Колекція кабінету для теплих розмірів підлоги

Колективний кабінет для теплого підлоги: позитивні характеристики

Сучасна та популярна система опалення, яка забезпечує повітряне опалення в приміщенні нижче, найчастіше встановлюється з урахуванням розподілу кабінету.

Теплий поверх має велику площу та низьке розташування поверхонь нагрівання. Цей факт впливає на рівномірний розподіл температури вертикальних та горизонтальних ліній, якщо у порівнянні з опаленням радіатора, який встановлюється трохи вище рівня підлоги в деяких областях кімнати.

Колекторні шафи

Ми пропонуємо сантехнічні шафи для компактних замкнутих житлових приміщень у них фітинги для теплопостачання та водопостачання, наприклад, розподіл колекціонерів систем опалення з водою теплими підлогами. Кріплення колекторів та змішувальних вузлів у шафі проводиться до монтажних рейок, які можуть розсуватися на потрібну ширину. Розкладні двері кабінету створює готовий, акуратний вигляд, приховування поглинання арматури всередині, і захищає його від забруднення та випадкового пошкодження. Внутрішній замок захищає обладнання від несанкціонованого доступу. Залежно від установки, представлені два типи кабінетів SRV (вбудований кабінет дистрибуції) та ShRN (кабінет розсилки). Нижче наведено загальні переваги, специфікації та особливості дизайну кожного типу:

Підключення трубопроводу може бути в будь-якому зручному місці, достатньо видалити сегменти з народом у бічних стінках

Універсальні кріплення всередині кабінету дозволяють розповсюджувати обладнання як ергономічний метод як ергономічний спосіб

Оцинкований сталевий корпус, пофарбована порошкова фарба з додаванням фосфатної плівки для корозійної стійкості.

 • Установка прихована, проведена в ніші в злоді з стіною.
 • Регулювання глибини висувною рамкою: 60-70 мм.
 • Існує коригування висоти кабінету через висувну ноги (до 63-90 мм).
 • Ноги мають отвори для кріплення до підлоги.
 • Має спеціальні замки для кріплення для кріплення в стіні ніші.
 • Установка здійснюється шляхом висячого на стіні або кріплення до підлоги.
 • Глибина 120 мм.
 • Існує коригування висоти кабінету через висувні ноги (до 40-63 мм залежно від виробника).
 • Ноги мають отвори для кріплення до підлоги.
 • Для монтажу до стіни на задній стінці кабінету є отвори.

Конструктивні шафи мають лінійку декількох корпусів, що характеризуються розмірами. Глибина і висота модифікацій однакові, вони відрізняються лише для ширини. Ширина конкретної моделі позначається цифрами від 1 до 8 після напису, наприклад, SRV-4, SRN-7. Умовно вони розраховані на розміщення лише колекторів з певною кількістю вихідних отворів для підключення різних контурів опалення (радіатори, тепла підлога). Наприклад, для SRV-1, уточнення наведено у паспорті: для колекторів на 2-5 результатів, а місце для групи автономного кровообігу та іншого обладнання не передбачено.

Якщо ви плануєте, крім колекціонерів, щоб розмістити в шафі, накачувальні арматури, циркуляційний насос, бухгалтерські пристрої, необхідно вибрати модель з цим додатковим обладнанням.

Колекторні шафи

Важко йти в ногу з сучасними технологіями, які “покриті” всі сфери нашого життя. Не виняток став площею будівництва. Візьміть, наприклад, опалення, водопостачання та теплі підлоги. До грамотно і красиво “зв’язати” вищезгадані інженерні комунікації в одному місці і використовувати кабінет для колекціонерів.

READ  Рушник сушарка води або електрична, яка краще

Простіше кажучи, всередині ящика буде розподільний вузол, який відповідає за циркуляцію гарячої води. Крім того, цей продукт не псується, але навіть прикрашає інтер’єр кімнати і забезпечує зручний доступ до підтримки або відновлення колекторної системи. До речі, це включає:

 • розчісування нагрівання;
 • манометри;
 • лічильники;
 • запобіжний клапан;
 • повітряний клапан;
 • витратомір;
 • Насоси та Т.Р.

Сорти

Залежно від методу розміщення та конструктивного виконання, всі колекторні шафи для теплого підлоги поділяються на вбудовані та зовнішні. Перша група представлена ​​моделями, прихованими в нішах, під струменем листів гіпсокартону або всередині будівельних конструкцій. Такі шафи часто мають знімні обкладинки, викрутіть боковини з вихідними слотами та кріпленнями. Вони можуть бути повішені в попередньо підготовлених нішах або встановлені на підлозі, на ногах ніг або кінцевого покриття підлоги.

Зовнішня, він же накладна колекторна шафа, монтується безпосередньо на стіну, без необхідності зняття зовнішнього облицювання. Такі моделі мають однаковий тип покриття з усіх боків. Вибір цього варіанту, варто знати, що завжди є безкоштовний доступ до групи колекторної групи, існує коригування системи опалення, тому немає проблем з відстеженням стану інструментів.

Встановлення та місце розташування

При монтажі вбудованого кабінету потрібна ніша. Якщо поглиблення було вироблено під час будівництва приміщень, труднощі під час встановлення не виникають.

 • Стінові стінки для збору труб;
 • Через посуду є отвори в стіні для кабінету;
 • Коробка затискає навколо стіни ніші з якорями;
 • контури кріпляться;
 • Після встановлення розподільного валу нагрівання контур закривається і перевіряється на герметичність;
 • Просвіт між стіною та кабінетом змащує розчин, а потім підмітається.

Монтаж стінних моделей проводиться простіше:

 • на стінах відзначаються місця для кріплення;
 • За допомогою Peuorator, отвори для якоря пробурені;
 • Коробка фіксується гвинтами;
 • Кабмін вирівнюється від позначеними етикетками;
 • Встановлений колектор;
 • Контур пов’язаний;
 • Починається випробувальна система.

Монтаж шафи для нагрівального колектора швидко. При монтажі пристрою поглиблення в стіні перешкод не стає. При встановленні, детальний малюнок допомагає на основі розміру коробки, його технічні функції, а також точки інтерпретації.

Оптимальні показники досягаються при встановленні продукту в середині опалюваної кімнати на поверхні підлоги. Особлива увага приділяється рівності робочого фонду. Конструкції, які утримують пристрій, не повинні мати спотворення за рівнем.

Кабінет для резервуара системи опалення пов’язаний з урахуванням підвищення рівня підлоги. Після монтажу короба в нього вводиться труба, що подає (вступна) і зворотна (зворотна). Вступна труба приносить гарячу воду до контуру. Зворотна трубка видаляє охолоджуючу рідину в котёл для подальшого нагрівання. Простір для кабінету розподілу вибирається з таким розрахунком, так що контури системи опалення мають однакові показники довжини, але не більше 70 метрів.

Вибравши оптимальне місце, рекомендується доглядати до професіоналів. Помилки при встановленні загрожує надлишковим потоком труб або відхиленням при тиску системи опалення.

READ  Заміна нагрітого рушника у ванній кімнаті з власними руками

Колективний кабінет розміщують сукупність опалювального обладнання та водопостачання. Його тільки функція полягає в тому, щоб приховати різні труби, змішувачі, кнопки клапани тощо.

Сама кабінет є місцем, в якому розміщено обладнання, відповідальне за потік води в будинку та його нагрівання.

На додаток до труб, насоси, що регулюють, наприклад, теплий підлогу прикріплені до шафи. Колектор часто встановлюється так, щоб регулювати температуру і підлогу можна в кожній кімнаті по-різному, зробивши в одній, наприклад, саван, а в іншій Антарктиду.

Монтаж водяної теплої підлоги своїми руками

довідник. Різниця в ціні та температури у колекціонерах відрізняються компанією та виробничим матеріалом.

ПРОПОЗИЦІЙНИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ СИСТЕМИ:

 • Однією з найважливіших переваг колекторного пристрою є його простота в будівництві. Встановити шафку з майстра, неприємні знання не вимагається, або наявність кваліфікацій, щоб зрозуміти тонкощі електриків, механіки або технічного ремесла. Встановлення колекторного обладнання може хто-небудь, хто знижує свою ціну в очах інших складних механізмів опалювального обладнання та водопостачання.
 • Багато технологій, які складають повний набір колекторного кабінету, дозволяють носити воду та нагрівати його якомога швидше. Наприклад, циркуляційний насос через труби з максимальною ефективністю здатна передати теплою до нагрівання радіаторів. Через це збільшується час нагрівання або охолодження.
 • До переваг колекторного обладнання при максимальному ККД відносять мінімальні витрати пального для обігріву. Це допомагає майстер-шафку заощадити на придбання рідини для терморегуляції (палива).

Колектор кабінет для системи опалення. Він підключений до контуру каналу та повернення.

 • Через контроль опалювальних пристроїв у одному місці, колекторське обладнання легко відремонтована, оскільки можна відключити компоненти дизайну теплового балансу.
 • Естетичний вигляд. Через компактність колекторного кабінету, він може бути побудований у стіну. Труби та насоси будуть приховані від стороннього ока, закриваючи огляд побутових товарів або вдома.
 • Особливі переваги включають здатність догрівання приміщення лише з підігрівом підлоги. Для жителів Російської Федерації це досить важкий плюс завдяки ранньому початку холодної погоди та роботи житлово-комунального господарства з включенням опалення в одному регіоні або іншому регіоні.

Монтаж колекторного кабінету

Якщо ви збираєтеся у себе в будинку зробити водяну теплу підлогу, то рекомендуємо попередньо ознайомитися з її пристроєм, способом монтажу та з’ясувати, яку роль тут відіграє колекторна шафа.

По-перше, радити з фахівцями та купувати все необхідне обладнання для встановлення системи. Потім дайте змогу вибрати своє місце розташування в будинку.

Кабінет для колектора теплого підлоги в Калузі

Автономна система водяного опалення складається з множинності елементів, кожен з яких відіграє важливу роль, забезпечує стабільність роботи окремих асамблей та систем взагалі. Один з основних елементів колекторних шаф для теплого підлоги, який служить для розміщення обладнання та автоматизації пристроїв. Великий вибір таких шаф представлений у асортименті нашого інтернет-магазину. Колективні шафи здатні стати гармонійним доповненням до інтер’єру будь-якої кімнати. Вони монтуються в сполуках трубопроводів та окремих контурів системи опалення, циркуляційні насоси, крани, інструменти для моніторингу та підтримки необхідних параметрів теплоносія.

READ  Верхня фен

Виберіть підкатегорію

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 1-3 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 11-12 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 4-5 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість видів: 6-7 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 8-10 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 1-3 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина бренду: Італія Матеріал виготовлення: сталь Покриття: порошкове покриття Кількість виходів: 11-12 Призначення: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 13-16 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 4-5 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість видів: 6-7 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 8-10 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 13-16 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 17-18 Мета: Опалення, водопостачання

Батьківщина бренду: Італія Матеріал виготовлення: сталь Покриття: порошкове покриття Кількість виходів: 19-20 Призначення: Опалення, водопостачання

Батьківщина Марка: Італія Матеріал виготовлення: Сталеве покриття: Порошкове покриття Кількість виходів: 1-3 Мета: Опалення, водопостачання

Призначення та види колекторних шаф

Колекторний кабінет використовується для компактного розміщення наступних функціональних елементів системи опалення з радіальною проводкою:

Завдяки використанню колекторного кабінету, він забезпечує зручний доступ до цих елементів для регулювання, технічного обслуговування та ремонтних робіт. Крім того, кабінет забезпечує макет елементів системи, зберігаючи естетичні якості інтер’єру.

Дизайн кабінетів забезпечує зручну установку та постачання труб. Вони оснащені універсальним профільним кріпленням, що дозволяють виконувати надійну установку обладнання та труб всередині кабінету. Колекторні шафи, як правило, виготовляються з якісної оцинкованої листової сталі з антикорозійним порошковим покриттям, що гарантує тривалий термін їх експлуатації. Часто вони завершуються замком, щоб запобігти несанкціонованому доступу до розповсюдження та регуляторного обладнання.

Монтаж водяної теплої підлоги своїми руками

Залежно від методу установки розрізняють колекторні шафи вбудовані та зовнішні. Вбудовані шафи використовуються для прихованої установки та встановлені в спеціальних нішах або отворах. На зовнішніх установках використовуються шафи-колектор. Їх можна встановити на підлозі або прикріплені до стіни.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS