Як зробити камін з коробки

DIY Як зробити камін для ляльок з картону | Новорічні каміни для ляльок з картону

Як завжди, для виготовлення ремесел нам буде потрібно зміцнювати матеріали: різні розміри ящиків, упаковка з кремів, пластмасові яйця від Kinder Cirrise та багато іншого.

Картонний камін зробить це самостійно

Щоб зробити камін з власними руками, ви можете використовувати велику коробку з-під техніки. Відмінна коробка з телевізором. Також слід заздалегідь з великою кількістю клею та різними деталями для прикраси.

Якщо це неможливо зробити себе, ви завжди можете купити у спеціалізованих магазинах, опуклі шпалери підходять. Якщо плани роблять все з власними руками, піна підходять. Для імітації лептину або стовпців, декоровані частини придбані з RayaniureThane.

Перші ящики повинні дати відповідну форму. І тільки після того, як перейдіть до живопису. Біла фарба приймається як основа або будь-який інший пастельний відтінок. Це необхідно, щоб бути легше відобразити певні деталі. Крім того, під час вибору тону важливо, щоб він гармонійно вписується в загальний інтер’єр, інакше такий камін буде занадто підсвічуванням.

Не треба зробити великий камін, ви можете кілька разів вирізати коробку та зменшити основний дизайн. Всі елементи повинні бути зроблені поетапно і збирати як дизайнер. Прикраса залежить від фантазії та особистих уподобань.

Дизайн зібраний з окремих листів картону. Також використовуються інші упаковки та ящики. Всі зв’язки повинні бути сформовані скотч. це забезпечить надійну муфту і дозволить домашньому каміну жити набагато довше.

Коли мова йде на камінну полицю, на його виробництві будуть витрачені кілька шарів картону, що дасть додаткову силу. Це дозволить йому витримати певні навантаження і забезпечить можливість встановити різні предмети на поверхні. Наприклад, сімейні фотографії або незвичайні фігури подивляться на полицю гармонійно.

Важливий! Перед тим, як покласти предмет на камінну полицю, варто обчислити вагу. Важкі предмети можуть пошкодити загальний дизайн або навіть розбити його.

Не обов’язково підроблений камін, щоб зробити з однієї цілісної коробки. Якщо є багато маленьких, то вони також ідеальні. Це найпростіший і найшвидший варіант для збору каміна. У цьому випадку не варто бути про використання хорошого клею і обов’язкових всіх швів для підключення скотч.

Шпалери з певною друком буде придатним як оздоблювальний матеріал. Шпалери для цегли буде добре.

Переваги декоративного каміна

Незважаючи на те, що тепла такий елемент декору принесе, він має багато переваг у порівнянні з справжнім каміном:

DIY камін з коробки роблять це самостійно! Бюджетний камін з ящиків! Фальшивий камін! # Камін # irobok

READ  Як зробити холодильну камеру з кондиціонера

Камін з коробки з власними руками

Спосіб

Найпростіший спосіб створити камін з коробки. це звичайне різання прямокутної області з фронту. Звичайно, для цього варіанту вам потрібна велика коробка без шансів і вм’ятин.

Так що камін красивий і гладкий, перше, що вам потрібно виміряти коробку, а потім намалювати необхідну комаруюча лінія, і тільки тоді вона вже взята для канцелярського ножа.

Вирізати краще, використовуючи металевий шпатель, тому виявляється без банку. Далі потрібно згинати картону всередині, щоб сформувати стрільбу. Отримана форма об’єму виправляє картина стрічки.

На цьому етапі ви можете зміцнити свій дизайн. Необхідно скоротити окремі камінні деталі з картону та закріпити їх до макета за допомогою двосторонньої стрічки. Може обмежуватися лише зміцнення стільцями. Для того, щоб організувати акценти та зробити його більш ефективно, можна зробити каміну (внутрішню частину каміна) з чорною фарбою, і все інше. білий.

Тепер настав час прикрасити отриману заготівку. Для цього ви можете використовувати піну у вигляді цегли, пластмасових кутів, плінтус і так далі. Навіть бутофорний камін здатний викликати відчуття комфорту та тепла, а також створити атмосферу новорічного свята.

Варто зазначити, що дизайн можна вирізати з різноманітних форм. Це залежить тільки від фантазії, точності та терпіння.

Печі в декоративному фальшивому каміні з коробки можна випустити та півколо, який буде пов’язаний з справжнім господарем. Для того, щоб контур виявився гладким, лінія комара краще застосувати. Сформований макет також закріплений за допомогою картинної стрічки. Для виготовлення стільникового та п’єдесталу, ви можете використовувати піну.

Завдяки декоративним експериментам і фантазію, камін набуває не тільки краси, а й унікальної оригінальності. Поліфома, наприклад, може бути як з гладкими краями, так і зламаними. За допомогою них виявляється відмінна імітація цегляної роботи, а нерівномірні краю дають камін додаткову природність і деякі антикварні. Для цього продукту, звичайно, вам потрібно пофарбувати відповідно.

Як зробити журнали

Щоб дати подібність каміна з сьогоденням, ви можете додати йому журнали. Для цих цілей, як справжні березові колоди малих розмірів, так і штучних. Якщо немає бажання шукати матеріал для мантів, їх можна самостійно.

 • На картоні вимірюйте довжину довжини, так що він підходить у розмірах печі, а також ширину, достатньої для складання в трубку.
 • Змастіть край картону з клеєм і вимкніть його.
 • Використання мотузки, тимчасово зафіксувати картон перед сушінням клею.
 • Ми робимо правильне число журналів.
 • Накрийте лампи гуаш.
 • Щоб зробити журнали більш природними, ви можете прикріпити невеликі гілочки, виготовлені тим же принципом.

Майстер-клас: камін з вирізкою у вигляді арки

Легкий спосіб зробити домашній камін двох старих коробки.

 • 2 великі коробки такого ж розміру;
 • Канцтовари;
 • ножик і ножиці;
 • картонний лист;
 • Папір сірого упаковки;
 • цегляна кольорова фарба;
 • Губка фарби;
 • Декор для прикраси та імітації вогню в печі.

І тепер весь процес крок за кроком:

Візьміть дві старі вікна і підключіть їх, щоб отримати велику коробку. Обережно практикуйте всі суглоби та шви з скотчем.

Вирізати в коробку арку (краще заздалегідь зробити необхідні розмітки). Оберніть коробку та карнизує пакувальний папір. Вирізати вікно на місці арки та підкладка країв паперу.

READ  Як видалити внутрішню скляну духовку Gorenje

Ми дивимося на внутрішні стіни каміна чорної фарби в каністрі (це зроблено на вулиці). Ми розвулюємо фарбу бажаного відтінку, щоб застосувати цегли. За допомогою губки ми застосовуємо до поверхні цегли і залишаємо сухою.

Дрова та свічки на чорному тлі створюють особливу атмосферу.

Матеріали

Для виготовлення каміна вам знадобиться такі матеріали з коробки:

 • Природно, одна або кілька великих коробки. залежно від того, який камін ви хочете потрапити в кінці;
 • Шпалери (один рулон достатньо) або білий папір;
 • Клей канцтовари та ПВА;
 • Три типи скотч. звичайний, жирний і двосторонній;
 • Живописні пензлі, губки, ганчірки;
 • Канцелярські ножі, ножиці, лінійка, олівець, а також рулетка та рівень будівництва;
 • Лист гіпсокартону або фанери для створення камічної полиці;
 • Залежно від обраного типу прикрас, вам також буде потрібно:
 • Рулон шпалер з “цегельним” шаблоном або червоним картоном. якщо ви хочете відновити ваш камін “під цегли”;
 • Ролл самоклеючої плівки з малюнком, що імітує натуральний камінь, мармур або малахіт;
 • Балон з білою фарбою, стельовий плінтус і штукатурні прикраси з піни (колони, столиці, розетки, молдинги та т.Р.). створити більш класичний, елегантний декор;
 • “Рідкі” обсяги шпалери. досягти на поверхні камінового ефекту тисненням мармурових крихт;
 • Акрилова фарба бронза, сріблястий або золотий колір. для спеціального оформлення елементів декору каміна.

Дивно, що не тільки домашній фальшивий камін може бути виготовлений з картонні коробки, які можна виконати виключно декоративну функцію, а також побудувати портал для електрокаміну! Звичайно, такий портал усуває встановлення газового пальника або біокаміну, оскільки є відкрите полум’я, а вогню може статися. Неможливо встановити теплообмінний камін з водяним котлом та корпусом. через громіздкий з цього дизайну і, звичайно ж, небезпекою запалювання картону від перегріву. Крім того, також можна встановити електрограмми з відкритою печі та вбудованою функцією нагрівання. з тієї ж причини. У дизайні картонні коробки можна вставити електричний камін закритий камін та імітацію полум’я (на РК-екрані або за допомогою підсвічування).

Згідно з напрямками стилів, від коробки відрізняються наступні типи камінів:

Як зробити камін

Є кілька варіантів, як самостійно зробити фальшивий камін з коробки. Картонні коробки. найпростіший, доступний матеріал для виготовлення каміна. Однак варто зазначити, що ця деталь інтер’єру ідеально підходить, якщо є вільне сегмент стіни. Добре вписується добре в простоті між Windows. У тих випадках, коли всі стіни зайняті, але є безкоштовний кут, ви можете зробити кутову модель.

Необхідні матеріали та інструменти

Для того, щоб створити камін з власними руками, вам знадобиться:

 • Картонні коробки (залежно від моделі можуть використовувати велике поле з телевізора або монітора комп’ютера, коробки для взуття, коробки з соку або молока та T.D.);
 • клей (олівець, ПВА, клейкий пістолет);
 • ножиці;
 • канцелярський нож;
 • Звичайний олівець;
 • маркер;
 • паперова стрічка;
 • Декоративні елементи, в яких камін буде прикрашений.

Упаковані камінні упаковки

Ви можете зібрати фальшивий камін з великих коробки або малого. Другий варіант підходить для всіх, оскільки не завжди можна знайти досить велику коробку.

Камін з великих ящиків

Для цих цілей вам потрібна коробка з висотою 70-80 см і глибиною щонайменше 6 см. Але це приблизні розміри, ви можете вибрати свій смак і залежно від площі приміщення, де буде розташований фальшивий камін.

зробити, камін, коробка

Наприклад, ви можете взяти цей малюнок. Розміри знаходяться в міліметрах.

READ  Як підключити посудомийну машину до сливи

Зробити цей шлях камін дуже простий.

 • Вирізати перед прямокутним діром. Сторонні частини, щоб налаштувати всередині, щоб утворити порожнину.
 • Внутрішня фарба чорна. Верхній дошки або щільний картон. Решта дизайну залежить від власного смаку та ідей.

Такий камін може бути виготовлений арочний портал. Для цього розріжте півколо і зробити невеликі порізи над вершиною, щоб ви виявили гладку риболовну лінію.

Подальший дизайн залежить від власних уподобань.

DIY камін з картону з власними руками. розміри в описі відео !!! / Цворик

Камін, виділений з маленьких ящиків

Зробити камін з маленьких ящиків також дуже простий. Для цього вони повинні бути складеними за призначенням.

 • Коробки розкладаються на підлозі в потрібному порядку і обережно з’єднуйте їх за допомогою стрічки. Виявляється такий дизайн.
 • Після цього плануйте дизайн з білим папером, щоб не напівпрозорий колір ящиків. Реєстрація залежить від власних уподобань.
зробити, камін, коробка

Це можна просто зробити фальшивий камін, але це буде набагато легше зробити це, використовуючи відео майстер класу.

 • Попередньо вимірюйте та оцінити розмір самого телевізора. Якщо не задоволені довжиною, то ви можете обрістити його.
 • Місце та вирізати вікно для “FireBox”. Для цього виготовляються 4 скорочення для виробництва у майбутньому там гнучкий картон. Також має бути міцні розрізи на лінії, які показані на діаграмі у відео.
 • Пофарбовані деталі, пофарбовані в зелений. Це буде бічні внутрішні стіни печі.
 • Смуги пофарбовані з помаранчевими фарбами до задньої стінки. Центральний жовтий сюжет повністю вирізаний і видаляється. Пізніше з цього, верхня внутрішня стінка зроблена.
 • Коли знімаючи камін зсередини, ви можете побачити місця стінки підкладки. Варто також зазначити, що технологічні отвори також закриті картоном.
 • Для більшої жорсткості всі порожнечі коробки можуть бути заповнені піною, яка була в упаковці з телевізором.
 • Після цього верхня частина закривається. Якщо це відсутнє, то обкладинка відповідного розміру вирізати з картону.
 • Подарунок зверху та суглобів з скотчем для твердості.
 • Для того, щоб камін стабільний, шматок фанери закручується до дна будівництва. На вершині ви також можете прикріпити ідентичну частину. Залиште все, що потрібно протягом декількох годин.
 • Для обсягу внизу вирізати від кріплення, частина і клей його до клею монтажу.

Реєстрація може бути як автор або зроблено інакше. Ідеї ​​також можна знайти в цьому відео, є величезна кількість варіантів.

Як організувати камін з коробки

Є багато варіантів для неправдивого каміна. Все залежить від побажань художника, загального стилю інтер’єру та багатьох інших факторів. Звідси ви можете вивчити ідеї та натхнення.

 • Часто каміни виготовляються з цегли. Тому картонні варіанти також можуть бути прикрашені класичним способом. Для цього, взяти звичайні паперові шпалери, гіпс або пінопласт і т.Р. Такий камін виглядає твердим і натуральним.
 • Не менш класичний варіант. це дизайн “каменю”. Шпалери, панелі та т.Р. Таке рішення є більш контрастним і різко, груба поверхня каменю дає аналогічний ефект.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS