Котел Baxi не вмикається після грози

На відкритому повітрі Газові котли ARMETHERM

Протерм ведмідь 40 кл. Після вимкнення грози. Помилки не показують, тільки температура води. Спробував скинути. нічого не змінюється. Викл./вкл., Щось натискає червону коробку, але запалювання не є. І знову показує температуру води. Можливо, хтось знає, будь ласка.

Граничний термостат перегріву (передбачу). STB чи датчик тяги. А на червоній коробочці вогник не горить? Є на коробочці кнопка, спробуй, натисніть.

Protherm KLOM 40. Котел періодично засинає. В чому це виражається. Прохолодні батареї, приходьте, температура в будинку становить 10 градусів, або прохолодна вода в котлі, тоді як акумулятори нагрівають. Наприклад, я демонструю температуру на батареї 60 градусів, до котла 55. Все працює вихідні чудово, рідко, але буває, що бойлер перестає нагрівати воду. На агрегаті кнопочки натискаю, починає гріти. Їду після вихідних, ставлю температуру на батареях, наприклад, 50, бойлер також 55. Приїжджаю на слід вихідні будинки холод, 10 градусів, добре, що за вікном плюсова, інакше все розморозилося б. Знову починаю тикати кнопки, підвищую температуру, казан відразу врубається і починає гріти. Тому повторюється більше одного разу, а не два, це постійна проблема. Де дивитися я не знаю. Пробував не чіпати взагалі котел, просто відключав батареї по всьому будинку перед повітом, залишаючи температуру на агрегаті вище. Все теж саме. Залежність не простежується. Електрика стабільна з 2 батарей та стабілізаторів, відповідно до ручного 230 вольт. Перед тим, як підключити батареї, то точно існує проблема. Так, і незрозуміло, як це може вплинути. Пристрій не дає жодної помилки.

Ви, швидше за все, включаєте тиждень програміста. Це крутила така на панелі котла, відключіть його або налаштуйте правильно.

Protherm 40 klz, помилка після нагрівання бойлера. У роботі 11 років, вночі вийшов помилково F3 перегрів, на опалення працює нормально, починає нагрівати бойлер доходить до 91-93 і відключається в f3, після перевірки було виявлено, циркуляційний насос справний, зворотний клапан в нормі, змійовик чистий, т.е. Немає проблем на обігу. Висновок був, що несправний термобалон, термобалон замінили. Після чого агрегат став нагрівати бойлер до 86-88 градусів, відключає пальник, після чого чутно 3-4 клацання в блоці розпалювання і котел показує помилку F1, після 5 хвилин поки остигає теплоносій, агрегат можна запустити, лише зробивши скидання кнопкою аварійного термостату та натисканням кнопки reset. Проблема в мізках або блоці запалювання?

Контур нагріву бойлера перевірили, а СО? Перегрівається тіло котла і після зупинки ЦН нагрівання бойлера тепло не встигає піти з нього. А навіщо бойлер гріємо до 88 або йдеться про те, що на індикаторі, так там температура саме в ЗІ може показуватися. Прочистити грязь на СО перед агрегатом і глянути ЦН СО, поставити швидкість побільше або максимум. Переконайтеся в хорошому обігу. RIM-відповідь: по всій логіці з теплим пристроєм має бути нормально.

Ведмідь 30 км. Температура в будинку постійно 25-27 градусів Цельсія, це не комфортно для моєї родини, хотілося б встановити на 21-23. Пристрій перетворюється на кожні 5-7 хвилин і теплою воду від 74 до 80 градусів (це займає 2-4 хвилини). Чавунні батареї, труби, де дюйм, де 2 “. Площа будинку основна будівля 170 квадратів (2 поверхи, близько 100 чавунних секцій додому), підвал 100 квадратів (приладів опалення немає), гараж 50 квадратів (2 труби на 100 мм на 5 м завдовжки). Є внутрішній терморегулятор, у нього на початку зими перестав горіти діод, питання у ньому? Під заміну? Як перевірити? Споживання газу зросло з 500-600 до куб м у 2015/2016 до 900 куб м у 2016/2017. Після агрегату стоїть водонагрівач (зараз з нього вода не береться). Я хотів би налаштувати теплоносія 50-55 градусів на робочу температуру (ну, краю 60). Це можливо? Це нормальне включення постійного циклу та вимкнення? Чи є який-небудь сенс встановити зовнішній термічний датчик? Чи зменшить це споживання?

При нагріванні до потрібної температури контакт у ньому розривається, при охолодженні нижче заданої контакт замикається і дає команду котлу на включення. Температура може поставити не менше 50, принаймні 60. Необхідно лише враховувати, що в холодний період цього значення може бути недостатньо для опалення вдома, тому краще при кімнатній термостаті, щоб зберегти температуру в площі 80 градусів.

Котел Protherm TLO 50, можна сказати що новий, 2 роки працював лише зимовий час. Тат вимкнено. Роботи пальника запалювання, фітіл освітлений, сам пристрій не працює. Розібраний стіл, очищений. Нічого не змінилось. Відчуйте напругу на термопари (до 820 мВ), який вийшов. Якщо ручка термостата при мінімальній температурі (пристрій вимикається) напруга порядку 0, 300 вольт, а якщо термостат обертається при більш високій температурі (так, щоб вона включала) напруга падає до 0, 106 і Пристрій не включався. Допомогти, скажіть мені. Де можна шукати несправність?

Можна побачити, чи працює термогенератор.

Protherm klom. Багато говорять про модуляцію пальника. Щось я ніколи не бачив цієї модуляції. Є тільки макс. і хв. потужність. На підставі цього, пальник правильно називається двоступеневим, не модулюючим. Чи я не правий?

Аварійний ремонт газового котла Baxi в мороз з власними руками

Котел Protherm Ведмідь серії KLOM є моделлю з модуляційним пальником. Агрегат, залежно від необхідної потужності, гладко змінює ступінь модуляції від 70 до 100%. При налаштуванні котла потрібно виміряти та налаштувати мінімальну та максимальну потужність, шляхом зміни тиску газу на газовому клапані.

Котел 30 KLOM. Купили та зраділи, проте з першим пуском почалися проблеми. Нагріває до встановленої температури і далі остигає на 25-30 градусів. Загалом, нагріти бойлер не вдасться. Сервісний центр розводить на покупку кімнатних термостатів та іншого фірмового обладнання. Чи є якісь варіанти налаштувати даний агрегат? Потрібно просто на виході 67-71 градус.

Ця модель якраз і вміє це робити, якщо потужність підібрана правильно, стосовно тепловтрат будинку. І важливий фактор. Це полягає в тому, щоб забезпечити бажану циркуляцію теплоносія через котло. Перший фактор. Агрегат у номіналі видає 26 кВт потужності. Мінімальна потужність дорівнює 18.2 кВт. Якщо тепловтрати вашої будівлі знаходяться між цими двома значеннями, то котел підтримуватиме задану вами температуру на подачі. Якщо тепловтрати вашої будівлі вище, то він не зможе підтримувати задану вами температуру і температура теплоносія на подачі буде нижчою. Якщо ж втрати вашої будівлі нижче мінімальної потужності котла, то апарат навіть на мінімумі своєї потужності не зможе підтримувати задану вами температуру теплоносія на подачі і температура буде підвищуватися, агрегат вимушено вимкнеться, і буде чекати час блокування пальника, до наступного розпалювання. Тут в цей час насос принесе холодну теплоносія, а дельту між холодним охолоджувачем і дельтом між фактичним і фактичним може бути великим. Якщо спостерігається ця ситуація, можна частково вирішити цю проблему зниженням максимального часу блокування пальника за допомогою параметра D.02. Другий фактор. Якщо у вас погана циркуляція теплоносія, агрегат швидко набере задану температуру теплоносія на його подачі, перевищить його і вимкнеться. При цьому середня температура в системі буде низькою через погану циркуляцію, але при вимкненні апарату з обратки прилетить холодний теплоносій і буде велика дельта температур між заданою і фактичною.

Провели монтаж та підключення котла Protherm Ведмідь 50 клз. ГВП виставлено 60, а гріє до 80. Падає до 72 і знову вмикається підігрів і жене до 80. При цьому таймер ігнорується. Що за несправність?

Це норма для цих моделей. На воду встановлюється мінімальна, а на максимальне опалення. Коли ви встановлюєте температуру 40, вона нагрівається максимум до 80 до 80, поки не вагається, і перемикається на опалення. І коли температура в бойлері впаде до заданої вами 40, він знову ввімкнеться, і грітиме до максимуму.

Protherm TLO 40 котла. Працював добре. 3 тижні тому впала потужність нагріву, він не реагує на налаштування температури, вона нагрівається до 40 градусів і вимикає. У чому несправність?

Газ дивіться, димохід і датчик температури опалення.

В експлуатації підлоговий котел Protherm 50 KLZ. Коли нагрівання вимкнено, опалення все ще періодично працює. Як відремонтувати?

При нагріванні ГВП котел працює на повну потужність, незалежно від того, на яку температуру налаштована вода в бойлері. При нагріванні бойлера до заданої температури апарат автоматично повертається на нагрівання СО за заданою температурою.

Будинок близько 180 кв. М, система опалення. алюмінієві радіатори та тепла підлога. Систему опалення роблять, щоб вона працювала самопливом. Після всіляких розпитувань з’ясував, що мені потрібен підлоговий котел та газовий бойлер непрямого нагріву. Рекомендували Protherm, як цілком достатні для моїх потреб. Який апарат вибрати з модифікацій 40 KLOM, TLO чи PLO?

Котел нелетучий. Tlo. Дешевше ви можете взяти вовк, ви також можете вибрати з нержавіючого теплообмінника. Якщо вам потрібно з гравітацією, ви можете взяти трійку. Теплі підлоги самопарку не працюють. Потім покладіть 2 насоси: один на Co, другий на теплій підлозі. У цьому випадку сенс нестабільності зникає, т. До. Теплі підлоги не працюватимуть. Якщо це підходить вам, то. Якщо ви критично важливо бути ТП, то візьміть енергію. Газовий котел. Це контейнер, що нагрівається пальником для комфортного виробництва DHW. Не забувайте, що вам потрібна димар. Хоча варіанти з BKN будуть більш ефективними та димовими.

Потрібен зовнішній блок з потужністю строго до 20 кВт (заміна котла) з зручним підключенням до BKN. Електрика в цілому не докучає, однак, планові відключення (ремонтні) і форс-мажорні явища присутні, а, як відомо, щорічно і палиця стріляє. Це побажання до котла щодо енергонезалежності та загрози для виходу з ладу автоматики. Вибір між 17 кВт. Протерм ведмідь 20 ПЛО, КЛОМ і 20 ТЛО. Адже є ще й Вовк 16 KSO (16 кВт). Ведмідь TLO та Вовк KSO. Нестабільний. Це, звичайно, плюс. Дізнався, що КЛОМ найоптимальніший у плані підключення бойлера, але бентежить автоматика. Захист її може також вилитися в кругленьку суму, яку мимоволі додаєш до вартості. Пристрій не буде стояти в ізольованій котельні, а в приміщенні поруч із газовою плитою. Те, що пишуть у тих. характеристики про кожну модель вивчав і порівнював. Очевидного лідера щодо зручності для користувачів не побачив. Хочеться забезпечити безпроблемний, щодо обслуговування котла, період років на 10-15. У цьому плані економія в 10 тисяч на даному етапі не здається настільки важливою.

Підкажіть, чи можна до газового котла KLOM 40 замість датчика бойлера 0010006491 підключити датчик від Vaillant 306257.

Будинок 140 кв. метрів на двох поверхах. Теплі підлоги на першому поверсі та ванній кімнаті на другому. Всі разом 80 м2, потім радіатори 13шт, до н.е. за 200 л. До сукупності тільки коаксіальний димар. Вважається спочатку Panther 25, хто, але порадив підлогу з чавунним теплообмінником та більш потужним, наприклад, Klom 30 або PLO 30 з турбокомпресором. Яка різниця між КЛОМ з ПЛО? Сила котла та bkn збігається, але буде радіатори та теплі підлоги. Чи потрібно брати котельний агрегат із запасом за потужністю, щоб він не працював на повну потужність, зберегти його ресурс. може довше прослужити? І про надійність: у настінних мідний теплообмінник, а у підлогових чавунний. Термін служби, напевно, у них різний? Чавун довше прослужить, так?

Відмінність у розпалі, кількості функцій. У KLOM електророзпал, у PLO розпал від ґноту. PLO це той же ТLO тільки енергозалежний і з можливістю підключення напівтурбо. у котла є чарівна функція. Пріоритет називається. Гріє поперемінно або бойлер чи будинок. Термін служби котла не залежить від матеріалу теплообмінника.

На TLO можна встановити керування пальником від PLO? Причина питання. вибір котла для заміни потеклого. Кандидати. 40 TLO або 40 PLO з частковою втратою енергонезалежності, але можливістю хоча б ступінчастого регулювання потужності.

Чим відрізняється ведмідь Protherm 30 plo від tlо?

Можливістю підключення надставки напівтурбо для викиду відпрацьованих газів без монтажу димоходу.

Що може бути несправність? У раковині на кухні є гаряча вода, а у ванній кімнаті з перервами.

Це все про швидкість потоку води, щоб почати, покласти на більше поливу. Котл на мінімальному полум’я починає перевищувати бажану температуру води, вимикається, коли зменшується, знову вмикається, він називається такт. Якщо це не допоможе вам переконфігурувати газовий клапан.

Проведено для встановлення котла Протерма ведмідь 30 КЛЗ, житлова площа 170 кВ. М. Агрегат підключений до зрідженого газу (балонів), витрата газу. один балон на добу. Це нормально? Як можна зменшити витрати газу?

Що Ви уявляли, коли робили вибір котла на зрідженому газі. KLZ. один з кращих агрегатів за ціною та якістю, і ккд на рівні, вищий тільки у конденсаційних моделей. Може краще купити пелетний. Так, він дорожчий, але вартість опалення приблизно виходить, як природний газ.

В експлуатації нового поверху котла 40 кл. Коли котел увімкнено, починається котел, відбувається нагрівання, але насоси не працюють, насоси включають полярність у розетку, але пристрій починає видавати полярність F1. Як відновити?

У роботі котел Protherm ведмідь 40 КЛЗ (35 кВт) тактує 2-3 хвилини, гріє, стільки ж відпочиває. Я припускаю, що така робота неправильна. Нагрівальна площа 220 кв.М. Радіатори і стільки тепла. Я ще не використовую воду. Який випуск у цій ситуації?

При нагріванні бойлера казан працює на максимальній температурі 85 градусів. Коли досягається вказана температура води, він перейде на опалювальний контур нагріву. ГВП має пріоритет, це його алгоритм роботи.

Тухне запальник котла Protherm 20 тло. При запуску основного пальника полум’я на запальнику починає смикатися і відриватися. Апарат вимикається. Додав запальник. все одно відбувається відрив при запуску основного пальника. До цього працював та видавав потрібні температури.

Встановлений та приєднаний котел 30 KLZ, площа будинку 200 кв.м. Зима добре працює, температура тримає 75. З настанням весни, температуру зменшили до 65, і апарат став періодично відключатися, з помилкою F1. Це відбувається приблизно один раз на три дні. Яка несправність?

Помилка f1. Втрата полум’я. Перевірте пальника і дізнайтеся, чому полум’я втрачено.

В експлуатації котел Protherm klz 50, працює 4 місяці. Тепер він нагріває воду в бойлері до 85 градусів і насос не спрацьовує, не розганяє воду по системі опалення. Підкажіть, що за поломка? Чому насос перестав працювати?

Швидше за все, на платі управління несправне реле.

Газовий котел 50 клц встановлений, заземлений, періодично дає F1 помилку. Фаза 0 Перейти. Може у когось аналогічна несправність? У роботі 6-й місяць. Це мабуть їх дефект.

Подивись мінімальне налаштування газу. З великим споживанням газового шосе, пристрій дасть великий розрив, а електрод не побачить полум’я.

Шумно запалюється котел Protherm Ведмідь 30 клз. Що зробити? Може зменшити, де треба, подачу газу?

У меню є налаштування стартової потужності. Проведіть регулювання.

Вирішив провести ремонт Protherm 40 TLO, а саме, почистити пілотний пальник. Зняв трубку, відкрутив планку, на якій термопара, термогенератор, пальник та запальник. Пальник двох пластин, один вище, інший нижче. З боків і спереду 3 круглих канали, 3 язички полум’я, ліворуч гріє термогенератор, спереду запалює основний пальник, праворуч гріє термопару. Подивився, кінчик термопари далі за правий канал, відкрутив термопару і поставив точно проти каналу. Хотів почистити пальник, але не зрозумів, як і що там чистити. Тоненькою голочкою почистив тільки жиклер. Все зібрав, увімкнув, став міряти напругу, під навантаженням 22 мВ. Безпосередньо на клапані 13,5мВ, більше, ніж чотириразовий запас (відлужується при 2,5. 3мВ, час після вимкнення газу 30сек). Але найголовніше, напруга не плаває, як і раніше, але практично стоїть на місці (десь ведеться лише 0,2-0,3 мВ з будь-якими включеннями головного пальника). Зі старою термопарою, теж зазор дуже сильний, виходить, на заводі неправильно поставили термопару, і на новому котлі, час відключення було, десь 10 сік. Ну тепер подивимося, скільки з цією термопарою пропрацює. Час від часу я вимірюю напругу термопари.

Під’єднаний до системи котел ТЛО 20. Пристрій абсолютно новий і вже годинник. Дельта за температурою два градуси. Хвилину нагріває, три остигає, і так цілими днями. Чи можна налаштувати на велику різницю температур, щоб не було тактування?

Встановлено систему котел Медведь 30 TLO. Працював добре. Влітку через нього гріли тільки сушки для рушників. Зараз увімкнули опалення. Температуру поставили 50 градусів. Наганяє тепло, потім вимикається, і остигають батареї. І більше не вмикається. Якщо відразу, як він вимкнувся, збільшити температуру, запускається. Ще працює, якщо п’єзорозпалом клацнути. У чому несправність?

Зробили запуск нового котла 40 TLO (підлоговий, енергонезалежний). Система. гравітаційна, але є насос. І одразу ж. тобто з першого пуску. виникли питання: Після запуску котел пропрацював кілька хвилин, прогрівся до якоїсь температури та вимкнувся. Вирішив для страховки викликати спеців. Ті приїхали і сказали, що без насоса цей казан працювати не буде! Дивно, адже апарат енергонезалежний. З насосом казан запустився і зараз працює добре. Працюватиме такий агрегат без насоса чи ні? Якщо ні. то чому? Зараз купую новий апарат. Оскільки котел є гарантією, випуску договору з організацією послуг. Чи входить до обов’язків сервісної організації ремонт котла? Справа в тому, що після встановлення з’ясувалося, що на термометрі збито 0. т.е. необхідна заміна термометра. Ось за чий рахунок це має робитись? Знову ж таки фахівці, які підключили котел, виражали сумніви щодо того, що труба, що залишає пристрій, повинен бути таким гарячим, як це є. Димар у стіні будинку, цегляний, висота 12 м. Димар перевірив. чистий (ну, крім сажі, що залишилася від попереднього). Припливна вентиляція є, і вікно теж постійно відчинене. Котельня у підвалі. Агрегат підключений до димаря через нержавіючу трубу D150 мм. т.е. з котла вгору йде труба висотою десь 40 см, потім поворот під 90 гр і ще 30 см труби до димаря у стіні. Все правильно я зробив?

READ  Газовий котел з мінімальним потоком газу

Його теплообмінник є чавунними секціями, подібними до знайомих для всіх чавунних батарей. Пальник нагріває теплообмінник і вода, що знаходиться в ньому, розширюється.е. її щільність стає меншою. Зверху теплообмінник має вихід (подача). “Легка” вода починає підніматися вгору і на її місце надходить холодна “важка” вода з труби знизу (обратки). Таким чином виникає круговий рух води в системі опалення, яке називають циркуляцією. Чим вищий стовп “легкої” води, тим більша сила, що рухає її за системою. З цієї причини, після виходу з котла організують високу вертикальну ділянку, яка і буде створювати цю тягу. Поки ця ділянка не прогріється, тяга буде погана. Коли початкова починається, трапляється, що повітряні пробки залишаються в системі, які запобігають руху води. Так само руху перешкоджають усілякі зауження. У Вас це все виконано? Якщо система опалення зроблена правильно, то ТЛО буде працювати і без насоса. Але циркуляцію забезпечує система опалення, а не казан. Гарантія має на увазі безкоштовне усунення недоліків, які виникли з вини виробника. Якщо термометр був несправний з моменту придбання, може виникнути питання, чому це не було зафіксовано при покупці.

Несправність газового казана Protherm 40 TLO. Після одного опалювального сезону став гаснути запальник. Спочатку зрідка, потім все частіше, потім майже після кожного нагрівання. Термостат зчеплення спочатку закритий, потім аварійний термостат. Не допомогло, перестав гаснути, коли замкнув дроти ланцюга цих термостатів біля електромагнітного клапана (запаяв перемичку). Опір цих проводів (не міряв) близько 0,01 Ом. При струмі 1А падіння порядку 10 мВ. Термопара має видавати близько 30 мВ. Для утримування клапана не вистачає цих 10 мВ. Думаю, треба міняти термопару (стала менше видавати напругу). Хто стикався з такими неполадками? Може у термопари погіршиться контакт у місці з’єднання з електромагнітним клапаном? Я з термопарам ніколи не мав справи. Є трубка, всередині, мабуть, диригент, на гайці трубки на клапані. Як перевірити контакт? Відкрутити гайку, зачистити контакти, або їх можна чимось протерти? Допустимо міцніше закрутити гайку для кращого контакту, адже соті частки ома вже грають роль? Я регулював розмір полум’я запальника (на автоматиці регулювальний болт «Пілот»), робив його мінімальним та максимальним і на роботі котла це ніяк не позначалося. Як гас запальник, так і гасне. Єдине на 100% можу сказати, що його не задувало. (Т.до. він тухне одночасно з клацанням клапана, якщо задуєш запальник. клацання через 3-5 сек., поки охолоне термопара).

Розберіть та почистіть бобишку на клапані, на яку приходить дроти. Клацання має бути через 30-40 с. Ну 15. Але ні як не менше. Чим сильніше розігріта термопара, тим довше вона остигає. Вкрутіть термопару прямо в клапан. З таким зв’язком, це принаймні хвилина, доки вона не натискає.

Результати ремонту котла. Нарешті взяв із собою мультиметр. Виміряв напругу без навантаження: 17 мВ. Поїхав у магазин, купив термопару, правда не рідну, але різьблення до моєї SIT NOVA підійшло. Напруга без навантаження: 38 мВ. Під’єднав все як було, під навантаженням 24 мВ. Здавалося б, все добре, але зробив моніторинг при працюючому апараті, при включенні основного пальника, напруга спочатку збільшується 10 секунд, потім починає плавно падати. Наприкінці довгих опалювальних циклів (близько 15 хв), напруга на 8 мВ клапан, після вимкнення основного пальника, він знизився до 6,5 мВ. Початок піднімається і хвилин після 1,5 мВ на клапані і знову 24 на виході з термопари. На дротах захисного ланцюга падає 12 мВ, т. е. 50%. Таким чином, у найкритичніший момент до відключення клапана залишалося всього 1 мВ. Напруга, при якій відключається клапан, близько 5,5 мВ (відключив газ і міряв до клацання: 5,5 мВ, час 15 с). Проведення цього ланцюга виготовляються з дротом лише 1,5 кВ. мм, замінив дроти за 4 кВ. MM виграв 4 мв. Хоча ці 3 дні не вимкнулися один раз, залишив ті, що на тиждень, давайте подивимося, як. Через те, що таке ефект? Можливо, не вистачає кисню, і мені потрібно думати про вентиляцію пропозиції в котли? Або це наслідок “безуспішного” пальника? Пальник я поки що розсвердлювати не наважився, думаю треба спочатку купити запасну нову і на ній поекспериментувати. До речі, де знайти каталог запчастин для 40 TLO?

Існує підозра, що термопари занадто глибоко застряг. Потрібно зігріти її наконечник. Можливо, в динаміці є невеликий тиск газу. І 17 мВ. дуже мало. Потрібно не менше 20-25.

Помилка F26 повідомляє про порушення у функціонуванні газової арматури котла Vaillant. Регулювальний клапан, що дозує подачу «блакитного палива» до пальника, змінює положення під впливом крокового двигуна. Сигнал керування для SD постачається з електронної дошки у вигляді “серії” імпульсів: кількість визначається дисплеєм Vaillant Mode.

котел, baxi, вмикається, після

Помилка F26 відображається на дошці Vaillant

EPA, регулювання кількості кроків, визначає ступінь відкриття газового каналу та кількості переданого палива. Рух шпинделя залежить від взаємодії магнітних полів котушок. Отже, причину помилки f26 котла Vaillant потрібно шукати в блоці газової арматури та ЕПУ.

Однозначні рекомендації коду немає, оскільки інструкція виробника консультує з такою несправною функцією, щоб зв’язатися з організацією послуг. Стаття написана на основі особистого досвіду автора та аналізу обміну поглядами майстрів, користувачів, вирішуючи проблему з помилкою F26, знайдено на тематичних форумах.

Електроніка представляє найбільш несподівані сюрпризи: різні коди викликані подібними проблемами. При пошуку причини 26-ї помилки перед викликом представника сервісу варто спробувати усунути дефект самостійно.

Перезапустити котел

Залежно від типу Vaillant натиснути кнопку RESET, “МЕРЕЖА” або “ВКЛ”. Якщо помилка F26 є помилкою, яка з’явилася після стрибка напруги, зникне.

Кнопка для скидання помилки F26 для котлів atmoTEC pro, turboTEC pro

Перевірити заземлення

Потенціал на корпусі котла Vaillant – найчастіша причина помилок. Виявляється торканням індикаторної викрутки металевої частини агрегату. Покласти (блукаючі струми) призводять до несправницьких невдач, помилкових кодів помилок.

Проблема вирішується шляхом встановлення на газовій трубі перед котлом, діелектричною муфтою.

Користувачі не знають, що помилка F26 Vaillant підкреслюється після сильної грози. Порушення у функціонуванні опалювального блоку характерні для незалежного розташування заземлення без урахування вимог рекомендацій PUE та виробника.

Газовий котел спалений. простий ремонт.

Реалізувати всередині котла

Оцінюється стан ел/ланцюгів між блоком газової арматури та електронною платою, надійність з’єднань. Розплавлена ​​ізоляція, конденсат ініціює закриття, “Sit” сигнал, команда керування Vaillant котла загублена, відображається помилка F26. Виявлені дефекти усувають легкі.

Візуально ідентифікує пошкодження EPPA. На це вказують роздуті корпуси електролітичних конденсаторів, мікросхем, тріщини, сколи, доріжки, що вигоріли.

Плата керування котлом Vaillant

Виконати чищення

Пил – ймовірна причина помилки f26. Нагромаджуючись на деталях арматури, платі управління котла Vaillant, поступово вбирає вологу, перетворюючись на струмопровідний шар. Видалення бруду проводиться акуратно, ватним тампоном, без використання спитросодержащих та інших агресивних рідин. Рекомендується регулярно практикувати, особливо для котлів Vaillant атмосферного типу. Цим мінімізується ризик появи на дисплеї агрегату помилок.

Не вдається прибрати код f26 – звертатися до авторизованого сервісу. На власному “виборі” плату за порадою з Інтернету, різні види “експертів” недоцільно з ряду причин.

Помилки та несправності, що відбуваються, коли котли Buderus

Buderus boiler став кодом помилки 2E, є підозри, що немає тиску в системі. Яка послідовність дій під час рідких тем?

Вмикати агрегат не потрібно. Розливання здійснюється на холодній системі, інакше охолоджувач буде гарячим і відповідно розвиненим, на калібруванні тиску стане неправильним значенням тиску, тобто переоцінюється. Просто не плутайте, затягніть воду лише тоді, коли в системній воді або антифриз-концентрат теплоносієм і подібним. Якщо антифриз був готовий (рідко, але це так виливається), то це необхідно поповнити його, той же бренд і щільність.

Цього року з’явилася можливість поставити опалювальні акумулятори алюмінієві. На початку котла з’явилися спроби фланта, дисплей показав, що підрозділ був оцінений, але щось викинуло, а враження, як ніби в системі, хоча повітря було запущено з усіх радіаторів. А потім з’явилася помилка 4C. Що робити, як виправити?

Помилка 4C. працював обмежувач температури теплообмінника або обмежувач температури димових газів. Якщо блокуюча несправність існує довгий час, вона переходить у замикаючу. Необхідно перевірити: Наявність пошкоджень обмежувача температури теплообмінника/димових газів та його сполучного дроту. Замініть за необхідності. Робочий тиск в опалювальній системі. Обмежувач температури. За необхідності замініть. Напір насосу. За необхідності замініть насос. Запобіжник. За необхідності замініть запобіжник. Видаліть повітря з котла. Перевірте водяний контур теплообмінника, за потреби замініть.

Газовий котел Buderus Логомакс показує код помилки 6А плюс висвічується зверху ключ, все блимає. Апарат новий. Газовики відключали на косильних жилках газ. Як скинути помилку?

Спробуйте виконати такі дії за помилки 6А. Зніміть кожух агрегату, потім відкрутіть кришку камери згоряння та за допомогою пилососа видаліть зсередини забруднення. Далі дрібнозернистим наждачним папером пройдіться по запальниках і датчику полум’я. Якщо зробите все акуратно, помилка 6А має зникнути. До речі, подібні операції слід виконувати регулярно, хоча б один раз на два роки.

Котел Buderus U072-24K не вмикається, на дисплеї відсутня індикація. Були стрибки напруги, стабілізатор стоїть, але можливо не впорався із завданням. Питання, чи накрилася плата управління? І чи можливо її полагодити або тільки заміна?

Могла згоріти та плата. Можна спробувати її полагодити самостійно, якщо на ній згорів тільки варістр (маленька синя деталь, поруч із запобіжником, позначена на платі часто як RV1, виглядає як плоска кругла таблетка з двома ніжками). Можна на якийсь час його просто видалити з плати, якщо причина тільки в ньому — прилад запрацює. Потім замініть його у майстерні. Перед цим перевірте запобіжник, раптом він перегорів. Могла згоріти і контактна група над трансформатором, та й сам трансформатор, а може лише частина доріжок.

При перемиканні котла з більшої температури на меншу (з 60 градусів до 50), а також при включенні бойлера тиск падає аж до вимкнення агрегату. При перемиканні з меншої температури на великий тиск зростає, спрацьовує запобіжний клапан. Підкажіть, як усунути несправність?

Подивіться на труби подачі та обратки, вони на дотик набагато тепліше подача, ніж обратка. Якщо різниця занадто велика або зворотна холодна, то справа в циркуляції теплоносія. Точніше у її відсутності. Можливо, система невелика вода або велика кількість повітряних пробок. Перевірте фільтр, може там бруду багато або теплообмінник засмічився. Швидше за все, слабка циркуляція, звідси і така поведінка агрегату.

При нагріванні котла до заданої температури (вибіг вентилятора 30 секунд) лунає шум і агрегат видає помилку С7. Даю йому охолонути. Я вмикаю мережу, знову дає C7 помилку, натисніть “OK”, і пристрій знову працює. За добу може вимкнутись два-три рази (стабілізатора немає). Димар 75 см. Ступінь вентилятора 2 перекладав на 1. Пристрій запущений цього року. Що можете порадити у такому разі?

Помилка С7. це несправність вентилятора. Можливо сильний шум саме з ним і пов’язаний. Спробуйте поставити на 0 ступінь вентилятора і глянути, чи буде агрегат виходити в помилку. Або проведіть скидання 8Е-00. Є сильні сумніви щодо правильності підключення датчиків. Рекомендую перевірити, чи правильно вони були підключені при монтажі. Було чимало випадків, коли помилка зникала після приведення підключення датчиків у відповідність.

На котлі Buderus 24 кВт не існує іскри, коли увімкнено, виникає похибка 3С. На що треба звернути увагу? Як можна усунути?

Помилка 3С означає, що не замикається диференційне реле тиску. В першу чергу перевірте вентилятор та його провід зі штекером, а також диференціальне реле тиску та труби відведення димових газів. Якщо ви не виявляєте причини, ця модель встановлює частотний параметр турбіни залежно від характеристик димоходу. Спробуйте зробити наступне: натисніть і затримати як “”, “-” і назад. Увійдіть до другого рівня L2 (натисніть один раз), а потім OK та плюс виберіть параметр BD, введіть його та помістіть значення 1, а потім збережіть (збережіть нормально, поки ви не постраждали), спробуйте включити, якщо це не допомогло в цьому параметрі Щоб увійти 5 (вищезгадані параметри лише за умови стандартного коаксіального димоходу). Я також хочу відзначити, що в налаштуваннях може бути невідповідність моделі (інша нижня стенд). Спробуйте іншим, щоб відкрити кришку на самому пальці (Lodge) і запустити в такому стані (лише деякий час), якщо він руснює, то прес-служба не більше, а також турбіна, теж, випадок у налаштуваннях Мінімальний та максимальний полум’я. Причина може бути утворення конденсату в диференціальному реле. Видалити, удар і досить сухий. Нічого не може бути. Посушіть реле феном або на батарею покладіть, щоб висохло. У ньому може бути вода. Тоді він працює некоректно.

Котел Buderus Logano G215 з пальником Riello BS2. Відбувається нормальний запуск пальника, але через кілька секунд пальник переходить в аварійний режим, горить червона кнопка, перезапуску не відбувається. При натисканні на кнопку вона не реагує, а також горить червоний індикатор. Блокування знімається лише після вимкнення блоку керування Buderus 2107. Потім пальник запускається і може відпрацювати 1 або 2 цикли. А може і багато разів поспіль піти в аварійний режим, зняти який можна лише вимкненням автоматики. Коли пальнику створюють штучну проблему датчиком повітря, вона намагається запуститися, але переходить в аварійний режим, при цьому кнопка блокування активна, при натисканні загоряється зелений індикатор, процес запуску продовжується, тобто перезапуск автоматики не потрібний. Датчик іонізації встановлено новий. Тиск газу в нормі. Димові гази в нормі. Всі реле регулюються, 10 років роботи були без будь-яких проблем, які консультуються?

Якщо ви виключаєте всі вказані моменти, можливо, що пристрій заблоковано лімітним термостатом. Причиною цього може бути: невдача регуляторного термостату. Наявність повітря в системі. Недостатня вода в системі. Що спробувати зробити: перевірте правильне функціонування термостату. Перевірте фактичну температуру. Перевірте електричну макет. Перевірте положення датчиків. Перевірте тиск води. Перевірте роботу автоматичного вентиляції повітря.

Яка чому немає іскри на котла Buderus, і коли ви вмикаєте це дає помилку 3C? Що потрібно зробити, щоб усунути несправність?

Ця модель встановлює вентилятор з керованою частотою обертання вентилятора (є датчик на вентилятор). Отже, вибір режиму вентилятора налаштований за допомогою панелі керування залежно від характеристик використовуваного димоходу (налаштування через меню служби). Значення потрібно вибрати правильно. Через неправильний вибір щаблі вентилятора агрегат може працювати з меншим ККД або видавати помилку 3С.

Чому на котлі Buderus з’являється 8Y помилка? Скажіть мені, що це таке?

Можливо, спрацювало реле контролю температури АТ90. Перевірте його з коригуванням. Можливо, воно вийшло з ладу. Перевірте, чи не пошкоджено датчик температури або можливе коротке замикання. Замініть, якщо потрібно. Реле температури може бути заблокованим. Розблокуйте його відповідно до інструкції. Проблема може бути в конденсатному насосі. Перевірте відведення конденсату, а якщо насос не працює – замініть його.

У чому причина, якщо на котлі Buderus 072 спалахнула помилка 2Е? Що робити?

Код помилки 2Е сигналізує про несправність при занадто швидкому підвищенні температури на потоку, що подає. Коли цей код з’являється на дисплеї, нагрівання води зупиняється протягом 2 хвилин. Що робити, якщо це сталося? Для усунення слід перевірити тиск води в системі, якщо необхідно долити її. Другою причиною може стати блокування насоса, усунути його.

Підкажіть, чому котел Buderus Logamax не гріє на опалення? Переводимо агрегат у режим опалення, повернувши регулятор температури проти годинникової стрілки, скажімо на 50 градусів. Він запускається, включається пальник та циркуляційний насос. Після закінчення приблизно 1-2 хв на дисплеї спалахує перший індикатор, потім через приблизно 15 секунд спалахує другий, потім третій і четвертий індикатори. Після цього пальник вимикається, насос продовжує працювати. Індикатори температури починають гаснути у зворотній послідовності (приблизно за 15 секунд гаснуть усі). Леска, що подає, ледве тепла. Далі прилад не вмикається, поки не скинути кнопкою «Reset». Після скидання ситуації повторюється, воно не має значення, в якому положення коштує контролер температури. У чому може бути причина?

Схоже, що проблема з димовидаленням. Перевірте димохід і подивіться, чи є на екрані якийсь код? Очистити пальника. Зніміть кожух приладу, відкрутивши кілька шурупів і відкривши кришку камери згоряння. Далі за допомогою пилососа прочистіть пальник і все навколо, візьміть дрібну шкірку і легенько пройдіться у 2-м запальним електродам і датчику полум’я (він зовні схожий на запальний електрод і розташований у протилежному кутку пальника). Результат. пристрій повинен починати працювати нормально.

Відповідь, будь ласка, з яких причин котел Logano зупинив теплою гарячою водою? Що робити?

Якщо температура ручка контролера температури не допомагає, то тристоронній датчик каналу стрибнув. Потрібно отримати його і перевірити. Якщо є датчик зародків, то магнітне поплавок може варити. Що таке герконовий датчик: Всередині цього реле знаходиться поплавець з магнітного матеріалу, який піднімається вгору під впливом тиску потоку холодної води (більше 2,5 л/хв) або динамічний тиск (0,25 бар) і впливає своїм магнітним полем на геркон, який встановлений зовні вузла. Контакти геркона замикаються. З відкритими контактами, котел працює в режимі опалення, а з закритою. у режимі DHW.

Чому не вимикається і не вмикається без перезавантаження котел? Працює, але не вимикається хвилин 20-30. Коли вимикається, починає моргати червона лампочка і потім агрегат не вмикається. Не знаю, що саме допомагає — натискання на кнопку, яка блимає, вимкнення від мережі або крутіння регуляторами температури? Але раніше він вмикався на пару хвилин і вимикався.

Однією з причин може бути недолік кисню для роботи приладу. Слід перевірити вентиляцію приміщення, де агрегат встановлено. При зниженні температур відкритих, користувачі іноді перекриваються потік повітря. Другий варіант може бути заміною фаз у деяких місцях. Спробуйте просто перетворити вилку в розетку та змініть контакти в місцях, часто такі маніпуляції призводить до успіху. Ще одна причина. звужений діаметр шланга подачі газу, а як наслідок його нестача (у даному випадку низький тиск. симптоми ідентичні). Він також може перешкоджати нормальній роботі та низькій напрузі, при цьому пристрій просто не буде працювати. Рекомендується підключати котел через стабілізатор напруги. Не буде зайвим перевірити датчик протоки ГВП. Буває, що вода протікає через сальник і не відключає мікросхему датчика протоки. Агрегат думає, що включена гаряча вода і гріє її щосили. При цьому виходить, що 3-х ходовий клапан знаходиться в режимі опалення, і він нагріває теплоносій в радіаторах. А також може зіпсуватися датчик NTC і повідомляє неправильну температуру, наприклад, що теплоносій охолонув до 5C, і включає режим антизамерзання. Червона лампочка. надзвичайна ситуація, а також апарат і говорить про це.

READ  Як встановити температуру на водонагрівач Арістона

Buderus boiler не включається. Вчора все було добре. Сьогодні пристрій не працює і не запускається, дисплей також не виділений. Запобіжники всі цілі, на одному живленні є, на другому запобіжнику немає. Слідів того, що згоріла плата або що-небудь ще, теж немає. Скажіть, що це може бути з тим, що пов’язано?

Швидше за все, коротке замикання на платі потрібно перевіряти фахівцем. Якщо перший запобіжник у нормі, значить проблема далі, а саме в блоці самому. Спробуйте уважно переглянути плату, але швидше за все доведеться викликати спеціаліста або здавати в ремонт. Ще можливо, що якось потрапила волога на плату, іноді слідів практично не видно.

Котел G124 WS, проблема із системою керування Buderus 2107. Відпрацювала 5 років і після грози не запускається лише на ручному режимі. Табло не світиться, помилки побачити неможливо. Всю систему монтував сам. Хотілося б зрозуміти, з чого і звідки почати шукати проблему. Справа в тому, що в грозу агрегат був вимкнений і після неї не вмикається. Загалом працює тільки в ручному режимі і горить червона лампа на автоматі горіння.

Швидше за все, перегорів блок живлення. Потрібно змінити модуль живлення. Якщо ви вирішите відновити себе, то поради: консоль прикріплюється до модуля, а за ним є наступний блок з трансформатором. Від нього два роз’єми забираєте, і мережевий блок витягується. На ньому 4 запобіжники, які слід продзвонити про всяк випадок. Міг вигоріти тиристор праворуч, потрібно його замінити. На майбутнє, необхідний ДБЖ або стабілізатор з малим часом спрацьовування. Інша причина. можливо вийшов з ладу датчик STB або датчик перекидання тяги через сильний вітер (якщо такий був у ту грозу). Зазвичай один з наслідків грози. спалений блок запалювання. Подивіться в режим автоматизації, він не бачить іонізації (є RISI, але потім виявляється) або все ще не дає іскри. Якщо останній, блок запалювання не вдалося. На жаль, це також інтегровано на дошці. Якщо виплачується плата, то лише заміна.

Газовий котел Logano G124 увійшов до аварії з помилкою 1n. Як скинути помилку?

Помилка 1n з’являється, коли датчик натискання тяги. Причиною є відсутність тяги в трусі через погане споживання повітря в котельні, засмічення димоходу або неправильного дизайну димоходу. Можливо, датчик не вдався. Помилка виводиться автоматично після остигання агрегату, але незабаром може з’явитися знову, якщо причини не будуть усунені.

Кожну півгодини, можна запустити котел Logamax U032-24 K, він доходить до 45 градусів і вимикається. Ручки нагрівання та гарячої води на нуль. Як ця проблема може бути усунена?

Судячи з опису проблеми, підрозділ працює більше одного місяця, тому просто необхідно мити теплообмінник. Промийте 3-4 рази підігрітим розчином лимонної кислоти, 5-й содовим розчином. Зелень зазвичай буває лише перший раз. Якщо раптом промивання не допоможе, перевірте датчик NTC, при великому терміні служби вони часто ламаються. Ще зверніть увагу на стан мембрани 3-х ходового клапана, теж слабкий елемент.

У процесі роботи казан важко запускається при повторному включенні, або з третього або з четвертого разу, або зовсім не включається, загоряється друга лампа (блимає). Доводиться перевантажувати. У чому може бути причина? І ще одне питання. що таке режим проти розморожування і як він включається, автоматично чи примусово?

Якщо другий показник активний. Полум’я не виявлено (помилка 6А). Перевірте, чи відкритий газовий кран? Перевірте тиск у газовій мережі, мережеве підключення, запальний електрод із кабелем та іонізаційний електрод із кабелем. Системний захист від заморожування: Запишіть положення, в якому температурний регулятор кормової косарки. Залиште опалювальний прилад увімкненим, переведіть регулятор температури косильної волосіні що подає як мінімум у положення, коли ризику стоїть горизонтально зліва. При вимкненому приладі додати антифриз у воду опалювального контуру, див. посібник з монтажу та спорожнити контур гарячої води. Захист пристрою від заморожування: Залиште пристрій включений. Запишіть положення, в якому температурний регулятор кормової косарки. Температурний регулятор кормової комарів повертається до лівої позиції. Нагрівальний насос і, таким чином, нагрівається. Система гарячого водопостачання та енергопостачання для опалення та регулятора таймера залишаються включені. Якщо виникає несправність, індикація температури та індикатор продуктивності блимає. Натисніть та утримуйте кнопку скидання, доки індикатор температури, а індикатор продуктивності не буде горіти, не блимаючи. Пристрій знову почне працювати, і дисплей покаже температуру кормової косарки.

Несправності опалювальних котлів Арістон

  • Він дуже лютий →
  • Тиск крапель →
  • Водяна вода →
  • Мухи кажу →

Як здійснити ремонт котла Ariston у нашому сервісі.

Для того, щоб скористатися нашими послугами, ремонтні котли, ви повинні розмістити заявку на ремонт. Ви можете зробити це на нашому сайті за допомогою форми зворотного зв’язку або зателефонуйте до одного з цих номерів. Оператор компанії документує отриманий запит та вибрати відповідний інженер. Наш сервісний інженер зв’яжеться з вами, як тільки повідомлення, як правило, 5-10 хвилин від отриманого дзвінка. Дзвоніть та замовляйте ремонт газових котлів Ariston професійними руками.

Виїжджаємо на ремонт котлів у будь-який район Москви та Московської області:

Корольов, Пушкіно, Митищі, Зеленоград, Балашиха, Щелкове, Хімки, Красногорськ, Видно, Реутов, Дзержинський та ін.

Ми веземо з собою всі комплектуючі та запчастини.

8 /495/ 506-81-52. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ДЗВОНКІВ КОЖЕН ДЕНЬ З 9.00 до 21.00

Системи опалення країни та заміських будинків. Котли, газові динаміки, водонагрівачі. Ремонт, обслуговування, експлуатація. Рекомендації встановлення та встановлення.

Питання: на моєму котлі, Junket не працює тиском. що може бути? Новий котел. Манометр замінений. Результат однаковий.

Відповідь: Канал забив, розташування калібрування тиску, вода не переходить у капілярну трубку.

Питання: неухильно зупинився, щоб увімкнути котли Junkers Evrolaine 23. Виявилося, що газовий клапан не відкривається. Причина. Недостатнє відкриття. Це було 35-37 В, необхідно 60. Заміна електронної дошки вирішила проблему. Чи є електронна схема цієї дошки? На новій дошці 50k. Інші діоди та транзистори (без падіння з дошки) дають ті ж показання, т.Е. можна вважати своїм працівникам. Це резистор з зменшенням стійкості впливати на схил напруги?

Відповідь: резистор навряд чи може вплинути, але транзистор котушки може.

Питання: пару тижнів тому раптом з’явився незрозумілий і неприхований звук у котлі: таке враження як тріскачка працює в якомусь “органі” котла. Неможливо визначити слух. Але, привернуто до газового клапана, звук явно відчуває звідти. Хоча звукові коливання можливі на фітингах котла. Звук відбувається періодично, незалежно від того, чи працюють тільки котел або DHW з ним. Можливо, хтось має подібні проблеми з такими симптомами?

Відповідь: Необхідно очистити ретельно насос, якщо не впевнено у своїх здібностях, запросити фахівця, деталі дорогі.

Запитання: Проблема: не працює нагрівання ГВП у непрямому віці, опалення в робочому стані! Просто зупинив потепління і все!

Q: Junkers ZS 23-1 AE котел одноразовий котел з можливістю нагрівання гарячої води в ємнісним водонагрівачем! Датчик підключений, помилка не відображається. Вода не тепло. При перезапуску двічі блимає жовтий індикатор, перший на панелі індикації температури, і котел виходить в режим очікування. Коли контакт датчика температури вимкнено, котёл освітлений і негайно виходить. Опалювальні роботи без збоїв. Розроблено опалення GVS.

Питання: скажіть мені, не пропускає воду на DHW через котел, де шукати ?

Відповідь: Якщо у вас є юнкери Euroline, то на вході холодної води до котла.

Питання: Допомога з таким питанням. Junkers Evroline ZW 23 працював один сезон ідеально, і почали відбутися дивні речі. Після використання холодної води закриваючи кран, 5-10 секунд поворот на котла і трахає. Опалювальний контур працює нормально. Слуга сказав, що це проблема гідравліки. Питання про те, чому я працював нормально і як усунути?

Відповідь: Усуньте? Зніміть гідравлічну панель у трубі холодної води на вході котла, коли він закритий на змішувачі. Наприклад, покладіть зворотний клапан.

Q: Junkers Euroline ZS / ZW 23-1 AE Котел. Стабільно, раз на рік, у мене виникає проблема, пов’язана з подачею гарячої води. Справа в тому, що при відкритті водопровідного крана для подачі гарячої води, вона (вода) тече тепла, а не гаряча, але водночас сильно нагріваються батареї. Викликаю майстра і він чистить клапан, який на його думку забивається водопровідним брудом. Інструкцію до котла скачав, але про процедуру чищення клапана в ній нічого не сказано, тому прошу Вашої поради. Для чищення клапана необхідний повний демонтаж всього вузла або це можна зробити, не знімаючи його? Може, є хоча б короткий опис такої процедури?

Відповідь: 3-х шасовий клапан легко знімається, після зливу нагрівальної води з котла, спробуйте замінити його, якщо він втомився від ремонту.

Питання: Виникла проблема з котлом Юнкерс ZW-23-1 KE 23 працював нормально, а цієї зими все почалося. Спочатку котел не міг нормально вмикатися, ввімкнеться-вимкнеться увімкнеться-вимкнеться ввімкнеться-вимкнеться і так хвилин по 20-30 міг робити, ніби йому газу не вистачало розпалитися. ГВС працювало чудово в цей момент. Сервісмен нічого крім чищення котла запропонувати не може, а я йому кажу в газовій частині, котел і так 2 рази на рік обслуговуємо. І вчора колонка почала керувати поворотом божевільного шуму газу і вимикає через 5 секунд, і вона не може бути включена нормально. Мине деякий час, потім запрацює. Підкажіть із чого почати?

Відповідь: почистити або замінити електрод іонізації. Можливо проблема у платі, плата не бачить мінімальне полум’я, перевірте конденсатор С4 у котлі.

Питання: Котел Junkers Evroline zw 23 ke опалення працює нормально, при відкриванні крана гарячої води відбувається сильне (з шумом) горіння газу-потім пальник вимикається-знову вкл. і т.п. При повільному відкриванні начебто в режимі, але варто відкрити кран ще десь повторюється. Теплообмінник щойно прочистив.

Відповідь: Перевірте налаштування газового клапана за інструкцією.

Питання: у мене є котли junkers zw 23 ke 12. Вже місяць проблема. Включаю гарячу воду, котел починає шуміти і в трубах починається такий звук, ніби по них молотком б’ють і вода не нагрівається. Клавіша скидання несправностей блимає десь раз на 4 секунди, але температуру показує або 90 або 45. В чому може бути проблема?

Відповідь: якщо тиск у котлі відповідає нормі, і в той же час насос не поміняв, однозначно промиваючи з лотками. Ще перевірте скидник повітря та компенсатор об’єму.

Питання: Котел Junkers Euroline ZW23KE (10 років тому ставили). Після грози, блимає червона та зелена 75. Що може бути? Плата відмовила?

Запитання: Котел Юнкерс Євролайн 23-1. Турбіна. Помилка наступного вигляду: Блимає кнопка скидання несправностей і діоди на 45 і 90 градусів. За інструкцією. не працює датчик тиску. Якщо я правильно зрозумів, то датчик тиску є однакова служба прес? Я намагався скинути помилку через резет, але результат однаковий. Тіло видаляється, трубка Вентурі була підірвана, прес-служба також вибухнула, може бути, контакти якось повідомлень, вони засунули нормально. Потім через кнопку скидання знімається помилка після того, як це почалося котел. Але через півгодини знову ж таку ж картину. Скажіть, що це може бути і як перевірити. Можливо, опір або що там. (Є мультиметр). Або це справа в дошці. Або прес-служба Нові покупки?

Відповідь: 1. Перевірте момент виникнення аварії. Чи працює турбіна, 2. Якщо це працює, перевірте напругу тестера на PRESSOSTATE має бути 0.

Питання: припинив реагування датчика тиску, викрутіть, розмита вода. Роботи, покладені на місце, наповнені водою не показує. Викрутіть датчик, коли система, заповнена водою в місці, де датчик не підключений від води, заповнюють, обхід спрацьовує, а вода не йде до підключення датчика, відкрутіть вилку нижче, розмити все чисте. Що потрібно зробити, щоб вода переходить у датчик?

Питання: така проблема. Мідні junkers euroline zw-23 ke 23 \ dhw працює нормально, після перемикання на опалювального котла, він працює протягом півгодини і вимикається, через 3-4 години він включається і знову ж таки однакова історія. Один раз, коли відкривав кран доливання холодної води в систему, котел починав працювати, після перекриття крана відразу вимикався. підкажіть будь ласка, у чому може бути причина.

Відповідь: потрібно все перевіряти, чи я б почав з датчика NTC.

Питання: у мене є янкери Euroline котла. В експлуатації 5 років працював нормально, але останнім часом став погано запускається на опаленні, йде підпал спалах газу і відразу тухне, потім секунд через 10-12 все повторюється і так раз 6-10 доки не запуститься. Створюється таке враження, що не відкривається газовий клапан. Підкажіть, що потрібно зробити, щоб це усунути?

Відповідь: Почистити електрод іонізації та можливо ремонт плати.

Питання: Підкажіть, хто стикався з таким: при запуску гарячої води, котел загоряється, але через 1-10 хвилин вимикається і блимає перша лампочка. Потім котел можна запустити лише після відключення на пару хвилин живлення. Що це може бути??

Відповідь: NTC трубопроводу, що подає, або насос.

Запитання: Є котел Юнкерс Євролайн ZW-23-1-AE турбований. Дуже голосно працює турбіна. Під час огляду турбіни виявив досить великий люфт якоря (1,5-2мм). Внутрішній підшипник обертається з невеликим стороннім звуком, але гучний звук йде через люфт. Причина появи люфта, думав, зсув внутрішнього підшипника по осі якоря. Але він насаджений дуже щільно, несильні (щоб не зашкодити підшипнику) спроби зрушити його по осі ні до чого не привели.

Взагалі, чи можна поміняти внутрішній підшипник турбіни, чи це ніхто не практикує? 2. У разі заміни турбіни, можна поставити не таку потужну, щоб не так сильно гули? У мене турбіна 50W, може їсти турбіни ват на 25-30. Отоплювана площа близько 60м, котел завжди працює на мінімальній потужності.

Відповідь: Люфт не від звуку турбіни! Якщо зможете. Змінюйте підшипник.

Питання: мідні гучні junkers Evrolaine. Опалення порядно відпрацьовує, а ось ГВП пустує. У режимі водорозбору гріє і гарячу воду та опалення. Замінив вставку 3-ходового клапана на нову. Диск вправ GVS опалення. Промив вторинний теплообмінник із боку опалення. сміття було, але не критично. Знімав привід 3-ходового, вдавлював шток до упору. результат той же, працює і ГВП та опалення. Дайте пораду.

Відповідь: Неправильно зібраний триходовий клапан, сміття.

Питання: Всім доброго часу доби. У мене встановлено котел Junkers Evroline ZW23KE. Зараз з’явилася наступна проблема: на опаленні пальник працює в середньому режимі, а при ГВП (регулятор температури в положенні більше середнього) відразу включається максимальне полум’я, теплообмінник починає шуміти як чайник перед закипанням. Температура по індикаторах доходить до 90 і вимикається подача газу. Протокою води знизило температуру. газ включається, і всі починається з самого початку. Якщо регулятор ГВС у положенні менше середнього- включається максимальне полум’я, потім відбувається зменшення полум’я до середнього і далі робота з постійною зміною полум’я (тобто збільшення, то зменшення). Підозрюю, що настав час чистити пластинчастий теплообмінник. За 8 років експлуатації жодного разу його не чистив. Але т.до. не повністю впевнений у наших висновках, тому я вирішив з вами зв’язатися з вами. Чи правильно я визначив несправність?

Відповідь: І первинний теплообмінник теж потрібно прочистити.

Запитання: Юнкерс євролайн. Пресостат не спрацьовує. Ртом потягнеш. працює. Турбіна крутиться, але немає на трубки жодних розряджень. Труба витяжна у порядку. Ніде не забито. Невже турбіна стала слабо дмухати?

Відповідь: Замініть або продуйте трубку вентури, відрегулюйте пресостат.

Що робити, якщо газовий котел перестав працювати після грози?

Ми займаємося ремонтом та обслуговування газових котлів з 2012 року. За цей час був накопичений багатий досвід, а також склад запасних частин найпоширеніших брендів. У сучасній статті ми розповімо про те, чому газовий котел зупиняється після грози, як це виправити і як уникнути.

Будь-який сучасний газовий котел має стандартну схему, в якій логікою вузлів (клапанів, моторів та приводів) управляє електронна плата. Ця керування доставляється аналогічно простому комп’ютері. збирає інформацію від датчиків, обробляють процесор та вказані програми, зафіксовані в пам’яті, змінюють роботу вузлів, прискорюючи або уповільнюючи операцію вентилятора, змінюючи режими роботи Пальник і у тому числі \ відключення різних клапанів. Це ідеально, але, на жаль, досить приваблива деталь, дуже чутлива до характеристик напруги з двох причин: нестабільні характеристики вхідної напруги збиті операції датчиків, а також безпосередньо пошкоджують саму плату або інші вузли.

Що відбувається під час грози? Найпотужніші викиди електроенергії потрапляють до землі, LEP, деякі з цих витрат приймаються мережевими мережами, тоді як у мережі є перегони напруги різної потужності. І ваш котел, якщо індикатори датчика або вхідна напруга на самому дошці нестійкі. захист, що показує помилку та блокує систему. Якщо гроза зупинилася, все вирішується простотою помилки. Котел відновить роботу, але слід уважно стежити за його роботою кілька днів, щоб не пропустити пошкодження, бажано викликати майстра на діагностику.

Якщо стрибок напруги був сильним, сама дошка часто пошкоджується, а з нею газовий клапан та блок запалювання (якщо він виготовлений окремою вузлом). У більшості таких випадків котел просто не вмикається, або коли ви вмикаєте та самостійно тестування, вона йде на захист, яка не скидається, або відображення інформації на дисплеї зміщується. У цьому випадку ви не повинні намагатися виправити проблему самостійно, але вам потрібно назвати спеціаліста. Ми будемо малювати діагностику та замінюємо пошкоджені частини. До речі, частина електронних плат може бути відремонтовано, якщо процесор або пам’ять не пошкоджена.

Як не допустити пошкодження електронної плати та інших елементів газового котла? Ми рекомендуємо встановити блок захисту від стрибків напруги та стабілізатор напруги, або комбінований пристрій. Добре зарекомендували себе пристрої компанії Альбатрос, Powerman, Topset. Наші майстри з ремонту завжди мають невеликий запас таких пристроїв на виїзд. Установка стабілізатора та захисту від стрибків напруги позбавить Вас від термінового ремонту газового котла, що особливо важливо в опалювальний сезон.

READ  Яке вугілля краще для довгого горіння котла

Сподіваємось, стаття була Вам корисною. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання на форумі. Дякую, що вибираєте нас! Ваш NEMOROZ!

Експлуатація та налаштування котлів Baxi

Провели монтаж та підключення газового котла Baxi Luna 3 comfort 1.310 Fi, блок управління винесено в кімнату, вуличного датчика немає. Будинок з мансардою, але мансард, коли я не чую, тому, поки це зайва для опалення. Котел працює в автоматичному режимі, зв’язування лише з заданою внутрішньою температурою, більше не вказують жодних параметрів. Пристрій працює належним чином, необхідна температура в кімнаті тримається. Модуляція діє. Трапляється, що нагрівання відмінно. Це питання: як за допомогою коригувань для зменшення часу котла з мінімальним полум’ям? Тобто, що він працював головним чином з великим полум’ям, потім вимкнувся протягом більше часу і не включав мінімум. І що дасть покупку вуличного датчика?

Котел на тиждень роботи буде звикнути до вашого будинку, самостійно вибирає криву K-Reg і перетворюється на абсолютно автономний режим роботи з максимальною економією газу, а в будинку буде плоска температура, незважаючи на гострі краплі за борт. Власне, ця функція відрізняє його від інших моделей.

Якщо при використанні гарячої води (режим опалення вимкнено) нагріваються батареї, це поломка/несправність? В експлуатації котел Baxi майн фор 24.

Встановлено та введено в експлуатацію настінний побутовий котел Baxi Майн 5 з кімнатним терморегулятором та стабілізатором. Після грози, не запускається опалення на будь-яких режимах. Гаряча вода включається, тиск у нормі. Пробували вимкнути, включити, насос ніби ганяє по системі. Допоможіть розібратися.

Виникла несправність турбованого котла Main four 240F. Не працює електророзпалювання. Тобто клацання є, а іскри між електродами немає. Електрод почистиш. іскра з’являється, через деякий час знову пропадає. У чому може бути причина?

Купили та запустили в роботу газовий 2-х контурний котел Baxi Eco Four 24 F. Працював нормально, через 1,5 тижнів почав видавати помилку е041. Трубу зняв, усе чисто, не засмічено, трубу не різав, як купив у магазині стандартну, так і поставив. Basoviki прибув, був запущений котел, а наступного дня пристрій знову вимкнено і показує ту ж саму помилку. Скажіть мені, що є причиною і як це вирішити?

Помилка турбонаддувої бойлера Baxi Luna 3 не видається, опалювальні роботи, і немає гарячої води, яка несправність?

Пов’язані і введені в експлуатацію ECO чотири 24 котла. Я хочу поставити панель керування таким чином, щоб температура нагріву можна регулювати, а пристрій знаходиться в окремому приміщенні, і це не завжди зручно працювати по вулиці), консультує щось? І якщо пульт буде стояти на відстані 10 метрів максимум від котла, незалежно від того, чи отримає він сигнали з цього пульта?

Не хвилюйтеся про функцію регулювання температури DHW, налаштовує один раз, а потім забуває. Вам буде достатньо термостату.

При технічному обслуговуванні котла Baxi Eco Compact 18F він має видалення опалення у формі 3/4 комп’ютерів. Але вони зрізані з обох боків, як для ключа. А у мене на них накручується перехідна муфта з 3/4 на 1/2 і далі крани та труби. Так ось підмотати я ніяк не можу ці відводи. Мотав чим тільки можна. І гумові прокладки підкладав. Але нічого не допомагає, з них капає, а звідси падіння тиску періодично.

При правильному нанесенні, як правило, різьблення не течуть. Можна також підібрати інші штуцери.

Через рік роботи 2-х контурного котла Main-5 згоріла котушка модуляції (здвоєний соленоїд). Газовий клапан сит 845 сигма. Часте тактування в роботі котла може бути причиною виходу з ладу?

Ні звичайно. Це ж не механічно пов’язаний привод. Котушка може вийти з ладу, якщо її з соленоїда зняти, а в робочому положенні немає. Якщо тільки керуючий ключ пробило і на неї підвищена напруга могла потрапити. І знову-таки, яка котушка згоріла? На 220В. Маленька горіння або низьковольтна модуляція? Може бути шлюб, може бути кидки напруги живлення, може вода могла отримати. Ще буває вихід з ладу насоса та електромагнітів при спробі використання комп’ютерного безперебійника.

Несправність турбованого котла Baxi Eco Four на 24 кВт, двоконтурний. Котел при охолодженні до 40-45 градусів дуже проблематично розпалюється. Відкриваємо гарячу воду в крані і чекаємо 5-10 хвилин, доки він розпалиться. Електрод розпалювання тріщить, а племені немає, причому помилок теж не видає.

У роботі котел ecofour 24, який працює на опалення та ГВП через бойлер непрямого нагріву. Приблизно через рік експлуатації став підвивати при інтенсивному нагріванні. Стало відчутно чутно з настанням холодів. Причому виє сам апарат, а не труба. Що за причина? Як усувати?

Провести техобслуговування котла. І перевірити налаштування по газу.

Існувала несправність. Прикріплений котел Baxi Головний запуск, існує запалювання, пальник світиться і горить приблизно 8-10, після чого полум’я повільно зменшується і летить. Через 2 хвилини процес повторюється знову, в жодну з помилок котел не виходить. Підключено лише за опаленням. Були зроблені маніпуляції: Почистив електрод розпалювання, виставив у полум’я. результату немає, після цього знімав пальник і чистив, так само поворушив усі проводки на газовий клапан, після цих дій котел запустився і більше не вимикався.

Як правильно тимчасово підключити радіатори до Baxi Eco фор 24ф? Я хочу поставити 4 радіатори на другому поверсі, скажіть, можу просто закільцювати їх? Чи повинна бути підключена до котла вода або можна набрати тиск і потім відключити її і просто стежити за тиском? Як знизити повітря? Яку температуру виставляти? І на що ще звернути увагу?

Набрати тиск та вимкнути. У побутовому котлі є автоматичне вентиляція повітря. Можливо, на ваших радіаторах є кран маєвського для спуску повітря.

За моделями Eco-3 280 fi, встановленими з роздільним димовидаленням (забір повітря з вулиці, а викид у вентиляційну шахту). При зазначеному способі димовидалення, труби подачі повітря в зимовий період обмерзають, внаслідок чого вже один раз міняв вентилятори в котлах. Що можете порадити?

Є два варіанти вирішення: 1. Зробити повноцінний коаксіал. 2. Забір повітря із приміщення.

У побутовому казані Baxi Fourtech неполадка. потихеньку падало тиск, підкачав рідини, попрацював трохи і, почала вискакувати помилка е25. Перезапустив, попрацював і вискочила помилка е26 і все стало, куди дивитися ?

Почніть, аналізуючи продуктивність датчиків температури НТК та перевірки циркуляції теплоносія.

Газовому котлу Fourtech трохи більше року. Всі параметри є нормальними, це працює, але іноді, приблизно раз на день або два-три, є перезавантаження. клацання реле, повна зупинка всього, через секунди 2-5 включення з написом на табло 014, просто три цифри без Е, і запуск системи, як ні в чому не бувало! Стабілізатор нормально, мережа теж.

Це стандартне перезавантаження автоматики котла, що відбувається раз на добу.

Не можу знайти причину низькочастотного шуму турбованого казана eco four. Запустив його у 2014 році, запускали сервісники. Тиск газу поміряли і виставили. У момент запуску котла, як тільки вмикається вентилятор, з’являється низькочастотний гул. Гул сильний, не припиняється до зупинки вентилятора димовидалення. Зараз з’явився ще невеликий брязкіт у момент запуску. В чому може бути проблема?

Перевір кришку лицьову, у мене так було, вібрує вона при включенні, руку просто поклади на неї і подивишся, якщо не щільно прилягає, то сильно бурчить, більше нічого там не може вібрувати. Можливо, бруд на лопатях вентилятора, внаслідок чого порушення балансу, як наслідок розбиваються підшипники. Замінити вентилятор.

Встановили та підключили котел Baxi Fourtech 24 F. Який тиск холодної води допускається при вході в котёл для DHW?

Ремонт котла Baxi Головний чотири. Не вмикається.

Я прошу температуру 32с на ДГВ у 2-контурному котлі Baxi Eco 5, але температура води їздить від холоду до дуже гарячих 55s. Новий котел, який працював у режимі опалення на місяць, потім відключено, і тепер така ситуація.

Датчик температури ГВП перевірити, спробуйте збільшити температуру ГВП і збільшити витрату води за хвилину.

При піднятому тиску в системі опалення на газовому котлі Вaxi main four 240 f до 1,5.2 атм. починає тихенько цькувати клапан. За вихідні набігає до 200 мл. із системи опалення. За інструкцією цей клапан повинен спрацьовувати на 3 атм.

Це розхідник. Якщо запобіжний скидний клапан разок спрацював, то не факт, що він закриється і почне цькувати. Висновок: міняйте, доки не засадили теплообмінник.

Змонтували та запустили в експлуатацію двоконтурний котел Baxi Main 24fi, який працює тільки на опалення та мабуть у зв’язку з цим підключений таким чином. Контур GVS Scholtsovanov. Два зими працювали без проблем практично, навесні кип’ятять контур DHW. Теплообмінник був забитий, а датчик температури дюйм-підводного, який стоїть на теплообміннику зліва. Після перевірки пристрій вирішив замінити теплообмінник та датчик. Наказано, це приїхало, розібравши котел, старий сенсор видалений, прокладки змінилися, новий поставлений. Промивають, як він міг з проточною водою, злив все, заповнене водою з водою через пом’якшувач, запущений. Робочий. Але тоді я помічаю, що пристрій працює, все нагрівається скрізь, все добре. Досягає заданої температури в СО і повністю вимикається (гаснуть усі лампочки) на 1-2 секунди і запускається по новій, хвилини через 2-3 знову повністю вимикається та перезапускається. Досвідченим шляхом з’ясував, що при зменшенні потенціометром заданої температури десь до 50 градусів, котел відпрацьовує все як треба: досягає заданої температури, пальник гасне, вентилятор димоходу вимикається, насос продовжує ганяти воду по СО, лампочки температури води горять як треба, остигає, спалахує пальник, вентилятор, ну і як належить знову по нормальному циклу. Я намагаюся збільшити температуру в CO, знову проблема з перезавантаженням.

Проведено встановлення головного цілодобового котла. Пару днів не був вдома. Я приїжджаю, показник блимає 60 градусів, прочитайте, що це тривога відсутності води. (відсутність води в системі опалення), хоча нагрівання не включало. Як вирішити проблему?

Кран харчується котлом знизу вправо. Ці котли іноді включаються. Так що механізми не переповнені. Насос і тристоронній. Просто відкрутіть кормовий кран, поки вода не покрита. Контрольний тиск на манометр під котлом праворуч. 1-1.2.2 Банкомат. Гойдалка на холодній системі. Пристрій починається автоматично. Якщо тиск стрибатиме при нагріванні, тоді качаємо розширювальний бак.

Я проводжу ремонт котла Baxi Main 5 18 F. Почала капати вода із запобіжного клапана, перекрив подачу і обернення, відкрив зливальний клапан і почав накачувати тиск у розширювальний бак, чим більше хитав, тим сильніше зливалася вода. Далі зробив все відповідно до інструкцій, але запобіжний клапан все ще капає. Що робити? Можливо, мембрана?

Газовий котел MainFour 24 встановлений з 2011 р. У лютому вперше забарахлив із гарячою водою. викликали майстрів, вони поставили зовнішній розширювач (начебто дешевше внутрішнього) і почистили, як з’ясувалося пізніше, лише контур теплообмінника на ГВП, а на опалення, сказали. Очистіть, хоча до цього чотири роки ніколи не був обслуговуваний. Потім влітку, як правило, вимкнено після грози, і ми змінили плату. Коли перевіряли. Все включається, вода нагрівається, але нагрівання. слабо. Але майстер ні в чому, крім заміни плати, як з’ясувалося, не розбирався. Говорив, що треба міняти теплообмінник. Тепер включено опалення. По-перше, коли був підключений тільки один будинок, пальник увімкнено, коли температура досягається на столі 45-50 градусів. Починався шум, як при чайнику, що закипає, полум’я гасло, видавалася помилка е06 (несправний датчик температури гарячої води. чому?), температура падала до 30 гр, і знову включався пальник і т.д. D. Батареї в будинку були теплими, але далекі холодніші за ближніх. На наступний день був мороз, і ми підключили другий будинок. Котел трохи працював у тому ж режимі, а ввечері я зупинив пальник вночі (лише після включення включення), але нагрівальний знак на рахунку спалахує та температуру 30 градусів. Батареї ледве теплі. Майстер сказав, що необхідно змінити теплообмінник. Але ж він працює, може, ще полагодити можна? Та й немає довіри майстрам, які після чотирирічної роботи не почистили контур.

Займаюсь ремонтом настінного котла Baxi Місяць 3 Comfort 310 Fi. Минулими вихідними розібрав котел. Вентилятор працює без проблем, все крутиться дуже легко, не став його знімати. У трубках пресостату немає конденсату. Зняв пресостат, втягую повітря. клацає (тестером контакти не перевіряв). Прикрутив куточок, поставив пресостат вертикально, з’єднав усі трубки, зібрав котел. Включений, він увімкнувся, і все добре, але через деякий час помилка E03. Що робити щось?

Pressostat нічого спільного. Це лише датчик. Є жадання. все добре. Подивіться у вікна, в отворах, в штекерах мембран, в цілому. Враховуючи, що помилка E03 з’явилася при збільшенні носа. Тоді я думаю, що зрозуміло, що звернути увагу. Складання 10 образних літрів чогось необхідно поєднуватися з поглинанням тих самих 10 літрів. Відкриття-видалення верхнього покриття для обличчя котла і в той же час змінне співвідношення поглиненого повітря побічно говорить про те ж саме. Звичайно, в ідеалі б знати цифри тиску спрацьовування пресостату і зіставити їх із цифрами за фактом на кожній конкретній витяжці-приточенні.

Двоконтурний котел Baxi Luna 3 comfort 310 Fi, в експлуатації четвертий рік. У перший рік експлуатації помилка 03 з’являлася кілька разів, обмежувався сушінням трубки до пресостату. Допоміг. А після того, як трубку підняв до верхньої кришки, помилка зникла і не нагадувала про себе 3 роки. Вчора відключили світло. Якась напруга в мережі залишалася, т. до. лампи розжарювання світилися в половину розжарення, але мережу я відразу знеструмив відключенням автомата живлення на введенні. Після того як електрики відновили нормальну напругу, увімкнув автомат. І ось тут на казані вискочила помилка е03. Процедура сушіння трубки, продування і т.п. п. результату не дали. Після запуску котла починає працювати вентилятор, через пару секунд чути клацання реле пресостата (контакти замикаються, перевіряв на непрацюючому апараті), далі ще трохи роботи та помилка е03. Вентилятор продовжує крутитися. У момент включення котла контакти реле пресостата розімкнені, після того як починає обертатися вентилятор, вони повинні замкнутися. Якщо ця умова виконується можна сказати що з тягою все гаразд? Або потрібні ще якісь фактори?

Наскільки я розумію, коли у пресостата розімкнені контакти (у той момент, коли тяги немає), то плата розуміє, що тяги немає, треба було б включити вентилятор і створити цю тягу. Включається вентилятор, створюється тяга, спрацьовує пресостат, даючи тим самим платі зрозуміти, що тяга є і можна здійснити пуск та підпалювання газу. Пресостат. датчик безпеки і не дає вмикатися апарату за відсутності тяги. Те, що Ви кажете, на мій погляд, не зовсім вірно (як я переконався на своєму досвіді). Мало того, що вентилятор обертається, він має створити тягу. Саме умовою служить не так обертання вентилятора, як створення їм тяги. У мене була історія, видавав помилку е03 після подовження труби. Котел включався, працював хвилини дві три та помилка. Укоротив трубу. все в нормі. Датчик спрацьовує на розрядження, можливо в момент пуску розрядженням достатнього, але потім падає і помилка вилітає.

Підключений котел Місяць 3 Comfort турбо. Панель на стіні. Вуличний датчик. Амбон 1, модульна 1 регульована температура в кімнаті. Ambon 0 вибираю криву. Якщо Ambon 0, як задається температура? Ambon 1, як працює автоматика з урахуванням 2-х датчиків? В авто режимі завжди сонечко. Comfort 23. Економ 20. Заводське налаштування. Я хочу зрозуміти, як працює автоматичний режим! Яку температуру на подачі виставляти? (режим авто).

У мене сталося відключення помилково 03. Виявилося, що при.20 на вулиці та вітрі в напрямку забору повітря в трубі на відстані близько 5 см від обрізу відбувається намерзання інею (не льоду). Вилікував феном, просто розтанув цей сніг. Але як цього уникнути надалі? Принагідно питання. помилка 03 вимикає котел зовсім або при досягненні температури захисту від заморожування він таки запуститься.

Так, при помилці 03 відключається зовсім, поки не усунеться. Трубу можна обрізати, щоб зробити схожою на комплект від обмерзання.

У роботі котел Місяць 3 Comfort 31 кВт, опалювальна площа 140 метрів, стоїть датчик вуличної температури, всі налаштування заводські, після першого запуску значення К-рег поступово протягом тижня впало до 1.0, але тоді було на вулиці 3 5, зараз у нас.20 значення так і залишається рівною одиниці. Так і має бути? Адже воно автоматично визначається апаратом, коли встановлений зовнішній датчик температури.

Кріг автоматично визначається, коли встановлено зовнішній датчик температури.

Несправність Luna3 Comfort. Став працювати у дивному режимі. 1 хвилину працює, 15 хвилин відпочиває. При цьому під час роботи потужність (судячи з індикатора) не піднімається вище 50%. Звичайно, система остигає. Батареї ледве теплі. Викликали майстри. несправний теплообмінник. Замінили, систему опалення промили. Добу котел працював нормально і все повторилося. Повторне промивання системи дозволило виграти ще добу. Зрідка починає працювати без перерви протягом 3-4 годин, батареї розжарюються. А потім знову тухне. Помилок ніяких не видає. Панель встановлена ​​на апараті, виносних датчиків та термостатів немає. На панелі миготливі смуги над символом батареї. Про всяк випадок: Амбон = 0, Modul = 0, F10 = 00. Максимально допустима температура в системі опалення = 85, ГВС = 60. Тиск у СО = 1.5.

Перевірте розширювальний бак, потім три-ходовий клапан.

Нещодавно виявив несправність на Luna 3 Comfort 1.310Fi. Проблема в наступному. виставляємо температуру теплоносія (вода) 50 град. При цьому апарат нагріває воду до 54 град. Працює постійно на мінімальному рівні модуляції. Минулої зими все було нормально, періодично вимикався. Зараз тримає 54 град при встановлених 50. Котел налаштований лише на температуру теплоносія, ніяких зовнішніх датчиків немає.

У вас апарат перейшов у режим модуляції та роботи на мінімальній потужності, ідеальний варіант. Є таке поняття, як гістерезис, це означає, що буде вихід за межі встановленої температури подачі в систему опалення.

Додаткова інформація про моделі газових котлів: характеристики, функції роботи, компоненти, контроль та регулювання, усунення несправностей.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS