Яка різниця між електрофіпіляцією з лазерної епіляції

Все про фотоепіляцію

Фотоепіляція як метод боротьби з небажаним волоссям успішно використовувати приблизно 10 років. Ми будемо займатися етапами у особливостях, плюси та мінуса цього методу.

Сутність методу

Суть методу полягає в впливі волосяного фолікула високочастотних імпульсів світла. Меланін, який міститься в фолікулі, поглинає світлові імпульси, перетворюючи їх у теплову енергію, яка згодом і руйнує лампочку. Процедура здійснюється за допомогою маніпулятора, підключеного до спеціального пристрою.

Відповідно до механізму впливу, протипоказання, особливості проведення фотографій дуже схожі на лазерне видалення волосся.

На запитання, яка різниця між цією процедурою з лазерного видалення волосся, відповідь: лазерний впливає на те, що випускає світловий імпульс фіксованої довжини, легкі хвилі під час фотопіляції в широкому діапазоні.

Таким чином, під час фотоепіляції ви можете одночасно охоплювати більшу площу, однак, потужність легких імпульсів набагато сильніше, а у людей з чутливою шкірою, з передумовами появи злоякісних утворень.

Ризики для отримання ускладнень при використанні цього методу набагато більше, ніж у видаленні лазерного волосся.

Ділянки для процедури

Використання фотоепіляції ви можете обробляти будь-які частини тіла.

Ефективність та кількість сеансів

За один сеанс повністю від проблеми росту небажаного волосся, ви не позбутися. Причина однаково. метод впливає лише на волосся, які знаходяться на стадії активного росту. Для перших двох процедур можна видалити близько 20-30% волосся. Наступний сеанс проводиться приблизно через місяць. Кожна наступна процедура призначається для перерви протягом двох тижнів більше, оскільки зростання волосся поступово сповільнюється.

Необхідна кількість сеансів залежить від зони обробки та індивідуальних характеристик тіла. У середньому, щоб зменшити волосся на 95%, необхідно від 4 до 8 процедур, у випадках збільшення швидкості росту волосся, видалення жорстких волосків може знадобитися до 12 сеансів. Волосся не падає негайно, але приблизно через місяць півтора після процедури. Результат після проходження повного курсу зберігає від шести місяців до року. Щоб зберегти його в наступний раз, потрібно повторювати сеанси один раз на 6 або 12 місяців.

Відповідно до результатів досліджень для ефективної епіляції, пристрій повинен мати потужність щонайменше 25 j/kv. см. Більшість салонів використовують пристрої з меншими показниками, тому виконуються сеанси не можуть бути досить ефективними.

Слід знати, що фотоепіляція не є ефективною для видалення світла, сірі, флеш волосся. Також трохи продуктивне видалення легкого волосся на світлій шкірі або темному волосся на темній шкірі.

Болючість і час процедури

Фотоепіляція. відносно безболісна процедура. Тому, якщо розглядати питання, фото або електрополіття, що краще, з цієї точки зору, фотоепіляція багато безболісна. Пацієнт практично не відчуває нічого, можливо, легеневий поколювання. Для дуже чутливих клієнтів, а також при обробці чутливих зон, крем для болю або лідокаїн.

Лазерне видалення волосся або електротехніка?

Протипоказання фотоепіляції

Наступні протипоказання існують для виконання процедури:

 • алергічні реакції;
 • загострення герпесу та шкірних захворювань;
 • варикозна вена;
 • ракові утворення;
 • гострі інфекції;
 • вагітність, грудне вигодовування;
 • паразитарні захворювання (черв’яки і т. D.).

З неправильною процедурою, порушенням правил поведінки до або після сеансів, завдяки індивідуальним характеристикам організму, такі ускладнення можуть виникнути:

 • горіння опіків (можливо, при роботі з засмаглою, сухою, тонким шкірою, використанням більшої потужності, а не в цьому випадку);
 • фолікуліт;
 • поява вугрів (найпоширеніший у молодих пацієнтів з темним відтінком шкіри);
 • Герпес (у сфері ризику, пацієнти, які раніше виявляли це захворювання);
 • знецінення зору (у випадках, коли пацієнти під час фотоепіляції, особливо зон брову, не використовували захисні окуляри або лінзи);
 • гіперпігментація шкіри;
 • рубцювання;
 • Володіє (зустрічається в дуже рідкісних випадках).

Принцип лазерної епіляції

Лазерне видалення волосся виступає на тому ж принципі, як фото, але її дія більша і вибіркова. Під час лазерного видалення волосся вплив на бажані ділянки шкіри виникає під впливом вузьких спектрів випромінювання, а отже, лазер впливає на вибраний тип волосся, навіть якщо їх колір поєднується з шкірою. Тип лазера вибирається індивідуально і залежить від особливостей волосся та їх кольорів. Це дозволяє позбутися більше волосся для одного сеансу.

Переглянути кожен метод

Фотоепіляції та методи лазерного видалення волосся мають невелику різницю, і визначити, що краще підходить для вашої шкіри, для професіоналів не буде дуже складним. Зазвичай перший метод використовується для легкої шкіри з темним волоссям. Метод спрямованого лазерного променя застосовується до майже будь-якого кольору шкіри, тому він більш універсальний.

Обидва способи ґрунтуються на руйнівному впливі спрямованого пучка світла або лазера на бочці та корінь волосся.

Волосся містить меланін, який поглинає певну довжину хвилі світла, нагрівається до температури 70-80 ºС.

При таких температурах, кров у судинах, що годують волосся, складається, фолікул знищується, а волосся падає через деякий час і ніколи не росте на цьому місці.

READ  Як зробити укладання на коротке волосся феном

довідник. Для найбільш ефективного видалення волосся декілька епіляційних сеансів необхідні з інтервалом 25-40 днів.

Основна відмінність між лазерним видаленням волосся з фотоепіляції полягає в різниці діапазонів випромінювання світла. Перший метод заснований на випромінюванні пучка світла певної довжини хвилі (700. 800 нм). Створюється спрямоване випромінювання ультрафіолетового діапазону, яка поглинається меланіном, нагріває його і руйнує волосся, а не залишаючи опіки на шкірі.

Важливо розуміти, що шкіра також містить меланін, однак, до процедури, косметолог вибирає таку інтенсивність і довжину хвилі випущеного світла, що вона не поглинається пігментами шкіри, тому її не шкодить їй.

Є чотири типи лазерів, які знайшли їх використання в косметології:

 • Ruby. найчастіше використовується для легкої шкіри. Найбезпечніший тип лазера. Ризик отримання опіків зменшується до майже нуля.
 • Олександрит і діод. нанесіть на шкіру з невеликим засмагою. У цьому випадку концентрація меланіну вище, ніж з легкою шкірою, тому інтенсивність випромінювання буде трохи більше.
 • Neodymium. Використовуйте для людей з сильним засмагою. Такі лазерні пошкоджує не тільки меланін-містять клітини, але і судини, що годують соски волосся. Крім того, цей тип випромінювання здатний знищити навіть білі волосся на темному тілі.

З лазерною епіляцією, випущений промінь спрямований на певне місце. Коли імпульс світла нагрівається і вбиває волосся, пучок перенаправляється на наступне. Цей метод є більш ефективним, ніж фотоепіляція, а також вимагає менше процедур.

У сучасних лазерних епіляціях є детектор меланіну, який автоматично надсилає промінь світла до певної області. Тому косметолог повинен дотримуватися процесу, вам не потрібно керувати світловим пучком, щоб відокремити волосся.

Це цікаво! Вперше, коли лазерне видалення волосся, проведене в 1997 році.

Неможливо сказати з певною точністю, яка епіляція краще: лазерне або фотоепіляція. Для кожної людини краще підійде той чи інший метод залежно від типу шкіри. Також для кожного методу їхніх цін на сесії. Наприклад, метод лазерного видалення волосся трохи дешевше і вимагає меншої кількості сеансів.

Основна відмінність фотоепіляції від лазерної епіляції є інтенсивність і довжина хвилі випромінюваного пучка, а також у площі обробки поверхні. Метод фотоепіляції або фототермоліз грунтується на випромінюванні довжини хвилі фотонів (світло) в діапазоні від 500 до 1200 нм. Використовуючи такий широкий діапазон хвиль, ви можете обробляти великі частини тіла одночасно.

Завдяки певній інтенсивності світла, вона спрямована на оброблену секцію шкіри. Меланін поглинає певну довжину хвилі від діапазону, що відповідає його поглинанню. Таким чином, використовуючи цей метод, вам не потрібно вибирати частоту випромінювання.

Ця техніка має багато переваг, серед яких слід виділити:

 • дає можливість видалити волосся з будь-якої області шкіри;
 • ефективність;
 • Підходить для будь-якого типу шкіри, навіть якщо є незначні пігментні плями;
 • стимулює виробництво колагену та еластину;
 • відсутність опіків з компетентними технологіями;
 • Щоб пройти сеанс, немає необхідності вирощувати волосся.
 • висока вартість;
 • Підтримувати ефект, необхідно регулярно повторити процедуру;
 • відносна захворюваність процедури, наприклад, у порівнянні з лазерними видами;
 • Метод протипоказаний під час вагітності, менструації та періоду лактації;
 • Видалення волосся при використанні ELOS відбувається протягом короткого часу. максимум 1-2 роки, як у більшості методів;
 • Ця методика не знімає фолікула, але тільки збиває його, оскільки вона приймає сильне нагрівання, яке викликає опіки;
 • виникнення опіків з неграмотною конфігурацією пристрою та його використання;
 • Елос не може мати належного ефекту при видаленні легких волосків, у присутності гормональних розладів, на темній шкірі.

Елос-епіляція має простий принцип роботи: спеціаліст обробляє необхідний розділ шкіри антисептиком, викликає спеціальний гель, а аплікатор видаляє волосся.

Фотоепарт

Цей метод епіляції підходить винятково до темношервих жінок з легкою шкірою, оскільки легкі, сірі та червоні волоски містять мінімальну кількість меланіну і не поглинають легкі фотони. Видалення волосс здійснюється шляхом фокусування інтенсивного променя світла (IPL), що поглинає меланін і перетворюється на тепло, що усуває стовбурові клітини, відповідальні за зростання волосся.

Лазерне видалення волосся або електротехніка?

Фотоепіляція дозволяє поступово зменшити кількість волосків до 70 відсотків. Ця процедура може бути гарною альтернативою для жінок, які мають протипоказання до лазера та електрополіту, але, на відміну від них, це менш ефективно.

Що таке електротехніка

Електрика не можна назвати новим методом боротьби з волоссям, однак, незважаючи на виникнення нових технологій, це також є ефективним способом видалення небажаної рослинності.

Механізм виконання

Метод електроепілля використовує електричний струм, щоб знищити лунку волосся. Він використовувався нашими мамами та бабусь, щоб видалити волосся на різних частинах тіла. З тих пір мало змінилося, за винятком того, що біль під час процедури п’яний різними кремами та іншими препаратами.

Тонка голка вставляється в лунку, яка проходить електричний заряд. Голка вставте в шкіру багато разів, видаляючи всі видимі волосся. Процедура займає багато часу, але він підходить для видалення будь-якого волосся з абсолютно будь-якою шкірою.

Болісні відчуття в процесі електроепіляції залежать від типу шкіри та ділянки тіла, на якому здійснюється операція.

ПЛЮС ЕЛЕКТРОПИ

Якщо старий метод не пішов у минуле, це означає, що у наш час він має достатньо переваг. Сильні сторони:

 • видаляє будь-яке волосся з будь-якої частини шкіри (крім шиї);
 • Процедура швидко дешевше, ніж сучасні методи епіляції;
 • Процедура усуває шелест волосся на шкіру;
 • Максимальний ефект, який може позбутися волосся для життя.
READ  Різниця між індукційною та склокерамічною плитою

Оцінюючи вищезгадане з вилученням електроепіляції та лазерного волосся, можна зробити висновок, що різниця лежить не тільки в принципі роботи, але також, що електрофаляція підходить для всіх дівчат, незалежно від кольору шкіри або волосся, що означає, що це є Більш доступний метод видалення волосся.

Така процедура підходить для майже будь-якої зони, однак, оскільки це передбачає точний ефект, його реалізація частіше практикується для корекції малих областей.

Корови для видалення волосся за допомогою електричного струму

 • Процедура вимагає величезного часу, що залежить не тільки від кількості волосся, але і від їх типу;
 • Деякі види епіляції дуже болісні і виконуються лише з використанням анестезу;
 • Для досягнення абсолютно гладких ніг потрібні кілька операцій;
 • Після операції пошкоджена шкіра вимагає часу відновлення, протягом якого шкіра повинна розглядатися спеціальними кремами та піклуватися про прямих сонячних променів;
 • Електроепілля може спричинити непередбачену шкіру (почервоніння, свербіж, набряк, знебарвлення, рубцювання).

Дивлячись на список мінусів, немає великого бажання використовувати цей метод, однак, більшість побічних ефектів виникають через помилку магістра, а не через специфіку методу. Тому електрополіпання або лазерне вилучення волосся, зроблені новачок або у антисанітарних умовах, спричиняє величезні проблеми.

У цьому відео ви дізнаєтеся про механізм виконання процедури електроепірлі та протипоказань до її поведінки.

Вся правда о лазерной ЭПИЛЯЦИИ

Переваги та недоліки лазерного та електроепілля

Перед проведенням лазерної епіляції потрібно розглянути величезну кількість різних нюансів, тому що майже все відіграє важливу роль: як колір волосся, так і їх товщину, а також прототип шкіри, і навіть наявність сонця. Для високоякісної епіляції необхідно, щоб майстер, з урахуванням багатьох факторів, допомогла вибрати тип лазера та налаштувати його відповідно до налаштувань для вас.

З лазерною епіляцією, не всі волосся видаляються, але лише 70-80%. Цей показник, перш за все, залежить від використовуваного обладнання. Крім того, волоски, які знаходяться на початковому етапі росту, а також деякий відсоток “діючих” фолікулів не видаляються. Кількість такого “шлюбу” може досягти половини “живого” волосся. Щоб позбутися від них, вам доведеться провести кілька сеансів на одному сайті.

Для електролізу всі функції шкіри, описані вище, не відіграють жодної ролі. Вона також здатна впоратися з сірим. Ефективність електроенергії становить приблизно 97%, тепер найкращі показники не гарантують жодного іншого методу епіляції. Це було зроблено можливим завдяки тому, що використовується комбінація кількох методів, які доповнюють один одного і дозволяють досягти найбільш хороших результатів.

Потрібно пам’ятати про те, що така ефективність можлива виключно в тому випадку, якщо процедура проводитиметься професіоналом із дотриманням усіх правил.

Електроепіляція – особливості, види, переваги та недоліки процедури

Електроепіляція. це 100% надійний спосіб усунення волосяного покриву в будь-якій області тіла в салоні краси, косметологічній клініці. Результат зберігається протягом усього життя. Даний спосіб боротьби із зайвими волосками винайшов очний лікар більше 150 років тому, коли знаходився у пошуку ефективного та швидкого лікування врослих вій. З часом методику вдосконалили, вона стала застосовуватися в бьюті-індустрії, де стала неймовірно затребуваною. Методика успішно утримує лідируючі позиції в рейтингу способів остаточного видалення волосся вже не одне десятиліття, альтернативи їй поки що не існує.

Методика електроепіляції базується на тому, що електричний струм, нехай навіть низької напруги, може незворотно руйнувати, вбивати живі клітини тіла. У цьому випадку руйнуванню підлягають волосяні мішечки, в яких знаходяться цибулин (коріння) і з яких ростуть волосяні стрижні. Внаслідок короткочасної обробки розрядами струму в мішечках починаються незворотні некротичні процеси, волоски випадають і просто не починають відростати заново.

Є два основних види електроепіляції, відмінності між якими полягають у типі задіяних у процедурі електродів. Перший вид – пінцетна електроепіляція, під час якої використовується крихітний роздвоєний електрод, що захоплює кожну волосинку як пінцет. Струм, що виходить з пінцета, проходить по волосяному стрижню, досягає фолікула і в буквальному сенсі випаровує його, незворотно руйнуючи корінь. На цьому місці рослинності більше не буде.

Другий вид. Електропиляція голки через волосся каналу. Ефект від неї такий самий, як і від методики, описаної вище, але технологія відрізняється способом доставки електричного імпульсу до місця призначення. В даному випадку в область знаходження кореня волоска вводиться спеціальна дуже маленька голка, зроблена з медичного або іншого безпечного металу. Товщина її основи – 0,8-1,25 мм., товщина вістря – 0,055-0,15 мм., опір та провідність залежать від характеристик конкретних голок, що використовуються фахівцем. Фолікул отримує удар струмом і руйнується. Є ще одна невелика відмінність – голкова електроепіляція займає менше часу, ніж пінцетна. На умертвіння кореня однієї волосинки йде від 2 до 60 секунд, на відміну від 2 хвилин у разі пінцетного методу.

В рамках методики голкової електроепіляції існують чотири окремі способи її проведення:

Термоліз. це досить старий метод, з якого косметологічні клініки та салони краси намагаються відмовитися. Це метод впливу змінним струмом, який проходить по всій довжині голки, досягає фолікула та руйнує його. Вплив короткий, триває всього кілька секунд, але потужний і болісний для клієнта. До того ж у даному випадку є можливість отримати опік шкіри, якщо майстер не має достатньо досвіду чи навичок.

Флеш – удосконалений варіант термолізу. Принцип той же, відмінність полягає в тому, що струм не проходить по всій довжині голки, впливаючи на епідермальні тканини, що оточують голку, а виходить тільки від її кінчика, впливаючи виключно на корінь волоска. Відповідно, відчутно знижується ступінь болісності процедури електроепіляції.

READ  Як позбутися волосся Шуряча після епіляції

Електроліз – методика, що передбачає тривалішу обробку фолікулів постійним струмом, який має меншу напругу, ніж у термолізі. Вплив на кожен небажаний елемент займає 10-60 секунд, але відчуття не настільки неприємні, як у способах, перерахованих вище.

Також у косметології часто комбінують різні голкові методики. Завдяки цьому тривалість дії скорочується до 10 секунд, а ступінь болю та дискомфорту значно знижується. Який би метод не використовував косметолог, він може запропонувати місцеве знеболювання, щоб знизити рівень чутливості тканин.

Електроепіляція не позбавить вас всієї небажаної рослинності за один сеанс. Справа в тому, що і пінцет, і голка можуть застосовуватися для руйнування тільки тих цибулин, які перебувають у стані анагену, тобто у фазі активного зростання. Щоб виявити фолікул, косметолог орієнтується на ту частину волоска, яка виступає над поверхнею шкірного покриву, добре помітна, має достатню довжину. Якщо корінь знаходиться у фазі телогена, тобто відпочинку, волосяний стрижень не росте, фолікул і корінь, що в ньому знаходиться, виявити і некротизувати неможливо. Ця фаза може тривати до 2 місяців. Як тільки «відпочиваючі» коріння прокинуться, активізуються, і нові волоски підуть у зріст, електроепіляцію потрібно повторити. Також у шарах шкіри знаходяться запасні волосяні мішечки, з яких волосся в принципі не росте, поки існує основна рослинність. Ці елементи активізуються тоді, коли організм розуміє, що активне коріння волосся зруйноване, і потрібно якось компенсувати втрати. Тому може знадобитися провести в цілому від 2 до 10 сеансів електроепіляції, щоб позбавитися небажаних волосків назавжди і в повному обсязі. Кількість процедур залежить від багатьох факторів: фізіологічних особливостей людини, області впливу, характеристик волосся (щільність, густота та швидкість росту), гормонального фону тощо.д.

Перед тим, як записуватися на електроепіляцію, необхідно «відростити» небажані волоски, що підлягають видаленню як мінімум на 3-5 міліметрів. Якщо вони коротші, майстер буде важко знайти фолікулів, якщо довше 10 мм., майстру вони заважатимуть.

До проведення електроепіляції будь-якого виду існує низка протипоказань:

Захворювання, порушення цілісності шкірного покриву у зоні видалення волосся.

Тяжкі хронічні захворювання або інфекційно-запальні хвороби у гострій фазі.

Захворювання ЦНС, психічні відхилення.

Злоякісні новоутворення будь-якої локалізації.

Все, що пов’язано з менструальним циклом у жінок – критичні дні (знижується больовий поріг), вагітність, період годування груддю (небажаний стрес для організму).

Електроепіляція дає можливість, витративши всього 6-12 місяців і відвідавши косметолога 10-15 разів отримати абсолютно гладку шкіру практично на будь-якій ділянці тіла.

Методика проста і універсальна, її можна використовувати для клієнтів будь-якої статі та віку (з повноліття), з будь-яким кольором шкіри та характеристиками волосся.

Електрика може здійснюватися практично безболісно, ​​використовуючи місцеві знеболюючі або методи Pincente Flash.

Кожен волосяний стрижень та його корінь потрібно обробляти окремо, це займає багато часу. Збільшується тривалість сеансу, кінцева вартість процедур та/або кількість відвідувань косметолога.

Якщо електроепіляцію проводить недосвідчений чи некваліфікований майстер, клієнт може отримати опік тканин.

Після електроепіляції можуть виникнути побічні ефекти. ранки, гнійнички, вросле волосся і т.д.д.

Незважаючи на універсальність методу, його не рекомендовано застосовувати для видалення волосся на тих ділянках тіла, де знаходяться лімфатичні вузли, розташовані близько до кожного покриву. Також методику не використовують для усунення волосся в ніздрях та вушних раковинах.

Тривалий реабілітаційний період після кожного сеансу електроепіляції. Відновлення шкіри може тривати 7-10 днів.

Електроепіляція або лазер. що швидше позбавить небажаного волосся?

Ми знаємо, наскільки важливо кожну хвилину для сучасної жінки в нашому постійно! Багато хто не може дозволити собі таку розкіш, як кілька годин, проведених у салоні краси, нехай навіть із великою користю.

Кількість справ та темп життя постійно збільшується, а тому важливо зрозуміти: який із методів. лазерна епіляція або електроепіляція впорається з волоссям швидше?

Тут все очевидно: кожна окрема процедура лазерної епіляції в рази швидше ніж процедура електроепіляції.

Для порівняння: на лазерну епіляцію пахв знадобиться 5 хвилин, на електроепіляцію тих же пахв 1-3 години.

У цьому раунді лазерна епіляція перемагає електроепіляцію.

Скільки тривають курси лазерної та електроепіляції?

Варто звернути увагу ще на одну відмінність: кожна процедура лазерної епіляції значно швидше, ніж електроепіляція.

Вся правда о лазерной ЭПИЛЯЦИИ

Для багатьох жінок цей фактор стає вирішальним. вони не можуть проводити в салоні кілька годин і в такому разі вибирають лазер.

Повний курс як електрополіту та лазерного вилучення волосся триває принаймні рік. В середньому це займає від року до двох.

Це зумовлено тим, що не все волосся одночасно перебуває в стадії активного зростання. Деякі фолікули сплять, тоді як інші активно дають знати про себе.

Щоразу під час процедури видаляється волосся, яке перебуває в активній стадії.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS