Каміни на гранулах з контуром води

Автоматичні каміни грануляції Термінал з Македонії

Перевага печі на гранулах. Це не тільки обладнання від європейського виробника за достатньою ціною, а й багато інших факторів:

  • Завершена система опалення, установка та запуск яких можна виконати за один день.
  • Вказана кімнатна температура зберігається автоматично. Можливість автономної роботи до 5 днів. Програмування на тиждень. Пульт дистанційного керування через канал Wi-Fi.
  • Щоб увімкнути та вимкнути камін, просто натисніть одну кнопку або встановіть таймер.
  • Система видалення примусового диму дозволяє вибрати зручне розташування каміна, без прив’язки до стаціонарної “цегли” димоходу.
  • Всі процеси контролюються електронікою. Підтримка температури в будинку, годуючих гранул, вибір економічних або інтенсивних режимів горіння, контроль датчиків подачі повітря та безпеки виконує промисловий контролер, функціональність яких дозволяє повністю інтегрувати з Smart Home System.
  • Термін “каміни“, будь ласка, око і теплий душу живим вогнем та елегантним дизайном. Ви можете вибрати колір тіла, або побажати індивідуальній прикрасі, художньому живопису, аеронавтиці для спеціального замовлення.

15% знижка на весь асортимент чавунних печей та печей Kawmet 11/02/2022
15% знижка на весь асортимент чавунних печей та печей Kawmet 20/01/2022
10% знижка на каміни ручної роботи Серхіо Леоні 26/03/2321

Будь-яка інформація на сайті не є публічною пропозицією. Інформація та зображення можуть відрізнятися від фактичного. Вкажіть питання по телефону, показаному на сайті.

Автоматичний пелетний котел

Автоматичні гранулі котлів дозволяють значно збільшити комфорт у використанні системи опалення за допомогою автоматичного подавання палива, а саме гранул всередині камери згоряння безпосередньо з сховища для гранул.Автоматизація включає в себе мінімальні втручання до операції котла, оскільки весь процес повністю контролює систему. Завдяки автоматичному кормовому гранулі в пальника котла, можна звести до мінімуму необхідність постійних закладок гранул. У той же час варто відзначити, що з мінімальною кількістю палива, користувач може утримувати довідник гранул, потім збереже їх дещо.

Котли гранулі сьогодні мають різні модифікації, і можна розділити на наступні типи:

Як паливо використовується виключно гранулами;

Устаткування має знімну решітку, що дозволяє використовувати дров як паливо, вугілля, а в деяких випадках брикети;

Об’єднане обладнання, яке має кілька печей, а також знімний пальник. Пристрій такого типу часто використовується як стандартна версія котла типу твердого палива.

Ці типи обладнання мають різне споживання палива та, відповідно, інший індикатор потужності. Гранутні котли мають ефективну ефективність від 87 до 97 відсотків. Дизайн на пеллі набагато екологічно чистий, ніж аналогічне обладнання, яке працює на розі.

READ  Печі каміни Ethna BKD з плитою

Пелетний камін з водяним контурним котлом на гранулі

Поставка палива здійснюється в автоматичному режимі, і все інше існує можливість програмувати режими роботи. Увімкнення, а також вимкнення пальника виконується автоматично. Котел має вражаючий захист від пожеж та будь-якого розбиття, що дозволяє максимально безпечно нагріватися.

Автоматичний котёл в інтернет-магазині ➦. ☎: 7 (495) 902-57-82. ️ бутербродні димарі 1м товщиною від виробника. Низькі ціни. Висока якість. Доставка по Росії.

Щоб замовити установку та установку димоходу для ванни, котеджів, будинків Call ☎: 7 (495) 902-57-82.

Каміни та печі

Серія Centropelet Z. це гранули каміни, які нагрівають кімнату з гарячим повітрям, використовуючи вбудований вентилятор. Вони виготовляються з сталі з сучасним дизайном та високою ефективністю. Centropelet Z12 і ZR12 поставляються з пультом дистанційного керування

Каміни гранулі Centropelet ZS10

Серія Centropelet ZS є компактними гранульованими камінами, які нагрівають кімнату з гарячим повітрям, використовуючи вбудований вентилятор. Вони виготовлені зі сталі та забезпечують високу ефективність нагрівання. Завдяки сучасному

Каміни гранулі Centropelet ZV16-32

Серія Centropelet ZV. це гранульовані каміни з водою та повітряним опаленням. Вони виготовляються з сталі з сучасним дизайном та високою ефективністю. Мають вбудований циркуляційний насос, запобіжний клапан

Bio-Pek B Co-Pek-плита (17/23/29 кВт)

Печі сталевих водяних опалювальних печей на Bio-PEK B FIRWARDS призначені для опалення невеликих кімнат, приготування їжі та випічки. Теплова енергія, передана до системи опалення, становить 12, 19 та 25 кВт, а також передаються 5-6 кВт

каміни, гранула, контур

Біо-CET B духовка (18/24/30 кВт)

Сталеві водні опалювальні печі Біо-CET B на дровах, призначені для центрального опалення та приготування їжі. Термальна потужність, передана до системи опалення, становить 12, 19 і 25 кВт, а також передана 5-6 кВт

Якщо у вас є питання, будь ласка, запитайте їх через контактну форму, ми обов’язково зв’яжемося з вами найближчим часом.

Якісний продукт, ефективне використання енергії та найбільш задоволені клієнти Основні принципи центрометалу компанії.

Призначення

Такі каміни підходять для приватних будинків та котеджів, а також для апартаментів міста. Вони можуть бути підключені до теплих водних підлог, радіаторів нагрівання та інших пристроїв. Пелети використовуються як паливо. натуральний і безпечний продукт, виготовлений з хвойних тир. Система каналу Pellet повністю автоматизована, тим самим зникає необхідність постійно підкинути дрова, а обсяг одного завантажувального бункера достатньо протягом дня або двох безперервних операцій.

Нагрівання кімнати здійснюється за рахунок відкритого вогню, який нагріває контур всередині системи, а також повітря, і він не йде в трубу димоходу, і повертається до кімнати, що дозволяє значно економити ресурси. Сама система може бути відкритим типом, коли нагрівальна вода скидається до основної системи опалення, і закрита, коли він циркулює тільки всередині каміна.

READ  Як зберігати фен і завиток у ванній кімнаті

Такі каміни найчастіше використовуються як додаткове джерело тепла в приміщенні, що з’єднується з радіаторами центрального опалення або системи води теплих підлог, але іноді вони повністю довіряють відповідальності за опалення вдома. Весь процес роботи контролюється електронікою.

Каміни гранул з контуром води

В даний час гранульний камін з водою з опаленням досить поширений на російській території, хоча ціна на них не мала, у порівнянні з подібними системами. При використанні дешевих гранул гранули ви можете нагріти весь будинок, якщо камін підключений до водопровідної труби. Одне заповнення резервуара. і теплота може бути відхилена протягом декількох днів. Не потрібно весь час, щоб спостерігати за роботою каміна.

Ефективність аналогічної системи становить 85%. Через це температура нагрівання води залишається при 90 ° С. І споживання палива буде мінімум.

Іншими словами, камін на гранулах з водяним контуром є відмінним способом створення нагрівання з використанням чавунних батарей.

Принцип роботи камінного каміна з контуром води

Крім того, такі системи мають замкнутий тип вогню, що дозволяє самостійно встановити режим температури. Вода міститься в камері теплообміну, яка у багатьох випадках є весь дизайн. Інші елементи, включені в систему теплообміну, є сталевими трубами, розташованими по всій каміні у напрямку стін у вигляді змії. Під час спалювання палива вода також нагрівається, а потім вона поширюється по всьому периметру будинку.

ESTUFA DE PELLET BRONPI (Пеллетный камин отопления)

Пелеві печі оснащені спеціальним водосховищем для певної кількості гранул. Гранули можуть бути складеними або зверху. Є деякі відмінності: якщо пелені пелені завантажуються зверху, то продуктивність більше, але якість гранул має бути високою. Пелети для навантажувальних печей вимагатимуть настільки прихованих відносин з якістю палива.

Обсяг танка для завантаження гранул може змінюватися. З цього залежить тривалість роботи печі, а також частоту завантаження палива в танк. Для більшості печей для домашнього та котеджного стандартного періоду експлуатації без додавання палива. кілька днів. Існує блок керування на печі гранул, яка регулює інтенсивність полум’я. Ви можете використовувати термостат, який буде з’єднаний ззовні. Під час регулярного періоду використання необхідно буде очистити аппен печі гранул з інтервалом 1 тижня.

Гранули твердопаливні котли, з контуром води

Потужність: 8 кВт, нагрівальна площа: до 80.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: Однокористувацьке (тільки опалення), Теплообмінник: литий (сталь), Габаритні розміри (VCHHHH): 460x380x630

Потужність: 10 кВт, опалювальна площа: до 80.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: Однокористувацьке (тільки опалення), Теплообмінник: литий (сталь), Габаритні розміри (VCHHHH): 460x380x630

Потужність: 10 кВт, нагрівальна площа: до 100.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: лише одне з’єднання (тільки опалення), теплообмінник: секційна (сталь), габаритні розміри (VCHHHH): 780x380x650

READ  Настінні каміни з живим ефектом полум'я

Потужність: 15 кВт, зона з підігрівом: до 150.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: тільки одне з’єднання (тільки нагрівання), теплообмінник: литий (сталь), габаритні розміри (VCHHHH): 883x513x776

Пеллетные печи как источник автономного отопления. Дом каминов, Харьков.

Потужність: 22 кВт, нагрівальна площа: до 210.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: тільки одне з’єднання (тільки нагрівання), теплообмінник: литий (сталь), габаритні розміри (VCHHHH): 883x513x776

Потужність: 12 кВт, зона з підігрівом: до 0.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: одне з’єднання (тільки опалення), теплообмінник: монотермічна (сталь), габаритні розміри (VCHHHH): 1070x400x780

Потужність: 30 кВт, зона з підігрівом: до 0.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: тільки одне з’єднання (тільки нагрівання), теплообмінник: литий (сталь), габаритні розміри (VCHHHH): 1030x653x813

Потужність: 20 кВт, зона з підігрівом: до 200.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: тільки одне з’єднання (тільки опалення), теплообмінник: секційна (сталь), габаритні розміри (VCHHHH): 950x480x750

Потужність: 26.2 кВт, нагрівальна площа: до 147.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: тільки одне з’єднання (тільки опалення), теплообмінник: секційний (чавун), габаритні розміри (VCHHHH): 1082x469x555

Потужність: 30 кВт, опалювальна площа: до 300.0 м 2. Нелетуючий котёл, камера згоряння: відкрито. Кількість контурів: одне з’єднання (тільки опалення), теплообмінник: секційна (сталь), габаритні розміри (VCHHHH): 1120x530x840

Гранули з контуром води. Твердопаливні котли представлені 43 товарами

Каміни типу гранул зовні схожа на традиційні, але мають ряд відмінностей. Печі для них завжди закрита, виготовлена ​​з термостійкого скла. Робота контролюється програмним забезпеченням, дисплей знаходиться на кришці пристрою. Завдяки цьому ви можете вказати певний режим роботи, потрібну температуру повітря, автоматичне включення та вимкнення.

Зовнішня реєстрація змінюється, ви можете вибрати необхідний варіант для будь-якого стилю інтер’єру. Всі гранульовані каміни виготовляються з нержавіючої сталі з елементами термостійкого скла. Виробники пропонують тверді котли або окремі печі, які можуть бути вбудовані в будь-які портали, навіть виготовлені з власними руками.

Пелетна піч вимагає вертикальної або горизонтальної димоходу. Ви можете підключити вихідну трубку печі з вентиляційною шахтою, але для моніторингу, що він не закупорює і забезпечує хороший жадання. Часто такі варіанти встановлюються в їдальні або на кухні, через близькість вентиляційних каналів.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS