Камінний стек з водним контуром з власними руками

Як вибрати піч-камін з контуром води та підключіть його до системи домашнього опалення з власними руками

Можливість захоплюватися живим вогнем у фокусі. одна з причин, чому каміни з відкритим вогню настільки популярні з власниками заміських будинків. Однак ефективність традиційного каміна як нагрівального пристрою є низькою. їх ефективність не перевищує 50%, а більшість тепла летить у трубу. Тому металеві печі приходять на цегляні каміни, щоб змінити, які можуть бути підключені до водного контуру нагрівання.

Особливості будівництва

Розглянемо основні нюанси дизайну камінів з водою:

 • У класичному каміні, печі можуть бути відкритими або закритими. Відкриті структури відрізняються низьким передачею теплової передачі. У зв’язку з цим, щоб використовувати їх як джерело тепла для системи опалення всього будинку є ірраціональним. Потужність такого обладнання достатньо тільки для опалення однієї кімнати, тобто, де встановлено камін. Камін з закритою вершиною є більш ефективним. Ефективність системи в цьому випадку буде значно вищою.
 • На відміну від класичного каміна з водою, має подвійні стіни. Всередині них є система теплообмінника-котушки.
 • Теплообмінник, що нагрівається від спалювання твердого палива, підключений до системи опалення: трубопровід та підключений радіатор.
 • Крім того, камін може бути використаний для організації гарячого водопостачання.
 • Дрова традиційно застосовуються як паливо. Однак, щоб збільшити теплообмін та ефективність в цілому, рекомендується використовувати спеціальні брикети. Вони виробляються на основі тирси. Це паливо дає більше тепла, залишаючи дуже невелику кількість золи.

Таким чином, камін з водою з водою виконує дві функції відразу. З одного боку, він прикрашає інтер’єр, це його значущий елемент. З іншого боку, ця конструкція дозволяє копати будинок. Основою такої системи може бути настільки ж зібрана незалежно або звичайна цегляна камін, або готова піч-камін. Ринок пропонує безліч моделей різної конфігурації та потужності.

Розрахунок потужності

Для того, щоб котел повністю відповідав індивідуальним особливостям вашого будинку, необхідно правильно обчислити та вибрати відповідну потужність:

 • Газ, дерево та пелетний камін з водою, вибирається на основі окремих параметрів. Влада розраховується відповідно до загальної площі всіх приміщень вашого будинку;
 • Максимальна допустима потужність придбаних моделей сьогодні становить 20 кіловат. З них, близько десяти придаваються нагрівання самого теплоносій;
 • Для того, щоб підігрівати один радіатор, що складається з семи відсіків, буде потрібно близько 0,8-1 кіловат енергії. Отже, вітровка. це сила, яка становить 8 кіловат, здатна зігріти воду у восьми радіаторів, відповідно;

Приклад підключення придбаної моделі ангарної аква

Маленька пустеля з закритими вогняними та просторими деревами

READ  Фен на 12 вольт своїми руками

Комбінована модель з кухонною поверхнею: кераміка та сталь

Приклад: Для дому, площа якої складає 65-70 квадратів, модель з місткістю 5 кіловат.

 • Крім того, оптимальна потужність може бути розрахована наступним чином: якщо площа однієї кімнати дорівнює десяти квадратів, з висотою стелі 2,6 метрів, це займе близько 1 кіловаттів енергії;
 • Споживання деревини або іншого палива розраховується з урахуванням того, що один кілограм смуги, підкреслює 3-3,5 кВт-тепла, з вологістю дров до 18-20 відсотків.

Переглянути готові моделі опалювальних котлів з водяною курткою, ви можете з відео в цій статті.

Печі каміни з контуром води: переваги, принцип роботи та встановлення рекомендацій

Печі каміни з контуром води. це одна з найпопулярніших змін класичного випуску деревних паливних установок. Основна відмінність полягає в наявності теплообмінника, так званого водного ланцюга. Цей компонент дозволяє нам виробляти обидва окиснення повітря, що є менш ефективним, а розподіл тепла за допомогою попередньо підключення пристрою до загальної системи нагрівання та водопостачання вдома.

Камін печі з водною петлею довгого спалювання має свої відмітні риси та ряд операційних можливостей, а також певні правила встановлення, складання та встановлення. Для того, щоб отримати відповіді та найбільш повну інформацію з цих питань, ми рекомендуємо читати матеріали, представлені нижче та переглядати відео в цій статті.

Печі каміни з контуром води відмінне замінене нагрівання міді

Одне з найважливіших засобів до існування в будинку є опалення, хоча для багатьох цієї системи є найважливішим і найважливішим, все інше залишається у фоновому режимі. І це зрозуміло. Немає тепла. немає життя. Водне опалення вважається найпоширенішою системою опалення будинку, де використовуються котел та кілька радіаторних батарей, які налаштовуються послідовними або уздовж паралельної схеми.

Це досить економічний варіант, не складний і легко підтримує.

Але, як показує сучасне життя, сьогодні багато країн сьогодні є переважними з опалюваними пристроями, які несуть не тільки функції опалення, але й декоративні, так би мовити, приємні очі. Відкрите полум’я завжди приваблює людство. Він надходить у три елементи, до яких ви можете спостерігати нескінченно. Це не дратує, він прикрашає, це дає тепло. І який пристрій може створити такий ефект? Тільки камін.

Але проблема. камін може нагріти лише одну кімнату, де вона встановлена. Правда, ця аксіома вже переїхала в минуле, тому що виробники в даний час почали пропонувати нові конструкції цього нагрівального пристрою, які називаються піччю-каміна з водою.

Печі каміни з водою з вашими руками

Що це новий дизайн? Все це досить просте. це все одно камін, лише у своїй вогню на стінах, труби встановлюються у вигляді серпантину, які з’єднані з водою системою опалення всього будинку. Це, звичайно, спрощена схема, тому що ця система опалення, а також дизайн плитки самого каміна набагато складніше, тому має сенс пояснити все і показувати.

камінний, водним, контур, власними, рука

Порядок роботи

Ви можете зробити обладнання власними руками або купити заводський агрегат.

 • Спочатку підготуйте теплообмінник;
 • Тоді контур монтується, з’єднуйте його з тепловим котлом;
 • Перед будівництвом печі, копаючи яму, то є шар щебеню, розбитий цегли (фундамент повинен бути вищим, ніж рівень підлоги на 2-3 см);
 • Ранній дизайн димоходу.
READ  Змащення для пальто пральної машини з власними руками

Можливості використання

Ну, коли країна сюжет газифікована. Вибір нагріву є однозначним. У зв’язку з збільшенням цін на енергоносії, для багатьох, проблема пошуку альтернативного опалення стає актуальним. Ситуація не є критичною, якщо ви використовуєте каміни для опалення. Вони займаються парою, водою або повітряним опаленням. Потужність пристрою та вибрана система визначатиме ступінь інтеграції пристрою гарячої води.

Як головне джерело нагрівання

Класичні каміни та печі хороші для невеликих будинків і котеджів. Що розрахувати власників таунхаусів і котеджів? Тверді каміни з водяним контуром прийдуть до порятунку.

Опалення водопостачання є найпопулярнішою за рахунок функціональної простоти, практичності та наявності матеріалів. Крім того, він може бути повністю автономним з пристроєм з природним циркуляцією теплоносія. Прикріплення каміна з опалювальним схемою до водної системи, забезпечується рівномірне нагрівання житлового будівництва.

Варіант, що використовує водяний камін як основний водонагрівальний пристрій у системі опалення, вимагає певних умов:

 • Щоденна робота. для підтримки вогню вам потрібне постійне житло в будинку.
 • Співвідношення потужності та простору (обсяг) приміщень. Більша площа, більш потужний опалювальний блок для роботи. Стан прийнято 1 кВт за 25 кубічних метрів. м кімнати.
 • Економічні потреби. На додаток до опалення, потрібно отримати гарячу воду і готувати їжу.
 • Тип палива. для більш ефективного використання, використання вугілля або гранул.
 • Вибір обладнання (Firebox), проводка, схема підключення. Оскільки система опалення води має різні варіанти розташування. відкрити або закриті; Один з’єднувальний, дводверний або три труби, обладнання вибирається відповідно до вибраної схеми.

Система опалення розроблена індивідуально для кожного будинку на основі його особливостей.

Допоміжна роль

Багато рекомендують використовувати камін з водою нагріванням як резервний нагрівальний пристрій. Вбудована в існуючу систему опалення, вона буде виконувати кілька завдань:

 • енергозбереження;
 • збереження декоративної функції;
 • збільшення ефективності системи опалення;
 • Підтримка мікроклімату. не суха.

Опції злиття можуть бути різними: основні джерела. газові або електричні теплогенератори, твердопаливні котли. У той же час, робота головного блоку може бути перервана автоматично або вручну, коли буде підключено додаткові. Хоча вони можуть працювати і в той же час, скажімо, у великих морозах. Успішна комбінація. це робота каміна вдень, а вночі. електричний або газовий котел.

ЗАЗЕМЛЕНИЕ ДОМА СВОИМИ РУКАМИ

Основні переваги

Цей тип каміна виключає великі втрати тепла через димар, завдяки підключенню його вогню до системи водяного опалення. Завдяки цій функції навіть далекі номери нагрівають, а тепла, вироблена ними, утримується в дому до десяти годин. Камін з водяною курткою має найбільш приємні відгуки.

На додаток до тепла, такий нагрівач має функцію нагрівальної води, а також з належною установкою відповідно до схеми підключення додаткового опалювального обладнання, він здатний нагріватися до 350 кВ. М житлова площа.

READ  Сушильні шафи для овочів та фруктів

ЗАЗЕМЛЕНИЕ ДОМА СВОИМИ РУКАМИ

У випадку, якщо будинок має додаткове джерело опалення, використовується автоматична система вимкнення, за винятком ірраціонального використання тепла. Відповідно до цієї схеми, нагрівальний пристрій повинен бути відключений під час каміна.

Функція відключення нагрівання влітку дозволяє використовувати цей пристрій тільки для нагрівальної води, що дозволяє значно економити електроенергію.

Пристрій камін з контуром води

За своїм пристроєм, печі-камін з водою, трохи відрізняється від традиційного каміна, єдина відмінність полягає в тому, що теплообмінник з котушкою з котушкою з теплоносіями встановлюється у верхній частині печі або в стінках печі. який циркулює теплоносій, найчастіше. Змію підключається до замкнутого опалювального контуру, що складається з радіаторів та сполучних труб, розширювальний резервуар, циркуляційний насос також встановлюється з великою довжиною системи.

Камін камінний робочий схема з водним контуром

Firecover-Fire-Firebox може бути обидва відкритим, так і закритим, захищеним термостійким склом. У нижній частині печі є решітка. це решітка, повітря, необхідне для спалювання дрова, і горячі продукти. попелу. Під печі є ролик, він також виконує функції і захищена двері розмах або виготовлена ​​у вигляді висувного лотка. У верхній частині печі є димовий колектор, який з’єднується з димовою. Залежно від моделі камінної печі, кишень та отворів для конвекційного випуску нагрітого повітря, також можуть бути надані відліку полум’я та інших елементів.

Є також моделі, в яких внутрішній контур теплоносія не пов’язаний з системою опалення, а нагрівання води, що циркулює у водних радіаторах, відбувається через пластинний теплообмінник. Такі печі зручні для систем подвійного замикання, які дозволяють підключати не тільки нагрівання, але й гаряче водопостачання.

Пристрій камін з контуром води

Печі-камін з водою можна також скласти з цегли. Стіни печі в такій печі виконуються подвійним: внутрішня стінка виготовлена ​​з металу, зовнішні. від цегли, а між ними є змія. Однак це не варто для кладки такої печі, не маючи відповідного досвіду. ця робота вимагає відмінної точності та дотримання розміром, а для переробки печі під час роботи дуже складно.

Встановіть печі-камін з водним контуром, оскільки єдиним джерелом постійного нагрівання в холодних кліматичних зонах непрактично, оскільки неможливо автоматизувати процес вогню, і це не буде можливим повторити його з будинку. Однак, як додаткова або резервна система опалення, печі-камін буде дуже до речі, особливо під час сильної холодної або поганої погоди.

камінний, водним, контур, власними, рука

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS