Як зробити праску з тик струму

ідей для відео в Тік-Ток

Один з невгасаючих трендів SMM – це відео та Тік-Ток тому прямий доказ. Додаток з відвідуваності обганяє таких гігантів, як Інстаграм та Фейсбук і йому ще є куди зростати.

Щоб ваше відео найчастіше потрапляли у рекомендації Тік-Ток, потрібно бути в тренді. Але в Тік-Ток тренди змінюються дуже швидко. З’являється якийсь новий хештег або челендж, на нього одразу знімають десятки тисяч відео і ось це вже стало мейнстрімом. Щоб виділятися, потрібно постійно шукати нові ідеї для відео або додавати креативу до старих.

Рекомендовано: натисніть.ru – маркетплейс рекламних платформ:

 • Понад 2000 рекламних агенцій та фрілансерів вже працюють із сервісом.
 • Підключитись можна самому за 1 день.
 • Заробляйте з першого витраченого карбованця, без початкових обмежень, без вхідного бар’єру.
 • Виплати на WebMoney, на карту фізичній особі, реінвестування в рекламу.
 • У вас залишаються прямі доступи до рекламних кабінетів, рай для бухгалтерії з документообігу та оплат.

У статті ми перерахуємо ідеї, які все ще популярні, і ви можете сміливо працювати з ними у 2022 році, щоб просунути свій аккаунт у Тік-Ток. Намагайтеся не просто копіювати відео, а приносити туди щось своє.

TikTok представив нову функцію для створення відео. Stitch

TikTok додав нову функцію — Stitch, яка дозволяє використовувати фрагменти відео інших людей, щоб створювати відеовідповіді та ремікси.

@tiktokNow Introducing: STITCH! Зробити кінцевий коллаб з вашими FAV творцями # x1f3ac; ♬ оригінальний звук tiktok

Рекомендовано: натисніть.RU. Рекламні платформи Marketplace:

 • Більше 2000 рекламних агентств та фрілансерів вже працюють з сервісом.
 • Ви можете підключитися протягом 1 дня.
 • Заробляйте з першого рубля, без початкових обмежень, без вхідного бар’єру.
 • Платежі на WebMoney, на карті індивідуума, реінвестування в рекламу.
 • Ви маєте прямий доступ до рекламних пакетів, рай для бухгалтерського обліку та оплати документів.

Стібка (буквальний переклад з англійської мови.: шиття, стібка) дозволить розрізати фрагмент з іншого відео і вставити у ваш ролик. Функція схожа на введення дуету, лише замість екрана розщеплення для запису, ви можете використовувати повний екран.

Додаткові функції спільних кліпів

Ця функція має додаткові функції. Якщо ви натискаєте символ крос-екрана в нижній частині екрана, будуть відображатися кілька режимів:

 • “Оберіть музику”. це головний режим. Спочатку потрібно вибрати пісню для вашого відео, яке можна взяти з Інтернету або з вашої сторінки. Після цього можна почати знімати. Тут ви можете також вибрати кілька режимів швидкості композиції. Другий учасник дуету часто уповільнює відтворення першого кліпу, щоб легко повторити, наприклад, рухи танцю. Для всіх режимів Тік Ток також властиво вибирати будь-які параметри камери;
 • «Зніміть відео» — режим зйомки дуету. Ролик буде знято у вертикальному режимі за замовчуванням. Такий вид відео дозволяє дивитися ролик, не змінюючи положення мобільного пристрою.
READ  Ballu UHB 205 зволожувач повітря, як використовувати

��ТУТОРІАЛ НА ПАПЕРОВУ УТОЧКУ��УТЯ ІЗ ПАПЕРИ��ТРЕНД З ТИК СТРУМУ✨

Не завжди можна застати в мережі свого друга, з яким ви хотіли б зробити спільне відео. Але вам і не обов’язково чекати на його присутність у мережі Tik Tok. Ви можете знайти на його сторінці вже готове відео та зробити спільний кліп. Ви також можете зробити свою частину ролика, викласти його на сторінку. А потім повідомити свого друга, щоб він продовжував створити музичний шедевр.

Можливо, друг знаходиться в іншій соціальній мережі на даний момент. У галочці є функція, яка дозволяє вам поділитися готовим роликом у вашому профілі однієї з соціальних мереж: Instagram. Вконтакте та інші. З їх допомогою ви можете розповісти другу, що ви почали робити дует.

Розмір, формат та позиціонування кришки

ВАЖЛИВО: Під час відображення кришки в профілі та пошуку, частина зображення відрізана. Наскільки сильний розріз. до цих пір немає точної інформації, а приблизно 250 PX зверху і нижче. Краще розмістити важливі елементи, наприклад, текст якомога ближче до центру, щоб він був у видимій частині кришки.

зробити

Де відображається обкладинка, і чому це так важливо

Обкладинка повинна викликати аудиторію для відкриття відео. Це елемент, який може виділити ваш ролик серед мільйонів інших. Навіть якщо ви потрапили в вершину, наприклад, Hashthegam, це не те, що ваше відео відкриється. може відкрити валик нижче вашого, але з більш привабливою кришкою.

Глядачі зазвичай ігнорують нечіткі розмиті обкладинки або такі, якими незрозуміло, про що відео.

��ТУТОРИАЛ НА БУМАЖНУЮ УТОЧКУ��УТЯ ИЗ БУМАГИ��ТРЕНД ИЗ ТИК ТОКА✨

Як зробити качечку з паперу з Тік Току

Каченя «Lalafanfan» безсумнівний тренд Тік струму кінця 2021 – початку 2022 року. Яскрава, мила і приваблива, вона стала центральним персонажем безлічі малюнків і роликів, підкоривши серця тисяч дівчат з різних країн світу. Ми пропонуємо не чекати, поки батьки куплять вам цю чарівну ляльку, а зробити вашу улюблену качечку зі скотчу та паперу. Як створити качечку Лалафанфан з Тік Току за допомогою паперу та інших підручних інструментів – розповімо у нашому матеріалі.

Функція відносно нова, може неправильно працювати або бути недоступна. Це пов’язано з оновленнями, і ви використовуєте стару версію Tik Tok. Щоб перевірити, запустіть Google Play або App Store і натисніть вкладку «Оновлення».

Налаштування дуету в Тік Ток

Для більшості користувачів він знаходиться в налаштуваннях і є проблемою. TIK TOK має дуже конкретну конфіденційність, а дует може бути відключений або обмежений спочатку. Необхідно змінити його вручну:

 • Натисніть значок у вигляді половинок чоловіка в нижньому правому куті.
 • Виберіть три точки, щоб отримати доступ до параметрів облікового запису.
 • Клацніть конфіденційність.
 • У наступному вікні перейдіть до пункту “Хто може створювати дуети зі мною”. Три варіанти: всі, друзі, вимкнення. Для більшої безпеки, поставте галочку навпроти друзів.
READ  Як зробити заставку камін на телевізорі

Примітка: Коли інший користувач вимкнув, ви не зможете спалити дует з ним. Можливо, варіант встановлюється лише друзями. Заздалегідь переконайтеся, що у вас є друзі.

Основною метою підручника полягає в тому, щоб навчати абонентів до чогось корисного. Користувачі тексту поділяються з різними інструкціями. Хтось вчить стріляти прохолодними кліпами, хтось поділяє вокальні уроки, танці або екстремальні трюки.

 • Як зробити цікаве відео з переходами. Показати зйомку збоку;
 • цікаві «фішки» Instagram. У Тік Току також популярна тема інших соціальних мереж;
 • функції смартфонів. Показати, які особливості має той чи інший телефон;
 • кулінарія. Туторіали з приготування їжі;
 • навчальний контент.

На кожну тему можна записати від одного до декількох відео. Користувачеві необхідно використовувати штатив, якісне освітлення та допомогу оточуючих, щоб ролик вийшов цікавим.

Як записати кліп

Щоб зробити навчальний ролик у Тік Ток, необхідно дотримуватися такої інструкції:

��ТУТОРИАЛ НА БУМАЖНУЮ УТОЧКУ��УТЯ ИЗ БУМАГИ��ТРЕНД ИЗ ТИК ТОКА✨

 • вибрати тематику для зйомки. Краще розповідати про те, у чому автор добре розуміється. Як приклад може використовуватися простий кліп з масками та ефектами, посібник зі створення челенджів або дуету з відомими блогерами.
 • записати ролик. Максимальна довжина відео становить 60 секунд. Якщо ви хочете, відео може бути прискорене 3 рази, щоб розмістити за 60 секунд більше матеріалу. Головне – зберегти розбірливість голосу.
 • додайте текст та хештеги. За допомогою вбудованих інструментів для редагування відео оформити написами до ролика, змінюючи шрифти та кольори. Важливі моменти можна виділити контрастним кольором, а субтитри – чорним чи білим. Для ефективного розповсюдження ролика використовувати хештеги;
 • пошук матеріалу за допомогою розділу «Цікаве» або «У тренді». Останні туторіали та челенджі додані до пошукового каталогу соціальної мережі.

Вибравши тему, потрібно підібрати інвентар (якщо він потрібний), налаштувати камеру.

У Тік Току є запис відео без рук. Цей режим можна активувати, якщо увімкнути таймер. Можна вказати тимчасовий відрізок, коли почнеться зйомка: від трьох секунд до 15.

Приклад туторіалу

Подивитися приклади туторіалів можна за відповідним хештегом, написавши англійською або російською.

 • Зайти в Тік Ток – знизу: «Цікаве».
 • Введіть пошук: “Підручники” або “Пролафхакі”.
 • Переглянути приклади відео.

Користувач може взяти маски, які застосували для кліпу інші автори:

 • Перейти до кліпу – натиснути знизу по триточки.
 • Спробувати цей стікер – перейти до меню створення ролика.
 • Взяти просту тему (наприклад, як зробити з сухого буханця сухарики).
 • Записати першу частину кліпу – зупинити запис.
 • Зробити другу частину – перейти до інструменту: «Текст».
 • Натиснути: «Ефекти» вибрати час, де буде показаний ефект.
 • Опублікувати.

У теги потрібно додати ті, які безпосередньо відносяться до теми зйомки та туторіалів.

READ  Випікати у ванні з власним цегли

Рецепт кави з Тік Току прості інгредієнти та ідеальна карантинна доза кофеїну.

Рецепт кави з Тік Току новий тренд на час карантину. Популярність напій набув, після показу його приготування на Південнокорейському телебаченні. Актор Чжон Іль У, який брав участь у шоу, провів дегустацію в прямому ефірі.

ТУТОРІАЛ НА ПАПЕРОВУ УТОЧКУЮТЬСЯ З ПАПЕРІГРЕНД З ТІК СТРУМУ✨

Це викликало бум з синіх екранів країни, що сидять біля синіх екранів. Тоді все плавно переїхало в Інтернет і далі до Тикток. 26 січня 2020 року кожен 10-й користувач заявки, записане відео з підготовкою напою.

Люди напій, згадується як кава Фальгон, названа типом корейської цукерки Irisky. Через кілька годин після перших публікацій виявилося, що тикери називали його, як збити збиті кави. Склад лише чотирьох простих інгредієнтів: розчинна кава, цукор (порошок), гаряча вода та молоко до смаку (корова, мигдаль, крем).

Сам напою не є абсолютно новим, а рецепт для кави з ТІК струму схожий на те, що вони роблять в Індії, Пакистан, Макао та назва його п’яти Хуй або зламаної кави. Єдина відмінність полягає в тому, що ви налийте молоко над збитим сумішшю, і не нав’язуйте ложку збитим масу на молоко.

Кава Tiktok почала отримувати велику увагу в США у березні 2020 року. Hashteg #dalgonacoffee на Tiktok мала 3,4 мільйона поглядів 20 березня. Сьогодні ж тег має понад 240 мільйонів переглядів, і сповнений різних спроб зробити напій, з результатами, починаючи від комедійного до естетично приємного.

Зняти дует в Тік Ток можна за допомогою однойменної функції, розташованої у додаткових налаштуваннях. Під час перегляду кліпу потрібно перейти до розділу: «Поділитися» та вибрати «Дует». Іноді створення спільних відеокліпів недоступне через налаштування приватності, які вказав автор оригінального кліпу.

 • Зайти до соціальної мережі – авторизуватися.
 • Рекомендації – вибрати кліп.
 • Натиснути знизу по значку стрілочки або три крапки – Дует.
 • Зачекати, поки відео буде оброблено.
 • Записати відео.

На відміну від реакцій, дует записується як кліп із розділенням екрану. Але звук залишається оригінальним – той, який використав автор початкового відеозапису.

Чому дуети недоступні: приватність

Власник облікового запису може вказувати параметри конфіденційності за допомогою налаштувань. Або встановити окремі вимоги для кожного відео.

 • Перейти до розташування свого кліпу.
 • Далі – Розділ: «Опис».
 • Прибрати перемикач з «Дозволити дуети та реакції».
 • Опублікувати.

Власник профілю може встановити загальні параметри, використовуючи «Керування обліковим записом».

 • Зайти в: «Мій профіль» натиснути зверху по трьох точках.
 • Установки – Керування обліковим записом.
 • Конфіденційність – поставити галочку навпаки: «Закритий профіль».

Щоб підписатися на таку сторінку потрібно отримати дозвіл від власника. Те саме і з дуетами, реакціями – зняти зможуть лише дозволені передплатники.

https://postium.ru/stitch-tiktok/
https://it-doc.info/kak-sdelat-duet-v-tik-tok/
https://postium.ru/oblozhka-video-v-tik-tok/
https://it-doc.info/kak-sdelat-utochku-iz-bumagi-iz-tik-toka/
https://tiktokk.ru/kak-snyat-dueht/
https://pro-tiktok.Ru/kak-sozdat-obuchayuschee-video-tutorial /
https://tiktokk.ru/recept-kofe/
https://pro-tiktok.ru/duet/ [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS