Кабінет олівця для духовки та мікрохвильова піч

Ідеї ​​кримінальних страв для печі на кухні

Монтаж печі вище звичайного рівня, процес приготування стає набагато більш комфортним. У нашій статті ви побачите різні варіанти для печей для печі та з’ясувати, які розміри рекомендуються створювати експерти модулів.

Два високих модулі призначені для монтажного обладнання. Один гардероб наповнює холодильник і полицю для зберігання, у другій духовці на рівні стільниці та розміщені просторі полиці, які закривають фасади.

Корпус з духовкою на кутовій кухні з глянцевими фасадами

Ідея у висувну коробку

Цей параметр підійде для любителів сучасних прийомів, які люблять підтримувати найсучасніші рішення. Мікрохвильова піч встановлюється безпосередньо у висувну скриньку і розширюється, коли це необхідно.

Завдяки цьому місці це не порушує гармонію кухні. Мінус один досить дорогі зразки.

Це також дуже важливо заздалегідь вирішувати розмір мікрохвильової печі для його подальшого вбудовування.

Сорти

Для того, щоб хости, не було проблем із зберіганням великої кількості страв, посуду, дизайнерів розробили різноманітні випадки, які дозволяють компактно розмістити посуд, доступний у будинку, посуду, а також знайти місце зберігання обладнання, без яких сучасна кухня вже неможливо уявити. Достатньо вибрати одну з запропонованих моделей на фото в каталогах відповідно до потреб, побажань власників, будинок негайно буде заповнений новими кольорами та кольором. Є кілька сортів штрафів:

Найбільш популярними і затребуваними залишається кухонним олівцем. Переваги. це дуже простора завдяки невеликій ширині продукту, наявність всередині набору полиць, що дозволяє зберігати необхідні та корисні речі. Корпусниця. відкритий, закритий, за кількістю дверей. односторонній, дуплексний, може бути оснащений нижчими ковзаючими полицями або ящиками, що значно спрощує зберігання нескнутої продукції. Класичний олівець підлоги з глухим фасадом, дозволяє максимально заповнити кабінет, одночасно приховувати його вміст.

Виробники меблів пропонують покупцеві стовпці з заскленими фасадами в цілому або частково, вітражні скляні двері, розсувні, з декоративними вставками, що додає звичайного об’єкта інтер’єру благодаті та легкістю.

Моделі з відкритими полицями популярні зверху або посередині, де ви можете розмістити предмети декору та закрити знизу, щоб там немає об’єктів. Є повністю відкриті конструкції, вони можуть бути скоріше називатися стійками, ніж шафи. Подібні меблі зручно прикрашені вазами, фігурками, текстилем, дуже гарними баночками з спеціями, насипними продуктами, вивітрюваними в тому ж стилі, красиві страви також порадують очі гостей та власників.

Супер ідея для невеликої кухні буде кутовим олівцем. Такий модульний дизайн допомагає створити прекрасний, зручний інтер’єр, у той час як має свої переваги:

 • гармонійно згладжує гострі кути, звільняючи простір кімнати;
 • має більшу глибину, ніж звичайне штраф;
 • може складатися з декількох модулів (для зберігання, вбудованого обладнання, холодильника). у цьому випадку наповнення кутової зони дозволяє використовувати з користь кожного сантиметра кухонної кімнати.

Потрібно дотримуватися золотих правил гармонійного поєднання всіх елементів меблів, що з’єднує вузький кабінет з іншими об’єктами, так що вся гарнітура виглядає як один набір. Висувний (розгорнутий) штраф є своєрідною системою зберігання, залишаючи спільну серію меблів завдяки спеціальним пристроям та механізмам. У таких поелен, кошики та полиці прикріплені, де зручно зберігати:

 • Сухі та рідкі приправи у спеціальних контейнерах;
 • кухонне начиння невеликих розмірів;
 • Інструменти для очищення та дезінфекції поверхонь.

Ви, безумовно, як ідея з витягуванням модуля, якщо після проектування кухонної гарнітури залишається вузьке отвір, а там немає іншого кабінету. Інший вид шафи штрафів. для вбудованого обладнання. Ви можете розміщувати в високому модулі з латунним шафою, мікрохвильовою піччю, кухонним процесором або кавоваркою, поблизу панелі CookPar, тому всі приготування будуть зосереджені в одному місці. У сучасних кухонних навушниках, холодильник також непомітно прихований за високим покараним фасадом. Кухня може бути обладнана цілим блоком кількох високоякісних шаф.

READ  Вбудована мікрохвильова піч з грилем та конвекцією

Виберіть кабінет для вбудованої духовки

Місце розташування меблів та технологій на кухні досить складна, особливо якщо квадрат цієї кімнати невеликий. У цьому випадку вбудована техніка надходить до доходу, наприклад, поверхні приготування їжі або хоробрий кабінет. Ця конструкція дозволяє значно економити місце, зробити дизайн кухні різноманітні та сучасні.

Красива кухня з вбудованим обладнанням для зручного використання та збереження

Що звернути увагу на

Так що кухонна гарнітура з пенальті є зручною та функціональною, коли вона обирається, необхідно враховувати ряд функцій.

Типи основ кутових шаф-штрафних санкцій

Основою такого кабінету є відкрита або закрита. У першому випадку, як фотографія пенделів на кухні, продукт заснований на ногах, а у другому. є база.

[Box typle = beige] Краще вибрати основу на підставку, що доповнюється основою. Цей тип дизайну допомагає продуктом витримувати основні навантаження.[/ Box]

Як розрахувати штраф за вбудовану техніку на кухні

Меблеві ноги поділяються на 2 основні сорти:

Підтримка у висоту може бути 100-170 мм. Регульовані ноги дозволяють змінити номінальну висоту в діапазоні 10 мм. Залежно від матеріалу виготовлення, еталонні частини поділяються на метал та пластик.

Регульовані опори забезпечують стабільне розташування модульного дизайну. Через можливість змінювати висоту ніг, можна компенсувати нерівномірність підлоги. Враховуючи конфігурацію, циліндри, квадратні та циліндричні опори. Їх рівень регулюється за допомогою гвинтового механізму.

База. це планка, яка піднята з нижньої частини гарнітури. Деталі такої системи також вважаються фіксуючими кліпами, кінцевими вилками та ущільненнями. Кокол з натурального дерева, металу, МДФ, ламінованого ДСП або пластику.

[Тип вікна = синій] з вузьким шафи для кухні, ви зможете створити зручний простір у невеликій кімнаті. Завдяки цьому об’єкту меблів ви можете отримати комфортне місце для зберігання аксесуарів та техніків.[/ Box]

Для кутової кухонної гарнітури з штрафом, що характеризується повним виглядом. Через наявність нижньої дошки можна захистити від проникнення пилу під дном шаф. У цьому випадку закрита база дозволяє приховати дроти або водні шланги.

Типи конструкцій

Комбіновані продукти також дуже популярні. У цьому випадку частина кабінету відкрита, а інші полиці розташовані за закритими дверима.

У формі виділяються такі сорти штрафів:

 • Прямо. представляють звичайні прямокутні шафи. Вони розташовані де завгодно. вздовж стін або біля вікна.
 • Куточки. вони спеціально створюються для розміщення в кутах кімнати. Перевагою таких продуктів є можливість заповнити територію, яка зазвичай не бере участь.

Куточок пенальті ідеально підходить до інтер’єру

Матеріали для виробництва

При покупці та замовленні меблів варто звернути особливу увагу на матеріали, з яких вона зроблена. Олівці повинні бути виготовлені з високоякісних матеріалів. Важливе значення має стійкість до вологи та механічних ефектів.

кабінет, олівця, духовка, мікрохвильова

[Box typle = beige] Щоб купити високоякісні олівці, необхідно розглянути механізм відкриття дверей.[/ Box]

Найчастіше, штраф виготовляється з таких матеріалів:

 • Натуральне дерево. вважається найдорожчим і надійним матеріалом. Він характеризується високою якістю. У той же час продукт вимагає постійного догляду Практично не поступається якістю натурального дерева. У цьому випадку матеріал вважається дешевшим і характеризується легкістю експлуатації. З правильним підходом цей предмет інтер’єру буде служити досить довго. Це чудово виглядає на передніх поверхнях.
 • ДСП практично не відрізняється від МДФ. Цей матеріал також розглядається дуже бюджет.
 • Пластик. не найкращий матеріал для кухні, оскільки він недовговий. Зазвичай він використовується для виготовлення продукції економ-класу.
 • Метал. застосовується до дизайнерських меблів у певному стилі.

Спеціально виглядає гардероб з натурального дерева

Фасади часто піддаються додатковій обробці. колір, полірований, ламінат. Це допомагає дати хорошу силу.

Сучасні дизайнери все частіше прикрашені скляними дверима. Вони виглядають красивими і оригінальними. Зазвичай такий дизайн використовується для верхніх частин кабінету, де розташовані страви. Щоб створити хоробрий і незвичайний інтер’єр, ви можете використовувати різнокольорові окуляри.

Все залишилось позаду!. Неймовірний покинутий вікторіанський особняк у Бельгії

[Box typle = blue] Вибір меблів, варто навігація якості матеріалів та фітингів. Необхідно забезпечити, щоб вони не містять подряпини або чіпси.[/ Box]

Варіанти використовуються як додаткові елементи або ручки. Щоб отримати стиль ретро, ​​виробляйте штучне утворення. Він полягає у застосуванні спеціальної технології обробки фасаду.

READ  Духова шафа з функцією мікрохвильової печі Bosch

Типи систем зберігання

Незважаючи на багато переваг, кутові панелі мають значний мінус. Досягти всіх полиць з руками досить складно. Для оптимізації цього процесу було винайдено багато систем зберігання. Найбільш популярними вірить:

Каруселі означають комбінацію напівкругльованих полиць, закріплених на вертикальному стенді. Установка доповнюється поворотними механізмами. Завдяки цьому полиці обертаються навколо осі. Розділи включають кутовий виріз, який допомагає щільно закритим.

Пристрій на петлях дає змогу обертати та синхронізувати два розділи одночасно. Для цього потрібно потягнути на 1 полицю.

SmartCore включає висувні модулі. У той же час, зсередини дверей є сітка металева полиця, в якій є певна кількість ящиків. Полки фіксуються таким чином, що зони зберігання відкриваються поступово.

Олівець може мати різні системи зберігання

Наявність коробки

Системи зберігання зазвичай включають такі елементи:

 • Полиці. призначені для зберігання посуду, посуду та інших виробів;
 • Висувні коробки підходять для зберігання дрібних предметів;
 • Кошики та сітки є відмінним варіантом для таких продуктів, як злаки, цукор, чай, кава;
 • Сепаратори. дозволяють організувати зберігання спецій, столові прилади та інші дрібні предмети;
 • Пляшки. Використовуються для вина, спецій, рослинного масла.

Конфігурації корпусу

Сьогодні виробники меблів виробляють велику кількість випадків штрафних санкцій. Вони можуть бути використані для різних цілей. Основні моделі, які часто застосовуються на кухні, включають продукти для вбудованого обладнання, кутові корпуси, шафи з відкритими полицями.

Окремо стоїть на відкритому повітрі кухонний кабінет для посуду, інший:

 • Відмінна функціональність, відмінна ергономічна характеристика;
 • велика ємність;
 • здатність використовувати в приміщенні з незвичайною геометрією;
 • Раціональне використання вільного простору.

Захоплюючий вигляд окремо постійного гардеробу для посуду

Щоб зробити вертикальний покарання поєднанню з іншими кухонними меблями, вона повинна бути розташована на рівні підвісних шафків. Важливе значення має глибину продукту. Він повинен бути об’єднаний згідно з цим параметром з рештою елементів кімнати.

[Тип вікна = синій] Правий вибір глибини допоможе уникнути появи непотрібних виступів або депресій. Вони виглядають непривабливими і неефективно використовують область приміщення.[/ Box]

Кутові продукти ідеально підходять до невеликих кімнат. Вони відрізняються відмінною функціональністю і виглядають дуже оригінально. Переваги таких продуктів включають:

 • здатність плакати нерівномірних кутів у приміщенні;
 • хороша ємність у порівнянні з стандартними моделями;
 • можливість збереження кухонного простору;
 • Висока функціональність через наявність механізмів розгортання.

Такі продукти встановлюються, де це доречно. В іншому випадку ви можете зламати загальний стиль кімнати.

Моделі з відкритими полицями підходять для зберігання красивих страв. Розділи без дверей можуть бути зверху або в центрі. Дно зазвичай роблять гойдалки або висувні поля.

[Box typle = blue] абсолютно відкриті моделі підходять для прикраси кухні. Їх мінус вважається потребою регулярного прибирання.[/ Box]

Особливості та призначення

Штрафний. це вузький гардероб, подібний до високої колонки. Це відбувається у вигляді окремого елемента або продовження кухонної гарнітури.

 • Функціональність. Він використовується для зберігання посуду або судин з спеціями та крупи, для розміщення вбудованого обладнання.
 • Компактність та ергономіка. Високий гардероб не займає багато місця, раціонально використовуючи кухонний простір.
 • Універсальність. Він служить відмінним інтер’єром, перетворюючи будь-яку кухню та додавання його функціональності.

Високий гардероб використовується для вставлення духовки

Всі меблі стоять на відкритому повітрі або замкнутій основі. На відкритому повітрі ноги призначені, у закритому базу. Краще зупинитися на базі основи, тому кабінет може бути використаний для великих вантажів. Базова основа. це бар, встановлена ​​нижче гарнітури. Вона має кріплення кліпів, заглушки для кінців, ущільнювачів. Для виготовлення основи, дерева, металу, ДСП, МДФ, пластик.

Кухня на підвалі

Ноги регулюються, стаціонарні, металеві та пластикові. Регульований можна змінити висоту опори до 10 мм за допомогою гвинтового механізму. Вони забезпечують більш стабільну позицію, компенсуючу підлогу. Вони у вигляді циліндра, квадрата або конуса.

Кухня встановлена ​​на стабільних ногах

Розміри шаф для кухонних корпусів різні. У висоту, вони можуть досягти стелі, до верхньої або нижньої межі встановлених фасадів. Стандартна глибина. 60 см, але якщо ви хочете, ви можете зробити будь-який. Головне правило. це повинно бути таким самим, як глибина решти меблів або говорити.

Все залишилось позаду!. Неймовірний покинутий вікторіанський особняк у Бельгії

READ  Кухня з вбудованою духовкою та мікрохвильовою піччю

Серед усіх різноманітних моделей, представлених на нашому сайті, особливу увагу заслуговує:

Відкритий кухонний штраф. Сталий вертикальний дизайн на чотирьох ногах може забезпечити різноманітні за розміром та потенціалом депозитів для зберігання різних кухонних аксесуарів (включаючи ящики та полиці).

Кухонний куточок, який буде ефективно використовувати простір у кутку кімнати.

Пенентажна кухня Санкт-Петербург під духовкою та мікрохвильовою піччю. Таким чином, ви можете гармонійно ввести будь-яку техніку в інтер’єрі кімнати, не кажучи вже про приголомшливі заощадження місця.

Комбіновані моделі, які свідчать про наявність коробки та полиць, а також розділи для великих побутових приладів.

кабінет, олівця, духовка, мікрохвильова

Всі моделі відрізняються не тільки для їх наповнення та зовнішнього дизайну, але й кількості дверей і коробки. Наш асортимент дозволяє вибрати найбільш оптимальний дизайн до кожного сантиметра, однак, перш ніж купувати кухонну штрафу, вам потрібно виконати вимірювання або зателефонувати нашим майстром, який самостійно реалізує всі необхідні маніпуляції для цього, після чого ми виберемо Гарнітура відповідно до параметрів вашої кімнати та вибраного під кухонною нішею. Всі продукти (включаючи дорогі та дешеві кухонні споруди) представлені наступними розмірами: висота секції. від 24 (для горизонтальних конструкцій) до 204 сантиметрів (для вертикальних екземплярів), глибина. 56 см, довжина (ширина). від 40 до 60 см.

Планування Кухонні олівець олівців? Тоді ти!

Всі продукти, включаючи корпус олівця кухонного олівця. Представлені на нашому веб-сайті, виготовляється з екологічно чистих матеріалів (у тому числі з ДСП, МДФ та ПВХ), які перевірені виробники. Відповідність параметрів розміру становить майже 100%: швидкість помилки не перевищує 0,01 мм, тому замовляючи меблі від нас, ви можете бути точно впевненим, що це буде ідеально підходить не тільки у своєму дизайні, але і за розміром, не залишаючи непередбачених прогалин або подряпин біля постійних меблів.

Компанія “Plast Master” надає можливість придбати готові кухонні фасади в Санкт-Петербурзі або замовити виробництво меблів індивідуально (з ексклюзивним дизайном, нестандартними розмірами тощо. D.). Всі ціни, а також наявність товарів, інформація про точні розміри, матеріальні та інші технічні характеристики можна знайти на сторінках нашого сайту. Розмістити замовлення та купити вентиляторну кухню, в Санкт-Петербурзі це не потрібно, тому що ми обробляємо програми онлайн або по телефону, а також доставляємо місто та територію.

Кухонні олівці: Doors Lee?

У класичному розумінні кабінет, безумовно, повинен мати двері, однак, вузьке відкрите штраф також вважається гардеробним.

На полицях можна покласти до стильових горщиків, плетених кошиків, контейнерів для сипучих продуктів, техніки.

Хочете сховатися від сторонньої кухонної посуду? Тоді необхідно віддавати перевагу перамсам з дверями. від матової, тисненням, тонованим або вітражем.

Як розрахувати штраф за вбудовану техніку на кухні

Найпопулярнішими є моделі з загартованими скляними дверцятами, але вони повинні грамотно поєднуватись з іншими елементами інтер’єру, так що гардероб не зламав загальний кухонний стиль.

Матеріали

Основні вимоги до меблів для вбудованої технології. стійкість до високих температур, підтримання більшої ваги, стійкість до деформації та відсутність небезпечних речовин або запахів при нагріванні.

Матеріали для кухонні шафи та ефекти на них:

 • Натуральне дерево. Дорогий матеріал. Мінуси. не витримує високу температуру. Критична позначка 95 градусів, інакше, з більшим опаленням можливі пожежі.
 • ДСП. Дерев’яні плитки. популярний матеріал для бюджетних меблів. З мінусів. поверхня погано реагує на підвищену вологість, при виробництві фенольних формальдегідних смол різних концентрацій. Чим вище рівень формальдегіду у складі, тим більше небезпечних таких меблів, оскільки шкідлива речовина буде отруювати повітря при нагріванні духовки. Клас небезпеки. від E.5 до E 1. Дозволено для дитячих меблів та житлових приміщень. Цей виробник показника вказує на сертифікат.
 • МДФ. Цей матеріал з рівною товщиною сильніше, ніж ДСП, ніж ДСП. Переваги: ​​не змінює форми від впливу високої температури, коли духовка нагрівається і не випускає токсичні речовини в повітря, добре відштовхує воду та пар.

Для задніх стін можна використовувати ламінований Faeer або ДВП (органіт).

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS