Кавоварка Polaris pcm 1536e adore cappuccino

Кавоварка Polaris PCM 1536E Adore Cappuccino

Корпус приладу із зовнішнього боку фанерований вставками з нержавіючої сталі. Справа внизу розташовується кнопка увімкнення/вимкнення. На дні є чотири гумові ноги, які перешкоджають ковзати на стіл. Зверху кавоварки розташована сталева платформа для підігріву чашок. Помп виробляється в Італії. Знімний резервуар для води встановлений позаду. На правому рогу розміщується резервуар для молока. Насадка для піноутворювального молока Kapacher знімна. У робочому положенні паровий рукав сопла переміщується важелем. Знімний піддоск для крапельника покриває металеву решітку, до якої встановлюється чашка. Якщо чашка низька, то можна перевернути решітку і тим самим підняти її, щоб уникнути бризок.

Маса нетто

Тиск

споживана потужність

Об’єм резервуар для води

Об’єм контейнер для молока

4,8 кг
15 бар
1400 Вт
1,8 л
0,5 л

Після повороту на кавоварку зігрівається, що спалахує миготву підсвічування кнопок керування. Миготіння підсвічування зупиняється, коли кавоварка готова до роботи.

Панель керування зі скляною сенсорною технологією складається з 7 кнопок підсвічування. Крайня права кнопка запускає процес очищення кавоварки та капучинатора. Інші 6 кнопок дозволяють вибрати один із трьох напоїв: Espresso, Cappuccino або Latte у двох варіантах одинарна порція або подвійна. Для підготовки напою потрібно заповнити водою та молоком відповідні танки. При знятому молочному резервуарі функції Cappuccino, Latte та очищення неактивні. Потім слід вибрати один із двох фільтрів для одинарної або подвійної порції кави. Використовуючи мірну ложку-темпер, потрібно насипати мелену каву і встановити тримач фільтра зі зсувом проти годинникової стрілки в робоче положення. Піктограми відкритого та закритого замку допомагають правильно встановити ріжок.

Вибравши кнопку із режимом Espresso, ми приготували одинарну порцію. При необхідності ви можете приготувати еспресо до 250 мл. Для цього торкніться подвійної частини подвійної частини Espresso і утримуйте його 3 секунди, то коли досягнуто бажаного напою, натисніть кнопку знову, зупиняючи процес приготування. Система Coffee Non-Stop дозволяє кавоварці приготувати 5 чашок поспіль. Щоб приготувати капучино, вам потрібно доторкнутися до відповідної кнопки на панелі керування. Об’єм чашки повинен бути більше 100 мл. Регулятор на боці контейнера дозволяє вибрати потрібну кількість молочної піни. Для приготування кави латте процедура аналогічна, лише об’єм чашки має бути не менше 300 мл. За допомогою трафаретів і наземної кориці можна прикрасити з візерунком. Включені ідей книги для кави допоможуть зробити оригінальний напій. Натискання та утримання протягом 3 секунд кнопки подвійна порція Latte дозволяє приготувати гаряче молоко. Щоб припинити процес приготування, потрібно ще раз торкнутися кнопки. Резервуар з невикористаним молоком можна деякий час зберігати у холодильнику.

Якщо кавоварка не діє протягом 25 хвилин, вона автоматично переходить у сплячий режим, що запобігає перегріву. Натискання однієї з кнопок вибору напою повертає прилад у робочий стан.

Для промивання капучинатора потрібно наповнити резервуар для молока теплою водою, підставити велику чашку під сопло та натиснути кнопку Самоочищення. Резервуар для молока без кришки можна мити в посудомийній машині. Вхідний інструмент дозволяє очистити отвори в фільтрах.

Кавоварка Polaris PCM 1535E Adore Cappuccino з місткими резервуарами для води і молока, інтуїтивною панеллю управління і автоматичним спінюванням молока порадує шанувальників Espresso, Cappuccino і Latte, а завдяки входять до комплекту трафаретів для малюнків на молочній піні.

Кавоварка Polaris pcm 1536e adore cappuccino

Відразу застеріг, ріжкова кавоварка з автокапучинатором не є кавомашиною. Більш того, технічно Polaris PCM 1536E Adore Cappuccino – це в принципі та сама PCM 1535E (ось її огляд), але з трохи іншим управлінням, від кавоварки Vitek VT-1514 (а ось її огляд). Основна відмінність полягає у послідовності додавання інгредієнтів у чашку на програмі Cappuccino: послідовність правильна, перша частина еспресо, потім спінене молоко. Це перша ріжкова кавоварка з автокапучинатором з такою послідовністю варіння Cappuccino, це її козир. Плюс трохи змінився дизайн «чола» – передньої частини зверху, де кнопки управління:

У той же час, в межах цієї копії 1535-го (тече термоблок з окремою камерною млин для спінювання молока загальною потужністю 1350-1400 Вт, стандартним вулкою / кем-насосом для 15 бар), а ззовні, багато Частини просто взаємозамінні: ріг з двома подвійними нижніми фільтрами, на одній і двох порціях, резервуар для води потужністю 1,8 літра, який встановлюється ззаду, автоматичний капучинатор у вигляді повного глечика з місткістю 500 мл з Регулювання висоти молочної піни. На складі однакові стенди для чашок під Хорг з металевою тарілкою, яка має вогню і може бути розміщена з двох сторін, піднімаючи невеликі чашки вище, щоб зменшити бризок, а з іншого боку, дозволяючи достатньо високих окулярів до 14 см.

READ  Маленька кавоварка для зернових кавових невеликих розмірів

Фільтр-кошики з подвійним дном і холдер (ріжок) на 51 мм у PCM 1536E зроблені так само, як і в будь-якого іншого китайця.

Огляд Polaris PCM 1535 E Adore Cappuccino Кавоварки | Я повинен купити?

На приготуванні чорної кави ви можете переміщатися з моїм вже старим, але не менш відповідним випробуванням рога до кавових виробників. Зрозуміло, що для Polaris 1536E є vityuk. І навіть той факт, що котёл знаходиться в тісті, і тут термоблок сильно впливає на смак кави, смак поступається звичайним кавоваркам Delonghi / Saego / Gaggia.

У випадку Поларіс РСМ 1536Е, опускаючи дизайн морди і дійсно важливу перевагу правильної послідовності Cappuccino, залишається звернути увагу на управління. Зовні воно таке саме, як на VT-1514: три кнопки, 6 світлодіодів, хіба що написи не переклали на російську. Кожна кнопка має кілька функцій: за одноразовим натисканням, двократним натисканням, трикратним натисканням. Кнопка On / Off. окремо, вона розташована праворуч на дні ближче до задньої частини кавоварки.

кавоварка, polaris, 1536e, adore, cappuccino

Три напої, шість обсягів ручний режим

Отже, є три кнопки. Espresso, Cappuccino, Latte. Натисніть один раз. одну порцію, двічі. подвійну. Три рази. ручний режим, плюс очищення.

Зверніть увагу, що кавоварка перевіряє наявність молока і не дає готувати латте або капучино без глечика. Якщо глечик встановлений, але відповідні кнопки не горять, це означає, що машина не бачить молочник, спробуйте додатково натиснути на нього, придавлюючи до корпусу, щоб кінцевик спрацював.

Максимальні обсяги напоїв у ручному режимі. триразовий прес:

POLARIS PCM 1536E ADORE CAPPUCCINO Кавоварка. Повний огляд

  • Верхня кнопка Optional. лунго, закос під американо, але це не американо, максимум близько 230 мл.
  • Середня піначна кнопка. спінене або нагріте молоко в залежності від положення регулювання регулювання висоти молочної піни, максимум близько 500 мл (при встановленому на максимальному спіненні).

Такий підхід до управління відрізняється від того, що застосовується на моделі 1535E – там є 6 кнопок для напоїв, і кожну можна перепрограмувати під свій обсяг. Я вважаю, що підхід краще, і як PCM 1536E реалізується PCM 1536E Adora Cappuccino. це свого роду крок назад, коли ви не можете запрограмувати свій обсяг. Або попередньо встановлені, або тримайте вручну кожного разу.

Три хвилини натискання на нижню кнопку (чиста) запускає процес очищення молочного глечика. Перед цим потрібно обполоснути молочник від молока та залити в нього теплу воду. Автомобіль пролити воду через капучинатор і об’єднуватися через дозатор молока, тому логічно замінити порожню чашку під ним, щоб вона не виливала весь палет для крапель.

У розрізі очищення є відмінність від алгоритму 1535E, причому на краще. Очищення перестало бути сполученим, при її запуску хоча б не відбувається марне «миття» ріжка, очищається тільки капучинатор. Хоча це до сих пір, що підхід забутий, використовується в Polaris PCM 1530ae, коли регулятор висоти молока був окремий елемент “Чистий” для швидкого очищення. Не повної, для цього не потрібно було зливати молоко зі глека, а саме «швидкої».

Два термоблоки завжди добре

Відмінна риса Adore Cappuccino подвійний термоблок. Тобто окремий нагрівач для кави (температура близько 94 ° C, але як і з будь-яким проточним нагрівачем не сподівайтеся на особливу термостабільність) і окрема паровик для збивання молока.

Насправді це означає, що приготування кавово-молочних напоїв відбувається швидко. Не треба чекати, коли після приготування кави машина прогріватиметься до температури пари, подача молока починається відразу після подачі кави.

І я повторюю, порядок подання себе (перша кава, потім на вершину молока) також відрізняє Polaris PCM 1536E з більшості клонів. Так що при порівнянні з умовним 1514 Вітьком врахуйте цей нюанс. При подібній ціні Полярис функціональніший, звичайно.

READ  Як розібрати Blender Polaris PHB 0750

До речі, у різних магазинах кавоварка може фігурувати з різними словесними закінченнями Adore Crema та Adore Cappuccino. У Полярисі, схоже, самі не в курсі, як вона називається (Adore Cappuccino), головне дивитися на цифровий індекс 1536Е.

Відомі нюанси

Насамперед, мені не подобається група (місце куди вставляється ріжок), пластикова обв’язка не тільки заважає нормально прогріти ріжок (що в принципі простим очікуванням не досягти через застосування термоблока, а не бойлера, у будь-якому випадку потрібно пролити воду), але і просто менш надійна пластик виробляється, тріскається. Крім того, зверніть увагу на сітку душі, вона дуже менше 51 мм, тобто вода входить у ріг не по всій території, але майже тільки в центрі. Разом з термоблоком це просто технічно не дозволяє варити Espresso як у кав’ярні.

Втім, комусь це може здатися снобізмом. Вона готує на потрійну каву, в капучіно вона менш помітна, і насправді, для капучино в основному і вибирають подібні моделі.

Інші ж мінуси за великим рахунком мінусами не є типовими нюансами всіх кавоварок цього класу. Перелічу їх.

Через те, що фактично машина не має швидкого промивання капучинатора, проміжки між його повним промиванням з розбором становлять приблизно 2-3 дні, не більше.

Багато хто скаржиться, що машина погано збиває молоко, щоразу Cappuccino виходить «різний», а переміщення регулятора висоти молочної піни іноді працює просто як «вкл/викл» – є піна/ні піни. По-перше, це якраз наслідок того, що для стабільного якісного результату капучинатор повинен бути чистим. Грубо кажучи, один з одним збиваючи молоко після перерви, принаймні на годину без очищення, піноутворюється. Повністю промивають. знову ж таки нормально. Плюс треба розуміти, що кожне конкретне молоко збивається по-різному, отут я даю поради, яке краще з перевірених мною.

Але тут і мені треба було б зробити знижку на користувачів подібної техніки. Як правило, це зовсім «зелені» новачки, які іноді навіть скаржаться, що молочник зняти не можуть. Для того щоб зняти молочник, необхідно його трохи підняти за передній край і потім потягнути на себе. Також багато хто у відгуках на Polaris PCM 1536E нарікає, що портафільтр занадто туго затягується і «не до кінця» – не встає перпендикулярно до приладу. Це норма, така ситуація абсолютно у всіх камерах ріг, коли вони нові, з часом жах буде легшим і “далі”.

Сюди ж стандартний нюанс із галасливим капучинатором. Так, через незнання це може здивувати, але тут уже нічого не поробиш. І шум буде голосніше, ніж брудні, то буде капучинатор, тобто, тим більше часу проходить з останнього повного очищення. Всі автокапучинатори з глечиками працюють голосно, але у подібних ріжкових кавоварок автокапучинатори відповідної якості – все-таки не такі, як у зернових автоматів. І галасують вони більше, факт.

Як і будь-який регулярний комплект тканинного базового рівня, Polaris PCM1536E не згадує про необхідність або періодичність очищення з отложений, хоча вона повинна бути виконана, принаймні, для будь-якого зернового автомату. один раз на 200-500 порцій залежно від жорсткості води, що використовується. Кількість порцій доведеться смерть на очах.

Реферат

Висновки повністю характерні для всіх подібних методів. За ціною 8-10 тисяч, такі підрозділи мають право на життя, але якщо їм не менше 12-13 тисяч, то відповідно до результату в чашці та тривалості роботи без відвідування сервісних центрів у цьому Гроші, краще взяти купу звичайних рогів типу Delonghi ECP та окремого піноутворення молока. Це буде смачніше, і легше до служби, і надійніше. Ціна комплекту саме в районі 12-13.

Що стосується порівняння в одну ціну з Polaris 1535 та іншими, то ключова відмінність послідовність додавання молочної піни та кави в чашку в автоматичному рецепті. У моделі (1536) так званий правильний Cappuccino, у старої (1535) послідовність зворотна (спочатку молоко, потім кава), але ніхто не заважає вам, звичайно, спочатку зварити окремо Espresso, потім запустити піну.

В іншому випадку ви можете вибрати за зовнішнім виглядом і ближче до вас у дусі контролю: або вибір з 2 попередньо встановлених обсягів для кожного напою з довільною протокою, або можливість запрограмувати конкретні обсяги 6 сенсорних кнопок. Особисто мені більше до вподоби другий варіант, але шкода, що сенсорні кнопки там середньої якості, майте на увазі. За нутрощами, підсумком у чашці, надійності та догляду – це повні аналоги.

READ  Сучасні каміни у стилі Hi Tech

І я повторюю ще раз, вам потрібно розуміти, що це не кавоварка. Якщо хочеться готувати “Cappuccino в одне натискання”, то не варто клювати на термін “автокапучинатор” він “авто” тільки з молоком. А кавову складову Polaris PCM 1536E Adore Cappuccino варить так само, як будь-який звичайний домашній ріжок від усіх цих Полярисів/Вітьків/Кітфортів/Скарлеттів і т.п.д. Вам все одно доведеться молоти зерно (про кавомолки тут), темперувати ріжок, встановлювати його, після приготування знімати та чистити.

Espresso виходить як в Італії, міцний та з пінкою. Дизайн. Кавоварка укомплектована двома фільтрами різного розміру, на одну і дві чашки кави. Приємний бонус. кілька трафаретів для створення малюнка на молочному підробленому капучіно. Є автоматичне вимкнення.

Молоко для Cappuccino збиває не дуже пишно.

Швидко готує каву, зручна у використанні, гарний дизайн, піддон чиститься легко.

Сподобалася своїм функціоналом та приємним забарвленням! На кухні виглядає шикарно, багато місця не займає. Спокійно можна заварювати одночасно два чашки Espresso. готуються швидко, вважаю це великим плюсом! Нешумна.

Легко приготувати смачну каву, приємно дивитися на таку красу.

Коментар: Тепер маємо таку чудову можливість легко та просто отримати ранкову чашку кави, ще й з незвичайною пінкою. Користуватися їй легко, доглядати її теж досить просто, а головне приємно. У неї такий ніжний і приємний зовнішній вигляд, що вона стала моєю любов’ю на кухні, чудово туди вписавшись. Екатерина

Відмінний тиск у кавоварці, кава виходить з пишною кавовою пінкою.

Коментар: Купила кавоварку, і тепер насолоджуюся ароматною кавою щоранку. Корпус приладу металевий. Кавоварка працює без збоїв. Готується і еспресо та капучіно. Тиск у кавоварці дозволяє отримати пишну кавову пінку. Можна регулювати потужність подачі пари. Можливість одночасно приготувати дві чашки. Знімний лоток для чашок зручно мити, знімний фільтр є в приладі. На столі постійно існує кавоварка, оскільки її ноги розбиваються. Вага невелика, зручна для переміщення та транспортування, наприклад, до країни і назад. Я дав мені книгу “Ідеї для кави”. Тамара

По-перше, я хотів би згадати дизайн, ідеально підходить для будь-якого інтер’єру. По-друге, це особливо приємно. хороша якість збірки, ніщо не скрипить і не ледачий. Працює без збоїв, користуюся вже півроку. Кавоварку легко мити. Шуму практично немає, так що рекомендую до покупки. За таку ціну. відмінний варіант.

POLARIS PCM 1536E ADORE CAPPUCCINO Кавоварка

Починається згідно з інструкціями, я почав з 4 спроб, кава відмінна, а кількість піни регулюється до контейнерів молока. Один з найзручніших рогових кавоварків з капучинатором.

Дуже хороший кавоварка за ці гроші, я не почав правди негайно, мені довелося кілька разів натиснути кнопку, все було в інструкціях, час перекачування від 6-ї води їхав, потім всі режими заробляються. Запаху пластику немає, інструкція зрозуміла, коротше беріть, не пошкодуєте!

Єдине, це моя перша кавоварка, напевно, так нормально, але каппучинатор досить голосно працює. Дитина поки лякається. Хороша повноцінна кавоварка.

Перше враження відмінне! Перший запуск змусив понервувати так як кілька разів вода не набиралася, а тільки шум йшов. Але тоді все було покращено.

Зробили все відповідно до інструкцій, мити, і тільки тоді вони зробили каву. Відразу видно апарат розумний, пів години постояв увімкнений, пішов у режим сну, але як тільки задаєш команду, все працює. Ви можете налаштувати кількість піни, це також досить цікава функція.

На скляних стоях легше використовувати, після прочитання інструкцій виконується все, що потрібно, він заробляв у 2 рази, перші дві хвилини я був дуже лякаючи) кавовий смак, як у кафе, Canbagers. це просто супер- не потрібно вчитися перетворити чашку, тому що машина є всіма Makestza ви.

Дуже легко і при очищенні, все видаляється і легко чистять. Дуже зручно, щоб резервуар для води легко, легко заливати воду, не приховуйте водяну кавоварку. Легко промитий. Взагалі, ви не пошкодуєте, я все ще в захваті.

Знаєте, я досі її вивчаю і знаходжу все більше функцій та якихось таємних кнопочок, щось висувається, відкривається, пінка молока регулюється, захоплення! Ніколи не була така щаслива придбанням кавомашини.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS