Коробка для прихованого підключення електричного сушки для рушників

Table of Contents

способу підключення електричного рушникосушарки: все про монтаж пристрою

Сушка для рушників використовують не тільки для сушіння білизни, але також і для обігріву ванної, зменшення вологості.

Виготовляється безліч моделей електричних та водяних рушників. Вибір великий, але покупцеві не важко підібрати підходящий варіант.

Прикрите підключення електрополотенцесушителів

Прихованим підключенням (прихованим монтажем). називається монтаж електричної мережі у стіні, для високоестетичного вигляду приміщення та створення безпечних умов експлуатації електроприладів, особливо якщо проводка прокладається у ванній кімнаті.

Як зробити приховане підключення електричного сушки для рушників: поради з організації роботи

Зручність використання електричного рушникосушаря незаперечна.

Однак не всім хочеться, щоб у ванній знаходився у відкритому доступі шнур для підключення пристрою до розетки.

У такій ситуації є можливість провести приховане підключення сушки для рушників. Зробити це легко своїми руками, попередньо ознайомившись із нюансами процесу монтажу.

Коробка для прихованого підключення полотенцесушителя золото

При монтажі електричних моделей рушникосушки з Tubular Heater для збереження естетичності інтер’єру приміщення оптимальний варіант організувати його приховане підключення. Коробка для прихованого підключення сушки для рушників дозволить запитати пристрій прихованим чином і приховати в ній вузол електроживлення.

Переваги коробки для підключення рушникосушарки Коробка для прихованого підключення рушникосушарки має нехитру конструкцію, дозволяючи при цьому створити лаконічний інтер’єр у приміщенні, де встановлено пристрій, виключивши наявність непривабливих кабелів живлення та електророзеток. Вона забезпечує не тільки привабливий зовнішній вигляд пристрою, але й захищає місце з’єднання кабелю живлення від вологи. Для зручності підключення пристрою до мережі короб оснащений клемниками.

Короб прихованого підключення електричного сушки для рушників має такі особливості:

 • якісне декоративне покриття золото
 • антикорозійне виконання з латуні
 • зручність при монтажі та підключенні рушникосушарки
 • комплектація клемником, дюбелями з шурупами та інструкцією з встановлення

Доставка по Москві в межах МКАД. 500 р. за МКАД 30/км.

Коробка для прихованого підключення електричного сушки для рушників Маріо

Доставка товару здійснюється 7 днів на тиждень, як у робочий час, так і вихідні з 10:00 до 22:00. Доставка до офісу компанії або на адресу клієнта до під’їзду.

Якщо замовник виявив бажання самостійно забрати товар, потрібно уточнити повноцінність комплектації замовлення. Повідомити час приїзду за товаром.

Здійснюється через транспортну компанію лише після 100% оплати за безготівковим розрахунком.

Список довірених транспортних компаній.

Для того щоб розрахувати вартість доставки перейдіть на сайт компанії клікнувши по логотипу.

Адреса: г. Москва Росія, Будівельний ринок Слов’янський СВІТ “Млин”

Адреса: г. Москва Росія, Будівельний ринок Слов’янський СВІТ “Млин”

Гарантія

Гарантійний термін. це період, протягом якого споживач має право звернутися до продавця або виробника з претензіями щодо якості товару або виявлених у ньому суттєвих недоліків.

У нашому інтернет-магазині сантехніки vanna-home.jw.org uk Ви купуєте якісний товар з подальшим гарантійним терміном, який обслуговуватиметься сервісними центрами виробника.

У ряді випадків користувач не може вимагати від виробника чи торговця заміни чи безкоштовного виправлення за гарантією. Насамперед, якщо дефект або причини, що призвели до нього, сталися внаслідок неправильної експлуатації товару або з вини споживача.

Коробка для прихованого підключення електро-рушникосушарки біла

При монтажі електричних моделей рушникосушки з Tubular Heater для збереження естетичності інтер’єру приміщення оптимальний варіант організувати його приховане підключення. Коробка для прихованого підключення сушки для рушників дозволить запитати пристрій прихованим чином і замаскувати в ній вузол електроживлення. Виконана з металу, вона ідеально поєднуватиметься з моделями рушникосушителів з кольором покриття білий. Коробка для прихованого підключення рушникосушарки забезпечує не тільки привабливий зовнішній вигляд пристрою, але й захищає місце з’єднання кабелю живлення від вологи. Для зручності підключення пристрою до мережі короб оснащений клемниками.

READ  Робот пилосос не повертається на базу

Короб прихованого підключення електричного сушки для рушників має такі особливості: • антикорозійне виконання; • зручність при монтажі та підключенні рушникосушарки; • комплектація клемником, дюбелями з шурупами та інструкцією з встановлення.

При монтажі електричних моделей рушникосушки з Tubular Heater для збереження естетичності інтер’єру приміщення оптимальний варіант організувати його приховане підключення. Коробка для прихованого підключення сушки для рушників дозволить запитати пристрій прихованим чином і замаскувати в ній вузол електроживлення. Виконана з металу, вона ідеально поєднуватиметься з моделями рушникосушителів з кольором покриття білий. Коробка для прихованого підключення рушникосушарки забезпечує не тільки привабливий зовнішній вигляд пристрою, але й захищає місце з’єднання кабелю живлення від вологи. Для зручності підключення пристрою до мережі короб оснащений клемниками.

Короб прихованого підключення електричного сушки для рушників має такі особливості: • антикорозійне виконання; • зручність при монтажі та підключенні рушникосушарки; • Комплект Clermin, дюбелі з гвинтами та інструкціями з монтажу.

Доставка товарів здійснюється за 7 днів на тиждень, як під час робочого часу, так і на вихідних з 10:00 до 22:00. Доставка до офісу або на адресу клієнта до входу.

Якщо клієнт висловив бажання самостійно підібрати товар, він повинен уточнити повноту конфігурації замовлення. Повідомити про час прибуття до товару.

Він здійснюється через транспортну компанію лише після 100% оплати банківським переказом.

Список довірених транспортних компаній.

Для того, щоб розрахувати вартість доставки, перейдіть на веб-сайт компанії, натиснувши логотип.

Адреса: G. Москва Росія, будівельний ринок Слов’янський світ “млин”

Адреса: G. Москва Росія, будівельний ринок Слов’янський світ “млин”

Оплата замовленого продукту:

Фізичні особи:

 • Онлайн-платежі (безготівковий);
 • Оплата готівкою в офісах (готівковий розрахунок);
 • Оплата в будь-якому банку за реквізитами організації (готівковий/безготівковий розрахунок);
 • Інші способи оплати за погодженням з менеджером.

Юридичні особи:

 • Безготівковий розрахунок у кожному банку за реквізитами організації продавця перед відвантаженням товару;
 • Безготівковий розрахунок у кожному банку за реквізитами організації продавця за договором післяплати;
 • Безготівковий розрахунок у кожному банку за реквізитами організації продавця за іншими умовами договору

Підключення електричного рушникосушарки за схемою прихованої проводки

Монтаж електропроводки рушникосушки через модуль прихованого підключення вважається більш складним процесом, ніж звичайна установка «від розетки». Адже звичний нам електрошнур рушника не потрібно додатково монтувати. Вилка та розетка. що може бути простіше! Але підключений таким способом електросушитель здатний суттєво зіпсувати естетичний вигляд ванної кімнати. Набагато привабливіше виглядає сушар без проводів та розеток!

Тому в цій статті ми покажемо, як підключити рушник з підігрівом рушників відповідно до прихованої схеми проводки.

Електричний трубчастий нагрівач для опалювальних веж

Електричний нагрівач (трубчастий нагрівач) для блоків керування терми серії KTX, потужністю від 300 до 1000 Вт. Підходить для рушників електричних нагрівальних рушників Терма, Грота, Сундерж, Двін, Термін, Тера, Зехнд і Т.Р.

Недорогий нагрівальний елемент від російського виробника, компанія термічна, наявність функції таймера, дисплей для встановлення заданої температури, кольору хрому, потужність 300 Вт, придатна для будь-яких електричних рушничних рушників з отвором 1/2

Для нагрівального елемента термін розділ, наявна потужність трубчастого нагрівача 300, 400, 600, 800 Вт. Приховане з’єднання, камуфляжний елемент включений.

Для нагрівального елемента термін розділ, наявна потужність трубчастого нагрівача 300, 400, 600, 800 Вт. Приховане підключення, маскувальний елемент у комплекті. Колір хром.

Нагрівальний елемент для електричного рушникосушарки з терморегулятором, регулювання температури від 30 до 60 градусів, потужність 200, 300, 400, 600, 800, 1000 Вт, колір хром.

Для електро-нагрівача “Терма-Спліт” Приховане підключення електро кабелю за допомогою маскувального елемента. Колір білий

Новий високофункціональний електро-нагрівач з функцією 2-х годинного таймера (режим Сушка) для електричних сушарок для рушників Terma, Grota, Сунержа, Двін, Термінус, Zehnder і подібні. Потужність 200-1000 Вт.

READ  Як зробити камін з коробки

Стильний та функціональний нагрівальний елемент із функцією сушіння (Таймер) колір чорний RAL 9005, потужність 200-1000 Вт. Ідеально підходить для чорних сушки для рушників.

Підходить для електричних нагрівальних рушників, Терма, Грота, Sunza, Dvin та інших виробників, цей трубчастий нагрівач пропонує 5 температурних режимів від 30 до 60 градусів, індикація світла показує, який з п’яти етапів вибирається, щоб увімкнути та вимкнути Електричний трубчастий нагрівач, є кнопка, наявність сушіння функції (таймер 2 години).

Блок управління Terma KTX 3 MS білий для нагрівального елементу Терма спліт

Блок управління Terma, KTX 3 MS, чорний, RAL 9005, Електронагрівач “Терма-Спліт” 300W

Электрический полотенцесушитель БЕЗ ПРОВОДОВ | Скрытое подключение | Марио | Ремонт своими руками.

Блок управління Terma KTX 3 MS хром (приховане підключення)

Недорогий нагрівальний елемент від Російського виробника, компанії Терміком, наявність функції таймера, дисплей для встановлення заданої температури, колір хром, потужність 300, 600 та 1000 Вт, підходить для будь-яких електричних сушки для рушників з отвором 1/2

Нагрівальний елемент для електричного сушки для рушників з терморегулятором, регулювання температури від 30 до 60 градусів, потужність 200, 300, 400, 600, 800, 1000 Вт, колір чорний RAL 9005.

Tubular Heater серії ONE вибір форми, прості в експлуатації, температура нагрівання рушникосушарки 45 і 60 ° C, кнопка включити/викл. знаходиться на нагрівачі, дистанційне керування

Вибір форми квадрат, трапеція, прямокутник, квадрат/коло, коло
Виробництво Польща
Гарантія 2 роки
Потужність Вт 200, 300, 400, 600, 800, 1000
Серія one

Недорогий нагрівальний елемент від Російського виробника компанії Термиком, наявність функції таймера, дисплей для установки заданої температури, колір білий, потужність 300 Вт, підходить для будь-яких електричних рушникосушителів з отвором 1/2

Нагрівальний елемент для електричного сушки для рушників з терморегулятором, регулювання температури від 30 до 75 градусів, потужність 200, 300, 400, 600, 800, 1000 Вт, колір білий.

Недорогий нагрівальний елемент від Російського виробника компанії Термиком, наявність функції таймера, дисплей для установки заданої температури, колір хром, потужність 600 Вт, підходить для будь-яких електричних рушникосушителів з отвором 1/2

Недорогий нагрівальний елемент від Російського виробника, компанії Терміком, наявність функції таймера, дисплей для встановлення заданої температури, колір чорний, потужність 300 Вт, підходить для будь-яких електричних сушки для рушників з отвором 1/2

Tubular Heater серії ONE MS вибір форми, прості в експлуатації, температура нагріву рушникосушарки 45 і 60 ° C, кнопка включити/викл. знаходиться на нагрівачі, дистанційне керування

коробка, прихованого, підключення, електричного
Вибір форми квадрат, трапеція, прямокутник, квадрат/коло, коло
Виробництво Польща
Гарантія 2 роки
Потужність Вт 200, 300, 400, 600, 800, 1000
Серія one

Для нагрівального елемента Терма спліт доступна потужність Tubular Heater 300, 400, 600, 800 Вт., з проводом та вилкою в комплекті

Для нагрівального елемента Терма спліт, доступна потужність Tubular Heater 300, 400, 600, 800 Вт, колір білий, з дротом та вилкою

Послуга із заміни несправного електро Tubular Heater в електричному рушникосушителі в нашій майстерні або з виїздом майстра по Москві та МО до 10 км від МКАД

Вибір послуги із заміни Tubular Heater заміна Tubular Heater у майстерні на фрунзенській, заміна Tubular Heater у майстерні на фрунзенській із заміною теплоносія, заміна Tubular Heater з виїздом за адресою, заміна Tubular Heater та теплоносія з виїздом за адресою, заміна Tubular Heater з виїздом по мо до 5 км від м заміна Tubular Heater із заміною теплоносія з виїздом по мо до 5 км від мкад, заміна Tubular Heater із виїздом по мо до 10 км від мкад, заміна Tubular Heater із заміною теплоносія з виїздом по мо до 10 км від мкад

Для нагрівального елемента Терма спліт доступна потужність Tubular Heater 300, 400, 600, 800 Вт. Підключення з проводом та вилкою.

Підходить для електричних сушки для рушників Грота, Terma, Grota, Сунержа, Двін та інших виробників, даний Tubular Heater, вбудований електронний датчик підтримує постійну температуру на рівні 43 градуси. Є можливість змінити задану температуру. Розширена функція таймера 1, 2, 3, 4 або 5 годин.

READ  Плитка електричного вугілля Плитка для кальяну

Маскувальний елемент для Terma MEG, MOA, хром

Блок управління Terma KTX 3 хром з проводом та вилкою для нагрівального елементу Терма спліт

Маскувальний елемент для прихованого підключення електро Tubular Heater Терміком 3.0, Terma MEG 1.0, Terma MOA, колір полірована нержавіюча сталь під хром.

Маскувальний елемент terma, Чорний, RAL 9005, для Terma MEG та MOA

Электрический полотенцесушитель БЕЗ ПРОВОДОВ | Скрытое подключение | Марио | Ремонт своими руками.

Для нагрівального елемента Терма спліт доступна потужність Tubular Heater 300, 400, 600, 800 Вт. Приховане підключення, маскувальний елемент у комплекті.

У нашому інтернет магазині представлені електро Tubular Heater для сушки для рушників від виробників. TERMA (Польща) та ТЕРМІКОМ (Росія)

Terma. це один з провідних виробників товарів обігріву, з більш ніж двадцятирічної історією, основний напрямок якої, виробництво електричних Tubular Heater, сушарки для рушників та дизайн радіаторів.

Електро Tubular Heater Терма підходять для полотенцесушителів Грота, Terma, Grota, Сунержа, Двін, Термінус та інших виробників, що мають вхідний діаметр 1/2″ ВР, з їх допомогою можна здійснити тонке налаштування роботи виробу, виставляючи бажану температуру обігріву або повністю вимкнути Tubular Heater, використовуючи великі та зручні кнопки. Tubular Heater оснащений двоступінчастою системою захисту від перегріву, з функцією Анти-Фріз, що захищає від зниження температури радіатора нижче 5-7 градусів.

На Російському ринку, компанія представляє великий вибір електричних полотенцесушителів та електро Tubular Heater з терморегулятором у складській програмі. Відмінною особливістю цієї продукції є оригінальний не побитий дизайн, який представлений у двох стилях, Ciassic і Modern.

Модельний ряд електричних Tubular Heater Терма для сушки для рушників величезний, доступний вибору кольору електричного Tubular Heater, у складській програмі представлені кольори:

Увага! доступне фарбування електро Tubular Heater та рушникосушителів у колір зістареної латуні (бронзи). це дає можливість прикрасити свій інтер’єр не лише оригінальним дизайном рушникосушарки, але й цікавим колірним рішенням.

Коробка для прихованого підключення електричного сушки для рушників Маріо

Основні переваги електричних Tubular Heater TERMA

 • Поєднання ціни та якості.
 • Великий вибір нагрівальних елементів (Tubular Heater), дозволяє ідеально підібрати Tubular Heater до дизайну сушки для рушників.
 • Можливість вибрати тип підключення: з проводом та вилкою, або приховане підключення, використовуючи при цьому маскувальний елемент.
 • Наявність у елкетронагрівачів Terma термодатчика та імпульсного мікропроцесора, дозволяють регулювати температуру теплоносія в електричному сушки для рушників.
 • Наявність в асортименті блоків керування із вбудованою програмою на тиждень, це дозволяють суттєво скоротити витрати на електроенергію.

На сайті нашої компанії можна ознайомитися з асортиментом електричних Tubular Heater, детально вивчивши їх технічні дані, переглянути схеми підключення з розмірами.

Наші фахівці допоможуть кожному клієнту підібрати електро Tubular Heater для рушникосушарки, виходячи з побажань та переваг замовника, а також бажаних технічних вимог.

Продукція компанії TERMA повністю сертифікована, абсолютно безпечна у використанні.

Важливо! Як імпортозаміщення, наша компанія включила в асортимент, електричні Tubular Heater російського виробництва від компанії Терміком, вартість яких як мінімум вдвічі нижча за європейські аналоги, докладніше ознайомиться з продукцією Терміком можна в розділі Російські електро Tubular Heater Терміком.

Дані електронагрівачі представлені в кольорах. білий, хром та золото, на замовлення можливе виконання під зістарену латунь.

Увага! В нас з’явилася нова послуга. ремонт електричних полотенцесушителів, а точніше заміна несправного електро Tubular Heater в електричному полотенцесушителі. Ремонт може бути здійснений у нашому магазині на Фрунзенській набережній 30, а також доступна послуга виїзду майстра по Москві та Московській області.

https://terma-pl.com/news/skritoe-podkluchenie
https://vantuz.guru/polotentsesushitel/ustanovka-p/podklyuchenie-u/skritoe-elektro/
https://polotenhik.ru/product/korobka-dlya-skritogo-podklucheniya-polotentsesushitelya-zoloto.html
https://vanna-home.ru/katalog/komplektuyuwie1/dlya_polotencesushitelej/korobka_dlya_skrytogo_podklyucheniya_elektricheskogo_polotencesushitelya_terma_chernaya/
https://polotenhik.ru/product/korobka-dlya-skritogo-podklyucheniya-elektro-polotentsesushitelya-belaya.html
https://urfoecon.ru/magazin/product/korobka-dlya-skrytoy-provodki
https://laris-shop.ru/skrytoe-podklyuchenie-elektricheskogo-polotencesushitelya
https://dom-termo.ru/category/komplektuyushchie/komplyektuyushchiye-k-polotyentsyesushityelyam/elyektrichyeskiye-teny-dlya-polotyentsyesushityelyey/ [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS