Як зробити мокрій прибирання з пилососом Zelmer

Zelmer zvc752sp огляди

Ідеально справляється з митницями. І це на рівні низького рівня.

Зроблено люб’язно: через три місяці я нічого не зламав і не випав, як писати тут.

Ціна. Для пилососного миючого засобу. краще нікуди.

Так, він повинен вимити після очищення. Так, це займає десять хвилин.

Регулярно стукає статична електрика.

Загалом, дуже задоволений. Я використовую щотижня з початку лютого, головним чином у сухому режимі, хоча я спробував і мокрий прибирання. Дуже задоволений результатом. Пил смокче смертельно =). У той же час вихлоп не заважає, як у звичайних мішках пилососів.Вимийте пилосос після чищення. Хвилини для п’яти дозвілля. Але в цьому звільненні від зібраного по всій квартирі бруд є навіть певне сприйняття задоволення =).

Єдине, що дійсно штами. це його спосіб побиття статичної електрики. Немає грунту у пилососі, а ємність Aquiltre, схоже на конденсатор, особливо якщо ми вакуумуть м’які меблі.Але з належним навиком це питання перестає бути дуже чутливим.

Взагалі, це робить все і навіть більше за свої гроші, і в припаркованому в кутку і око не зокрема Корп.Я рекомендую =).

Досвід використання 4 років. Про недоліки тут писав, мабуть, все, що може. Я побіг у всіх описаних інвалідах.

Спочатку телескопічна трубка перестала працювати (змінено під гарантією).

Потім двигун згоріло (змінено під гарантією).

Після цього я зламав кнопку водопостачання (змінено під гарантією).

Після цього я зламав насос (змінено під гарантією).

Як вже неодноразово описується. Постійно летить піна з фільтра HEPA. Обробляється лише з використанням високоякісного перомату.

Розпилювальні насадки забиті, і вони повинні постійно очищати ножем.

Ще одним основним недоліком є ​​велика кількість деталей, які потрібно носити ретельно та сушити після використання. Якщо ви ліниві, щоб мити і висихати. Всі повноважені і починають смердіти.

Як це можливо і з мішком вакуумування і з фільтром води. Іноді щось розсипане і заряд з водою не зручна, а мішок вставлений і поклав його протягом декількох хвилин.

Плюси додаються і мінуси 🙂 принаймні у мене є ці блоки для вологого та хімчистка в різних місцях, я не знайшов його.

Від мокрого чищення очікується більше, врешті-решт не підходили.

Особисто, мій висновок. це не змішувати вологі очищення та функцію пилососу. І оскільки я тільки вакуум, я думаю, що я переплачується, і хто зможе використовувати пилосос для всіх 100%, а ціна буде правильно.

Якість побудови. Все дуже щільно! Немає крихких деталей, якщо шланги не враховуються.

2.Адекватна ціна. Відмінне співвідношення ціни / якості. Відповідно до характеристики, ніщо не поступається тим самим “Томасом”.

3.Відмінне хімчистка. Висока потужність, яка не зменшується з часом. Можливість застосовувати фільтр води як колектор пилу.Регулювання живлення

Чисте повітря. Не засмучує “запах пилососу”

Вологе прибирання. Килими краще видалити “vanish”. І підлоги краще просто звичайного швабра. Це стосується всіх пилососів. Занадто багато неприємностей з приладами.

Флюшові фільтри. Ця процедура іноді більше часу, ніж очищення квартири з пилососом!

Ідеальний помічник під час чищення. Досить добре і досить сильно (дитина все ще не розривалася, використовуючи абсолютно не відповідно до інструкцій :)).Як він писав вище після прибирання квартири. Час для очищення пилососу від бруду займає рівно 5 хвилин. (Додати до миски води та злиття брудної води в туалеті).

Викидаються з краєм форсунок. Але насправді я використовую не більше 4. пара для вологого очищення та пари для сухого.Пилова сумка ніколи не використовується. Aqua фільтр дуже добре справляється.

один.За мій смак і погляд 919 і 829 серії Zelmer-S просто ідеально підходить для дому. Найважливішою перевагою є те, що легка ручка Aqua фільтру

У сумочці пилового колектора. Жодних інших пилососів такого “смачної” трансформації просто не роблять. І для оперативного прибирання, це незамінна якість. Робітник

розкидана жменька борошна або злаків, (так, це не має значення, що). Aqua фільтр з наступною сушкою раковини, є лише втіленням малюму

2.Дуже високоякісне прибирання.Набагато спокійно цикони і сумки. Фільтр HAPA ідеально чистий. Так, і дихайте вдома після очищення, одне задоволення.Повітря просто свіже

Шорти телескопічна труба. Додаткові 15-20CM- і це було б ідеально.

3.Clapted Design, що вимагає дуже акуратного апеляції, не любить вертикальну парковку

4.Легко збирає всі виступаючі кути стін і меблів через не дуже хорошу маневреність. Вага та розміри впливають.

5.Я щиро шкода, що немає м’яких бамперів. Там не було б подряпини на пилосос, ані на меблях з стінами. Вимагає точного руху на “праці”.

Не може бути віднесено до недоліків, але не зашкодить додати потужність Watt 400. Для навіть облікового запису.

Прочитайте відгуки про людей, які їх використовували більше місяця. є негатив, і це повністю виправдано.

Пилосос жахливо, щоб використовувати це дуже незручно, якість збірки огидно. Під час збирання, щось постійно падає, все хмуриться, свист, приходять, якщо миючий засіб (особливий, трохи поставлений!) Додайте трохи більше кришки, потім піна зібрана з усіх тріщин (я завжди пам’ятаю попередній Томпсон, де можна було залишити половину вимикача, і ніколи не було такої проблеми). Буквально через місяць, розпилення пилососу зламався, підлоги були стурбовані майже неможливо. З часом зворотний зв’язок став настільки великим, що пилосос почав смоктати повітря з усіма можливими щілинами, крім шланг. Твердий негативний, ніколи не купуйте цей пилосос.

Сьогодні я купив це чудо. Зізнайтеся, розмір вражений) просто поставив перший тест боротьби. вирішив почати говорити диван, не використовуючи миття, тільки aqua фільтр.Перші враження: потужний, наявність різноманітних форсунок дуже допомагає при роботі з меблями, трохи.Я зроблю застереження відразу: у нас є невеликий ремонт тут. Це я до того, що мені соромно бачити результат. Загалом, диван чистий вийшов. Все ОК. Пішов у залити воду з фільтра Aqua. Звідти вийшов. Вологе ганчірку ((загалом, він зібрав не тільки те, що було зверху, а також розробив все з тканини. Мити, до речі, це зручно, немає прихованих кутів у танку.Нещодавно спробуйте мити. Я поділяю, як буде більше досвіду.

Ну, я використовую його довгий час, тому я вирішив оновити. Нічого насправді нічого: Все також працює, і я також задоволений))) Я думаю, що всі зрозуміють, однак. Одного разу я забув залишити воду після очищення. Кручений взагалі. Ви розумієте, який результат я знайшов, коли я вирішив провести наступного разу. Залити воду відразу після очищення! Це не сухий вакуум. Для такого пристрою це критично.До речі, не намагалися мити (мокра очищення). Якось старше, з тканиною, не турбуватися.

READ  Котел Bosch 6000 Як підвищити тиск

Часто закупорює водяний обприскувач на миючій соплі (легко читати, необхідно лише видалити його і довести до труби пилососу, щоб він розтягнувся до повітря в протилежному напрямку).

Іноді зафіксується телескопічний труб.

Іноді є щітки з труби, а труба з шлангу (ці зв’язки проводяться лише на тертях, без замків, необхідно щільно вставити, хоча це не вимагає великих зусиль, лише уважності)

Не зрозуміло, як використовувати повний порошок.

Шнур стає досить низьким, щоб повністю намалювати його випрямити

Aquafilter, система очищення повітря, сухого / вологого очищення, багато насадок для очищення різних поверхонь, плюс форсунки для вологого очищення, довгі електропровідні, запасні мішки для очищення сміття 2 шт., Зручно промийте фільтри (насадки) та сам башта, він виконаний у вигляді відро, дуже зручно злити воду і заливати новим.

Швидко швидко збирається збирання, крім вологих, там препарати та мандрівки, але це не кожен раз).

1500 дорожче, і різниця знаходиться лише в турбо-кисті, яку нам не потрібно, у квартирній плиті-паркету, а в комплекті є чудова щітка для паркету, а в основному використанні функції прання. У перші 2 рази вам доведеться вимикати з промиванням всіх компонентів (фільтри, трубки) після очищення, потім потрібно 10 хвилин. У квартирі чиста і свіжість. Я задоволений, моя дружина ще більше), тому що зараз я роблю прибирання!

-Робить відчутний шум зі свистом для 3-5 потужності.

-Непіша. Як задні колеса не перетворюються як фронт.

-Якщо місце шлангового з’єднання з пилососом було спрямовано під кутом, це було б більш зручним,

-Капає воду на місці погіршення миючого сопла. Потрібна краща печатка.

Регулювання потужності, для килима я вмикаю на повну, щоб зібрати волосся і витягнути сміття, яке ховається під ворсом.

Багато написаних плюсів і мінусів, я можу підписатись майже під всією.

Розчарований, дуже важкий, мити їх підлоги (паркет, плитка) для мене не робить ніякого сенсу, швабри або руки все набагато швидше.

Зламав тримач водного шлангу за місяць користування.

Килим не чистий, але тільки путь, на моєму візиті.

Для мене вивантажили гроші, було б краще купити звичайний, легкий, компактний пилосос.

Це дуже зручно використовувати (лише 2 контейнери, які легко витягти. При відкритті кришки немає недоступних місць). Фільтри легко чисті. Я забув про те, як очистити звичайну сумку пилу, коли всі в пилу. Тепер просто залиште весь бруд у туалет.

Смоктати воду до сухості (Viletopa вірно лише при максимальній потужності).

Все продумано. Є навіть кріплення для шланга, так що під ногами. Всі форсунки корпусу. це дуже зручно!

Стабільний і не дуже громіздкий, як я його уявив.

Не видаляє пильний повітря. Немає запаху!

Після одного погляду до контейнера з брудною водою, ви розумієте, що жодна вологість прибирання не буде так багато пилу.

Якщо контейнер з брудною водою забивається обов’язково попереджає потужність і миготву лампу.

Часто бачив у відгуках, що дуже шум, я можу сказати один. в межах норми. Був до цієї сумки Samsung. він не був менше. Але, звичайно, я хотів би взагалі без шуму))

Річ, з якої вода. це недоліки, своєрідний кран у мийному соплі, назавжди, і дає краплі, потім струменя, і слід розпилювати ((. Правда іноді спреї

Вперше не контролював кількість води та піни, бруд пройшов через фільтри. Від страху, що я все зараз. перетворив його на свою сторону, забуваючи, що є вода. Правда, вода не потрапила нікуди і працює далі. Тепер після всієї квартири вимивається, і я збираюся мити кухню, а коридор я б точно натиснув воду.

Ви можете мити підлогу тільки з сопла (гуми з щіткою, прикріплену до верхньої частини сопла для чищення), тому що неможливо вимити підлогу, наприклад, на кухні, де є плями з Fallen продуктів без нього.

Листя розлучення. Якщо ви не докладаєте зусиль і не проходять через одне місце пару разів. Ну, так з швабри, я також пройшов кілька разів.

Я повинен першим просто вакуумом, а потім увімкнути раковину і пройти через новий (насправді з ганчіркою та звичайним пилососом та ж процедура, тільки з ганчіркою більше стає кращим).

Після року вживання, 2 форсунки для килимів розбилися, а саме колеса.

Підключіть систему вологого очищення, щоб зайнятися, може бути перенесена з обприскувачем, т.До. Це не відразу починає виконувати свою функцію, мабуть, закупорює після попереднього очищення

Через 3 роки роботи пилосос зламав, двигун спалений, я точно не знаю.До. ще не згадувалися.

Розчарований, дуже важкий, мити їх підлоги (паркет, плитка) для мене не робить ніякого сенсу, швабри або руки все набагато швидше.

Водні розпилювачі забиті, бризки, як. з боку або взагалі капання.Потрібно кожен раз вимити шланг та труби, інакше сушать.

Миючий пилосос Zelmer Aquawelt 919 (зелений) відгук | Огляд форсунок

Перший досвід використання мийного пилососу. Купив за ціною Томасова.

Перше, що не сподобалося. Постійна проблема з піною. Я спробував і рідину для чищення пилососів (де є пенодобтор) та звичайні підлоги для підлог. Постійно піна через фільтр NERA назовні, фірмовий клапан запізнюється пізно, він зазвичай запізнюється, а піна піднімається. Пляшка дефоама, яка пішла в комплект або була прострочена, або висушена, взагалі не допомагала. Вихід був простим: з друкарської доби з’явився циліндр пеногенератора для ультрафіолетового флексо-фарби, але мінус. запах. Є ще промислові приналежності, в Тара 5L та ціна 1000-1200R, але чому мені потрібно таку барель для миття пилососу

По-друге: через шість місяців роботи, насос розчину миючого засобу. Вибраний з сотні мертвих Томас Помпа. Вона виявилася однією в одну вона і в Zelemer.

По-третє: постійно забивши та піднімаючись, де він не знаходиться в сопло в мийних форсунок. Шматок дешевої пластикової небажаної, не продана окремо. Вузька насадка була в гніві, яка виділяється на підлогу і викинуто, широка сопла була “propggrain”, замінивши насадку в першу чергу на автономному списку для джинців, а потім на сопло з пиломатеріалів саду. Її принаймні ви можете розібрати \ мити

По-четверте: через 7 місяців, кнопка для постачання розчину миючого засобу на шланг розбилася. Після аналізу виявлено дешевий тонкий і крихкий пластик. Замінено на кнопку з садового розпилювача. Оригінальна кнопка з шматочком шланг коштує 40 доларів.

Як результат, після року використання пилосос перетворився на аналогічну подібність Франкенштейна. Більше продуктів цієї компанії в моєму будинку ніколи. Чудо думки йдуть до країни, вакуумувала машину та миші корми в сараї.

Так, ті, хто пише, що двигун буде робити. Я скажу таємницю. Він відірветься від вологи від входу через першу точку моєї історії. У моєму пилосові, двигун не мертвий, хоча турбіна вологій вже досить іржавий. І так, моторні витрати 4.000 і так, він не посилюється.

Чому Zelmer

Zelmer. німецька компанія, яка виробляє свою продукцію в польських заводах. І те, й інше непогано, бо гарантує європейські стандарти якості. Обладнання для прибирання від цієї компанії славиться своєю надійністю та ефективністю.

READ  Як поставити автомобіль без фен і прасування

зробити, прибирання, пилососом, zelmer

Інженери компанії постійно вдосконалюють продукти, додавши до нього найсучасніші технології

Крім того, масове виробництво та порівняльна близькість наших кордонів роблять цей пункт доступним для російських покупців.

Можливі усунення несправностей та недоліків пилососів

Незважаючи на свою багаторічну історію та виняткову надійність, а також будь-яка техніка у Zeilmer є слабкі сторони.

 • Через невідповідний дизайн неможливо відремонтувати зламаний двигун.
 • Якщо пилосос не вмикається, перевірте, чи шнур не є дефектом або випускною ситуацією.
 • Ретельно дотримуйтесь чистоти водопровідних фільтрів.
 • Якщо ви використовуєте миючий засіб, додано defoamer, тому ви будете уникнути поломки пилососу.
 • Якщо після використання не мийте і не висушіть всі частини структури, сопла можна забитий з миючим засобом, а грибком та цвіль утворюються в контейнерах та сег.

Недоліки мийних пилососів Zelmer, як ви вже зрозуміли, є лише збільшення ваги та необхідність догляду та технічного обслуговування. Але вони більше, ніж платити за свою багатофункціональність та практичну вигоду Що порівняно з 2-3 проблем професійного прибирання залежно від площі очищення.

Зовсім недавно, мийні пилососи були досить розкішними, ніж повсякденний побутовий прилад. Тепер вони виробляють багато виробників, а за ціною вони стали набагато доступними. Для тих, хто має килимове покриття, домашні тварини та купу дітей. це просто порятунок. Тема цього матеріалу з редакційного офісу WASECHIFE. прання пилососу ZELMER (зелений). Ми вибрали продукт цього виробника як один з найпопулярніших на ринку. Всі подробиці щодо свого пристрою та нюансів. у цій статті.

Zelmer. пилососи для вологого очищення з Aqua фільтру та багатофункціональні форсунки

Інструкції від виробника на пральний пилосос Zelmer Aquawelt Plus

Розділ “Інструкції з безпеки”, обов’язкова для будь-якої складної побутової техніки. Виробник попереджає, довіряйте роботі на пилосос, тільки після вивчення інструкцій. Для дій, вчинених протилежним керівництву, виробник відповідальності не є. Пристрій можна видалити з гарантійного обслуговування.

Зельмерний пилосос вологий прибирання

Ця модель доступна в 4 варіантах. Конфігурація не може бути турбо, паркетна щітка та електронний регулятор потужності.

Специфікація перераховує всі компоненти, що входять до системи, включаючи фірмові миючі засоби. Розділ в Інструкціям для пилососу Zelmer Aquawelt Plus присвячений покроковім тренувальним інструментам для роботи. Виробник рекомендує з урахуванням збірки для змащення інтеейсу нафти або запечатаної водою.

Розділ C показує послідовність приготування пристрою для хімчистки, з заміною кошика миючого засобу з сумкою. Моделі плюс це характерно для запам’ятовування останнього рівня потужності до жодної торгівлі.

Важливо пам’ятати, хімчистка у цьому пилососі тільки тип сумки. Миючий засіб працює з водою, з’єднується відповідно до схеми, зазначеної в розділі Е. Як замінити та правильно встановити блоки сухого та вологого очищення, детально викладено у розділі D.

Крім того, інструкції описують дію для заміни та догляду за фільтрами. Розділи G, H, J, я присвячуся цій інформації та корисних порад щодо обслуговування системи очищення.

У довідці курсив забезпечує корисні поради щодо належної роботи та технології вологого очищення. Інтелект. Викладені тут допоможе уникнути помилок у роботі з інструментом.

Переваги та недоліки миття пилососів Zelmer

Навряд чи зможете знайти ідеальну техніку чищення, без винятку та пилососи для миючого засобу Zelmer. Вони також мають свої плюси і мінуси. Спочатку потрібно використовувати з максимальним поверненням, а другий має бути тісно лікуватися.

 • Ефективне очищення будь-яких поверхонь від пилу, включаючи жалюгідні килими;
 • За винятком зворотного викидів частинок пилу через використання водних речовин;
 • Використовуйте мінливість: ви можете зробити мокрій і хімчистку.
 • Існують такі пилососи до цих пір майже втричі більше, ніж звичайні, для хімчистки;
 • Це вимагає часу для підготовки сукупності до роботи;
 • Після очищення вам потрібно вимити всі частини пилососу та ретельно висушити;
 • Пилососи мають вражаючі розміри та значну вагу. Все це ускладнює їх рух і зберігання.

Три з половиною років тому я мав миючий пилосос Zelmer Aquawelt 919. До-я читав у відгуках, що це важке для дівчини. Але мій розум затьмарюється з надією, що мій будинок світить від вологого очищення. що я більше не можу використовувати швабри та неприємні ганчірки, і за допомогою цього дива я буду мити підлоги та килими.

Але мрії почали танути після перших спроб зробити мокрий прибирання пізніше, і їхні руки впали взагалі. І тепер, коли я зустрівся з іншим пилососом, я постійно порівнюю їх і знайди все більше і більше мінусів у Zelemer. Прочитайте про них у відкликанні.

Сумний досвід очищення

Коли ми доставили пилосос, то йому було надано два банки миючих засобів. Один. Шампунь, інші. Повітродувки. Я не пам’ятаю, чи була вона реклама з магазину, або вони пішли разом з пилососом. Всі відповідно до інструкцій (її, до речі, я поставлюсь наприкінці огляду, якщо хтось зацікавлений) затоплений у правильному відсіку. Вода тут до потрібної позначки:

Відповідно до інструкцій, розпилювану воду, вакуумування точно хвилини, і тут я дивлюся. Полотна піна! Я боявся, відрізав пилосос. Наступна спроба вологий прибирання вже виробляється з чоловіком. Ситуація була повторена. Коротше кажучи, плювати і відкладено “для пізніше”.

Використовується так само, як звичайний пилосос. Потім через пару місяців я вирішив ще зрозуміти, чому мій вакуум-чимлювач відмовляється зробити мокрі очищення. Я приєднався до водяного шланга. і він обголює / тягнуть / подрібнюють ! У місці, де він був прикріплений до пластикової ручки. Я не зрозумів, що я зробив неправильно.

Звичайно, його можна замінити, йти купити новий. Але я не хотів турбуватися з цим, тому що все одно мокрого прибирання раніше не вдалося. Він поклав точку на мокрому прибирання, а потім я використовував всі ці роки Zelmer пилосос просто як традиційний пилосос.

Клас Zelmer Aquawelt

Виробник наділений пилососом з двома типами пилового колектора: контейнер для води та контейнера з мішками.

На самому початку я купив ще п’ять мішків для пилу. Бігти вперед, я скажу, що я навіть не входив до цього, який включив.

Я отримав воду в контейнер і думав, що це супер, тому що не потрібно змінювати сумки. А тепер виявилося, що немає пилососів без сумок, але просто з контейнером, в якому буде пил. Це може бути можливим кожні два тижні / місяць, щоб отримати і мити. І я витратив стільки часу на константах “типу-розливу” контейнеру з кожним очищенням.

Дуже дратуючий момент для мене був той факт, що він дуже важкий і громіздкий. Я знав про це раніше. Але не до того ж ступеня. Шановні чоловіки, вважають це при виборі пилососу для вашого коханого. Особливо під час вагітності важко сховатися навколо квартири! Нижче наведено колеса, які бігають навколо своєї осі, нібито поліпшити маневреність:

Але це не допомагає. Все-таки, пилосос припускає кути, збійся в отвори дверей. І оскільки це довелося витягнути його за шланг, він також вже двічі. Або я пропустив це неправильно з кімнати до кімнати??

READ  Як зробити бетонний змішувач з пральної машини

Коли шланг кинувся, я переписуючи його тимчасово скотч, а потім чоловік вирізав цей шланг.

Щоб бути більш зручним для зберігання, цей шланг можна видалити. І ми отримали час для нас один раз, коли це був носок, і він застряг у шлаку, хоча, мабуть, у всіх пилососах так видалено

Взагалі, тримайте його незручно. Це займає багато місця. Навіть тут. це прилад ззаду на тіло, щоб чіплятися шланг, а труба не вирішує. Але, звичайно, було б гірше без нього:

Довжина труби (без шлангу) у розгорнутому стані трохи більше, ніж метр. З моєю висотою 170 мені було достатньо.

Мені завжди важко видалити сопла. Вони сидять щільно і повинні застосовувати зусилля, щоб видалити їх з труби.

Я навіть поклав на сопло спеціально з іншою стороною, щоб це було не повністю і легше видалити його:

Але були у наших відносинах і приємних моментах

Мені сподобалося різноманітні форсунки! Ці невеликі крихти приховуються безпосередньо в корпусі пилососу Zelmer:

Не відразу ж керуйте ними, як задумано на місці. Тому тут є нагадування

Цей сопло ідеально підходить для очищення м’яких меблів:

Виступаючі ноги не дають сопла хворим так сильно, щоб повітря не прибуває. Дизайн дуже продуманий. Тепер я використовую іншу. Плоский.І це гірше, тому що він збентежений, щоб повітря не прийшов і не відривався і рев пилосос.

Наступна сопло добре для очищення пилу з усіх поверхонь: книг, іграшок, телевізорів та тільки:

Ну, це звичайна неодмінна насадка щілини:

З основних “серйозних” сопла. два: турбонад і універсальна щітка.

У турбокінці є спіральна щетина, яка дуже швидко обертається і очищає килим з довгою купою. Все це можна побачити на відео в кінці огляду. Але якщо ви звільнили його з гладкою підлогою, то він поширюється невелика галька та невелика сміття з усіх боків.

Є відсік, щоб ви могли очистити сопло. Але на практиці, так багато волосся поранено на цій щетині, яку ви повинні їх розрізати і передавати свої руки звідти. Або навіть розкручуйте всю щітку і чисті.

Універсальна щітка виглядає так:

Він також оснащений відсіком для очищення сопла:

Я часто використовую сопло водою. Під час простих хімчистки. Мені сподобалася, тому що за рахунок розриву смокче дуже добре!

Ну, а пару насадків, які я не використовував:

Мені сподобався той факт, що пилосос Gummer очищає повітря. Принаймні, я вірив тут скрізь повітряні фільтри. Що потрібно періодично стріляти і мити, до речі.

Прохолодно, що ви можете очистити воду цим пилососом! Хоча я не використовував мокрий прибирання, але якщо щось зламалося, а тканина тааапа протріть його довгий час, потім пилосос один або два рази всієї рідини. Це корисна річ, особливо з маленькими дітьми!

Я очистив воду цим сопло, але в наборі є ще особлива з гумовими смугами.

Я скажу про владу. Достатньо, але є пилососи та з більшою потужністю і меншим розміром. На панелі керування я зазвичай включав показник на передостанній потужності. Досить.

Також впроваджуючи інструкції з фотографій, і навіть нижче, перегляньте відео.

Побачте моє відео про пилосос Zelmer: як це працює

Огляд: миючий пилосос ZELMER ZVCA100B. Підходить для очищення для вологих / сухого дому та меблів

Усі кнопки зверху, ви можете налаштувати живлення, вибрати сухе або вологі очищення.

За допомогою цього я можу висушити очищення, але він використовується для використання Aquilter, який доступний у цьому пристрої

Трохи додавання води в ємність кабелю (є позначка, до якої ви отримуєте воду) і збирати пилосос, встановіть бажану сопло і все. Вся сміття буде у воді, потім просто промийте білий контейнер. Запах, як при очищенні звичайного пилососу.Ви можете зробити вологі очищення як меблів, так і підлоги, підлоги, необхідно також просто залити в спеціальний контейнер всередині вакууму води, додати спеціальний інструмент і мити себе на радість.

Мені подобається, що в ній багато будь-яких форсунок, деякі з яких (малих) видаляються безпосередньо всередині справи.

І окремо, в комплекті для різних видів очищення

Для збору сухого сміття в комплекті є одноразові (4 шт.).

Зручна телескопічна ручка, скоригована у висоту, шланг дуже зручний, потім промивають, т. До нього гнучкий

Мені також сподобалося, тому цей фільтр розташований на боковій частині корпусу пилососу, він також легко видалити і сміятися.

Загалом, прибирання стала кращою. Річ варто, але, як і для будь-яких рішень, також потрібно доглядати.Мій після кожного вологого очищення шланг і ємності. Я купую кошти для вологого очищення, особливо для чищення килимів та меблів. Мені подобається результат направляючої чистоти ! Я можу рекомендувати, але вибір є вашим!

Дизайн і “начинка

Пилосос ZELMER 919.0 ST виглядає стильний і сучасний. Якісні матеріали, пластик довговічний. Пилосос 2 Великі міцні колеса для стабільності та 2 Малі довідники. для маневреності. Шланг сильний і еластичний. протягом 5 років роботи він ніде не тріснув і ніколи не зламав. Фільтр та щітки компактно розміщуються за дверцятами з обох сторін пилососу. Шнур живлення довгий, при розподілі. Електронний блок керування розміщений у верхній частині пилососу. Особливість Zelmer 919.0 ent полягає в тому, що очищення може бути здійснене з колекціонером SACK-пилу, і без нього, використовуючи Aqua фільтр. І фільтр нелегко вийти з бічного відсіку, і без проблем промивають. Тепер про недоліки, які я помітив:

Zelmer Aquawelt 1600W

Скільки коштує?

Як і будь-який пилосос миючого засобу, пристрої від марки Zelmer досить дорогі. Наприклад, для моделі Zelmer Aquawelt Plus доведеться поставити в середньому 11 тисяч. Це варіант з типовими варіантами для цього виробника. Пилосос з місткістю 1600 Вт має фільтр Aqua і чудовий фільтр, він призначений як для вологих, так і для хімчистки. З додаткових варіантів є регулятор потужності та індикатор наповнення пилового колектора.

Якщо ви подивитеся онлайн відгуки про компанію ZELMER, стає зрозуміло, що варіація цін залежно від моделі досить незначна. Також немає суттєвих відмінностей, є магазин у конкретному місті або є онлайн-майданчиком. Лавфт цін на прання пилососів Zelmer Aquavalt становить близько 10,5-15 тисяч.

Універсальні пилососи від Zelmer. Хороша допомога для будь-якої домогосподарки, яка прагне чистити більш комфортним та ефективним. Використовуйте його легко. І якщо раптово виникають деякі питання, ви завжди можете звернутися до інструкції з експлуатації або знайти відповідне відео з консультаціями обізнаних майстрів в Інтернеті.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS