість регулювати температуру з пультом дистанційного керування.
 • Продукти мають капілярну систему, з якою охоплює хладагент (охолоджуюча композиція).
 • Спліт-системи оснащені автоматичними повторними вимикачами, а потім зберігаєте електроенергію.
 • В основному, всі продукти мають вбудований монітор, який відповідає за скоординовану роботу всіх електричних елементів всередині системи.
 • Пристрої оснащені сучасним системою захисту від тиску. Як низький, так і високий.Вони також мають датчик для автоматичної живлення та вимкнення.

Інша важлива деталь, про яку ви повинні знати, полягає в тому, що спліт-системи мають функцію електричного відтавання. Це продовжує термін служби компресора.

Японський системний магазин представляє широкий вибір холодильних розколів за найбільш конкурентоспроможними цінами. Ви маєте можливість придбати холодильні спліт системи таких відомих брендів, як: Ariad, Zanotti, Polair.

Наші фахівці дадуть поради щодо встановлення та експлуатації обладнання. Крім того, якщо ви сумніваєтеся, ви допоможете зробити правильний вибір. З нами ви можете замовити встановлення спліт-системи холодильника.

Наша команда працює безпосередньо з виробниками обладнання, що дає можливість гарантувати найвищу якість товарів. Це також допомагає зменшити вартість, яка дуже зручна для покупця.

зробити, холодильну, камера, кондиціонера

Як зробити кондиціонер з власними руками?

Домашня менопаузальна установка може бути побудована за допомогою лише двох вузлів класичного кондиціонера:

 • Охолоджувальна установка, що знижує температуру повітря.
 • Розрядний пристрій, що забезпечує розподіл охолодженого середовища за кімнатою.

Інші конструкторські компоненти можуть бути відкинуті як непотрібні. Зрештою, блок конденсації та компресор відіграють лише допоміжну роль, забезпечуючи безперервність процесу роботи кондиціонера.

Правда без конденсатора та компресора, саморобне установка буде працювати тільки до того, як температура охолоджувальної одиниці не менше температури охолодженого повітря. Тому під час експлуатації власника домашнього кондиціонера доведеться вирішити проблему зменшення низької температури кулера. І в більшості випадків така проблема вирішується фізичною заміною вмісту охолоджувального блоку.

READ  Де на пральній машині, відділ кондиціонера

Замерзання параметрів встановлення

Є різні варіанти, як зробити себе замерзаючою камерою. Вони відрізняються один від одного фінансових витрат та розмірів встановлених установок. Для втілення проектів це буде використовувати різні матеріали та інструменти. Залежно від обраного способу створення блоку заморожування, робота займає деталі.

Ви можете створити морозильну камеру морозильника:

Перші два способи вимагатимуть використання готових систем охолодження. Останній варіант відрізняється великими витратами на оплату праці. Ви також можете зробити агрегат з готових (проданих) сендвіч-панелей. Але цей варіант значно відрізняється від наявних морозильних установок.

Від старого холодильного блоку

Найпростіший, доступний спосіб стане створенням заморожування з холодильника. Загальна схема конверсій здійснюється таким чином:

 • розбирайте заморожування;
 • розібрані і розгортати випарник;
 • закріпіть його на задній стінній болтах;
 • Встановіть датчик назад;
 • Перевірка ефективності.

Всі моделі розуміють по-різному. Якщо техніка перед переробкою була операційна, то при перетворенні необхідно дуже ретельно обробляти трубки, уникаючи нечастого. Але краще випустити хладагент, а після переробки системи повторно припою і заповнити його. Це ускладнює процес і вимагає наявності спеціального обладнання.

Розташування датчика всередині пристрою буде спеціально вибрана для досягнення бажаного температурного режиму роботи.

Необхідний холодильник вимагає попереднього пошуку пошкодження. Може вимкнути, що його ремонт та подальша зміна не має сенсу. Відновлена ​​модель трансформується за вищезгаданою схемою. Слід мати на увазі, що домашні структури, засновані на старому холодильнику, споживають більше електрики, ніж аналоги магазину, у них є менша ефективність.

З порожньої кімнати

Доступна порожня кімната може бути перетворена в морозильник. Всі дії виконуються в такій послідовності:

 • Створіть затиск з дерев’яних барів до периметру кімнати, встановлюючи напрямні за рівнем;
 • Ми вирішуємо фільм-рефлектор;
 • Сформовані клітини наповнені ізоляцією (його товщина становить близько 10 см, залежить від матеріалу);
 • жарти палите з скотчем у алюмінієвій фользі;
 • Очистіть кімнату металевими листами (оцинковані);
 • Всі доступні шви, близькі в герметик;
 • Кріплення стійок;
 • Встановіть готовий моноблок або Сплітну систему, виставкові датчики, налаштуйте автоматику;
 • Покладіть нагрівану двері, щоб при закритті не залишаються прогалин;
 • Перевірка ефективності.

Аналогічним чином, ви можете створити морозильну установку коробки різних розмірів (складається з різних матеріалів), коробки, контейнерів. Схема роботи полягає в наступному:

 • монтується кадр (якщо ні), теплоізолятор;
 • Стійло занурюється зсередини, герметики закривають шви та отвори;
 • Полиця виконується за необхідності;
 • Встановлюється охолоджувальна установка, датчики, двері;
 • Система регулюється, доки не буде досягнуто необхідного режиму роботи.

Залежно від розміру коробки, можна використовувати охолоджувальне обладнання від старого холодильника, а для зручності руху. закріпити колеса з дна.

У підвалі (підвалі) достатньо вставити слот, дверну печатку та встановити спліт системи. Просто потрібно вийти на поверхню, обладнати там зовнішній блок.

Наступне відео показує процес створення морозильної камери з кімнати.

Пристрій холодильник

Виробники створюють сучасні холодильні камери з спеціальних пінополіуретанових панелей певної товщини. Крім того, традиційні будівельні матеріали та теплоізоляція (мінвата, піноплекс, пенополістирол та т. Р.). Місце розташування камери повинна бути визначена заздалегідь. навіть на стадії будівництва заміського будинку.

Щоб постійно підтримувати режим температури в холодильних камерах, застосовуються спеціальні пристрої. Ці пристрої називаються холодильниками. Вони можуть бути представлені у двох типах: моноблока та окрема система.

 • Моноблоки. це продукти в одному випадку, виробленому у фабричних умовах. У житлі є всі компоненти та необхідні елементи (компресор, повітряний холодильник і т. Р.).
 • Од окремі системи включають кілька блоків відразу. У цій категорії системи також ділиться на два окремі типи: спліт-система (потужний кондиціонер) та збірного холодильного блоку (виготовлений за певним проектом).
READ  Як зробити укладання на коротке волосся феном

Оптимальне рішення для підвалу заміського будинку спостерігається пристрій збірки холодильного блоку. Такі машини виготовляються відповідно до окремих проектів, тому вони можуть похвалитися максимальною ефективністю роботи. Створений індивідуально холодильний блок відрізняється високим рівнем надійності, безпекою, малими розмірами, легким у збереженні та підтримці, мінімальний шум. Звичайна спліт-система (кондиціонер) має заводське виконання, тому він повинен конкретно вибрати під розміром кімнати.

Пристрій холодильник

Варіанти для його виконання двох. Перший дешевий і капітал. Тут ми самі роблять кадр камери з бару, ширина якого становить щонайменше 5 см, краще, ніж 10. Листи 5-10 см пінополістиролу / інференно прибиральника вводяться всередині кадру кадру, щоб усунути холодні мости (планувати кадри кадру під розмірами листа піна, щоб вона не розрізана марно). Потім, за допомогою степлера меблів, ми закриваємо ізоляцію з обох сторін з прокату парою парою, переважно на основі фольги, блискучої сторони назовні. Така випукрата краще тримає тепло і холод, а також захищає нашу піню від вологи. Якщо ви не знаєте, вологі ізоляція втрачає до половини його теплоізоляційних якостей.

Холодильний кондиціонер! Дуже дешево!

Після цього ми знімаємо ізоляційні суглоби з алюмінізованим скотчем і прикріплюємо самолюбність зсередини і зовні, як стінки стін листів 10 мм фанера або OSB. В ідеалі, підлога також переважно ізольована, фанав приймає його ретельно і поповнюють олово. Якщо є достатньо грошей, стіни також можуть бути покриті пофарбованим міліметром сталь. Це зроблено для їхньої безпеки, тому що ви рухаєтесь Kiegy, вони можуть подряпати та навіть пухну фанеру. Всередині стіни ми збираємо з бару або металевих кутів міцної стійки. В принципі, кеги можуть бути покладені один на одного, але якщо порцорта, постраждала, то витягніть нижню.

Розміри холодильника ви визначаєте самостійно, виходячи з розміщення магазину та кількості збережених кег. У ширині потрібно планувати щонайменше 1,5 м, інакше ви не розгорнуте. Також пам’ятайте: чим більше внутрішній простір, тим більш потужний і дорогий кулер нам доведеться встановити. Двері камери також виконуються ізольованими, а гумова печатка прикріплена її краєм. Також необхідно забезпечити надійні навички для товстого замикання.

зробити, холодильну, камера, кондиціонера

Друга версія холодильного камерного пристрою: зібрати його власними руками з готових сендвіч-панелей (полістиролу або пінополіуретанової піни, ширина 30 мм), прокладена між двома металевими аркушами. Переваги: ​​мобільність камери (простота зборки та розбирання), найкраща теплоізоляція з меншою товщиною стінки, менш займає. Недоліки: Високі для маленького курячого на десять кег. Але ми можемо заощадити на холодильному пристрої, тому що лише кеги стоять у такій клітині, а шланги стирчать всередині, ми не йдемо. Тому невеликий моноблок зазвичай використовується для охолодження.

зробити, холодильну, камера, кондиціонера

Заробляйте більше на квітковий бізнес підписатися на інформаційний бюлетень

Квіти не знімають гострих і потужних холодних потоків повітря. З цього вони перевіряються і погіршуються. Тому холодний у приміщенні повітряних холодильників повинен рівномірно розподіляти.

Якщо ви поставите недорогий і потужний повітряний кулер, то на виході ми отримаємо сильний повітряний потік, температура якої буде набагато нижча, ніж нам потрібно. Наприклад, нам потрібно 8 градусів у камері, і коли ми отримуємо 2 градуси. Це може негативно вплинути на якість товару, розташованого в районі прямого видування струменя.

Так що це не відбулося, повітряний потік повинен бути слабким і рівномірним рівномірним. У кожну точку холодильника повинна бути однакова температура. Для цього є два рішення.

Варіант 1. Встановіть холодильний пристрій з двосторонньою повітряним охолоджувачем. Така установка розбиває холодне повітря на два слабких потоків, але це вдвічі дорожче, як подібне до однополочної установки.

READ  Як зробити холодильну камеру вдома

Варіант 2. Встановіть кілька повітряних охолоджувачів нижчої потужності. Такий підхід підходить для великої вітрини. Наприклад, в салоні, хлібобулочна площа холодильника становить близько 20 м², тому ми встановили чотири низької потужності повітряного кулера в протилежних частинах кімнати. Завдяки цьому охолоджений повітря рівномірно розподіляється всередині камери.

Де використовується таке обладнання

Спліт системи такого типу використовуються в місцях виробництва та зберігання їжі, де необхідне вміння постійної температури на заданому рівні. Через швидке охолодження повітря в холодильнику ви можете зберігати довгий час: м’ясо та рибу, морепродукти та молочні продукти, овочі та фрукти, а також кондитерські вироби та квіти. Для організації довгострокового зберігання заморожених м’ясних та рибних продуктів, у більшості торгових центрів використовуються низькотемпературні камери. Вони встановлюються замерзаючими спільними системами, які підтримують постійну температуру.25 С. Як приклад щоденного використання таких розщеплених систем, можна розглянути: камери для охолодження та заморожування продуктів у торгових центрах та супермаркетах, на складах швидкопсувних продуктів харчування, на ринках. Таке кліматичне обладнання широко використовується:

Холодильний кондиціонер. Як зробити.

 • В холодильному магазині Windows. Вони призначені для презентації та зберігання продуктів харчування та напоїв, а також кондитерських виробів та молочних продуктів, які виставлені в торговельній кімнаті. Для їх охолодження використовуються середньомірні кондиціонери, які охолоджують повітря до заданої температури, залежно від вимог до зберігання продуктів та їх упаковки.
 • У камерах для довготривалого зберігання живих кольорів. Камери для зберігання квітів не знаходяться в торговельній кімнаті. Місце розташування їх місцезнаходження, як правило, технічні або комунальні приміщення та склади. Вони оснащені середньо-температурними розщепленими системами з температурою охолодження від 2c ° до 10c °. Завдяки використанню цих пристроїв, термін зберігання свіжих аварій значно збільшується.

Використання холодильних кондиціонерів настільки велика, що це досить важко перерахувати все. Навіть натуральні хутро та ліки зберігаються в камерах, оснащених цією кліматичною технікою. http: // www.YouTube.com / watch?V = 7rqts7ttyvs

Основні відмінності в системі холодильної та побутової розбиття

Відмінності між цими спільними системами досить вагомі:

 • Перш за все, різниця між побутовими та холодильниками. продуктивність та ціна.
 • Крім того, існує безліч різнобарвних моделей серед спільних систем, а в побутових пристроях використання двох і більше агрегатів не практикується. Звідси вищий ступінь надійності, у порівнянні з побутовими кондиціонерами.
 • Наступні конструктивні відмінності між цими розкольними системами є можливість відтавання за допомогою трубчастого нагрівача. У побутовій техніці ця функція не потрібна, оскільки імпутація льоду на житловому та теплообміннику пристрою.
 • Хладер, який найчастіше служить сухому азоту, який забезпечує можливість створення низьких температур, а в побутових кондиціонерах. виключно фреон.
 • Корпус холодильних розщеплених систем виготовлений з металу, покритого шумоізолюючим шаром, полімерною композицією та цинком, для захисту від корозії та механічного пошкодження. Домашній апарат не має найбільш міцного пластикового корпусу.

Холодильник з кондиціонування повітря! Покрокові інструкції для підключення охолоджувальної камери з кондиціонування повітря!

Порада: Така кліматська техніка досить дорога, але у своїй надійності вимагає компетентного відбору та встановлення. Ось чому всі операції з установки цих пристроїв, їх введення в експлуатацію та подальше обслуговування повинні виконуватися виключно професіоналами.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS