Кавомолка електрична з регулюванням ступеня помелу

Жорнові кавомолки підходять як для домашнього, так і для професійного використання. Прилади якісно подрібнюють зерна для будь-якого виду кавоварок.

Fiorenzato F64 E

Ємність для подрібнення та жорна. Для подрібнення кави в моделі використовуються плоскі металеві жорна. Всі з’єднання також сталеві, тому надійність приладу не викликає сумнівів. Кавомолку можна віднести до професійних агрегатів: бункер, встановлений зверху, вміщує до 1,5 кг зерен.

Функціональні та використання. Управління електронне, порції регулюються з урахуванням ваги, а не часу помелу. Кнопка увімкнення знаходиться на лівій панелі. На кольоровому дисплеї відображаються всі показники – кількість порцій, ступінь помелу, статистика випитої кави за день, тиждень. Крім того, сенсор автоматично перевіряє зношеність жорнів.

Екран починає працювати при одному торканні, що значно збільшує термін служби кавомолки.

 • Рівномірний помел.
 • Багатофункціональність.
 • Безшумна робота.
 • Економне споживання енергії.
 • Якісна дозація.
 • Зручне очищення.

Nivona NICG 130 CafeGrano

Ємність для подрібнення та жорна. Перемелюючий пристрій приладу являє собою металеві жорна, виконані у формі конуса. Завдяки особливій конструкції подрібнювача зерна потрапляють прямо в конус, а не розлітаються по контейнеру, в який завантажується кава.

Функціонал та використання. На передній панелі кавоварки є механічний регулятор таймера. На ньому виділено 10 поділів, кожне з яких відповідає двом секундам.

Ступінь помелу регулюється поворотом верхньої чаші. На корпусі відзначено по 4 кроки для 4 режимів – екстра тонкого, тонкого (для ріжків), середнього (для гейзерних кавоварок), грубого (для преса). Усього виходить 16 ступенів помелу.

Регулювання ступеня помелу Nivona NICG 130 CafeGrano.

Контейнер для готової сировини кріпиться на передній панелі. Замість нього для зручності можна використовувати ріжок, діаметр якого не перевищує 58 мм. Ріжок встановлюється на місце контейнера та фіксується.

De’Longhi KG 79

Ємність для подрібнення та ніж. Кавомолка забезпечена жорнами для ідеального подрібнення кавових зерен. Жорна не нагріваються, тому смак напою не змінюється. Ємність для наземної кави. це пластиковий прозорий контейнер з кришкою та отвір для отримання порошку, який встановлюється на передній панелі пристрою.

Пластиковий прозорий контейнер De’Longhi KG 79.

Функціонал та використання. Відсік для кавових зерен розрахований на 120 г, стільки ж вміщується у контейнер для подрібненого продукту. Вбудований дозатор дозволяє вибрати кількість порцій (2-12). За допомогою регулятора помелу можна плавно встановити потрібний ступінь подрібнення – від тонкого до грубого.

Безпеку при використанні приладу забезпечують датчики, встановлені зверху під кришкою та в місці фіксації контейнера для збору меленої кави. Якщо елементи неправильно встановлені, то кавомолка не розпочне роботу. При спробі вилучення контейнера прилад автоматично вимикається.

Rommelsbacher EKM 300

Ємність для подрібнення та жорна. Кавомолка здійснює подрібнення кави за допомогою сталевих конічних жорнів. Пластикова ємність для засипання зерен об’ємом 220 грам встановлюється зверху.

Функціонал та використання. Використовуючи пристрій, ви можете підготувати до 10 порцій кави, подрібнення до потрібного стану. Розмелені на порошок зерна ссипаються в спеціальний пластиковий контейнер на 120 г, розташований на передній панелі приладу. Чаша забезпечена кришкою, що щільно закривається, тому її можна використовувати для зберігання меленої кави.

Перемикач регулювання ступеня помелу розрахований на 12 режимів роботи (тонкий, тонкий екстра, середній, грубий). Показники встановлюються за допомогою бункера для зерен, який можна переміщати на будь-який режим по 3 кроки в кожному.

Регулятор порцій (таймер) перемикається плавно. Можна запрограмувати прилад на обробку від 2 до 10 порцій. Від кількості порцій залежить час помелу.

Відсік для шнура довжиною 133 см знаходиться в основі приладу.

Регулювання ступеня помелу Rommelsbacher EKM 300.

Як вибрати кавомолку

Перед тим, як вибрати апарат, що перемелює кавові зерна для дому, слід розібратися в принципі роботи кожного виду електроприводного пристрою. Принцип роботи поворотного типу кавоварки схожа на роботу блендер, тому що в нижній частині чаші знаходиться ніж, який, коли увімкнено, починає обертатися на високій швидкості.

Особливості такої кавоварки є такими:

 • Тонкість шліфування залежить від часу роботи пристрою;
 • Продукт сильно нагрівається і може спалити;
 • Довговічні зерна втрачають смак.

Залізничний пристрій функціонально нагадує млин. Тут зерно, що падає між рейками, піддається ехопінг і дроблення на дрібних частинах. Також працюють і будь-які ручні кавові чоппери.

Кавомолка SATURN ST-CM1033 White обзор

Особливості таких пристроїв складаються з:

 • наявність окремого контейнера для готового продукту;
 • Відстань між жорнами регулюється, а розмір частинок порошку залежить.
 • Який тип миски краще? Є два типи чашок: знімний і невідомий. Перший відрізнявся лише тим, що їх можна видалити в будь-який час і мити. Але пристрої, обладнані таким видом на чашу, коштуватимуть кілька дорогих аналогів.
 • Ступінь. Потужність чаші впливає на кількість підвищеної сировини в той же час. Цей критерій впливає на кількість продукту на виході. При тому що середнє значення кількості порошку на чашку готового напою становить 8 грамів, то для домашнього використання підійде прилад місткістю до 50 г.

Раніше ми вже розглядали:

Як вибрати кавомолку: допомагаємо визначитися з критеріями

Вибір кавомолки дуже серйозний крок як для справжнього любителя кави, так і для тих, хто тільки збирається ним стати. Воно і не дивно: багато в чому саме кавомолка (а зовсім не кавоварка) визначає смак напою. Більше того: тим, хто тільки починає свій шлях у світ кави, нерідко рекомендують вкластися насамперед у пристойну кавомолку, а вже потім (за наявності вільних коштів) придбати більш просунуту кавоварку. Дані рекомендації ґрунтуються на тому простому факті, що навіть цілком пристойні кавоварки виявляться не в змозі забезпечити гідну якість при роботі із зерном неправильного помелу. Як вибрати кавомолку? Давайте розберемося.

Типи COOFER

На сьогоднішній день, серед всього набору кавових шліфувальних машин, представлених на ринку, можна розрізняти три основних типи:

У окремій категорії ви також можете вибрати ручні механічні кавотори, які не вимагають підключення до електрики. Ми також говоримо про них кілька слів про них, однак, щоб зосередитися на цих пристроях, не буде: вони беруть занадто специфічну нішу.

Нож (поворотні) кавові шліфувальні машини

Кавові шліфувальні машини є найбільш простими в технічних умовах та найдешевших рішеннях. Якість шліфування кави передбачувано виявляється відповідною ціною пристрою.

Принцип роботи роторної кавоварки є надзвичайно простим: двигун ховається в пристрої, який обертає нож (як правило, дво-лопат). Ніж, розташований у спеціальній камері, роздавлює вміст, доки користувач вимикає кавоварку (або, як варіант для фіксованого часу).

Немає спеціальних труднощів у користувачеві використання кавоварки. Принцип використання простий: засипаємо в камеру зерна, натискаємо кнопку увімкнення, чекаємо деякий час, знову натискаємо кнопку (або відпускаємо її) для відключення приладу. Виймаємо мелену каву за допомогою ложечки. У процесі роботи не буде зайвим періодично струшувати прилад для перемішування вмісту робочої камери. Крім кави, багато кавомолок дозволяють молоти спеції та інші не дуже міцні харчові інгредієнти (щоправда, таке використання приладу може призвести до того, що смак і запах спецій передаватиметься кавовим зернам).

Головна претензія до ножових кавомолок: неможливість контролю ступеня помелу та нерівномірний помел. Оскільки таймера у даних приладів не передбачено, то запускати та зупиняти процес доведеться вручну, а ступінь помелу зерен визначати на око. Але навіть якщо можна було здогадатися, найбільш доречний час, результат все ще буде нестабільним: оскільки вміст камери перемішують нерівномірно, то одна частина зерна, безумовно, стане перемиканням краще, ніж інші. У найгірших випадках відкриваючи кавоварку, ви можете побачити великі фрагменти кавових зерен. Найбільш добре просто виправити факт наявності більших фракцій.

READ  Настінні каміни з живим ефектом полум'я

На жаль, для роботи з навіть найпростішими кавоварками така шліфування не можна вважати задовільним: якість напою буде посередньою та нестабільною. Буде отримана кава, то краще, це буде гірше, і його смак буде загнати його в гіркоту, потім у гори.

Єдине адекватне використання такої кавоварки (крім шліфування) шліфувальна кава у пилу. З достатньою довгостроковою шліфуванням зерна рано чи пізно, всі вони будуть підлягані до стану однорідної неглибокої фракції. Кава такого шліфування на ньому зможе використовувати в рогових еспресо-кавоварках, але це цілком підходить для виготовлення кави в Турк (Jesva).

Тому наш висновок буде наступним чином: поворотна кавоварка має сенс купувати тільки для любителів турків, а також як подрібнювач для спецій. Тим же, хто збирається готувати каву в краплинних або ріжкових кавоварках, ми цей прилад порадити ніяк не можемо.

Псевдожорнові кавомолки

Загальновідомо, що найбільш правильними кавомолками є прилади, що використовують жорна. Однак між ними та роторними кавомолками можна виділити ще один тип приладів псевдожернові кавомолки. За своєю конструкцією вони дуже схожі на жорнові, однак мають ряд істотних відмінностей, що впливають на якість помелу не на краще.

На жаль, виробники нерідко позиціонують псевдожорнові кавомолки як справжні жорняні, що може ввести в оману невибагливого користувача. Найпростіший спосіб виявити підробку подивитися на ціну. На сьогоднішній день найбільш популярні псевдожорнові кавомолки можна придбати за 5-6 тисяч, тоді як найпростіші жорнові кавомолки обійдуться щонайменше вдвічі дорожче.

Якщо є можливість тримати кавоварку в ваших руках (або якщо доступні фотографії в Інтернеті), то ви можете відрізнити псевдо-вину кавоварку від залізниці, дивлячись на жорнеке. Псевдожернові кавомолки, як і жорнові, використовують для подрібнення кавових зерен диски, що обертаються. Ось тільки форма у них виявиться принципово іншою. У псевдожернових кавомолок робоча поверхня має характерні зубці, що виступають, на які і припадає більша частина навантаження. Грубо кажучи, кавові зерна в таких приладах не перемелюються, а відкушуються та дробляться. Результатом є, знову ж таки, неоднорідність, найбільш помітна на великому помелі. У мелену каву можна зустріти і досить великі частинки, і надто дрібні вкраплення. Найменший помел зазвичай виявляється і нерівномірним, і не настільки дрібним, як хотілося б.

Псевдожернові кавомолки не зможуть змолоти каву в пилюку, а отже не підійдуть для приготування кави в турці. Мінімальне шліфування підходить для не надто пікальних любителів еспресо і набагато краще для тих, хто використовує кавоварку гейзера.

Згадаємо і плюси даних кавомолок. По-перше, це можливість регулювання ступеня помелу (як правило за допомогою спеціальної ручки, що змінює відстань між жорнами) та можливість встановлення таймера (тобто регулювання кількості кави, яка буде перемелена за один запуск приладу).

Псевдожернові кавомолки, як правило, запускаються натисканням однієї кнопки і відключаються автоматично, що дозволяє швидко і просто отримати потрібну кількість кави. Молота кава, як правило, потрапляє в спеціальний знімний контейнер, з якого його легко витягти за допомогою ложки або просто пересипати.

Незважаючи на згадані недоліки, псевдожернові кавомолки є найбільш привабливими для пересічних користувачів. Вони створюють враження серйозного пристрою (тим більше якщо виробник позиціонує кавомолку як повноцінну жорнову) і дозволяють налаштувати ступінь помелу. Так, і ціна цих пристроїв виглядає дуже привабливим.

Народну любов до таких пристроїв можна також оцінити за великою кількістю аматорів. Найбільш поширена доробка полягає у зменшенні відстані між жорнами шляхом приміщення листа картону під один із жорнів. Помел в результаті виходить дрібнішим і краще підходить для приготування Espresso. Для любителів подібних саморобок в інтернеті можна знайти докладні інструкції, забезпечені фотографіями. Впорається будь-яка людина, здатна користуватися викруткою та ножицями.

Наш висновок: псевдожернова кавомолка це мінімум для роботи з ріжковими кавоварками та цілком адекватний вибір для гейзерних кавоварок. В принципі можна брати, якщо ви усвідомлюєте, що вас влаштує не найвища якість помелу і в майбутньому ви не захочете чогось більшого.

Жорнові кавомолки

Кавові шліфувальні машини, звичайно, є найбільш переважним варіантом для любителів кави, так і для початківців. Для перших якісна жорна кавомолка є предметом першої необхідності не менше (а може бути, і більше) важливим гаджетом, ніж безпосередньо кавоварка. Для других жорна кавомолка може стати перепусткою у світ напівпрофесійного кавового захоплення, оскільки тільки вона дозволить повноцінно відчути різницю між різними помилами і навчить підбирати помел, що найкраще підходить для тієї чи іншої кавоварки.

Найпростіший клас жорнових кавомолок починається з цінника близько 8-10 тисяч. Для деяких ця сума може здатися трохи лякаючою (як можна віддати 10 тисяч за якусь кавомолку!), однак це властиво лише для тих, хто не надто глибоко цікавився нюансами приготування кави. Існує також той самий принцип, що і в будь-якому іншому хобі: чим більше людина занурюється в його пристрасть, тим менш страшним для нього починає виглядати як ціни на відповідні товари.

Домашні жорнові кавомолки візуально дуже схожі на псевдожорнові моделі. Вони так само мають ручки регулювання ступеня помелу та об’єму порції кави та оснащені бункером для меленої кави. Більш просунуті (комерційні та промислові) кавомолки насипають каву відразу ж у ріжок (або в ріжок через проміжний бункер).

Навіть найпростіша жорна кавомолка виявиться кращою за будь-яку псевдожорну. Так само, як будь-яка псевдожорна буде на голову вище ніжової. Найбільш яскраво ця відмінність буде помітна на Espresso-кавоварках (різниця буде помітна навіть на найпростіших моделях). При використанні інших типів кавоварок різниця також буде відчутною (хоча і не такою помітною). Основна причина тому широкий вибір величини помелу та пристойна його рівномірність.

Що отримає користувач, виділивши на покупку жорнової кавомолки трохи більше грошей? По-перше, можливість відразу шліфувати в рог (таким чином, початок бариста буде в захваті від необхідності витрачати каву з бункера у рогу вручну).

По-друге, перехід від ступінчастого регулювання ступеня помелу до безступінчастого, що відкриває доступ до тонкого калібрування приготування Espresso (наприклад, коли потрібно буквально на секунду-другу збільшити або зменшити час протоки, зберігши при цьому той же обсяг і вага меленої кави).

По-третє, ширший діапазон помелу. Насамперед у цьому випадку йдеться про те, що дорожчі жорнові кавомолки, як правило, можуть забезпечити дрібніший і якісніший помел. Таким чином, жорна кавомолка дозволяє впевнено змолоти каву не тільки для Espresso, але також для турки, краплинної кавоварки, пуровера, аеропресу та інших альтернативних варіантів.

Заглиблюватися в деталі в даному випадку ми не будемо, оскільки тут мова повинна йти вже про особливості тієї чи іншої моделі. Ми лише відзначимо, що ті, хто планує серйозно зануритися в світ кави, через шість місяців. рік ризикують зіткнутися з ситуацією, коли проста млсталічна кавоварка недостатньо для подальшого розвитку власних навичок. А це означає, що, можливо, правильнішим рішенням буде витратитися відразу на більш просунуту модель (з роздрібною ціною від 15 тисяч). Звичайно, різницю не вдасться відчути одразу. Однак таким чином вдасться дещо відстрочити неприємну ситуацію, при якій то кавомолка виявляється занадто простою для просунутої кавоварки, то навпаки, дешева кавоварка не здатна показати гідний результат, тоді як до кавомолки претензій немає.

Ручні механічні кавомолки

Окремим пунктом згадаємо ручні механічні кавомолки, що не потребують підключення до електричної мережі. У більшості випадків дані пристрої є сувенірною продукцією. Різноманітні механічні кавомолки, які можна зустріти в магазинах подарунків і на барахолках, не витримують жодної критики і годяться хіба що для того, щоб поставити їх на полицю як елемент інтер’єру.

READ  Як зберегти помідори на зиму в морозилці

Це зовсім інше, що для механічних кавових шліфувальних машин, створених спеціально для кави Gichens (творців таких пристроїв, як правило, є точно таким же хлопцем). Зустріти такі кавомолки у звичайних магазинах практично неможливо, тому шукати їх доведеться у спеціалізованих магазинах для любителів кави, в інтернет-магазинах чи на інтернет-аукціонах.

За суму від 150 євро можна придбати компактні моделі, які здатні вміститися всередині аеропресу (що спрощує процес транспортування). Більш просунуті механічні кавомолки обійдуться вже 200 євро і вище.

Розмірковувати про переваги та недоліки подібних кавомолок справа невдячна. Приблизно як міркувати про недоліки вінілових платівок в епоху цифрової дистрибуції музичного контенту. Всі і так розуміють, що завантажити MP3-файл з онлайнового сервісу простіше та дешевше, ніж купити вінілову платівку. Проте подібна аргументація навряд чи здатна переконати любителя вінілу.

З механічними кавоторними шліфувальниками однакова історія: єдине місце, де без них не може зробити це, де немає електрики. У всіх інших ситуаціях вибір механічного пристрою залишається справою особистих переваг.

Підходячи до вибору кавомолки, слід максимально точно визначитися не лише з бюджетом, який передбачається виділити на покупку, а й зі своїми цілями. Головне питання в даному випадку наскільки сильно ви любите каву і як далеко готові зайти у своєму захопленні.

Один той факт, що людина задумалася про покупку кавомолки, вже говорить про те, що певний інтерес до кави має. Або магазинна мелена кава перестала влаштовувати, або виник інтерес і хочеться спробувати самому зрозуміти, яким чином формується смак напою і від чого він залежить.

Рекомендації щодо вибору кавомолки, таким чином, залежатимуть від того, яка якість напою є для вас прийнятною на сьогоднішній день, і від того, як довго вона вас влаштовуватиме в майбутньому.

Ніж (поворотні) кавові шліфувальні машини ми не розглядаємо в принципі: краще купувати каву в магазині або свіже на молоці.

Для не дуже вибагливих любителів Espresso, а також для користувачів гейзерних кавоварок, можливо, підійде і проста псевдожорна кавомолка. Хоча здоровішим рішенням, звичайно, буде додати трохи грошей і придбати найпростішу жорнову.

Якщо ж ви точно впевнені, що не готові йти на компроміси і згодні лише на повноцінну жорнову кавомолку, то ситуація ризикує повторитися: найбюджетніша модель напевно радуватиме протягом декількох місяців або навіть років (особливо якщо це ваша перша жорна кавомолка в житті), однак є ризик, що потім захочеться стати власником серйознішого пристрою.

Тому наш вердикт такий: якщо ви плануєте глибоко поринути у світ кави, але не маєте відповідного обладнання, то почніть саме з покупки гарної кавомолки, а вже потім потихеньку накопичіть на гідну кавоварку.

Якщо ви зосереджені на загальному бюджеті, який виділяється до пристрасної кави, то (у сучасних цінах) буде добре покажемо в пакеті з неускладненими роговими кавоварками вартістю близько 16-20 тисяч.

Якщо ж у вас у планах значиться покупка кавоварки за 30-40 тисяч, то варто звернути увагу на кавомолки вартістю від 15 тисяч. І так далі.

Це правило не є суворим, проте воно дозволяє досить грубо оцінити свої фінансові можливості та зіставити їх з бажаним результатом.

Кавомолка електрична з регулюванням ступеня помелу –знайдено 451 товар.451 товар

Нова унікальна електрична кавомолка HARIO EVCG-8B від відомого японського виробника Hario, створена для альтернативних (ручних) способів заварювання кави. Модель призначена для отримання ідеального помелу кави методом пуровер, сифон, френч-прес та ін.

Відмінна класична потужна кавомолка. Кавомолка призначена для розмелювання кавових зерен, для подальшого приготування кави. Ця модель оснащена функцією безпечного використання, робота при натисканні на закриту кришку. Кавоварка з високою якістю.

Система помелу: ротаційний ніж, потужність 200 Вт, місткість 70 г, регулювання ступеня помелу, дозатор

Потужна кавомолка КТ-748 з електронним управлінням призначена для помелу кавових зерен та подрібнення спецій та горіхів. Кавомолка укомплектована знімною чашею з нержавіючої сталі та прозорою кришкою. У чаші встановлений дволезовий нож-дробилка для ефективного зміл.

6003 потужністю 180 Вт відмінно впорається з роботою та стане незамінною річчю на кухні. Використовуючи цей прилад, ви щоранку зможете насолоджуватися натуральним напоєм, що бадьорить, адже свіжомолеті зерна служать гарантією чудового смаку і аромату. Ємність вміщує до 75.

Кавомолка De Longhi KG 79 жорнового типу легко перетворить 120 грам зерен у мелену каву. Регулюючи інтенсивність помелу, можна отримати порошок з різним ступенем подрібненості. Користувач може встановити кількість чашки ароматного напою, який необхідний.

Система помелу: ротаційний ніж, потужність 200 Вт, місткість 60 г

Система помелу: ротаційний ніж, потужність 150 Вт, місткість 120 г

Кавомолка SATURN ST-CM1033 White обзор

система помелу: ротаційний ніж, потужність 150 Вт, місткість 50 г

Система помелу: жорна, потужність 100 Вт, місткість 200 г, регулювання ступеня помелу, дозатор, ємність для меленої кави

Система помелу: ротаційний ніж, потужність 200 Вт, місткість 60 г

Електрична кавомолка HARIO EVC-8B Compact з конічними жорнами має широкий діапазон налаштувань розміру помелу. від тонкого помелу для Espresso, до грубого помелу для френч преса. Незалежно від того який кави Вам подобається ця кавомолка забезпечить для вас каву любо.

, потужність 200 Вт, місткість 70 г, регулювання ступеня помелу, ємність для меленої кави

Кавомолки з регулюванням ступеня помелу

Firenzato F64 Evo Coffee Grinder використовується в кав’ярнях, барах, ресторанах, офісах та вдома, щоб отримати наземні кавові зерна. Надшвидкісна модель оснащена сенсорним дисплеєм, автоматичним клапаном охолодження, мікрометричним регулюванням помелу за допомогою затискного кільця та плоскими жорнами.

Кавомолка з електронним дозуванням та повітряним охолодженням жорнів, що дозволяє кавомолці працювати в режимі підвищеного навантаження. На дисплеї відображається вибір автоматичного дозування на 1 та 2 порції, а також ручний режим. Дата, час та кількість порцій. Зручне та просте меню налаштування, російська мова, всі види звітів (порцій за день, тиждень, місяць та всього з початку роботи).

Кавомолка Fiorenzato F4 Filter компактне італійське обладнання для кафе, кав’ярень та ресторанів. Відрізняє модель стильний дизайн та висока швидкість помелу з точним регулюванням дози.

Електрична або ручна кавоварка з регулюванням шліфування дозволяє вибрати ступінь шліфування зерна залежно від уподобань або технологічних вимог обладнання. Деякі кавомашини можуть приймати завантаження кавового порошку певного розміру фракцій. Також отримання певного виду кавового порошку може знадобитися для приготування за рецептом будь-якого напою (оскільки помел істотно впливає на смако-ароматичні властивості кави). Як вибрати розмір фракцій кавового порошку:

 • грубий помел підходить для варіння кави в кавниках;
 • середній помел для приготування кави з використанням краплинних кавоварок;
 • дрібний помел вважається оптимальним для турків.

У всіх кавомолках, які продаються в нашому магазині, подрібнення кави виконується за допомогою жорнових систем. У них кавові боби акуратно перетираються відповідно до налаштувань помелу.

Функцію вибору режиму подрібнення порошку підтримують багато сучасних моделей. Наш каталог містить великий асортимент виробів з налаштуванням ступеня помелу. Серед них, щоб вибрати такий, який буде наближається до решти параметрів. Наприклад: обсяг завантаження кавового зерна, кількість режимів помелу, наявність ємності для меленої кави тощо.д. У картках товарів ви можете ознайомитися з докладними технічними характеристиками, описом товарів та відгуками покупців. І сміливіше ставте питання ми будемо раді допомогти вам із вибором!

У цьому розділі ви можете купити кавомолку з регулюванням помелу найпопулярніших брендів: im Baratza, Bialetti, Comandante, Fiorenzato, Hario, Lelit, Nuova, Simonelli, Tiamo, Timemore. Або придивитися до пристроїв від менш відомих виробників. Практика показує, що молоді бренди теж вміють дивувати як за функціоналом, так і якістю виконання.

У нашому каталозі підібрані найкращі моделі кавомолок для використання вдома, приготування кави в офісі, також тут є моделі, які підійдуть для кавових станцій на заходах, є професійні для ресторанів та кафе. У кожній категорії ви можете вибрати недорогі пристрої відмінної якості, а також придбання продукції з максимальним набором функцій.

READ  Електрична варильна панель у ретро-стилі

Якщо вам потрібна кавомолка з регулюванням ступеня помелу, але ви не знаєте, як зорієнтуватися у виборі моделі, звертайтеся до нас за консультацією! Фахівці Лігабаршоп допоможуть підібрати товар під ваші вимоги та оформити замовлення.

На які кавомолки ще варто звернути увагу

Polaris PCG 1620 (від 3540)

Наявність 12 ступенів помелу у цього приладу дозволить подрібнити каву на будь-який смак, для будь-якої кавоварки. Регулятор порцій допоможе намолоти продукту від 2 до 12 чашок. При цьому апарат автоматично відключиться після помелу потрібної кількості зерен, навіть якщо відсік для них буде повний. Пластикова ємність для меленої кави об’ємом 100 г оснащена кришкою, завдяки чому продукт можна зберігати там, і він не втратить аромату. Знімні жорна з нержавіючої сталі спрощують очищення. Також варто відзначити прогумовані ніжки, що забезпечують стійкість приладу.

Melitta Molino (від 3690)

Ця модель дозволить вам отримати каву будь-який шліфування. від грубого, до кращого (все доступно 17 режимів). Простота управління, невисокий рівень шуму і місткий контейнер під готову каву (200 г) приваблюють споживачів разом із досить доступною вартістю. Ємність для готового продукту має кришку, завдяки чому мелена кава не втратить аромат і насичений смак. Також вас порадує наявність автовідключення після приготування, захисту від перегріву та випадкового включення.

ТОП-7. Кращі кавомолки для дому (електричні, ручні, жорнові). Рейтинг 2020 року!

DeLonghi KG 49 (від 3490)

Дана кавомолка виділяється серед аналогів незвичайним дизайном, розширеним функціоналом та відносно тихою роботою. Також вона порадує споживача можливістю намотування шнура, що є далеко не у всіх моделей. Щодо основних характеристик, то цей апарат має хорошу місткість чаші 90 г та потужністю 180 Вт. Приємних доповнень у конфігурації, варто відзначити дозатор точно розрахувати об’єм чашки чашки та спеціальну щітку для чищення чаші. Крім того, є таймер і індикатор помелу, які, за великим рахунком, є необов’язковими функціями, що підвищують вартість. Що стосується самого помелу, то його рівномірність наближається до жорнових кавомолок, але найчастіше результат нестабільний і варіюється. З серйозних недоліків важливо відзначити дефіцитні запчастини, що робить цей апарат малопридатним для ремонту.

Kitfort KT-717 (від 3083)

Високий функціонал даного апарату, що налічує аж 18 ступенів помелу, чудово поєднується з цікавим дизайном. Потужність 200 Вт дозволяє швидко приготувати до 100 г готового продукту. саме на стільки розрахована ємність для меленої кави. При цьому максимальний час безперервної роботи 5 хвилин, чого достатньо для помелу навіть для великої компанії. Різні ступені помелу дозволять намолоти продукт для приготування кави будь-яким способом. у турці, френч-пресі або кавоварці. Приємно, щоб задовольнити споживача можливість повністю розібрати справу. це значно полегшує процес очищення пристрою.

Vitesse VS-1680 (від 2014)

Ручна кавомолка для любителів класики. Вона виділяється ретро-зовнішністю (переважно виконаною з дерева), який ідеально доповнить будь-який, навіть найсучасніший інтер’єр. Робочий механізм даної кавомолки виконаний з металокераміки і дозволяє регулювати ступінь помелу від дуже дрібного до великого. Готова кава зсипається у висувну міні-ящик з дерева. За словами споживачів, для нормальної роботи регулятора помелу необхідно змастити його, але ця дрібниця компенсується доступною ціною та приємним зовнішнім виглядом апарату. Що стосується інших недоліків, то прийомна щілина в жорна вузенька. деякі зерна можуть не увійти до неї.

ProfiCook PC-KSW 1021 (від 3450)

Даний апарат має металевий корпус з нержавіючої сталі, що робить дизайн вельми незвичайним і стильним. Кавоварка відрізняється і хороші особливості для його цінового діапазону. Так, потужність приладу становить 200 Вт, а чаша вміщує до 85 г зерен кави. Апарат має цікавий варіант захисту від запуску у відкритому вигляді – кавомолка вмикається натисканням на закриту кришку. Ще одним плюсом є наявність режиму автовимкнення при перегріві. Щоправда, багато користувачів скаржаться, що ця функція спрацьовує надмірно часто і не дає нормально працювати.

Безперечним достоїнством цієї моделі є наявність в комплекті двох знімних чаш. Перша, з двома ножами, розрахована безпосередньо на помел кави. Друга, з чотирма лезами, призначена для подрібнення горіхів, трав та спецій. Також варто сказати, що прилад має можливість намотування шнура.

Cunill Brasil (від 17 тис. )

Висока вартість цієї моделі пояснюється тим, що це вже напівпрофесійний апарат. Потужність 280 Вт та зернового відсіку 1 кг дозволяє пристрій постійно працювати до 30 хвилин і продемонструвати потужність 11 кг (!) меленої кави на годину. Звичайно, це не найочевидніший варіант кавомолки для дому, але він відмінно підійде для великих сімей з кількох поколінь. Апарат оснащений дозатором та темпером (апарат для створення правильної «таблетки» при приготуванні Espresso), а також ефективною системою захисту від перегріву. Крім потужності кавомолка приваблює зручністю. Ручка чудово лежить у руці, ємність для кави швидко та легко фіксується, а важіль дозатора може кріпитись як праворуч, так і зліва. Резервуар для кави можна мити у посудомийці, що також спрощує життя споживачеві. З недоліків варто відзначити високу шумність роботи, але це пояснюється тим, що прилад можна використовувати у промислових обсягах.

Ножова

Кавомолки, в яких жорна замінені на ножі, функціонують за принципом блендера. Дроблення зерен відбувається за допомогою ножа, що швидко обертається, подібного до лопатей пропелера. Спеціалізований пристрій має два відділення: перший двигун колектора розміщується, у другому зерновому резервуарі, під яким фіксується сопло-нож. Ножові електричні кавомолки з регулюванням помелу не завжди здатні рівномірно подрібнити зерна. Тому їх використовують переважно в побуті. І все ж таки непогана якість роботи системи дроблення в поєднанні з доступною ціною відносять до переваг деяких моделей бюджетного варіанту.

Основні засади вибору

Домашні млини, що перемелюють тверді зерна, з’явилися в Європі в середині XIX століття. Сьогодні важко уявити собі процес приготування кави без кавомолки. Для того щоб напій повністю розкрив нотки аромату та смаку, важлива не тільки ступінь помелу, але й якість. Усі нюанси вибору увійшли до нашого списку основних принципів підбору кавомолок:

 • металеві (сталеві, латунні) машинки краще за пластикові, тому що довше служать і зберігають властивості зерна після подрібнення;
 • Чим вище потужність пристрою, тим швидше кава шліфувальна, яка гарантує аромат та багатий смак під час подальшої приготування;
 • при “дозованому помелі” відміряється необхідна кількість зерен для однієї порції напою;
 • якісний агрегат захищений від перегріву та перевантаження;
 • безшумних апаратів немає, однак, додаткові прогумовані ніжки в корпусі пом’якшують гучний звук двигуна;
 • імпульсний запуск, при якому ножі починають обертатися від натискання руки, а також припиняють працювати без нього, краще та безпечніше для споживача;
 • додаткові пристрої для кавомолки лише збільшують вартість, але не впливають на кінцевий результат.

Першу кавомолку запатентував англієць Джеймс Каррінгтон у 1829 році.

ТОП-10 найкращих жорнових кавомолок для дому

Чашка гарячої ароматної кави – неодмінний атрибут гарного ранку, почала чудового дня для більшості людей. Безсумнівно, природний наземний продукт значно перемагає у розчинні, а напій зварний з незначних зерен не порівнюється з еспресо, приготованим з старого шліфування. Тим, хто прагне пити бездоганний напій бадьорості, не виходячи з дому, варто купити хорошу кавомолку, яка не зіпсує дорогий сорт зерен. Огляд десяти найкращих жорнових моделей допоможе з вибором навіть непідготовленим покупцям.

https://bestmarka.ru/rejting-11-luchshix-elektricheskix-kofemolok-2020-po-otzyvam/
https://www.ixbt.com/home/coffee-grinder-guide-2020.html
https://40nog.ru/kofemolka-elektricheskaya-s-regulirovkoi-stepeni-pomola
https://ligabarshop.ru/categories/s-regulirovkoj-stepeni-pomola
https://www.kp.ru/expert/dom/luchshie-kofemolki-dlya-doma/
https://fb.ru/article/365490/luchshie-kofemolki-s-regulirovkoy-stepeni-pomola
https://sovetmarka.ru/reyting-luchshih-kofemolok-dlya-melkogo-pomola
https://gadgetok.ru/top-luchshih-zhernovyh-kofemolok-dlya-doma.html [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS