Колекціонер для теплих підлог роблять це самостійно

Колекторна збірка ТП

Збирайте та встановіть колектор для теплого підлоги, придбаного у повній конфігурації, відповідно до виробника посібника, не буде складним навіть для недосвідчених майстрів будинку. У цьому випадку найважливіший момент полягає в тому, щоб контролювати герметичність інтеейсів елементів і вузлів. І оскільки на заводах, більшість незавершених сполук забезпечуються на гумових або силіконових прокладках (у рідкісних випадках на Famelight), то це завдання вирішується будь-яким інсталятором.

Ті, хто має певний досвід у санітарній роботі, виграють від придбання та збирання колектора з різних елементів самостійно. Таким чином, можна буде заощадити до половини вартості порівняння готовим конструктором. Крім того, можна точно зібрати конфігурацію, яка задовольнить запити користувачів.

Polypropylene Collector це самостійно

Колектори поліпропілену є одними з найбільш доступних. Однак слід врахувати, що вони займають дещо більше місця, ніж збірні металеві, а тим більше гребінки, виконані в монокорпусах. Поліпропіленова конструкція також може бути проблематичною для встановлення витратомірів та інших пристроїв для автоматичного регулювання та управління теплоносіями.

Фітинги, що використовуються в системах опалення або водопостачання, або готові, лити в заводських продуктах, можуть бути елементами для складання гребінців. В останньому випадку виробник визначає фіксована кількість кранів, щоб збільшити, яка на обраній моделі не досягне успіху.

Важливий! Більш зручніше використовувати колектор, зібраний з поліпропіленової арматури, якщо його дизайн встановлений у котлі, котельній або іншому технічному номері. Врешті-решт, з кількістю опалювальних схем з 5 і більше пластикових зборщиків виявляється занадто громіздким.

Аксесуари та інструменти

Щоб повністю зібрати нагрівальний колектор з поліпропілену з власними руками, вам знадобиться спеціальне монтажного паяного заліза. для дифузійного зварювання, а також з матеріалів та готових елементів:

 • не більше 1 м поліпропіленової труби ПН 20-25 без зовнішнього армуючого шару Ø 32 мм;
 • 1-2 м Труба ПН 20-25 Ø 32 мм з підкріпленим внутрішнім або зовнішнім. Без цієї позиції ви можете зробити, якщо колектор не включає враження змішувача;
 • Трійники Ø 32 мм (у кількості, що дорівнює кількості гілок ТП) з видаленням відповідних перехідних різьбових муфт для підключення контурів;
 • Перехідні пластикові/металеві муфти. Краще приймати моделі з голими горіхами. американськими жінками;
 • шарові крани;
 • Балансувальні клапани. придатні для опалення радіаторів.

колекціонер для теплого сексу з власними руками

Процес збору

Домашній колектор для теплого підлоги поліпропілену виготовляється наступним чином:

 • До одного з отворів Трійника Ø 32 мм припав сегмент поліпропіленової трубки без зовнішнього підкріплення. Його довжина залежить від майстерності інсталятора. Якщо ви добре керовані паяльним залізом, то 5-7 см достатньо. 2 см для посадної глибини труби в трійці та 1-3 см між суміжною арматурою. Але вони можуть тісно падати.
 • До нижньої кінчики трійка продається адаптер пластик/метал з трубною ниткою або американцем. Ці дії повторюються до тих пір, поки кількість кранів стає рівним кількості опалювальних ланцюгів (можливо, 1 до складу). Потрібно взяти два такі гребінці, тому що один поліпропіленовий колектор призначений для годування, а інший. для повернення. З цією конструктивною різницею між ними.
 • З кінця гребінця, перехідна муфта на металі відповідного діаметра припадається. Внаслідок цього кульовий клапан буде підключений до його блокування загального постачання теплоносія в систему ТП (при необхідності).
 • З протилежного кінця є трійник (або просто коліно) для підключення повітряного вентилятора.
 • Після монтажу конструкції поліпропіленового гребінця до адаптерних муфт, закріплених кранів або регулюючих клапанів загвинчується, встановлено автоматичне або ручне вентиляція повітря.
READ  Чим відрізняється дайсон від звичайного фену

Важливий! Краще намагатися зварюватися пластикові фітинги трійників, близьких один до одного. В іншому випадку вже досить великий дизайн поліпропіленового колектора займе інший обсяг.

Аналогічно, найбільш проста модель саморобного пластикового дистриб’ютора виготовляється. Якщо ви плануєте встановити різні послуги та автоматичні пристрої, то необхідно передбачити відповідні фітинги. Наприклад, для монтажних витратомірів, трійники потрібні на гребінці, замінюють поперечні частини з поліпропілену. У цьому випадку, як видалення кожного перекладу оснащені металевими переходами. У верхній муфти, металевий (латунний або бронзовий) розширений агент відповідного діаметра та довжини загвинчується для встановлення потоку лічильника, до дна. труба підключена. Таким чином, дозатор поліпропілену теплого підлоги може бути завершений будь-яким вимірювальним інструментом, пристроєм безпеки групової або спеціальної різноманітності запобіжних клапанів.

Металевий гребінець для теплого підлоги з власними руками

Для самостійного виробництва металевих гребінців використовуються латунні або бронзові арматури, трійники, витяжки, вилки. Загальна схема та послідовність збірки нагадують аналогічний процес для поліпропілену гребінця, який займає лише трохи довше. Це пов’язано з тим, що кожна різьбова підключення повинна бути ретельно герметизація за допомогою фуматів, білизни або спеціальних герметиків.

Комплектуючі та інші сантехнічні деталі, варто звернути увагу не тільки до своєї привабливої ​​ціни та блиску новизни, а й на справжню якість матеріалу. По-перше, це не погано зрозуміти, з продуктами якої доведеться мати справу. Якщо продавець надає сертифікат для своєї продукції, це буде досить чудово. По-друге, на деяких зовнішніх ознаках можна припустити. чи варто звернутися до аналогічного продукту. Отже, хороші фабричні деталі, принаймні важкі підробки і мають товщі стіни. Використання тонкостінних “китайських” трійників, хоча це помітно зменшити вартість гребеня, але вона критично зменшить свою надійність. Крім того, досить важко працювати з підробленим. низькоякісний матеріал здатний розтріскувати в будь-який час.

Важливий! Використання високоякісної бронзової арматури приносить домашній колектор для теплого підлоги за ціною до заводу. заощадження, звичайно, буде, але дуже незначним. Якщо вам потрібно встановити регульовані витратоміри, використовуючи хрестоподібні, то самозбірка гребінця стає абсолютно невигідним.

Як зробити колектор з поліпропілену з власними руками. покроковий посібник

При використанні автономного опалення в приватному будинку, іноді існують ситуації, коли система недостатньо ефективна. Така проблема, за якої всі елементи системи грамотно спроектовані та встановлені, а температура в будинку не досягає належного рівня, вкрай неприємна і потребує вирішення.

Найбільш відповідним рішенням для вирішення цієї проблеми є встановлення розподілу колектора. Такі колекторні групи для опалення можуть бути придбані у готовій формі, і ви можете зберегти та зробити їх самостійно. Як зробити розподіл різноманіття опалення власними руками, і буде обговорюватися в цій статті.

Як влаштований колектор

Група опалювальних контурів приміщень зменшується разом. Місце їх зв’язку. колектор. По суті, колектор для підігрітого підлоги є запасний змішувальний пристрій для реалізації функцій:

 • Регулює температуру теплоносія, яка проходить через обігрівач котла. (У системі теплих підлог достатньо, щоб забезпечити теплоносій, нагрітий до 45 ° С, але така температурна вартість є низькою для теплового нагрівача, зазвичай мінімальне значення при вході до колектора становить близько 55 ° С);
 • Забезпечення тепла тепла, необхідного у кожній кімнаті. У цьому випадку він функціонує як змішувач та регулятор енергії теплоносія для кожного опалювального ланцюга
READ  Камін робить це самостійно в квартирі картону

Потужність розподілу для опалювальних ланцюгів. це система, що складається з двох колекціонерів. Вона включає колектор для подачі теплоносія до системи та зворотного колектора, через який охолоджений теплоносій. Вони мають насадки, через які теплоносійний теплоносія надходить з котла, і потік охолодження до нагрівального котла. Типовий колектор для теплого підлоги показаний на малюнку нижче:

Регулювання кількості тепла вхідного до кожного контуру здійснюється за допомогою клапана з тиском. Пристрій таких регуляторів дозволяє розподіл енергії, як в ручному режимі, так і за допомогою інструментів автоматизації, керуючи віддалено. Контроль споживання тепла в системі виконує групу витратомірів колби. Розглянемо такий пристрій Читати далі:

Слід приділяти тому, що схема використовує циркуляційний насос. Це дозволяє ефективно ефективно ефективно контур нагрівання, оскільки не існує потреби у високій температурі теплоносія, яка одночасно створює тиск для циркуляції в системі.

Колекціонер для теплого сексу з власними руками

Мінус можна віднести до втрати функціональної переваги, коли живлення вимкнена. У цьому випадку група опалювальних контурів не здатна.

Розглянемо принцип колектора. Охолоджувач, отриманий від реєстру нагрівання котла, несе певну кількість тепла в кожну схему системи, керуючи циркуляційним насосом. Це відбувається при температурі теплоносія над заданим значенням. Коли температура зменшується в системі, відкривається тристоронній клапан, а інша частина тепла додана до системи.

Коли досягнуто порог заданої температури, сигнал датчика буде входити до системи регулювання, а тристоронній кран блокує змішування гарячого теплоносія.

Циркуляційний насос, що працює безперервно, і контурна група забезпечується постійним рухом теплоносія.

Для регуляторної роботи, а також розбирання в колекторі, надаються дренажні крани.

Для запобігання запобіганню системі, повітряні канали можуть бути введені в схему. Є група повітряних отворів, що дозволяє автоматизувати цей процес.

Водяна тепла підлога під плитку. інструкція як зробити монтаж теплої підлоги і покласти плитку

Колекціонер як елемент системи опалення

Розподіл колектора з кількома гілками на протилежному кінці труби має випуск. Він закритий або звичайним вилка, або встановлено спліттер. З одного боку, це дренажний кран з одного боку, а з іншого. повітряний отвір, в автоматичному режимі, видалення випадково сформовано в системі.

Аналогічним чином, конструкція водної теплій підлоги обох трубопроводів є як напрям подачі та повернення. З цієї причини, коли колектор для теплого сексу встановлюється з власними руками або командою фахівців, в пару придбані гребінці та інші необхідні частини.

Схема з двосторонньою клапаном

Встановіть його на канал з нагрівального пристрою. На місці перемичка між кормовою трубою та зворотною лінією, балансування регульованого клапана. Він регулюється відповідно до необхідної температури постійної води, як правило, з ключем. Шестикутник. Потрібно регулювати кількість холодного охолодження.

Датчик температури розміщується після насоса, і він, у свою чергу, рухає воду в напрямку хребта. Тільки зараз інтенсивність руху нагрітого теплоносія з котла. Таким чином, температура постійної води змінюється при вході насоса, а холодний потік налаштований і стабільний.

Занурюється, і вода з котла не потрапляє безпосередньо до контурів, тому що це неможливо. Така схема можна вважати більш надійним. Але слід зазначити, що змішувальна група, оснащена двосторонньою елементом, здатна нагрівати 150. 200 “квадратів” області, оскільки немає більших продуктивних клапанів.

Колекціонер для теплого сексу з власними руками

Дизайн автономних систем опалення все більше прагне до ідеалу. Максимальна продуктивність, мінімальна вартість, надійність та довговічність. стандартні вимоги, які сьогодні користувачі представлені на опалюванні та системах. Одним з вузлів, що забезпечують принаймні ефективність та продуктивність системи опалення, є колекціонер. Зберіть колекціонер для теплого підлоги з вашими власними руками, досить, знаючи його схему і розуміючи, як він повинен працювати.

READ  Колекція кабінету для теплих розмірів підлоги

Механізм роботи вузла

Змішувальний пристрій виконує не тільки функції регулювання температури води в лінії. Він все ще несе відповідальність за свій нормальний ланцюговий трафік. Пристрій містить запобіжний клапан та круглий інжектор. Останній елемент забезпечує звичайну циркуляцію медіа у системі опалення підлоги з необхідною швидкістю для цього. Цей момент важливий для повного та рівномірного прогріву поверхні.

Захисний клапан відповідає за змішування води в ланцюзі. При допусці кип’ятіння води на вході він відкриває квитанцію з ланцюга подачі, тоді як гаряча вода змішується з холодним носієм його. Після цього він перестає постачати киплячу воду.

На додаток до двох основних вузлів, провідних та замикаючих клапанів можна включити до колектора, клапан для подушки безпеки та обходу, який виконує функцію захисту пристрою від перевантаження. Ці елементи не завжди можуть бути включені в пристрій. Тому колектор для теплого сексу може бути встановлений декілька різних методів. Все залежить лише від цього результату.

Слід зазначити, що змішувальна установка завжди монтується на сюжет перед введенням опалювального контуру. Однак безпосереднє місце його розташування може бути будь-де. У деяких випадках доцільно встановити прилад у тому самому приміщенні, де проходить система. Зазвичай роблять це в багатоквартирних будинках. Іноді доцільно помістити його в загальний котел. Цей варіант, ймовірно, стане кращим для приватних котеджів. Якщо є кілька приміщень з підігрівом підлоги, дистриб’ютори, як правило, розміщуються в кожній з кімнат або організують один загальний колектор у відповідному місці для цього місця.

Водяна тепла підлога під плитку. інструкція як зробити монтаж теплої підлоги і покласти плитку

Всі відмінності в принципі експлуатації змішувачів визначають клапани захисту. Найбільш поширеними з них розглядають клапани для двох і трьох позицій.

Де і як встановити колектор?

Асамблея колектора та його підключення до системи водяного опалення повинна здійснюватися за допомогою наступних рекомендацій:

 • На одному колекторному вузлі повинно бути не більше 9 контурів. Інакше вони повинні бути дещо;
 • Колекторна установка повинна відбуватися посередині вдома. У цьому випадку всі контури повинні мати приблизно одну довжину;
 • колекторний вузол переважно розміщують у вищій точці;
 • Встановлення всіх елементів пристрою здійснюється в спеціальному кабінеті, який повинен бути у доступній кількості людей.

Колекторний пристрій для теплого сексу з власними руками

При прокладі нагріву на підлозі схема тепле секс нагрівання створюється на стяжці, а колектор є невід’ємною частиною цього. Він підтримує значення регулятора температури температури води в системі. Без цієї адаптації, робота води нагрівання теплого підлоги не є ефективною.

Багато власників приватних будинків країни в останній час все частіше зупиняються на збірці водосховища та її різних модифікацій. З такою системою опалення, годування та зворотні труби приховані в підлозі, а сам колектор розташований у центрі або підвалі будинку, який полегшує обслуговування. Та й пристрій колектора для теплої підлоги своїми руками можна легко виконати за сучасних технологій.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS