Як зробити новорічний камін з піни

Декоративний камін.

Камін. це деталізація інтер’єру, яка пов’язана з найхолоднішою, а також великою лампою на круглому столі на глазурованій веранді, десь за межами міста. Звичайно, справжній камін можна організувати лише в приватному будинку, але декоративний камін створить спеціальну атмосферу країни, навіть у невеликій квартирі. Імітаційний камін без опалення. Добре рішення для регіонів Росії з теплим кліматом.

зробити, камін, піни

Який матеріал оптимально підходить для пристрою фальшивий камін у квартирі?

Власне, матеріал може бути будь-яким, за умови, що це світло. Розрахункова навантаження на перекриття житлового будинку. 600 кг на метр, тому він підійде до деревини, картону, гіпсокартону, поліуретану, піни або тонкостінного металу для виготовлення декоративного порталу каміна.

Продукт з піни

Побудуйте камін з аркушів та піна, можливо, найпростіший спосіб. Це матеріал для обробки, з яким дуже легко працювати, створюйте різні обсяги зображення, цікаві контури. Крім того, вартість пінопласту низька, тому нам не потрібен великий бюджет для будівництва такого дизайну.

Для того, щоб побудувати камін піни своїми руками, нам буде потрібно:

 • Велика картонна коробка або великі картонні листи. З цього матеріалу ви можете зробити довговічну рамку. Якщо ви берете коробку з холодильника або інших масивних побутових приладів, ви можете побудувати будівлю великий обсяг, який буде дуже схожий на оригінал.
 • Пінні листи, як правило, вони мають товщину в районі 1-1,5 сантиметрів.
 • Скотч або вирішення (малярська стрічка), клей, будівельний нож, рулетка, маркер для створення сильного дизайну правильної форми обов’язково потрібні вимірювальні прилади.
 • Putclone і фарба для остаточної обробки готової каміни.
 • Декоративні елементи піни або поліуретану, щоб зробити оформлення та пристойний зовнішній вигляд.

Щоб зробити продукт бажаного розміру та форми, перед початком роботи, виміряйте місце, виділене під камін з піни, зробити малюнок або загальний ескіз. Форма та зовнішній вигляд фальшивого каміна можуть бути стиснуті в Інтернеті.

Маючи готовий малюнок, буде легко передати його до готового картону. Картон створює загальну структуру. Внутрішня частина картонної коробки вирізана і згинається всередині, тому бажаний об’єм досягнуто. Якщо ви хочете зробити кутовий варіант, то картон повинен бути ретельно розміщений і скоротити більш складну схему. Використовуючи дизайн стрічки та клею. Зауважте, що саме на підлозі, і не відпав. Зробити сильний фундамент.

Коли кадр готовий, він розміщується на піну, яка розрізана шматками з листів. Таким чином, бажаний обсяг і форма майбутнього каміна. Як стільниця, яка розміщується на вершині дизайну, також може використовувати піну або розпилювати шматок фанери.

Для забезпечення результату, піна камінної шпаклівки. Зробити це може бути універсальним шпаклівкою, який продається в будь-якому будівельному магазині. Тепер, щоб завершити зображення, він залишається лише для фарбування отриманого порталу піни. Для фарбування, акрилових або водно-емульсійних фарб ідеально підходять. Колір ви можете зробити будь-який, але ви можете залишити стандартний білий.

Завершення роботи на фальсифікованому каміні, необхідно його прикрасити. Це можна зробити за допомогою пластикових та поліуретанових елементів. Наприклад, склеювання красивого лиття навколо периметру, а з краю декоративні елементи у вигляді стовпця або штукатурка іншого роду. Погонажні вироби для каміна, штукатурка, кути та інших декоративних елементів купуються в будь-якому будівельному магазині.

Якщо ви хочете відокремити фальшивий камін з картону та піни, щоб він виглядав як справжня, цегла, то ви можете використовувати три варіанти:

 • Покладіть його з пластиковими панелями з імітацією цегли або кладки.
 • Підключіть кадр вінілових шпалер з подібним малюнком. Як останній курорт з паперовими аналогами.
 • Нанесіть малюнок цегельної кладки з засобами.

На заключному етапі роботи прикрашайте область всередині порталу, а також зону навколо нього.

Ми готуємо підходящі дошки, розрізаємо їх у розмірі. Ми починаємо збирати кадр. Ми встановлюємо всі частини кадру. Заповніть порожнину піни. Ми починаємо зовнішні меблі. Рамка розміщується піна

Піна камін все заповнено різними способами:

 • Найпростіший варіант малювати вогню на полотні і закріпити всередині. З вентилятором і тканиною.
 • Якщо ви хочете, щоб печі світяться, достатньо розмістити світлодіодний Гарлан або електричні свічки. Для посилення ефекту свічення можна помістити в дзеркальну печі, склеюючи їх до стін.
 • Заповнення порожнини з декоративною деревиною та ялиновими гілками, ми отримаємо приємний вигляд і легкий хвойний аромат.
 • Часто використовувалися красиві камені, ялинові удари, справжні дрова.
 • Зрештою, ви завжди можете покласти всередину красивих свічок, а поблизу штучного каміна Kandelabrr.

Бурить камін з піни своїми руками, ви отримаєте велике задоволення від виконаної роботи та кінцевого результату. Він, безумовно, принесе комфорт, прохолодний і стиль до вашого будинку. Найголовніше, на етапі дизайну ескізу вибирайте правильний стиліст майбутнього продукту.

Ми готуємо піну базу будівництва порталу, що побудує печі, встановлюють печі на базі

READ  Як зробити камін з коробки

Як зробити свої власні руки на новий рік кутовий камін з картону?

Якщо у вас немає місця для встановлення прямокутного новорічного каміна, ви можете зробити варіант для кута як трикутник. Щоб створити його, вам також знадобиться лише одну велику картону та прості інструменти для роботи.

Візьміть квадратну коробку і вирізати одну з стін. Продовжуйте бічні стінки таким чином, що ви виявляється трикутником і закріпіть все з малярним скотчем.

На передній стінці картонної коробки вирізати вікно для вогнища. За бажанням, ви можете зробити це квадрат або закрученою аркою. Закрийте всі порожнисті на картону вогнища.

Щоб створити ілюзію полум’я у каміні, використовуйте різні варіанти, придатні для вартості та стилю. Найбільш складна імітація з парою. Це вимагатиме світлодіодних ламп, ультразвукових туманних генераторів та вентилятора. Цей дизайн буде випущений не дешево, і його зв’язок вимагає певних знань у електричному.

Більш доступний “пожежа”. новорічні гірлянди. Він розміщується всередині печі. Сторона порталу виконується невеликою дірою, в якій шнур прихований, а гірлянда підключена до електрики.

Найбільш бюджетний “пожежа” вийде, якщо ви зображуєте його фарбами на стіні печі. Однак, якщо немає художнього таланту, краще розглянути альтернативу таку декорацію.

Пінопласт

Для імітації вогнища може бути використана виключно піна як основна рамка рами. Це дає можливість додати фестиваль до інтер’єру для невеликих грошей. Процес організації камінової композиції, як це:

 • Лист пінопласту відтворюється канцелярським ножем. Має бути 2 частини наступних розмірів: 60 до 40 і 40 на 20 см.
 • Отримані заготовки з’єднані під прямим кутом, який досягається за допомогою застосування ПВА-клею, деревних та стрічкових зубочистків.
 • Камбокс розрізана ножем. Це робиться в передній частині створеного дизайну.
 • Рамка дурна, вагаючись наждачним папером (мілководдя) і покрита набережною фарбою.
 • Для розробки, візерункові прикраси використовуються (молдинги, плінтуси та інші декоративні елементи).

Як зробити вогонь для фальшивого каміна

Важливу роль на кроці за кроком створення Фалекіміну грає з власними руками і правильною імітацією вогню. Для цих цілей є велика кількість досить простих і дуже успішних ідей. Найбільш поширена річ, яку ви можете застосувати. свічки. Поправчий полум’я виглядатимуть дуже вражаючим. Але важливо дотримуватися правил безпеки. Хоча піна не є швидким поворотним матеріалом, під впливом високих температур, він починає розтопити. Варто розглянути місце розташування свічок.

Для більшої краси, краще малювати багаття або клей фотографувати на задній панелі пожежок

Інший метод імітації є встановлення міні-вентилятора, який розвіє атласна тканина, створюючи ефект мов полум’я.

Сорти пінових камінів

Побудувати портал для каміна з пінопласту може бути в будь-якому стилі:

 • Класичний. він характеризується чіткими межами, простими формами, суворими контурами;
 • Сучасне. фантастичне рішення, яке має притаманне несподівані цікаві форми, оригінальні комбінації кольорів, поєднання особливостей класиків та сучасних напрямків;
 • Мінімалізм, міський, високотехнологічний. дизайнерські розчини камінів з піни в дусі сучасних технологій, контури прості, відтінки спокійно, холодні, дизайн позбавлений багатих декору;
 • Прованс і країна. сільський роман або сучасний міський шик (ці поняття іноді ідентичні), природне покриття, загальна атмосфера затишна, просто.

Свічки в каменю каміна з піни, розміщені за бажанням.

Найчастіше пінні каміни зроблені в класичному стилі

Декоративний камін піни

Каміни у стилі Провансу та країни Оновлюють дизайн кімнати

Модель піни в сучасному стилі прекрасно в кімнатах, оформлених у відповідному стилі

Піна каміни у стилі мінімалізму, міського, високотехнологічного, стануть головним акцентом у інтер’єрі

Враховуючи сайт установки, каміни роблять:

  Вкладення. одна стінка дизайну, що прилягає до стіни кімнати. Ви можете розмістити модель в будь-яку кімнату, головне. наявність достатньої кількості вільного місця.

Обмеження в плані оформлення декоративного заплутаного домашнього каміна

Кутові моделі займають мінімальний номер у номері

Піна каміни рідко вбудовані, але, якщо бажано, легко реалізувати в будь-якому інтер’єрі

Острів камін має фінішу з усіх боків, вона встановлюється на стіні або в середині кімнати

Острів моделі. оптимальний варіант розміщення акцентів. Найбільш практично. кутовий, дивувався.

Провідний камін: методи виробництва

Більш щільний матеріал, тим складніше це обробити, але тривалість роботи буде більше. Це можна віднести до дерев’яного Faeer або гіпсу. Але камін зі старих коробки або пінопласту дуже швидко побудований.

Цей дизайн можна покласти в кімнату на період новорічних свят, а потім видалити до наступного року. Головне в цьому бізнесі полягає в тому, щоб знайти доступну та докладну інструкцію, тому що важко зробити штучний камін прямо з першого разу. Слід також враховувати хімічні та фізичні властивості матеріалу, з якими ви працюєте.

Наступний крок за кроком, розгляньте найпопулярніші способи створення декоративного каміна з вашими руками. Якщо ви хочете поєднати кілька типів відразу, обов’язково намалюйте ескіз перед початком роботи. Іноді картина в голові не збігається з кінцевим результатом, і зусилля можуть бути марними.

Foamflast, поліфакція

Декоративний камін з піни, це просто і не дорого. За усіма правилами декоративний камін з піни буде довгий, збережений акуратним видом. Для цього вам знадобиться застібки товщиною 10 см, тощо.

Їх можна придбати у будь-якому будівельному магазині або використовувати залишки транспортної піни від придбаної технології.

 • По-перше, при нагріванні він висвітлює токсичні речовини. Тому установка біокаміну та інших опалювальних предметів поблизу протипоказаного.
 • По-друге, для різання, потрібно використовувати чудову руку для металу. В іншому випадку, Penplex буде руйнувати, і скорочує, вийде нерівномірно.
 • По-третє, Penplex не поглинає клей PVA та аналоги, тому необхідно придбати суміш спеціально для піни.
 • Намалюйте малювання та ножівку скоротити необхідні деталі.
 • Збирайте елементи в одному дизайні та клею. Якщо нерівномірні кути залишалися після склеювання, використовуйте лічильник серця.
 • Всі поверхні перетинають монтажну сітку з пропілену. Без цього, наступна шпаклівка неможлива.
 • Вирівняйте всю фінішу шпаклівку і приступити до прикраси в правильному стилі.
READ  Як підключити трубчастий нагрівач на котлі Cooper

Від гіпсокартону

Декоративний камін гіпсокартону дуже простий у відтворенні, оскільки це недорого і зручно для різання деталей. Завдяки нейтральній формі, це буде доцільно в будь-якому інтер’єрі, однак, це буде необхідно зробити трохи зусиль.

Піна камін з власними руками

Справа в тому, що, як правило, об’єкти з гіпсокартону досягають великого отложений, ніж з інферен або коробки. Це більш міцно, тому ви можете використовувати таку структуру як телевізійний стенд або прихована монтажна коробка для зберігання дрібних елементів.

 • При покупці все, що вам потрібно, почніть створювати профіль та вирізати елементи. Для профілю використовуйте шліфувальну машину або ручну станцію для металу. Гіпсовий коробка може бути вирізаний за допомогою звичайного ножа: намалюйте олівець розмітки, зробіть поріг верхнього шару та зависайте картонний лист відповідно до відповідних рядків.
 • Підготуйте місце для встановлення каміна: проведіть кабелі, зробити додаткові розетки для телевізора, нагрівача або лампочки.
 • Збирати та виправити камінний кадр. Вкажіть етикетку на стіну та прикріпіть елементи дизайну за допомогою гвинтів. Якщо припускається великий камін, для стійкості, зробіть додаткові кріплення на підлогу.
 • Після завершення встановлення рами, знову внесіть розміри стін. Передайте результати до аркуша GLC, вирізати контур і прикріпіть до кадру. Якщо залишаються додаткові ребра, обробляйте їх з наждачним папером, щоб відповідати розмірах. Коли всі деталі наближаються один до одного, перейдіть до забезпечення гіпсокартону.

З фанери, ДСП

Імітація каміна в квартирі може мати шляхетний і цікавий погляд. Це можна сказати про версію фанери. Він міцний, міцний і підходить для будь-якого стилю інтер’єру. Камін з дерева своїми руками може бути зроблений відповідно до принципу гіпсокартону.

Матеріали та порядок заходів для декоративного каміна з дерева ідентичні з гіпсокартоном. Різниця полягає лише в тому, що безпосередні листи GLC, замінені дерев’яними, і електричний головоломки потребує для їх розсіювання.

 • Цей метод можливий з великою товщиною фанери, яка може замінити рамку через стабільність. Для цього використовуйте метод “Shake у спільне”, однак, коли фіксуючи частини, ретельно працювати. Якщо пробурені нерівномірні отвори для кріплення, збільшиться шанс розтріскування.
 • Другий варіант вже узгоджений. Спочатку підготуйте кадр у вигляді алюмінієвих профілів або деревини. Потім перейдіть до обробки аркушів фанери або ДСП, вирівняйте кути, проводять шпаклівку та декор структури.
 • Такий дизайн буде дуже надійним і буде служити вам більше одного року. І оскільки дерево вважається природним матеріалом, а клей не використовує при монтажі, такий камін можна вважати гіпоалергенним і встановленим у місцях з дітьми та алергією.

Папір або картон

Фалекаміни з паперу, як правило, готуються як ремесла. Для цього знайдіть схему для різання, в Інтернеті є багато таких: гладка, з вигинами, з трубою димоходу і без. Розглянемо папір для друку. Стандарт A4 Після складання буде розміром матчу. Отже, якщо вам потрібен більш візуальний зразок, виберіть A3 і більше.

Домашній камін з картону можна створити будь-яку форму і величину. Необхідно мати щільний картон, канцелярський нож, клей, олівець, лінія та скотч. Інші інструменти можуть бути додані до цього списку залежно від складності структури.

 • Намалюйте схему і обчислити, скільки матеріалів потрібно. Картон не потрібно купити, візьміть коробки з-під технологію або взуття.
 • Передайте креслення на картон і намалюйте відступів на кілька сантиметрів, а потім закріпити їх.
 • Виріжте деталі та підключіть відступів до клею. Зовні, застосовуйте всі суглоби з скотчем, у місцях найбільшого навантаження може бути зміцнена кількома шарами.
 • Використовуйте декоративний папір для облицювання. Найчастіше вибирають друк цегельної тканини, але він обраний індивідуально з метою приміщення та її стилю.

Від штукатурки

Цей матеріал є одним з найбільш близьких до нинішнього каміна. Він має багато переваг, які безумовно перекривають невелику кількість мінусів. Гіпс можна назвати лідером серед матеріалів для створення фальшивих камінів.

До речі, гіпс може бути використаний для створення справжніх камінів. Це вогнетривкі, він не розплавляється і не виділяє шкідливі речовини при нагріванні.

Його недоліки укладаються у відносно високій вартості, складність процесу виготовлення та тяжкості готового дизайну. З цього випливає, що камін буде постійно буде в одному місці.

Є два способи зробити гіпс Лезокаміну. монолітний і на кадрі. Перші особливості кращі характеристики для використання, але все більш важко у виробництві. Другий менш довговічний і виглядає легше, але легше відтворити його.

READ  Як зробити заставку камін на телевізорі

Монолітний

 • Стандартно починаючи з складання малювання та підрахунку, скільки коштів штукатурки потребує.
 • Форми для приготування для заповнення. Вони можуть бути зроблені самі по собі, але зручніше купувати готові.
 • Виберіть місце під робочою просторою та плоскою поверхнею для подальшого сушіння заготовок.
 • Змастіть форму з милом, щоб було легше отримати фігуру.
 • Ми змішуємо гіпсовий розчин з водою і лежав у шарах у формі, періодично відправляючи в печі, щоб висушити.
 • Після завершення, витрачайте шліфувальні частини наждач.
 • Зберіть всі предмети до одного цілого та безпечного клею з самоорганізаторами.
 • Підготуйте трохи більше розчину для вбудованих капелюхів самонарізаних гвинтів, швів та інших нерівностей. Зберіть місця корекції.
 • Проведіть оформлення каміна.

На туші

Сам рамка приділяє особливу увагу, тому що гіпс важить досить багато.

Готовий дизайн може досягти сотень кілограмів. Така багато здатна зробити основу металевих конструкцій, цегляних та бетонних блоків.

 • Візьміть модель та форму каміна, створіть детальну діаграму з розмірами та обчислюють обсяг бажаних матеріалів та інструментів. може істотно відрізнятися різними способами будівництва.
 • Після монтажу кадру, перейдіть до фіксації гіпсових частин. Малі елементи можуть бути закріплені спеціальним клеєм, а більша потреба дотримуватися самоорганізмів. Так що вони не були видимими, кит капелюхи з штукатурним розчином і проходом.
 • Отриманий Лжекін може залишатися в оригінальній формі, але штукатурка може змінити свої властивості з часом і жовтим. Краще додатково покрити його на водою на основі фарби або додати різні пейзажі.

Від старих меблів

Створіть штучний камін зі старого кабінету, тумбочки або полиць. оригінал і практичний спосіб дати старі речі до другого життя.

 • Не потрібно витрачати гроші на придбання матеріалів, оскільки основа готова, вам просто потрібно правильно підняти.
 • Оскільки робота не використовує пластик або піна, ви допомагаєте зберегти екологію і залишити сміття.
 • Такий камін дуже простий у відтворенні, і оскільки у вас є майже всі компоненти, це не буде потрібно багато часу та зусиль.

Недоліки включають обмеження за розміром, оскільки ви прив’язані до розмірів меблів. Однак це виправлено декоративними елементами (наприклад, створення труби димоходу).

Зручний у створенні та гармонійному в інтер’єрі Лезокамінів з комод і слуг. Наступний крок за кроком буде проаналізувати процедуру, і для цього потрібні витратні матеріали.

З комод

Краще вибрати комод з прямими фасадами, щоб не було проблем з прикрасою. Щоб створити камін, вам знадобиться комод, самонарізані гвинти, викрутка, порожній для шпаклівки та обробки облицювання.

 • Видалити ящики, довідники та весь вміст зсередини. Потім розбирайте ящики на окремі частини, вони також потребують. Ручки повністю видаляють, отвори від них.
 • Поверніть передню лінію з ящиків назад і зафіксувати гвинти. Ще дві дошки з решти коробки, щоб прикріпити на бік, щоб вони стали опорами каміна. Забезпечте саморекламу або підключені пластини.
 • Підібрати всі стіни майбутнього каміна: якщо бічні дошки дуже довгі або ядро ​​грудей занадто висока. Щоб дати стабільність дизайну, ви можете додати платформу з настільної платформи.
 • Проведіть остаточний шпаклівку, щоб зберегти дошки з порушень та інших дефектів. Завершити роботу оформлення каміна. Пам’ятайте, що він не може бути використаний як справжній камін з відкритим полум’ям.

Піано-піна піна

Від Servanta

Основна частина каміна створена аналогічним чином, через різні розміри, будівництво наприкінці роботи демонструє трохи різного роду.

 • Наявність дзеркального покриття задньої стінки, яка майже всі класичні слуги. З точки зору дизайну, це буде вигідним, оскільки дзеркало візуально збільшує обсяг і створює прекрасний блиск при установці підсвічування всередині.
 • Слуга набагато більший, ніж груди, тому подумайте про модель каміна заздалегідь і правильне місце в будинку, щоб він виглядав доцільним. Дати гармонію будівництву, інструменту вчасно. Тоді висота структури буде виправдана.
 • Зніміть двері з петлями, потрапляйте зсередини коробки з полицями. Майте на увазі, якщо сервер буде повністю скло, ресурси для створення каміна може бути недостатньо. У цьому випадку додатково використовуйте дерево або частини непотрібних меблів.
 • Конструкція плутає, підключивши два двері для цього з дерев’яними ремінцями, використовуючи самонарізуючі гвинти. Спробуйте розмістити кріплення всередині, щоб не зіпсувати форму каміна. Наприкінці роботи ви побили дрова або попелу.
 • Зробити портал попередньо підготовлених листів фанери або старих меблів. При необхідності додайте полицю над ним і зміцнюйте дизайн настільного, задню частину ліжка або щось подібне.
 • Завершіть процес з шліфуванням, шпаклівкою та прикрашанням під стилем інтер’єру.

Такий камін також може бути використаний як реальний і покласти всередину нагрівальних предметів, оскільки використовуються матеріали легко запалюються.

З коробки

Цей метод є найпростішим, швидким і бюджетом у виробництві. Такий камін краще прикріпити навіть контури, а акцент знаходиться на прикрасі.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS