Який газовий лічильник встановлюється в приватному будинку

Table of Contents

Розташування

Відповідно до правил, лічильник газу можна встановити як у приміщенні, так і на вулиці. Останній відповідний для приватних будинків.

Вибір пристрою кімнати важливо взяти до уваги пропускну здатність, місце, напрямок газу та рівень шуму. На думку експертів, наявність терморецептора для бензира, що експлуатується в контексті квартири, повністю не виправдана. Як правило, існує стабільний режим температури в приміщенні з гарною вентиляцією.

Вибір вуличного лічильника практично не відрізняється від кімнати. За винятком того, що в цьому випадку наявність термопенса. Відсутність датчика призведе до неправильного обліку потоку газу та спотворення результатів вимірювань через краплі температури. Без цього доповнення в зимовий період потік буде недооцінений, а влітку. переоцінений. Але слід зазначити, що наявність такої функції впливає на вартість пристрою. Лічильник з термокомпонування характеризується літерою “Т” наприкінці маркування та витрати більше.

Який принцип газу лічильники

Відповідно до принципу роботи, виділяються 5 типів лічильників, серед яких:

Людина, яка ніколи не зіткнулася з таким обладнанням, навряд чи з’ясуватиметься з їх роботою без додаткової інформації. Для того, щоб зрозуміти все, і наш ресурс існує.

Розміри газу відіграють велику роль у виборі пристрою

Мембранні лічильники і що вони представляють

Найбільш надійний і затребуваний пристрій, особливо в приватних секторах. Принцип роботи, якщо це легше говорити, полягає у передачі газу з одного танка (декілька з них розташовані в іншій) до іншого, то третім і т.D. При наповненні танка, мембрана спрацьовує, і вона продовжується. Значення полягає в тому, що пристрій враховує кількість відповідей діафрагми та на підставі цього виробляє розрахунки для споживання. Це просто тільки, якщо він викладений з обсягу кожного з резервуарів.

Так зсередини виглядає як мембранний лічильник газу

Мінус таких пристроїв оптом, тому вони намагаються не встановлюватися у своїх квартирах. Крім того, при роботі вони досить помітні.

Роторні інструменти обліку: Особливості роботи

Ці пристрої більш компактні, але ви не можете їх використовувати скрізь. Допускається встановлювати їх лише на вертикальну трубу, і коли газ наноситься зверху вниз.

Роторна рада здається дуже важкою

Всередині це камера, в якій є два лопатки (у них є форма восьми), щільно встановлена ​​до іншої. Коли газовий прохід, вони починають обертатися, пропускаючи крутний момент через механізм підрахунку.

Недоліком таких моделей можна назвати знос механізму, який визначає невеликий інтервал калібрування. 5 років.

Схематичне представлення ротаційного інструменту обліку газу, де: 1. справа; 2.3. лопаті

Тахометричний турбін, його використання

Такий пристрій відноситься до промислових. Його робота базується на обертанні турбіни під впливом тиску прохідного газу, розташованого всередині корпусу. Основною проблемою такого пристрою є швидке сушіння обертових вузлів, тому це вимагає постійного постачання нафти. Він виконується спеціально встановленим насосом.

Дизайн пристрою є надійним, невибагливим і легким для підтримки, але має один значний дефіцит. З переривчастою газопостачанням, як у будинках, збільшується помилка, і тому рекомендується встановити їх лише на постійних високих дорогах.

Тахометричні турбінні лічильники, що використовуються для промислових цілей

Вихрові пристрої та те, що вони відрізняються

Принцип роботи пристроїв полягає в оцінці частот коливань, що виникають у формі винограду газу. Ці лічильники можна назвати найбільш рідкісними, їх вартість висока, і вони частіше використовуються на газорозподільних підстанціях.

Одна з моделей лічильників вихрових газів

Ультразвукові та струменеві лічильники для приватних будинків та квартир

Це найпоширеніші бухгалтерські пристрої, встановлені в квартирах або будинках з низьким споживанням газу.

Ультразвукові лічильники проходять хвилі через проходження газового середовища, з огляду на різницю у їхньому проходженні. Це базується на розрахунках та розрахунку споживання. Проміжний інтервал. 6 років.

Ультразвуковий пристрій зручний для споживання в квартирі

Струменеві пристрої досить компактні і можуть бути встановлені як вертикально, так і горизонтально. Принцип роботи легко. Через тонкий сопло газ подається до елемента, який виробляє імпульси. У той же час, чим вище тиск, тим більше імпульсів буде відправлено до контролера. Такі лічильники оснащені рідкокристалічним відображенням, до якого відображаються показання.

Пристрої бухгалтерського обліку досить поширені в будинках та квартирах

Цей дизайн досить надійний і має мінімум вузлів, що збільшує довговічність. Проміжний інтервал з’єднань досягає 12 років, який часто стає вирішальним аргументом при покупці.

Встановлення лічильника газу в приватних вимогах будинку

Побутове газове обладнання, призначене для обліку споживання палива та встановлення в будинку, має певний термін служби, залежно від моделі пристрою. Нарешті, власник будинку не може розраховувати на отримання точних та надійних даних вимірювачів.

З пізньою заміною користувачем буде змушений заплатити не за фактичний газ, який його використовується, і відповідно до загальних стандартів, встановлених законом.

Ось чому так важливо зрозуміти це питання, оскільки встановлення газового вимірювача в приватному будинку. вимоги, терміни перевірки та заміни пристрою.

Чому важливо вибрати правильний лічильник?

У приватному будинку є дуже важливі пристрої, які споживають побутовий газ. це газова колонка, плита та нагрівання. Синє паливо споживається досить багато, і оскільки його вартість важко назвати низький, облік для використаної сировини є корисним.

Цей пристрій з’явиться не скоро, приблизно через 3-4 роки, тому що це коштує досить багато, і це не всі його недоліки. До них відносяться великі розміри деяких моделей, їх шум. Тому, вибираючи пристрій для вимірювання газу, необхідно враховувати всі його переваги та недоліки.

Важливий! Підписуючи документ на газифікацію свого будинку, варто звернути увагу на рекомендації щодо монтажу приладу обліку – переконайтеся, щоб він підходив конкретно для ваших умов.

Вид газу

Загальний критерій споживання правого газу є наявність наступних характеристик:

 • Визначення максимальної швидкості потоку.
 • Розташування відстані зв’язків, коли горизонтальна установка.
 • Температурний режим.
 • Розмір різьбового з’єднання.
 • Термін проміжних подій.

Перед встановленням газового вимірювача в приватному будинку потрібно вибрати, і для цього потрібно знати види лічильників. Є тільки чотири з них:

 • Мембрана. простий і надійний. Це часто німецькі пристрої, призначені для промислового та побутового використання. Відмінна їхня видатна ціна, а також висока точність продуктивності. Недоліки включають розміри та чутливість до постійних змінних навантажень.
 • Ротарі. не бояться вантажів і відрізняються довговічності, точності показань та високої пропускної здатності. Однак, маючи легку вагу та невеликі розміри, такі пристрої досить дорогі.
 • Турбіна. названа принципом роботи. Потік палива обертає турбіну, тим самим фіксуючи кількість споживання. Це сучасні моделі, створені для онлайн-доставки до сервісного сервера. Вони не сукупні і ще не були широко поширені.
 • Vortex. їх основна особливість. залежність від електрики. Це також можна назвати недоліком таких пристроїв. Але з переваг ви можете виділити низьку чутливість до забруднення та великого діапазону діапазону вимірювання потоку.

Важливий! Електричні моделі характеризуються легкістю налаштувань та використання, вони не шумують і не займають багато місця.

Правила заміни газу

Якщо реєстратор споживання газу встановлюється в окремому будинку, який належить приватній особі, і використовується для домашніх цілей, то обов’язковий, щоб своєчасно перевірити це обладнання та замінити його падає на житлове плеча власника.

Важливий! Варто зазначити, що незалежна заміна або встановлення лічильника суворо заборонено, оскільки воно порушує вимоги до безпеки. Установка газового обладнання повинно здійснюватися виключно спеціалістом необхідної кваліфікації.

При заміні газового вимірювача слід дотримуватися ряд правил:

 • Перед проведенням монтажних робіт спеціаліст повинен оглянути територію, а також газове обладнання, яке використовується в приміщеннях.
 • Лічильник повинен бути встановлений на відстані принаймні одного метра від самого газової технології, тобто динаміків та печей.
 • Пристрій зобов’язаний бути розташованим з протилежної стіни на відстані приблизно 3-5 см (це допоможе уникнути корозії).
 • Техніка може бути розміщена в спеціальному шафку або під навісом, якщо пристрій розташований на відкритому повітрі.
 • В приміщенні повинні мати природну вентиляцію.
 • Пристрій додається над підлогою на відстані 160 см (якщо інші номери вказані в інструкціях для обладнання, спеціаліст орієнтований на них).
 • Встановлений апарат повинен бути запечатаний таким чином, щоб його показання вважається дійсним.
 • Поруч із пристроєм не повинно бути прийомами, які можуть виділити вологу або тепло.
READ  Як зробити раф будинку без кавомашини

Важливий! З дати встановлення печатки на лічильнику оплата за газ здійснюється на основі фактичної кількості споживаного палива, а не за загальними стандартами.

Процедура заміни лічильника газу в приватному будинку

Як згадувалося раніше, для створення лічильника газу в приватному будинку може винятково спеціаліст. Такі роботи здійснюються газовими компаніями, які мають відповідну ліцензію, а також послуги надзвичайних ситуацій.

Процедура заміни такого пристрою є наступна послідовність дій:

 • Почнемо з того, щоб подати заявку на організацію та укладіть угоду з нею для надання послуг.
 • Далі, вам потрібно чекати візиту фахівця, який перевірить газове обладнання та зробить всі виміри для встановлення вимірювального пристрою.
 • Оплатити майстру заздалегідь узгоджену суму грошей (для монтажних робіт, а також для самого лічильника, якщо ви доручили його купити організацію).
 • Після завершення установки потрібно отримати акт дії про виконану роботу, договір на підтримку обладнання, а також акт введення в експлуатацію пристрою.
 • Після завершення зверніться до компанії, яка обслуговує ваш будинок, щоб встановити печатку на лічильнику.

Важливий! Ущільнення газового лічильника відбувається протягом трьох днів з прийом запиту до відповідної організації, яка забезпечується комунальними підприємствами. Якщо фахівець не прийшов після цього періоду, власник житла має право скаржитися на уповноважені випадки.

Документи, необхідні для заміни лічильника газу

Щоб укласти угоду з організацією за наданням служби установки газового вимірювання в приватному будинку, власник будинку повинен надати деякі документи:

Важливий! У випадку, якщо заявник не є власником, необхідно надати договір оренди.

 • Газифікаційний проект кімнати.
 • Технічний план вдома.
 • Заяву, яку можна прикрасити на формі, наданих організацією або вільною формою.

Важливий! Крім того, при контакті з комунальною службою для ущільнення апарату споживач також повинен забезпечити паспорт нового обладнання та діяти на кінець монтажних робіт та введення в експлуатацію.

матеріал

Підсумовуючи, можна сказати, що лічильники газу, як і всі популярні товари, мають досить великий асортимент. Такий пристрій можна придбати як самостійно, так і не довіряти цій організації, яка згодом займається його встановленням, оскільки існують певні правила для встановлення газового вимірювача в приватному будинку, до якого потрібно дотримуватися.

Газовий лічильник для приватного будинку. пристрій, перегляди, як вибрати

Сьогодні газове опалення. Це одна з небагатьох альтернатив, щоб забезпечити потреби приватного будинку. Набагато вигідніше підігрітись від газового котла, ніж нагрівається за допомогою електроенергії, дров або інших видів палива. При підключенні до газової магістралі, власники виявляються необхідністю враховувати вхідний газ. Для цього на вхідній трубі встановлено бухгалтерський пристрій. У статті магістр Сантехніка розповість, як вибрати лічильник газу для приватного будинку, детально розглянути його характеристики та технічні показники.

Природний газ подають у приватних будинках як паливо. У процесі зберігання та транспортування він доповнюється іншими речовинами, які роблять це більш прийнятним та безпечним для побутових умов. Основною складовою речовиною газу, що поставляється в житлові будинки (який тип приладів використовується, значення не має) є метан (75–95%), а також у ньому містяться:

Природний газ не запах, але будь-який витік у житлових приміщеннях відчувається майже негайно. Це є наслідком додавання одорантів, які легко визнаються людським відчуттям запаху та виготовленням метану відносно безпечного палива. Для обліку кількості споживаних газу використовуються. лічильники.

Требования к установке газовых приборов. Главное, что Вам об этом надо знать.

 • Робоча рідина або механізм, поміщений у газовий потік, робить будь-яку механічну роботу: ротор обертається, камери заповнені.
 • Механічна робота фіксується будь-яким способом: лічильник реєструє кількість оборотів, камера вимірюють об’єм газу, енергія обертання перетворюється на електричні сигнали.
 • Датчики передають дані на вимірювальний пристрій. Останній, як правило, розміщується на трубі.

Будівництво може включати додаткові пристрої. Наприклад, температурний компенсатор дозволяє уникнути помилок при збільшенні температури.

FZ61 “Про енергозбереження” зобов’язує всіх власників приватних будинків та квартир встановити газовий лічильник у житлі. Установка виконується за рахунок споживача. Винятки представляють деякі категорії громадян: у цьому випадку витратоміри встановлюються безкоштовно.

Встановлення пристроїв є обов’язковим. Якщо власник житла відмовляється добровільно покласти витратомір, працівник служби газу має право робити це примусово. В іншому випадку Gorgaz має право подати позов проти технічного обслуговування перешкод. З позитивним рішенням суду, власник заряджається зобов’язання сплатити встановлення лічильника та штрафу.

Процедура встановлення газового вимірювача в приватному будинку

Якщо вам потрібно встановити лічильник, перша дія полягає в тому, щоб подати заявку до організації, яка обслуговує мережі газопостачання в місті (або округ). З вами потрібно мати:

 • Документ з сертифікації ідентичності (паспорт);
 • Свідоцтво про право власності на домогосподарство;
 • Технічна документація для структури, на розміщеному газовому обладнанні (якщо вона вже встановлена).

Перед застосуванням ви повинні звернутися до газової служби для з’ясування переліку документів.

Для того, щоб вирішити, як встановити газовий лічильник, фахівці залишають. У координації з власником і, беручи до уваги необхідні умови, планується розміщення пристрою. У приватному будинку лічильник може бути встановлений як в приміщенні, так і на зовнішній стінці будівлі. Передумова зовнішньої позиції пристрою повинна бути доступна та захищена від прямих сонячних променів та опадів.

Результатом від’їзду та відбору місця є видача “технічних умов для встановлення лічильника газу”. Цей документ дає право звернутися до організації, яка на основі “проекту з установки газового лічильника”.

У вирішенні 10 з 14.05.13 виділило коло організацій, які мають право встановлювати, ремонтувати та демонтаж газового обладнання. Краще подати заявку на установку фахівцям Організації, яка здійснює технічне обслуговування мереж, оскільки врешті-решт, вони будуть вводити лічильник в експлуатацію. Отже, при виконанні роботи з встановлення спеціалістів служби, вони будуть як виконавці, так і приймачами.

Встановлення лічильника газу вимагає певних фінансових витрат. Основні з них:

 • Придбання лічильника;
 • Оплата розвитку “технічних умов”;
 • Вартість створення “проекту з монтажу”;
 • Оплата монтажної роботи.

Щоб усунути претензії спеціалістів з газових послуг під час введення в експлуатацію лічильника до використання, варто знати основні вимоги до його розміщення. Вони регулюються SNIP 42-01-2002 та SP 42-101-2003.

Що стосується лічильника газу, правила полягають у наступному:

Які існують правила встановлення та експлуатації сигналізатора газу 104 ua?

 • Місцеположення повинно бути доступним для встановлення, технічного обслуговування та ремонту;
 • Висота установки (від підлоги до бухгалтерського руху). не менше 1,5 м;
 • Лічильник повинен бути розміщений на відстані щонайменше 1 м від газопошкодного обладнання (стовпчиків, пластин, котлів);
 • Бухгалтерський пристрій може бути встановлений у суміжному приміщенні, відокремленому від стінки, оснащеної печі з дверним прорізом;
 • Лічильник повинен бути вилучений з стіни на 3-5 см для створення антикорозійних умов.

Більш вимогливі лічильники вулиці для приватного будинку. Вартість їх установки значно перевищує вартість встановлення варіанту приміщення через необхідність виконання більшої роботи та використання матеріалів.

Вихід лічильника газу зовні. це додаткові труби, виготовлення козира або коробка для захисту пристрою від сонячного світла та опадів.

Введення лічильника газу для приватного будинку

Впровадження введення в експлуатацію багато в чому залежить від якості та проектування монтажних робіт. Вони повинні виконуватися кваліфікованими фахівцями з використанням сертифікованих інструментів та відповідних матеріалів.

Після встановлення лічильника працівники газової служби (або інше, що мають право на ці роботи), повинні перевірити функціонування пристрою. Зверніть увагу на наступне:

 • На стабільність роботи;
 • Не виникає ніяких перешкод під час газу проходить через пристрій;
 • За наявність витоків газу;
 • Ви повинні виправити показання під час встановлення.

Якщо немає слідів дефектів або несправностей, акт виконаної роботи складається. Цей документ відображає:

 • Дата адреси та встановлення;
 • Фабрична кількість лічильника;
 • Інформація про працівників, які здійснювали установку;
 • Оцінка інсульту метра механізму;
 • Прилади на момент підключення;
 • Лічильник діапазону планової дати.
READ  Як використовувати щітку для короткого волосся

Встановлення лічильника газу (ціна монтажної роботи) залежно від складності роботи. Отримання платежу додається до Закону завершеної роботи, оформлений у трьох примірниках, один з яких нагороджений клієнту.

Тоді вам потрібно назвати спеціаліста з газової служби для ущільнення пристрою. Він перевіряє відповідність установки проектної документації; Якщо немає скарг, встановлює печатку і робить акт.

Зрештою, наведені вище процедури складаються угоду з прямим постачальником газу для оплати, визначаються підтримка газового обладнання, права та обов’язки сторін.

Перевірка лічильників газу для приватного будинку

який, газовий, лічильник, встановлюється, будинку

Для цілісності пристрою та печаток несе відповідальність. Вона повинна періодично перевіряти лічильник і у разі виявлення дефектів, він зобов’язаний негайно повідомити про газову службу. Невдачі можуть бути віднесені до:

 • Пошкодження справи;
 • Порушення цілісності ущільнення;
 • Сумніви щодо правильності свідчень;
 • Підозра неправильної роботи механізму підрахунку.

Ці зобов’язання викладені у договорі, що укладає споживачів та організацію, що обслуговує газові мережі. Зобов’язанням з боку служби є усунення недоліків протягом місяця, а також перевірка стану газового лічильника, терміни якої визначено у документі як один раз на півроку.

Пристрій лічильника газу залежить від набору фактів: механізми реєстрації, їжі, призначення, пропускна здатність. Основні категорії розглядають основні категорії:

 • Механічний. газ через трубу тече на певній швидкості залежно від тиску. Потік механізму передачі до підрахункового пристрою.
 • Електронні. датчики визначають об’єм руху газу та відправляють відповідні імпульси. Кількість імпульсів зареєстровано та перераховується в індикаторах витратомірів. Електронні моделі обладнані РК-дисплеєм.

Кожен погляд має свої переваги та недоліки. Механічні моделі легше підтримувати, незалежно від електрики. Електронний більш точний і довший служити.

Згідно з проектом, рахунки поділяються на 5 груп.

Лічильник потоку діафрагми або мембран найчастіше зустрічається в повсякденному житті. Пристрій легко підтримує, призначений для вимірювання малих та середніх обсягів газу.

 • Термін роботи протягом більш ніж 20 років важливий, оскільки заміна відпрацьованого лічильника здійснюється за рахунок споживача;
 • Великий міжверторний інтервал. 10 років;
 • Може працювати з недостатньо очищеним метаном;
 • Низька ціна.

Дизайнерський комплекс, але надійний. Кілька чутливих мембран пов’язані з системою каналу та клапана. Коли газ входить у лічильник, він заповнює першу камеру, після чого клапан відкривається і передає газ у другий. Цикл постійно повторюється, поки труба йде газ. Оскільки об’єм камери відомий, легко перерахувати кількість отворів у кількості газу, пропущеного через лічильник. Клапани контролюються шляхом передачі сили через механізм кришки-важеля.

Різноманітні механічні моделі. Використовується в повсякденному житті, в котельнях, на малих та середніх підприємствах. Не залежать від електрики, надійного, легко перенесення короткочасних вантажів.

Принцип роботи полягає в наступному: 2 восьмиподібного ротора обертається в корпусі, що проходить через бічні поверхні. Перший пов’язаний з механізмом передачі, другий. з рахунком. Ротор обертаються через різницю в тиску газу, що виникає, коли через впускну сопло та вихід через вихід.

Точність вимірювання залежить від легкої роторів. При вивченні лічильника цей параметр ретельно оцінюється.

Більш складні у дизайні та включають турбіну з опором обертання, струменевий випрямляч та насос вузла. Останній служить ротаційні підшипники. Залежно від величини тиску, турбіна обертається з різними швидкостями. Кількість революцій виправляє механізм підрахунку.

Механічний інструмент може автоматизувати. У цьому випадку контроль над бухгалтерським обліком виконує обчислювальний пристрій.

Лічильник турбіни надійний, легко підтримує, при роботі створює невеликий шум. Використовується на підприємствах. Недоліком: точність вимірювання залежить від стабільності та безперервності потоку. У пульсуючому режимі помилка вимірювання помітно збільшується.

Такий метр працює за принципом переміщення. У затворній рідині. вода, масло. барабан обертається під дією тиску. У той же час заповнені і порожні 4 вимірювальні камери. Обсяг газу в цьому випадку вимірюється безпосередньо. Ретельна калібрування камер забезпечує дуже високу точність вимірювання.

Свідчення лічильника барабана не залежить від температури або ступеня очищення газу.

Інструменти використовуються в місцях, де найважливіша точність: у фабричних лабораторіях, в установах.

Виходячи з створення вихрового руху в газовому потоці, пару або рідині. У трубі, згідно з яким газ подають, тіло потік навколо трапецієподібної форми та датчики, що фіксують величину виникнення поворотів. Паритет датчиків забезпечує більшу точність вимірювання та безчусливості до вібрації та акустичного втручання.

Лічильники газу вихрові призначені для роботи в трубах діаметром від 50 до 500 мм при тиску до 30 МПа і температури з.60 до 500 с.

Принцип роботи електронного лічильника газу

Смарт-лічильники газу обладнані електронними вимірювальними модулями. Пристрої повністю автоматизовані та зазвичай незалежно від електрики. Електроніка Операція забезпечує акумуляторну батарею.

Електронний модуль дає певні переваги:

 • Велика точність вимірювання. переклад механічної енергії в електричну виконується швидше і точніше, сенсорні датчики дозволяють враховувати зміни тиску при різних температурах газу та інших.
 • Лічильники обладнані РК-дисплеями. Вони більш зручні і передають більше інформації користувачеві.
 • Модулі мають пам’ять. Пристрій дозволяє зареєструвати поточні показники та довгий час порівнювати всі вимірювання.
 • Встановлення точності. вимірювальні модулі буквально “індивідуальні” під індикаторами постачання газу.
 • Електроніка потребує більшого захисту. Але в результаті весь пристрій виявляється більш міцним.

Моделі можуть включати опції: відключений клапан, викликаний витоком газу, механізм читання смарт-картки, що дозволяє негайно сплатити синє паливо.

Що звернути увагу при виборі лічильника газу

Щоб вибрати оптимальний пристрій, слід звернути увагу на:

 • Потужність. це максимальна кількість газу, яка може пропустити пристрій, вказує на паспорт продукту. Швидкість потоку витратомір повинна перевищувати загальне споживання всіх газових пристроїв у житлі на 10%.
 • Діаметр впускної труби, який подається до метра. Зазвичай дорівнює ½ або ¾ дюйма. Рідше є труби з поперечним перерізом 1 дюйм. Залежно від діаметра труби, вибираються горіхи для лічильника.
 • Дистанція броні. Є три відстані між лічильником: 250 мм, 200 мм та 110 мм. Більша відстань відповідає більшому споживанню газу. Наприклад, для будинку з трьома споживаючими пристроями покласти пристрій з імпульсом від 200 мм до 250 мм. Також необхідно враховувати напрямок постачання газу відносно споживчих пристроїв. Він зазвичай позначається спеціальною стрілою на самому метрі.
 • Температурна робота пристрою. Вибір інструменту бухгалтерського обліку, звернути увагу на умови її експлуатації. Якщо лічильник буде на відкритому повітрі у неочищеній кімнаті, виберіть пристрій з температурним режимом роботи від 40 до 40 °.
 • Дата виготовлення. життя пристрою починається не з моменту встановлення, але з дати випуску. Він вказується в Serventport.
 • Лічильник монтажу.
 • Проміжний інтервал. ніж це більше, тим менше вам доведеться заплатити за перевірку.

Лічильник. можливість раціонального розподілу сімейного бюджету. Маючи пристрій споживання газу, ви можете налаштувати своє споживання, додатково підвищення ощадливості та організації. Необхідно лише правильно вибрати та помістити пристрій.

У сюжеті. Пристрій та принцип лічильника газу NPM-G4

У сюжеті. Що ви можете офіційно робити, якщо лічильник газу швидко перетворюється

Який газовий лічильник краще встановити в квартирі або приватному будинку

Зберегти на утиліті Оплачує всі хочуть. І один з способів зробити, це встановити бухгалтерські пристрої. Третій за величиною статті витрат після електроенергії та води є газом.

Підключення лічильника може значно зменшити вартість цього типу ресурсів. Який газовий лічильник краще вибрати в квартирі або приватному будинку і як вибрати його для потреб вашої родини, давайте поговоримо сьогодні.

Teplomex.Ро

Економія газу власниками квартир або приватних будинків тепер стають такими ж, як витрати на електроенергію, воду або тепло. Для того, щоб мати можливість правильно враховувати споживання природного газу, і лише за кількістю синього палива, яке було витрачено нами, вам потрібно купити лічильник побутової газу.

Ринок пропонує безліч варіантів, але є ряд відмінностей у лічильників газу, так, і не всі будуть відповідати. Давайте з’ясуємо всі нюанси під час вибору або заміни старого протистояння новому.

Як вибрати лічильник бухгалтерського обліку газу: технічні характеристики

Лічильники газу відрізняються один до одного кількома основними параметрами:

Максимальна потужність або споживання газу;

відстань між нитками вздовж осей і напрямку потоку газу (при горизонтальному виконанні);

Лічильники газу: сигнал SGK-4, NPM G4 Hazdivays, BK G4 Elster, SGMN-1 G6

READ  Як покласти магніт на лічильник газу

Всі лічильники газу поділяються на цей показник. Якщо вам потрібен витратомір тільки для однієї газової печі або газової поверхні, то вам потрібно придбати лічильник вимірювача споживача з індикатором витрати газу 1,6 м3/год. Наприклад, газовий лічильник SGM-1,6 (G. Eagle), Grand 1,6 або Betar-1.6.

Якщо тільки для газової колонки, підійде модель з пропускною здатністю до 2,5 м3/ч., Наприклад, газовий лічильник OMEGA G2,5 RL, Triton GAZ-2.5 або Grand-2,4. Ці моделі є компактними та мають круглий корпус.

Якщо в будинку присутній газовий котел, крім пластини, то лічильник газу підходить для максимального споживання газу до 4 м3/год. Прикладом може служити як газовий лічильник SGK-4, KG-4, G4 “Gallus 2000”, G4 G4, NPM G4 “HAZDIVAYS” або їх аналогів. Такі метри вже розраховані на двох газових пристроях, але не більше.

Якщо у будинку є газова плита, газова колонка та котел, то вам доведеться встановити лічильник з максимальною пропускною здатністю до 6 м3/год., Наприклад, SGMN-1 G6 “білий” (G. Мінськ). Для чотирьох газових пристроїв вже необхідно придбати лічильник газу з показником 10, наприклад, модель лічильника “Елстера”, підходить для такої схеми: плита, стовпця та два Газові котли.

Діаметр сполучної нитки лічильників газу

Цей індикатор безпосередньо залежить від діаметра газової труби, до якої буде встановлено лічильник газу. У квартир, це 1/2 дюйма, у приватних будинках зазвичай 1/2 або 3/4 дюйма, рідше 1 дюйм (25 мм). Для професійних лічильників промислового газу цей показник може бути вищим. Відповідно, може бути різний і діаметр осаджених горіхів для лічильника.

Між-осі газу

Цей параметр лічильника газу є актуальним для моделей з верхніми з’єднаннями, встановленими на горизонтальній ділянці газопроводу, зазвичай застосовуються в приватних будинках. Відстань між місцями вздовж осей (центрами), як правило, становить 110 мм, 200 мм і 250 мм.

Моделі лічильників газу SGK-4, NPM-G4, BK-G4, G4 SGB сигналу мають значення цього параметра до 110 мм. Для метрів з максимальним споживанням газу і використовується для трьох газових приладів, цей параметр найчастіше дорівнює 200 мм або 250 мм.

Лічильник температурного діапазону

При покупці витратомірів газу для приватного будинку ви повинні прояснити організацію, яка буде встановлена, де планується поставити лічильник газу в будинку або на вулиці.

Якщо на вулиці або в не нагрітому приміщенні, то температурний діапазон газового вимірювача повинен бути від 40 до.40 градусів за Цельсієм, а на вулиці вимірювального вимірювального газу повинні бути з термокоректором (термопенсор). Це передумова при встановленні лічильників газу на вулиці.

З позначенням вуличних лічильників символ Т, як правило, присутній у їхньому імені. Наприклад, газовий лічильник SGK 4T (G. Воронеж) або SGMN-1 G 6T (G. Мінськ).

Проміжний інтервал газу

Кожна марка газового вимірювання має свій проміжний інтервал. Цей параметр показує нам максимальне життя лічильника газу, перш ніж його відкалібровано. Це може бути іншим.

Наприклад, газовий лічильник SG-SGK-1,6 (G. Саратов) та українська “Омега” розраховуються лише за 8 років обслуговування, а також газовий лічильник SGMB-1,6 (G. Eagle), Grand-1,6 або SGBM-1.6 Betar протягом 12 років.

При покупці, обов’язково запитайте про цього продавця, а також подивитися в паспорт на лічильнику дату інструменту.

Пам’ятайте, що термін служби лічильника газу починається з дати його виготовлення на заводі, а не з дати продажу

Гранд газовий лічильник 1.6 або бетар: Який лічильник газу краще вибрати

Найбільш популярним на російському ринку тепер є лічильники побутової газу, розраховані для однієї газової печі, це великий лічильник газу 1.6 і sgbm-1.6 betar. Замінюючи акумулятор самостійно для них не передбачено.

Корпус бетарного метра не є монолітом, сполучна частина монтується один раз і лише у двох позиціях: горизонтальні та вертикальні. Гранд-лічильник газу зовні нагадує метр для води, його набір може бути прокручений на 360 градусів.

Підключення частини лічильника газу має обидва кінці з відкритими нитками, Grand One End. це зовнішня нитка, другий голий горіх, плюс в комплекті, є адаптер для бареля.

Крім того, дисплей на великому газовому лічильнику 1.6 дещо більші, ніж бет. Цифри на ньому більше, що дозволяє вам зручно записувати прилади. Крім того, метр Betar Betar випускається тільки білим, тоді як у великому є три типи кольорових версій: білий, темно-сірий і помаранчевий.

Якщо ви вирішите поставити та купити лічильник газу, не забувайте про фільтр сітки. Він захистить витратомір газу від забруднення та металевих частинок від газопроводу та сприяє його роботі протягом усього періоду експлуатації. Дивитися відео.

Типи обліку інструментів

Виберіть Де придбати газовий лічильник, вам потрібно лише з’ясувати, які види цих приладів. Ця інформація допоможе знайти оптимальну модель з максимальними перевагами та мінімальними недоліками.

 • Механічний. Пристрої такого типу популярні через низьку вартість, надійність та простоту дизайну. Вони підходять для квартири або приватного будинку. Серед їх недоліків є високий рівень шуму під час експлуатації та нездатності функціонувати нормально в умовах високих або низьких температур.
 • Електронний (автоматичний). Моделі цього виду відрізняються невеликим розміром, низькою вагою, безшумною експлуатацією та наявністю електронного відображення. Крім того, вони не бояться температурних крапель та видавати дані з мінімальною помилкою. У той же час такі пристрої дорогі, і не всі можуть дозволити собі свою покупку.
 • Домогосподарство. Лічильники цього виду призначені для використання в квартирах та приватних будинках. Вони мають стандартні розміри та розраховуються для невеликого робочого тиску в системі. Найчастіше з них. Що робить їх доступними для всіх споживачів синього палива.
 • Промисловий. Моделі цього типу використовуються в промислових підприємствах, де є велике споживання газу. Такі пристрої витримують високий тиск у системі, а також мають відчутну різницю між максимальною та мінімальною робочою температурою.
 • Мембрана. Цей пристрій вважається найбільш універсальним, як підходить для використання в повсякденному житті та виробництві. Він має відносно низьку вартість, а також точність випущених даних. Мінуси мембранних моделей є високою вагою і чутливістю до завантажень.
 • Турбіна. Такий пристрій дорогий і рідко використовується навіть у промисловості. Він точно записує споживання синього палива та передає дані на сервер власника або сервісного сервісу.
 • Поворотний. Техніка такого типу вважається найбільш надійним і довговічним. Це не боїться надмірних навантажень і має достатню пропускну здатність. Також стосуються високої точності, компактності та низької ваги. Єдиний мінус. це велика ціна завдяки наявності при проектуванні дорогих елементів.
 • Струмінь. Такий лічильник має простий дизайн і відрізняється низькою чутливістю до різних факторів (забруднення газу, температури та крапель тиску) в той же час він має вражаючі розміри і вимагає складної установки.
 • Ультразвуковий. Цей пристрій рідко використовується. Це чутливо до газового потоку молотків і сприйнятливі до вологи. У цьому випадку пристрій встановлюється на трубопроводи будь-яких розмірів і дає точні дані.
 • Домогосподарство призначені для врахування використання газу в приватних будинках та квартирах;
 • Промисловий рахунок споживання газу на підприємстві.

За типом експлуатації газові лічильники поділяються на:

 • Мембрана (найпоширеніший тип) через мембрани, розташовані всередині лічильника, газ потрапляє в вхід, створюючи тиск. Мембрани призводять до руху механізму, завдяки чому читається кількість оборотів, перекладених у кубічні метри.
 • Роторно-надійний погляд на механічні лічильники, як правило, застосовуються в промисловості.

Потік газу проходить через лічильники, обертаються ротори, оборот якого механізму перекладається в показники.

 • Ультразвукові хвилі ультразвуку поширюються у двох протилежних напрямках. Відбиваючи ультразвукові сигнали, обчислюється швидкість якої отримується швидкість потоку газу в кубічних метрах.
 • Турбіна найчастіше застосовується, щоб читати великі обсяги газу. Всередині лічильника є турбіна, газ, поклавши тиск на його лопаті, робить їх рухом. Ротаційний рух передається в ручне читання та дає результат.

Як вибрати лічильник газу

Ми обрали наш огляд перших 10 лічильників газу. Ці пристрої присутні в російській торговій мережі, вони отримали затвердження експертів і мають хороші відгуки від споживачів.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS