Як зробити камін у готовому будинку

Пожежна безпека. Вибираючи місце для каміна, потрібно пам’ятати, що мінімальна безпечна відстань до горючих структур становить 200 мм. Між підлогою та каміном також потрібен негорючий міжшаров.

Стабільність. Каміни з вагою понад 750 кг вимагають окремого фундаменту або плити перекриття, призначені для такого навантаження. Стандартні залізобетонні пластини товщиною 150-200 мм можуть витримувати і більшу вагу (до 1500 кг), але тільки якщо камін розташований у кутку кімнати. В іншому випадку це займе, щоб зміцнити перекриття (наприклад, за допомогою вибухнуючих паль) або окрему основу. Підтримка основи може знадобитися для важкої димоходу.

Вимоги до кімнати

Перш ніж побудувати камін у будинку або в країні, зробіть це самостійно, варто знайомі з вимогами до приміщень для встановлення цього дизайну. Найкраще передбачити можливість встановлення на етапі проектування, і ви можете побудувати камін пізніше.

  • Печі масивні, і тому їм потрібна армована фундамент.
  • Якщо печі повна, вона буде зручно не тільки для приготування їжі, але й для опалення приміщення. Бажано мати достатньо місця для печі.
  • Це буде дуже дорого виконувати роботу, якщо готовий будинок повинен буде розібратися з міжмірними підлогами, щоб створити димар.
  • Камін простіше, ніж духовка, будується в готовому будинку. Однак, хоча він менше, ніж вага піч, може вимагати посилену фундаменту.
  • Конструктивно, камінна вогняна легша до димоходу, вимагає менше місця і монтується швидше.

Пожежні розміри

Знати розмір кімнати, необхідний для виконання правильного розрахунку розмірів печі. Це з розміру печі, це залежить від того, чи може камін теплити цю кімнату.

Теорія спалювання каміна / Як працює камін / камінних правил

Поточні каміни виготовляються з вогнетривких цеглин і утворюються з спеціального бетону. Крім того, металеві печі знайшли широке використання.

зробити, камін, будинку

Для розрахунку розмірів цегли, ви повинні розглянути розмір цегли. Для розрахунку розміру металевих та бетонних печей достатнього розміру приміщення.

Розміщення каміна

Залежно від розміщення печі в кімнаті, каміни розрізняють:

Вросне або кутове розміщення пристрою. це класичний варіант.

У цьому випадку піч-камін розміщений біля стіни або в кутку. Перевага цього розміщення полягає в тому, що пристрій у цьому випадку займає мало місця.

READ  Як зробити камін з коробки

Окремо постійні моделі, як правило, круглі і символізують щось на зразок стародавнього фокусу. Такі каміни є більш ефективними в теплопередачі.

Вибір місця, де буде розташований нагрівальний пристрій. це винятково індивідуальне рішення, яке залежить від уподобань господаря будинку та від загального внутрішнього інтер’єру приміщення, в якому буде побудований нагрівальний засіб.

Єдина умова, яка варто зберегти при виборі місця для каміна, є відсутність чернеток, які можуть негативно вплинути на свою роботу.

Про димохід

Важливою частиною каміна є димар, який відповідає за створення необхідних умов для хорошої тяги. Вони можуть бути виготовлені з цегли, металу, кераміки, крім того, модулі скляних труб і набагато більше можна використовувати для їх виготовлення.

Цегляні димарі, які відпочивають на каміні в дерев’яному будинку, вимагають спеціального фундаменту. Вбудовані димарі. це вертикальний канал, через який дим відображається, вони встановлюються всередині оболонки. Прикріплені димарі прикріплені, як правило, до несучих покрівельних конструкцій.

Може камін теплий весь будинок?

Але незалежно від видалення диму, коли це дизайн, необхідно враховувати, що його поперечний переріз і висота буде безпосередньо залежати від розміру печі.

Фонд та фонд

Якщо все вирішено з параметрами каміна, слід приділяти увагу Фонду. Його будівництво починається з накачаними ями до глибини 20-40 см. Дно ями заповнюється піском і невеликим щебенем, ущільненим з тертям і виливають рідким розчином.

Тепер ви можете перейти до головної цеглини. Варто відзначити, що фундамент повинен бути ширшим з усіх боків, ніж засновник вогневої печі.

Його зовнішні сторони побудовані відповідно до подобності свердловини, камені покриті всередині, а рідке розчин затоплений. Висота фундаменту десь на двох цеглих повинна бути під підлогою.

Будівництво димоходу

Врожайність диму через димар повинен відбуватися рівномірно, без керлінгу. Таким чином, стіни всередині димоходу повинні бути гладкими, а шви потрібно ретельно втирати. Особливо це стосується цегляної роботи.

При установці димоходу необхідно враховувати той факт, що він періодично потребує очищення. З цією метою, у дизайні необхідно забезпечити слуховий вікно, з якого за допомогою спеціальних сходів, ви можете дістатися до труби.

Не менш важливу роль у димоході відіграє сміттєвий колектор. У ньому під час очищення буде падати сажу і іншу сміття. З урахуванням цього також необхідно доступити до сміттєвого колектора, щоб пізніше його можна легко очистити.

READ  З чого можна зробити смужки для депіляції

Хочете хмуритися, неприємно, це побудувати подібну будівлю з власними руками. Але все можливо!

Ми шукаємо установку

Місце для установки Виберіть не тільки естетичний фактор і зручність для господарів. Але також розглядаючи описані характеристики та дизайн. Слід пам’ятати, що трубка димоходу буде поширюватися на вулицю через стелю та покрівельні, і це не повинно спотикатися на стельовому пучковій та кроквах даху.

Крім того, сайт установки повинен сприяти нагріванню приміщення, тому, якщо камін складений біля дверей до кімнати, він створить невелику, але теплу вуаль для холодного повітря. Також не рекомендується покласти камін перед вікном, оскільки проекти будуть створені в кімнаті.

Будьте тим, як це може, камін не зможе впоратися з нагріванням всього будинку, тому він встановлюється лише як засіб додаткового нагрівання та створення теплій атмосфери в будинку і в untepheth.

Коли встановлення встановлення визначає, варто обчислити розмір майбутнього каміна та зробити його малюнок. Це буде не погано на межі установки, щоб поширюватися за розміром, це основа цього процесу допоможе візуально визначити, наскільки це буде діяти в боці кімнати. У кресленні обов’язково потрібно поставити всі розміри.

Цей малюнок представляє використаний камін з вбудованою металевою печі, яка також може допомогти у складі власного малюнка для обраної моделі.

Аксесуари для каміна, а не тільки

Westwing Shopping Club пропонує безліч оригінальних ідей для прикраси камінів та її комбінацій з різними стилями інтер’єру. Щоб дізнатись більше про все, а також вибрати камінні решітки, щипці та екрани з великими знижками, вам просто потрібно пройти процедуру вільної реєстрації на Westwing і стати членом клубу. Тут ви знайдете багато цікавих і корисних не тільки про каміни, а й про будь-який кут вашого будинку або квартири. Просто відкрийте світ на захід!

зробити, камін, будинку

Красиві приклади в інтер’єрі

Класичний, вбудований у стіну вогнища. Ізольований, з замкнутою вогню, поміщений у центральну частину стіни великої вітальні. Цей параметр підходить як нагрівальний пристрій. Як піч йде в сусідню кімнату.

Встановлення каміна в приватному будинку!!! Гаряча повітряна проводка!!! Мармурова оболонка!!!

Досить простий варіант кутового каміна. Це економить корисну область, але виступає як оригінальний дизайн інтер’єру. Крім того, такий камін буде зігрівати невелику кімнату.

Дуже безпечний центр у дерев’яному будинку. Це виглядає органічно, дві функції виступають відразу: естетичні та практичні.

Це фокус дизайну острова. Розчин нечасто, не позбавлений оригінальності. Вибір цього конкретного дизайну повинен бути пов’язаний з ретельно підвішеним рішенням.

READ  Як позбутися волосся Шуряча після епіляції

Газа камін. Містить стилізм дизайну лісового каміна всередині. Продукти згоряння вимагають зведення димоходу.

Біокамін для дерев’яного будинку. Як видно на фото, цей параметр також може бути дуже підходить для внутрішнього дерева.

Як розрахувати силу каміна?

Теплова передача є найважливішою якістю, яка оцінюється в камінах. Це залежить не тільки від типу палива, але і від типу камінного вогню, а з матеріалу, з якого він зроблений. Готові котли супроводжуються документами виробника, в яких вказується потужність пристрою. Він вимірюється в кВт, і позначається для різних режимів роботи: від середнього до максимуму (пік). У той же час, крім влади, необхідно, теплопередача матеріалу каміна враховується. Отже, сталь швидко нагрівається, але також швидко охолоджує. Чавунна піч, і навіть викладена кафетера, це буде набагато краще, щоб зігріти кімнату. Площа нагрівання певної моделі розраховується приблизно так:

  • Середня потужність каміна помножена на 10, якщо стельова в приміщенні не перевищує 2,5 метрів. Якщо стеля вища, використовуйте спеціальні розрахунки за обсягом. Їх можна знайти в спеціалізованій літературі або на тематичних ресурсах.

Камін у дерев’яному будинку

Оцінити здатність перевізника. Витривалість променя перекриває в дерев’яному будинку, як правило, не перевищує 200-300 кг / м². Це означає, що для каміна вагою понад 750 кг доведеться вирізати отвір у перекритті та побудувати окрему основу. Що додатковий фонд може знадобитися і димар, ми вже говорили.

Пам’ятайте про усадку дерева. Так що димохід залишається стаціонарним, коли злив будівлю, найкраще використовувати самостійні вертикальні труби, закріплені в нижній частині стіни або на підлозі. В ідеалі, має бути рух у місцях прикріплення до стіни та близькості до перекриття та даху. У цьому випадку, димохід буде рухатися тільки з дизайном, до якого буде вбудований.

Не присмакуйте діаметром. Можливо, найпоширенішою помилкою при встановленні зовнішньої димоходу у вже побудованому дерев’яному будинку є пристрій занадто малого отвору у стіні для димоходу. Будьте обережні і уважні! Порушення пожежних вимог може призвести до знищення димоходу або до запалювання деревини.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS